התיקו מול יונייטד

לא מפתיע וגם לא נורא מאכזב

liverpool-manchester-united-cover-graphic-rivalry_3398169

ביום שישי עשינו ארוחת ערב עם כמה חברים מישראל והטלוויזיה היתה פתוחה על משחק פלייאוף מהבייסבול.  אחד מהם תהה אם זה באמת מעניין אותי ואמריקאי אחר שהיה בחדר אמר שאפילו את האמריקאים זה לא מעניין. שמדובר במשחק של שלוש שעות שלא קורה בו כלום לעומת הבלחות חד פעמיות של ריגוש. אמרתי לו שברגע זה הוא תיאר כדורגל – רק שבכדורגל זה לוקח רק שעה וחצי.

אז המשחק של היום היה בדיוק זה. תשעים דקות לא מרתקות עם מעט מדי אירועים. תודו שהופתעתם מאוד. כבר לפני שבועיים אמרתי שתפור על מוריניו להחנות פה את האוטובוס ולנסות להוציא את ה-0-0 שהוא כל כך אוהב. זה כמו הסיפור הזה עם העקרב והצפרדע. עם המדים הכחולים בכלל אפשר היה לטעות שצ'לסי על המגרש בחצי השני. נראה לי שידענו לאן זה הולך בשניה שראינו את יאנג עולה בהרכב, לא?

טוב, בכל זאת, אי אפשר להאשים את מוריניו – עם הכלים שציידו אותו באמת שהוא מוציא את המקסימום.

*

אני לא יכול לומר שהופתעתי מפתיחת המשחק – כל מי שראה את המשחק שלנו מול סוונסי הבין שכדי לעצור קבוצה של קלופ, הכי טוב זה ללחוץ אותה גבוה ולמנוע ממנה את הנעת הכדור שהיא אוהבת. בניגוד למשחק מול סוונסי, ליברפול באה הרבה יותר זהירה, כשהיא יודעת שליריבה יש מספיק כלים התקפיים כדי להבקיע, ולכן לא רק שלא ספגנו לראשונה העונה, גם היריבה הגיעה למעט מאוד מצבים, אם בכלל.

בנוסף, לחץ גבוה כזה דורש הרבה מאוד כושר גופני וכשאחד משחקני החוד שלך הוא זלאטן אז העומס עוד יותר גדול ולשחקנים של יונייטד נגמר הכח אחרי הדקה השלושים – והעובדה שהגענו לאותה דקה בלי שספגנו היא בהחלט עדות לעבודה טובה מאוד של ההגנה. מאצ'אפ של ראשפורד על מילנר בצד ימין הוא מסוג הדברים שמסוגלים להפחיד את האוהדים מאוד ולכן ראינו המון עזרה הגנתית – שעלתה לנו בחדות התקפית.

מאכזבת במיוחד היתה העבודה של החלק הימני. זה לא שצד שמאל של יונייטד היה מאיים במיוחד ולכן היתה ציפייה שמאנה את קליין ייצרו הרבה יותר – אבל הם עשו מעט מאוד. תוסיפו לזה את העובדה שסטארידג' היה די נטוש בחוד לבדו (לא חושב שבאשמתו, קשה מאוד לעבוד מול שני בלמים טובים כמו סמולינג וביילי) וההתקפה לא היתה טובה מספיק. אני רוצה להאמין שאם לאלנה היה כשיר לגמרי ופותח כנראה שהיינו מגיעים ליותר מצבים אבל זה לא כזה משנה את העובדה שלא הגענו ליותר מדי מצבים (ודה חאה, אמא שלו בגבס, כמו תמיד לקח לנו את הנותרים)

בסופו של דבר, ברור שזה מאכזב לא לנצח את יונייטד בבית, במיוחד שיכולנו להשתוות לסיטי ולארסנל בראשות הטבלה, אבל העונה עוד ארוכה ולמעט הסיטי שיחקנו בסיבוב הזה כבר מול כל קבוצות הצמרת במה שנראית כמו עונת הפריימרליג אולי הכי צפופה זה הרבה מאוד שנים. החוכמה היא להישאר עם הצמרת, להחזיק מעמד עד כריסמס ואז לצאת בחבורת החוד לקראת השנה החדשה. סך הכל, תוצאה לא רעה לנו אחרי הכל.

כמה דברים קטנים:

– אני מאוד אוהב את הדרך שבה מאטיפ עולה למעלה ומייצר מצבים. סוג של ג'וקר שכמעט הביא לגול של צ'אן. שיעשה את זה יותר.

– אנדר הררה שחקן מעולה. סגר את צד ימין שלנו הרמטית.

– לתקוע את ראשפורד בצד ימין – די בזבוז לטעמי. צריך לשחק הרבה יותר קרוב לשער. אבל אני לא מתלונן.

– לא יודע אם פוגבה לא מצליח למקסם את היכולות שלו בגלל המערך שמסביבו או בגלל שהיכולות שלו מלכתחילה לא טובות כמו שעשו מהן. בכל מקרה, זאת נראית כמו רכישת "יאנקיז" מה שיונייטד עשו – להכריז אנחנו כאן ועדיין גדולים ומסוגלים להוציא מאה מיליון כמו בארסה או ריאל. שוב, לא מתלונן.

– קריוס צריך להיות מסופסל עד שיסדר את משחק הרגל שלו.

– הנדרסון מלך.

– מישהו יכול לעשות משהו עם הדה חאה הזה? כמה נקודות בשנה הוא שווה ליונייטד, 10? 15?

