ההפסד בהאל

לא שבר, משבר

לפני שנתחיל, אני רק רוצה לקחת את האחריות על ההפסד הזה וגם זה מול סוונסי עליי. בשני המקרים שאלתי את עצמי מה אני מעדיף – ניצחון היום או ניצחון מחר בערב של הפטריוטס ובשני המקרים החלטתי לטובת הפטריוטס. אז עליי. לפחות אני יכול להיות רגוע בסופרבול מחר כשאני יודע שננצח.

 

לא ראיתי את כל החלק הראשון של המשחק אבל כנראה שלא הפסדתי יותר מדי. מי שחושב שכדורגל נקבע לפי חודשים קלנדריים ושהופה נגמר ינואר אז נתחיל לשחק כדורגל, ובכן – התבדה.

אין לי תובנות חדשות מאשר קודם. היו על המגרש רביעיה התקפית טובה ובחצי האחרון של המשחק גם חמישיה כזאת כשסטארידג' נכנס על חשבון צ'אן. זה לא שינה הרבה. מגיעים פה ושם להזדמנויות אבל לא מצליחים לפרוץ את הסכר. אין פה שום תירוצים, לא משנה כמה הקבוצה כרגע לא בכושר, היא לא יכולה להרשות לעצמה להפסיד ככה לקבוצה כמו האל (שכן, השתפרה בזמן האחרון והכל – עדיין).

אני מזהה הרבה תסכול אצל קלופ. מבין אותו. יש לו את ההרכב הכי טוב שהוא יכול תיאורטית על המגרש (טוב, לוקאס שם אז לא. באמת שאני לא מבין מה הוא עושה שם כרגע. לא ראיתי את הגול הראשון אבל בשני זה לגמרי באשמתו כשהוא מנסה לעקוב אחרי הכדור במקום להישאר עם החלוץ, כמו קורנרבק בפוטבול גרוע במיוחד) וכלום לא יוצא מזה. הוא חייב לצאת מהתסכול הזה עם תובנות חדשות. אני לא בטוח מה הן התובנות האלו, אולי פשוט כדאי לו להפסיק לשלוט במגרש ולהגיד לשחקנים שלו ללכת אחורה. נראה שהדבר שהכי חסר לשחקני ההתקפה של ליברפול כרגע זה שטחים. הכל כל כך צפוף. אין להם מטר לזוז. אולי אם הם ייסוגו אחורה ויתנו לקבוצה השניה קצת לשלוט במרכז אז הם יוכלו לקבל חלק מאותם שטחים בחזרה.

ואולי תובנה אחרת היא שקלופ קצת ירפה כי הלחץ שהוא משדר לא עושה טוב לשחקנים. אולי פסיכולוג טוב שיחזיר להם את הבטחון זה מה שהם צריכים כרגע, לא מאמן.

העונה עוד לא נגמרה אבל כדאי שמישהו שם יכנס לכושר מהר.

פרשת בא - בחירה חופשית
אדישות כללית

56 Comments

משה 4 בפברואר 2017

עם כל האהבה והחיוכים אני מקווה שמישהו בהנהלה ידאג להעיר אותו. את ההגדרות של איינשטיין על אי שפיות כולם מכירים וזה מה שהוא עושה כבר חודשיים. לחשוב שזה מאנה או לוקאס או מאטיפ זה פשטני, הבעיה עמוקה הרבה יותר. שיילך לישון ויתעורר פרגמטי, זה די בולט על רקע קבוצה שלקחה אליפות באמצע העונה בזכות הפרגמטיזם של המאמן שלה.

איאן ראש 4 בפברואר 2017

בעניין השליטה בכדור והשטחים, בדיוק מה שאני אומר מזמן. אבל לדבר זה קל וקשה לבצע (אבל בשביל זה הבאנו קלופ).
מאוד מתסכל ומדכא אבל לא לשכוח שמאבק בטופ 4 זה מה שציפינו השנה ורק לקראת שנה הבאה (עם השלמות בסגל) כנראה נוכל לדרוש מקלופ יותר (מאבק אמיתי).
בעיות עכשיו (העונה) יכול להיות חיובי כי יראה לקלופ מה לא מתאים לרמות שאליהן אנחנו שואפים לחזור.

