הניצחון בדרבי

קלופ יכול לסמן וי על המשימה הראשונה שלו בליברפול - להפוך את השחקנים למאמינים

אחד הדברים שהכי מדהימים אותי בעונת הכדורגל זה עד כמה היא ארוכה. מתחילים באוגוסט והנה אנחנו באמצע אפריל ועדיין יש לנו עוד איזה חודש לשחק.

למה נזכרתי בזה? כי המשחק האחרון שראיתי בדבלין היה התיקו בסיבוב הקודם מול אברטון שבדיעבד היה משחקו האחרון של רוג'רס על הקווים. ואירלנד על הגשם ו-12 המעלות שלה נראית לי כל כך רחוקה עכשיו ב-30 המעלות ו-90 אחוז הלחות של תל אביב. באמת, זה היה כל כך מזמן.

היתרון של עונה כזאת ארוכה, כמובן, היא שלמאמן יש זמן לשנות קבוצה מן היסוד. אני מודה שלא התלהבתי בזמנו מהפיטורים של רוג'רס. לא הבנתי למה לחכות שמונה מחזורים כדי לפטר ולא לעשות את זה בתחילת השנה, ואם החלטת לתת למאמן שלך הזדמנות, אז תן לו הזדמנות עד הסוף. זה לא אומר שלא שמחתי שקלופ הגיע, אבל כל התהליך היה בעייתי בעיניי.

אבל, מעז יצא מתוק או משפט תנכי אחר, והדרך שאותה התחלנו באוקטובר נראית סוף סוף בדרך לכיוון הנכון. כי הדבר הראשון שקלופ היה צריך לעשות, וזה באמת קרה רק בשבועות האחרונים, זה להפוך את השחקנים שלו למאמינים.

הכדורגל הוא עדיין לא לגמרי הכדורגל של קלופ. השחקנים שאנחנו רואים עכשיו על המגרש, לא כולם יהיו פה באוגוסט הבא. אבל מה שכן יש לקבוצה הזאת כבר עכשיו זה את הרוח של קלופ. סוף סוף יש לה – בהעדר מילה עברית מתאימה – סוואגר. סוואגר שנבנה בעמל רב עם ניצחונות בדקה התשעים וגם נזנח מדי פעם אחרי הפסדים בדקה התשעים (סאות'המפטון, למשל). השיא היה כמובן המשחק לפני שבוע מול דורטמונד שהפך את חבורת השחקנים הזאת לקבוצה שבאמת מאמינה בעצמה.

james-milner-liverpool-must-learn-to-close-out-games-to-avoid-mental-problem-Image

תסתכלו על שחקן כמו מילנר, סוג של שחקן אפור שלא ממש ידענו איך לאכול אותו. רוג'רס ייעד לו תפקיד מרכזי במערך שלו ואז קלופ הגיע והוא לא ממש מצא את מקומו בהתחלה. נראה שהוא לא ממש מבין מה הוא עושה תקוע באגף. והנה הוא היום, עם 14 בישולים העונה (ושבעה גולים), 11 רק ב-2016 ומראה שלפעמים כן אפשר ללמד כלב זקן טריקים חדשים. פתאום, האיש בורג חשוב במערך, אבל נדמה שגם אם הוא לא יהיה על המגרש, הרי שמישהו אחר יידע להחליף אותו בצורה טובה. וגם אם זה רחוק מלהיות מושלם, הרי שהקבוצה הזאת משחקת עכשיו כדורגל שמח, משוחרר, התקפי והדבר באמת הכי קרוב למה שראינו לפני שנתיים. אולי לא מקרה הדבר שהפעם הקודמת שהיתה לנו קבוצה עם כזאת אמונה עצמית, גם אז הדרבי נגמר ברביעייה. והאמת היא שיכולנו לגמור אותו גם עם שמינייה וזה לא היה מפתיע אף אחד.

כמובן, השמחה מהנצחון נמהלת בעצב רב על הפציעה של אוריגי שפשוט מטריפה את החושים. סתם, סתם, שחקן שמוציא עצבים על הרגל של שחקן אחר. אם היה צדק מסוים בכדורגל, הוא היה צריך להיות מורחק עד שאוריגי יחזור למגרשים. ובדיוק כשאוריגי הופך לכח כזה בלתי עציר ועכשיו לך תדע אם הוא לא יחמיץ גם את היורו. פשוט כואב הלב.