 

הנצחון המשכנע על לסטר (פוסט חי לשעבר)
הניצחון על פנרבחצ׳ה

100 Comments

אבי ערך מוסף 17 באוקטובר 2016

דה חאה עילוי ואינספור סופרלטיבים…
אבל היי…לעת עתה הוא שווה 1- נקודות ליונייטד..נתן 2 נקודות לסטוק לפני הפגרה והיום קיזז אחת :)

אריאל גרייזס 17 באוקטובר 2016

היה שווה היום שתי נקודות, לא?

אבי ערך מוסף 18 באוקטובר 2016

"נקודה מנטלית" ללא ספק

ד"ר רזי הופמן 18 באוקטובר 2016

באמת נתן משחק לפנתיאון. הלוואי בכל משחק ככה. משום מה לא מתחבר אליו כמו שהתחברתי לשוערים הקודמים של היונייטד.
עכשיו גם מדברים על זה שחברה שלו רוצה שיעזבו את אי הפודינג ויעברו למחוזות חמימים יותר.

יואב 17 באוקטובר 2016

לדעתי פוגבה טוב מידי מכדי להישאר במצבו הנוכחי.
נותן לו את הזמן ומנסה להבין מאיפה ניתן להפיק ממנו את התועלת המוכחת שלו.
יונייטד בחיסרון מסויים בהתחברות של הקבוצה. אני נוטה לחשוב שהעסק ישתפר ותוצאה טובה כמו היום, מוסיפה ללכידות ולביטחון. יונייטד עבדה קשה מאד מול קבוצה בפורמה ובמגרשה הבייתי.
גם לפרגי הלך קשה שם הבדלים הרבה גדולים יותר בין הקבוצות.
מוצדק בסך הכל ותיהיה ליגה אש.

אריאל גרייזס 18 באוקטובר 2016

אני חושב שפוגבה יותר טוב ממה שהוא עכשיו, אני רק לא יודע כמה יותר טוב. אני לא יכול להגיד שיש לי מאות שעות צפייה בליגה האיטלקית אבל מהפעמים שראיתי אותו, בעיקר בליגת האלופות, הוא נראה לי שחקן עם הבלחות אדירות אבל עם המון רגעים מתים.
אני מסכים לגמרי לגבי ההתחברות של יונייטד, סך הכל עונה ראשונה של מוריניו, אנחנו יודעים בדיוק מה הוא יודע לעשות בעונה השניה. עדיין, כאוהד – אני יודע שאני אוהד ליברפול אבל כאוהד כדורגל – די מאכזב לראות מאמן שעם כמות השחקנים האיכותיים שיש לו מנסה להוציא נקודה.

אמיתי 18 באוקטובר 2016

מוריניו ריאליסט..קלופ אידיאליסט. נראה לי דיי ברור מי
צרציל היה מעדיף..גם אני

אסף כלשהו 18 באוקטובר 2016

מאוד קל ליפול להגדרות האלו אבל האמת היא שקלופ גם היה ריאליסט אתמול ולראיה העובדה שלא לחצנו בטירוף מהתחלה ובכלל כל המשחק שלנו היה עם פחות סיכונים כי הוא ידע טוב מאוד שבקלות אפשר לחטוף ולהפסיד והעדיף להישאר עם נקודה אחת ביד ולא עם מחמאות על העץ.
סה"כ משחק ששני המאמנים בו בסדר גמור עם תיקו וככה זה גם נראה.

יואב 18 באוקטובר 2016

גם פרגי ניסה להוציא נקודת חוץ בתקופות ובסיאציות אחרות. אם זה מבוצע כהלכה- זה סבבה. יונייטד עדיין עוד לא מצאה את הקצב שלה העונה. ובמשחקים מחוייבים(ויונייטד עבדה קשה היום) שמשיגים את מטרתם, זה בסדר גמור.
עד שזה התגבש, יהיה לנו מהכל. ננצח קשה, ניתן תבוסות וגם נאבד נקודות.

אריאל גרייזס 18 באוקטובר 2016

אצל מוריניו זה כמעט הדיפולט. כל פעם שיש לו משחק חוץ קשה הוא הולך לזה – לפעמים אפילו כשהוא חייב שלוש נקודות. נניח המשחק לפני שלוש שנים באנפילד של הנפילה של ג'רארד – לא היתה לו שום כוונה לנצח את המשחק הזה למרות שהוא עדיין היה בריצה לאליפות. זה האופי שלו.
אין ספק שזה דבר נכון במקרים מסוימים, זה לא אומר שאני אוהב את זה

יואב 18 באוקטובר 2016

אני גם ראיתי את מוריניו שוחט את יריביו. באנגליה, ספרד(עונה אחת) ובפורטוגל.
אני מאד מעריך את מה שסמיונה עושה אבל זה לא כזה מהותי שונה.
פנים רבות לו לאיש אבל היום בעיני הוא קיבל את הבחירה הנכונה וזאת בסך הכל מחמאה לכם.

אריאל גרייזס 18 באוקטובר 2016

אם סימיונה היה עושה את מה שהוא עושה באתלטיקו בבארסה או בריאל הוא היה חוטף יופי בראש. באתלטיקו זה קל כי אין ציפיות והוא נתפס כאנדרדוג. כשאתה מביא שחקנים ב-200 מיליון ואז משחק בונקר – אנשים לא יעריכו את זה.