אלי 4 בפברואר 2017

פשוט לא מסוגלים לבעוט למסגרת.

עמי ג 5 בפברואר 2017

1+
קלעת בול.
וגם למסור כמו שצריך לא יודעים. תמיד מטר אחד אחורה מדי ואז השחקן שמקבל את הכדור צריך לעצור את התנופה ולהתחיל מחדש.

TD 4 בפברואר 2017

קצת מעלה זכרונות מתקופת רודג'רס – מרגיש שהמאמן פשוט לא יודע איך לפתור את הבעיה. כל הקבוצות למדו כבר את השיטה ואין מספיק כשרון כדי לפתור את הבעיות על ידי פעולות אינדיבידואליות. צריך לשנות משהו וקלופ לומד את זה בדרך הקשה. כרגע משחק מול ליברפול לא מציג שום אתגר למאמן השני מבחינת תוכנית המשחק.

פלה קוטי 4 בפברואר 2017

יש לי הרגשה שאברטון מסיימת לפנינו העונה. תענוג.

איתן 4 בפברואר 2017

הייתה ציפייה ממאנה,קוטיניו או פירימינו שיפרצו את הבונקר,מה שמוכיח שהם לא באמת ברמה שמתקרבת לוורלד קלאס כמו שהיה עם סוארז בזמנו…מה שלאברטון כרגע יש בדמות לוקאקו,כמו גם שחקני בית מאוד מחוייבים,שזה בליברפול פחות יש היום

ran 4 בפברואר 2017

סחתיין על הכוחות להוציא פוסט אחרי משחק כזה…
TD צודק וחזרנו לימי רודג׳רס וחוסר התכליתיות,
כבר חודש אנחנו משחקים פחות שחקן כאשר לאלנה בהרכב וכנראה זה לא המיקום על המגרש אלא השחקן.
כאשר צ׳אן הוחלף אמרתי שהשני של האל בדרך וכל שילוב עם לוקאס בלי חיפוי זהו מסדרון פתוח לשער.
בתחילת השנה נהנו שקוטיניו היה השחקן הכי טוב פריימרליג וכל שנותר לקוות שהוא יחזור לכושר במהרה,
כי קלופ לא ישנה את השיטה, כנראה רק את הציוותים.
מתחיל להרגיש שמקום ברביעיה הראשונה מתרחק,
אנחנו הכי חלשים מבין 7 הראשונות נכון להיום.

רני 4 בפברואר 2017

אחרי שפסדנו להאל ולסוונזי אפשר פשוט לומר את האמת, אחנו חלשים ביחס לשבע האחרונות.

רני 4 בפברואר 2017

ללא ספק זמן לחשבון נפש. הרי אם העונה היתה מתחילה בראשון לינואר היינו מתחת לקו האדום, לא ? וחשבון הנפש צריך להיות שלנו האוהדים שהכתרנו משיח שחסין מכל ביקורת.

ולמה זה קרה ? כי כשקלופ חתם זה היה סוג של הצהרה שלמועדון יש תקוה כי הנה מאמן מהשורה הראשונה בחר בו על פני מחזרים אחרים אז התאהבנו. הניצחון על דורטמונד וההגעה לגמר ליגת אירופה עזרו להשכיח הופעה לא טובה בלשון המעטה בפרמייר ליג והכי קל היה להגיד שעדיין לא ניקו את האורוות. ושאנחנו סומכים על קלופ. איזה סלוגן נהדר. ואפילו כשבתחילת העונה התברר שג'ו אלן נמכר אבל החבר לוקאס נשאר ואפילו שודרג בהיררכיה נמצאו לזה הסברים "מקצועיים" ואת מה שאי אפשר להסביר מסבירים ב "אבל אני לא קלופ והוא יודע יותר טוב".

