יומן האליפות של הפטס (17) – הניצחון על יוסטון

עדיף לחיות מכוער מלמות יפה

איזה משחק מזעזע, הא? תנחומיי לכל מי שהיה ער בלילה כדי לראות את הזוועה הזאת.

לא קל להיות אוהד פטריוטס. נגיד, תארו לכם אוהד ג'איינטס שכותב סיכום של המשחק הזה – איזה אדירה ההגנה שלנו היתה, הוא יכתוב, ההתקפה לא תקתקה אבל הק"ב שלנו עדיין הצליח להשלים מלא מסירות דאונפילד ועדיין ניצחנו למרות שעשינו הרבה טעויות אז תחשבו כמה טובים נהיה כשלא נעשה את הטעויות האלו! ובכלל, מה שחשוב בפלייאוף זה הניצחון ועדיף לחיות מכוער מלמות יפה.

בתור אוהד פטס, לעומת זאת, רק בא לך לנגוח את הראש בקיר ולתהות איפה הפטס שהכרת ומה זה היה הדבר הזה שראינו היום. טעויות כמו הפאמבל של לואיס או הפאול המטופש של רואו שהחזיר את יוסטון לחיים, בריידי מוסר שני אינטרספשנס, אחד מהם ממש אידיוטי (אותו מספר אינטרספשנס, דרך אגב, שהוא זרק כל העונה), אין משחק ריצה כמעט בכלל, אין מסירות קצרות. למעשה, חוץ מהוגאן בהתחלה וכמובן אדלמן המדהים, אין גם ממש רסיברים.

זה היה כל כך משחק אנטי-פטס שבא לך לטאטא אותו מתחת לשטיח ולעבור הלאה.

מה שמצחיק זה שאם אתה מוריד שניה את משקפי האוהד הרי שלמעשה הניצחון של הפטס לא היה מוטל בספק באמת בשום שלב של המשחק. הפטס לא היו בפיגור בשום נקודה במשחק ומהצד של יוסטון אתה פשוט יודע שאוסווילר לא יהיה מסוגל לייצר דרייב של 80 יארד גם אם החיים שלו יהיו תלויים בזה. כל מה שהפטס היו צריכים זה לשחק סולידי, לשלוט בשעון, לא לעשות טעויות – והמשחק יהיה שלהם בלי בעיה.

איכשהו, הם לא עשו אף אחד מהדברים האלו – ועדיין לא רק שניצחו אלא גם כיסו את הליין של וגאס. עד כדי כך ההתקפה של יוסטון מחפירה. באלוהים, היו לא מעט חלקים במשחק שריחמתי על אוהדי יוסטון. בנו שם הגנה מצוינת, הם באו מאוד מוכנים לבריידי (עוד שניה עליו), נתנו את הכל במשחק – רק כדי שאוסווילר המזעזע לא יידע מה לעשות עם זה. ראיתי הרבה ק"ב גרועים בחיים שלי, אבל יכולת כזאת לפספס רסיברים פנויים, למצוא מגנים פנויים ובאופן כללי תמיד לזרוק טיפה קצר מדי – אפילו כשאתה בדאון שלישי ו-1 – באמת שלא ראיתי. זה דורש ממש כשרון מיוחד.

920x920

אני באמת לא מבין מה קרה במשחק הזה. נראה לי כמו שילוב של הרבה דברים. היו פה טעויות כמו אלו שדיברתי עליהן שבטח לא עזרו, אבל זה מעבר לכך. הפטס הגיעו עם תוכנית התקפית שונה לחלוטין ממה שהכרנו כל השנה. לאגרט בלאונט בקושי קיבל את הכדור – אולי בגלל שהיה חולה רוב השבוע, לא יודע – ובכלל הפטס כמעט ויתרו על משחק הריצה.

מילא זה, הם גם ויתרו לגמרי על הלחם והחמאה שלהם, שזה משחק המסירות הקצרות. מהמהלך הראשון בריידי התחיל לזרוק קשתות ענקיות סטייל ג'ו פלאקו לעומק ולמזלו מדי פעם זה גם נתפס (למעשה, הוא היה עם 7 מ-14 למסירות של מעל 15 יארד, שזה דווקא אחוז לא רע). אולי הפטס זיהו איזה פגם בהגנה האחורית של יוסטון שאפשר לנצל במסירות ארוכות או חוזקה נגד המסירות הקצרות, אולי הם ניסו להפתיע את קורנל ואוברייאן שבאו מתוך הפטס ומכירים את הפלייבוק של הפטס מצוין. אבל השורה התחתונה היתה שהפטס שיחקו משחק שהם לא רגילים לשחק ולא נראו טוב מרבית המשחק, למעט דרייב אחד של 90 יארד לט"ד קל. למזלנו, קו ההתקפה היה טוב רוב המשחק וגם אם נתן סאק פה ושם, הרי שהיו לא מעט מהלכים שלבריידי היו 5-6-7 שניות בפוקט לכוון ולמסור עמוק. וכמובן, למזלנו אוסווילר. עדיין, אי אפשר לא להיות מוטרדים מהיכולת ההתקפית הזאת ומהעובדה שנראה שבריידי עדיין ניתן להשפעה כאשר מרביצים לו חזק ולוחצים אותו מהאמצע, כמו שאני בטוח שרומיאו קורנל וביל אובריאן ידעו.

***

מה אפשר ללמוד מהמשחק הזה? כמעט כלום לדעתי.

קשה לי לראות את הפטס מגיעים עם תוכנית משחק דומה, לא נגד קנזס ולא נגד פיטסבורג. אני מאמין שנראה אותם מנסים לשלוט יותר בקצב המשחק (יכול להיות שהם רצו שהכדור יהיה בידיים של יוסטון כי הם ידעו כמה גרוע אוסווילר? יש מצב), רצים יותר ומשחקים שוב פעם עם הקצר, במיוחד שאמנדולה חזר. גם מבחינה הגנתית – אמנם ההגנה של הפטס היתה טובה מאוד (בוא נזכור שכמעט כל הנקודות שיוסטון שמה היו בגלל איבודי כדור של הפטס עמוק אצלם בשטח) אבל באמת שקשה להגיע לאיזה שהן מסקנות על סמך משחק מול אוסווילר.

שבוע הבא זה יהיה משחק חדש לגמרי, וטוב שכך. ונסיים בדרך שבה פתחתי – מה שחשוב בפלייאוף זה הניצחון. כרגע, אני אקח את זה.

שמח באשדוד - יואב ויכסלפיש
עדשה מספרת - איתי סממה

178 Comments

אהוד 15 בינואר 2017

הלכתי לישון אחרי אטלנטה-סיאטל. הייתי בשוק הבוקר כשראיתי שיוסטון עדיין היו במשחק ברבע הרביעי.

נתי 15 בינואר 2017

לא יודע. מאוד לא שכנעו… גם אם בונים תוכנית משחק מותאמת ליריב, צריך לקחת בחשבון את הסגנון שלך אתה…
וכמה שיורדים על אוסווילר – אלוהים כמה הוא רע- מי שבאמת פישל זה פולר. אם הוא עושה את התפיסה הזאת באנדזון, זה הופך ל-4 הפרש עם מומנטום ולך תדע מה קורה…
אני מבין מה שאתה אומר מחד, אבל אותי המשחק הזה הדאיג מאוד.
מה שכן, עם יכולת העומק במשחק הזה, היריבות הבאות יידעו שאי אפשר לכסות רק את המרחקים הקצרים וזה יעזור אולי לפתוח את ההגנות שלהם.
אבל הכי חשוב: איזה באסה! כל כך רציתי שדוולין יצליח לעשות את הטאצ'דאון הזה. כל כך מגיע לו…

אריאל גרייזס 15 בינואר 2017

פולר משמיטן סדרתי, לא ממש הפתיע שהוא הפיל את זה

נתי 15 בינואר 2017

וההתקפה של מאט ראיין – ללקק את האצבעות. וכשזה כולל גם חוליו על שרמן אתה בכלל הולך לישון מבסוט

איזי 15 בינואר 2017

כמה שהיו גרועים עדיין כיסו את הליין של המשחק

יובל 15 בינואר 2017

לא לכתוב אפילו מילה על דיון לואיס ( סליחה, להזכיר שהוא פימבל ) ביום שבו הוא מציל את התחת לק"ב החלש שלכם עם תצוגה ראשונה אי פעם של טד בתפיסה, ריצה והחזרה, זה הזוי בערך כמו הליקוקים של נוני מוזס לנתניהו בשיחה ביניהם.

זמן טוב לציין שלואיס היה אצלנו בפרקטיס סקווד למשך שבוע ב-2014 אבל גריגסון ופגאנו לא חשבו שהוא מספיק טוב.
תודה גריגסון, תודה פגאנו. עכשיו תעופו לנו מהעיניים.

נתי 15 בינואר 2017

הנה הנתון היותר חשוב: מאז שהוא הצטרף שנה שעברה הפטס לא הפסידו איתו! מתחילת 2014 (הוא נפצע שנה שעברה נדמה לי במחזור התשיעי וחזר השנה בערך גם בתשיעי לא זוכר בדיוק) כל משחק איתו זה ניצחון!
אבל ברצינות, יש מספיק מה לבקר את פגאנו אני לא בטוח שזה אחד מהם. שוכחים שלא הרבה האמינו אז בלואיס, שנפצע לא מעט, וגם החוזה הראשוני שלו בפטס היה נמוך מאוד, והוארך רק לאחר ההצלחה המסחררת שלו בפתיחת העונה שעברה..
בכלל אם העלית את זה: למה קבוצות ממהרות כל כך להחתים מאמן? לא היית מצפה להליך יותר מורכב וארוך בעמדה כל כך קריטית? זה לא נראה קצת חובבני?

יובל 15 בינואר 2017

מי שנותן לדביל כמו פגאנו לאמן ולהמשיך כבר עונה שישית הוא לא חובבן, הוא שיכור.
לואיס חזר השנה לסגל לפני המשחק מול סיאטל אבל לאותו משחק הוא היה INACTIVE. הסטטיסטיקה שלו אכן נשמרה.

נתי 15 בינואר 2017

אני לא מתייחס לפגאנו, זה ברור.. מתכווין לכל הקבוצות שהחליפו ומינו מאמנים חדשים. עובר שבוע מסוף העונה וכמעט כולן מינו. זה לא נראה תהליך מסודר וראוי וזו הנורמה…

אורן השני 15 בינואר 2017

1. מפחדים שמישהו אחר יחתים קודם
2. יש להם מאן קראש מלפני

אריאל גרייזס 15 בינואר 2017

גם לי כל התהליך נראה בעייתי. מה שקורה זה שקבוצות רוצות לסגור את העמדה הזאת קודם כל, מה שגורם לזה שהן לא מחכות למתאמים של קבוצות פלייאוף, שזה די מצחיק – תיאורטית הם אמורים להיות המתאמים הטובים יותר. בכלל, אני לא מסוגל להבין איך ילד בן 30 הופך למאמן ראשי (הראמס) או איך מתאם הגנה עם עונה אחת בדיוק בתפקיד (שגם בה, בוא נגיד שההגנה של מיאמי לא ממש הבריקה) הופך למאמן ראשי של אחת הקבוצות הכי מנוהלות טוב בליגה. לדעתי הכי חכמים ג'קסונוויל שקידמו מישהו מבפנים (שעשה עבודה יפה בבאפלו קודם) או הניינרס שמחכים עד שייגמר הפלייאוף כדי לבחור מאמן (אני מניח שזה יהיה מקדניאלס, ואני חושב שבפעם השניה זה יכול לעבוד קצת יותר טוב איתו. בטח אם יביאו את ה-GM של הפטס ביחד איתו).
אני באמת לא מבין איך ראיון עם מאמן צעיר פתאום יכול לשנות תמונה שלמה, לעומת גוף העבודה של מאמנים אחרים. איך אפשר לדלג על מישהו כמו קייל שנהאן אחרי שראינו מה הוא עושה עם אטלנטה?