יואב 18 באוקטובר 2016

לא מסכים. לא מחיר השחקנים הוא הפקטור החשוב כאן. אלא איך יוצרים קבוצה השלמה מסך חלקייה. גם בקבוצה יקרה צריכים לבנות יסודות הגנתיים, תנועות מובנות, הדגשים. זה תקף לזה שמרוויח חמש שקל ולזה שמרוויח מיליון.מהאיכות ההתקפית שעלתה הרבה כסף ראינו רק ניצוצות ואני רק באוקטובר. יש לו עוד הרבה עבודה שהוא מודע לה.
אם במשחק נתון, סיכוייך טובים יותר אם תשחק זהיר- זה בסדר גמור. הזהירות באנפילד לא נולדה אתמול. גם פרגי בסיטואציות שונות בא זהיר.
מעריך שעוד חודשיים נראה קבוצה מחוברת יותר.

kirma der faux 18 באוקטובר 2016

זה בסדר לשחק עם שישה שחקני הגנה, זה בסדר להעיף כל כדור, זה בסדר לבזבז זמן וזה בסדר לבעוט בכל מי שעובר שחקן. באמת שהכל בסדר ולגיטימי רק למה לי לצפות בזה?

בסוף המשחק בעיקר ריחמתי על אוהדי יונייטד שנאלצים עכשיו לראות את המשחקים היוקרתיים ביותר שלהם הופכים לאירוע שבסיכום שלו יש מספיק מקום לדבר על חתול שחור שעלה למגרש בזמן החימום. מקריאה מדגמית בדה באזר נראה שלאוהדי יונייטד דוקא אין בעיה מיוחדת עם זה.
המשחק נגד סיטי כבר שוחק בצורה הזאת, ועכשיו המשחק נגדנו. אני בטוח שאתם לא יכולים כבר לחכות למשחקים נגד צ'לסי וארסנל. אולי בארבעת המשחקים ביחד תזכו אפילו לראות מספר דו ספרתי של כדורים למסגרת.

אריאל גרייזס 18 באוקטובר 2016

אחלה סיכום של יוכין על המשחק אתמול שאומר בערך את אותם דברים:
http://sports.walla.co.il/item/3005735

אריק 18 באוקטובר 2016

שמע לא מבין איך לא חטפו את יוכין גאון הכדורגל הזה לעיתונות הזרה או לסקיי. הוא כל כך גאון שמוריניו צריך לבוא אליו לשיעורים פרטיים.
זיין מח די רציני וגם דסקל שחביב בדרך כלל מתחיל להעיק עם כל העאלק מדע טילים שלו.

אריאל גרייזס 18 באוקטובר 2016

תשמע, גם בעיניי שניהם נפוחים מדי מעצמם, במקרה הזה אני חושב שמדובר בניתוח לא רע. אי אפשר להגיד כל פעם על פרשן שהמאמן יודע יותר טוב ממנו – זה התפקיד שלו, לפרשן.
בכל מקרה, לא כל כך מעניינת אותי יונייטד עד המפגש הבא בינינו. כמו שאסף כתב – הכי חשוב לנצח את ברומיץ בשבת

אריק 18 באוקטובר 2016

יוכין נפוח. רבאק, קראתי גרדיאן עם הקפה של הבוקר שמעתי טוקספורט בדרך לעבודה.
אף אחד לא דיבר על אוטובוסים. היה מצב נתון שבו אסור היה למוריניו להפסיד. הוא ארגן את הקבוצה מאוד יפה ולא הפסיד. יפה? לא. בהחלט לא. אבל התחושה שיונייטד מתחילה למצוא את הידיים והרגליים וההתרשמות היתה חיובית. כולם זוכרים בנוסטלגיות את הכדורגל המופלא של פרגי. מתי בדיוק יונייטד שיחקה מצויין באנפילד?
ואסף צודק לגבי ברומיץ לגמרי.
ויהיה לכם קשה שם.

אריאל גרייזס 18 באוקטובר 2016

משחק בית מול ברומיץ

אריק 18 באוקטובר 2016

אז פחות. חבל ;)

edgecator 18 באוקטובר 2016

יוכין באמת אחד המגוחכים. אם כי מזל שהוא נמצא כאן בשביל להקצות זכויות מוסריות, אחרת לא ברור מה היינו עושים.

יואב 18 באוקטובר 2016

אני צופה ביונייטד. תמיד. אני לא יודע מה איתך אבל לא שמתי לב שאוהדי ליברפול הפסיקו לצפות בקבוצתם בחצי יובל האחרון.
לא זקוק לרחמים, שמור אותם למי שבאמת זקוק להם.

אריק 18 באוקטובר 2016

אני נהנתי.

kirma der faux 18 באוקטובר 2016

קראתי שוב מה שכתבתי. מצטער שיצא לי תוקפני ומתנשא.
אני התבאסתי על הכדורגל. הרגשתי שערב שפונה בעמל רב לצפייה ביריבות מלאה תשוקה הפך לשעמומון בניוטרל בין זו שלא רוצה וזו שלא יכולה.

עמי ג 18 באוקטובר 2016

ליואב – אתה עושה גם ביקורי בית?
אני אוהד ליברפול ותיק ובשנים האחרונות מידרתי את עצמי מהמשחקים המשעממים שלה (למעט העונה ההיא עם ג'רארד וסוארס וכל הג'ז הזה).
השנה חזרתי לצפות כי יש במה. אתמול לא היה.

יואב 18 באוקטובר 2016

עמי ג
מה שעושה לך את זה.
אם לא היה לך אתמול במה לצפות(ואם אתה צופה רק שיש במה לצפות) – אז אנחנו שני קווים מקבילים. אין ביכולתי לעזור. סליחה.