אז עכשיו הגיע ההנג אובר. שיקום מי שלא מסכים שאפילו בסוף ימי רוג'רס הקבוצה לא נראתה כל כך רע. זו לא חכמה לנצח כשקוטיניו בכושר שהיה בתחילת השנה וכל מטאטא יורה. מנג'ר ומאמן נמדד ביכולת להתמיד ביכולת טובה עונה שלמה ולהתמודד עם משברים, והכול בהתאם לליגה בה הוא משחק. וכאן זו לא הבונדסליג שבה מקום שני זה סוג של אליפות ואם לקחת אליפות אתה בכלל אלוהים. והציון של קלופ הוא נכשל מהדהד. קודם כל כישלון ברכש כי אחרי שאוריגי דוכא או לא התקדם הייתה חובה לרכוש חלוץ אימתני וכי מילנר כפתרון לאגף שמאל זו הברקה נחמדה לטווח קצר אבל לא מעבר לכך, כפי שמוכיחים החודשיים האחרונים. מורנו לא מתאים ? תרכוש מגן ברוך השם לא חסר תקציב רכש. ובשביל מה יש חלון העברות של ינואר לעזאזל אם לא בשביל למלא את השורות של סגל שרואים שנגמר לו כל הדלק ?

והכי גרוע הקיבעון המחשבתי. אחרי שצ'לסי הפסידה לארסנל באמירויות קונטה עצר ועשה חושבים ואת התןצאה אנחנו רואים. קלופ מאידך המשיך לשחוק את השחקנים באותה שיטת משחק שהפסיקה להיות יעילה לפני שלושה חודשים לפחות למרות הניצחונות שהושגו בזכות הברקה של אוריגי פה וסטארידג' שם. ההפסד היום היה ידוע אחרי חמש דקות כשהיה ברור שהיום אין לשחקנים אנרגיה ללחוץ. ההפסד מתבטא לא רק באובדן נקודות אלא בחבורת שחקנים לוחמים אחד אחד שבשבוע הבא יהיה להם עוד קצת פחות כוח לרוץ.

הלוואי שקונטה יעשה סדנת אימון בקיץ ושקלופ יירשם אליה. לא יזיק לו ללמוד דבר או שניים ממאמן טוב באמת.

זהו. ארוך מאד בשביל מי שמגיב לעיתים מעטות ובמשפט וחצי בקושי אבל הייתי מוכרח לפרוק במקום להוציא את העצבים על הסביבה.

בני תבורי 5 בפברואר 2017

בחיי, איך לא חשבתי על זה בעצמי, קונטה יעשה סדנת אימון וילמד את קלופ איך לוקחים אליפות עם לוקאס, רבע סטארידג' וספסל קצר יותר מהסבלנות של שרה נתניהו לחוקרי המשטרה. בתמורה קלופ ילמד אותו איך מייצבים סגל עם עומק של אוקיינוס.

יריב ס. 5 בפברואר 2017

מי שאשם בכך שפתחת עם לוקאס, משחקים עם רבע סטאר וללא ספסל זה קלופ ורק הוא.
נתנו לו עשרות מיליונים לרכש בקיץ והוא סיים את החלון בעודף של 20 מיליון. יש לו לכל תפקיד מועמד או שניים ואם הוא לא משיג אותו או המחיר לא נראה לו, אז הוא לא מביא ולא מתפשר.
האיש עקשן פרד בדברים האלה ואי אפשר להזיז אותו. וכן, יש לו בעיה של פרגמטיות וקיבעון.