עדיין, ניצחון בדרבי ולא סתם ניצחון, אפשר לחגוג טיפה ואז להתחיל להתכונן לשבוע הבא. אוי, איזה שבוע מחכה לנו.

 הניצחון על פאלאס
הניצחון על אברטון

69 Comments

בני תבורי 20 באפריל 2016

בשלב הזה אני כל כך רותח שאקבל בשמחה תבוסה שלהם נגד יונייטד בשבת. אבל בטח ארגע עד אז…

אריאל גרייזס 20 באפריל 2016

אני מוכן לקבל זכיה של יונייטד בגביע אם זה אומר שואן חאל נשאר לעוד עונה

בני תבורי 21 באפריל 2016

זה בהחלט שדרוג

אריק 21 באפריל 2016

בני תרגע מייד!!.

Miranda Veracruz De La Hoya Cardenal 20 באפריל 2016

מי היה מאמין שניצחון 0:4 בדרבי יכול להיות כ"כ עצוב.

cookie-monster 20 באפריל 2016

לגבי מילנר
מרגיש ששחקנים מסוימים נכנסים לתודעה הקולקטיבית החיובית של ליברפול רק אחרי מעשים כאלה ואחרים בלילות ארופאים

אריאל גרייזס 20 באפריל 2016

המצחיק הוא שעד הגול של סאקו (שבוא נודה – לא הגיע בדיוק מאיזה הגבהה אדירה) מילנר היה האיש שהכי תיסכל אותנו בערב הזה, עם עוד ועוד הגבהות איומות. מעניין שיש לו יכולת הגבהה ברגל שמאל לא פחות טובה ואולי אפילו יותר טובה מאשר רגל ימין. גם הגול הראשון היום וגם גול לפני שבוע או שבועיים באו עם הגבהה ברגל שמאל

יריב ס. 20 באפריל 2016

מדהים ההבדל אצלו בין ההרמה מהמקום שמגיעה לשום מקום לבין ההרמות בתנועה שמגיעות בול למקום

אריאל גרייזס 20 באפריל 2016

לגמרי. ההרמה שלו לגול השני, זה של סאקו, היא ממש אומנות. היה שחקן קרוב אבל הוא ראה שהוא סגור, הוא נתן צ'יפ בדיוק במקום שסאקו רק צריך להכניס את הראש (ואלוהים יודע שאם צריך יותר מזה, זה לא יקרה). גם הגול הראשון היתה הרמה קשה מאוד תחת לחץ שהגיעה בול לראש של השחקן

אסף THE KOP 20 באפריל 2016

כמו השחקנים הישראליים, רק הפוך

אריאל גרייזס 20 באפריל 2016

רציתי לכתוב שזה כמו משומר רק הפוך אבל זה לא שמשומר מרים טוב במצב נייח..

רובי פאולר 21 באפריל 2016

מילנר תיסכל אותך?! מה עם ראש-כרוב לאלאנה???
ואמרתי למתיפול במחצית הראשונה שהגיע הזמן שמילנר ירים קרנות ברגל שמאל…

אריאל גרייזס 21 באפריל 2016

בחצי הראשון חשבתי שאני הורג את לאלנה

אבי גלברט 21 באפריל 2016

זה מדהים ,כל משחק הוא יותר מפריע מעוזר ובכול זאת הוא באנקר אצל קלופ בגלל הקילומטראג'….
הסיבובים סביב עצמו אחורה וקדימה זה מטריף .יש לו שליטה יפה בכדור אין ספק אבל זה משבש לו את קבלת ההחלטות .
ברגע שילמד לתת פס בנגיעה אחת קדימה ואם הניידות שלו הוא משדרג את עצמו פלאים …

משה 21 באפריל 2016

אין שחקן שעושה את הלחץ בחוליה הקדמית ברמה שלו, בגלל זה קלופ אוהב אותו.

matipool 21 באפריל 2016

לאלנה רץ אתמול 12.6 ק"מ במהלך המשחק .
לוקאס שהיה שני אחריו ( כולל שחקני אברטון ) עשה 11.5 ק"מ .
שבלול שבלול אבל רץ כמו ארנב .