שי אורן 15 בינואר 2017

הקבוצות בלחץ שיהיה צוות מקצועי לפני ה senior bowl וה free agency. הקשיחות של התאריכים שבהם ניתן לעשות את המהלכים העיקריים לבניית הקבוצה גורמת לזה שהזמן לבנות צוות מאמנים מוגבל ודוחק.

יוסי מהאבטיחים 15 בינואר 2017

דיון לואיס היה ענק הלילה, בכל אספקט.
גם לבריידי מגיע להסריח מדי פעם, אבל לא כל הזמן צריך לנתח אותו. לפעמים זה סתם סיגר, מסריח וזהו. הלאה.

מקווה שהצ'יפס ינצחו הערב, כי אם יש מישהו שחתום על מינימום שני אינטרספשנס במשחק בזמן האחרון זה בן השמן.

ותזכרו מי שם הכסף שלו על הפלקונס עוד עמוק בתוך העונה.
ואיזה כיף לראות את חוליו שורף לשרמן את התחת.

ק. 15 בינואר 2017

שמע אני לא אוהד פטריוטס, אבל יש גבול כמה הייטר אפשר להיות. מסכים מאד עם התגובה של יוסי מעליי.
אולי עם ג'קובי בריסט זה היה על האפס…
לי היה ברור, גם במחצית הראשונה הזוועתית של בריידי, שכשיצטרך לשים נקודות הוא ישים (שברור מהרגע שיש הפרש טד שאוסווילר לא יצליח לרדוף אחריו), למרות משחק מעולה של הגנת יוסטון

יובל 15 בינואר 2017

המשחק הזה היה גמור עוד לפני שהחל. כל מה שבריידי היה צריך לעשות בשביל לנצח הוא לתת האנד-אופים ולא להפריע. בחצי הראשון הוא לא עמד אפילו בזה.
אתה יכול למחוק את ה"אולי", בעונה הסדירה עם בריסט פצוע זה נגמר 27:0. את המסקנות יסיק כל אחד לעצמו.

ק. 15 בינואר 2017

אני יודע מן הסתם מה היה עם בריסט בגלל זה רשמתי… ובאמת לא ברור למה הפטריוטס לא הריצו את הכדור כמו במשחק ההוא, במיוחד שהגנת המסירה והפאס ראש של הטקסאנס הם מהטובים בליגה.
זה נכון שזה משחק שהיה להם קשה להפסיד (ועדיין יוסטון הייתה ב-27:0 עוד הרבה יותר חלשה בשני הצדדים).
ועדיין, יש עוד 443,985 פרמטרים שיראו שבריידי נותן לפטריוטס הרבה יותר יתרונות מבריסט, ככה שלהסיק לפי מי הוציא תוצאה טובה יותר מיוסטון

שי אורן 15 בינואר 2017

השמועות אומרות שאירסיי הולך להעיף את פגאנו ואת ה GM ולהביא את פייטון לתפקיד דומה לזה של אלווייי בדנבר

אריאל גרייזס 15 בינואר 2017

השמועות אומרות שפייטון אמר לו לא. הוא גם רצה להביא את גרודן (דווקא היה יכול להיות משעשע לראות אותו בקולטס אחרי 10 שנים שהוא לא מאמן כבר) וגם הוא אמר לו לא

שי אורן 15 בינואר 2017

אני לא מעודכן.
עדיף כבר שפייטון יחליף את טראמפ

ניינר / ווריור 15 בינואר 2017

חבל שלא לקחו את גרודן, לפחות היינו נפטרים מהאידיוט הזה בmnf

יובל 15 בינואר 2017

השמועות אומרות שאירסיי ליצן. אל תאמין להן. הוא שיכור.
אם חשבתי שלא יכול להיות יותר גרוע מההחלטה של אירסיי להשאיר את פגאנו וגריגסון אז דווקא יש – להשאיר אותם תוך כדי שכל העולם יודע שאתה מחפש להם מחליף.

שי אורן 15 בינואר 2017

עצוב רק על הקריירה של לאק שמתבזבזת..
לדעתי הק"ב הכי טוב מתחת לגיל 30

יובל 15 בינואר 2017

הוא הק"ב הכי טוב בעולם שבו אארון רוג'רס לא משחק.
החלום שלי הוא לראות את מאנינג לא כג'נרל מנג'ר ולא כמאמן אלא כבעלים. ברגע שהבעלים יהיה גם מישהו שמבין בפוטבול וגם מישהו שמחוייב כ"כ למשחק, ההישגים יבואו, לא משנה אם לק"ב יקראו לאק או מישהו אחר.

אריאל גרייזס 15 בינואר 2017

פחחחח, איזה קשקוש. בדיוויז'ן הכי חלש בעולם הוא לא מצליח לקחת את הקבוצה שלו לפלייאוף. כן, כן, פלייאוף זה משחק קבוצתי והכל ועדיין ק"ב עילית לוקחים את הקבוצה שלהם על הגב לפלייאוף כל שנה, לא משנה כמה הקבוצה שלהם גרועה. זה היה נכון לגבי מאנינג באינדי, לגבי רוג'רס בגרין ביי ובתקופה היותר טובה שלו לגבי בריס בניו אורלינס. ושוב, הוא בדיוויז'ן מצחיק.
לאק ק"ב מצוין, רק הומר יכול להגיד שהוא הכי טוב בליגה אחרי רוג'רס. גם אם אתה מוציא את בריידי מהמשוואה (28 ט"ד ושני אינטרספשנס, כן?) יש לך עדיין את דרק קאר, מאט ראיין, ביג בן, ראסל ווילסון שמביאים פי מאה יותר קבלות ממנו.

יובל 15 בינואר 2017

אתה יכול להגיב עם פחחחח וכל תגובה ילדותית אחרת שאתה רוצה.
עובדתית הוא אחראי ישיר ליותר נצחונות של הקבוצה שלו מאשר קריי-בריידי. בעצם, קריי-בריידי לא ניצח השנה שום משחק שגארופולו או הק"ב השלישי שלכם לא היו מנצחים. ראינו את זה גם בפועל.
כנראה שההבנה שלך בפוטבול אפילו פחותה ממה שחשבתי אם אחרי המשחק של אתמול (והעונה בכללותה ) אתה עדיין מדרג את מר ראסל "באט סייפטי" ווילסון לפני לאק. טוב, מה כבר אפשר לצפות מפאן-בוי של נ"א שחושב שהדבר היחיד שמגדיר הצלחה של ק"ב הוא נצחונות של הקבוצה….
אם נותנים לי עכשיו להתחיל קבוצה ולבחור ק"ב אני בוחר ברודג'רס, ואח"כ בלאק. אותו כנ"ל אם אני צריך לבחור באחד מבין אלה שהזכרת ,על סמך 5 העונות האחרונות.
לא ברור לי איזה קבלות בדיוק דרק קאר או מאט ראיין הביאו יותר מלאק, אבל כנראה שהזכרון שלך מגיע מקסימום למשך חיים של שנה שלמה אז שיהיה לך לבריאות.

עידו ג. 15 בינואר 2017

בוא נשים לרגע את בריידי בצד וגם את שאר הק"בים שאריאל הזכיר ותסביר בצורה מנומקת למה ווילסון פחות טוב מלאק.

אריאל גרייזס 15 בינואר 2017

בוא נראה.
לאחד יש 64 אחוזי השלמה, יחס ט"ד 127-45 וק"ב רייטינג 99.6
לשני יש פחות מ-60 אחוז השלמה, יחס ט"ד 132-68 וק"ב רייטינג של 87
ברור שהשני הרבה יותר טוב, ברור

יובל 15 בינואר 2017

כל תגובה נוספת שאתה כותב מצדיקה יותר ויותר את מה שמאלדיני כתב בטור הקודם שלך לגבי אנשים שלא יודעים לשים דברים בקונטקסט.

יובל 15 בינואר 2017

לענות לך בסגנון של אריאל (כזה שמתחשב רק בשנה האחרונה)?
31 טד ו-13 חטיפות מול 21 טד ו-11 חטיפות (וזה כשווילסון משחק בלו"ז קל בהרבה ).
ועכשיו ברצינות:
ווילסון הגיע לקבוצה שכבר היתה קבוצת פלייאוף והיתה מוכנה לגמריי. קבוצה עם ראנינג בק מעולה, מאמן מצויין (בד"כ ) והגנה שהיא אחת הגדולות שנראו בליגה. בקבוצה כזו אין צורך לקחת סיכונים וגם כשאתה משחק מסריח הקבוצה תציל אותך ותיתן לך עוד ועוד הזדמנויות לנצח ( דוגמא קלאסית – המשחק נגד גרין-ביי בפלייאוף לפני שנתיים והמשחק בפלייאוף נגד מינסוטה בשנה שעברה ).

לאק הצליח להוציא מים מהסלע ולהביא קבוצה גרועה כמו הקולטס מהמקום "האחרון" בליגה לפלייאוף בעונה שאחרי, וגם בזו שאחריה. וגם בזו שאחרי. 3 עונות רצוף. ללאק לא היתה אפילו שנה "אחת" בה ההגנה שלו היתה טופ-10 בנקודות. כמעט כל משחק הוא צריך להציל את המולדת. אם הוא משחק קצת פחות טוב מהממוצע זה הפסד כמעט וודאי. רחמנא ליצלן, אפילו כשהוא משחק "מושלם" זה לפעמים נגמר בהפסד, ע"ע המשחק נגד דטרויט מהשנה.

מובן שלעולם לא ניתן לדעת, אבל אני משוכנע שאם השניים היו מחליפים קבוצה, סיאטל היו משיגים יותר והקולטס פחות. אגב, במשחק היחיד בין שניהם, הקולטס ניצחו…. בעונת האליפות של סיאטל, לא פחות. בשנה הבאה הרימטצ'.

כך או כך, להגדיר את שניהם רק על פי הופעות בפלייאוף, כפי שעשו כאן, זה לא רק פשטני, זה פשוט מופרך.

אח שלו 15 בינואר 2017

בנושא הזה ספציפית (כי ביתר הוא נוטה לטירלולים) אני עם יובל. אם אני עכשיו מתחיל קבוצה מאפס אני לוקח את לאק לפני ווילסון.

