נו האדל – סיכום שלב הדיוויז'נל

עזבו אתכם הגנות, הקוורטרבקים הגדולים חזרו לשלוט בליגה

טוב, זה לקח שישה משחקים לא ממש מותחים, רובם גם לא ממש נאים לצפיה עד שקיבלנו דובדבן אמיתי אחד על הקצפת שיהיה אפשר לדבר עליו גם בשנים הבאות. כל שנה השלב הזה בנוי כך שהוא יתן לנו את הפוטבול הכי טוב שיש ובדרך כלל הוא מניב שני משחקים ממש טובים, ובהחלט אפשר לומר שזה מה שקיבלנו גם הפעם, בתוספת משחק לא מותח במיוחד בליל שבת, אבל כן עם פוטבול לא רע, במיוחד מהצד של אטלנטה. חבל רק שסופת הקרח בקנזס העבירה לנו את המשחק בין קנזס סיטי לפיטסבורג לאמצע הלילה והותירה את אלו בינינו (מודה, לא אני. נשברתי במשחק הראשון והשלמתי בבוקר) שרוצים לראות את המשחקים בלייב אדומי עיניים ומפהקים באמצע יום העבודה.

נראה לי שאם יש מסקנה שאפשר לדבר עליה מהתוצאות של המשחקים השבוע – וזה המשך ישיר למשחקים של שבוע שעבר – הרי זה שעם כל ההצלחה של ההגנות בשנים האחרונות – דנבר שנה שעברה (וגם להגנה של קרולינה לא היה חסר), סיאטל בשנתיים שקדמו לזה, בולטימור לפניה – אולי המטולטלת זזה לכיוון השני כרגע. כמובן, יכול להיות שזה מקרי. אולי זה שהקבוצות עם ההגנות הטובות פשוט לא הצליחו להחזיק בק"ב סביר אפילו שיצליח לקחת אותם הלאה כמו קבוצות משנים קודמות אולי זה שההגנות השנה פשוט לא כאלו חזקות כמו ההגנות שמניתי פה. מה שבטוח זה שבפיינל פור של השנה יש לנו את שלושת הק"בים הכי טובים בליגה השנה וגם את ביג בן, לא קוטל קנים בפני עצמו. בכל פעם שהגנה חזקה בפלייאוף הזה – הג'איינטס, יוסטון, סיאטל (לפחות על הנייר) היתה צריכה לשחק מול ק"ב איכותי, הק"ב הוא זה שניצח. שוב, אולי זאת אנומליה של שנה מסוימת שבה פשוט אין הגנה שמחסלת לגמרי את היריב אבל מכיוון שזה מבטיח לנו הצגות מעניינות מאוד בשלבים הבאים, אני לפחות לא מתנגד.

playoff_qb_rankings_yfgevf2o_7gvrim7t

מה עוד אפשר ללמוד מהמשחקים שהיו לנו?

– המשחק הראשון הציג לנו את ההתקפה של אטלנטה בשיא תפארתה. היופי של ההתקפה הזאת לטעמי הוא בעיקר הגיוון שלה (עוד מעט נדבר על פיטסבורג, שיש לה הרבה כלים אבל היא הרבה פחות מגוונת). במידה רבה, היא מזכירה את ההתקפה שלמדנו להכיר מניו אינגלנד בשנים האחרונות. משחק ריצה טוב, שני ראנינג בקס שיודעים לתפוס, רסיבר לטווחים הארוכים שמסוגל לעשות מכל כדור תפיסה יפה ועוד רסיברים מגוונים שגם יודעים לחסום. ומעל כולם מפקד מאט ראיין שאת הפוטנציאל שלו כולנו מכירים כבר די הרבה זמן אבל כנראה שהיה צריך שיגיע לו סנטר שישמור עליו ממש טוב כדי להוציא את הכל החוצה.

אבל לא רק התקפה יש לאטלנטה אלא גם הגנה, שבכל ההצגה הזאת של מאט ראיין טיפה נבלעה, אבל נתנה משחק מעולה. הלחץ על ראסל ווילסון היה בלתי פוסק כל המשחק, היא חטפה אותו פעמיים והפילה אותו עוד שלושה וגם חיסלה לגמרי את משחק הריצה אחרי שסיאטל דווקא פתחה שם מצוין. עכשיו נראה אותם מתמודדים מול ק"ב קצת יותר טוב.

– מהצד של סיאטל, האמת היא שכל מי שראה אותם בשבועות האחרונים ידע שזה הולך לבוא. מאז הפציעה של ארל תומאס ההגנה שלהם פשוט לא היתה אותה הגנה וזה לא שההתקפה שלהם יכולה לסחוב אותם. עוד מוקדם להספיד את הקבוצה הזאת שבעידן של קארול מגיע לפלייאוף כל שנה, אבל נראה שאולי הם עברו את הנקודה הקריטית שבה אין להם מספיק רכיבים כדי להוות איום אמיתי על הלומבארדי. זה לא רק החיסרון הקריטי מאוד של תומאס, גם שאר החלקים בהגנה לא תיפקדו ממש, כמעט ולא היה לחץ על ראיין ובהתקפה יש גבול לדברים שווילסון יכול לעשות לבד. בלי ראנינג בק באמת טוב, עם קו התקפה רעוע להחריד שלא מסוגל להחזיק יותר משניה-שתיים לפני שווילסון צריך להתחיל לרוץ על החיים שלו, עם טייט אנד שיודע לתפוס אבל אין לו מושג בחסימות לסיאטל פשוט אין מספיק כשרון כדי לרוץ רחוק. יש לה עדיין ק"ב מצוין ומאמן מעולה אבל הם לבדם כבר לא מספיקים.

img21551142

– על המשחק של הפטס נגד יוסטון כבר הרחבתי ביומן האליפות אז אני רק אומר על יוסטון שהם עומדים בפני החלטה מאוד חשובה בפגרה הקרובה והיא מה עושים עם אוסווילר. כן, לשחרר אותו עכשיו יעלה להם המון כסף, אבל אני חושב שברור לכל מי שרואה פוטבול שלא רק שאוסווילר הוא לא ק"ב טוב, הוא גם איבד לגמרי את שאריות הביטחון העצמי שלו. ליוסטון אמור להתפנות קצת כסף מתחת לתקרה בפגרה הקרובה וכרגע הם נראים לי כמועמדים הכי טובים להביא את טוני רומו. קודם חשבתי שדנבר הכי מתאימה לו אבל עכשיו שהוחלף שם כל צוות האימון זה נראה שהם הולכים לסוג של בניה מחדש ועל כן יוסטון שמציעה הגנה מצוינת וסט רסיברים לא רע בכלל (ברצינות, אוסווילר, איך אפשר למסור כל כך גרוע להופקינס, אחד הרסיברים הכי טובים בליגה?) נראית כמו יעד שתפור בול עליו – בהנחה שליוסטון לא אכפת לשלם הרבה כסף לשני ק"בים במקביל.

– הא, ואם אתם משאירים את אוסווילר (והאמת, גם אם לא), אולי כדאי לכם למצוא מישהו שבאמת יודע לאמן ק"בים. לא יכול להיות ששחקן שאמנם לא היה עילוי אבל בטח גם לא כל כך מזעזע כשהוא שיחק בדנבר פתאום יהפוך לכזה ק"ב נורא אצלכם. ועכשיו אני רואה שהם שחררו את מתאם ההתקפה שלהם, זאת כבר התחלה טובה.

– טוב, המשחק בין גרין ביי לדאלאס. איזה תענוג. הקאמבק של דאלאס, שתי הדקות האחרונות עם שלושת הפילד גולס. מאט קרוסבי תוקע פעמיים בעיטה מ-51 יארד (אחרי שהכניס קודם מ-56) כשהוא לא מתרגש מזה שניסו להקפיא אותו (איזה כיף לבעוט באיצטדיון סגור, הא?). משחק לפנתיאון.

כמובן, אפשר לדבר על רוג'רס שוב אבל באמת שכבר אין מה להוסיף עליו. האיש נמצא בספירות אחרות לגמרי, אפילו בהשוואה לעצמו בשנים קודמות. וזה סוחף את כל הקבוצה איתו. אם בחלק הראשון של השנה דיברו על זה שחדר ההלבשה שלהם מסוכסך (אין לי מושג אם זה נכון) ושאף אחד לא אוהב את רוג'רס אז עכשיו נראה שהביצועים המדהימים שלו גורמים לשאר השחקנים גם להעלות את הרמה שלהם. גרין ביי כרגע נמצאת בכזה מומנטום שלאטלנטה הולך להיות מאוד קשה לעצור אותם.

– דרך אגב, אפשר אולי להפסיק לדבר על זה שאין לרוג'רס כלים לעבוד איתם? אתם ראיתם את התפיסות שהרסיברים שלו מביאים? כן, הוא נותן זריקות אדירות אבל רק רסיברים באמת טובים יכולים לתפוס כדורים כאלו.

jared_cook

– אצל דאלאס, מסתבר שגם פרסקוט לא ישבור את הנאחס ויהיה לק"ב רוקי הראשון להגיע לסופרבול. הוא לא צריך להתייאש, שישאל את ביג בן שהפסיד את הפלייאוף הראשון שלו רק כדי לקחת את הסופרבול בעונה השניה שלו ובעיקר שיתעודד מהביצועים שלו בחצי השני, כשבמקום לשקוע בדכאון הוא הצליח לקחת את הקבוצה שלו עד שיוויון ואחר כך עוד פעם לפילד גול משווה. עם ניהול שעון טוב יותר דאלאס גם היתה מצליחה להגיע להארכה. והכי חשוב מבחינתו – הוא לא פימבל במהלך האחרון של המשחק או משהו כזה, כדי לשים עליו את התגית הנוראית שרומו סוחב איתו מאז המשחק ההוא מול סיאטל. הוא הוכיח שהוא ווינר ואני מאמין שנראה אותו משחק בסופרבול מתישהו בקרוב.

– ברצינות, הם לא יודעים שאסור להשאיר לרוג'רס אפילו שניה על השעון?

– במשחק האחרון ראינו ביצועים התקפיים הרבה פחות מרנינים (האם ההתקפות ב-AFC כל כך הרבה פחות טובות או שדווקא ההגנות ב-NFC בעייתיות? אולי בסופרבול נקבל תשובה) כשבסוף פיטסבורג מנצחת בלי לשים ט"ד אחד אפילו.

זה כמובן לא חדש אצל פיטסבורג. אני חושב שכתבתי על זה כבר שנה שעברה ובודאות גם השנה – סט הכלים שיש לסטילרס כרגע הוא כזה שיכול לייצר מהלכים עצומים כל שניה אבל ברגע שהם ברד זון הוא הרבה פחות אפקטיבי. כמובן, אין מניעה שהסטטיסטיקה תתיישר במשחק הבא (אני מקווה שלא, מן הסתם) אבל הרסיברים של פיטסבורג בנויים למהלכים גדולים, לבאון בל אפקטיבי הרבה יותר במגרש הפתוח ולא בצפיפות של הרד זון וגם ביג בן בעצמו טוב הרבה יותר כשהוא יכול לנצל את הזרוע החזקה שלו וגם להתנייד קצת יותר, מה שכמובן נוח יותר באמצע המגרש מאשר ברד זון.

זאת הסיבה, אני מניח, שלמרות שלבאון בל עשה כל כך הרבה יארדים על הקרקע הסטילרס לא הצליחו להכנס פעם אחת לתוך האנדזון. הם קבוצה טובה מאוד בין ה-20 אבל לא בתוכם. בכלל, יש הרגשה גם השבוע וגם שבוע שעבר שרוטליסברגר לא לגמרי בריא. הוא זורק בכל משחק כמה כדורים שנחטפים או קרוב לכך וגם אם הדיוק שלו בסדר, הרי שהוא מוסר בעיקר לטווחים הקצרים. אם נזכור ששבוע הבא הם פוגשים קבוצה שחיה על הקונספט של להתכופף אבל לא להישבר הרי שהם יהיו חייבים למצוא דרכים כדי לשים את הכדור ברשת אם הם רוצים לנצח בניו אינגלנד.

– בקנזס סיטי אכזבה. קשה להגיד שזה לא היה צפוי. ההגנה של קנזס סך הכל עשתה את העבודה שלה אבל ההתקפה היתה רחוקה מלבוא לידי ביטוי, כשבעצם כל החששות המוקדמים מתממשים. בניגוד לפיטסבורג או לשאר הקבוצות שעברו הלאה, בקנזס הכוכב ההתקפי הוא לא הק"ב וכשמדובר ברסיבר או טייט אנד בודדים שיכולים לייצר מהלכים מנצחים הרי שכל מה שצריך זה להשקיע מאמץ כדי לעצור אותם ספציפית על מנת למנוע מההתקפה להצליח. אם בגרין ביי אתה תעצור רסיבר או שניים זה לא ישנה כלום כי רוג'רס ימצא רסיבר אחר אבל בקנזס אם תעצור את טייריק היל ואת קלסי (שלא ממש עזר לקבוצה שלו עם השמטות) הרי הסיכויים שאלכס סמית – כמו שכולנו ידענו לפני כן – יצליח לנצח אותך בעצמו הם קטנים מאוד. פיטסבורג הבינה את זה ובזכות זה היא ניצחה. בשבוע הבא (כן, נו, אני כבר לא יכול לחכות) היא תפגוש קבוצה שונה לגמרי שבה אין גו-טו-גאי אחד או שניים שעצירה שלו תעצור את הקבוצה (אם כי חייבים לומר שהתלות של בריידי באדלמן הולכת ומחמירה).

– אם כבר מסתכלים על שבוע הבא, הרי שנקבל מפגש מסקרן בין בריידי לביג בן, כשהמפגש האחרון בינהם בפלייאוף אם זכרוני אינו מטעני היה אי שם ב-2004-2005, באותה עונת רוקי של ביג בן. די מדהים האמת שלמרות ששתי הקבוצות הללו מגיעות כמעט כל שנה לפלייאוף עדיין קיבלנו כל כך מעט משחקים בינהן (יש כמובן גם את זה של 2001, אבל בו ביג בן לא היה בכלל וגם בריידי שיחק רק חלקית בגלל פציעה), בניגוד נניח למפגשים של בריידי בפלייאוף עם מאנינג או בולטימור.

אבל אם בפלייאוף הן נפגשו מעט, הרי שבעונה הסדירה זה קרה לא מעט ואפשר בהחלט להגיד שבריידי אמור להיות מרוצה מהיריבה בגמר. בכל הקריירה שלו בניו אינגלנד בריידי מצא הצלחה לא מועטה מול פיטסבורג, כשהוא מנצל את הרווחים בשיטת ההגנה האזורית שלהם ומוצא את הטייט אנד או הראנינג בק באמצע פעם אחר פעם. המאזן של בריידי מול פיטסבורג לא רק עומד על 7-2 אלא גם על כמעט 70 אחוזי הצלחה עם 24 ט"ד ורק 3 אינטרספנס. אמנם הפעם אין לו את גרונק אמנם אבל אם בנט בריא, יחד עם דיון לואיס וג'יימס וויט, הוא אמור להצליח מולם שוב, אלא אם פיטסבורג ימצאו פתרונות. בטוח יהיה מעניין.

– ואמנם בתור אוהד ניו אינגלנד אני ממש לא רוצה לפגוש את רוג'רס בכושר שהוא נמצא ואמנם מגיע לאטלנטה שנתנה עונה מצוינת להגיע סוף סוף לסופרבול במשחק האחרון בג'ורג'יה דום אבל בתור אוהד פוטבול המחשבה על סופרבול בין בריידי לרוג'רס, שני הק"בים הכי טובים על הפלנטה, גורמת לי לרייר. מה שאומר שבטוח זה לא יקרה, נכון?

