יומן האליפות של הפטס (13) – הניצחון על הראמס

סימנים של לקיחת אחריות בהגנה של הפטס

טוב, הייתי צריך את הניצחון הזה אחרי הבלאגן של ליברפול היום. תאמינו לי, כשהראו את השקופית במחצית של – "הפטס ניצחו 84 משחקים רצופים בבית כשהם מובילים במחצית" – הייתי בטוח שזהו, הלך עלינו.

אבל בכל זאת, אלו הראמס. אתם מכירים את הבחור הזה בעבודה שלכם שנמצא שם כבר 15 שנים, הוא מגיע בתשע והולך בארבע, אף פעם לא עומד בדד-ליינס שלו ואיכשהו הבוס לא מפטר אותו אז אתם בטוחים שהם חברים טובים מחוץ לעבודה? אז ג'ף פישר. שעכשיו גם קיבל שנתיים הארכה. באמת יש דברים שאי אפשר להבין.

בכל מקרה, אנחנו בפטס. ברור שקשה להעריך את עצמך מול קבוצה כל כך עלובה כמו הראמס, שבנוסף להכל חסרה גם מספר שחקני מפתח. אבל אני חושב שאפשר בכל זאת להתעודד מכמה דברים.

הראשון שבהם הוא שנראה שבהיעדרותו של גרונק יש סנס אוף ארג'נסי מסוים אצל שאר חלקי הקבוצה. בעיקר מדובר בהגנה ששיחקה עם אנרגיות ובאגרסיביות שאני לא חושב שראיתי מהם כל העונה. פתאום ראינו פאס ראש שגם הוביל לחטיפות כדור, ראינו סאקים, ראינו קורנר בליץ של ראיין, משהו שלא היה ברפרטואר של הקבוצה בזמן האחרון, ראינו את הליינבקרים עושים מהלכים. בקיצור, ראינו הגנה.

ועם כל הצרות שיש לסט לואיס לוס אנג'לס בהתקפה, ואלוהים יודע שיש לה צרות, להגביל אותה ל-25 יארדים בחצי הראשון ולשבעה פירסט דאון כל המשחק (שניהם הכי מעט בליגה העונה) כשזה מגיע מההגנה שלנו – זה הישג יפה. נראה לי, ואנחנו נגלה שבוע הבא אם זה נכון מול ג'ו פלאקו המתעורר, שבליצ'ק באמת מתחיל לאמן את ההגנה שלו ולא סתם נותן לשחקנים לשחק. פורמיישנס יותר יצירתיים, בליצים לא צפויים. נראה אם זה ימשיך.

ואולי זה בכלל מאמן ההגנה הכפול שהיה לנו היום.

b5e8c1b7-6921-4676-a153-c8cfd41137a6

מבחינת ההתקפה גם ראינו שיפור מסוים באינטנסיביות, בעיקר מהצד של קו ההתקפה שנתן כנראה את המשחק הכי טוב שלו העונה. כמובן, שוב, מול סט לואיס לוס אנג'לס קשה מאוד להעריך את עצמך ועדיין – לבריידי היה זמן, משחק הריצה עשה את העבודה כשהיה צריך ויש סיבות לאופטימיות גם פה. גם ההופעה של מלקולם מיטשל בשבועיים-שלושה האחרונים, כולל ההופעה המצוינת שלו היום, נותנת הרבה מאוד תקווה. אפשר לראות שבריידי סומך עליו – מה שכמעט אף פעם לא קורה עם רוקי רסיבר, וזה מצוין. אפילו גוסטובסקי הכניס כמה פילד גולס לא קלים היום, אז בכלל

הבעיה, כמו שראינו מצוין בחלק נכבד מהדרייבים היא שהחוסר של גרונק ניכר במיוחד כשקרובים לרד זון. היתה מסירה של בריידי לבנט שלא הצליחה בדאון שלישי ולא יכולת שלא לתהות מה היה קורה אם גרונק היה שם. היכולת שלו לתפוס כדורים ברד זון היא מסוג הדברים שקשה מאוד למצוא להם תחליף. כרגע, כמעט ולא ראינו את המערך של שני ראנינג בקס עם ווייט ולואיס ביחד (האמת, גם אין סיבה לבזבז אותו על קבוצה כמו הראמס) אבל אני מאמין שזה עשוי להיות הפתרון לחסרון שלו, לפחות חלקית.