שי אורן 15 בינואר 2017

לאק פוקט פאסר ווילסון (הכם שהשתפר מאד בזריקה) הוא יותר ק"ב נייד. מכאן שקו ההתקפה שנדרש לשמור עליו יכול להיות פחות גדול וחזק

עידו ג. 15 בינואר 2017

אפשר להתווכח עד כמה הקבוצה ההיא הייתה מוכנה (למרות שבגדול אני מסכים) אבלרצית לנטרל פרמרטרים של איכות קבוצה. מה לאק עושה כק"ב יותר טוב מווילסון? והתשובה של אריאל הייתה מאד בקונטקסט (אם כי קנטרנית ופייר מגיע לך). כמעט בכל פרמרטר סטטיסטי שתבדוק ווילסון מתעלה על לאק. בגלל ההגנה של הקבוצה שלו ווילסון לא זוכה למספיק קרדיט. השנה למשל הוא ממש סחב את ההתקפה של הקבוצה על הגב.
אני מת על לאק וחושב שהוא יכול להיות אחד מהגדולים באמת אבל האמת שאני מאוכזב כי הוא לא הצליח להתפתח מאז העונות הראשונות שלו.

יובל 15 בינואר 2017

הלואי שלאק היה פוקט פאסר, כמעט כל מהלך הוא צריך לברוח על חייו מהפוקט בשביל לשחרר מסירה.
אגב, למרות שווילסון רץ הרבה יותר, ללאק יש יותר טד בריצה.

יובל 15 בינואר 2017

עידו – אם ככה אז גם להגיד שגארופולו ק"ב יותר טוב מבריידי השנה זה מאוד בקונטקסט.
תסתכל על כל מדד – רייטינג, יחס טד-איבודים ( יחס אינסופי אצל גארופולו) וכמובן – יחס נצחונות-הפסדים.
קנטרנות עובדת לשני הצדדים, אתה יודע.

עכשיו תורך לנמק למה בדיוק אתה חושב שלאק לא הצליח להתפתח. השנה האחרונה היתה הטובה ביותר שלו מבחינת אחוזי מסירה וממוצע יארדים לנסיון, זאת למרות שהוא קיבל את מספר הסאקים הכי גבוה בקריירה שלו ולמרות שהלו"ז שלו השנה היה קשה יותר מכמה שנים עברו.
כל מה שאתה רואה מול העיניים זה רק הנצחונות והעלייה לפלייאוף, כמו שכבר כתבתי – זה שטחי לטעמי, אבל אני מקבל (בהכנעה) את העובדה שככה אוהדי נ"א רואים את הדברים.

אלון3131 15 בינואר 2017

עידו, אתה בן אדם שרואה הרבה משחקים, ולא איזה מישהו ששולף מהמותן ולכן לא ברור לי מאיפה הבאת שלאק לא השתפר.

מספיק לראות את ההבדל מלפני שנתיים ולעונה, לאק הרבה יותר אחראי, מאבד הרבה פחות ולא נכנס עם הראש בקיר כמו פעם. יש לו עוד מה להשתפר, וגם שהוא יגיע לשיא שלו הוא לא יהיה רוג'רס או מאנינג. אבל הוא בקלות טופ 5-6 בליגה היום, ש3 מהק"ב שמעליו הם מעל גיל 35.

עידו ג. 15 בינואר 2017

אני מדבר לדוגמא על זה שהוא עדיין לא למד לוותר ולזרוק את הכדור. מה שגורר המון סאקים וגם לא מעט חטיפות. מודה שהעונה ראיתי אותו פחות ובמה שראיתי היה שיפור מסוים אבל אני בכלל לא שופט את לאק על סמך התוצאות הקבוצתיות. יש לו רייטינג קריירה של 87 זה פשוט לא מספיק טוב וזה נובע מאחוזי השלמה נמוכים וחטיפות בעיקר.
עכשיו ווילסון מסתמך הרבה על משחק הריצה שלו ושל הקבוצה אבל מבחינתי אין עם זה בעיה כל עוד הוא יודע לייצר את המהלך באויר כשהוא נדרש. העונה הנוכחית בעיני מהווה הוכחה כנגד הטיעונים הקבועים נגדו. הוא הראה שהוא מסוגל לסחוב התקפה כמוסר גם כשאין משחק ריצה ועוד יותר מזה כשאין כמעט קו התקפה שישמור עליו.

עידו ג. 15 בינואר 2017

אלון, כמו שאמרתי העונה ראיתי אותו הרבה פחות ובמה שראיתי באמת נראה שיפור. אבל אני מסתכל על הקריירות של שניהם כמכלול. מאד מקווה שלאק יגיע לרמות שציפו ממנו בתחילת הקריירה כי בהחלט הפוטנציאל לגדולה קיים שם.

אלון3131 15 בינואר 2017

מפנה אותך לתגובה שכתבתי לאריאל פה למטה עם הקישור לכתבה של פרו פוטבול, איך אתה מסביר שהוא מדורג שלישי העונה בדירורג שלהם בתור חובב סטטיסטיקה?

אריאל גרייזס 15 בינואר 2017

אח שלו, השאלה היא לא את מי אתה לוקח עכשיו אם אתה מתחיל קבוצה אלא מי כרגע הק"ב היותר טוב. להגיד שלאק יותר טוב מכל הק"בים בליגה חוץ מרוג'רס זה מגוחך (וכמובן, גם הטרלה בהקשר של בריידי, אבל לזה אני כבר רגיל). בניגוד ליובל, אני לא רואה כל דבר מעיניים של אוהד קבוצה, אני מסתכל בצורה אוביקטיבית על שחקנים שלא בקבוצה שלי. אין לי שום דבר נגד הקולטס או לאק, הם מזמן לא יריבים שלנו על שום דבר. ובצורה אוביקטיבית, אני לא רואה שום פרמטר שבו לאק כרגע עדיף על הק"בים שמניתי. יש לקבוצה שלו בעיות אוביקטיביות אבל לא יכול להיות שכשהפטס לוקחים בקלות את הבית אז מחשיבים את זה נגדם אבל כשלאק לא מצליח לנצח את הבית הבדיחה שלו זה פתאום רק בעיה של הקבוצה. יש לו בבירור עוד הרבה עבודה כדי שהוא ייחשב טופ 3 בליגה

אלון3131 15 בינואר 2017

אני לא חושב שהפטס משחקים באיזשהו בית חלש היסטורית, הם באמת ארגון מדהים(ושנוא, שבריידי יפרוש כבר :)) שמצליח שנים.

אני כבר השלמתי מזמן שבריידי אחד הגדולים בכל הזמנים.

פשוט בתור מי שראה 15 מתוך 16 משחקים של הקולטס העונה(וטס ללונדון לאחד).

לא צריך להיות גאון פוטבול כדי לראות שלאק הוא הסיבה היחידה שמנצחים (יחד עם הילטון אולי קצת), ושהקבוצה סביבו פשוט מזעזעת בכל החזיתות כמעט.
הרבה מאוד פרשנים וטוקבקיסטים קוראים לו ק"ב ממוצע בגלל זה וזה מטריף אותי, לדעתי האישית הוא מקום 4 בליגה כרגע בכשרון נטו(אחרי רוג'רס בריידי ובריז), אני מוכן לקבל כאלה ששמים את ביג בן(פצוע מדי) וראיין לפניו(יותר מדי עונות בינוניות, והלוואי עליי כזאת מערכת התקפית) ואולי גם את וילסון בשיוויון יחד איתו.

אני גם לא חושב שהוא אי פעם יהיה טוב כמו רוג'רס ובריידי ומאנינג, הוא ק"ב מצוין אבל לא אגדי,
אבל בשורה התחתונה הוא טופ 5-7 בליגה בוודאות, שנמצא בקבוצה שנגיד היית שם בה כמעט כל ק"ב אחר והיא הייתה מסיימת עם 4 ניצחונות במקסימום, וזה משהו שרק מי שראה מספיק משחקים של הקולטס רואה.

אריאל גרייזס 15 בינואר 2017

אלון, אין לי ויכוח איתך בכלל. אני מסכים על הכל. כל מה שיצאתי נגדו זה הקביעה שהוא השני בטיבו בליגה, שזה מגוחך בעיניי

אלון3131 15 בינואר 2017

להשוות את הסיטואציה של לאק לזאת של מאנינג בקולטס או של רוג'רס זה מגוחך.

אני אישית חושב שלאק כרגע איפשהו 5-6 בליגה(רוג'רס בריידי בריז ביג בן בריא וראיין בקצת לפניו?) אבל עדיין, אפילו אם אתה משווה בין ההגנות, שההגנה של הקולטס הרבה יותר חלשה היום מאשר בתחילת שנות האלפיים, ללאק יש את הקו התקפה מהחלשים בליגה, רץ אחורי(מלך) בן 33, וחוץ מהילטון מי התופסים שלו בדיוק? מונקריף שהוא בריא אז הוא בינוני+, דורסט הבלוף? ג'ק דויל החביב?

איפה זה ואיפה האריסון ווין קלאק ואדג', או נלסון קוב אדאמס.

לא יודע באיזה עולם ראיין ודרק קאר הביאו יותר קבלות מלאק, דרק קאר וראיין נתנו העונה עונה מדהימה אחרי כמה עונות בינוניות(ראיין) וקאר סהכ בתחילת הקריירה. לאק למרות הסיטואציה כבר עם 3 נצחונות פלייאוף.

אריאל גרייזס 15 בינואר 2017

העניין עם לאק שהוא לא משתפר בכלום. אותו דבר כבר שנים, יותר מדי טעויות. האם הוא ק"ב מצוין? ברור. אבל להגיד שהוא השני בליגה אחרי רוג'רס? זה כבר הומריות מתקדמת.

ניינר / ווריור 15 בינואר 2017

תכלס יחסית לתילי תילים של ציפיות שהיו ממנו, לאק הוא קצת אוברייטד.

אלון3131 15 בינואר 2017

זה פשוט לא נכון, באמת שמי שראה מעל 5-6 משחקים של לאק השנה ראה איך הוא מאבד הרבה פחות, מכריח הרבה פחות זריקות ופחות נכנס עם הראש בקיר.

הוא מתקדם משנה לשנה רק חבל שהקבוצה שלו הולכת אחורה.
https://www.profootballfocus.com/pro-ranking-all-32-nfl-quarterbacks-this-season/

מוזמן לקרוא את זה, בדירוג הסטטיסטי של האתר פה הוא נתן את העונה השלישית הכי טובה לק"ב בליגה העונה(אחרי בריידי וראיין)
הוא לא שני בליגה, אבל אם אתה לוקח את הק"ב מתחת לגיל 30 הוא בתיקו עם וילסון במקום הראושן לדעתי.
קאר יכול לעקוף אותו עם עוד עונה כזו, כרגע יש עליו סימן שאלה כמו ניוטון שנתן רק עונה אחת מעולה.

עידו ג. 15 בינואר 2017

משמח לראות. נקווה שהמגמה הזו תימשך. היו לי המון תקוות לגביו שהעונות הקודמות קצת הורידו .

עידו ג. 15 בינואר 2017

ושוב אלון, אני מתייחס לא רק לעונה הנוכחית אלא לסך כל הקריירה עד עכשיו. בעונות הקודמות הוא פשוט לא התקדם אותם בעיות של הכרחת מסירות ואי יכולת לוותר על הכדור שהביאה להמון פגיעות בו.