הגנב שתקע אתכם
מרחב של פורענות (התיקו בחוץ מול הפועל ר"ג)

194 Comments

יוסי מהאבטיחים 17 בינואר 2017

אלוהים נתן לרוג'רס כל כך הרבה שהוא היה חייב לדפוק אותו עם משהו קטן, וזה כנראה סקס אפיל של טים דאנקן.
חוץ מזה יש לו הכל.

טוב, חוץ מזה וממאמן טוב…

NoOne 17 בינואר 2017

סקס אפיל של טים דאנקן? אתה ראית מי חברה שלו? יש לה פיטמות מזהב

בתכלס כל המשחקים האלה לא מענינים כמו לראות את ג'ואל הנס אמביד מראה לגריק פריק איך משחקים כדורסל ביום שני בצהריים.

אני בשוק בלתי ניתן להבנה שגו'ג'ו שחקן כזה , אפילו אני שכל שחקן שהקבוצות שלי בוחרות בדראפט הוא מייד סופרסטאר(אני עדיין מחכה גולסטון) לא מאמין שאמביד כזה טוב

Maldini 17 בינואר 2017

מבאס אותי לראות איזה לוזר נהיה ממך, ממתי זה הפך להיות לגיטימי לשמוח מניצחונות, הינקי היה מתבייש בפרונטראנרס כמוך, אם באמת היה לכם מושג הייתם צריכים לקחת דוגמה מהניקס ולהביא היפי מסומם בן 90 שנותן חוזה של 130 מיליון עם נו טרייד לביצת חמינדוס ומביא חולי נפש שמבריזים ממשחקים ונעלמים ל-24 שעות בלי להודיע לאף אחד

מיקיג' 17 בינואר 2017

את זה תשאיר לי. ליטאי, אגומניאק וגרסה משוכללת של אולסי פרי. מה עוד צריך בנאדם.

אריאל גרייזס 17 בינואר 2017

מנהל שכופה על המאמן שיטת משחק מיושנת שאף אחד לא מריץ היום?

NoOne 17 בינואר 2017

נראה לי שמאז שהבת של ג'רי באס זרקה אותו כי כבר אסור לו לקחת ויאגרה בגלל הלחץ דם פיל ג'קסון לא מתפקד.
שיבוא איתי לוויקאנד בטיחואנה , או שיהיה אחלה הוא שהוא יקבל התקף לב , WIN WIN

מיקיג' 17 בינואר 2017

שיטת משחק שהיא מלכתחילה היתה הונאה אתה מתכוון?

אריאל גרייזס 17 בינואר 2017

טוב לדעת שאני לא היחיד שחושב ככה..

אדם בן דוד 17 בינואר 2017

למה הונאה?

NoOne 17 בינואר 2017

כי עם מייקל ג'ורדן,סקוטי פיפן,שאק וקובי גם שיטת משחק של דודג'בול הייתה עובדת.
פיל ג'קסון אף פעם לא התעסק בשיטות משחק או אימון אמיתי , הוא נתן לטקס ווינטר והחברה להמציא איזה משהו שהתקשורת תתעסק איתו בזמן שהוא יושב על הספסל ומפהק.
פיל ג'קסון היה מומחה בלנהל אגומאניאקס ולשכנע אותם להתאמץ מתי שצריך

מיקיג' 17 בינואר 2017

אלכס סמית תכלס לא היה כזה גרוע בחצי השני והיו לו משחקים טובים בהרבה השנה, בטח טובים יותר משל בן, בדיוניזן קשה. אם הם מחזקים את שאר הפאזל בהחלט יש לו סיכוי.

אריאל גרייזס 17 בינואר 2017

העניין הוא שכל שנה הם קרובים אבל לא מספיק. אני פשוט לא חושב שסמית מספיק טוב כדי לקחת קבוצה על הגב שלו וזה בולט מאוד ביחס לקבוצות אחרות בפלייאוף הזה. מסכים שביג בן ממש לא במיטבו השנה.

אדם בן דוד 17 בינואר 2017

סמית' היה טוב מביג בן במשחק הזה

אריאל גרייזס 17 בינואר 2017

לא אמרתי הפוך. אבל שניהם לא היו מספיק טובים לסחוב על הגב את הקבוצה לניצחון, במקרה של פיטסבורג ההגנה שלהם נתנה עבודה יותר טובה (ובתכלס, זה הוכרע על מהלך אחד). שתי ההתקפות היו חלשות

NoOne 17 בינואר 2017

סמית בחיים שלו אפילו לפני שביג בן נולד לא היה יותר טוב ממנו.
כמה פעמים אני צריך לראות את סמית מנסה לזרוק עמוק לרסיברים פתוחים וכל פעם הכדור טיפה ארוך\קצר\הצידה

אדם בן דוד 17 בינואר 2017

החטא הכי גדול של סמית' זה המיקום שלו בדראפט
אבל היו עוד כמה? 24 מטומטמים שלא בחרו ברוג'רס?

תאכלס הוא מחזיק כבר תריסר שנים בליגה והוא אף פעם לא היה מהק"ב הגרועים.

זאת אומרת שהוא בסביבות הק"ב העשירי באיכותו כבר 12 שנה.

זה מאוד מכובד. זה לא רע בכלל. ויש לו קריירה יפה מאוד.

נכון. לא קריירה של רוג'רס. אבל סה"כ הוא באמת סבבה.

אם הוא לא היה נשפט כל הזמן יחסית למה שיכל להיות- הוא שחקן טוב מאוד.

הוא כמעט לא טועה- שים אותו בדנבר והם קונדטורים.

NoOne 17 בינואר 2017

לא מסוגל לחזור מפיגור בפלייאוף , לא מסוגל לנצח סופרבול , יש לך בעיה שלהרבה אוהדי בילס וגם ג'טס יש.
רק בגלל שלקבוצות האלה היו חרא ק"ב לא אומר שאלכס סמית שווה משהו.
מעדיף עונה של 2-14 מאשר אלכס סמית בק"ב , ככה אולי אפשר לקבל בחירה טופ 3 ולבחור ק"ב אמיתי

מיקיג' 17 בינואר 2017

רק שאנחנו כל כך דפוקים שגם בחירה מס' 3 אנחנו לא מסוגלים להשיג.

ניינר / ווריור 17 בינואר 2017

להגיד על אלכס סמית "קווטרבק" זה זילות של המושג קווטרבק.

עידו ג. 17 בינואר 2017

אתם מוזמנים להחתים את בליין גאברט על הארכת חוזה.

ניינר / ווריור 17 בינואר 2017

למה מישהו טען שגאברט כן נחשב קווטרבק?

עידו ג. 17 בינואר 2017

לא. אבל סמית הוא דווקא כן ק"ב, פשוט לא אחד מהטובים שבהם.

ניינר / ווריור 17 בינואר 2017

עידו, סמית הוא ק'ב מייאש. קפטן צקדאון ימכור לך את האשלייה שהוא ק'ב לגיטימי עד שהכסף יהיה על השולחן

עידו ג. 17 בינואר 2017

על זה שהוא מייאש לעיתים אין חולק אבל לפחות אתה יודע מה אתה מקבל (ולא נזהרת וקראת לו ק"ב).

אדם בן דוד 17 בינואר 2017

אי אפשר שלכל הקבוצות יהיה בריידי\רוג'רס\בריס
סמית' הוא לא HOF אבל הוא אחד מעשרת האנשים הטובים בעולם לתפקיד הק"ב כבר 12 שנה.
הוא היה ממש בסדר במשחק האחרון.
הוא מביא קבוצות לפלייאוף שנה אחרי שנה אחרי שנה.
לא מובן לי הזלזול הזה בו.
אני עדיין חושב שאם היית שם אותו בדנבר של שנה שעברה הוא היה מביא טבעת.

AdamB 17 בינואר 2017

כשיש לך דקה לסיום ללא פסקי זמן, וצריך לעבור 40 יארד להגיע לעמדת פילד גול
יש למעלה מ20 ק"ב שהייתי מעדיף בסיטואציה הזאת לפני אלכס סמית'. וזה כולל has been's כמו קאפרניק,
קארסון פאלמר, פי'צפטריק וג'וני פוטבול.
זה הבחור, וכבר אי אפשר לצופת ממנו למשהו אחר.

אדם בן דוד 17 בינואר 2017

ג'וני פוטבול?
פאלמר, בחלק מהשנים, היה טוב מסמית'

אני מצטער, אני בדעת מיעוט פה כנראה, אבל אני לא מבין את הזילזול בשחקן.

זה הרבה בנוי על זיכרון מוטה.

המספרים שלו טובים מאוד. גם במאזן הנצחונות.

79-56-1

חוץ מזה מחזיק בשיא NFL- מסירות בלי חטיפה בפלייאוף (119)
בשיאי מועדון של הניינרס (מועדון שחווה ק"ב לא רעים)- הכי הרבה דרייבים מנצחים לעונה (6), באותה עונה גם 6 קאמבקים ברבע רביעי, 249 נסיונות מסירה בלי חטיפה.

וזה בלי השיאים שהוא מחזיק בצ'יפס.

הוא לא ק"ב שייקח קבוצה על הגב.
אבל הוא אמין כמו סלע. הוא עקבי. הוא לא מאבד.
שים אותו בקבוצה עם הגנת ברזל והוא ייקח אותך רחוק.
שימו אותו במינוסטה של השנה והם מגיעים לפלייאוף לפחות.

שחקן שמצליח להיות כל כך עקבי ולשמור על רמת ביצוע כזאת גבוהה הוא לא כזה נורא.

הלוואי והוא היה בא לבילס.

יוסי מהאבטיחים 18 בינואר 2017

להזכיר לך שהתלהבת ממנואל, ואני עוד מתגעגע לקייל אורטון.
מה אנחנו מבינים בזה…

urlacher 18 בינואר 2017

שים אותו במינסוטה והם אפילו לא משיגים את 5 הניצחונות שלהם בתחילת השנה…
אלכס סמית' הצליח כאשר היו לו מאמנים מצוינים שווידאו שהוא לא הגורם המרכזי לכך שהקבוצה תנצח.

גם הארבו(ניינרס) וגם ריד(צ'יפס) בנו קבוצות מאוזנות להפליא עם משחק ריצה טוב והגנה חזקה.
בסוף להארבו נמאס, כמו שאולי גם לריד ימאס, וקפרניק הוביל אותם לסופרבול וגמר חטיבה.

יכול להיות שבדנבר של שנה שעברה(לא של השנה) הוא היה מביא טבעת. אולי גם בבאקס של 2003 או הרייבנס של 2001.

זה לא מעיד על כך שהוא QB טופ 10 בליגה.
הוא ממש לא רע אבל הוא פשוט לא מספיק טוב.

מוטי 18 בינואר 2017

ג'ארד גוף מישהו?

אלון3131 17 בינואר 2017

אחלה טור כרגיל!

חסרה לי קצת התייחסות רחבה יותר לדאלאס,
קודם כל צדקת לגבי המאמן שלהם, כנראה שאחד הדברים שמפרידים מאמנים טובים ממאמני על זה גם איך הקבוצה שלהם מגיעה אחרי שבוע ביי ודאלאס פשוט התעוררו אחרי רבע וחצי רק.

למרות זאת ולמרות שהמשחק היה בדרך לקרשים כבר ברבע השלישי הם שיחקו מדהים. לפרסקוט היה קרח בורידים וזאת הייתה תצוגה מרשימה לרוקי, דז היה מעולה וגם ההגנה עשתה צרות לרוגרס כמה שאפשר.
בסוף באמת זה היה משחק של מי יקבל את הכדור אחרון וקצת יותר ניהול שעון חכם עם ריצות של יחזקאל( ההגנה הירוקה הייתה מותשת הוא היה עושה 8 יארד לפחות כל פעם) היה מביא להארכה.

אני אישית קצת התאכזבתי שהפסידו כי אם כל הכבוד להירו בול המשוגע של רוגרס, דאלאס פשוט שיחקה איך שפוטבול "אמור" להיות משוחק.
אם כמה שצוחקים על גרי גונס מגיע שם להנהלה מחמאות אדירות כי הם פשוט בנו קבוצה בצורה נכונה.

ריצ'י מקאו 17 בינואר 2017

+1

יוני 17 בינואר 2017

מסכים לגמרי לגבי צוות האימון של דאלאס, חילופים מאוחרים מול רוג'רס בהגנה, שחקנים קופצים להראד קאונט שלו (ועוד במשחק חוץ!), לא ראיתם אף פעם משחק של גרין ביי? אתם לא יודעים שהוא רק מחכה לתפוס אתכם עם 12 שחקנים על המגרש? הפנאלטי המוזר הזה של שחקן שמצטרף להאדל ויוצא החוצה שחיסל להם את הדרייב השני, כל הדברים האלה נופלים לגמרי על צוות האימון.

לגבי ניהול השעון בסוף, לא רק שהם השאירו יותר מדי זמן הם גם היו בפוזיציה מעולה לנצח את המשחק והם פספסו את זה בין השאר בגלל הספייק האומלל הזה שאיבד להם דאון.

ולגבי 2 הרוקיז, אכן משחק מרשים. אוהדי דאלאס יכולים לצאת לגמרי בתחושה טובה לגבי העתיד.

אלון3131 17 בינואר 2017

הספייק פחות הפריע לי.

המהלך שגמר אותם וצעק לי שזה טעות היה 40 שניות לסוף דאון 3 ו3. בשלב הזה הם כבר היו בטווח של ביילי(אחד הטובים בליגה) וכבר היו חייבים לחשוב על איך לגמור תשעון.

יש לכם את המשחק ריצה הכי יעיל בליגה וההגנה של גרים ביי הייתה מותשת. יחזקאל לא היה מאבד יארדים ורוב הסיכוי היה משיג פירסט דאון שמוביל את המשחק מינימום להארכה.
לא רק זה הם החליטו לזרוק וללכת על מהלך לעומק במקום למסירה קצרה לוויטן לאמצע או משהו.
חבל.

עידו ג. 17 בינואר 2017

מסכים. הם היו צריכים ללכת על אליוט בנקודה הזו.

דויד 17 בינואר 2017

אטלנטה ינצחו. הם בריאים, רעננים, משחקים בבית ולמען האמת אחלה קבוצה.

דויד 17 בינואר 2017

בתור אוהד איגלס אני לא יכול להיות יותר מרוצה ששתי הארורות גאיינטס ודאלאס עשו וואן אנד דאן

Miranda Vera Cruz De La Hoya Cardinal 17 בינואר 2017

שמחת עניים

פה איתמר 17 בינואר 2017

תודה גרייזס.
למה פסלו את ההמרה לקנזס?

אריאל גרייזס 17 בינואר 2017

היה הולדינג

פה איתמר 17 בינואר 2017

היה הולדינג או קונספירציה?

Miranda Vera Cruz De La Hoya Cardinal 17 בינואר 2017

מסוג הדברים שבכדורסל אומרים עליהם "לא שורקים דבר כזה בפלייאוף במשחק מכריע בדקה האחרונה".

אריאל גרייזס 17 בינואר 2017

אני לא קונה את זה. אם יש עבירה (והיתה עבירה) צריך לשרוק.

Maldini 17 בינואר 2017

אני לא חושב שהיה הולדינג 100%, רואים בבירור איך האריסון מחליק על הדשא וגורם לזה להיראות הרבה יותר גרוע ממה שזה היה

אם מישהו חושב שזו שריקה ששופטים ייקחו בסיטואציה דומה נגד טום בריידי/אארון רודג'רס/קבוצה של ג'רי ג'ונס אז הוא משקר לעצמו

Miranda Vera Cruz De La Hoya Cardinal 18 בינואר 2017

מסכים – יש עבירה צריך לשרוק. בלי קשר לספורט, מעמד, זמן ולשחקן.

