הניצחון בקריסטל פאלאס

נאמר כבר הכל. אז נדבר על הקפטן שלנו שוב

אז מה אנחנו אמורים להגיד אחרי היום? נדמה שכבר אמרנו הכל.

להגיד שהחוד שלנו  מפחיד? אמרנו

להגיד שהיינו יכולים לשים שישייה בקלות? אמרנו

להגיד שהגיע הזמן שלא נחטוף גולים מטופשים? אמרנו

להגיד שכרגע אני פשוט נהנה לראות את הקבוצה הזאת? אמרנו

להגיד שהגיע הזמן לסגור מוקדם משחקים מהסוג הזה ולא להכנס ללחץ (למרות שבעונה ההיא, אתם יודעים איזה, הובלנו שם 3-0 ואתם זוכרים איך זה נגמר) – אמרנו.

להגיד שהגיע הזמן שבמצבים חופשיים נכבוש – היי, רגע, כבשנו במצב נייח. שניים! הללויה. עדיין, די ברור שהשוער החדש שלנו לא משרה יותר מדי רוגע על ההגנה ויש לי הרגשה שהגול הראשון מגיע בדיוק מהסיבה הזאת. אבל לפחות ההתקפה מתקתקת, אז יש לו זמן לפתח איתם את התיאום עם הזמן. אז הנה, אמרנו.

להגיד שאין שום סיבה לא לתת לסטארידג' במשחק כזה 30 דקות? אמרנו

להגיד שהכי חשוב כרגע זה לנצח את המשחק הבא ולא לחשוב על מה קורה הלאה? נגיד ונגיד שוב. ועדיין נסתכל הלאה ונציץ בטבלה ונגלה שעד סוף דצמבר אין אף יריבה לצמרת בדרך שלנו ואולי, קצת, נפנטז (בשקט, בקטנה. כי בכל זאת, הליגה השנה נראית כהכי תחרותית זה שנים).

cv9m84aweae4ext

אז אם דיברנו כבר על הכל, בוא נדבר על האחד הזה שכבר דיברנו עליו אבל אני לא יכול להפסיק. אתם יודעים למי אני מתכוון, זה שבתמונה, הקפטן שלנו.

תסתכלו על הקבוצה הזאת ותגלו שכשרצנו לאליפות אז ג'ורדן הנדרסון היה על המגרש. וכשהפסדנו את האליפות לצ'לסי, הנדרסון לא היה שם. ובשנתיים הקודמות, כשרוג'רס התקשה להרים את הקבוצה בחזרה לגבהים שלה, הנדרסון היה פצוע רוב הזמן. ושבחצי השני של שנה שעברה, כשהקבוצה התחילה להתחבר, הנדרסון שוב היה בריא.

המסירה האדירה שלו לגול הרביעי אתמול היתה רק הדובדבן על הקצפת בעונה פשוט מעולה. הנדרסון של השנה לא רק בריא, הוא גם בטוח בעצמו. תחת קלופ הוא משחק קצת יותר מאחור מאשר הוא שיחק תחת רוג'רס, ולקח לו קצת זמן להתרגל לזה, אבל עכשיו? הוא הברמוטר של הקבוצה וכנראה השחקן הכי חשוב שלה. כי עם כל הכבוד לנוכחות של מילנר בשמאל (שהיום הוחלף בצורה חלקה לגמרי על ידי מורנו, שנתן גם הופעה התקפית משובחת, מה שנותן תקווה לעתיד) וליציבות של מאטיפ (מעולה) ולוברן (היום פחות, אבל עדיין) הרי שמה שהנדרסון נותן לנו בקישור האחורי זה מה שהתפללנו לו מאז אולי שמסצ'ארנו עזב.