יובל 16 בינואר 2017

עידו, מילא זה שכפי הנראה לא ראית אף משחק של לאק (לפחות אף משחק שלא היה נגד נ"א ), אבל אני מבין שאפילו בפעולה כמו לקרוא סטטיסטיקה אתה (וחברך בעל הטור המכובד ) מתקשים, וזה כבר משעשע.
כתבת " אני מת על לאק וחושב שהוא יכול להיות אחד מהגדולים באמת אבל האמת שאני מאוכזב כי הוא לא הצליח להתפתח מאז העונות הראשונות שלו.".
אם להוציא את העונה הקודמת, בה להזכירך הוא שיחק רק 7 משחקים ( חצי מהם אחרי פציעה שנגרמה לו במשחק נגד טנסי בשבוע 3 או 4 ), הגרף שלו מראה התקדמות עקבית משנה לשנה כמעט בכל פרמטר – אחוזים, יארדים למסירה, רייטינג ( השנה אותו דבר בדיוק כמו בשיא לפני שנתיים ) , אפילו יארדים בריצה ויארדים לניסיון. זאת כאשר האופנסיב ליין שלו, לפי כל הפרמטרים ולפי כל הפרשנים, הוא רע במיוחד, כפי נראה הגרוע ביותר ב-5 העונות שלו בקולטס.
אם זו לא התקדמות אני לא יודע התקדמות מהי.
לצערי אני מוכרח לחזור על מה שאמרתי קודם – אתה, וגם כותב הטור המהולל, מבלבלים בין העובדה הבלתי-ניתנת לערעור שהקבוצה של הקולטס הלכה אחורה ( לא סתם הלכה אחורה, עשתה "קפיצה גדולה אחורה" ) בשנתיים האחרונות, ובין ההתפתחות של לאק. זה מראה על שטחיות מחשבה ועל חוסר הבנה בסיסי.

עידו ג. 16 בינואר 2017

אני לא טענתי שהוא לא התקדם אלא שהוא לא התפתח והתייחסתי בדיוק להיבטים הבעייתיים בעיני. גם בעונה הנוכחית שכבר אמרתי שראיתי בה פחות משחקים (4 ליתר דיוק) זה עדיין נוכח היה במשחקו. לרגע לא טענתי שהוא ק"ב לא טוב ואפילו אני מאמין לך ולאוהדי הקולטס האחרים כאן שלמרות מה שראיתי יש סיבה לאופטימיות. אני אישית מאוכזב כי מצפייה אינטנסיבית בו בעונה הראשונה הרגשתי שאנחנו בדרך לארון רוג'רס חדש ולא נראה שאנחנו קרובים לכך . זה לגבי לאק.

עכשיו לגביך. צורת ההתבטאות שלך כאן מעוררת בחילה. אין בך שום נכונות לקיים דיון שמכבד את הצד השני ומגלה זלזול מופגן כלפי כל מי שלא שותף לדעתך ומניח שאתה יודע יותר טוב ממנו מה הוא חושב. אז לידיעתך אני לא אוהד ניו אינגלנד והעובדה שמדברים בבלוג הזה על הפאטס ועל בריידי קשורה באופן מסוים אולי לכותרת שלו. אתה יכול לזלזל ביכולת שלי לקרוא נתונים סטטיסטים אבל מהטיעונים הדמגוגים שלך כאן שבוע אחר שבוע יש לי הרגשה שאני יכול להעביר לך כמה שיעורים בנושא. מעבר לכל אלה נשאלת השאלה למה יש לך צורך עז כל כך לעשות את הפעולה השקולה לכניסה לבית של מישהו ולהשתין לו במרכז הסלון. אם אתה כל כך שונא את הפטריוטס ובריידי אז אולי כדאי שתישאר בחוץ ותחסוך מכולם את הרעל שלך.
חשבתי שאולי ניתן לקיים איתך דיון תרבותי אבל כנראה שטעיתי. אז סליחה אני אוותר על התענוג הזה בעתיד.

יובל 16 בינואר 2017

או בקיצור – הוכחתי לך שטעית ועכשיו אתה מסיט את הנושא ומייבב על תרבות דיון. רחמי – רחמי עליך.
מצטער שתרבות הדיון שלי מתבססת על עובדות ולא על הרגשה מופרכת כמוך. תרבות הדיון הנ"ל, אגב, התעצבה בפורום וואלה המנוח. הויכוחים שאני ובעל הטור מנהלים בנושא הזה הם כבר בני למעלה מ-14 שנה וזה מתועד היטב ( טוב, לפחות היה מתועד ). הדיונים שם כללו גם התבטאויות סרות טעם לפעמים, כנראה שלא היית נוכח אז, כנראה שהיית מבין יותר טוב שהדיונים כאן הם בסה"כ המשכים לכך, ולכן כל מה שאמרת לגבי להשתין בסלון או ווטאבר זה עורבא פרח. עד כמה שאני יודע, הטור הזה מיועד גם לאוהדי פוטבול שחושבים אחרת ממך ומאריאל. אם הטור מיועד רק למלחכי הפנכה של בריידי, יואיל בעל הטור ויצהיר על כך. לא תהייה לי כל טענה.

יוסי מהאבטיחים 16 בינואר 2017

אם יצהיר על כך, תלך?

יובל 16 בינואר 2017

אריאל, במקום לכתוב דברים מגוחכים כמו "לאק לא התקדם בכלום", פשוט תכתוב את האמת והיא "אין לי מושג".
או בפירוט "אין לי מושג, לא ראיתי שום משחק של הקולטס השנה, מקסימום היילייטס. תבין אותי, אני אוהד נ"א. אין לי זמן לבזבז על קבוצה לא רלוונטית במאזן 8:8". נראה לי שזה היה מתקבל יותר בהבנה, לפחות אצלי.

אח שלו 16 בינואר 2017

יובל – אני מסכים איתך לגבי לאק. אני אישית מחזיק ממנו מאוד והייתי לוקח אותו היום לפני ראסל ווילסון, דרק קאר, ומאט ריאן ויתר הצעירים.
אבל הסגנון דיון שלך מעייף ומטריל. וקצת בהמי. אתה מתייחס פה לכולם כאילו הם אוהדי הפאטס (עיין ערך עידו), גם כשהם לא, כשכל חטאם הוא שהם לא משתפים פעולה עם עולם הפנטזיה שלך. ואתה נונסטופ זורק לכולם שהם לא מבינים ושטחיים. די, שחרר.

יובל 16 בינואר 2017

"עולם הפנטזיה" , לפי כל הנתונים היבשים, שייך למי שטוען שאנדרו לאק לא התקדם. אפילו אתה מכיר בכך.
בתור מי שראה כל סנאפ וסנאפ מ-70 המשחקים של אנדרו לאק, אני מרגיש שאני רשאי לכתוב את דעתי עליו.
השרשור הספציפי הזה, למשל, התחיל בכך שכתבתי מה דעתי על אנדרו לאק ובעל הטור כתב על זה בזו הלשון "פחחח איזה קשקוש". מעניין ש"זה" לא מפריע לך. "זה" לא בהמי. אולי אפילו תורם לרמת הדיון.
אבל להגיב על זה ולכתוב "שטחי" שזה פחות או יותר האנדר-סטייטמנט של העשור "זה" כן מפריע לך.
כמו שאומרים "פרספקטיבה היא מנקודת המבט של המתבונן".

אריאל גרייזס 16 בינואר 2017

כשכל המטרה שלך היא להטריל עם סיפורים על זה שלאק הוא השני בליגה אחרי רוג'רס, כשאתה יודע מצוין לאיזה נקודה זה מיועד בעונה שבה בריידי זורק ל-28 טד ו2 אינטרספשנס אז כל מה שתקבל זה פחחח. אבל אני אחסוך לך את זה מעכשיו ופשוט אוותר על להגיב להטרלות שלך וגמרנו

יובל 16 בינואר 2017

טוב לדעת שבנוסף להיותך מומחה פוטבול אתה גם בוחן כליות ולב ויודע מתי אני מתכוון להטריל ומתי לא.
לא ארד לרמה שלך לגבי זה, רק אציין שמאוד אירוני לראות אותך נאחז בסטטיסטיקה כמו טובע בקש, במיוחד על רקע הקונטקסט הרחב אותו הזכרתי לגבי "14 שנות דיון", וכל המיליון ואחת פעמים בהם טענת שהסטטיסטיקה של מאנינג מול זו הצנועה יותר של בריידי לא משנה בגרוש כי בריידי יותר טוב.
אולי כדאי שיום אחד תחליט בינך לבין עצמך לפי איזה קריטריון אתה שופט שחקנים – נצחונות/אליפויות, סטטיסטיקה או לשים את כל הדברים בקונטקסט. אולי זה גם יעזור לך להתבגר כי תגובות כמו "פחחח" יותר מעידות עליך מאשר עלי.

מוריניו גוניור 15 בינואר 2017

מתעניין- מה ערך הqbr הכי נמוך של סכום שני הקווטרבקים במשחק פליאוף? ירדו ממאה או מאה ועשר?

מיקיג' 15 בינואר 2017

א. כל הפרונט אופיס של יוסטון צריכים להתפטר.
ב. אטלנטה שיחקה אתמול לגמרי פאטס סטייל. מסירות קצרות, כמעט תמיד מתוך הפוקט, ל-7-6 עד 15 יארד, פה ושם מסירה ארוכה יותר, ממש מעט. יפה מאד. תענוג לראות את הסקנדרי של סיאטל חוטפים ככה.

אריאל גרייזס 15 בינואר 2017

סיאטל בלי ארל תומאס זאת פשוט לא אותה קבוצה. כל מי שראה אותם בשבועות האחרונים יכל לדעת שזה מגיע. having say that, ההתקפה של אטלנטה היא תענוג לעיניים. זאת של גרין ביי היא כולה אילתורים של רוג'רס, אטלנטה זה בדיוק להיפך, הכל מאוד מדויק, מתוזמן. מסכים שזה מאוד מזכיר את הפטס. וגם יש להם שני ראנינג בקס תופסים מעולים, כמו שבליצ'ק תמיד אוהב

7even 15 בינואר 2017

הטקסאנס פשוט באו סופר מוכנים לבריידי.
כמעט כל קווטרבק אחר בליגה היה הופך את זה למשחק שהולך לדרייב האחרון בשביל שיוכרע.
מדהים כמה אימפוטנציה.

כמו שאמרת – הפאטס שיחקו רע רע רע וכל שאר הקבוצות(שיעלו) כבר לקחו הרבה רשמים מהמשחק.

אהוד 15 בינואר 2017

לא כל הקבוצות יכולות להפריע לק"ב כמו שיוסטון יכולה. ותמיד מצחיק שבריידי לא מגיב על פיצוצים די רציניים, אבל על משהו עדין כמו הסאק מקלאוני הוא משתולל כמו ילד שלא קנו לו צעצוע בקניון

BlindTree 15 בינואר 2017

כי זה היה די קרוב לראפינג. גם ניהול כעסים צריך לדעת לעשות.
כמה מהלכים אח"כ, היה ראפינג ברור של מקלואני שכמובן נשרק.