NoOne 17 בינואר 2017

בולשיט.
היה מאה איזה הולדינג וחייבים לשרוק את זה.
בשביל מה יש חוקים?
כל הליגה הזאת הולכת לפח עם השיפוט האיום הזה שמונחה על ידי הליגה.
נמאס כבר מהפיק פלייס האלה.
הט"ד הראשון של אטלנטה מאה אחוז פנלטי.
פאטס עושים את זה כל הזמן.
גם דנבר עושים את זה כל הזמן.
כמה אפשר לסבול את כל הפושאופס האלה מהרסיברים שדוחפים את הקורנר בשביל לתפוס את המסירה.
שיוציאו את ההגנה מחוץ לחוק וישלימו מסירות נגד קונוסים

צחי 17 בינואר 2017

אבל תלמד את החוקים קודם: בתוך יארד אחד מהקו זה חוקי לגמרי

עידו ג. 18 בינואר 2017

כן אבל המהלך התחיל בקו ה-7 יארד וסאנו בבירור חוסם את ליין על קו ה-5.
גם לדעתי זה OPI ברור.

NoOne 18 בינואר 2017

נראה לי שאתה צריך חרוזים כדי ללמד את צחי כמה יארדים צריך לעבור כדי להגיע מ7 ל 5

צחי 18 בינואר 2017

סנו בבירור מתחיל את החסימה קודם.
(תעצור ב1:14, תודה לי אחר כך)
https://www.youtube.com/watch?v=h6aiv5D7DVw

ונניח שאתה צודק, השופטים פספסו קריאה ביארד אחד שלם.
שערוריה של ממש.

נו מילא. אוהדי הג'טס כל כך משועממים בימים אלו, שאפשר למנות אותם למבקרי השיפוט מטעם הפיהרר בעצמו.

עידו ג. 18 בינואר 2017

אין ויכוח על זה שהוא מתחיל לפני אבל זה לא רלבנטי. הוא עובר את קו החמש פלוס עוד קצת עד שהכדור מגיע לג'ונס. אתה יכול להגיד אה הזה רק יארד אבל אתה צריך לזכור מה עומד מאחרי החוק – למנוע בדיוק מהלכי פיק מהסוג הזה שהפכו לכל כך נפוצים. הסיבה שאומרים יארד אחד דרך אגב היא כדי לתת מרווח טעות כי אי אפשר להגיד שהחוסם חייב להיות על הקו. אז כאן הוא בבירור עבר אותו ובבירור עשה עבירה. לדעתי היה חייב להיזרק דגל.
לא רוצה להיכנס ביניכם אבל אצל NO ONE הכל זה תמיד שערוריה או אסון או זוועת עולם. בכל מקרה אתה התחלת עם ה"תלמד את החוקים".

פרקש 17 בינואר 2017

זה בדיוק ההבדל בין כדורסל לפוטבול כי בפוטבול אין שטויות כאלה ותמיד יש שריקות גם בשניה האחרונה על כל עבירה שהשופטים רואים

ב"פ 17 בינואר 2017

הסיבה שמדברים על הכלים של רודג'רז זה לא בגלל שהם לא יודעים לתת תפיסות טובות או בגלל שאין להם עבודת רגליים טובה מאוד. הסיבה שג'וליאן אדלמן הוא תופס טוב זה לא בגלל עבודת רגליים, זה בגלל שהוא מצליח להיות פתוח הרבה מאוד פעמים. הסיבה שג'רי רייס היה הרסיבר הטוב ביותר בעולם זה בגלל שהוא רץ ראוטים שאין שני לו ולכן הוא תמיד היה פתוח לא משנה כמה שחקנים זרקת עליו. הסיבה שגרונק הוא תופס כל כך טוב זה העובדה שיתרון הגובה העצום שלו ומוטת הידים נותנת לו רדיוס תפיסה בלתי אנושי. המדד לתופס מעולה זה תמיד השאלה- כמה מדוייק אתה צריך להיות כדי שהרסיבר שלך יתפוס את הכדור? שחקן פחות הוא שחקן שקל מאוד לזרוק אליו כדור. שחקן עם רדיוס תפיסה גדול הוא שחקן שאתה תמיד יכול לזרוק מעבר לקאברג' לכיוון רדיוס התפיסה. וזה הבעיה עם התופסים של רודג'רז, הם מאוד מתקשים להיפתח. זה קומבינציה של שחקנים שהם לא פיזיים מספיק וכנראה אימון חלש. זה הסיבה שג'ורדי נלסון הוא שחקן כל כך חשוב בשביל רודג'רז. הוא גבוה, פיזי, ויחסית לגודל הוא שחקן מהיר מאוד. הזריקות המתופחות ביותר שרודג'רז מקבל זה ממנו. תסתכל בתפיסות של קוק מיום ראשון, וחוץ מהט"ד שהיה PLAY ACTION מעולה, אין שם זריקות שהם לא לחלון צר מאוד, אותו דבר ראנדל קוב שהוא שחקן עם ידים מצויינות אבל קשה לו להשתחרר. זה הסיבה שרודג'רז כל כך טוב מחוץ לפוקט. בגלל שכשהפליי נשבר לשחקנים שלו יש הרבה יותר זמן והם מצליחים להשתחרר. שורה תחתונה, הכלים של רודג'רז לא נותנים לו את האפשות לשחק בינוני ולתת תפוקה, ורוב הק"ב צריכים את זה כמו אוויר נשימה

אריאל גרייזס 17 בינואר 2017

לא יודע, לדעתי להיות רסיבר של רוג'רס שונה מאוד מלהיות רסיבר של בריידי. אני לא חושב שהרסיברים של רוג'רס לא מצליחים להשתחרר כמו שבחלק עצום מהזריקות שלו רוג'רס עושה סקראמבל ארוך שהורג את הראוטים שלהם ואז הם צריכים לאלתר. אני מניח שיש פה ביצה ותרנגולת אבל כשאתה רואה את המספרים של רוג'רס במסירה מחוץ לפוקט אתה מבין שזאת פשוט שיטת המשחק שלו

פרקש 17 בינואר 2017

ברור שזה שונה להיות רסיבר של רוג'רס זה אומר שהתפקיד שלך הוא לרוץ מצד לצד וד"א זה ממש לא פשוט לעשות את זה כל כך טוב כמו שהם עושים את זה. ולדעתי בסיכום יש לו אחלה כלים בטח כשנלסון בריא

עידו ג. 17 בינואר 2017

הסקרמבל של רוג'רס נובע מזה שהם לא מתפנים. הוא היה מעדיף לעמוד בפוקט ולשחרר את הכדור הרבה יותר מהר.

אריאל גרייזס 17 בינואר 2017

כמו שאמרתי – ביצה ותרנגולת. לאור העובדה שזה עקבי מאוד לאורך הקריירה שלו, אני מסרב לקבל שכל הרסיברים שלו לאורך הקריירה לא ידעו לרוץ ראוטים.

ב"פ 17 בינואר 2017

אני ממש ממש ממש לא יודע על מה אתה מדבר. ראשית, רוב הזריקות של רודג'רז מגיעים מתוך הפוקט. דבר שני, רוג'רז כמעט אף פעם לא מתחיל סקראמבל מיד, הוא מתחיל אותו אחרי כמה זמן אחרי כשהפוקט מתחיל לקרוס. דבר שלישי, המספרים של רודג'רז כשהוא בתנועה הרבה הרבה יותר טובים מאשר כשהוא בפוקט, לי זה מובן לחלוטין בגלל שהוא נותן לרסיברים שלו יותר זמן להשתחרר לפי איך שאתה אומר, זה רק הורס.
ומה שאתה אומר על הרסיברים לאורך כל הקריירה שלו זה לחלוטין לא נכון. אף אחד לא התלונן על גרג ג'נינז', דונלד דרייבר, וג'רמייקל פינלי שהם לא ידעו לרוץ ראוטים. במקרה לגמרי כשהם היו הרסיברים שלו ביחד עם ג'ורדי נלסון רודג'רז נתן את אחת העונות המפלצתיות בהסטוריה מבחינה סטטיסטית וכמבון שאיתם הוא זכה בסופרבול. מי שרואה את רודג'רז ב2011 וטוען שהוא היה מוסר יותר טוב אז פשוט לא יודע על מה הוא מדבר. כמות הזריקות הקשות שהוא לוקח בשנתיים האחרונות לעומת תחילת הקריירה שלו הוא בסדר גודל שונה לחלוטין.

אריאל גרייזס 17 בינואר 2017

תשמע, כבר לפני חמש שנים כתבתי על רוג'רס שהסיגנצ'ר מוב שלו זה הרול אאוט מהפוקט. הוא עושה את זה כבר שנים ובאחוזי הצלחה מאוד מאוד גבוהים. האם השנה הוא עושה את זה יותר – בהחלט יתכן, אין לי את המספרים. מה שאני יודע זה שבניגוד לקב כמו בריידי או פייטון שחי על סנכרון מדויק עם הרסיברים, רוג'רס חי הרבה יותר על אילתור (קצת כמו ביג בן, דרך אגב). הסיבות לזה רבות ומגוונות. חלק מהן נובעות מרסיברים שלא מתפנים, חלק לדעתי נובעות מתוכנית התקפית מאוד שבלונית שמונעת מהרסיברים להתפנות (כי לקורנרים קל יחסית לסגור אותם) וחלק כי רוג'רס מחזיק את הכדור יחסית הרבה זמן. אם יש תכונה שמאפיינת את רוג'רס לאורך הקריירה שלו זה מיעוט מדהים של אינטרספשנס. היחס טד-אינטרספשנס שלו הוא הטוב בהיסטוריה (בפער היסטרי) ולדעתי זה נובע גם מהאיכות שלו אבל גם מזה שהוא מסרב בדרך כלל לייצר מסירה שתהיה בול לידיים של הרסיבר בלי יכולת של המגן לחטוף. התכונה הזאת גורמת לו להערכתי להחזיק את הכדור יחסית הרבה ואז כמובן – הקו מתפרק והוא צריך לסקרמבל.
האם הרסיברים שלו פחות טובים משנים קודמות? בהחלט יש מצב. אבל אני חושב שהם לא גרועים כמח שעושים מהם. סך הכל כשהכדור מגיע אליהם הם נותנים תפיסות יפות מאוד. פשוט סט התכונות הנדרש מהם שונה מאשר רסיברים של בריידי למשל

ב"פ 17 בינואר 2017

אני מכיר את התיאוריה שיחס החטיפות שלו נמוך בגלל שהוא לא זורק אגרסיבי. לדעתי אפשר לזרוק את התיאוריה הזאת לפח אחרי השנתיים האחרונות. הוא זורק לחלונות מאוד מאוד קטנים, הוא זורק לדאבל ולטריפל קאברג' כמו ברט פארב על סטרואידים (טוב, פה אני טיפה מגזים, בכל אופן יותר מכל אחד אחר כולל פייטון שהיה זורק אגרסיבי מאוד בעצמו) הוא לא נחטף בגלל שהוא שהוא עושה את זה מאוד טוב. שתי הסיבות הראשונות שמנית זה פחות או יותר מה שההודעה הראשונה שלי אומרת. ושוב, תפיסות יפות ויכולת להיות פתוח תהא הסיבה בגלל שהם לא טובים או בגלל שיטת אימון מיושנת היא לא קשורה אחת לשניה

אריאל גרייזס 17 בינואר 2017

אני חושב שאין דבר רחוק יותר מפארב מאשר רוג'רס. אצל פארב הוא נסמך על יד חזקה מאוד, לרוגרס כמובן לא חסר אבל זה בעיקר דיוק כירורגי וקריאת הגנה מעולה. הוא זורק לחלונות צרים אבל כמעט תמיד זה יהיה למקום שרק הרסיבר יכול להגיע אליו. תראה את המסירה שלו לקוב ביום ראשון או זאת לקוק – מסירות שאו שהרסיבר תופס עם קצות הרגליים בפנים או שזה אינקומפליט. כמו שאמרת – הוא ממש טוב בזה. אבל מסירות קשות לדאבל קאברג שזה גאמפ בול בין הרסיבר לקורנר? אתה לא רואה כאלו.
בכל מקרה, אני לא מאמין בפשטנות. לדברים יכול להיות יותר מהסבר אחד. לדעתי במקרה של רוג'רס והרסיברים שלו זה קומבינציה של הכל. כן, גם שלו מחזיק את הכדור יותר מדי.

ב"פ 17 בינואר 2017

אתה מבין שלא זורקים ג'אמפ בול לראנדל קוב, אפילו ברט פארב לא היה משוגע מספיק לעשות את זה. אבל לג'ורדי נלסון? כן בהחלט. הזריקות הם לא ג'אמפ בול בגלל שהוא מאוד מדוייק ותמיד יש מקום שהרסיבר שלך יכול לתפוס והקקונר לא, אם אתה מדוייק מספיק. יודע מה? המשחק האחרון היתה מסירה לקוק ל30 יארד ל5 יארדליין שהיתה פחות או יותר בדאבל קאברג'. עם ג'ורדי נלסון זה קורה הרבה יותר

אריאל גרייזס 17 בינואר 2017

אתה נכנס לנקודות סינגולריות כשהשאלה היא אחת – האם יש נטיה לרוגרס להחזיק את הכדור יותר מאשר קבים אחרים לא רק בגלל הרסיברים שלו אלא כי זה האופי שלו? להערכתי התשובה לאחר צפיה של שנים ברוג'רס היא חיובית. אני מניח שלא נגיע להסכמה.

ב"פ 17 בינואר 2017

יכול להיות שלרודג'רז יש נטיה להחזיק את הכדור הרבה זמן, אבל לא על זה התחלנו את הדיון. האם קבוצה הרסיברים של גרין ביי הוא חולייה טובה? התשובה שלי היא שלא. נלסון מצויין והוא נכס לכל קבוצה. דבונטה אדאמס? צריך לכרוע ברך כל ערב מול תמונה של רודג'רז ולהודות לו על החוזה שהוא יקבל. הוא לא רץ ראוטים טוב, הוא לא חזק, הוא לא פיזי, אפילו אין לו ידים טובות. 1000 יארד ו12 ט"ד? מים מסלע. האם לרודג'רז נגזר משמים שהרסיברים שלו לא יהיו טובים וזה באשמתו? ממש לא. חוליית הרסיברים דרייבר ג'נינגז ופינלי היתה טובה בהרבה מהחולייה הנוכחית. ושים לב, אף אחד מהם לא יהיה בHOF, אף אחד מהם לא הריח פרובול כשלא היה לו מוסר HOF שמסר להם. מדובר בחולייה טובה, אבל לא באיזה אטלנטה. הם טובים בכמה דרגות ממה שיש היום

אריאל גרייזס 17 בינואר 2017

זהו, שבגלל הנטיה הזאת של רוג'רס קשה להעריך עד כמה הרסיברים שלו באמת גרועים ויותר מזה – אני חושב שהתכונות הנדרשות מהם שונות מאשר התכונות שנדרשות מרסיבר של פייטון, נניח. ידיים טובות ויכולת אילתור על פני יכולת לרוץ ראוטים מדויקים ומסונכרנים.
לא חושב שיש ויכוח שסט הרסיברים שלו כרגע הוא לא מדהים. אני רק לא יודע כמה הם באמת גרועים. אם נסתכל על הפטריוטס – האם כריס הוגאן הוא רסיבר טוב? כשהוא היה בבפאלו הוא בקושי ראה מגרש, בפאטס הוא עם ממוצע יארדים לתפיסה של מעל 15 יארד. האם אדלמן היה הופך לרסיבר כזה טוב עם קב אחר מבריידי? את ווס וולקר הפטס שלפו ממיאמי שם הוא היה שלישי בדפת' צ'ארט. אז אולי הרסיברים של רוג'רס לא יודעים לרוץ ראוטים מדויקים ולייצר ספריישן. אולי הם גם הרבה פחות צריכים. אני לא חושב שיש הגדרה חד-חד ערכית למה זה רסיבר טוב ברגע שיורדים מאלו הגדולים באמת.