המנוע האדיר שלו מאפשר לו להיות בכל חלק במגרש בחצי האחורי שלנו, הוא לא מחלץ מיליון כדורים אבל הוא גם לא ממש צריך. בניגוד ללוקאס, למשל, שבתור קשר אחורי כל פעם נאלץ לגלוש כדי לחלץ כדור מה שאומר שסטטיסטית מתישהו הוא יעשה עבירה, הנדרסון פשוט מגיע לכל כדור ראשון ורק כשממש צריך הוא מחלץ אותו. הוא לא גרזן, הוא פשוט קשר אחורי מודרני מעולה. הוא כל כך טוב, שצ'אן יכול להתפנות להתקפה בלי חשש רוב הזמן ולמעשה לא ממש הרגשנו בהבדל בין צ'אן לבין ווילאנדום בשבועיים האחרונים. אני הולך להגיד את חילול הקודש לאוהדי בארסה קצת, אבל הוא מזכיר לי העונה את בוסקטס.

תשמעו, הנדרסון בחיים לא יהיה ג'רארד. וזה בסדר. זה אפילו טוב שהוא לא מנסה להיות הוא. ואולי, רק אולי, אם הוא ימשיך להיות הוא – הוא יצליח איפה שהקפטן הקודם נכשל.

האפס-אפס עם ברנלי
גבוצה. הנצחון על סאות׳המפטון בחוץ

58 Comments

יואב דובינסקי 30 באוקטובר 2016

ליברפול מאוד כיפית העונה.

אריאל גרייזס 30 באוקטובר 2016

מאוד. מה שבטוח – אף פעם לא ישעמם במשחקים שלה. בסופו של דבר, עזוב את כל האליפויות – זה מה שחשוב לאוהד. שיהיה לו למה לצפות. אני כבר לא יכול לחכות למשחק הבא של הקבוצה (ואז עוד פגרת נבחרות מסריחה, אלוהים ישמור – יש אחת כזאת כל שבועיים)

matipool 30 באוקטובר 2016

שוב פגרה ? איזה דיכאון .
נכנסתי לטירוף ציפייה למשחקים ועקצוצי תענוג כשאני חושב על הקבוצה ועל הליגה .

ישרון 31 באוקטובר 2016

שוב פגרה? הרסת לי את היום.

dmc 30 באוקטובר 2016

איזו פריווילגיה לדרוש שסטארידג' יעלה כמחליף, בזמן שביונייטד למשל לא אכפת להם מי ישחק העיקר שיביאו נקודות. מצדי שיעזוב בינואר, כרגע הוא יכול רק להזיק. כנראה שעבר זמנו והסיטואציה פשוט לא מתאימה לו יותר

אריאל גרייזס 30 באוקטובר 2016

הבקיע השבוע פעמיים בגביע הליגה. לחשוב שכל השחקנים שלנו ישארו בריאים – זאת אשליה. בטח כשמאנה צריך ללכת לאליפות אפריקה בחורף. אנחנו נצטרך את כל השחקנים שלנו וסטארידג' עשוי להיות קריטי בהמשך.
מה שכן, מדהים שבשלב הזה בשנה שעברה רק התפללנו שהוא יהיה כבר בריא ועכשיו אנחנו חושבים עליו בתור נספח

dmc 30 באוקטובר 2016

אאלט הצמד הזה היה אחד הדברים החיוביים הבודדים שעשה העונה, ואני אישית מת לראות את אוריגי פותח ואינגס כגיבוי (במקרה של פציעה וירידה של פירמינו לקישור). לא צריך שלושה חלוצים מחליפים ואפשר להביא קשר התקפי במקומו, מישהו שמשחק יותר מהר ולוחץ כמו שצריך

matipool 30 באוקטובר 2016

גם אני מעדיף את אוריגי . הוא פשוט הרבה יותר מתאים לשיטה של קלופ .
כשמאנה יהיה באליפות אפריקה , פירמינו יחליף אותו בצד ימין וקלופ יצטרך לבחור בין סטארידג' לאוריגי .
אני חושב שזה יהיה תלוי גם במי יהיו היריבות שלנו .