אבי גלברט 5 בפברואר 2017

שרה גיבורת ביבי התכוונת בני ?
בני ,מסכים איתך במתמטיקה שלצ'לסי יש ספסל עמוק ולנו לא .אבל ,האשם היחידי בזה זה קלופ והעקשנות שלו .
שתי דוגמאות בקטנה ,סאקו ומרקוביץ .שחקנים שלנו (!) לא צריך לקנות .אחד ביציע שהסיבה היחידה שנראית לי זה כי הוא התחיל עם הבת של קלופ באימון או הטריד מינית את אשתו והשני מרקוביץ ,נכון לא הוכיח את עצמו שקיבל צ'אנס אצלנו , אבל עכשיו שחודש כולם נראים כמו הצרות של אותו ביבי , אין עם מי להעניש אותם מהספסל .
לליברפול יש מספיק כסף לרכש .קלופ מאז שהגיע היה מאד "ריווחי" למועדון .לא חסר לו כסף לרכש .
יותר מידי מקרים (מילנר,לוקאס ועוד ) מוכיחים שהאיש עקשן ואם אגו מנופח מידי שמשאיר אותנו באותו מקום שההינו בשנים האחרונות בסופו של דבר .נכון היתה חצי עונה מטורפת שכולנו נהננו לראות את הקבוצה וגם המיקום בטבלה פירגן .אני יכול להבין ברמות האלו משחק או שניים חלשים אבל לא חודש וחצי של קיבעון מחשבתי ונפילה מול אותו דבר כל הזמן .

רובי פאולר 5 בפברואר 2017

סאקו כבר לא שלנו, הועבר השבוע למושבה ע"ש מרטין קלי ובנטקה בסלהרסט פארק…

אבי גלברט 5 בפברואר 2017

ברור ,היה עד לפני שבוע ..והוא עדין מושאל כלומר שלנו ….

רני 5 בפברואר 2017

לא חשבת בעצמך על הרבה דברים. כחובב רוק אתה כנראה מתחבר במיוחד לקלופ שהוא סוג של כוכב רוק. במציאות מתברר שקונטה יודע לא פחות טוב מקלופ להחדיר מוטיבציה ולהמציא שחקנים מחדש (מוזס, לואיז, פדרו) ובנוסף לכך הוא ניחן ביכולת החשוב שמבדילה בין הטובים להכי טובים, לחדש ולחשוב ואפילו לשנות טקטיקה תוך כדי משחק. חילופים קבועים בדקות קבועות בלי קשר למה שקורה על הדשא גם קשטן ידע לעשות. ואת הליגה האנגלית לא לוקחים בלי עומק בסגל זה עד כדי כך פשוט.

בני תבורי 5 בפברואר 2017

אני אוהד יובה וככזה אני אוהד ענק של קונטה כשחקן ומאמן ועל יכולותיו אני יכול לספר לך דברים שלא ידעת. עם זאת, כשפירמינו ולאלאנה ועוד כמה ישפרו את יכולת הסיום שלהם מול השער, באמת לא יישאר כלום מהספסל העמוק של קונטה. בהחטאות האלה קלופ וודאי לא אשם.

משה 5 בפברואר 2017

אני לא חושב שקלופ לא מאמן טוב באמת אבל אני מסכים כמעט עם כל מה שכתבת. בינתיים הבנייה שמייחסים לו נראית כמו שילוב של תקרת פל קל עם חניון ברמת החייל. זה הזוי שעברנו 2 חלונות ואנחנו עדיין עם מילנר בשמאל ועם לוקאס בתור בלם מחליף.
בינתיים קלופ לא הוכיח שהוא ראוי לקרדיט האינסופי לו הוא זוכה והכי גרוע זה שכרגע נשארו רק שטיקים.

אבי גלברט 4 בפברואר 2017

דומה שבכול כבר נאמר…..כבר חודש השיטה מתנפצת לנו בפנים וכול משחק חוזר אותו תסריט …ממש לא משנה מי משחק …
טעות להאשים את לוקאס ממש לא …הוא היה בסדר גמור היום והתסריט של הגול השני היה באוויר 30 דקות ולא בגללו אלא בגלל שההינו בלחץ ואטרף עם 8 שחקנים בהתקפה ….
הפעמים המעטות שהגענו למצבים היה בכדורים ארוכים ,חומר למחשבה .
כל קבוצה שתשחק מולנו במערך של 9-1 תנצח בסוף .
די נמאס ,גם שקבוצות צמרת מאבדות נקודות אנחנו לא מנצלים .אמרתי לפני שבוע כבר ,מאבק פתוח על מקומות 2-7 ….