ב"פ 17 בינואר 2017

קשה לי לפענח את כריס הוגאן. אבל אם נדבר על אדלמן ווולקר. יכול להיות שבמקום אחר הם לא היו נחשבים טובים. זה מאוד אפשרי. אבל בשביל בריידי אדלמן הוא טוב מאוד. סט הכישורים שלו מתאים מאוד למה שבריידי מחפש ברסיברים שלו. דבאנטה אדאמס הוא שחקן שאם אתה מחליף אותו עם 30 40 שחקנים בליגה הזאת, רודג'רז מקבל עוד 300 יארד. אין שום דבר שהוא מביא לשולחן שמישהו אחר לא יכול להביא ויותר לרודג'רז עצמו. אפשר להתפעל מהתפיסה הנהדרת של ג'ארד קוק, אבל כמה פעמים העונה האת הוא נתן תפיסות כאלה? לא מדובר פה בחיית סיידליין א-לה מרווין הריסון. מדובר בTE של 370 יארד בקבוצה שמוסרת ל4500 יארד. נו שוין. וכמו שאמרתי, היו לרודג'רז שחקנים אחרים הרבה יותר טובים

אריאל גרייזס 17 בינואר 2017

אין ויכוח בכלל שלרוג'רס היו רסיברים יותר טובים פעם. גם היה לו ראנינג בק יותר טוב.
אדאמס הוא רסיבר שלישי וזה מה שהוא שווה. אני לא יודע כמה קבוצות מחזיקות רסיבר שלישי יותר טוב ממנו, לדעתי מעטות. קוב בשביל רסיבר שני גם סבבה. הפציעה של נלסון כמובן פגעה בהם. ממה שהתרשמתי מקוק הוא אחלה. מאז שהוא משחק יש שיפור ניכר במשחק ההתקפה של גרין ביי. האם לסטילרס יש טייט אנד יותר טוב? לאטלנטה? לא חושב.
ברור שזה לא סט הרסיברים שיש לאטלנטה או לדאלאס או אפילו לסטילרס, בעיקר כי אין להם רסיבר על כמו בראון או חוליו ג'ונס, אבל זה נכון גם לגבי בריידי שאתה לא שומע מקטר על המטרות שלו – שהן מתאימות לו מאוד. הרסיברים של רוג'רס סבירים. לא חוליית על אבל בטח לא גרועים כמו שמנסים לעשות כדי להאדיר אותו

ב"פ 17 בינואר 2017

דבאנטה אדאמס הוא הרסיבר השני של גרין ביי. תיקח כל אינדיקטור שאתה רוצה: כמות מטרות, כמות תפיסות, כמות יארדים, כמות ט"ד, אדאמס עוקף את קוב בכל אחד מהתחומים האלו ביותר משליש. קוב תפס במשחק שלו מול הג'ייאנטס 3/4 מהכמות העונתית שלו, ואדאמס תפס פי 4 ממנו. למה אתה לא יודע את זה? בגלל שאתה צפית בגרין ביי במשחק אחד או שניים העונה. קוב כבר שנתיים נפצע לסירוגין וכשהוא על המגרש הוא נון פאקטור מוחלט. הוא לא סבבה ולא לגמרי. כל הכבוד על משחק טוב מול הג'ייאנטס. חוץ מזה הוא חושך כבר שנתיים. סתם כדי לתת פרספקטיבה. ברנדון מארשל תפס את אותו כמות של יארדים השנה מרייאן פיצפאטריק וברייס פטי כמו קוב בשנה שעברה בה הוא היה הרסיבר המוביל של גרין ביי. ג'יימס ג'ונס האלמותי היה פאקטור מרכזי ממנו. אני מקווה ה שאני לא חוטא ב"האדרת" שמו של רודג'רז כשאני אומר שהוא קצת יותר טוב מהצמד הנ"ל. יפה מאוד ותודה רבה לבריידי שהוא לא מקטר על גרונק-אמנדולה-איידלמן. באמת תודה. וכשגרונק פצוע זה הדבר המרכזי שאנחנו שומעים עליו. אז בבקשה להפסיק.

Maldini 17 בינואר 2017

Preach ב"פ, PREACH

urlacher 18 בינואר 2017

אריאל אתה לא יודע שרודג'רס לא יכול לעשות רע?
הוא נקי מכל אשמה. תמיד.
אם הפאקרס מנצחים זה אך ורק בגללו. הוא מצייר את המהלך, חוסם לעצמו למשך 15 שניות, בורח מפאס ראשרים ובסוף מוסר בדיוק לידיים לתופסים הלא מוצלחים שלו.

אם והם מפסידים?
התופסים לא יודעים לרוץ ראוטים או לתפוס, אין משחק ריצה, המאמן גרוע, ההגנה גרועה, יש לו קו התקפה מהגרועים בליגה וכן הלאה.

לא מספיק ש-99 אחוז מהאנשים שרואים פוטבול מסכימים שהוא מדהים וכנראה הכי טוב שיש בעמדה שלו אלא גם צריך להקטין את כל מי שמסביבו.
למה?
מה הבעיה בלהודות שיש לו חוליית תופסים שמתאימה לסגנון המשחק שלו ולסכמה ההתקפית של מקארתי?
בריס, בריידי או פייטון עבדו טוב עם סוג שונה של רסיברים. ככה גם רודג'רס.
רובם רוב הקריירה גם היו עם אותו מאמן ראשי\מתאם התקפה ולכן היו באותה סכמה התקפית רוב הקריירה.

אצל אוהדי פאטס לרוב שומעים תלונות רק ביחס לשחקנים איתם פייטון שיחק.
לא זכור לי תלונות על התופסים שהיו לבריס.
איכשהו עם רודג'רס שום דבר לא מספיק.

ב"פ 18 בינואר 2017

את הציניות המפגרת אתה יכול לשמור לאחיינים שלך. אף אחד פה לא אמר שכשרודג'רז מפסיד זה לא אשמתו ועל זה בכלל לא היה הדיון. ההכרזה המוזרה על ה"כלים" של רודג'רז בגלל תפיסה טובה של ג'ארד קוק על הסיידליין היא היתה מקור הדיון ומקור של החוסר הבנה הדי מובהק במשחק שהתנהל לאורך הדיון המוזר הזה. איך בדיוק ה"כלים" של היום מתאימים שכשלפני 4 שנים עם אותו ק"ב ועם אותו מאמן ועם אותו סכמה התקפית היה לך רסיברים הרבה יותר טובים? האם ניתן לציין את העובדה הזו? או שאסור חס וחלילה להגיד על דבאנטה אדאמס מילה רעה בגלל שאז אתה נהיה אפולוגיסט?

כשטום בריידי זרק לדיון בראנץ' ולדייויד גיבנס היה לו חוליית תופסים חלשה. לא שמעת על זה? אני כן. לדן מרינו היה חוליית תופסים חלשה. האם כבודו מרשה לי לומר את זה? רודג'רז זכה בסופרבול עם חוליית תופסים חזקה. חוליית התופסים קוב-אדאמס-קוק-אליסון היא חולייה לא טובה, אין כאן הוגן ולא הוגן ואין כאן אג'נדה, יש את המציאות הפשוטה שמדובר בחוליית תופסים שקשה לזרוק אליה. כשג'ון אלווי זרק בשנות ה80 לדרעק שהיה לו הפך אחד לא ניסה להגדיל אותו כשהוא אומר שהיה לו דרעק לזרוק אליו וזה לא להקטין אותו להגיד שבשנות ה90 היה לו חולייה חלומית של תופסים. אפשר לדבר על מה שאתה רואה בעינים בלי קשר לאג'נדה.

urlacher 18 בינואר 2017

מצטער שנעלבת מהציניות שלי ושזה כל כך הפריע לך.
אם והיית מנסה להתייחס לנקודה שהעברתי דרך אותה ציניות "מפגרת" היית שם לב שזה לגמרי קשור לדיון.

אם אדאמס סיים את העונה עם כמעט 1,000 יארד ועוד 12 טאצ'דאונים ואתה טוען ש"הוא צריך לכרוע ברך כל ערב מול תמונה של רודג'רז ולהודות לו על החוזה שהוא יקבל…" אז הדיון האמיתי פה הוא לא באמת ה"כלים" שיש לזכות רודג'רס אלא ההתייחסות אליו.

לפי דעתי הצוות אימון עשה החלטה מצוינת ועבודה טובה עם ההתאמה של מונטגומרי לרץ.
קוב מתעלה כאשר צריך(פלייאוף), אדאמס ממשיך עד כה את העבודה המצוינת שהוא עשה כל השנה(והיה צריך לקבל לפחות 3 שריקות של PI נגד הקאובויס) וגם קוק ואליסון תרמו יפה מאוד.

אני לא טוען שמדובר בחוליית תופסים מהטופ של הליגה אבל זו בהחלט חוליית תופסים ראויה.
זה הדיון האמיתי פה – לא מדובר פה במשהו חד צדדי שקורה אך ורק בגלל רודג'רס.

Maldini 18 בינואר 2017

קל לראות לפי התגובות מי האנשים שצופים וצפו בגרין ביי בשנה וחצי האחרונה ומי צפו במשחק וחצי ואת שאר הזמן השקיעו בשינון ודיקלום הבוקס סקור

מי שצופה במשחקים של גרין ביי בשנה וחצי האחרונה ראה שדאבנטה אדאמס הוא רסיבר בינוני ולא אמין עם ידיים גרועות שמשמיט מיליון מסירות ועלה לרודג'רס העונה לא רק ב-5 TD's שפשוט נפלו לו מהידיים אלא גם בסביבות ה-150-200 יארד אחרי תפיסה.

מי שעסוק בדיקלום הבוקס סקור וצפה רק במשחקים מול הג'איינטס ודאלאס יודע לספר שהוא רסיבר מצויין עם 12 TD ש"מתאים לסכמה של מייק מקארתי" (מה הסכמה הזאת בדיוק? האם היא מנצלת/יוצרת מיסמאצ'ים? מקלה על רסיברים להתפנות על ידי קומבינציית ראוטים מורכבת ממערכי BUNCH או על ידי פיק פלייז? בבקשה שמישהו יסביר לי כי משימת חיי ב-4 שנים האחרונות היא להבין מהי השיטה ההתקפית של מייק מקארתי ומה הם כל המהלכים שמשורטטים לו על התפריט העצום שהוא מחזיק כל משחק כמו בן הטיפוחים הגאון שהוא גידל שמחלטר בשנתיים האחרונות בג'איינטס)

מי שצופה במשחקים של גרין ביי בשנה וחצי האחרונה יודע שרנדל קוב איבד 80% מהאקספלוסיביות שלו, כנראה בגלל פציעות, כבר לא מצליח לנצח ב1 על 1 על שטח קטן וחי נטו על היכולת של ה-QB שלו לברוח מהפוקט ולהרוויח לו את השניות הנוספות למצוא חללים פתוחים כדי לקבל מסירות

מי שעסוק בדיקלום הבוקס סקור וצפה רק במשחקים מול הג'איינטס ודאלאס יודע לספר שרנדל קוב הוא אותו רנדל קוב של 2012

מי שצופה במשחקים של גרין בשנה וחצי האחרונה יודע שהקבוצה הזו לא מריצה שום דבר שמזכיר התקפה מבוקרת ומסודרת, בלי מערכים יצירתיים או מהלכים חדשים, הכל אותו חרא בסיסי ומיושן עם סלאנט'ס ו-CURLS בדיוק כמו בהייסקול או בפלייבוק במאדן למתקדמים. שיטה שלא הייתה מובילה לכלום בפאקינג שנת 2017 אם לא QB עצום שמקריץ מהתחת קסמים שלא נראו על מגרש פוטבול מעולם. אם אארון רודג'רס לא ב-GOD MODE ותופר מסירות של חייזר מדוייקות על המילימטר לחלונות שבקושי קיימים ההתקפה הזו מתה. אארון רודג'רס לצערו לא היה ב-GOD MODE (ברייקינג ניוז למי שלא יודע: זה קצת קשה וכמעט לא אנושי להיות ב-GOD MODE) במשך כמה משחקים באמצע העונה אז ההתקפה מתה. הרסיברים לא מספיק אתלטיים כדי להתפנות ב-ISO ROUTES ומקארתי לא עושה שום דבר על מנת לעזור להם להתפנות. מי שכן עוזר להם זה ה-QB האלוהי שצריך להרוויח להם זמן מהלך אחרי מהלך. לפעמים הם אפילו לא צריכים להתפנות והוא איכשהו מוצא דרך להשחיל להם את הכדור (ה-TD לאדאמס מול הג'איינטס, למשל) אין פה שום אג'נדה אלא עובדות בשטח. רק לנתק קצת אינטרסים (קשה, אני יודע) ולצפות במשחקים. רצוי יותר מאחד או שניים או אפילו שלושה.

urlacher 18 בינואר 2017

ראיתי כל משחק של רודג'רס ב-4 שנים האחרונות לפחות. לא שנה וחצי. 4\ארבע שנים.
בניגוד אלייך אני מודע לכך שאני אוהד כורסא ואני לא מתיימר לשפוט מאמן ראשי עם טבעת אליפות ב-NFL אלא נשען על התוצאות של הקבוצה שלו ועל מאמנים אחרים שמדברים עליו, כולל מר רודג'רס בכבודו ובעצמו.
לא שאני חושב שמקארתי הוא איזה בליצ'ק או קרול אבל כבודו במקומו מונח.

אתם כל הזמן מחמיצים את הנקודה וממשיכים להלל את הוד מלכותו.
זה מובן ואף מוסכם.
רודג'רס הוא הכי טוב שיש בליגה, אולי אי פעם.

הוא לא עושה את זה לבד.
כאשר נלסון, קוב וקוק תופסים כדורים במצב מאוזן מגיע להם קרדיט.
כאשר דוונטה אדאמס משיג כאלו נתונים זה לא כי הוא יושב באמצע המגרש, קורא ספר ומחכה שרודג'רס פשוט יביא לו כדור כתום וחמוד.
שנה שעברה אדאמס הפיל הרבה כדורים (השנה הרבה פחות) ורנדל קוב הוא לא מה שהוא היה לפני שנתיים(חלק מהצמד רסיברים הכי טוב בליגה, כן רק לפני שנתיים) אבל זה ממש לא אומר שרודג'רס לא נהנה מהיכולות שכן יש להם.

לפי דעתי יותר מחצי הקבוצות בליגה היו בשמחה לוקחות עכשיו את החוליית רסיברים הזאת.
נכון שמול ניו יורק נלסון נפצע אבל שאר השחקנים העלו מדרגה.

זה שאתה כותב בשחצנות כאילו אף אחד חוץ ממך לא ראה משחק של פוטבול בחייו לא יהפוך את הנקודה שלך(שהיא מה דרך אגב? שרודג'רס הוא אלוהים?) לנכונה.