אריאל גרייזס 15 בינואר 2017

שחקן טוב יודע לשבת על האוזן של השופט כדי לקבל את הקריאה הבאה. זה בדיוק מה שבריידי עושה לא מעט. אני זוכר לא מעט שחקנים (זה יותר בולט בכדורסל) שעושים את זה. זה חלק מהמשחק בספורט. בריידי הוא אחד השחקנים הכי קשוחים במשחק. למעט העונה ההיא עם ה-ACL הוא לא הפסיד משחק מאז שהוא פותח, והוא חוטף הרבה מאוד מכות כי חלק מהגדולה שלו, כמו כל ק"ב גדול, זה לשחרר את המסירה בדיוק גם כשאתה יודע שאתה הולך לחטוף את המכה.

קואלה בר 15 בינואר 2017

בnba אסרו על זה. תלונה לשופט, בטח בצורה שבריידי התלונן זה טכני.

אני מת על בריידי, אבל הייתי מעדיף שעל התבכיינות כזאת qb יקבלו פנלטי, ולהוציא אותה מהמשחק.

כל הדרך שגם ההתנהגות של פיט קארול תעלה לו כל פעם בחמישה יארד.

אריאל גרייזס 15 בינואר 2017

יש מלא טכניות ב-NBA על הדברים האלו, בעיניי זה מגוחך. ובסוף, כולם מתלוננים כל הזמן, זה לא הפסיק את התלונות

מוטי 15 בינואר 2017

אני חושב שהעבירה המטופשת בתחילת המשחק שבמקום 4 דאון נתנה חיים ליוסטון תרמה הרבה לאיך שהמשחק נראה. זה היה נראה שהרגל של הפטס על הצוואר של הטקסנס ואז הכל התחרבש. לדעתי קו ההגנה לא תפקד. בריידי חטף מכות על ימין ועל שמאל. לגבי המסירות הארוכות – לי נראה היה שיוסטון סגרו את מרכז המגרש אז זו האופצייה שנשארה לבריידי.

קואלה בר 15 בינואר 2017

אני בספק. זה עזר לדרייב אחד.
הם כולה עשו פילד גול וישר חטפו td בהחזרה.
אחכ 3 והחוצה.

ההגנה חטפה את בריידי, והספישל טים את לואיס וככה הם "חזרו למשחק".

ק. 15 בינואר 2017

בסוף בפלייאוף צריך לנצח, אבל איזה הבדלי איכות בין המשחקים. ההתקפה של אטלנטה ללקק את האצבעות

אח שלו 15 בינואר 2017

הפצצות הארוכות היו כורח המציאות. יש הגנה בצד השני, ויש שם את המאמנים שיודעים טוב יותר מכל אחד אחר איך ההתקפה של הפאטס משחקת. אז הם הביאו לחץ דרך האמצע ולא דרך התאקלים; ולחצו חזק את הראוטים הקצרים. הם הימרו על זה שבריידי לא יוכל להשלים תחת לחץ את המסירות הארוכות. והם הפסידו.
הבעיה הגדולה של הפאטס היא השלישייה הפנימית בקו ההתקפי – ובמיוחד אנדרוס הסנטר שלא מספיק חזק כשאתה שם נגדו מפלצות פאס ראש.

יובל 15 בינואר 2017

מעניין איפה הם החביאו את הידע שלהם לגבי "איך ההתקפה של הפאטס משחקת" במשחק ביניהן בעונה הסדירה, כשהם נתנו לק"ב במשחק המלא הראשון שלו בקריירה לחגוג להם על הפרצוף.
קשה לי להבין את הפלייקול של נ"א. לפני המשחק חשבתי שנ"א ירוצו בדיוק כמו שרצו במשחק בין הקבוצות בעונה הסדירה. אז הם רצו 39 פעמים ומסרו 19, מתוך זה 24 ע"י בלאונט. במשחק הנוכחי הם רצו רק 21 פעמים, מתוך זה 8 ע"י בלאונט , ומסרו 38 פעמים.
נכון, בריסט זה לא בריידי, אבל השינוי בפלייקולינג, במיוחד לאור ההצלחה במשחק הקודם, הוא מאוד קיצוני ותמוה. זה פשוט לעשות הכל להיפך. למה לשנות מה שעבד כ"כ טוב?

אריאל גרייזס 15 בינואר 2017

זה בדיוק העניין, שבריסט משחק שונה לגמרי מאשר בריידי, הוא רץ שמונה פעמים מולם כולל ריצה ארוכה לט"ד. להגיד שהם יכלו להתכונן אליו, נו באמת. בכלל, להגיד שהוא חגג עליהם זה מצחיק. בריסט מסר ל-100 יארד מסכנים מול יוסטון. אם בריידי היה מוסר ל-100 יארד אתמול אני לא רוצה לדעת איך היית חוגג.
אה, ולהשוות בין קבוצה במחזור השלישי לזאת ארבעה חודשים אחרי בפלייאוף זה גם מצחיק. קבוצות משתנות המון במהלך העונה. תראה איפה דנבר היו בשבוע השלישי של העונה ואיפה הם סיימו, למשל. או מינסוטה.
אני רוצה להזכיר שהפטס שיחקו בפלייאוף ב-2010 מול הג'טס אחרי שהם פירקו אותם 45-3 בעונה הסדירה ואז חטפו הפסד צורב כי הם חשבו שאותה תוכנית עבודה תספיק אבל רקס ראיין התכונן לזה. אולי התוכנית של הפטס לא היתה מוצלחת אתמול, אבל בוא נודה באמת שבלי שטויות בחצי הראשון המשחק הזה היה גמור כבר במחצית ובכל מקרה הפטס ניצחו ב-18 הפרש. אז כן, לא שיחקו משהו אתמול, אני בטוח שבליצ'ק יבוא אליך לעצות כשהוא יצטרך

Amir A 15 בינואר 2017

באתי לכתוב תגובה למה שיובל כתב אבל אז ראיתי שאתה כתבת את זה כבר. במשפט האחרון שלך. מי שלא מכיר את הספורט הזה וקורא את התגובות של יובל חושב לעצמו "כנראה מדובר בספורט עלוב אם מאמן בינוני במקרה הטוב וק"ב חלש להחריד מסוגלים להחזיק קבוצה ששולטת בענף כבר 18 שנים".

אריאל גרייזס 15 בינואר 2017

זה הכל הרמאויות, אתה לא יודע? בלעדיהן הם סתם אפסים

יובל 15 בינואר 2017

בראבו. אפילו שעון מקולקל….וכו'.

Amir A 15 בינואר 2017

השעון המקולקל הזה דייק 14 מ-16 הפעמים האחרונות כשמדובר על לקחת את הדיוויזיה ולהעפיל לפלייאוף.
הוא גם דייק ב-6 מ-16 כשמדובר על להגיע לסופרבול וב-4 מ-16 כשמדובר על לקחת את הסופרבול.
שעון מקולקל מדייק פעמיים ביממה. אם חושבים במונחים של דקות אז מדובר על יחס של 2:1440 או 0.001389 אחוזים. במקרה של הפטס ולקחת את הספורבול מדובר על 25%, כך שיש לך בעיה עם הלוגיקה.
אני יודע שאתה סתם מטריל, אבל זה עדיין נחמד.

יובל 15 בינואר 2017

השעון המקולקל לקח בדיוק 0.000000 אליפויות בעונות בהם לא רימה עם צלמים חובבים או פאנצ'ר-מאכערים שבינתיים ירדו למחתרת, השנה כנראה תהייה הפעם הראשונה. 1 מתוך 16 זה מתקרב לפעמיים שאתה מדבר עליהן.

נ.ב. התענוג כולו שלי :)

אריאל גרייזס 15 בינואר 2017

לפחות עכשיו ברור מי פה השעון המקולקל שתקוע על 2007

יובל 15 בינואר 2017

רק חבל שהרמאות האחרונה שלכם היתה ב-2014.

יובל 15 בינואר 2017

עם כל זה שבריסט מסר ל-100 יארדס ו-0 טד, הוא עדיין סיים עם רייטינג יותר טוב מבריידי. משעשע.
לגבי יוסטון, צודק , באמת לא ניתן להשוות. במחזור השלישי עוד היה להם את ג'יי ג'יי וואט. היה להם מומנטום משני נצחונות רצופים בפתיחת העונה והם שיחקו נגד פאקינג ק"ב רוקי. עכשיו אפילו את זה לא היה להם.
בליצ'ק לא צריך עצות ממני, כנראה שהוא גם לא מקבל עצות ממך, אחרי הכל אפילו שלמה המלך החכם מכל אדם כמוך כבר פיטר אותו לפני שתי עונות….

ניינר / ווריור 15 בינואר 2017

תגיד יובל, מה הסיפור שלך? בריידי גנב ממך את ג'יזל או משהו כזה שאתה כל כך ממורמר? היית שחקן שחטף ממנו בראש? אתה קרוב משפחה של רוג'ר גודל? בהנחה שכל התשובות שליליות אני מציע לך בפשטות get a life

יובל 16 בינואר 2017

אמר הטרול שלמרות שטוען שאוהד קבוצה לא דיבר עליה אפילו פעם אחת והתרכז במציצות לקבוצה אחרת ברמה שמביכה אפילו את הקלטות של דונלד טראמפ.
כשתבין משהו בפוטבול, נניח את חוקי הפלייאוף שטעית בהם לפני שבועיים, תדבר על אחרים.

תומרג 16 בינואר 2017

יובל, יש איזה מגיב ששלח תגובה אחת בתחילת נובמבר, נדמה לי שעוד לא הספקת לריב איתו.

לטיפולך

NoOne 15 בינואר 2017

מישהו צריך להוריד את החיתול לבריידי הבכיין הזה.
כל נגיעה הוא בוכה לשופט כמו ילדה בת 5 שמשכו לה בקוקיות.
זה לא פלא שבריידי נחשב ק"ב על בעידן הבכינות הוא מתאים לזה בול.
אם היה עובר משחק אחד כמו קאם ניוטון היה בטח פורש במחצית.
כל פעם שמתקרב אליו מישהו הוא זורק את הכדור באוויר כמו בלון ואיכשהו הרסיברים שלו מצילים אותו.
אולי בריידי ימצא זמן מחר לטוס לדאלאס ולצחצח לארון רודג'רס את הנעליים

BlindTree 15 בינואר 2017

אני גם מוכן לצחצח לארהל'ה את הנעליים. ה-QB הכי טוב על הפלנטה כיום.
אם אפשר גם לחזור אח"כ אל ג'יזל.. בכלל טוב.

אריאל גרייזס 15 בינואר 2017

גם מה שרוג'רס חוזר אליו זה לא רע בכלל

austaldo 15 בינואר 2017

אויויוייי, מה קרה? למה אתה לא מתבכיין היום על ההולדינג שהשופטים לא שרקו?
אני חייב לציין שגם בשביל אחד כמוך שמקבל התקף סטיבי וונדר בכל פעם שהפאטס משחקים זה קצת מוגזם. קלאוני ומרסילוס מרחו את בריידי על הריצפה פעם אחרי פעם והוא לא צייץ. כשעשו עליו לייט היט אז הוא צרח על השופט כמו כל שחקן בליגה שעושים עליו עבירה ברורה.