אריאל גרייזס 20 באפריל 2016

הדיווח הראשוני מדבר על זה שאין שבר, רק נקע חמור בקרסול. נקווה לטוב

יותם 21 באפריל 2016

ראיתי עכשיו שיור חוזר של זה, זה נראה זוועה. לא אופתע אם יש לו שם איזה קרע ברצועה. ככה או ככה, את המומנטום הנוכחי זה יעצור לו.

kirma der faux 20 באפריל 2016

מסכים עם כל מילה. אברטון נראית נורא (שני הגולים הראשונים היו בדיחה. התג מחיר ששמו על סטונס מכביד עליו לקפוץ עם השחקן שלו?), אנחנו נראינו טוב וזה היה כל כך משמח, אבל כל הזמן התמונות של אוריגי מתפתל מכאבים עמדו לי באחורי הראש. פשוט מעשה נבזי. עדיין לא שמעתי מה חומרת הפציעה, מקווה שזה לא גרוע כמו שזה נראה.

יריב ס. 20 באפריל 2016

מינולה לא צריך להתקלח היום. במהלך המחצית השניה שאלתי מי עומד אצלנו בשער

kirma der faux 20 באפריל 2016

אם הוא היה שוער של ארסנל הוא היה יכול לגמור פאקט במחצית השניה.

רובי פאולר 21 באפריל 2016

מיניולה הלך לנקות חמץ בבית החל מדקה 40

אסף THE KOP 20 באפריל 2016

איפה פאולר הד"ר שצריך אותו ?

אריאל גרייזס 20 באפריל 2016

מצדי שייתן עשר לכולם. חוץ ממיניולה שלא שיחק היום

אסף THE KOP 20 באפריל 2016

שייתן דיאגנוזה התכוונתי…

נקעים באזור הקרסול הם פגיעות אורתופדיות שכיחות ביותר. הגדרה של נקע בקרסול (Ankle Sprain) היא נזק למפרק הקרסול שקורה כאשר האדם הנפגע מועד והרגל התומכת מסתובבת ונגרם נזק לרצועות הקרסול. שכיחות התופעה באוכלוסייה הכללית היא 1:10,000 נקעים ליום. מספר זה אף גבוה יותר באוכלוסיות מסוימות (אתלטים, טירונים וכו'). נקעים בקרסול הם כ-25% מסך כל פגיעות הספורט. נקעים הם 85% מכלל הפגיעות בקרסול, ו-85% מהם שייכים לאזור קומפלקס הרצועות הלטרלי (קר"ל).
התסמינים המלווים את הפגיעה כוללים: נפיחות, כאבים, הגבלה בתנועה וחוסר יכולת לשאת משקל על הגפה.
גורמים היכולים לתרום להתפתחות נקע, כוללים היסטוריה של נקע בעבר, גמישות יתר רצועתית, הפרעות סנסורומוטוריות והפרעות ביומכניות שונות של כף הרגל והקרסול.
המהלך הטבעי של נקעים באזור הקר"ל מראה את המאפיינים הבאים: ירידה מהירה בכאב בקרסול תוך שבועיים, אך 33% עדיין חשים כאבים לאחר שנה, 85% מדווחים על החלמה מלאה תוך 3 שנים,
כ-34%-3% מדווחים על נקעים חוזרים.

הקיצר – נתראה באוגוסט. הלך היורו.

Miranda Veracruz De La Hoya Cardenal 21 באפריל 2016

אז הלך גם על סטף קארי?