אם יש דבר טוב, עד כמה שיש כזה, בפציעה של גרונק השנה לעומת שנים קודמות זה שהיא קרתה מספיק מוקדם ושאין תקווה שהוא יחזור. בשנים קודמות הוא נפצע ממש על סף הפלייאוף או כמו שנה שעברה – ידוע היה שהוא יחזור לפלייאוף. זה גרם לכך שלפטס לא היה זמן או רצון לחפש פתרונות חלופיים. השנה, נראה לי שלפטס אין ברירה. הם עדיין בשלבי חיפוש, זה ברור. אדלמן הוא עדיין אדלמן, מיטשל עושה עבודה יפה, משחק הריצה אפקיטיבי למדי (אם כי לא פעם אתה תוהה – בשביל מה הם רצים בכלל, במיוחד כשבריידי נכנס לקצב) אבל בשביל לנצח בפלייאוף נצטרך שכל שאר הקבוצה תרים את הרמה.

הסימנים הראשונים בהחלט מעודדים. שבוע הבא הרייבנס השנואים באים אלינו.

הא, וברכות למס' 12 על היותך רשמית הווינר הגדול בהיסטוריה. יש פה קבוצה אחת ברשימה שיש לך מאזן שלילי נגדם. הגיע הזמן לתקן את זה, לא?

cy3nwerucaaxdoq

השיטה הגרועה ביותר בספורט?
יומן האליפות של הג'איינטס (12) - שביזות יום א' (ב')

42 Comments

NoOne 5 בדצמבר 2016

ג'ף פישר קיבל הארכת חוזה לשנתיים כי סטן קרונקי יודע מה הוא עושה.
ג'ארד גוף יהיה טוב(בהנחה שהוא יתקדם כצפוי) בעוד שנתיים בערך , בעוד שנתיים יפתח האיצטדיון החדש של הראמס באינגלווד .
אין אף מאמן כרגע שיכול לעשות מהראמס קבוצה מנצחת בשנתיים הקרובות עם ג'ארד גוף ק"ב.
פישר יפוטר עוד שנתיים או יגמור חוזה ממש שגוף יהיה מוכן וקרונקי יחתים מאמן עם שם גדול(בסגנון קאוור או גרודן) ביחד עם פתיחת האיצטדיון החדש

Maldini 5 בדצמבר 2016

בדיוק

ואני לא אתפלא בכלל אם השם הגדול הזה יהיה……… פיט קארול

אריאל גרייזס 5 בדצמבר 2016

אני מצטער, זה נשמעת לי כמו הסיבה הכי גרועה שיש. הא, אנחנו ממילא נהיה גרועים,אז למה להתאמץ?
גם הסיפור עם איצטדיון חדש שאני שומע תמיד, אף פעם לא הבנתי. אם יש פעם שתמכור את כל הכרטיסים, לא משנה כמה הקבוצה שלך גרועה, זה כשהאיצטדיון שלך חדש. הניינרס מכרו את כל הכרטיסים העונה אפילו שהם נראים כמו תחת. מה הטעם לבזבז שנתיים? ואולי כן אפשר להוציא משהו מגוף, שחקן שמכרתם את העתיד של המועדון בשבילו?