יובל 15 בינואר 2017

רוג'רס לצערי עף היום, אלא אם ההגנה של הפאקרס תתעלה.
סטטיסטיקה משעשעת – אחרי המשחק החלש של בריידי , הרייטינג שלו ושל פייטון מאנינג בפלייאוף השתווה – לשניהם 87.4.
וכמה לאארון רוג'רס? 98.2 , וזה עוד בלי להחשיב את המשחק נגד הג'איינטס….מדהים.

יובל 15 בינואר 2017

LOL התגובה של ריי לואיס לבכיינות של בריידי:

ITS CALLED FOOTBALL BRADY

נתי 15 בינואר 2017

אם אתה רוצה עדויות של יריבים על הקשיחות של בריידי אפשר למצוא למכביר. אבל אתה רוצה לשמוע את מה שאתה כבר יודע… אז לך לריי לואיס, תשמע את טרל סאגס ותהיה מבסוט…

אריאל גרייזס 15 בינואר 2017

בולטימור, בולטימור, תזכיר לי? הא, זה אלו שלא רואים פלייאוף כבר שנתיים? שבריידי עשה מהם צחוק טוטאלי בעונה הסדירה?
משעשע לראות כמה ההייטרים נואשים, הפטס עולים לשלב הבא, גמר AFC שישי רצוף, והם חוגגים כי לבריידי היה משחק קצת חלש כאילו הם לפחות הודחו. שזאת תהיה הנחמה שלהם

שי אורן 15 בינואר 2017

The North Remembers!

אריאל גרייזס 15 בינואר 2017

דווקא הייתם צריכים להיות בעד הפטס אתמול, בריידי נתן כמה מסירות פלאקו קלאסיות. הכדור הזה שנמצא באוויר איזה רבע שעה ואתה לא מבין איך הוא נתפס בסוף

שי אורן 15 בינואר 2017

בניגוד ללא מעט אוהדי רייבנס, אם חלילה וחס אנדי והצ'יפס מפשלים הלילה אני חובש כובע משולש וחולצה מספר 12 בשבוע הבא.

BlindTree 15 בינואר 2017

פאקינג גויאבות. התקף לב כל זריקה כזו.

יובל 15 בינואר 2017

אתה מתכוון, נניח, מישהו כמו ארל תומאס?

http://sports.yahoo.com/news/earl-thomas-convinced-tom-brady-042146224.html

ציטוט:

Tom Brady has the easiest route… put his ass in our division and see what he does

שי אורן 15 בינואר 2017

כן הניינרס היו הורגים אותו וג'ף פעשר שובר את ביליצ'ק במשחקי מוחות

אריאל גרייזס 15 בינואר 2017

כן, ארל תומאס, זה ששיחק ארבעה משחקים בשנה נגד הניינרס והראמס (כשגם אריזונה לא ממש נתנה עונה לפנתיאון). דרך אגב, לך תבדוק את אחוזי הניצחון מחוץ לדיוויז'ן שלהם בשנים תחת בליצ'ק – הפטריוטס מובילים את הליגה בגדול, הרבה יותר מכל קבוצה אחרת (אין לי את זה זמין, ראיתי את זה בטוויטר הלילה). אבל אני מניח שלא קל לתומאס לשבת בבית ולראות את הקבוצה שלו מודחת אז הוא מוציא את המרמור שלו.

אח שלו 15 בינואר 2017

חבל על הזמן. רק מספר אחד: 11 מתוך 15. 11 פעמים באליפות החטיבה מתוך 15 עונות של בריידי. 6 פעמים ברציפות. לא הייתה כזו שושלת, וכל עוד לא ישנו את החוקים של הליגה גם לא תהיה כזו שושלת. אף אחד לא קרוב אפילו.
אז תן להם להגיד מה שהם רוצים. שזה ספייגייט (6 פעמים רצוף באליפות החטיבה "מאז ספייגייט"). שזה דיפלייטגייט (3 אליפויות חטיבה מתוך 3 "מאז דיפלייטגייט"). שזה בגלל הבית החלש (הבית של הקולטס, סטטיסטית, פי אלף יותר חלש במשך הזמן הזה. והמאזן של הפאטס מול יתר הליגה יותר טוב – יותר טוב – מהמאזן שלהם מול הבית שלהם). מה זה משנה. סבבה. בשבוע הבא יש לפאטס צ'אנס להגיע לעוד סופרבול. כל היתר חרטא.

שי אורן 15 בינואר 2017

אתה חושב שאם הפאטס משחקים בבית אחד עם הסטילרס הרייבנס והבנגאלס הם מגיעים לאותן תוצאות?

אריאל גרייזס 15 בינואר 2017

אני חושב שלדרך שהפטס נראים יש השפעה אדירה על איך נראות היריבות שלהן לבית. כשהפטס התחילו את הריצה שלהן אז שאר הקבוצות בבית שלהן היו נותנים להם פייט, ב-2002 הג'טס היו קבוצה טובה מאוד (ניצחו 41-0 את הקולטס בפלייאוף), למשל. העניין הוא שבגלל בריידי ובליצ'ק, כל הקבוצות בבית מנסות להלחם בהם. מנסות למצוא כלים לעצור אותם. לפעמים זה לקחת מתאמים של הפטס (השמן שהלשין על ספייגייט) ולפעמים לקחת מתאמים שהיתה להם הצלחה מול הפטס (רקס ראיין בשתי קבוצות שונות). הפטס הם סוג של מכבי, הם מדכאים כל תחרות מקומית.
האם הפטס היו מגיעים לאותם הישגים בבית אחר? לא יודע. אבל קח את הקולטס ששיחקו בבית לא פחות חלש ועדיין אין להם, גם עם ק"ב מהגדולים בהיסטוריה, הישגים ברמה הזאת. העובדה היא שהם קורעים את הליגה, לא רק את הבית שלהם.

אריאל גרייזס 15 בינואר 2017

דרך אגב, תסתכל על סיאטל בבית שלה – נראה לי שתראה אימפקט די דומה. וגם בית ה-AFC דרום לדעתי היה ככה בדיוק בשנים של פייטון. בונים לנצח קבוצה מסוימת

עידו ג. 15 בינואר 2017

לדעתי כן. פשוט היו מדברים על פיטסבורג ובולטימור כמו על מיאמי או הג'טס.
בתוך ה-AFC EAST הפאטס 20-70
מול ה-AFC NORTH הם 6-24.

עידו ג. 15 בינואר 2017

ואם אתה רוצה להוריד את הבראונס אז 5-19.

Oded 15 בינואר 2017

הפטס הפסידו לבראונס???

עידו ג. 15 בינואר 2017

הפאטס הפסידו רק לבראונס ולג'טס באותה עונה.
הבעיה הייתה שאחד ההפסדים האלו היה בפלייאוף.

Amir A 15 בינואר 2017

בעונת 2010.

שי אורן 15 בינואר 2017

הג'טס והבילס מנוהלות כמו קבוצות כדורגל מממתחם חודרוב בלי קשר לפאטס. יש קבוצות שמגיעות לדומיננטיות בבתים שלהם, נגיד ניו אורלינס של לפני הבאונטי, אבל מבנה הליגה מאפשר לקבוצה שמנוהלת טוב להתאושש, אחרי שתיים שלוש עונות שפל. ארגונים ששמים את גורלם בידי האחים ראיין יראו תמיד את הגב של ביליצ'ק

אריאל גרייזס 15 בינואר 2017

לדעתי הפטס הם בדיוק הסיבה שהם מנוהלים ככה. עזוב את הבילס, הדולפינס היו ארגון מצוין בשנות השמונים והתשעים והג'טס הגיעו לגמר ה-AFC לפני המעבר של בליצ'ק.

שי אורן 15 בינואר 2017

הסטילרס ארגון חזק.שורדים (וקשה לי להגיד את זה) ואפילו מצליחים עם מאמן כמו טומלין. יחד עם GB ודאלאס אולי מותג הפוטבול החזק בארה"ב. לרייבנס יש את ה GM שנחשב שנים לטוב בליגה. אז אולי הפאטס היו מתעלים עליהם, אבל לרמות של בילס/ג'טס שראינו בשנים האחרונות לא היו מתדרדרים

אריאל גרייזס 15 בינואר 2017

כמה משחקים הסטילרס ניצחו את הפטס בתקופה של בריידי? בריידי מפרק אותם באופן קבוע

שי אורן 15 בינואר 2017

משתדל לא לזכור נצחונות של הסטילרס

אח שלו 15 בינואר 2017

שי – מגיב לך פה כי להודעה למטה כבר אי אפשר להגיב. אני מסכים איתך שכשאני מסתכל ב-2016, אז אוזי (וחבר שלו דה-קוסטה) הם צוות GM מעולה; והיציבות הארגונית של הרוני'ז בפיטסבורג זה דבר מצוין. אבל אני מסביר שוב שמדובר בהסתכלות בדיעבד. כשאתה צריך להתמודד פתאום בבת אחת עם קבוצה בבית שלך שלוקחת 3 אליפויות מתוך 4 ב-2004, אז אתה נדחף לעשות שינויים. אתה לוקח הימורים, שאפילו כשהם "מצליחים" (כמו מייק טננבאום וסקסי רקסי בג'טס של 09-10) זה רק כי הם הימרו את כל הבית שלהם ולא יכלו להרשות לעצמם לבנות לאורך זמן.

במילים אחרות: בעולם ההיפותטי שלך בו הפאטס משחקים בבית הצפוני, אז הרייבנס היו מפטרים את הרבאו, הבנגאלס היו מפטרים את מרווין לואיס, אנדי דלטון היה מוכרז כבאסט מוחלט (הפתעה), ואפילו הסטילרס היו מפטרים את טומלין. לא היינו מסתכלים ב-2016 ואומרים לעצמנו: וואלה, הבית הזה הצמיח 3 קבוצות שמגיעות לפלייאוף באופן שיטתי. היינו אומרים לעצמנו: וואלה, הבית הזה הצמיח קבוצה אחת שמנצחת כמעט תמיד את הקבוצות האחרות. או במילים אחרות: ה-איי.אף.סי. איסט…

שי אורן 15 בינואר 2017

או שאומרים לעצמם נבחר פאס ראשרס שימררו לבריידי את החיים, נמצא אנטוניו בראון בסיבוב שישי, נהמר על פלאקו שזורק "פוקסים" ל200 יארד, כל משחק בתוך הדיוויז'ן יעשה באז בתוך הליגה וישודר בפריים טיים.
לא רואה אותם עושים את השטויות האלה

אח שלו 15 בינואר 2017

אני חושב שאם הפאטס משחקים בבית הזה, אז הסטילרס, הרייבנס, והבנגאלס נראים הרבה פחות טוב. אני חושב שאם הפאטס נמצאים בבית אז פאקינג מרווין לואיס לא לוקח אליפויות בית ומגיע לפלייאוף שנה אחרי שנה. אני חושב שהפאטס גורמים ליריבות שלהם להיראות פחות טוב. בין אם היריבות באות האיסט, מהווסט, או מהירח.