יריב ס. 18 באוקטובר 2016

בקיצור עמי, אתה אוהד הצלחות…

ניק 18 באוקטובר 2016

אל תדאג לנו אנחנו מסתדרים מצויין עם הקבוצה שלנו! פשוט סטיגמה וחוסר רצינות לקרוא למה שהיה אתמול ובטח שנגד הסיטי בונקר. הקבוצה באה לשחק, הייתה יותר טובה במחצית הראשונה וגם בסוף ניסתה לפתח התקפות

בא בלילות 18 באוקטובר 2016

בחייך…. אפשר להתווכח אם זה היה נכון או לא (ויש בסיס טוב לטיעון שזה היה נכון לשחק כך), אבל ברור לחלוטין שזה היה בונקר.
ראה למשל – http://www.bbc.co.uk/programmes/p04cc8b6

ד"ר רזי הופמן 18 באוקטובר 2016

אז מה עדיף? לשחק פתוח ולהפסיד? ליוורפול מחוברת, היונייטד לא. במשחק הזה דווקא נעשה חיבור טוב כי ההגנה תפקדה הכי טוב העונה….

אלי 18 באוקטובר 2016

אין בעיה אם איך שהם שיחקו אלא אם איך שהאוהדים שלהם מתלהבים, מדברים על כבוד…
כשיש דיבורים על פיטורי מאמנים אז הם מייד אומרים "זאת לא הדרך של יונייטד", אבל משום מה אחרי משחק כזה אין להם בעיה עם "הדרך".

אמיתי 18 באוקטובר 2016

וואו..לפחות פעם לאוהדי ליברפול היה הומור..
אני חושב שאתם יותר בכיינים מטרחנים. לא
סגור על זה

אלי 18 באוקטובר 2016

תמיד הייתי טרחן בלי קשר להיותי אוהד ליברפול.
אבל מה הקשר לבכיין?
אהה, רק עכשיו שמתי לב מי כתב את זה.

ד"ר רזי הופמן 18 באוקטובר 2016

אם אני מחדד אז לא היתה לליוורפול אף בעיטה ממש נוחה לשער.

אמיתי 18 באוקטובר 2016

זה התחיל עם השופט. עבר לפיפא. אחכ מוריניו.דוחות רואי חשבון.
אוטובוס. משחק מכוער.עכשיו זה האוהדים..יש תלונות
גם לחברת הרכבות ולכורי הפחם?..בחיאת. להיות פייבוריטים
לא ככ תפור עליכם

באבא ימים 19 באוקטובר 2016

אמיתי,נראה לי שהתלונות לשופט באו מכם.

שנית, נראה לי שזה שלהיות פיבוריטים לא מתאים לנו זה לא העניין כאן. העניין האמיתי הוא כמה מהר תפקיד האנדרדוג הפך להיות מתאים לכם. התרגלתם מאוד מהר, אתה יודע מה? הלוואי עלינו סתגלנות כזו. לכשעצמי, אין לי שום תלונות לדרך בה יונייטד שיחקה- ליברפול הייתה צריכה להוציא מזה יותר וזה שהיא לא הצליחה זו בעיה שלה.

העניין הזה יבחן בסיבוב הבא- אני מת לראות את יונייטד משחקת ככה באולד טראפורד. הקהל ימות על זה.

אמיתי 19 באוקטובר 2016

באבא. התייחסתי בעקיפין לחילופי דברים שלי עם מתיפול ומשה ועכשיו עם אלי. היה כמובן חצי בצחוק. אבל מעבר לזה ההתעסקות שלכם באיך אוהדי יונייטד מרגישים/ ירגישו מחממת את הלב

באבא ימים 19 באוקטובר 2016

הפוסל במומו פוסל. הראשון שהתייחס למצבם הנפשי של אוהדי הקבוצה היריבה היית אתה. זוכר את שיא הלוזריות שייחסת להם?

אמיתי 19 באוקטובר 2016

חח. אתה בסיידר אתה..רק שאני התייחסתי למה שאותם אוהדים כותבים
עלינו ועל השופטים ולא ליחסם לליברפול. אבל מבטיח לנסות להפסיק (:

באבא ימים 19 באוקטובר 2016

Fair enaugh

ביחוד הקטע של ה״מבטיח לנסות להפסיק״ לו אני מגיב באמצע הפסקת סיגריה.

משה 17 באוקטובר 2016

א. אמא של פלורנטינו פרס בגבס, איך לא קנה אותו עדיין ופטר אותנו מהעונש שלו פעמיים בשנה ?
ב. הנדו מלך, כמה בגרות ושקט יש לו השנה.
ג. קאריוס הוא בן אחותו של קלופ ממיינץ, אין הסבר אחר בינתיים.
ד. מאטיפ היה מעולה היום, הרבה שקט.
ה. קוטיניו התבגר מאוד השנה.
ו. 2 נקודות אחרי סיטי וארסנל כששיחקנו כמעט עם כל הצמרת ובחוץ, מצב סביר לחלוטין.

ישראל 18 באוקטובר 2016

הבעיה היא שהחולשה שלנו היא במשחקים כמו היום, נגד (קבוצות שמשחקות כמו) קבוצות תחתית.