אריאל גרייזס 21 באפריל 2016

אני כבר לא מעט זמן חושב שיש סיכוי טוב מאוד שבדיעבד נזכור את הקריירה של קארי כמו זאת של איזיה תומאס, למשל – פיק אדיר אבל מוחמצת משהו בגלל פציעות. יש לו בעיה לא קטנה שחוזרת בקרסוליים. הוא הצליח להמנע ממנה בשנתיים האחרונות אבל בסוף זה יכה בו לדעתי ולצערי

גיא זהר 21 באפריל 2016

הקריירה של איזיה לא מוחמצת, היא היתה קצרה יחסית (ספר לקטש מה זו קצרה באמת) ונגמרה בגיל 31 כשכבר הוא ובטח הקבוצה שלו היו בירידה בגלל פציעה בגיד אכילס. קרי בריא כבר ארבע שנים אחרי בעיה כרונית בקרסול. האם הפציעות יחזרו? אנחנו לא נביאים. ימים יגידו.

אריאל גרייזס 21 באפריל 2016

זה לא מדויק שהוא בריא ארבע שנים. בפלייאוף לפני שנתיים הפציעות הרגו אותו. תקרא לקריירה של איזייה איך שאתה רוצה, אם לא מוחמצת אז סתם קצרה מדי. אבל אפילו בירד, שהיתה לו קריירה שנקטעה בגלל פציעות, הצליח לתת 8-9 שנים בטופ. לאיזייה היו 4-5 כאלו וזהו. נראה מה יהיה עם קארי, אני מאוד מקווה שאתבדה, אבל יש לו בעיה בקרסול. הוא הצליח להתגבר על זה בשנתיים האחרונות (היתה כתבה שלמה על הקונדישיננג שהוא עושה בשביל זה) אבל זה תמיד יכול לחזור – כמו שאנחנו רואים עכשיו

גיא זהר 21 באפריל 2016

עברתי על הנתונים של איזייה. 14 עונות בליגה (יותר מלארי ומג'יק), מהן 12 עם 78 ומעלה משחקים. הסטטיסטיקות שלו, חוץ מהעונה האחרונה בין 18 ל22 נק' כשדווקא בעונות האליפות סביב ה18. מדובר על יציבות. הזכרונות מטעים אותנו. לגבי קארי תסתכל על הסטטיסטיקה שלו וגם בכתבה המדוברת מדובר על אחרי הניתוח לפני כארבע שנים. בהתחשב בזה שבפלייאוף לפני שנתיים הקבוצה שלו שיחקה 7 משחקים והוא שיחק בהם כ43 דקות וקלע כ22 נקודות לא נראה לי שמשהו הטריד אותו. אולי התבלבלת עם בוגוט שהיה פצוע

גיא זהר 21 באפריל 2016

ולגבי אוריגי, מזעזע. כניסה מהתחום הפלילי.

אבי גלברט 21 באפריל 2016

גם ללאלנה 10 ?… .או בשמו החדש לא-למה….
לארג' לכבוד הנצחון ?=)

רובי פאולר 21 באפריל 2016

אני מתמחה בקרדיולוגיה… אני מקסימום יכול לתת לחרא ההוא מאברטון מכת חשמל…

איאן ראש 21 באפריל 2016

אחד שכתב את מגילת איוב לא באמת ציפה לנצחון ללא איזו שהיא פגיעה שתקהה את השמחה ותחבל בסיכויים במפעל היותר מעניין שנותר לנו, נכון?

טל 12 21 באפריל 2016

Hell

טל 12 21 באפריל 2016

למילנר יש כדורגל פשוט וטוב.כמו שאומרים,חיילים ותיקים אינם מתים… אני לא חושב שהוא עשה העונה דברים שלא ראינו אותו עושה בעבר.שיש לו עם מי לשחק ברחבה הוא יודע לתת את המסירות שלו מהאגף או לבצע מסירות כפולות,עם תנועה טובה קדימה גם ללא כדור.לדעתי,אם הוא ישחק חופשי מאחורי החלוץ הוא יכול לתת עוד כמה עונות טובות.