אתה צריך להבין שקבוצות בתוך בית נבנות הרבה פעמים מתוך מחשבה על איך עוצרים את המעצמה בתוך הבית. אז הן משקיעות המון – והרבה פעמים מתחייבות יותר מדי – לדברים ספציפים שהם חושבים שזה הקריפוטנייט של המעצמה וזה הורס (עיין ערך הכסף שהדולפינס שילמו ל-סו, כמות הדראפט קפיטל שהג'טס שמים על הקו הקדמי של ההגנה, או בחירת המאמנים – הפגולות עם רקס הדביל).
האיי.אף.סי איסט אכן חלש באופן שיטתי בהיבט אחד – איכות הק"ב ששיחקו בו. אבל הוא למעלה מהממוצע בליגה בהיבטים אחרים, שנבנו כדי יעני ללכת על הראש של בריידי – בעיקר קו הגנה קדמי.

אח שלו 15 בינואר 2017

…ועכשיו ראיתי שגרייזס כתב בזמן שאני כתבתי בדיוק את אותם דברים.

שי אורן 15 בינואר 2017

שוב יש הבדל בין דומיננטיות בתוך הבית, גרין ביי או ניו אורלינס של לפני הבאונטי או 49 בתקופת ג'ים הארבו, לבין הקרקס של הג'טס והבילס. וקבוצות שמנוהלות גרוע מתפרקות גם בלי הצורך במרדף אחרי נמסיס מתוך הבית

יוסי מהאבטיחים 16 בינואר 2017

מי שאומר קרקס על הבילס והג'טס לא מבין כלום.
בקרקס נהנים.

דור 15 בינואר 2017

"אולי הם ניסו להפתיע את קורנל ואוברייאן שבאו מתוך הפטס ומכירים את הפלייבוק של הפטס מצוין"
זה משפט המפתח לדעתי וכשמנסים להיות יותר חכמים מהאפיפיור לפעמים זה יוצא ככה. מצד שני לטקסנס יש באמת הגנה מעולה ואני מקווה שהדיבורים על באסטיותו של קלאוני יפסקו עכשיו
בכלל הטקסנס "מרחק פציעה אחת מלהיות קבוצה טובה" כמו שפרסלס נהג לומר (ככה לפחות לומברדי אומר) או שתיים בעצם… הם צריכים להיפטר מלאמר מילר ולשים את הכדור בידיים של גריימס ולתת לארווין צ'אנס, בניגוד למילר שכל מה שיש לו זה מהירות, הוא מסוגל להיות סוס עבודה וכשאתה יודע שאיפשהו בטקסס מסתובב ק"ב מובטל (ושיכור…) שיודע לנצל רסיברים כמו נוק אז כל מה שצריך זה עוד סדנת גמילה והדרך לסופרבול סלולה

Maldini 15 בינואר 2017

מרוב שקארנל מכיר את בריידי ואת ההתקפה של הפאטס כל כך מצויין עד המשחק הלילה המספרים שלו ושל התקפת הפאטס מולו נראו כך: 59/95, 725 יארדס, 7 TD ו-0 INT ב-3 משחקים (שאת כולם ניו אינגלנד הפסידו כמובן)

נראה לי שרק מול הגנות של דל ריו יש לו מספרים יותר גרועים

לפעמים אפשר גם לומר את האמת – כחלק מעיסקת הדמים עם השטן, בכל פלייאוף חייב להיות לפחות משחק נפל אחד והשנה בליצ'ק בחר לממש אותו מול ברוק אוזוויילר במקום לשחק באש מול אלכס סמית' (פחח), מייק טומלין (טחח) או מאטי אייס/מייק מקארתי (גחח). בשנה שעברה למשל הוא בחר לממש אותו מול ההולוגרמה של פייטון מאנינג וזה התנקם בו, לפני שנתיים מול ג'ו פלאקו זה השתלם לו, כמו שאתם מבינים זה טריקי אבל רוב הזמן הוא יודע מה הוא עושה

austaldo 15 בינואר 2017

תכלס.
בכל פעם שהפאטס מגיעים לגמר ה afc אחרי בלואאוט בדיביז׳נל הם מפסידים, אז עדיף ככה…

אביב יריב 15 בינואר 2017

מה ההגדרה שלך לבלואאוט?
כמו שאריאל כתב, זה אפילו לא היה קרוב.

אריאל גרייזס 15 בינואר 2017

כן, אבל אם אני זוכר נכון, ברבע הרביעי זה עדיין היה הפרש של סקור אחד בלבד. בוא נגיד שהמשחק הראשון של אתמול היה יותר בלו-אאוט מזה

שי אורן 15 בינואר 2017

מלדיני אתה חייב בלוג ספין אוף משלך

אריאל גרייזס 15 בינואר 2017

מול פלאקו ב-2014 בריידי נתן משחק סבבה לגמרי. 33 מ-50 ל-367 יארד, שלושה ט"ד ואינטרספשן. בכלל, לא היה לו משחק חלש באותו הפלייאוף

שי אורן 15 בינואר 2017

אבל המסירה הכי חשובה באותו משחק הייתה של אדלמן

צחי 16 בינואר 2017

היא הייתה הכי מגניבה, אבל אחריה היו עוד שלושה שינויי מומנטום.
הזריקה הכי חשובה הייתה הווינר שוט של בריידי, כדור מרהיב, ישר לברד בסקט
כמה שהוא ניסה, ברנדון לה-פל לא הצליח להשמיט את זה.
רק אז – יתרון ראשון לפטס במשחק, ט"ד מנצח

אח שלו 15 בינואר 2017

"סבבה לגמרי" זה כמו להגיד שהמונדיאל של דייגו ב-1986 היה לא רע. חזר בפעם הראשונה בהיסטוריה בפלייאוף פעמיים מפיגור של 14 נקודות. והכי חשוב: במחצית השנייה כל מהלך של הפאטס הורץ על-ידי בריידי. כל מהלך. לא היו ריצות חוץ מכשבריידי בעצמו רץ. ללא משחק ריצה לחלוטין, סחב את הקבוצה על הגב והוציא אותה מ-2 פיגורים של 14 נקודות.
[אגב, אני לא חושב שמאלדיני התכוון למשחק רע של בריידי, אלא משחק רע של הפאטס. אבל עדיין, לא יכולתי להתאפק מלספר בשבחי המשחק הזה]

Yavor 15 בינואר 2017

לי היה נראה שכל זריקה של בריידי היא בהילוך איטי. אלוהים כמה זמן הכדור הזה מתעופף עד שהוא נופל! הייתי בטוח שיהיו לו כמה וכמה אינטרספשנס מהמסירות הגבוהות האלו. בסוף זה בא ממסירה קצרה ושטוחה.

אריאל גרייזס 15 בינואר 2017

תשמעו, הייתי די מבואס מהמשחק הלילה אבל עכשיו שאני רואה איך כולם מודאגים מהיכולת של הפטס זה ממש מחמם את הלב

נתי 15 בינואר 2017

אשכרה… זה מה שנשאר להם

austaldo 15 בינואר 2017

LOL לגמרי. ממש מחמם את הלב לראות את הדאגה העצומה שיש פה ליכולת של בריידי ושל הפאטס

Yavor 15 בינואר 2017

אני לא דואג. הם מסוג הקבוצות שיודעות לעשות את הסוויץ', והם די הורדמו כל השבוע ע"י הדיבורים על ההפרש וכמה קל זה הולך להיות.
ברור שלשבוע הבא הם יגיעו במוד אחר, יותר מפוקס.

אריאל גרייזס 15 בינואר 2017

ממה שראיתי כל השבוע, היה פוקוס מאוד גדול אצל הפטס. לא הרגשתי שהם חושבים שזה הולך להיות משחק קל או משהו. אני מניח שקשה להרדים קולות פנימיים כשכולם אומרים שאתה הולך לקרוע אותם אבל אני לא חושב שהבעיה היתה שאננות. היתה פה תוכנית משחק בעייתית וכמה טעויות, כשאני חושב שגם העובדה שבלאונט היה חולה ולא התאמן כמעט כל השבוע השפיעה מאוד על משחק הריצה. בכל מקרה, לבליצ'ק יש עכשיו מספיק חומר לתזז את השחקנים שלו כל השבוע ולפרק להם את הצורה. רע זה לא.

עמי ג 15 בינואר 2017

צריך גם לעבוד על הברך של בנט.
הפטס בלי טייט אנד?
לא קל להגיד את זה אבל כנראה שהחשיבות של דיון לואיס קגבוהה משל הגרונק. הוא ובלאונט החיו בשנתיים האחרונות את משחק הריצה של הפטס שהיה מאוד בינוני בשנים קודמות.
בכלל, משחק ריצה חזק הפך להיות מפתח השנה להרבה קבוצות עילית (דאלאס, פטס, פיטסבורג, אטלנטה, קנזס). הריצה גם הביאה את הדולפינס לפלייאוף. מי שנפגע להם משחק הריצה (גרין ביי, סיאטל, דנבר, דטרויט) חווה הרבה נפילות לאורך העונה.

אריאל גרייזס 15 בינואר 2017

בנט אומר שאין בעיה עם הברך שלו. בוא נקווה שהוגאן יהיה בסדר למרות שהוא פחות קריטי יחסית משחקנים אחרים

שי אורן 15 בינואר 2017

שחקנים ב NFL אף פעם לא משקרים בקשר למצב הפציעה שלהם

אריאל גרייזס 15 בינואר 2017

תשמע, הוא חזר לשחק אחרי הפציעה אתמול, אז אני מניח שהוא יחסית בסדר. הוא בכלל, די עמיד לפציעות – כל השנה היה פצוע ושיחק דרך הפציעה

צחי 16 בינואר 2017

אני רק חושב – וזה לגמרי ניחוש – שהפציעה פוגעת מאוד במשחק שלו
יש לו תפקיד ענק בהתקפה של הפטס, ואני לא זוכר איזו הופעה גדולה בחודשיים האחרונים
הוא שיחק פצוע בשבת עוד לפני שהוא נפל – וגם אז הוא לא היה טוב

יואב דובינסקי 15 בינואר 2017

מחצית ראשונה צמודה, מחצית שנייה קרעתם אותם.

אריאל גרייזס 15 בינואר 2017

דרך אגב, הכוכב האמיתי של המשחק הזה, עם כל הכבוד לדיון לואיס שלמעט ההחזרה ההיא היה סולידי ולא יותר מזה, זה לוגאן ראיין. היה בכל מקום במגרש, חטף כדור, שיתק את הופקינס (כאילו, כשאוסווילר מוסר זה יותר קל, אבל עדיין), תיקל. היה מעולה

Oded 15 בינואר 2017

גם אני חשבתי כך

צחי 16 בינואר 2017

אוסויילר או לא אוסויילר, זה לא מובן מאליו לקבל הופעה כזו מראיין, בייחוד כשהוא שומר על הרסיבר מס' 1
רק שימשיך ככה

דורון (אחר) 15 בינואר 2017

כאוהד אטלנטה, הופתעתי מכמה ההתקפה הצליחה לעבוד טוב גם מול הלחץ של סיאטל. ריאן שחרר את הכדור בדיוק בשניה הנכונה למקום הנכון תחת לחץ. באמת תענוג לעיניים כמו שכתבו פה.
מה שכן, הספיישל טים שלנו יחסית חלשה ואני באמת לא מבין איך ויתרנו על הסטר הסילון (שבמזל לא דפק אותנו יותר).
מקווה לנצחון של הפאקרס (והסטילס) הלילה.