אריאל גרייזס 18 באוקטובר 2016

אני לא יודע כמה חולשה יש לנו פה שאין לקבוצות אחרות. כן, הפסדנו לברנלי. אבל את האל בבית פירקנו, למשל. את סוונסי בחוץ ניצחנו אחרי שהיינו הרבה יותר טובים בחצי השני. לאף אחת מקבוצות התחתית אין את האיכות שיש ליונייטד בהגנה ולעשות בונקר של 90 דקות מול ההתקפה של ליברפול זה קשה מאוד. למעשה, עד היום האחרון של דצמבר אין לנו אף קבוצת צמרת – זה הזמן שבו נדע מה אנחנו שווים באמת. בוא נתחיל עם ווסט ברום בבית שבוע הבא

ניינר / ווריור 18 באוקטובר 2016

משחק נוראי לצפייה אבל לפחות התוצאה טובה לטוטנהאם

יכול להיות 18 באוקטובר 2016

שני משחקים נוראיים ברציפות ביום ב (צרפת הולנד לפני שבוע). איזה בזבוז זמן.

אסף the kop 18 באוקטובר 2016

סה"כ כולם הולכים לישון מרוצים.
אנחנו לא רוצים להפסיד להם. הם לא רוצים להפסיד לנו. כולם רוצים שרק יעבור בשלום ובסופו של דבר הליגה לא בורחת.

עכשיו צריך לנצח את ברומיץ. זה הכי חשוב.

אריק 18 באוקטובר 2016

סופסוף דברי טעם.

Matipool 18 באוקטובר 2016

לגמרי , אם כי הייתה לי מעט תחושה חמוצה בסוף בגלל ההצלות של דה חאה .
עדיין , הייתי חותם על תיקו במחצית .

עירן 18 באוקטובר 2016

אסף, יפה !!!

מרענן לקרוא אחרי ה"ניתוח" של יוכין.

קלבדוס 18 באוקטובר 2016

0:1 קטן-גדול בבייסבול אוכל בהליכה זוועתון כזה. ראית את קרשאו אמש? מאסטרפיס.
למרות שמהרגע שהרד-סוקס כבר לא יזכו כצפוי בוורלד סירייס כבר לא מתייחסים אליו, כך נדמה :)

אריאל גרייזס 18 באוקטובר 2016

קרשאו אדיר
אני מת שהקאבס יקחו אבל שקרשאו יתן הצגות. כל עוד הקאבס שם אז ידברו על הפלייאוף. האמריקן באמת פחות אטרקטיבי

יובל 18 באוקטובר 2016

נהפוך הוא, מהרגע שהרד-סוקס עפו הסיפור רק נהייה יותר ויותר טוב. אם הם היו זוכים זה היה מאוס לחלוטין , ואני אומר את זה בתור אוהד סוקס שרוף.
כל קבוצה שתזכה עכשיו זה יהיה סיפור גדול, במיוחד אם יהיה וורלד סיריוס של האינדיאנס ( לא זכו באליפות מאז הקמת מדינת ישראל – 1948 ) והקאבס ( דיברו עליהם מספיק ).

ran 18 באוקטובר 2016

מוריניו תמיד מדאיג אותי
וכתוצאה זו תוצאה סבירה,
אבל מטריד שמשחק שני ברציפות מעורר את השאלה – האם הקבוצות בליגה למדו לשחק נגדנו.
חוסר ברעיונות התקפיים לפרוץ את ההגנה,
פלאיני כקשר אחורי קלאסי חיסל את מרכז המגרש,
מאנה לאחר פתיחת עונה נהדרת מסביר מדוע גם בסאופהמפטון הורד לספסל לעורר אותו.
והשיא, הגעגועים ללאלנה, שבלעדיו הלחץ שלנו נראה אנמי.
כמה נקודות למחשבה:
לדעתי אוריגי היה צריך לפתוח במקום סטארידג׳.
לבנות על הנדרסון שיהיה מסוגל לשמור על האינטנסיביות בה הוא משחק לאורך עונה שלמה זהו תרחיש אופטימי מידי.
וקוטיניו מבטיח את המעבר שלו בעונה הבאה לברצלונה כמחליף של אינייסטה.

אסף the kop 18 באוקטובר 2016

לגבי קוטיניו, רק אם ישפר דרמטית את המסירת עומק שלו.

בא בלילות 18 באוקטובר 2016

לגמרי אתך בכל מה שקשור לאוריגי/סטארידג'. יש לי הרגשה שסטארידג' גמר את הסוס… אבל בכל מקרה למה לחכות עד לדקה ה- 84 לחילוף…?

אבי גלברט 18 באוקטובר 2016

לא קונה את תחושת הסיפוק הכללית פה .ההינו צריכים ויכולים לנצח .נכון לא יותר מידי הזדמנויות אבל ההינו שווים נצחון אתמול .מוריניו יכול לנתח עד מחר את המשחק שכנראה רק הוא ראה או חלם .דמגוג בגרוש וממש ממש לא מיוחד או קלאסה כמו קלופ .
מוריניו כמו בניטס בזמנו הוא אומן בלשחק על תוצאה .
הוא יתקוף את כולם כולל השופטים כמובן ושכולם יתעסקו בזה ולא בצורת המשחק העקומה שלו (מזכיר בשיטה את ביביהו).
שהוא משחק נגד הקטנות שמסתגרות מולו הוא יתקוף ויגיד "שרק קבוצה אחת באה לשחק" אבל עשה אתמול בדיוק אותו דבר כאילו הוא קבוצת תחתית .
בכול תרחיש שקלופ בנה לפני המשחק הוזכרה בודאות המילה BUS.תתכונן ,תחשוב מה עושים ,לקח לנו 30 דקות כמו נגד סוונסי להיכנס למשחק וזה המון .
סטארידג כרגע וזה לא חדש ,לא שווה הרכב .צ'אן מתעקש להיות עושה משחק והוא לא .אתמול במחצית הראשונה תקע את הכדור ואת ההנעת כדור ופשוט הפריע .אם אני צריך לבחור לפי אתמול אני מעדיף את הלחץ הקשיחות והלחימה של ג'יני למרות הפרווה בהתקפה על הקצת מכול דבר של צ'אן והפרעה בהנאת כדור .
סהכ לדעתי השבועיים פגרה הוציאה אותנו מהשוונג ופגעה במומנטום וחבל .
מיצחון אתמול היה הצהרת כוונות ברורה .
עכשיו יש לנו רצף של 6 משחקים מול "הקטנות" . לדעתי חייבים לפחות 15 נקודות מזה כדי להמשיך לפנטז ….