גורביץ' 30 באוקטובר 2016

לא מסכים, סטארידג' הוא גולר אינסטנט, אחד כזה שיכול לשים גול בנגיעה הראשונה שלו, וככל שהעונה תתקדם הקבוצה תצטרך יותר שערים כאלה במשחקים שלא הולך.
גם אתמול ד"א היה סוג של משחק כזה, הפנדל של פאלאס היה באוויר ב 3-2, ואז די במזל הגיע הגול של פירמינו שסגר משחק.
אוריגי זה שחקן שצריך לשחק בכמה מסגרות, ולהיכנס לקצב, ולקבל ביטחון, ולרוב זה תהליך של שבועות עד שהוא הופך להיות אפקטיבי.

ran 30 באוקטובר 2016

הכל מדויק ונכון.
מגרש קשה ומנחוסי שיצאנו ממנו בשלום.
אני עדיין לא מבין את עניין החילופים- 20 דקות קודם ודברים היו מסתיימים ביתר קלות.
הנדרסון מדהים
אבל פירמינו מהלך קסם עלי, טכניקה אדירה והעוצמה שהוא מביא למפגשים פיזיים מפתיעה
ואת כל זה מעטר חיוך של ילד נוצץ משיניים לבנות מדי. אחרי שפלטתי בעונג שהוא מושלם אשתי שאלה אותי
אם אתה אני בדרך לשנות קבוצה (double meaning)… :)

ran 30 באוקטובר 2016

אתה אני = אתה ….

אריאל גרייזס 30 באוקטובר 2016

אם להחליף קבוצה, אני מניח שאתה יכול לעשות יותר גרוע מאשר ברזילאי שרירי (מזכיר לי את הסיפורים של עמית לווינטל במונדיאל בריו..)

matipool 30 באוקטובר 2016

דווקא אתמול לא היה לו משחק גדול . היה נראה שסטארידג' הולך להחליף אותו ואז הגיע השער הנפלא .

עמיר 30 באוקטובר 2016

פירמינו שחקן מצוין.
התחושה שלי היא שהוא לעולם לא יהיה מזוהה עם הרוח של ליברפול.
זו בשבילו רק מקפצה לברסה/ריאל/סיטי/פסז'.
ליברפול יכולה להיות בית לשנים לשחקנים כמו הנדרסון, מילנר, ואולי אפילו קוטיניו. פירמינו עם הקוקו המוזר שלו נראה לי כמו נטע זר. אבל כל עוד הוא מבקיע ומבשל מי אני שאבוא בטענות.

matipool 30 באוקטובר 2016

הסיכוי שקוטיניו יעזוב הוא גדול יותר .
עם היכולת הנוכחית שלו , תוך שנה / שנתיים הוא בברצלונה / ריאל מדריד . בא לי לבכות כשאני חושב על זה .

D! שוב בלייפציג הסתווית 30 באוקטובר 2016

אנחנו כרגע לא במצב של לשמר שחקנים שרוצים ללכת
מצד אחד
מצד שני קלופ בונה קבוצה שלא מבוססת על שחקן אחד ובדומה לשחקני דורטמונד שלו שנכשלו בכל מקום אחר בעוד שלהם נמצא מחליף – אני לא מודאג

ולא שאני חושב שקוטי ייכשל במקום אחר.

אבי גלברט 30 באוקטובר 2016

אכן נאמר כבר הכול .מה שאותי הדהים אתמול זה שלמרות שחוץ מקוטיניו והנדרסון שנתנו משחק מדהים כל השאר היו פחות או יותר בינוניים .גם ביום כזה ששחקנים לא בלטו המשחק הקבוצתי ובעיקר הלחץ המטורף בשליש הקדמי ניצח את המשחק .על הנדרסון אמרת הכול ועל קוטיניו אולי אסור לדבר בשביל לא לנחס .איזה ריקוד ,איזה הצגה ,איזה פירגון חבל מאד שלא כבש אתמול ואפרורפו סטאר ,קוטיניו היה גמור פיסית כבר בדקה ה70 .אוריגי במקומו היה מתבקש וכנל סטאר במקום פרמינו לרבע שעה .מה כבר יכול לקרות ? אולי לא יעשו הגנה ולחץ כמוהם אבל הלו ,פאלאס כבר שיחקה עם 5 חלוצים והפקירה את ההגנה ,לכבוש שניהם יודעים טוב .
הליגה קשה ומטורפת השנה ואין ספק שאנחנו משחקים הכי מהר ,שוטף ואטרקטיבי .נותר עכשיו רק לסדר את ההגנה שמה שהכי מעצבן זה שלמעט שני הגולים הייתה בסדר סהכ למרות שרואים שביטחון עצמי לא בשמים כשכול אנגליה מדברת שמה שיכול להרוס לליברפול את האליפות זאת ההגנה .
על קריוס צר לי ,לא מבין מה קלופ מוצא בו ,כרגע לדעתי מיניולה טוב ממנו ללא ספק בכלל .קלופ מכניס את עצמו ואותנו בסיפור פה לצרה רצינית .

matipool 30 באוקטובר 2016

לגמרי .