אבי גלברט 21 באפריל 2016

למרות שמהדקה ה50 זה היה משחק חד צדדי בצורה קיצונית (35-3) בבעיטות לשער ! עדין בראש ובראשונה זה ניצחון השיטה .
אבל בראש של כולנו כמובן הפציעה המחרידה של אוריגי ,ישבתי על הספה בבית ראיתי את ההילוך החוזר ופשוט התפתלתי מכאב בעצמי כרפקלס ……
מיותר ,מעצבן ,מרתיח ובזמן הכי גרוע מבחינת השחקן והקבוצה .חבל ,חבל .
ונחזור לשיטה ,קלופ יצר יחידת לוחמים מאוחדת שלוחצת כל הזמן לזכות בכדור ולדחוף מהר קדימה .כבר כמה משחקים אנחנו בלי הנדרסון ,צ'אן ולפעמים פירמינו והרמה לא יורדת אלא רק עולה .גם בהפסד המסריח בסוטון (שוב …) שיחקנו מצוין ושלטנו למעט כמה דקות קריטיות שעלו לנו כנראה בליגת האלופות דרך הליגה .
שחקנים לומדים לעשות דברים חדשים ומשחק שלוקאס מבשל גול יפה ובועט פעמים שלוש לשער (טוב אחת לא ממש ..) ומילנר מבשל פעם משמאל ופעם מימין ,שני המגינים נמצאים כל הזמן בהתקפה ואנחנו לא מקבלים גול זה הישג גדול .
לדעתי אתמול היה אולי המשחק הכי טוב של הקבוצה אצל קלופ (גם לפני ההרחקה ) ולמעט ההחמצות של לא -למה ההינו מובילים כבר במחצית 4 .
הקבוצה שמחה ,רוקדת על המגרש ( קוטיניו !! ) ובהחלט רואים את הביטחון והשקט במשחק .
מה נשאר ? יציבות זה שם המשחק ,גם אם לא נזכה בסוף בליגה האירופית או במקום חמישי הבסיס הטוב של הקבוצה נבנה היום .
הפציעה של אוריגי משבשת לקלופ את משחק הלחץ הגבוה כי סטארידג' לא ילחץ כמוהו ולדעתי קלופ יפתח מול ויאראל עם פירמינו בחוד מה שיקפיץ להרכב אולי את אייב או אלן /לוקאס ויעלה את מילנר קדימה .לא אידיאלי אבל השיטה אמורה לנצח לדעתי .
איפה שקרטל ? משהו מתגעגע ?לא ראיתי אותו גם בתמונות מהאימון אולי פצוע אבל כרגע אין לא מקום ברוטציה .

רובי פאולר 21 באפריל 2016

סקרטל נמחק מאז חרפת סוטון. היה מחליף מול בורנמות׳ אבל באופן כללי בהחלט נעלמו עקבותיו

אריאל גרייזס 21 באפריל 2016

למה נמחק? הוא היה הראשון לקפוץ על לוברן בגול המנצח מול דורטמונד..
הוא היה קצת פצוע בזמן האחרון, לדעתי הוא יפתח בשבת. בכל מקרה, זאת העונה האחרונה שלו אצלנו, זה ברור

רובי פאולר 21 באפריל 2016

חחחח הקפיצה מהספסל על שם גור שלף

יריב ס. 21 באפריל 2016

סקרטל היה מחליף נגד דורטמונד ונעדר מהסגל נגד בורנמות בגלל פציעה (לפי ההסבר של קלופ למה לוקאס פתח כבלם).
ככל הנראה הוא מתח את המפשעה בקפיצה על לוברן בתום המשחק נגד דורטמונד, מזל שלוברן נשאר כשיר…

רובי פאולר 21 באפריל 2016

אם זה נכון אז אני משנה מגור שלף לסנטיאגו קניזארס

אריאל גרייזס 21 באפריל 2016

היה שחקן בייסבול שחגג הומראן מנצח משחק ובקפיצה של החגיגות שבר את הרגל ונעדר מהמגרשים שנה..

shadow 22 באפריל 2016

כנראה שלא סיפרו לו על המ.ש.ל של הציפור והחרא.