משה 18 באוקטובר 2016

למה רק 15 ?

אבי גלברט 18 באוקטובר 2016

אופטימי מידי ? D
יש כמה משחקים לא קלים ,סוטון,פאלאס…בוא לא נהיה חזירים לגמרי . אני קונה היום ללט היסוס 15 מתוך 18 .

בני תבורי 18 באוקטובר 2016

קלופ עוד לא מצא את השיטה איך לשחק נגד קבוצות קטנות שבאות להסתגר. ובאשר למוריניו, אי אפשר לבוא אליו בטענות, הרי זה לא שהוא קיבל 150 מיליון פאונד לרכש, כן?

אריק 18 באוקטובר 2016

מתוסכלים?

אמיתי 18 באוקטובר 2016

אלה זה רואי חשבון..תמיד מתוסכלים..

בני תבורי 18 באוקטובר 2016

רק עד שנלמד לשחק נגד הקטנות שבאות להסתגר.

באבא ימים 19 באוקטובר 2016

האמת כן – 26 ושנה ללא תואר עושות לך את זה (אני מקבל את התסכול באהבה ושמח שנחשפתי אליו כאדם מבוגר ולא כילד) אבל זה לא קשור לחילופי המסרים הנוכחיים. אני זוכר את הדיונים הארוכים לעייפה על זה שמה שעושה את יונייטד למה שהיא זה לא הכסף אלא פרגי כל שזה מרגיש כמו סוג של פליק פלאק. בינינו- היום אני מקווה מאוד שמי שטען ככה צדק.

אציק 18 באוקטובר 2016

כל הענין מתמצה בהחלטה לתת לאמרה צאן לשחק קשר קידמי . הוא שחקן נהדר ואני אוהב אותו אבל היה צריך להחליף בעמדה עם הנדרסון . הנדו וקאוטיניו היו יכולים לעשות את משחק המסירות שלנו מצויין ולתת כדורים לסטארידג.
צאן נתקע עם הנעת כשור בחלק הקדמי.

משה 18 באוקטובר 2016

אני חושב שקלופ רצה לעשות כמה שפחות שינויים ממה שעבד עד עכשיו. הנדו מדהים מתחילת העונה בעמדה שלו ואין סיבה להזיז אותו משם. צ'אן פחות מתאים לקדמי וכך זה נראה. בקיצור, איפה ג'ו אלן כשצריך אותו ?

Matipool 18 באוקטובר 2016

מבקיע בצרורות בשבועות האחרונים בכל המסגרות כולל נגד יונייטד .
כואב הלב שהוא נמכר אבל לבן אדם מגיע לשחק ולא רק לקבל פירורים פה ושם .

יריב ס. 18 באוקטובר 2016

כאב הלב עד שהוא חשף שהוא אוהד יונייטד. זה רק עשה את השער שלו משמח יותר

פאןפאן 18 באוקטובר 2016

בעסה של תוצאה.
מוריניו כמו מוריניו דאג שנהנה כמה שפחות – כל עוד זה תלוי בו.
גם חבריי אוהדי היונייטד מיללים על הכדורגל הססגוני והשמח שלהם – אם בריאל מדריד הוא עשה את זה אז כבר ברור שאין לנו סיבה להיות מופתעים או חלילה מאוכזבים
מה שכן הם הצליחו להבהיל אותי בחצי שעה הראשונה, לא הייתי בטוח אם זה פיק בירכיים מהמעמד או שבאמת מנצ'סטר השתפרו. נוטה להסכים שהקצב עייף אותם בהמשך מה שהביא לשינוי המגמה על המגרש

דה חאה – מי שרוצה שהוא יעזוב כבר את מנצסטר שיילך לאישתו – הבנתי שזה הסיכוי הטוב ביותר להיפטר ממנו :)
מתי ימונה מוריניו למאמן של ההארלם גלובטרוטרס?
משחק ענק של קאריוס
מישהו מוכן להעיר כבר את האדון סטארידג' משינת הקייץ שלו??
האם בעקבות הפציעה של המילנר אנחנו עומדים לפני סדרת סרטי האימה – "שובו של המורנו לשמאל?"