באבא ימים 30 באוקטובר 2016

כמו שמאנה נראה כרגע, אליפות אפריקה הולכת להיות בעיה יותר קטנה ממה שחשבנו.

אריאל גרייזס 30 באוקטובר 2016

אל תטעה, הנוכחות של מאנה, גם אם הוא מפספס לא מעט, תורמת מאוד להצלחה ההתקפית שלנו. הוא מהיר מאוד ומכריח את ההגנה להשקיע בו הרבה מאוד. לא בטוח שמישהו כמו סטארידג'או אוריגי יתנו אותו אפקט.
מה שקצת הטריד אותי במשחק היום זה שלאלנה קצת חזר למנהגיו השבלוליים. מאוד לא תכליתי

אבי גלברט 30 באוקטובר 2016

אכן היו רגעים שבלוליים אופיניים לבחור אתמול וחוסר תכליתיות כמו בעבר …
לגבי מאנה אתה צודק אבל בהחלט יכול לפעמים לנוח לא יקרה אסון .
זה מצטרף למה שאמרתי קודם ,כולם היו מתחת לרמתם חלק ממש ובכול זאת רביעיה וניצחון במגרש שבו אכלנו הרבה פעמים חצץ …

זה משנה 30 באוקטובר 2016

בנוגע למאנה – הנוכחות שלו מדהימה. השחקנים אתמול חיפשו כל הזמן לתת לו מסירות חותכות הגנה שישאירו אותו בספרינט לבד מול שחקן הגנה אחד ולאחריו השוער. היו איזה 3-4 מקרים כאלו אתמול שרק במזל וחוסר ריכוז לא הסתיימו בשערים.

לגבי לאלאנה: צריך לבדוק האם זה תוצר ההשפעה של הנוכחות של צ'אן, כלומר אולי הנוכחות של ג'יני היא זו שמסייעת לו לפרוח. המשחק הכי חלש שלו העונה, שהזכיר את היכולת מהעונה הקודמת.

אני מסכים עם רן בנוגע לחילופים. היה מקום להוציא את צ'אן / לאלנה כבר באזור הדקה השישים לטובת ג'יני ולהכניס את סטאר באזור הדקה 65-70.

איאן ראש 30 באוקטובר 2016

צודקים לגבי חולשה של לאלנה. גם אני חושב שהיו צריכים להיות חילופים יותר מוקדמים במיוחד הייתי רוצה לראות את אוריגי מקבל דקות משמעותיות כי למרות שסטאר מבקיע בחסד, אני בטוח שאחרי 3 משחקים רצופים הוא יפצע. מעדיף לשחרר אותו כשהמניה חמה ולא פצועה.

משה 30 באוקטובר 2016

חלק מהגדולה של הרביעיה הקדמית זה שבכל משחק יש מי שלוקח את האחריות. אתמול מאנה ולאלנה היו פחות טובים, היו לפירמינו משחקים שנעלם וגם לקוטיניו זה קורה לפעמים.

אמיתי 30 באוקטובר 2016

האמת הנדרסון מעולה ונראה כאילו הוא העלה את הרמה
מבחינת חוכמת משחק. אין לו את כל ה"מטען" של גרארד והוא
לא "כוכב" ככה שנראה לי שאין עליו את הלחץ והפוקוס שהכבידו
על קודמו. וסעמק..

אריאל גרייזס 30 באוקטובר 2016

טני חושב שזה שקלופ הוריד אותו אחורה הוריד ממנו את הלחץ להבקיע שערים, תחום שבו הוא לא יכול להתחרות בג'רארד. הוא איש של עבודה שחורה עם לא מעט שכל ועושה את זה מצוין.