NoOne 5 בדצמבר 2016

אף אחד לא יבזבז שנתיים , אלה שנתיים שגוף ישחק , ישתפר ויצבור נסיון.
הנתונים שלך לא נכונים לגבי הניינרס , אוהדים שם כבר הפסיקו לשלם את ה PSL ולא מגיעים למשחקים , מחר אתה תראה חצי איצטדיון ריק במשחק של הג'טס. נגד הקולטס.
יש אנשים עם כרטיסים שלא מגיעים למשחקים וזה לא משנה שהם שילמו כבר על הכרטיס , הם לא יהיו באיצטדיון בשביל הקונסשנס , לא יקנו בירה או נקניקיה ב 10 דולר
זה הכסף הכי קל ונכנס 100 אחוז לקבוצה.
לי יש כרטיס לניינרס-ג'טס שבוע הבא , כרטיסים במקומות מאד טובים מאחורי הספסל של הג'טס שאני אוכל לקלל את טוד בולס ואף אחד לא רוצה ממני אותם אפילו בחינם.
ואף אחד לא מכר שום עתיד של מועדון בשביל גוף , בחירות דראפט בשביל פרנצ'ייז ק"ב זה אוברייטד וכל שיטת הנקודות של ג'ימי ג'ונסון שווה לתחת.
לדעתי שווה לתת דראפט שלם תמורת ההזדמנות לבחור פרנצ'ייז ק"ב

אריאל גרייזס 5 בדצמבר 2016

ברור שהאיצטדיון חצי ריק, אבל שוב – מה הקטע של להתכונן לאיצטדיון חדש? וכל הכסף שהם מפסידים בשנתיים האלו זה לא משהו?
ואיך גוף ישתפר אם יש לו חרא מאמן? אתה רוצה להגיד – אני מוותר על שנתיים כדי להשתפר סטייל נניח מה שקליבלנד עושים – לבחור גבוה וכל זה, אז סבבה. אבל הראמס עושים בדיוק הפוך. הם אמורים להתחיל להשתפר עכשיו. דרק קאר בעונה השלישית שלו נותן עונה מעולה.
עזוב, אם זה ההסבר של מה שהבעלים חושב לעצמו אז זה טמטום מוחלט. לוותר על שנתיים רק כביכול כדי לעשות רעש כשיש לך איצטדיון חדש. הרי כשהם עשו את הטרייד על גוף אמרו שזה כדי לעשות רעש לקראת המעבר ללוס אנג'לס.
בכלל, אם אתה מכניס שיקולים עסקיים לשיקולים המקצועיים שלך אתה דביל. במיוחד אם מדובר בשיקולים עסקיים טפשיים. זאת בדיוק הסיבה שהם בלי עונה מנצחת כבר מלא זמן

NoOne 5 בדצמבר 2016

כל קבוצה מקצוענית בארה"ב מכניסה שיקולים כלכליים לשיקולים המקצועיים.
אני משער שזאת הסיבה כי אין לי סיבה אחרת , מה הסיבה להעריך חוזה לג'ף פישר? אין פה סיבה מקצועית אלא אם קרונקי הוא מטומטם והוא לא.
אל תשכח ששנה הבאה גם הצ'ארג'רס בלוס אנג'לס ויכול להיות שיש לזה קשר

Maldini 5 בדצמבר 2016

אני חושב שזה פשוט אותו קרונקי מארסנל

הישגים מקצועיים לא באמת מעניינים אותו אלא למקסם רווחים. הארכת החוזה לפישר היא המשך ישיר להתנהלות שלו מהשנייה שהוא רכש את הראמס. שום דבר לא עניין/מעניין אותו עד שהארמון המטורף שהוא בונה ייפתח. פישר הוא על תקן PLACE HOLDER עד הרגע הזה כשאם מצליחים בדרך אז אחלה ואם לא אז לא אסון כזה נורא. כשהאיצטדיון ייפתח ובהנחה שהקבוצה תמשיך בבינוניות הזו הוא ייפטר ממנו ויביא שם גדול כדי להלהיב את ה"אוהדים" וכשמדובר בפרונט ראנרס מלוקקים מלוס אנג'לס זו לא אמורה להיות בעיה כל כך גדולה

אריאל גרייזס 5 בדצמבר 2016

אז הוא כן אידיוט. אין מה שמביא רווחים לטווח ארוך יותר מהצלחות

Maldini 5 בדצמבר 2016

אם כך אני מניח שפיספסתי את כל ההצלחות הכבירות של וושינגטון רד סקינס, דאלאס קאובויז והניו יורק ניקס ב-20 שנים האחרונות