אסף the kop 18 באוקטובר 2016

שישימו שם את לוקאס

בא בלילות 18 באוקטובר 2016

שישימו שם את מיניולה מצדי, רק לא את החור השחור המהלך הזה… התקפת לב האיש הזה

רובי פאולר 18 באוקטובר 2016

שלום לכולם מאריזונה… אני אצל המשפחה של אשתי ועכשיו ראיתי את המשחק. מסכים עם כולכם, גם אני יצאתי בתחושה של אבי שזה היה צריך להיות שלנו. יותר מדיי חפירות באמצע, פחות מדיי אגפים ותעוזה…
קריוס 5. הוא מתחיל לעצבן
קליין 5. עלה אולי פעם אחת. ומול בלינד!!!
מאטיפ 7. קלאסי
לוברן 7. אפס תקלות.
מילנר 6. טוב הגנתית, לא היה בהתקפה
הנדו 7. מנוע
צאן 6. נורא השתדל אבל גם נורא מסורבל
קוטיניו 6. היה חנוק רוב הזמן
פירמינו 5. היה מותש מברזיל
מאנה 5. לא מדויק ולא תכליתי, לא עבד באגף
סטארידג 5. לא חד

Matipool 18 באוקטובר 2016

אין הערות אבל מה תגיד על לאלאנה ? השבלול הפך לנסיך וזה עוד כשהוא לא כשיר לגמרי .
תבלה !

רובי פאולר 18 באוקטובר 2016

כן… ככ שמחתי שהוא נכנס ואז הסתכלתי על עצמי להבין אם זה נכון…

איאן ראש 18 באוקטובר 2016

אני נדהמתי לראות את ההשפעה העצומה שלו למשחק מרגע כניסתו

אבי גלברט 19 באוקטובר 2016

מדהים ומפתיע כאחד .גלולת אנרגיה …..

cookie-monster 20 באוקטובר 2016

לגמרי לגמרי
רואים כמה הוא באמת חשוב כשהוא לא על המגרש. מדברים ודיברנו על החשיבות שלו בלי סוף אבל לראות את זה היה מטריף

סימנטוב 18 באוקטובר 2016

מסכים הכדורגל הפך קצת לבייסבול, למדתי את זה מצפייה בNBA כל 20-30 שניות יש אפשרות לריגוש. יחד עם זה, בתור אוהד גם כשהמשחק של הקבוצה שלי מבוקר האינטנסיביות הריגשית לא מרפה

no propaganda 18 באוקטובר 2016

לדעתי ריגוש כל 20, 30 שניות מאוד מעלה את סף הריגוש והופך את העניין ללא מעניין.
להפסיד חצי משחק בנבא לא פוגע בכלל בחווית הצפיה, בכדורגל זה יכול להיות מבאס מאוד.

גורביץ' 18 באוקטובר 2016

יונייטד שיחקו טוב מאד מחצית ראשונה יחסית למשחק חוץ מול קבוצה לוהטת, אחרי שסטארידג' יצא המשחק השתנה ואולי אם זה היה קורה עשר-עשרים דקות לפני הוא גם היה מוכרע.
באיזשהו מקום טיפה שמחתי שצ'אן לא שם את הגול, כי זה היה נותן לו קרדיט של עוד איזה חצי עונה בהרכב / מחליף ראשון, והוא פשוט לא מספיק טוב – שריד לליברפול הישנה והבינונית. לעומת ללאנה שמראה לנו השנה את הפוטנציאל שלו ועשה את הקפיצת מדרגה, צ'אן נשאר אותו שחקן פיזי עם אינטילגנציית משחק נמוכה.
איך לעזאזל זלאטן ניסה לתת רוחב עם הנגיחה ההיא ולא להבקיע ? ראיתי את ה 1-0 שם עוד במסירה של פוגבה..

בני תבורי 18 באוקטובר 2016

מי אמר לך שהוא ניסה לתת רוחב, זה בגלל שהוא זלאטאן?

ד"ר רזי הופמן 18 באוקטובר 2016

זלעטן בסך הכל ניסה למסור לעצמו:)

רני 18 באוקטובר 2016

1000+ לגבי צ׳אן. לא מתאים לשיטה ולא למהירות המשחק שבאה איתה.

משה 18 באוקטובר 2016

צ'אן חוזר מפציעה וכמעט לא שיחק השנה. ממש לא הייתי ממהר למחוק אותו ובטח לא להגדיר אותו כבינוני (להזכירכם, שחקן סגל אלופת העולם שגם מקבל שם דקות משחק לא מעטות ).

אנדר 18 באוקטובר 2016

אנקדוטה: כשהראו את אחוזי החזקת הכדור (65-35 נחשו למי) הפרשן האנגלי ציין שמוריניו לקח את הצ'מפיונס עם 27 אחוז כשהיה באינטר. מה הפרשן לא ציין זה שמוריניו משחק עכשיו בקבוצה העשירה באנגליה, עם רכש משוגע. זאת כבר הקבוצה של מוריניו ולא בקטע טוב – גורם למועדון פאר כמו היונייטד להראות כמו סטוק סיטי ביום רע. ההצגה המטופשת של באי (בהנחיית מוריניו, ברור. איזה חיבוק קיבל ממנו) פשוט מביישת מועדון כמו יונייטד. אפשר להמשיך להיות ציניים ואין חוק שמגביל ציניות, אבל לא זה מה שקונה את האוהדים. אני לא אוהד של אף אחת מהקבוצות אבל אני מקווה שיונייטד בדרך הנוכחית לא תוציא כלום מהעונה שלה.
לגבי פוגבה – אמרתי וכתבתי ואני מוכן להתחייב ולאכול כובעים למקרה שאטעה – לא שהוא לא מה שעשו ממנו, הוא אולי חצי. מקרה של סוכן שמנפח שחקן לא רע, שגם ככה מלא בעצמו, צבר תארים שבאף אחד מהם הוא לא היה הבורג החשוב ביותר בקבוצה גדולה וצבר תאוצה ודעת קהל. הקשר הכי טוב בעולם? LOL (ר"ת לעולם לא)

Matipool 18 באוקטובר 2016

נראה לי שהתכוונת להצגה של יאנג .