יצחק 19 בינואר 2017

כמה נקודות :
1. צודק לגבי הסכמה ההתקפית של גרין ביי . אין שם יצירתיות כל כך או נועזות או כל חשיבה מחוץ לקופסא .
2. פשוט אבסורד לזלזל כל כך ברסיברים ובכל החולייה ההתקפית של הפאקרס . הפ לא עילית , אין ספק ( למעט נלסון) . אבל קח לדוג' את התפיסה של קוק . ההשתחררות והמסירה של רוג'רס פנטסטיים אבל ההשארות בתוך המגרש בעת התפיסה היא פנומנלית . ההשתחררות של ריצארד בטצ מול הג'יאנטס מהשומר שלו היא כלום ?
ביחסים ביניהם – רוג'רס עושה אותם להיות טובים ממה שהם נראים והחיים שלהם קלים יותר . הם תלויים בו והא הרבה פחות זקוק ליארדים שהם מרוויחים ולתזוזה שלהם על המגרש.
3. בתור אוהד פאקרס , יש איזו יציאה מפרופורציה בקשר לרודג'רס . צצים ביטויים כמו 'הטוב בכל הזמנים' , כשבריידי עוד פעיל וחי (ולא נדבר על מונטנה) .
4. הייחודיות של רודג'רס בעיני ומה שהוא שכלל לרמת שלימות ברמה היסטורית ממש , היא כמו שכולם יודעים היכולת הפנומנלית שלו להאריך מהלכים , לזוז ולשמור על ריכוז וקרירת המגרש כדי לחפש את הפעולה הנכונה .
רוב הקב מתחילים להכנס לשבלונה אוטומטית כשהפוקט שלהם קורס . זו תכונה קוגנטיבית מדהימה.

Maldini 19 בינואר 2017

אוקיי אז אני מבין שמקור הבעיה הוא לא בחוסר צפייה (הייתי צריך לדעת שאוהד שיקאגו חייב לשטוף את העיניים עם פוטבול עילאי כדי לא להתעוור) אלא בפרשנות ועם זה אין לי כל כך מה לעשות

לדעתי הרסיברים בגרין ביי (חוץ מג'ורדי שבאמת בנה עם רודג'רס תיאום עיוור לאורך השנים) הם INTERCHANGEABLS לחלוטין ולא מביאים לשולחן שום יכולות ייחודיות שאי אפשר למצוא בסיטונואות ברחבי הליגה. אתם יכולים לקרוא לזה זילזול, אני קורא לזה עובדות בשטח; הם לא מהירים במיוחד, לא זריזים במיוחד (קוב היה עד שהפציעות האטו אותו משמעותית), לא עם ידיים אמינות ולא בעלי יכולות ראוט ראנינג מספיק טובות. אני לא רואה שום מקום "לשבח" או "לתת קרדיט" לרסיברים שעושים את רוב מוחלט של הנזק שלהם רק אחרי שה-QB שלהם קונה להם את השנייה השביעית והשמינית להסתנן לחללים ריקים בגלל שהם מכוסים הרמטית ואני לא רואה מקום לשבח ולתת קרדיט לרסיבר שהשמיט 5 TD's בתוך האנדזון (נתון חולני אם חושבים עליו לרגע) רק כי בעונה שעברה הוא השמיט יותר או כי הוא עשה את העבודה שלו ב-12 מקרים אחרים. אתה חושב שכן? אחלה סטנדרטים, מניח שכל קבוצות הליגה ש***לא*** החתימו את ג'יימס ג'ונס (רסיבר אדיר שהיה לרודג'רס בעונה שעברה שסיים עם מספרים כמעט זהים לשל אדאמס ושאנשים חסרי רגישות ושחצנים כמוני לא נתנו לו מספיק קרדיט) מסכימות איתך

זה בהחלט לא אומר שמפעם לפעם הם לא מסוגלים להוציא לפועל מהלכים נהדרים כמו התפיסה האדירה של קוק מול דאלאס אבל אני לא נותן למהלכים בודדים לסנוור אותי אלא בוחן BODY OF WORK לאורך תקופות ארוכות יותר. ושוב, חוץ מג'ורדי אין רסיבר אחד בגרין ביי שמגיע לו ציון גבוה מ-C+ בשנה וחצי האחרונה, בלי יוצא מן הכלל.

מה הנקודה שלי? שרודג'רס אארון הוא סייבורג וה-QB הטוב ביותר שדרך על מגרש פוטבול אי פעם ושלשפוט איכות מאמנים על סמך "מאזן ניצחונות" זו הדרך העצלנית ביותר שקיימת, חשבתי שהייתי ברור מספיק, מקווה להיות חד יותר בפעמים הבאות

urlacher 19 בינואר 2017

הנקודה של הדיון התחילה מניתוח הכלים של רודג'רס
משום מה החלטת לדחוף בכוח שוב את העובדה שהוא מצוין\מדהים\סייבורג\מטאפורה מוגזמת שאתה רוצה להשתמש בה.

אף אחד לא מתווכח על זה אבל כנראה שכל כך חשוב לך לתאר את הדברים בעזרת המקלדת שלך ולכתוב GOD MODE או INTERCHANGEABLS שאתה פשוט חוזר על אותה הנקודה.

גם האם מקארתי הוא מאמן טוב זו נקודה שאתה דחפת.
אני לא כתבתי שהסכמה ההתקפית שלו מצוינת או שהוא מאמן מהפכני אלא ציינתי שרודג'רס ומקארתי ביחד כבר כמה שנים טובות וכנראה שזה עובד להם כי רוב הזמן הזה הם מנצחים.
זה אולי ישמע לך כמו "עצלות". לי זה נשמע כמו הסיבה בגללה משחקים את המשחק. לנצח.
והנה עוד נקודה שבחרת להתעלם ממנה – מקארתי נחשב על ידי מאמנים, שחקנים וכלי תקשורת כמאמן טופ 10 בליגה.
גם את זה אני מניח שתבטל כי הרי רודג'רס עושה הכל אז חושבים שמקארתי הוא מאמן ראוי אבל הוא לא.

בקשר לרסיברים אין לי הרבה מה להוסיף למה שכתבתי. הם לא עילית אבל טובים יותר מרבים אחרים.
לא יודע איפה ראית שאדאמס השמיט 5 טאצ'דאונים. אני ראיתי 5 כדורים בסך הכל. זה לא מצוין כמו ה-2 של ג'ורדי נלסון או ה-0 של קוב אבל יותר טוב משחקנים כמו דמריוס תומאס, טרוויס קלסי, מייקל קאבטרי או ברנדון מארשל.

יכול להיות ששאר קבוצות הליגה לא החתימו את ג'ונס כי הוא בן 32 כבר?
אהה ואדאמס תפס "רק" 5 טאצ'דאונים יותר ממנו השנה. שטויות. מה זה עוד 25% תפוקה בשביל תופס שהוא רק בעונה השלישית שלו בליגה ולא בעונה העשירית שלו?

אסכם את הדיון הזה מנקודת המבט שלי –
רודג'רס הכי טוב בליגה.
המאמן שלו וחוליית התופסים שלו לא הכי טובים בליגה אבל הם טובים.

Maldini 20 בינואר 2017

הבנתי, אז אנחנו "מנתחים את הכלים" של רודג'רס בפאקינג ואקום וליכולת ההזויה שהוא מציג על המגרש אין שום חלק בניתוח הרמה שהכלים המדהימים האלו מציגים

בקשר למקארתי אני בסך הכל ניסיתי להבין את הטענה על "רסיברים שמתאימים לסכמה שלו", לא ממש קיבלתי הסבר או פירוט אלא את ההנחות הכלליות הרגילות והקאת המספרים נטולי קונטקסט (כי קונטקסט זה קשה) + עצבים למה אני מזכיר שרודג'רס כל כך אלוהי (וסייבורגי)

וואו, מאמנים וכלי תקשורת סיפרו לך שמייק מקארת'י מאמן טוב והוא גם "ניצח" 100 משחקים במהלך הקריירה אז הוא בטח מאמן טוב, אל תחשוב בעצמך לעולם ואל תנסה להבין מה שאתה רואה, חבל על המאמץ והזמן, פשוט תיכנס לטורים השבועיים של פיטר קינג ואלברט בריר ושאר מלחכי הפנכה שמספרים לך שג'ק דל ריו וג'ייסון גארט הם מאמנים מצויינים ותגבש דעה לפי זה

איפה ראיתי שדאבנטה אדאמס השמיט 5 TD's? בעיניים שלי, אבל יש מצב שגם אני התעוורתי אחרי כל השנים שג'ון פוקס אימן את הקבוצה שלי אז אולי תוכל לבדוק את זה בשבילי:

https://twitter.com/Cianaf/status/817433292890865665

אסכם את הדיון – ג'יימס ג'ונס היה מספיק תותח כדי לעשות 900 יארד ו-8 TD בגיל 31 אבל בגיל 32 הוא זקן מדי ואין לו מקום באף קבוצה בליגה

אין ספק שאתה יודע על מה אתה מדבר ולא רק מקיא עליי סטטיסטיקות ותאריכי לידה מויקיפדיה

אח שלו 20 בינואר 2017

לא שאני מייחס לזה חשיבות גדולה (גם לא מועטה), אבל בכל הדיונים "ממלאי זמן" עכשיו, פרשנים שונים ומשונים – כמו קורט וורנר – מדרגים את שחקני ההתקפה של נ"א בתור הכי פחות טובים מהרביעייה הנותרה. דוגמא: http://www.nfl.com/videos/game-day-pulse/0ap3000000776711/Which-offense-is-least-threatening-in-championships

Maldini 20 בינואר 2017

מזל שיש את הפרשנים השונים והמשונים האלו כדי שידרגו ויגידו לנו מה לחשוב ומי טוב יותר או פחות, לגבש דעה בעצמנו אחרי צפייה במשחקים זה קשה מדי

אח שלו 20 בינואר 2017

בדיוק. בגלל זה מזמן הפסקתי לצפות במשחקים. סתם משעמם

פרקש 17 בינואר 2017

אחלה טור. לגבי אלכס סמית אני מסכים איתך לגמרי בסוף כשיש דרייב אחרון במשחק פלייאוף יש ק"ב שאתה פשוט יודע שיעברו את המגרש (ביג בן הוא בהחלט אחד מהם למי שהעיר פה שסמית היה לא פחות טוב.) ויש כאלה שאתה פשוט יודע שזה לא יקרה וסמית הוא מהסוג השני. ד"א פרסקוט בהחלט הוכיח שהוא כזה אבל אין מה לעשות יש ארון רוג'רס אחד

עידו ג. 17 בינואר 2017

סליחה אבל זה לא בדיוק מה שסמית' עשה ביום ראשון, לקחת את הקבוצה את כל המגרש בדיוק כשצריך?

אדם בן דוד 17 בינואר 2017

לא משנה מה הוא יעשה יגידו שהוא לא עושה כלום.
הבנאדם הוביל דרייב מושלם. והיה חסר מזל בהבטחת השוויון עם ההולדינג (המוצדק* ) שנשרק

אריאל גרייזס 17 בינואר 2017

קנזס שמו 16 נקודות כל המשחק מול הגנה לא מהטובות בליגה. זה לא סימן לקב איכותי. כשלוקחים לסמית את האופציות שהוא מכיר קשה לו מאוד לצאת מהשבלונה. כמובן, הוא חוטף יותר ממה שקב אחר במצבו היה חוטף (נניח ביג בן שלא הצליח לשים טד אחד) בגלל תוצאות העבר שלו

יריב 17 בינואר 2017

זו גם לא הפעם הראשונה שהוא עושה את זה, אפילו לא הראשונה בפלייאוף. השיג שני טאצ'דאונים בדקות הסיום מול הסיינטס לפני 5 שנים (במדי הניינרס), שניהם מפיגור ליתרון (באמצע גם הסיינטס השיגו אחד).

Maldini 17 בינואר 2017

מה זה הוביל דרייב "בדיוק כשהיה צריך"? ברבע השני והשלישי כשהוא פיספס רסיברים פנויים לאורך כל המגרש אז "לא היה צריך"? הוא פשוט חיכה למתי ש"יהיה צריך" כדי להביא לשולחן את יכולות הקווטרבקינג המדהימות שלו ולהוביל שוב בפיגור 8 נקודות דרייב שאוכל מהשעון לא פחות מ-7 דקות?

אין מערך ועיצוב מהלך בספר שאנדי ריד לא הקריץ מהתחת ביום ראשון בפרט וכל העונה בכלל כדי להקל על היצור הזה ועדיין זה אף פעם לא מספיק לכלום אם אין לו תמיכה של כל המהלכים המטורפים של TFREAK, פיטרס או ברי עם כל הנקודות שהם עשו העונה

הוא QB מהסוג הגרוע ביותר, זה שאף פעם לא יהיה מספיק טוב כדי להגיע איתו לסופרבול וזה שאף פעם לא יהיה גרוע ברמה ברוק אוזוויילרית כדי שצוות האימון יוכל לעבור ממנו הלאה בראש שקט

אני מקווה מאוד שאנדי מבין ש-ENOUGH IS EONUGH והולך לעשות מהלך על QB בקיץ, וואטאבר איט טייקס, העם דורש טוני רומו/ פיליפ ריברס, גם במחיר של 1st round pick, ועדיף כמה שיותר מהר לפני שדון ויטו המאפיונר יוציא על ג'ימי פאקינג גארפולו איזה 4 בחירות סיבוב ראשון

עידו ג. 17 בינואר 2017

היי, זו היתה ההגדרה שלו לא שלי.
אני לא הולך להפוך לסנגור של אלכס סמית' כאן אבל דווקא הפעם היו כמה השמטות של הרסיברים שלו שדפקו אותו.
חוץ מזה אני יכול לחשוב על לפחות 341 סוגי ק"ב יותר גרועים מהסוג שלו. כבר אמרתי לך את דעתי בנושא. אנדי ריד מעדיף לשחק עם ק"ב מהסוג שלו על פני אלו איתם התחיל את הקריירה. מה שכן אם אופציית רומו או ריברס תהיה על השולחן אני לא רואה מאמן אחד שיגיד לה לא.

Maldini 17 בינואר 2017

אתה לא מבסס את הטענה שלך על ריד חוץ מאשר על תחושה, שזה לגיטימי אמנם אבל לא משכנע אותי

אני למשל ממש לא יודע שהוא מעדיף לשחק עם הקפטן צ'קדאון הזה שצריך להקריץ עבורו מערכים הזויים כמעט כמו בקולג'ים כדי לפשט לו את ה-READS והמשימות וגם אז לא בטוח שזה יספיק כי אם נניח טייריק היל פנוי לחלוטין 40 יארד דאון דה פילד לטאצ'דאון קליל אז רוב הסיכויים שהוא בכלל לא יזהה אותו (כי כל ה-READS שלו הם 5 יארד אחרי הליין אוף סקרימג')

הוא הסוג הגרוע ביותר בגלל הסיבות שמניתי למעלה, ברור לשנינו שהוא ***עדיף*** על פני הברוק אוזוויילר'ס וראיין פיצפאטריק'ס של הליגה אבל כשבוחנים את התמונה הרחבה מבינים שזו רק אשליה ושבת'כלס הוא לא באמת שונה מהם, רק מקשה יותר על צוות האימון והפרונט אופיס לחתוך אותו ולעבור הלאה בגלל הפחד מהלא נודע

עידו ג. 17 בינואר 2017

אני מודה שזו לגמרי רק תחושה שהביסוס היחידי שלה הוא שריד בעצם בחר בו פעמיים. בפעם הראשונה כשבאמת לא היו ק"ב פנויים בשוק ובפעם השנייה עונה אחר כך כשבחר להשאיר אותו.
אני מבין את הנקודה של ההעדפה לסיטואצית שחור-לבן. אבל לדעתי עם הגנה מספיק טובה גם הוא יוכל לקחת אליפות.

Maldini 17 בינואר 2017

תגדיר הגנה מספיק טובה, כי ההגנה (והספיישל טימז, אגב) של הצ'יפס היא מעל הממוצע ועל הגבול הטופ 10 כבר כמה שנים עם שחקנים מצויינים בכל LEVEL.