אריאל גרייזס 5 בדצמבר 2016

תסתכל לאיזה קבוצות הלכו האוהדים בשנים מאז שהקבוצות האלו ירדו מגדולתן ותבין שהן כשלון. יכלו להרוויח הרבה יותר. הפטריוטס לדוגמא זה מועדון שהיה שולי לגמרי עד לפני 20 שנה. הניינרס לפני מונטנה ו-וולש לא עניינו אף אחד. זה שלדאלאס או וושינגטון יש שווי מועדון גדול זה לא קשור לכמות האוהדים שלהם. נתת את הניקס בתור דוגמא – אז היום בכל חנות ספורט שתלך באמריקה יש עשרות מוצרי פרנצייז של סטף קארי. לא תראה אחד של הניקס. הניקס זה דוגמא לכשלון טוטאלי של מועדון בגלל חוסר הצלחה ספורטיבי.
דיברנו על ארסנל – כן, הם ממלאים את האיצטדיון אבל כמה אוהדים צ'לסי צברו בשנים האחרונות על חשבונם? מה הפך את יונייטד למפלצת כלכלית כזאת אם לא ההצלחות שלה?

Maldini 5 בדצמבר 2016

יופי אז היום יש מוצרים של סטף קארי בכל חנות ועוד דקה יהיו מוצרים של קארל טאונס ועוד שעה של ג'ו ג'ו אמביד. לפני שבוע היו של מייקל ג'ורדן. פרונט ראנרס יהיו תמיד ואני מן הסתם לא מתווכח שהצלחות=$$$ אלא אומר שהן לא הכרחיות לבעלים של קבוצת בספורט האמריקאי כדי להרוויח מאות מיליונים מדי שנה. סטן קרונקי הולך להרים את קומפלקס הספורט הגדול ביותר בעולם בפאקינג דאון טאון LA. כדי לבנות אותו ולמלא אותו באנשים, הופעות וכו' 24/7/365 הוא לא זקוק לקבוצת ספורט מצליחה אלא רק לקבוצת ספורט. אם היא תצליח אז אחלה, אם לא, אז שוב, לא אסון כזה גדול.

הקבוצות שהזכרתי נמצאות בבעלות של אנשים שהם ההפך הגמור מקרונקי ומתים להצליח מקצועית, עושים הכל על מנת שזה יקרה ולמרות שזה לא קורה כבר תקופה ארוכה ולמרות שלא מוכרים בכל חנות באמריקה כובעים של כרמלו אנתוני וטרנט וויליאמס העסקים איכשהו ממשיכים לדפוק כמו שעון ושווי הפרנצ'ייז לא יורד

אריאל גרייזס 5 בדצמבר 2016

העניין הוא שהקבוצות שהזכרת (חוץ מהניקס שבערך עשרים קבוצות עברו אותם בפופולריות ב-20 שנים האחרונות) לפחות מנסות. אם אתה לא מנסה להיות תחרותי, גם המתקן הכי טוב בעולם לא יעזור לך. ובוא נזכור – בלוס אנג'לס יש מיליון אטרקציות אחרות. היו שם שתי קבוצות פוטבול כבר והן נכשלו. יש להם קבוצת פוטבול מכללות אם אתה מתעקש על פוטבול, שהרבה יותר מעניינת (ועוד אחת לא רעה). אתה אומר שלא אכפת לו אם זה יצליח – אז הוא בעלים גרוע והוא יפסיד כסף על זה.

Fela Kuti 5 בדצמבר 2016

אמנדולה זה הסטארידג' של הפטס?

מסתבר שסדרת החינוך לג'אבל שירד הייתה במקום.