D! שוב בלייפציג הסתווית 30 באוקטובר 2016

עדיין חושב שהוא אמור להבקיע 8-10 בעונה.
יש לו פס מעולה ובעיטה עוצמתית.

כמו שראינו לפני שנתיים הוא מיירט בעיקר ציפורים עם הבעיטה הזו. אבל זה משהו שאפשר לעבוד עליו.

יש לו גם תנועה מעולה פנימה בלי כדור, רק הדבר הזה של להבקיע לא עובד לו

בני תבורי 30 באוקטובר 2016

לדעתי קלופ מאוד אהב את בנטקה אתמול

ארז 30 באוקטובר 2016

השער הראשון של פאלאס אתמול, מעבר לטעות של לוברן, היה מזעזע מבחינת השוער.
כדור קופץ עמוק בתוך ה-16 והוא יוצא עם הגוף ונמע מלהרים ידיים כאילו הוא 20 מטר מהשער. ומשוער, התירוץ "חשבתי שאני מחוץ לרחבה" לא תופס כשזה רחוק מלהיות אפילו על קו ה-16.
זה שער שגם אם אני רואה אותו בליגת חובבים אני מגחך, ולא ברור לי מאיזו רמה של ליקויים טכניים/חוסר ביטחון צריך שוער לסבול כדי לספוג אותו.

Versed sk 30 באוקטובר 2016

כדור נימסר על ידי שחקן מהקבוצה שלו. ברגל. אסור לו לתפוס ביד.

ארז 30 באוקטובר 2016

הסתכלתי שוב בתקציר בעקבות מה שכתבת.
זה לא נכון.
בבירור זה ניסיון מסירה קדימה/הצידה ש"ברח" אחורה. בנסיבות כאלה לפי החוקה מותר לשוער לגעת ביד.
יותר מזה, גם אם מה שכתבת היה נכון – עדיין היה עדיף שיהדוף ביד וייתן לפאלאס "שתי מכות" ולא יאפשר שער.

איאן ראש 30 באוקטובר 2016

היציאה הזו באמת היתה מוזרה. מקווה/סומך שקלופ מביןנומה שאנחנו רואים פה זו בעצם העונה הראשונה של דה חאה.
מה שכן, עקרונית שני השערים על לוברן. מקווה שיתאושש.

אריאל גרייזס 30 באוקטובר 2016

אצל דה חאה יכולת תמיד לראות את הפוטנציאל. הוא היה חלש בכדורי גובה אבל ראית אינסטינקטים מעולים. אצל קאריוס עוד לא ראיתי כלום, למרות שיש לומר שעדיין לא ניסו אותו יותר מדי

יניב 30 באוקטובר 2016

לגבי החילוץ כדורים לעומת גליצ'ים, הזכרת לי את צ'אבי אלונסו, לפני כמה שנים הוא דיבר על זה שהוא לא מבין למה קשרים כל הזמן עושים גליצ'ים, במקום להישאר על הרגליים, לקחת את הכדור עם מיקום נכון, ואז גם להיות מסוגל להוציא התקפה נגדית, כי אתה על הרגליים (ולא עשית עבירה על ה -16 כרגיל…).

יניב גרייזס 30 באוקטובר 2016

לגבי החילוץ כדורים לעומת גליצ'ים, הזכרת לי את צ'אבי אלונסו, לפני כמה שנים הוא דיבר על זה שהוא לא מבין למה קשרים כל הזמן עושים גליצ'ים, במקום להישאר על הרגליים, לקחת את הכדור עם מיקום נכון, ואז גם להיות מסוגל להוציא התקפה נגדית, כי אתה על הרגליים (ולא עשית עבירה על ה -16 כרגיל…).