ב-NFL של 2017 קשה עד בלתי אפשרי לבנות הגנות טובות ודומיננטיות יותר (כל עוד אתה משקיע גם בחוליות אחרות) וזו אחת הסיבות שמה שדנבר עשו בעונה שעברה או הסיהוקס ב-2013 כל כך נדיר והיסטורי.

זה מזכיר לי את הדיון שהיה על סימיאן אחרי ההפסד של דנבר לפאטס והתגובה שלי לאחד המגיבים:

הוא לא QB נוראי אבל הוא גם לא QB שיכול לשים את ההתקפה על הגב וזו הפורמולה ב-NFL של היום, בתקווה שכולם התפכחו מהסרטים שאפשר לשחזר את המודל של ההגנות ההיסטוריות של דנבר 2015 וסיאטל 2013 (שאצלם זה היה הרבה פחות קיצוני כי עדיין היה להם את לינץ' שטחן על הקרקע כמו מטורף ו-ווילסון סיפק מהלכים גדולים כשנדרש) עם הולוגרמה של QB שנישאת על גב מיליון Pick 6's ומיליארד וחצי עצירות של ההגנה שמספקת להם פוזשן אחרי פוזשן אחרי פוזשן

הוא QB שחייב תנאים אופטימליים ושלא יכול אף פעם TO FALL BEHIND THE DOWN-AND-DISTANCE במקרה של פנאלטי (ששוברים שיאים השנה). ההתקפה נקלעה ל-2nd and 15 בגלל פולס סטארט/הולדינג/וואטאבר? אפשר כבר לקרוא לפאנטר ולחסוך זמן

אני מסכים שבשני ההפסדים האחרונים התיק לא נופל עליו אלא בעיקר על הצוות שמקיף אותו ועל השיטה העתיקה של קוביאק שחייבת שמשחק הריצה יעבוד אחרת בלתי אפשרי להוציא לפועל את כל ה-PLAYACTIONS וה-BOOTLEGS שאמורים לספק את הביג פלייז, אבל בסופו של דבר זה לא משנה כי כמעט תמיד יקרה משהו והתנאים לא יהיו אידיאלים. אם בתור QB אתה לא מסוגל להביא לשולחן רמה מסויימת של FIRE POWER אז לעולם לא תהיה הפיתרון ארוך הטווח והפרנצ'ייז QB שכולם מחפשים

עידו ג. 17 בינואר 2017

אני חושב שהגדרת את זה די טוב. הגנות בסדר גודל היסטורי כמו אלו של דנבר וסיאטל או אם נלך קצת יותר אחורה טמפה ביי ובולטימור. מסכים עם רוב הדברים שאתה אומר לגביו למרות שבמשחק ביום ראשון הוא פעמיים יצא יפה מהמצבים שאתה מתאר וזה הביא לנקודות בשני המקרים. הוא לא ק"ב שאתה יכול לבנות סביבו קבוצה אבל גם לא כזה שיחרב לך אותה. כמו שאמרתי היתרון הגדול הוא שאתה יודע בדיוק מה אתה מקבל.

נתי 17 בינואר 2017

לא יודע אם בנט בריא או לא אבל בכל מקרה הוא לא מזכיר את המחצית הראשונה של העונה (בתפיסות. בחסימות עדיין עושה עבודת קודש). וזה חסר ללא ספק. מה שכן נדמה לי שעם יוסטון לא השתמשו בכלל באמנדולה בתור תופס (היה מהלך נחמד אחד של ריצה). לא יודע למה אבל לא הולכים אליו מספיק, תמיד שצריך אותו הוא שם, הוא יכול להיכנס לסלוט… לואיס וויט זה באמת יכול להיות שובר שיוויון אבל משום מה עד עכשיו השתמשו בלואיס למסירות קצרות פחות מאשר בעונה שעברה. הוא נתן את שלו בריצות, אמנם אבל זה גם יכול לעזור מאוד.
השאלה הגדולה אצלי היא הפרשי הגובה בין באטלר לבראון. אמנם נדמה לי שהוא חטף מסירה לבראון העונה, אבל במקרים שהוא יכסה אותו, למה לא להעיף כדור למעלה וזהו?

נתי 17 בינואר 2017

ועוד הערה אחת: תראו לטומלין מי כאן aceholls (או איך שכותבים את זה)!!
מחוק לגמרי הבראון הזה, מצלם בלייב "אל תספרו שאנחנו מגיעים"…

NoOne 17 בינואר 2017

לא מבין הבעיה.
הוא צודק מאה אחוז
בריידי והמאמן שלו זה פריים טיים אסהולס.
נראה לי שאפילו הם יסכימו עם זה.
זה לא קשור למה שיקרה על המגרש.
מייקל ג'ורדן היה האסהול הכי גדול אי פעם.

נתי 17 בינואר 2017

אין לי בעיה טומלין, בטח ובטח שבחדר הלבשה, לאחר ניצחון בדיביז'נל זה לגיטימי ולא מאוד חריג.
אבל חוץ מהזלזול הבולט של בראון בזמן הנאום של טומלין, זה היה מגוחך איך טומלין אומר "נבוא בשקט, אל תספרו שאנחנו באים" כשזה משודר בלייב בפייס מול עשרות אלפים… בירידה היא על בראון, לא על טומלין

NoOne 17 בינואר 2017

אתה יכול גם לרדת על טומלין , טומלין זה ביל אובראיין השחור עם ק"ב יותר טוב

אח שלו 17 בינואר 2017

אתה מעליב את ביל אובראיין

מוטי 17 בינואר 2017

טומלין הראה למה טרי בראדשו קרא לו cheerleader

Maldini 17 בינואר 2017

הסירטון הזה היה אחלה פריוויו לשחיטה שהולכת להיות ביום ראשון

מספיק היה לראות את בראון אומר איזה 700 פעמים "YO, WE DID IT" כאילו הוא הרגע זכה בסופרבול כדי להבין באיזה מיינד סט כל הלוקר רום הדפוק הזה נמצא אחרי משחק שבו הם נכנסו איזה 800 פעם לתוך ה-10 יארד של קנזס ויצאו רק עם פילד גול'ס

אני בטוח שאצל הפאטס אחרי המשחק ביום שבת בליצ'ק הוציא שוט והתחיל להצליף במייקל פלויד וג'ו ת'וני לעיני כולם כדי להבהיר להם מה יקרה בפעם הבאה שמישהו ישמיט כדור או יפספס חסימה

יותם 17 בינואר 2017

למה באמת לא טירגטו את אמנדולה בכלל? יש שם איזו פציעה או משהו?

אריאל גרייזס 17 בינואר 2017

הפטס לא מסרו מסירות קצרות כמעט בכלל שזה איפה שאמנדולה טוב. הוא גם חוזר מפציעה ארוכה. בכלל, אמנדולה נמצא בכל התקופה שלו בפטס רביעי או חמישי בהיררכיה ההתקפית. אני צופה יותר שימוש בשבוע הבא

פה איתמר 17 בינואר 2017

אנדי ריד מביא שתי קבוצות בצורה ס י ד ר ת י ת לפלייאוף. סגר את ה קייס ל HOF ?

NoOne 17 בינואר 2017

לא חושב שיש מאמן ב HOF שלא ניצח סופר בול

אח שלו 17 בינואר 2017

מארב לוי?

NoOne 17 בינואר 2017

אוקיי , כשאנדי ריד יגיע ל 4 סופרבולס רצוף יתנו לו להכנס

אח שלו 17 בינואר 2017

אני גם לא הייתי מכניס את ריד (ואני חושב שהוא מטובי המאמנים היום). חלק מרכזי בלהיות מאמן זה גם לדעת לנהל את ה-4 דקות האחרונות כשהמשחק עוד פתוח עם סקור לפה או לשם. ריד הוא אחד מהגרועים בהיבט המרכזי הזה בליגה, לאורך כל שנותיו. אז לא.

עידו ג. 17 בינואר 2017

ג'ורג' אלן הגיע רק לאחד אבל בגדול מסכים איתך. בינתיים ריד יושב על אותה מדרגה (וזו זאת שנמצאת במרפסת מחוץ לבית) של מרטי שוטנהיימר מבחינת סיכויי כניסה.

פה איתמר 17 בינואר 2017

כנראה אתם צודקים.
אבל,
יש את המאמנים שהתואר הראשון מאיר במבט לאחור את כל הקריירה שלהם.
דוגמה שעולה לי בראש – ג'ים קלהון שהביא קבוצות לשלבים האחרונים של טורניר המכללות (והאפיל מבית קשה)
והאליפות הראשונה נתנה את החותמת לגדולתו.

Maldini 17 בינואר 2017

להיות ב-HOF לצד מיידופים גונבי דעת כמו טוני דאנג'י ומייק מקארת/טומלין (לכשייכנסו) זו בושה יותר מאשר כבוד ככה שלטובת אנדי אני מעדיף שיישאר בחוץ

אח שלו 17 בינואר 2017

יש שמועות שמקדמים את מועמדתו של מקדניאלס ל-HOF, רק על בסיס חצי העונה הראשונה בדנבר.

יהודה 17 בינואר 2017

אריאל- לא מבין כמוך
ראיתי את המשחק כולו(אחד היחידים השנה) – משחק מדהים
אבל בלי התפיסות של קוק והבעיטות של קרוסבי – רוגרס היה מודח
בלי קבוצה אין משחק – ואם אתה לא מבין כדאי שתבין(כמו שהאישה אומרת)

איזי 17 בינואר 2017

1. גרין ביי במוד פלייאוף כבר חודש וחצי בערך בעוד דאלאס שיחקה משחק תחרותי אמיתי לאחרונה רק נגד הגיינטס (שאותו הם הפסידו) וזה בהחלט נראה כך ברבע וחצי הראשון, וזה כנראה עלה לדאלאס במשחק. בכללי, אם קבוצות היו יכולות לתכנן את זה, כדאי להם להפסיד משחקים בתחילת העונה ואז להכנס לזון בשליש האחרון של העונה, ולעלות דרך הווילד קארד. כך היה גם באליפות הקודמת של גרין ביי, וגם של הגייאנטס. (אגב זה כמובן נכון בכדורגל, נגיד ארסנל זאת קבוצה שסידרתית מתחילה מצויין ואז נגמרת בשלבים החשובים של העונה).
2. אני חושב שלפיסטבורג יש בהחלט את הכלים ללכת עד הסוף. ההגנה שלהם בחודש האחרון נראית מעולה, ויש להם את הניסיון פליאוף הנדרש לעלות את הרמה מול ניו אינגלד. גם ההתקפה של ניו אינגלד ממש לא הרשימה מול יוסטון ובאופן כללי הפטס לא בעונה מבריקה.
3. רודג'רס – ווואו

קואלה בר 17 בינואר 2017

אחלה טור!

אחרי 3 שנים רצופות, שתי המדורגות ראשונות לא יפגשו בסופרבול

מה קרה לכל הקופצים מעל הסנטר בפילד גול? 6 של פיטבורג ועוד 3 בשתי דקות האחרונות של גרין ביי דאלאס ואפילו לא ניסיון אחד…

עידו ג. 17 בינואר 2017

יש בזה המון סיכון. מצד אחד לאופסייד אם מתזמנים לא כמו שצריך ושתיים לעבירה שתיתן דאון ראשון אם יש מגע עם הלונגסנאפר.

עידו ג. 17 בינואר 2017

אם כבר בעיטות שדה אז בינתיים 33 מ-33 לקיקרים בפלייאוף עד עכשיו. כולל 7 מעל 50 ו-11 מעל 45. בוזוול והאושקה החטיאו בעיטת XP אחת כל אחד אבל חוץ מזה כל השאר מושלמים.

קואלה בר 17 בינואר 2017

ברור שיש סיכון… אבל היה רגע שדיברו על זה שכולם יעשו את זה, שאולי יהיה חוק נגד וכו'.

נראה שזה משתלם רק על צ'יפ שוט כשאין זמן על השעון…

ניינר / ווריור 17 בינואר 2017

עד עכשיו אני לא מבין את הספייק המטומטם של פרסקוט שבדיעבד הפסיד להם את המשחק. וגם בטיים אאוט שהם חסכו , לא השתמשו ובסופו של דבר והכמה שניות האלו שנשארו על השעון זה בדיוק הזמן שרוג'רס היה צריך כדי לנצח את המשחק.
לדאלאס יש פוטנציאל אדיר, אני רק לא בטוח שהג'ינג'י הוא האיש הנכון לנהל את זה.

עידו ג. 17 בינואר 2017

הספייק היה צעד נכון. הם היו צריכים להרוויח עוד יארדים כדי לבעוט ולא היה להם כדאי לשרוף את הטיים-אאוט האחרון. זה גם השאיר להם את האופציה של לנצח את המשחק ב-TD על השולחן.

נתי 17 בינואר 2017

זו הסיבה המרכזית שגארט הסביר, שזה נתן להם סיכויים לט"ד, כשבנוסף אתה לא בהכרח משאיר שעון אם עניינים יתפתחו אחרת… לאור זה שבהארכה זה לא תמיד תלוי בך, בטח לקבוצה שההתקפה שלה דומינאנטית, אתה רוצה למצות את הניסיון להבטיח ניצחון בזמן הרגיל.
לי זה נשמע נימוק סביר ביותר.
מזכיר לי את אי לקיחת הפסק זמן של בליצ'ק בסופרבול של 2014 (מה שגמר למעשה את הסיכוי להגיב התקפית אם סיאטל מצליחה). בעוד עוזריו היללו אותו על קור הרוח, הוא הסביר בפשטות, שהחלטה לקחת הייתה נכונה בעיניו באותה מידה וזו הייתה בעיקר אינטואיציה של משהו בסיאטל שהרגיש לו לא נכון.
תמיד לאחר מעשה החלטות מקבלות משמעות שונה…

austaldo 17 בינואר 2017

מה שבליצ׳יק אמר זה שהוא ראה בלגן בצד של סיאטל – שחקנים יוצאים וניכנסים כאילו הם בעצמם לא סגורים מה הם הולכים לעשות. לכן הוא החליט שטיימאאוט רק יעזור לסיאטל להתארגן.

קואלה בר 17 בינואר 2017

נזרום איתך על ההחלטה לספייק בדאון ראשון,
אבל איך זה שאם הרץ הטוב בליגה ו40 שניות על השעון לא רצים בשלישי ושלוש?
ככה לפחות אפשר לשרוף טיים אאוט לגרין ביי.

ואגב, אם היה לוקח טיים אאוט, לא היה נשאר לו אחר כך כדי "להקפיא" את קרוסבי

עידו ג. 17 בינואר 2017

אני לגמרי בדעה שלך כאן. הם היו יכולים להשיג דאון ראשון ולעשות ספייק מהיר ואם לא מכריחים את הפאקרס לשרוף טיים-אאוט.
לגבי ה-icing the kicker אני לא רוצה בכלל להתחיל לדון בשטות הזאת. מתי כבר יבוא היום שהמאמנים בליגה יגמלו מזה?

שלמה 17 בינואר 2017

לכתחילה זה דיי דבילי, אלא שמצב שנוצר זה הפך להכרחי-
כרגע הקיקרים הרבה יותר רגועים בבעיטה הראשונה (שסיכוי לא מבוטל שהיא בכלל לא נחשבת) מאשר בבעיטה השנייה (שברור שהיא זו שתקבע את תוצאת המשחק).

קואלה בר 17 בינואר 2017

לתחושתי יש יותר שמפספסים בראשון ומכניסים בשני מאשר ההפך.