אנדר 18 באוקטובר 2016

אמת. אגב, הופתעתי מהמרץ שללאנה הוסיף למשחק שלכם. וקוטיניו…כשהוא גאון מעטים הגאונים ברמתו

red sox 18 באוקטובר 2016

"הטלביזיה הייתה פתוחה על פלייאוף בייסבול" = היה אוכל והגיעו כמה אנשים, דווקא נראו נחמדים אבל לא ממש הקשבתי למה שדיברו.

קריוס שבר אתמול לדעתי את שיא כל הזמנים בנגיעות לשוער במשחק. לא הייתה התקפה שלא עברה אצלו, כולל אחרי קרנות בצד השני. כמות ההחזרות אליו אתמול, לפני ואחרי המסירה הנוראית שכמעט עלתה בשער, מראה שזו כנראה שיטה בדוקה או הוראה מלמעלה.
או לחילופין, הוכחה ליעילות הסגירה המושלמת שהם עשו באמצע עד הכניסה של ללאנה.

red sox 18 באוקטובר 2016

בדוקה=סדורה. שייחנק האוטוקורקט.

אלי 18 באוקטובר 2016

אם לא היו מחזירים את הכדור לשוער על כל ה 11 של יונייטד היו נשארים בחצי שלהם ואי אפשר היה לשחק בכלל.
ברגע שמחזירים את הכדור לשוער אז זלאטן וגם פוגבה עשו רעשים של לחץ ונתן לליברפול לפחות לנסות להתחיל התקפה מסודרת.

לעומת זאת בצד השני, דה חאה לא נתן אפילו מסירה קצרה אחת!!! כל המשחק. כל נגיעה שלו נגמרה בבעיטה מעבר לחצי, ולכן לא ראינו אפילו התקפה מסודרת אחת של יונייטד והחזקת כדור 65/35. שדרך אגב זה היה הנתון הנמוך של יונייטד מאז שהתחילו למדוד.
אז כל מי שאומר "שגם פרגוסון עשה את זה" כדאי שיבדוק מה זה אומר "זה".
אכן געגועים לסטוק.

Shutzi 18 באוקטובר 2016

שיודעים שליברפול הכי מסוכנת, שהם לוחצים על הקו האחורי של היריב, אז עדיף לא להסתבך עם מסירות בחוליה האחורית, בייחוד ששחקני ההגנה של יונייטד לא מצטיינים בזה במיוחד. לכן זו החלטה חכמה של מוריניו לבעוט את הכדור לעבר פילאיני וזלאטן, ודרך זה לנסות להשיג אחזקת כדור. זה עבד טוב במחצית הראשונה ופחות טוב בשניה, אך עדיין ליברפול הוגבלה למספר מצומצם של מצבים. זה בסדר גמור מבחינתי.

באבא ימים 19 באוקטובר 2016

אמרתי משהו דומה בפוסט של דורפן לפני המשחק. זו נראית לי התשובה הכי טובה לשיטת הלחץ של קלופ.

אלי 19 באוקטובר 2016

אני מבין שזה בא מברנלי, אבל מיונייטד?
ועוד מהמאמן שמעז להתלונן שקבוצות משחקות נגדו כדורגל מהמאה ה-19?

cookie-monster 20 באוקטובר 2016

ה35/65 זה נתון כל כך מטורף שעדיין קשה לי להאמין לו אפילו שראיתי את המשחק

Kirma der faux 18 באוקטובר 2016

אחד משעשע מטוויטר:
If Mourinho directed Die Hard it'd be 90 minutes of Bruce Willis hiding in a cupboard, then applauding his tactics for not getting shot.

ד"ר רזי הופמן 18 באוקטובר 2016

חחחחחחח, גדול.
מי היה הולך לבית קולנוע?

cookie-monster 20 באוקטובר 2016

ענק

מאיר (חדש בשכונה) 18 באוקטובר 2016

המשחק של ליברפול הפך להיות מסוכן בשניה שלאלנה נכנס וחד משמעי בזכותו. הוא הופך את המשחק למשחק עומק, לא מפסיק לנוע וליצור. פעם קראו לו שבלולנה, לא עוד!

Matipool 18 באוקטובר 2016

+ 100 .
מודה שגם אני התלוננתי עליו ללא הפסקה במסגרת ה״שבלולאנה״ .

יריב ס. 18 באוקטובר 2016

ההבדל אצל לאלנה הוא במיקום. בעונה שעברה הוא היה אחד מהשלישיה הקדמית, בעיקר מימין.
העונה הוא עבר לשלישיה במרכז ומשם הוא עושה תנועה ולחץ שאינם נגמרים ומשם הוא מגיע למצבי בעיטה ומסירה טובים יותר.

טל 12 18 באוקטובר 2016

היה ברור שהולך להיות משחק קשה נגד צ'לסי אמממ יונייטד,כי מוריניו…לא ציפיתי ממוריניו למשהו אחר בשלב זה.משחק הגנה טוב של יונייטד.

לדעתי סטארידג' היה צריך לשחק יותר בצד-אגף שמאל,וגם מאנה,בצד ימין-משם הוא טוב יותר.סך הכל די מרוצה.

Comments closed