פנטזי שבוע 8 – אאוץ'!

כשהתחלתי את הטור הזה ידעתי שיהיו שבועות שבהם אני אקרא לשלם בראשי על המלצות אלו ואחרות אבל אני מודה שגם בחלומות הגרועים ביותר שלי לא חשבתי שאני אראה את אוקלנד ממטירים 59 נקודות על ההגנה של דנבר בשבוע שבו המלצתי עליהם. הייתי יכול להתחמק בטענה שגם המלצתי על מקפאדן ומייקל בוש – והם אכן סיפקו את הסחורה, הייתי יכול להגיד שמדי פעם יש נפילות ומי שלא מנסה לא טועה, אבל במקום להשתמש בתירוצים אני פשוט לוקח אחריות ומוציא מפה קריאה חדה וברורה – ג'וש מקדניאלס – תתפטר!

יש לי עוד הרבה מה להגיד על דנבר, ואם יותיר הזמן אני אעשה את זה בסיכום המחזור, אני רק אומר שתמיד טענתי שהם אובראצ'יברים ולא באמת קבוצה טובה ואם אתם מחפשים הימור ראשון להשבוע אז הנה הוא – הניינרס הולכים לנצח את הברונקוס במשחק שייערך בלונדון מחר בערב, ולו מהסיבה הפשוטה שהניינרס התכוננו כיאות למשחק והגיעו ללונדון כבר ביום שני, בעוד הברונקוס זלזלו באפקט הג'ט לג (שגדול במיוחד במקרה שלהם, כי הם מגיעים מהמערב) והגיעו רק ביום שישי. ומכאן, נעבור היישר להמלצות של השבוע. מה, באמת חשבתם שקבוצה דפוקה אחת תרפה את ידי?

– כל השבוע משחקים במינסוטה בחפש את הפארב, כן ישחק, לא ישחק. כאילו למישהו יש ספק שהוא באמת ייפתח השבוע מול ניו אינגלנד, ולו למספר מצומצם של דרייבים. בכל מקרה, פארב של השבוע לא שווה שייגעו בו, אבל אתם לא צריכים אותי כדי לדעת את זה. השאלה המענינת יותר היא מה עושים עם הרסיברים שלו, במיוחד רנדי מוס. מצד אחד, לא ברור אם בכלל יהיה לו ק"ב – וזה גם לא שהוא היה ממש מוצלח מאז שהגיע למינסוטה (רק 12 תפיסות ל-160 יארד בשלושה משחקים, אם כי בתוספת של 2 ט"ד), מצד שני – זה הסקנדרי של ניו אינגלנד. אני אומר – להושיב אותו. ומה שמטה את הכף זה ההיכרות של הסקנדרי של ניו אינגלנד איתו.

– מה שכן, פרסי הארווין דווקא יכול להיות טוב, כי קשה לי לראות את טראווריס ג'קסון מוסר לעומק והארווין יהיה אופציה טובה בסלוט.

– נתון די מדהים לשים לב אליו – ראיין פיצפטריק, מאז שהתחיל לפתוח, הוא אחד הק"ב הכי טובים בליגה, כולל ביצועים מרשימים מול ההגנה של בולטימור בשבוע שעבר. במקרים כאלו אתה מתחיל לחשוד וברור שהנפילה, כשתבוא, תהיה כואבת מאוד. האם היא תבוא השבוע מול קנזס? בהחלט ייתכן. תפתחו at your own risk

– לא בחרתם את אהרון רוג'רס בסיבוב הראשון כדי להושיב אותו, אבל אם יש שבוע לעשות את זה, במיוחד אחרי הביצועים שלו בשבועות האחרונים, זה השבוע מול הג'טס, מה עוד שריוואס אמור לחזור סוף סוף בריא.

– אותו דבר נכון לגבי דרו בריס, שעדיין מעמיד מספרי פנטזי נאים למרות מספר רב מאוד של חטיפות, מול פיטסבורג. אני שוקל בצורה רצינית לפתוח עם ברדפורד מול קרולינה (פתיחה לא רעה בכל מקרה) במקום בריס.

– וכמו שכבר אמרתי – אני ממש לא אוהב את דנבר השבוע וקייל אורטון לא נראה לי מומלץ במיוחד.