אריאל גרייזס 5 בדצמבר 2016

למי שהיה אפס קצהו של ספק לגבי גדולת האיש:
http://www.espn.com/nfl/story/_/id/18187728/the-amazing-numbers-new-england-patriots-qb-tom-brady-road-201-wins-nfl-2016

כמה מספרים מעניינים:
אחוז ניצחונות הכי גבוה כשהקבוצה שלו סופגת הרבה נקודות (מנטרל את טיעון ה"ההגנה עשתה לו את העבודה")
אחוז ניצחונות הכי גבוה כאשר הקבוצה שלו בפיגור ברבע האחרון ("לא ווינר")
אחוז ניצחונות חוץ יותר טוב ממרבית הקבים הגדולים בבית ("הביתיות של פוקסבורו")
אחוז ניצחונות יותר גבוה על בתים כמו הafc צפון ודרום מאשר על הבית שלו ("נהנה מבית קל").
אני יכול להמשיך אבל נראה לי שהנקודה ברורה

Maldini 5 בדצמבר 2016

אחוז ניצחונות נמוך יותר בפלייאוף מאיליי מאנינג זו השורה התחתונה של הכתבה

austaldo 5 בדצמבר 2016

כשאיליי מאנינג ישחק 30 מישחקי פלייאוף דבר איתי על האחוזים שלו

רוני 5 בדצמבר 2016

זה ברור שהוא ווינר, וגם שהוא שחקן ענק, אבל את האליפויות שלו והנצחונות הגדולים הוא עשה עם קבוצת הגנה אדירה. וכשהוא היה ממוצע או קצת יותר אבל לא מה שהוא עכשיו.
לרוב הקבוצות האלופות יש הגנה די טובה אז זה לא מפתיע.
האליפות האחרונה הייתה באמת עונה ופליאוף אדירים שלו.
תוסיף לזה את הרמאויות והאישה הדוגמנית ותבין למה אנחנו שונאים אותו… בתור אוהד ליברפול זה קצת מפתיע שאתה אוהב את המושלמות הזו.

אריאל גרייזס 5 בדצמבר 2016

ממתי בוחרים את מי לאהוד?
בריידי נראה היום מושלם (את דעתי על "הרמאויות" שלו כבר אמרתי כמה פעמים) אבל מדובר בדיוק בשחקן שהוא ההיפך מכפית זהב בפה. האיש היה צריך להילחם בשביל כל דבר בקריירה שלו. במישיגן תמיד העדיפו מישהו אחר על פניו, בדראפט הוא נבחר בסיבוב השישי אחרי הרבה אפסים, בשנים הראשונות תמיד אמרו שהוא ק"ב של שיטה. ומה שאני הכי אוהב אצלו זה שהוא תמיד נלחם, תמיד יש לו צ'יפ על הכתף. רק לקרוא על משטר האימונים או על הדיאטה שלו – זה מטורף. האיש בגיל 38 פתאום הוסיף לעצמו אלמנט של ניידות. הדבר היחיד שחשוב לו זה הניצחון, זה המספר היחיד שמשמעותי אצלו – לכן אתה לא רואה אותו חוגג שיאי יארדים או ט"ד, אבל כן שיאי ניצחונות. לכן כל הקונספט של "הוא ניצח בזכות ההגנה" הוא חוסר הבנה לגבי השחקן – כשהוא צריך הוא ישים נקודות, אבל הוא יעשה מה שהקבוצה צריכה כדי לנצח, גם אם זה לתת את הכדור 40 פעם במשחק לראנינג בק שלו.

רוני 5 בדצמבר 2016

אתה יכול לומר שהוא עשה מה שצריך כדי לנצח, ואתה יכול גם לומר שהוא לא היה צריך לעשות הרבה כדי לנצח. בכל מקרה הוא ניצח, יש מספיק כאלו שרק הורסים.
על חגיגת שיא היארדים או משהו כזה בליצ׳יק היה קונס אותו..
לא אמרתי שיש לו כפית של זהב. ותוריד את הגרשיים מרמאויות !!!

אריאל גרייזס 5 בדצמבר 2016

לאור העובדה שזה מעולם לא הוכח, הגרשיים במקום לגמרי

יובל 6 בדצמבר 2016

לאור העובדה שהוא והקבוצה שלו הורשעו, לא פעם אחת אלא פעמים, ושלפחות במקרה של ספיי-גייט הרמאות הוכחה קבל עם ועדה, אתה יכול לטמון את הראש בחול כמה שתרצה, הוא עדיין יישאר רמאי.
הדבר היחיד שצריך להיות בגרשיים זו ה"גדולה" שלו.