ניינר / ווריור 22 באפריל 2016

זה קרה גם לאיזה דפקט מארסנל שהחברה הרימו אותו אחרי גול והוא נפל ונפצע די קשה. נדמה סטיב מורו העגל אבל לא בטוח

ערן (המקורי) 21 באפריל 2016

הפציעה הזכירה לי את הפציעות האיומות של מליקה על רומן פץ, ושל רובן ראיוס על רפי דהן (לא נחרטו אצלי בראש פציעות דומות בחו״ל) והרגה מיידית את היכולת ליהנות מהנצחון המוחץ בדרבי.
פגיעה מכוונת ומרושעת בחלוץ הכי חשוב וטוב שלנו עכשיו, לפני ויאריאל (ומבחינת אוריגי ובלגיה- לפני היורו). ומפציעות כאלה לא תמיד חוזרים.
מורי העלה את עצמו ביושר לראש רשימת השנואים; והוסיף שמן למדורת התיעוב כלפי אברטון. גם דברי מרטינז בראיון בסוף המשחק בענין זה, הראו עליבות רבה…

אריאל גרייזס 21 באפריל 2016

מה הוא אמר?

cookie-monster 21 באפריל 2016

לא ראיתי מה הוא אמר אבל ראיתי וידאו של פרי גיימ ביוטיוב של RedmanTV .. הם עשו שידור משותף עם טופי- TV (ערוצים של אוהדים ביוטיוב)
וחוץ מזה שהיה פשוט קורע ( דחקות הדדיות … רק צריך קצת להתרכז כדי להבין את הסקאוזרית כי למרות שרד-מן-TV בדרך כלל ברורים לגמרי, כנראה השילוב עם החצי הכחול השפיע משהו על כולם ;) ) ברור שהאוהדים של הכחולים פשוט מתעבים ברמות הזויות את מרטינז.. שונאים לא רק שהוא עושה אלא גם כל מה שהוא אומר. ממש נגעלים ממנו.

ערן (המקורי) 21 באפריל 2016

משהו בנוסח ״היה אדום, יכול היה להיות צהוב״

רובי פאולר 21 באפריל 2016

מראינז הוא דד מן ווקינג אבל אם הקבוצה שלו נראית ומתנהגת ככה אז בצדק

רועי 23 באפריל 2016

הפציעה של ברומר גם.כן.הייתה איומה
ובאטיסטון בחצי גמר גביע עולם

משה 21 באפריל 2016

מתוך הזכרון המיידי של אוהד ליברפול, לאמפרד גמר חצי עונה ראשונה לצ׳אבי אלונסו בכניסה קשה והפציעה של ג׳יבריל סיסה.
הייתי יכול לציין גם את התיקול הידוע של רוי קין על הנורבגי ששכחתי את שמו אבל זה יותר שייך לתחום המשפט הפלילי.

רובי פאולר 21 באפריל 2016

מיניולה 6. מצ׳עמם
קליין 7 חף מטעויות, חרש את ההתקפה
לוברן 7. סלע
סאקו 7. שינה משהו במבוך על הראש שפתאום נהיה סקורר?
מורנו 7. עע קליין
לוקאס 7. בישול של ניימאר
מילנר 9. מאסטרפיס
פירמינו 6. עדיין חלוד קצת
קוטיניו 7. הוא רקדן בינלאומי
לאלאנה 7. אם לא היה כזה ראש כרוב היה מקבל 9
אוריגי 7. איייייייייייייי מסכן אתה ומסכנים אנחנו

cookie-monster 21 באפריל 2016

לגבי סאקו אולי זה מצב של עם האוכל בא התאבון
אבל אולי זה קלופ והחכם שלו שמנווטים לאט לאט דברים קטנים על המגרש
גם נראה לי שחלק מהקרנות של מילנר פתאום הפכו למשחק אחד-שנים ולא בעיטה ישר לגדוד מול השער. זה לא היה ככה לפני כמה שבועות

אבי גלברט 21 באפריל 2016

לוקאס- 8 …
לא – לאמה – 6 גם לארג' מידיי …
קוטיניו – 8 רק בגלל שניסה בכוח ולא ויתר לפתוח את המבוך שאברטון בנו ברחבה מהדקה ה50 …

אריק 21 באפריל 2016

ראיתי עכשיו את התיקול. מעניין מה יעשה ה Fa לעשות, הבן זונה צריך לשבת הרבה זמן בחוץ

אמיתי 21 באפריל 2016

במקום עין הנץ וטכנולוגיה הגיע הזמן לשנות את העונשים והחוקים על כניסות כאלה

גיא זהר 21 באפריל 2016

קרדיט לשופט שקלט בלי הילוכים חוזרים את חומרת התיקול

משה 21 באפריל 2016

זה נראה כאילו הוא דווקא הלך לכיוון הצהוב אבל הקוון האיר את עיניו.