ויש גם ליצנים כמו רקס :)

אריאל גרייזס 17 בינואר 2017

דווקא אתה הראית פעם שיש לזה אחוזי הצלחה יחסיים (גם אם די קטנים), לא?

עידו ג. 17 בינואר 2017

לא בדקתי לאחרונה, אבל עד כמה שאני זוכר מספר מחקרים בנושא הראו שזה פשוט לא עובד ואם כבר גורם לשיפור בדיוק.

edgecator 17 בינואר 2017

פעם הייתי בטוח שגארט הוא הלמלם המושלם. עכשיו אני כבר בטוח שאפילו זה הוא לא.

Kirma der faux 17 בינואר 2017

לביאון בל נהדר. הסגנון שלו כיפי, הוא טס, הוא רוקד וברגע שהוא מתיישר הוא סוחב איתו תאקלים לעוד ארבעה חמישה יארדים בכיף. והוא עושה את כל זה לאורך משחץ שלם עם כמות אדירה של נשיאות בלי לפמבל.
עדיין מאחורי קו התקפה פחות מוצלח אם הוא היה מדלג כמו דורותי בציפייה שמשהו יתפתח הוא לא היה משיג יארד בלי שלושה תאקלים עליו.

תומרג 17 בינואר 2017

בדיוק מה שחשבתי.
ההשתהות הזו שלו שמאפשרת לו למצוא את הנתיבים הפתוחים (או לחכות להם), לא הייתה מתאפשרת בלי ליין אדיר שפשוט נותן לו את הזמן הזה

ק. 17 בינואר 2017

והטעות הגדולה של הסטילרס הייתה שפעם אחר פעם הפסיקו ללכת עליו ברדזון. אני מאמין שאם היו עקביים כמו ב-80 יארד שלפני היו מסיימים עם לפחות 2 ט"ד מתוך ה-6

קואלה בר 17 בינואר 2017

צריך להביא בחשבון שככל שהמגרש מתקצר, סייפטים יכולים יותר לעזור ב"קופסא" נגד ריצה.

Kirma der faux 17 בינואר 2017

עדיין במקום טומלין הייתי מריץ ברד זון שלושה דאונים מגוונים שמורכבים מבל דרך האמצע-בל מהצד-בל בסקרין-בל ברוורס-בל בדיירקט סנאפ-בל בפייק פילד גול.

היה קטע שהם היו ב3 ו9 והוא רץ להם אותם. פשוט נשק אדיר.

עמי ג 17 בינואר 2017

למיטב זכרוני לא כל הבעיטות של הסטילרס היו מתוך הרד זון.
זה רק מקרי שלא הצליחו להגיע לט"ד במשחק הזה. עדיין הסטיחרס שלטו במשחק לגמרי.

אלון 17 בינואר 2017

שאלה שמשגעת אותי: מה זה "נו האדל"?? באיזה שפה זה?? איך מבטאים את זה?? אני קורא את צמד המלים הזה המון זמן וזה משגע אותי.
תודה לעונים.

אריאל גרייזס 17 בינואר 2017

האדל זה בעברית "התקבצות" נניח. כל השחקנים מתקבצים בהאדל אחרי כל מהלך כדי לקרוא את המהלך הבא. נו האדל זה כאשר מריצים התקפה מהירה שבה אין התקבצות אחרי כל מהלך אלא הקב קורא את המהלך על קו ההתנגשות. בדרך כלל קבוצה תריץ נו האדל בדקות האחרונות של המשחק כאשר היא ממהרת ואין לה זמן לבזבז על התקבצות או כאשר היא רוצה להאיץ את קצב המשחק ולמנוע מההגנה לבצע חילופים. ג'ים קלי הקב של בפאלו הגדולה של תחילת התשעים היה המאסטר של נו האדל בזמנו והיום כל קב איכותי יודע להריץ התקפה כזו בצורה טובה, זה נשק מאוד חשוב בארסנל.

תומרג 17 בינואר 2017

חשבתי שתגיד מילה על פייטון מנינג

אורז ירוק 17 בינואר 2017

1. אריאל, למרות שמאט זה אכן שם פופולרי לקיקר ב NFL, השם של הבועט של הפקרס הוא מייסון קרוסבי, לא מאט… חוץ מזה, הוא גם אחד הבועטים הכי אנדרייטד בליגה לדעתי. הייתה לו שנה מחורבנת לפני שלוש שנים, הביאו לו תחרות, והוא אסף את עצמו, ומאז הוא בועט מאד אמין (מהבודדים שלא החמיצו אף XP בעונה שעברה למשל)
2. אבל אין ספק שזו הייתה ההצגה של אארון גם השבוע, למרות שסטטיסטית זה היה אחד המשחקים החלשים שלו ברצף שמונת הניצחונות ("רק" 2 TD, אינטרספשן נדיר, כמה זריקות לא בכיוון במחצית הראשונה ואפילו דגל מוצדק על PI שהציל אותו מאינטרספשו נוסף, רייטינג מתחת ל 100), אין ספק שהוא סוחב את הקבוצה על הגב. היו דיבורים על יכולת המנהיגות שלו, והתפקוד בקלאץ', אז אין דוגמא יותר טובה מהפליי האחרון במשחק. כשהפקרס ב3 ו20, עם 12 שניות על השעון, וחייבים להתקדם בערך 30 יארד כדי לתת לקרוסבי סיכוי סביר, אארון מקבץ את הקבוצה להאדל, ומשרטט להם מהלך שלא כתוב בפלייבוק!! כן כן, הפלייבוק של מקארתי, שהוא מתפאר בזה שהוא יכול להספיק לשלושה משחקים BACK TO BACK, נשאר בכיס, בפחות מ40 שניות אארון אסף את הקבוצה, הסביר לכל אחד בדיוק מה הוא עושה (כולל לליינמן שצריך לרוץ איתו שמאלה ולהמשיך לחסום שם) ומוציא לפועל בצורה מושלמת. אז אולי לא קיבלנו 4 TD במסירה ועוד אחד בריצה עם רייטינג של 130, אבל קיבלנו עוד הופעה גדולה ממאסטר של המשחק. (ולמי שמפקפק באמינות הדברים אני מזמין לראות את הראיון של רנדל קוב אחרי המשחק)
3. ההגנה של הפקרס על הפנים, האמת שיש לה פרונט 7 סביר, וחוליית סייפטיז מצוינת. אבל אין לה קורנרים. בכלל. שילוב של שחרורים, פציעות, סופמור סלאמפ וחוסר מזל. החולשה הכל כך גדולה בעמדה הזו מערערת את כל היכולת של ההגנה, אי אפשר לעשות בליץ נגד OL סביר, כי אז ישרפו את הקורנרים, אי אפשר להביא סייפטי נמוך לסתום את האמצע – כי אז ישרפו את הקורנרים, אי אפשר לשחק MAN COVARAGE ולנסות למנוע את הראוט ולסגור אפשרויות מסירה – ניחשתם נכון, ישרפו את הקורנרים. זו הסיבה שהחדשות הכי רעות מהמשחק הזה היו הפציעה של מורגן בורנט. סטרונג סייפטי מצוין שלפעמים גם משחק LB והכי חשוב – הוא מארגן את ההגנה של הפקרס כל המשחק. זה נס שההגנה נתנה משחקים סבירים, ואפילו חלקי משחקים סבירים ברצף האחרון, בלי בורנט, ונגד ההתקפה של אטלנטה, אני פשוט לא רואה את זה קורה. מה שאומר, שאארון וההתקפה יצטרכו לתת משחק פסיכי אפילו ברמות שלהם כדי להשאיר סיכוי, אם זה לא יהיה PUNCH FOR PUNCH, אטלנטה יגמרו את זה כבר במחצית.
4. באמצע העונה, רציתי את הראש של מקארתי על מקל, ושייקח איתו גם את קייפרס ויעופו לעזאזל. אני גם אמרתי את זה בעונה שעברה, ואני גם חושב שהאימון היה מחפיר בשנה וחצי שקדמו לרצף הנוכחי. עכשיו אני כבר לא כל כך בטוח. ראשית, את מי תביא? שנית, אם מקארתי היה כל כך אשם באיך שהקבוצה נראתה קודם, הוא כנראה גם קצת אחראי על איך שהיא נראית עכשיו לא? אני לא יודע מה הוא עשה, אולי פשוט הלך צעד אחורה ונתן לאארון יותר חופש, אבל זה עבד. ולגבי קייפרס, דינוזאור או לא, עם השחקנים שיש לו, הפציעות וכו', אני לא רואה איך אפשר לעשות יותר.
5. בכל מקרה, ביום שני שבוע הבא, יהיו לנו שתי קבוצות שהולכות לסופרבול – בצדק, ושתי קבוצות שהולכות הבייתה מאד מאוכזבות – גם בצדק. איזה משחק נפלא!

יוני 17 בינואר 2017

+1 להכל!

גל ד 17 בינואר 2017

קייפרס היה צריך ללכת הביתה מזמן. אולי אי אפשר להוציא מהסגל הנוכחי יותר, אבל את ההפסד לסיאטל הוא לא היה צריך לשרוד. מעדיף כבר אותך בתור דיפנסיב קואורדינטור, ואני חושב שזו התגובה היחידה שלך שקראתי.

עומרי 17 בינואר 2017

קאנט קומפיין כשמקבלים משחק כזה אפי. הפלייאוף הזה את שלו עשה מבחינה היסטורית. משחק שייזכר המון זמן.

מנקודת המבט של הפאטס – כל הפסדי הפלייאוף שלנו בעשור האחרון היו מול הגנות על (ולרוב – על חלל, מה שנקרא). ניתן לומר שאף הגנה שכזו לא נכנסה בכלל לפלייאוף, ולכל הפחות – לא נשארה כזו. וזה די מעודד.
צריך רק להמשיך מסורת של OWNING את ביג בן ואת הסטילרס בעידן בריידי ויהיה בסדר. מקווה שלא נתגעגע לוורסטיליות של קולינס במשחק הזה, גם מול בל וגם מול ג'סי ג'יימס.

קואלה בר 17 בינואר 2017

דנבר לפני שלוש שנים היתה דווקא התקפת על ולא הגנת על.

מיקיג' 17 בינואר 2017

עד שהיא נתקלה בהגנה אמיתית, לא הבלרינות של ה-AFC.

עומרי 17 בינואר 2017

אוקיי מקבל, למרות שה-CORE של ההגנה הנוכחית שלהם שיחק גם לפני שלוש שנים (טאליב ודמרקוס וויר הצטרפו)

קואלה בר 17 בינואר 2017

וון מילר היה פצוע. והוא הקור של ההגנה.
גם קריס האריס ג'וניור היה פצוע.

חדש 17 בינואר 2017

הם גם הביאו את TJ WARD.

חדש 17 בינואר 2017

סליחה ואפילו יותר חשוב היה להם אחד וויד פיליפס

BlindTree 17 בינואר 2017

איך הבצפר שג'ונס העביר לשרמן עבר כל-כך בשקט?
פתאום כל מה שנשאר לשרמן להגיד זה "הו חוליו.."

אריאל גרייזס 17 בינואר 2017

שרמן קורנר מצוין אבל מי שזוכר את הדיון שהיה פה אחרי הפציעה של ארל תומאס, אין קורנר שמסוגל היום לשמור את חוליו אחד על אחד בלי עזרה של סייפטי. אולי ריבאס בימיו הגדולים היה מסוגל. זה בדיוק למה תומאס היה כל כך קריטי להגנה של סיאטל, המהירות העצומה שלו איפשרה לקורנרים ללחוץ על הרסיבר כשהם יודעים שהוא יהיה מסוגל לחפות מאחור. כנראה השחקן הכי חשוב בהגנה הזאת.

austaldo 17 בינואר 2017

אגב, לגבי שרמן – עכשיו מתברר שכבר כמה שבועות הוא סוחב פציעה בברך וסיאטל שיקרו לגבי המצב שלו. אם זה היה שחקן של ניו-אינגלנד זה כבר מזמן היה ״גייט״ חדש והיו לוקחים להם בחירות דראפט ל 20 שנים הבאות

מיקיג' 17 בינואר 2017

אתה מכיר חוק שאומר שקבוצה חייבת לדווח על פציעה בברך? יש איזה פרוטוקול זעזוע ברך שלא שמענו עליו? שליש ליגה משחקים כאן עם פציעות.

קצת איבדת פרופרוציות כאן נראה לי, אבל מילא.

מיקיג' 17 בינואר 2017

ולהתנהלות של האדון בליצ'יק והצוות שלו (כן כן, בעשור הקודם) יש חלק די משמעותי בעובדה שכולם מחפשים (נניח) את הפאטס. יש דברים שלא שוכחים כל כך מהר.

austaldo 18 בינואר 2017

ולי ניראה שקצת יצאת חומוס, אבל מילא. אני כבר רגיל שכל מני חכמים בעיני עצמם מחליטים להוציא עלי את הצדקנות המתנשאת שלהם

עידו ג. 17 בינואר 2017

בהחלט יש חובה כזו. והסיהוקס סביר להניח יענשו על זה.
http://operations.nfl.com/media/2235/06-07-16-2016-injury-report-policy.pdf

אריאל גרייזס 18 בינואר 2017

ברור שיש חוק שאומר שחייבים לדווח על כל פציעה של שחקן. המחויבות הכי גדולה של הליגה זה לוגאס, אתה שוכח. קבוצה שמסתירה פציעה נענשת על זה. כבר היה מקרה כזה לא מזמן

עידו ג. 19 בינואר 2017

עכשיו הדיווחים הם שהסיהוקס כנראה יאבדו בחירת סיבוב שני בדראפט על הסיפור הזה. אם זה יהיה המצב בהחלט עונש משמעותי.

אח שלו 19 בינואר 2017

הג'טס קיבלו על אותו דבר עם ברט פארב קנס מרעיש עולמות של 25 אלף דולר. מנפלאות הגודליאדה.

NoOne 20 בינואר 2017

הבעלים של הג'טס זה וודי ג'ונסון , הם נענשו מספיק.
מי שהסתיר את הפציעה של פארב זה אריק מנג'יני ואנחנו יודעים ממי הוא למד את כל מה שהוא יודע

אח שלו 20 בינואר 2017

ואתמול בלילה הודיעו שזה סגור: אהוב נפשך וודי עוזב להיות שגריר!

דור 17 בינואר 2017

לא יודע אם אפשר לומר על מישהו אחד שם שהוא הכי חשוב. בסיטואציה הזו עם המצ'אפ מול אטלנטה בהחלט ארל תומאס היה מאוד חסר אבל נגד קבוצות ריצה (דאלאס למשל) צ'אנסלור הרבה יותר חשוב
יוצאים עכשיו דיווחים ששרמן שיחק על MCL פצוע (כל שנה יש מישהו כזה) ויכול להיות שזה נכון ואז, אם הוא בריא אז הוא מכסה קצת על החיסרון של תומאס
גם בנט מתחרה על משבצת הכי חשוב אבל הוא בכלל היה עסוק בלריב
בכל מקרה בלי אוליין אין ולא היה להם סיכוי

AdamB 17 בינואר 2017

משהו על יום ראשון הבא :
ניו אינגלנד פיטסבורג הולך להיות חתיכת משחק. אני עדיין חושב בהפאטס עולים,
אבל זה לא הטיול שחשבתי שיהיה להם מול קנזס. ההגנה של ניו-איינלגד היא טובה, אבל לא יותר מזה.
וזה הולך להחפש שבוע הבא, ואח"כ בסופר בול מול התקפות מעולות.

Maldini 17 בינואר 2017

ניו אינגלנד בפחות מניצחון דו ספרתי יהיה אפסט העשור

מיקיג' 17 בינואר 2017

כנראה שאכן דו, אבל במקרה לא, היו בעשור הזה אפסטים אפעס, קצת גדולים יותר.