אגב, הנה עוד מספר מעניין:

0 אליפויות בלי לרמות.

אריאל גרייזס 6 בדצמבר 2016

כידוע לך מצוין, הם מעולם לא הורשעו, לא פעם ולא פעמיים מכיוון שזה מעולם לא עמד למשפט. הדבר היחיד שהלך למשפט זה האם הדבר היה בסמכותו של הקומיש. אפילו הדוח המפורש שלפיו בריידי הושעה אומר שיש יותר סיכוי מאשר לא שהפטס הורידו אוויר מהכדורים ושבריידי ידע. אין שום הוכחות ברורות ואין שום הרשעה. יש רק אוהדים דבילים.
אגב, הנה עוד מספר מעניין: ארבעה משחקים השעייה לשחקן של הקולטס שהתחיל את דיפלייט גייט על סמים אסורים. אני מניח שתתחיל לקרוא לקולטס צ'יטקולטס, נכון?

יובל 13 בדצמבר 2016

הם בהחלט הורשעו, קיבלו קנס ואיבדו בחירות דראפט. הם לא ערערו וקיבלו את העונש. גם במקרה ספייגייט וגם במקרה דיפלייטגייט.
במקרה של ספייגיט ביליצ'ק אפילו הודה במפורש שעבר על החוק ואמר " פירשתי לא נכון את החוקים".
אבל כנראה שאין דבר כזה אוהדי נ"א. יש רק טרולים שקוברים את הראש עמוק בחול ומאמינים במעשיות סבתא של עצמם.
הנתון נשאר כשהיה – 0 אליפויות, א-פ-ס עגול, בלי לרמות. זה פחות מבראד ג'ונסון, פחות מטרנט דילפר.
לגבי דקוויל, הוא לא עשה משהו שנינקוביץ' יקירך לא עשה בתחילת העונה, והוא שחקן חשוב מאוד בהגנה של נ"א.
אני מניח שזה אומר שאפשר להוסיף עוד כמה כוכביות על האליפות העתידית שלהם..

רענן 5 בדצמבר 2016

ברכות לטום , מקווה שנרחיב על פטס-רייבנס בשבועי .
כתבתי כבר שמה שנחשב ונזכר זה שר הטבעות , שיאים טיבם להישבר טבעות עונדים לנצח .
הרזומה של טום מרשים אבל … כאשר טבעות זה מה שנחשב יהיה מעניין לפלח לחוד את הניצחונות/הפסדים לפי קבוצות בפליאוף.

shohat 5 בדצמבר 2016

נפל לי שקל מהכיס והתגלגל צעד קדימה.
# יותר מקאפרניק

אריאל גרייזס 5 בדצמבר 2016

LOL

שלמה 5 בדצמבר 2016

גדול!

נתי 5 בדצמבר 2016

המשחק הזה באמת לא היה מדד לכלום ואני חושב שאפילו להסיק על ההגנה עוד מוקדם. שני הטורנאוברס הראשונים (לא זוכר כבר אם היו עוד אח"כ) היו מתנות שהראמס החליטו לחלק… נכון שגם לקחת צריך לדעת אבל אלו מתנות שבקבוצות רציניות לא יהיו.
עוד נקודה שאני לא מבין זה היחס לאמנדולה. להרגשתי הוא עדיין מוצלח לפחות כמו הוגאן ועם יותר ניסיון ובכל זאת, משהו בבריידי משדר שהוא פחות מרוצה ממנו. לא יודע למה.
ואם אני לא טועה, בליץ קורנר של ראיין היה גם נגד הניינרס. כאן זה היה מתבקש אפילו יותר, בגלל גוף.
שאלה: במצב כזה, מי אמור לחפות על הקורנר במקרה שהוא לא מצליח להפיל את הק"ב? יש פחות אחד בסקונדרי, או שמישהו מהפרונט יורד?
ועוד שאלה, מה הסיפור עם אלן בראנצ', הוא לא אמור היה להיות מושעה?