– אינדי מול ההגנה המצחיקה של יוסטון, בבית, כשהקולטס רוצים לנקום על ההפסד בשבוע הראשון. מה שיש לכם בהתקפת המסירה של אינדי – תעלו. אם גארסון מביא לי פחות מ-20 נקודות, אני אישית מרביץ לו.

– ג'וש פרימן, שימו לב. הבחור לא רע בכלל וההגנה של אריזונה לא ממש מרשימה, אז אם אתם צריכים ק"ב, זאת אופציה

– אחרי ששבוע שעבר המלצתי על מקפאדן ובוש, הרי שהשבוע מול סיאטל אני ממליץ להושיב אותם, אם יש לכם אופציה טובה יותר, כי לסיאטל יש פשוט הגנת ריצה טובה (שניה בליגה).

– הגנות הגנות. אחרי הפיאסקו של שבוע שעבר צריך להזהר פה, אבל וושינגטון (מול דטרויט), קנזס (נו, מול בפאלו, זה קל), ניו אינגלנד (מול פארב פצוע או טראווריס ג'קסון, לא יודע מה יותר גרוע) וסט לואיס (מול קרולינה)

טוטנהאם. זכרונות מדונובן מקנאב
דניקה פטריק, אלא מה

No Comments

יו דאגלס 30 באוקטובר 2010

מרשואן לינץ' באוקלנד או ביני וולס (שהוכרז רשמית כפותח) בבית מול טמפה ביי? מה דעתך?

אריאל גרייזס 30 באוקטובר 2010

שנייהם אופציה טובה, הייתי הולך עם לינץ', מאוד מחבבים אותו בסיאטל ולטמפה הגנה טובה יותר מאשר לאוקלנד

mayhem 30 באוקטובר 2010

לי שוב יש התלבטות לגבי עמדת ה QB.

בריידי נגד מינסוטה או ביג בן נגד ניו אורלינס?

אחרי 3 השבועות האחרונים שבהם בריידי לא נותן לי נק' אני חושב שהגיע הזמן לפתוח עם ביג בן במה שיכול להיות כשוטאאוט של המחזור.

מה דעתכם??

אריאל גרייזס 31 באוקטובר 2010

הממ, שאלה טובה. אני הייתי הולך עם ביג בן, בריידי לא מספיק טוב ולמינסוטה יש הגנה לא רעה בכלל.

אלון 30 באוקטובר 2010

פאלקו נח השבוע ככה שאני חייב לעלות עם פיצפטריק בשאיפה שהוא ימשוך עוד שבוע. יש לי גם את סטיב ג'ונסון הרסיבר שלו.
מוריס דרו, ג'אנקינגס וגרסון הם באנקר בהרכב השבוע ונשארו לי 2 מקומות שנכון לעכשיו הם כריס קולי והרננדס. האופציות הם סטיב ג'ונסון או ג'ונתן סטיוארט שיהיה חייב לקבל הרבה נשיאות כי די אנג'לו ווליאמס פצוע.
מה עושים?

אריאל גרייזס 31 באוקטובר 2010

אני לא בטוח שהבנתי את הדילמה, אבל ג'ונתן סטיוארט הוא must-start השבוע עם הפציעה של וויליאמס

אלון 31 באוקטובר 2010

את מי להוציא מההרכב בשביל סטיוארט? את כריס קולי או את הרננדס?

אמיר 31 באוקטובר 2010

רוי ווילאמס נגד ג'קסונוויל או ג'יימס ג'ונס נגד הג'טס?

לפתוח אם שאוב מול אינדי? הQB השני שלי זה פלאקו והוא לא משחק השבוע.
אפשר להרים מ-FA את סטאפורד, פיטצפטריק, קיטנה, פרימן, הני ועוד…

אריאל גרייזס 31 באוקטובר 2010

וויליאמס. לג'טס הגנת מסירה מעולה וג'ונס לא כזה מרשים לדעתי, עוד לא היה לו משחק של יותר מ-4 תפיסות.
אני הייתי פותח עם שאוב, לאינדי אין הגנה מדהימה בכלל וזה בהחלט יכול להתפתח לשוט-אאוט

Comments closed