ק. 30 באוקטובר 2016

מה שאמרת, אז בוסקטס באותה נגיעה זאת החטיפה והמסירה להוצאת ההתקפה וההשתחררות. זאת לטעמי אחת הגדולות שלו.
להנדרסון יש יתרון עליו במהירות וכיסוי שטחים (ובעיטה מרחוק אבל זה קורה מעט ) אבל בקריאת משחק וטכניקה על שטח צפוף הוא עדיין דרגה מתחתיו. כמובן שזה לא סותר את כל מה שנכתב עליו…

D! שוב בלייפציג הסתווית 30 באוקטובר 2016

בוסקטס זה בלוף

ק. 30 באוקטובר 2016

רק ההתחזויות שלו (שכבר כמה שנים הן פחות ממה שהיו ).
וברצינות, אפשר להעריך אותו יותר או פחות אבל אתה להגיד שקשר הרכב של נבחרת מרובת קשרי עילית וקבוצה טופ 3 באירופה שנה 8 זה בלוף?…

צור שפי 30 באוקטובר 2016

זפזפתי אתמול בין המשחק הזה ובין אתלטיקו מלאגה. עבודה קשה. שני המשחקים נגמרו באותה תוצאה, תשעה גולים במחצית הראשונה, הספקתי לתפוס את כולם, אבל חלק רק בהילוך החוזר. מה שלא חדש אבל בלט שוב הוא הפער העצום באינטנסיביות בין שתי הליגות. כמה שאתלטיקו טובים, זה היה כמו משחק בהילוך איטי בהשוואה למה שהראו פאלאס וליברפול.

משה 30 באוקטובר 2016

אני מבין שהתגעגעת לתוהה…

D! בלייפציג הסתווית 30 באוקטובר 2016

(: טוב משה

משה 30 באוקטובר 2016

זה קצת כמו לשפשף את המנורה של אלאדין.

D! שוב בלייפציג הסתווית 30 באוקטובר 2016

הולך ומשתפר

צור שפי 30 באוקטובר 2016

חבר׳ה מבקש סליחה, לא הבנתי את הבדיחה.

משה 30 באוקטובר 2016

הכוונה היתה שבכל פעם שיש תגובה שמדברת על כך שהליגה האנגלית טובה מהליגה הספרדית המגיב תוהה בדרכים מתחיל בדיון שהופך לויכוח בשרשור אינסופי בנושא.

צור שפי 31 באוקטובר 2016

תודה משה. כשמסבירים לי לאט אני מבין מהר…

מיקו גוטליב אהלן סבבה 30 באוקטובר 2016

צפיתי בשבוע שעבר בקרבות בין סביליה ואתלטיקו ובין יונייטד וצ'לסי, שם ההבדל היה ברור לטובת הספרדים. אמנם הקצב איטי במקצת אבל אי אפשר להשוות את היכולות הטקטיות והטכניות.

אסף the kop 30 באוקטובר 2016

הכי חשוב זה לנצח את ווטפורד באנפילד במחזור הבא.

בא בלילות 30 באוקטובר 2016

כל מילה, חוץ מעניין מורנו. הוא אמנם היה פחות גרוע מבדרך כלל אבל עדיין די חושך (הגנתית, הגנתית… היכולות שלו בהתקפה מעולם לא היו הבעיה), והצד שלו חדיר לאללה בהשוואה למשחקים בהם מילנר על המגרש.

חוץ מזה – קלופ קצת מבזבז את אוריגי וחבל, צריך לתת לו יותר דקות לבנות ניסיון ובטחון עצמי.

ולגבי קריוס – גם אני לא נופל מהכיסא ממנו בינתיים, אבל הוא לא חושך ואני בכיף מוכן לתת לקלופ את ה- benefit of the doubt פה. נראה…

יאללה, עוד שבוע… :-)

טל 12 30 באוקטובר 2016

לא צפיתי במשחק הפעם, שמח לקרוא על מורנו.בישול נאה.על פי סדר השערים נראה כמשחק די קשה לצפייה,אם כי שער יתרון לפני המחצית תמיד נותן קצת שקט. (להבדיל ממשחק בו מובלים 0-4 למשל) בסופו של יום,כאשר כובשים ארבעה שערים במשחק חוץ (איזה כיף) אני מניח אפשר גם לסבול גול מטופש פה ושם.