גיא זהר 21 באפריל 2016

אז לצוות השיפוט…

אלי 21 באפריל 2016

בסקיי UK קראו את השפתיים של הקוון והוא אמר it's horrible tackle

רן הסקאוזר 21 באפריל 2016

אני באמת שונא לראות באינטרנט…

משחק נהדר שלנו, השחקנים בהחלט משחקים כקבוצה ולא כמו בתחילת העונה שזה היה נראה כאילו עשו כוחות לא נכונים
לגבי ללאנה, ראיתי שהרבה פה העלו את זה, החמצות מזעזעות. אבל אני חושב שיש לבחור כדורגל. הוא טכני מאוד ויש לו גם ראיית משחק והרבה פעמים הוא גם מוסר אסיסט הוקי (מוסר למבשל). מילנר נהדר. פירמינו צריך לחזור לעצמו אבל גם כשלא הולך הוא נלחם.
היו לי ספקות בהתחלה לגבי קוטיניו באגף אבל השילוב שלו עם מורנו והבריחות לאמצע עם רגל ימין בהחלט נהדרות ויש לו כבר 3 גולים ברציפות אני חושב, בהחלט עשה עליית מדרגה העונה.

אריאל גרייזס 21 באפריל 2016

קוטיניו הכובש המוביל שלנו השנה שזה אומר הרבה עליו אבל גם לא מעט על הקבוצה – הרבה כובשים של 7-12 שערים, אף סקורר אמיתי

cookie-monster 21 באפריל 2016

https://m.youtube.com/watch?v=d3XdiCe8LFM

אופטופיק משהו אבל…
ראיון 19דק מסקי מינואר עם קלופ
לא ראיתי אותו לפני.. אולי קראתי ממנו ציטוטים אבל לראות אותו זה שונה
הוא מדבר על הרבה דברים אבל מה שמענין במיוחד זה התשובה שלו לשאלה אם יש מספיק שחקני וורלד קלאס בקבוצה כדי להיות 'וורלד קלאס טים'

הוא מדבר על התהליך. התהליך שצריך לעבור כדי להגיע לאיפה שרוצים להגיע. ואולי מוזר להגיד את זה אבל זה אסימון שאולי נפל לי רק עכשיו לראות את הוידאו אחרי 3 חודשים, לקחת בחשבון את כל מה שעברנו בחצי שנה האחרונה, וממש להבין על מה הוא מדבר. שהוא ממש יודע איך לגשת למשימה הגדולה מכולן כי הוא עבר תהליך דומה עם דורטמונד.

לקלוט איזה רמה של מאמן הגיע אלינו.

cookie-monster 21 באפריל 2016

האמת זה לא אופטופיק. זה לפיסקה האחרונה בפוסט ;)
התמונה הגדולה. כמו שאומרים

cookie-monster 21 באפריל 2016

שלפני התמונה…

טל 12 21 באפריל 2016

תודה,נהניתי מהראיון. אהבתי את הגישה שלו. ובכלל זה כיף לשמוע אותו.

D! פה ועכשיו 21 באפריל 2016

זכינו למאמן שהוא בעיקר קודם כל אחלה אדם נראה לי.

ציטוטים כמו "לא אקח לקבוצה חרא אדם רק כי הוא שחקן מעולה" ו"לכל אחד יש ימים טובים, החוכמה היא להופיע בימים הרעים שלך".

רועי 23 באפריל 2016

אריאל תוך כדי שידור כתבתי בוואטסאפ של חברים שהמלבינאס החרא הזה צריך להיות מורחק עד שאוריגי יחזור.
סאת הייתה כניסת נקמה על שום דבר ותיסכול שגרם לי להיות מתוסכל
כתבתי סוף סוף יש לנו חלוץ ל 20 שערים לעונה הבאה
רק פתחתי את הפה וכתבתי דיבוק אל תצא
דיבוק אל תצא
יצא לצערי.

Comments closed