אריאל גרייזס 5 בדצמבר 2016

הרבה שאלות
קורנר בליץ – בדרך כלל הסייפטי יחפה, אם זה בסלוט קרוב לליין אז לפעמים הליינבקר
אלן בארנץ – הגיש ערעור והוא התקבל, בוטלה ההשעייה.
אמנדולה – לדעתי דווקא בריידי אוהב אותו, יש לו ידיים נעולות והוא עשה הרבה מאוד דברים טובים בפלייאוף בעונת האליפות. תפס את המסירה של אדלמן מול בולטימור ועוד אחת שהוא ממש הרים מהרצפה וגם בסופרבול הוא היה אחלה ותפס טד קשה.
הבעיה העיקרית איתו זה שהוא יושב על משבצת דומה לזו של אדלמן, של הסלוט רסיבר, אז יש לו מקום בעיקר בסטים של ארבעה רסיברים. אני מניח שעכשיו שהפטס עזבו את שני הטייטאנדס בגלל הפציעה אז הוא יראה יותר סנאפים.
חוץ מזה, הוא גם מאוד פציע אז לדעתי מצמצמים את הזמן שלו על המגרש

נתי 5 בדצמבר 2016

תודה!

תומרג 5 בדצמבר 2016

ידים נעולות :)

יובל 5 בדצמבר 2016

אולי לא שמת לב אבל אמנדולה נפצע שוב…. הוא היה על קביים. לא נראה טוב.

נתי 5 בדצמבר 2016

שמתי לב, התכוונתי כמובן עד לפציעה

מוטי 5 בדצמבר 2016

אם יש קבוצה שהמאשן שלה משקר זה ניו אינגלנד. כל כך הרבה משחקים כלים…QB רוקיז, פצועים…משחק אחד קשה מול סיאטל (שהפסידו) ואני חושב שזהו.

אריאל גרייזס 5 בדצמבר 2016

נדע עליהם יותר אחרי שני המשחקים הקרובים, אני מניח.

נתי 5 בדצמבר 2016

במקסימום, אתה יכול להגיד שאי אפשר לדעת עליהם, לא שהמאזן משקר… ואגב, גם עברו משקים עם ק"ב רוקיז, פצועים, אתה יודע…
ואגב, אפשר להגיד את זה על הרבה קבוצות. אפשר למשל להסתכל בלו"ז של סיאטל ולהחליט אם הוא נראה קשה יותר. אבל אין ספק שכעת מחכים משחקים מאתגרים וטוב שכך

תומרג 5 בדצמבר 2016

המאזן של כל הבית הזה משקר כי הם נפגשים עם בית יחסית חלש, שני משחקים מתנה

תומרג 5 בדצמבר 2016

וכמובן עוד שני משחקים מתנה מול הג'טס

מה שאומר אגב שלסיאטל (ואריזונה) יש גם כן חמישה משחקים במתנה

ניינר/ווריור 5 בדצמבר 2016

גם הוגאן נהדר ורואים שבריידי סומך עליו

Yavor 6 בדצמבר 2016

מעניין לראות את הטבלה המרשימה של בריידי. יש לו סיכויים נמוכים יחסית לצאת מהמאזן השלילי היחיד שלו, מול הברונקוס. הוא צריך 3 נצחונות ללא מענה, אבל גם אם ינצח בחוץ עוד שבועיים, זה יקטין את הסיכוי למפגש נוסף בפלייאוף ולמפגש בעונה הבאה (כי אז דנבר בטוח לא ייקחו את הבית שלהם, וספק אם יעלו לפלייאוף).

Yavor 6 בדצמבר 2016

למרות שראיתי עכשיו שממילא הם מצטלבים עם הבית של דנבר בשנה הבאה. אז אם ינצח השנה ובשנה הבאה, ואולי גם בפלייאוף הזה או אחריו אם יהיה מפגש, יוכל לסגור את הפער עם עוד שנת משחק אחת בלבד.

Comments closed