נגד ברומיץ' סך הכל היה משחק מהנה לצפייה,אבל הסוף היה מבאס משהו.ציפתי לרביעיה,הסתיים 1-2 כזה לחוץ.

omer 31 באוקטובר 2016

"קשר אחורי מודרני מעולה"
"השחקן הכי חשוב של הקבוצה"

תשמע, אין ספק שבתור אוהדים אנחנו נוטים להגזים, בעיקר בתקופות הטובות. ואולי אתה לא מגזים, אלא סתם התרגלת ללוקאס. אבל רבאק, אנחנו מדברים פה על ג'ורדן הנדרסון. שחקן שהתמונה שלו מופיעה במילון ליד ההגדרה של בינוניות. הוא בצחוק לא השחקן הכי חשוב של ליברפול. הוא כן האנגלי הכי פחות גרוע בסגל שלכם.

שמח בשבילך שאתה אוהב את הנדרסון, כי עליו אתה יכול לבנות לאורך שנים. בניגוד לשחקנים הבאמת טובים שלכם (קוטיניו, מאנה, פירמנו, מאטיפ), אין שום סיכוי שהקבוצות הגדולות אפילו יתעניינו בו.

אריאל גרייזס 31 באוקטובר 2016

זאת, כאילו, הדיעה שלך
כל מי שרואה את ליברפול של השנה מבין עד כמה הנדרסון טוב וחשוב לקבוצה הזאת. תסתכל על יונייטד, למשל, איך הם משוועים לשחקן כמו הנדרסון בחצי האחורי של הקישור שלהם. הם היו נראים אחרת לגמרי עם מישהו כמו הנדרסון.

אמיתי 31 באוקטובר 2016

שוויני שב (?) לאימונים..וביג ליבובסקי?

omer 31 באוקטובר 2016

אתה רוצה לומר לי שאם אני מכריח אותך לוותר על אחד מהשלושה הבאים: הנדרסון, קוטיניו, מאנה- אתה לא תבחר בהנדרסון? אם כן, זה גובל באי שפיות.

הנדרסון הוא לא וורלד קלאס. לא קרוב לשם. אף פעם לא יהיה שם. שים אותו בבאיירן/ריאל ואין לו מקום אפילו ב18. הוא לגמרי בר תחליף. לעומת זאת, אם ליברפול תמכור את קוטיניו, היא לא תוכל להביא מחליף מוכח ברמתו. בדיוק כמו סוארז. היא תצטרך לקנות פוטנציאל ולקוות לטוב.

אסף כלשהו 31 באוקטובר 2016

אני בוחר במאנה בלי לחשוב המון. לדעתי במרקם שנוצר העונה למאנה יש יותר תחליף מאשר להנדו.

אריאל גרייזס 31 באוקטובר 2016

אני חושב שצריך להבדיל בין השחקן הכי טוב לשחקן הכי חשוב. לפעמים זה אותו דבר, כמו במקרה של סווארז. אבל לפעמים זה משהו אחר. קוטיניו שחקן טוב בהרבה מהנדרסון. יש לו יכולות מדהימות שיהיה קשה מאוד, כמו שאמרת, למצוא בפרי אייג'נסי. ולכן, אתה לא מוותר על שחקן כזה (למרות שלצערי זה מה שיקרה). בוא נזכור גם שהדבר הכי חשוב בעולם הכדורגל זה הבקעת גולים. אבל מבחינת חשיבות לקבוצה? אם היינו לוקחים את הנדרסון בתחילת השנה מהקבוצה או לוקחים את קוטיניו – לדעתי לליברפול היו פחות נקודות במקרה הראשון. כי כל מה שהיינו רואים בשנים קודמות, הגולים ממתפרצות של יריבות, חוסר היכולת לנצח את הקטנות – כל אלו הוא מונע. שים את אוריגי במקום קוטיניו בהרכב ולדעתי לא היינו מפסידים הרבה נקודות פה.

אריאל גרייזס 31 באוקטובר 2016

ורק כדי להדגיש את הנקודה – אחרי קוטיניו והנדרסון, שהם שני השחקנים הכי חשובים של ליברפול העונה, אני חושב שמילנר נמצא במקום השלישי. עכשיו ברור שאני אוותר על מילנר לפני שאני אוותר על פירמינו, מאנה ועוד הרבה אחרים – אבל החשיבות שלו עצומה.

red sox 31 באוקטובר 2016

הפכת את הסטטיסטיקה של לוקאס.
הוא עושה כל כך הרבה עבירות, שסטטיסטית מתישהו הוא יח איזה כדור.

Comments closed