שי אורן 15 בינואר 2017

הסטר שדד את קופת בולטימור בתחילת העונה ומאז דאג לתת לפאנטים לחלוף מעליו בדרך לאנדזון או להשמיט אותם מייד אחרי התפיסה.
כל כך שמחתי על הדגל שהחזיר את הכדור 150 יארד אחורה אחרי ההחזרה שלו אתמול

דורון (אחר) 15 בינואר 2017

באטלנטה הוא די כיכב. ברור שהוא טיפוס בעייתי, אבל הייתי שמח לכזה בעייתי בקבוצה שלי.

דורון (אחר) 15 בינואר 2017

ועכשיו קראתי שהוא מתכנן לפרוש

שי אורן 15 בינואר 2017

אין לי מושג איזה טיפוס הוא, ובאטלנטה הוא קבע שיאים בהחזרות לט"ד וכו'. היו הרבה ציפיות ממנו בתחילת העונה והוא הסריח את כולן

urlacher 15 בינואר 2017

הסטר כבר לא מוכן להסתכן בפציעה.
אפשר היה לראות את זה במשחקים הראשונים שלו בסיאטל וכנראה שזה מה שהיה גם בבולטימור.
ההשערה שלי היא שהארבו, במקור מאמן ST, דרש ממנו להיות יותר פיזי ולא לברוח לצדדים בעוד קרול נתן לו לעשות מה שנוח לו וזה (כמעט) השתלם לו אתמול.

המחזיר בעיטות הטוב בהיסטוריה בכל זאת.

שיחתום בברס ויפרוש.

שי אורן 15 בינואר 2017

איזה לברוח לצדדים? פייר רץ, לא הצליח לתפוס

דורון (אחר) 15 בינואר 2017

נראה לי שגם עוד לא החלים לגמרי מהפציעה כשהיה ברייבנס, לפחות מנטלית, ואתמול הוא כנראה כבר ידע מראש שזה אחד המשחקים האחרונים בקריירה, אז למה לא לתת הכל?

urlacher 15 בינואר 2017

כולם לא דואגים. כולם מפחדים. ויש סיבה.
הפאטס הם הקבוצה הכי שלמה בליגה בזכות ההודי.

חוץ מבריידי כביכול אין להם אף פעם משהו מיוחד(חוץ מרנדי מוס לתקופה קצרה וגרונק שלא נשאר בריא) אבל בפועל כמעט כל חוליה של הקבוצה היא טופ 5\ טופ 10 בליגה.

לפי דעתי ניו אינגלנד היו פייבוריטים כל כך ברורים במשחק הזה שבצורה בלתי מודעת זה חלחל פנימה. ועדיין לא הפריע להם לעלות ליתרון ולשמור אותו לאורך כל המשחק.

הכי זכור לי קטע ברבע הראשון או השני בו בריידי ואדלמן יורדים לקווים אחרי דאון שלישי לא מוצלח ובזמן שאדלמן מתעצבן ומעיף את הקסדה שלו לכל כיוון דווקא בריידי רגוע ושקט. משהו שמאוד לא אופייני לו.
אולי זה סממן גם למה לאדלמן היה ערב כזה מצוין ולבריידי ככה ככה(עדיין ביחס אליו).

ניינר / ווריור 15 בינואר 2017

מאד נהניתי מהקונצרט של מאטי אייס והפלקונס. עוד יותר נהניתי לראות איך הוא מפרק את ההגנה של סיאטל כאילו מדובר בבראונס. אינשאללה בזאת נסגר חלון ההזדמנויות של סיאטל וקרול. אינאף איז אינאף!

עמי ג 15 בינואר 2017

אכן אכן. התקפה מתוקתקת לעילא. תענוג.
למדו מהפטס את כל השטיקים של מסירות קצרות ומהירות ועבודה עם רנינג בקס שתופסים.
בדרייב הראשון סיאטל נראו מפוקסים מאוד, אבל אטלנטה החזירה מהר והשתלטה על המשחק.
אם לא הפטס, הייתי הופך עכשיו לאוהד של הפלקונס והולך איתם עד הסוף.
לדעתי הם טובים יותר מדאלאס ויעברו אותם, אם יצטרכו. ואם לא – אז יפרקו את הפקרס בבית.
יצא להם טוב – את כל המשחקים בפלייאוף ישחקו באולם סגור.

תומרג 16 בינואר 2017

שיפוט ביתי בדאלאס

אדם בן דוד 16 בינואר 2017

wow
איזה משחק
וואו
רוג'רס מדהים

פאק= שמו שלושה פילד גולס של חמישים פלוס בשתי דקוץ האחרונות

NoOne 16 בינואר 2017

LOL לכל הלומי המוח שחושבים שבריידי ברמה של רודג'רס
אני חוזר ואומר , אין שום דבר שקשור למשחק של הק"ב שבריידי יותר טוב מרודג'רס וזה לא משנה אם בריידי בן 24 , 29 או 39
רודג'רס אפילו יודע לרמות עם האוויר בפוטבול יותר טוב מבריידי , אותו לא תפסו

Maldini 16 בינואר 2017

השאלה היחידה שמעניינת אותי היא אם זה נחשב לרודג׳רס כקאמבק ברבע האחרון או לא, מידת ההתרשמות שלי ממה שראיתי ב-4 שעות האחרונות תלויה בסטטיסטיקה

אריאל גרייזס 16 בינואר 2017

בוא נקווה שהם ייפגשו בסופרבול ונגלה

תומרג 16 בינואר 2017

אמירה משונה קצת. גם אם הם ייפגשו, הם לא ינכחו באותו זמן על הדשא אפילו.
ההשפעה של המשחק של כל אחד מהם על משחקו של השני תהיה במקרה הטוב שולית. ברמה העקרונית הם יכולים לשחק בשני משחקים נפרדים. רודג'רס ובריידי ייבחן מול ההגנות, לא זה מול זה.

ק. 16 בינואר 2017

זה נכון, אבל קריאת המהלכים, ניהול השעון והבהילות לנקודות תלויים גם בנקודות ששם הק"ב היריב ובזמן שהוא אוכל מהשעון.
מאט ראיין היה 2 דקות אחרונות מול סיאטל על קו ה-1 יארד מהאנדזון, אבל מצב הנקודות והזמן גרמו לו להסתפק בכריעות ברך

תומרג 16 בינואר 2017

לא אמרתי שאין קשר אבל ההשפעה שולית.
כשהרוקטס פוגשים באוקייסי, ברור שיש פה מפגש חזיתי בין ווסטברוק להארדן שיכולים גם לשמור אחד על השני. כשהווריורס פוגשים את הקאבס, אפשר להגיד שדוראנט ולברון נפגשים ראש בראש למרות שהם לא באמת אותו תפקיד.
כאן? הם כאמור משפיעים אחד על השני במקרה הטוב רק בצורה עקיפה.

אריאל גרייזס 16 בינואר 2017

ברור שזה ככה בפוטבול, אבל זה המקסימום שאפשר לקוות לו.

צחי 16 בינואר 2017

כן, כשרוג'רס חם.
אבל הוא אפעס, לא נשאר חם כל הזמן
בטח לא למשך 15 עונות, או שש רצופות במקרה הזה

יצחק 16 בינואר 2017

השוואות מעייפות . בלי כל ספק , שני הק"ב האיכותיים בליגה ושחקנים הסטוריים .

האמת שסופרבול של פטריוטס ופאקרס מתבקש כבר כמה שנים . יהיה תענוג של משחק .

אבל לא הייתי ממהר לצערי ההגנה של הפאקרס נותנת נקודות (אם כי לא קטסטרופלית כמו בתחילת השנה) ומול מט ראיין והתקפה מבוגרת ומאומנת היטב, זה יכול לעלות ביוקר .

יובל 16 בינואר 2017

אם אארון רוג'רס לוקח אליפות השנה ( הוא לא ייקח כנראה ) זו תהייה אליפות מייקל-ג'ורדנית של ממש. הלואי שזה יקרה. איזה פנומן.

נתי 16 בינואר 2017

למה אתה לא נותן לו סיכוי כמעט?

Maldini 16 בינואר 2017

נראה לי שזה קשור לעובדה שכדי שיהיה לקבוצה שלו סיכוי לנצח הוא צריך לעשות מהלכים של סייבורג עם יציאות מהפוקט וזריקות נגד כיוון התנועה על 50 יארד מדוייקות על המילימטר במשחקי חוץ מול קבוצות עדיפות על הקבוצה שלו עם מרווח טעויות שבקושי קיים אבל יש מצב שליובל יש סיבה אחרת שבגללה הוא פסימי……

נתי 16 בינואר 2017

האמת, ואני מודע להבדלים הרבים, אבל מה שקורה לפאקרס השנה מרגיש לי קצת כמו פטריוטס 2014. התחלה לא טובה (אצל הפאקרס כמובן זה היה גרוע עשרות מונים, עם הרבה יותר הפסדים), אצל הפאקרס החלו לצוץ דיבורים על מאמן, ועם הזמן (וחזרה מפציעות) מוצאים את הקצב שלהם צוברים ביטחון ואמונה, וק"ב על אחד שמושך את כולם למעלה.
אינשאללה הפטס יקחו, אבל אם לא אז עוד לטבעת לרודג'רס יהיה סבבה…

אדם בן דוד 16 בינואר 2017

בעקרון הייתי בעד הסטילרס – אבל איזה סירחון- לעלות בלי טאצ'דאון אחד?

אלון3131 16 בינואר 2017

אני מניח שתפרט על זה בפוסט הבא שלך אבל צריך גם לדבר על דאלאס .
מקרה קלאסי של קבוצת ביי שהתעוררה רבע מאוחר מדי ונתנה לרוגרס פור גדול מדי.
3 רבעים כמעט שיחקו מדהים.
לפרסקוט יש ביצים של שור.
לי אישית כאב הלב עליהם, הם שיחקו נכון יותר. לרוגרס מעבר לכישרון בלתי נגמר יש גם אינסוף מזל לצידו

daniel 16 בינואר 2017

evenyually the Cowboys CB cost them thr game with a poor pass interference flag.
cost them at least 11 yards.

אריאל גרייזס 16 בינואר 2017

היה PI

יוסי מהאבטיחים 16 בינואר 2017

לגמרי היה, ולכן אני משער שדניאל כתב poor (מצד הקורנר).
זה פאול של קריירה.

נתי 16 בינואר 2017

גם אני חשבתי על זה, וגם בהקשר של הפטס שאולי זו הסיבה למשחק הבינוני שלהם.
תופעה מוזרה…

Miranda Vera Cruz De La Hoya Cardinal 16 בינואר 2017

התאקל של ברייס על ביסלי – ב(ו)מבה!

Yavor 16 בינואר 2017

אריאל – עם מי אתה "נהנה" יותר להתווכח? עם יובל או עם גיל ההיסטורי?

(-:

Odel R 16 בינואר 2017

וואו איזה משחק הפאקרס דאלאס .
התרגשתי (:

הגאון 16 בינואר 2017

מחכים לנו האדל!

Comments closed