Maldini 17 בינואר 2017

לא מסכים, אתה חושב ככה רק בגלל שאתה מחשיב את הניצחונות של הג'טס עם סאנצ'ז בפלייאוף למרות שהעונה בכלל התחילה ב-2009

AdamB 17 בינואר 2017

אני חושב שדנבר עם טיבו על פיטסבורג היה סוג של אפסט. גם בולטימור בעונת האליפות מול דנבר במייל היי
עם ההחלטה האלמותית של ג'ון פוקס לכרוע ברך בשוויון עם 35 שניות לסיום ושני טיימאאוטים הייתה בהחלט הפתעה.

בנוגע למשחק ביום ראשון, אני לא חושב שלפאטס אין כלים לשתק את ההתקפה של פיטסבורג, בניגוד לדוגמא לדנבר שנה שעברה.
במצב כזה ניואינלגד לא יצליחו לברוח ליותר מסקור-שניים הפרש במהלך המשחק.
ההימור שלי- משחק צמוד עם סקור גבוה, ואז ברבע הרביעי קווץ הגנתי של ניו-אינגלנד יעשה את ההבדל.

AdamB 17 בינואר 2017

יצא לי ניסוח עקום – צריך להיות : לפאטס אין כלים בהגנה לשתק את פיטסבורג…

יותם 17 בינואר 2017

עקב שיעמום מוחץ בהרצאה עברתי על תמונת ההימורים של כולם מהפוסט לפני שבועיים, היחיד שפגע בהכל עד עכשיו הוא המגיב שימי :)

Sp 17 בינואר 2017

+1 את מי הוא בחר כמנצחת?

יותם 18 בינואר 2017

הפטס מפסידים לג"ב בגמר, הגלגול הנוכחי של ישו MVP

Sp 18 בינואר 2017

תודה. מקווה שיוציא 100%.

NoOne 18 בינואר 2017

הסיבה מספר אחת שדאלאס הפסידו זה כי לא הגיעו לק"ב , לרוג'רס היה כל היום להיות ולזוז ימינה שמאלה למעלה למטה בפאקט ומחוץ לו.
היה לזה פתרון אבל ג'רי ג'ונס עשה טעות קשה.
לפני הטרייד דדליין הג'טס הציעו לדאלאס את שלדון ריצ'רדסון תמורת בחירת סיבוב ראשון(שהיא בחירה נמוכה מעל 20) ודאלאס הסכימו רק לבחירת סיבוב שלישי , הג'טס היו מתפשרים על בחירת סיבוב שני אבל ג'רי לא רצה ואכל מה שבישל.

Maldini 18 בינואר 2017

תזכיר לי רגע מי זה שלדון ריצ'רדסון, ההוא שעשה רונדלים בשכונה עם אקדחים וילדים בני 12 או ההוא שעושה סנאפצ'ט לפני משחקים? או שזה בעצם זה שהבריז מ-TEAM MEETING שכל הקבוצה חיכתה עם עוגה לעשות לו מסיבת הפתעה ביום הולדת? התבלבלתי ביניהם, מי זה מי

NoOne 18 בינואר 2017

נראה לי פיל ג'קסון עשה אותך שיכור , אקדחים מוסתרים במיזורי זה חוקי , האקדח של שלדון ריצ'רדסון היה חוקי והוא קיבל דו"ח על מהירות , זה החוק במיזורי , לא טוב לך , דבר עם טראמפ אולי הוא ישנה את החוק.
מי שהבריז ממסיבת היום הולדת שלו היה מוחמד ווילקרסון , חייב אמת בפרסום.
לשלדון יש בעיה בראש , בגלל זה הג'טס מוכנים להפטר ממנו .
הוא עדיין נותן 110 אחוז על המגרש(בניגוד למוחמד וריבאס למשל) וזה לא אשמתו שהמאמן האידיוט שלו שם אותו דיפנסיב ליינמן של 300 פאונד להיות OLB .
לדאלאס הייתה קבוצה שעם שיפור קל ב DL הייתה יכולה להגיע לסופרבול , הג'טס נתנו להם מתנה משמיים והם וויתרו על זה.
שנה הבאה היא שנת חוזה של שלו , הוא הולך להיות אול פרו כדי לקבל חוזה ענק , כמובן שאחר כך הוא יפסיק להתאמץ אבל בשביל השנה וחצי הזאת היה שווה לדאלאס לעשות את הטרייד.

Maldini 18 בינואר 2017

ידעתי שאני מתבלבל ויוצא בהאשמות חסרות שחר, תודה שעשית לי סדר

בכל מקרה דאלאס לא הייתה מגיעה לשום סופרבול עם שיפור קל ב-DL, אארון רודג'רס זה לא טום בריידי שעומק בפוקט כמו איזה פסל ושלחץ מקדימה מזיז לו. הדרך היחידה לעצור אותו זה לשלוח 3 MAN RUSH ולקוות שהסקנדרי והליינבקר'ס שלך יהיו מסוגלים לשמור את כל הרסיברים הבינוניים המתים שלו עם 8 שחקנים. יש מעט מאוד סקנדריז שמסוגלים לעשות את זה בצורה טובה, אבל רק לפני שבוע ראינו אחד כזה עם הג'איינטס שהצליחו לגרום ל-5 סאק'ס ועדיין להפסיד 25 הפרש

דאלאס היו יכולים להגיע לסופרבול אם היה להם מאמן שיש לו מושג מה הוא עושה ובמקום לבזבז דאון קריטי על ספייק מפגר הם היו מריצים מהלך, כמו גם בפעם שהם הגיעו לרדזון עם 1:10 על השעון לפני המחצית ופתאום העמידו את דאק בשאטגאן באמפטי בקפילד 3 פעמים ברציפות במה שהקל מאוד על החיים של קייפרס החסר מושג והוביל ל-FG

הם היו הקבוצה הטובה יותר במשחק והיו שווים ניצחון אם לא הטעויות האלה של גארט ואם ממול לא היה עומד ה-QB הטוב ביותר בהיסטוריה של הענף. שום שלדון ריצ'רדסון קטוע ראש לא היה משנה את זה והרבה יותר עדיף להשתמש בבחירת דראפט על כל התותחים הצעירים שמגיעים השנה מהקולג'ים, זה הולך להיות מחזור חזק מאוד בפאס ראשרס ודיפנסיב בק'ס, בדיוק איפה שדאלאס חלשים

אם כבר אז עוד צעד מצויין של ג'רי ג'ונס, או יותר נכון הכפיל של ג'רי ג'ונס כי אני מוכן לשים כסף שסטיבן הבן שלו רצח אותו באותו לילה שהוא רצה לבחור את ג'וני מאנזיל במקום זאק מרטין, אחרת אין הסבר אחר ל-3 שנים האחרונות

אריאל גרייזס 18 בינואר 2017

האמת שהמספרים מספרים סיפור הפוך לגמרי:
Rodgers vs blitz (no blitz) in playoffs
57% comp (67%)
4.9 YPA (10.8)
1/1 TD/INT (5/0)
67.0 passer rating (132.5)
אצל בריידי המספרים מאוד דומים בין בליץ ללא בליץ. בקיצור, לא יודע אם עוד DL היה עוזר, אבל זה ממש לא נכון שלחץ לא מפריע לרוג'רס

אריאל גרייזס 18 בינואר 2017

טוב, המספרים יצאו עקומים, הנה הציוץ:
https://twitter.com/Pat_Thorman/status/821025347026251776

Maldini 18 בינואר 2017

לא כתבתי שלחץ לא מפריע לו (למי לעזאזל זה לא מפריע?) אלא שלחץ מקדימה לא מפריע לו כמו לפוקט פאסר'ס קלאסיים (טום בריידי, פייטון מאנינג וכו') בגלל שהוא מסוגל לברוח מהפוקט ואפילו קטלני יותר כשהוא עושה את זה ככה ששלדון ריצ'רדסון לא היה עושה את ההבדל לדעתי. בדיוק כמו שבשבוע שעבר דיימון האריסון, ג'ונתן הנקינס ואוליבייה ורנון לא עשו את ההבדל למרות שהגיעו אליו 5 פעמים (רובם היו קאברג' סאק'ס). תכנית המשחק של הג'איינטס הייתה לשמור אותו בפוקט באמצעות 3 MAN RUSH וקאברג' של 8 שחקנים וכל הסאק'ס שלהם הגיעו אחרי 7-8 שניות כשאף רסיבר לא הצליח להתפנות ורודג'רס לא יכל לברוח מהפוקט כדי להוציא לפועל את ה-BACKYARD BALL הרגיל (שבהתקפה נורמלית עם פרסונל איכותי לא היה צריך להוציא בכלל לפועל אבל וואטאבר עכשיו, זו לא הנקודה). זו הייתה גם התכנית של דאלאס אבל הסקנדרי שלהם הרבה פחות טוב משל הג'איינטס.

בקשר למספרים קראתי אותם אתמול אבל הם FLAWED כל עוד אין לנו גם את מס' הבליצים (הניחוש המושכל שלי הוא שהם לא גבוהים בכלל, בעיקר לא מול בריידי) אחרת כל קבוצה פשוט הייתה שולחת מיליון בליצים במשחק. פיטסבורג למשל היא קבוצה שלא מסוגלת לייצר טיפת פאס ראש בלי בליץ ובשבוע הבא היא תיאנס על כך קשות בין אם היא תשלח כאלו ובין אם לא. לא נראה לי שאני מחדש פה למישהו אבל הגנות שלא מצליחות לייצר לחץ קבוע עם 3-4 ראשרים בלבד הן בינוניות ומטה שהסיכוי שלהן להקשות את החיים של עלית QB's קטן מאוד.

אריאל גרייזס 18 בינואר 2017

אוקיי, סבבה

urlacher 18 בינואר 2017

אני יודע שזה לא קשור בכלל אבל גרמת לי להיות מאוד אופטימי מההגנה של הברס פתאום.
פנג'יו כמעט ולא עושה בליצים אבל הם עדיין סיימו סאק אחד מלהיות טופ 10 אחרי כמה שנים במרתף של הליגה מהבחינה הזאת.

חוצמזה מה שאני מסיק זה שבכדי לעצור את רודג'רס לא מספיקה הגנה טובה כמו של הג'איינטס אלא גם התקפה טובה שתיתן להגנה לנוח ותאפשר לו כמה שפחות הזדמנויות עם הכדור בין הידיים.

תומרג 18 בינואר 2017

בשולי הדברים, מבחינתי זו הוכחה נוספת לכך שפוטבול – עם כל הכבוד לגבריות ולאתוס הצווארון הכחול, עדיף שישוחק בתנאים אופטימלים.
10°C- שלג על הדשא ורוח, זה טוב אולי למיתוסים ולאנשי גרין ביי, מי שרוצה משחק טוב, בלי השמטות, החלקות וטעויות שיראה אותו באולם סגור (או במזג אוויר טוב)

שי אורן 18 בינואר 2017

תחזית לסופשבוע
1 – למרות כל הערכה העצומה למה שרודג'רס עושה בחודשיים האחרונים, אני לא חושב שיש לפאקרס את הכלים לעצור את ההתקפה של אטלאנטה. אייסי מאט ינצח בשוט אאוט במשחק האחרון לפני שהורסים את ה ג'ורג'יה דום. (עכשיו ראיתי שהליין אובר / אנדר עומד על 59.5 זה כסף על הריצפה)
2 – הסיבה שהפאטס נתנו לברוק אוסווילר להראות כמו QB היא כי ביליצ'ק כבר חודש מאמן אותם על איך לעצור את לביאון בל.

בקיצור – סופרבול מאכזב מבחינת ההייפ ואיכותי מבחינת פוטבול בין אטלנטה לפטריוטס.

שי אורן 18 בינואר 2017

לא יודע כמה שמו לב אבל במשחק בין אטלנה וסיאטל אחרי הטאצ'דאון הראשון של סיאטל שמו שיר של נירוונה בירידה לפרסומות, ואחרי הט"ד הראשון של אטלנטה שמו את פייפרבוי https://www.youtube.com/watch?v=E-scUf3Xp9w

אריאל גרייזס 18 בינואר 2017

פייפרבוי זה מעולה. באיצטדיון של סיאטל משמיעים כל הזמן שירי גראנג', דרך אגב

אח שלו 18 בינואר 2017

באיצטדיון של הפאטס שמים את פאקינג FUGAZI. עם הפתיחה ל-WAITING ROOM. לא חושב שיכול להיות משהו טוב מזה.

כח הגברה 19 בינואר 2017

כסף על הרצפה? אין סיכוי שייגמר, למשל, 31-28? 35-24?
הפעם האחרונה שראיתי כסף על הרצפה בהימורים היתה בליינים של הווינר על הישראלים באולימפיאדת לונדון (למשל, ששטילוב יסיים בין השמונה הראשונים בגמר הקרב-רב). הרווחתי שם לא רע, הפסדתי אחר כך את הרוב בהימורים מטופשים על הסטילרס…

NoOne 19 בינואר 2017

מלדיני היקר , יש לך ד"ש חם מאמביד ודאריו סאריץ'

אריאל גרייזס 19 בינואר 2017

אני לא מבין מה אתם עושים עם כל הניצחונות האלו. איך אתם דופקים ככה את התהליך??

NoOne 19 בינואר 2017

בן סימונס וג'ו אמביד , סאריץ', נואל,אוקפור(יקבלו עליהם תמורה לא רעה בטריידים),בחירת טופ 10 של הלייקרס השנה(הלייקרס על הפנים)
סוופ פיקס השנה ובחירת סיבוב ראשון של סקרמנטו ב 2019 בלי שום הגנה(וסקרמנטו נראים רע , אוי כמה שהם נראים רע)
בתוספת הבחירות של פילדלפיה וקאפ רום שיוצא מהתחת
3 שנים של הפסדים וקונטנדר של 10 שנים , כמו שאמרתי מהיום הראשון של התהליך , את מה שסאם הינקי עשה ילמדו בבתי ספר.

לסיקסרס יש סופרסטאר אמיתי , לא סופרסטאר מזויף כמו טאונס או קאזינס , מי שלא ראה את אמביד משחק הגנה לא מבין מה זה הגנה בכדורסל

Maldini 19 בינואר 2017

תגיד עכשיו אחרי שהפכתם להיות ווינרים ו-ESPN עושים פלקס למשחקים שלכם מה אתה אומר על מינדגואס קוזמינסקאס (תוספת סוואג לרוסטר הבינלאומי שלכם+מעלה את רמת האינטיליגנציה והעליונות הגזעית) + לה לה ואסקז (גם האני נאט צ'יריוס וגם חוסך נסיעות לטיחואנה) + הבת של ג'ף הורנסק תמורת הבחירת דראפט של סקרמנטו?

ראיתי את אמביד שבוע שעבר מול הניקס, עליי אי אפשר לעבוד, אין מצב שהוא לא בן 32, יש לכם חלון הזדמנויות של שנתיים ואני מציע לנצל אותו, לא תקבלו הצעה טובה יותר

NoOne 19 בינואר 2017

YOU HAD ME AT הבת של ג'ף הורנסק

Maldini 19 בינואר 2017

תמיד ידעתי שאתה איש של היגיון שפועל על פי שיקולים מקצועיים נטו, כרגיל תענוג לעשות איתך עסקים

Yavor 19 בינואר 2017

אגב, מישהו יודע לתת עידכון סטטוס על פציעות? מי ישחק בסופש ומי לא? נלסון חוזר?

אריאל גרייזס 19 בינואר 2017

נלסון כנראה בחוץ. עוד לא ידוע לגבי הרסיברים של ניו אינגלנד (הוגאן את מיטשל)

Comments closed