גורביץ' 4 בפברואר 2017

מיניולה גמר אותנו היום, איזה טעות. האל לא היו בכיוון אפילו עד אז

יריב ס. 5 בפברואר 2017

גם אנחנו לא

Havlicek stole the ball 4 בפברואר 2017

אתה מוכן לכתוב כבר על הפוטבול המעניין, אתה יודע,
זה שהקבוצה שלך משחקת מחר בגמר שלו?!?
איפה היומן, איפה ההתרגשות..

אריק 4 בפברואר 2017

קלופ מוריניו ופפ מאוד שונים. אבל לכולם היהירות עולה ביוקר העונה.

יוסי מזרחי 4 בפברואר 2017

נכון אבל אני מעדיף את החינניות והאנושיות של קלופ(ואני באמת לא מתכוון לזרות להם מלח על הפצעים), ואת היכולת של מוריניו לעשות בסוף סדר.
את הספרדי אני משאיר לאחרים.

אריק 4 בפברואר 2017

קלופ קצת מעצבן אותי העונה חייב לומר. מין זחיחות לא חיננית. ותירוצים מהתחת. הוא מאמן מעולה והקבוצה שלו לפחות מגיעה לגבהים שהיא ממריאה. הוא קצת מזכיר את פפ בעניין של ללמד את העולם איך הדרך הנכונה לשחק כדורגל ולא עושה שום התאמות. הוא כמובן פחות מעצבן מפפ. חוכמה גדולה זה לא.

צביקה 4 בפברואר 2017

הוא לפחות מודה כשהוא טועה (קריוס).

גור אילני 4 בפברואר 2017

גם פפ בסוף הודה, לא? (קאבאז'רו)

צביקה 4 בפברואר 2017

וואלה צודק, לא שמתי לב.

איתן 4 בפברואר 2017

שמישהו ישלח לקלופ את הסרטון למגן שמאלי לעונה הבאה
benjamin mendy AS MONACO
מבשל מצטיין שעוזר למונאקו להגיע כבר ל100 שערים העונה
https://www.youtube.com/watch?v=ckOCh_HAc2w&t=202s

אוהד 4 בפברואר 2017

מבאס. אבל נכנסים לפרופורציה.
חיכיתי כל הסופש לטור הקבוע. לא חלילה מאשים או בא בטרוניה אבל הטורים שלך בעניין היו הכי מעניינים וממש ציפיתי לאחר ( בכל זאת 20 שנה)

אריאל גרייזס 5 בפברואר 2017

רציתי לכתוב משהו אבל מצאתי את עצמי קצר בזמן ובמחשבות מתאימות. החיים זה מה שקורה לך וכו

אוהד 5 בפברואר 2017

נסלח.. :)

אריאל גרייזס 5 בפברואר 2017

אולי אם יהיה זמן בהמשך השבוע אני אכתוב משהו

אלעדוס 4 בפברואר 2017

מבינים את הבאסה, אבל טור לסופרבול זה מאסט

ניינר / ווריור 4 בפברואר 2017

כושר לקוי או בעייה מנטלית?

בני תבורי 5 בפברואר 2017

סגל קצר ולא איכותי, זה הסוד הגדול.

משה 5 בפברואר 2017

לדעתי סגל זו תשובה קלה מדי וטובה ל-2-3 הפסדים, לא לחודשיים כאלה. קשיי הסתגלות והיעדר מוחלט של תכנית ב׳.

יוסי מזרחי 4 בפברואר 2017

התוצאות של שלוש המחזורים האחרונים, מראים שכל הצמרת למעט צלסי שמשחקת בליגה אחרת, מפסידות הרבה נקודות והדרך עוד ארוכה וקשה.
אם נניח שצלסי וטוטנהאם יותר יציבות, אז המלחמה על שני המקומות הנותרים תהייה מלחמה אמיתית.
כרגע זה נראה כאילו שוונגר הולך להפסיד, ליברפול צולעת מאוד והקבוצה שלי, הכי לוזרית שאפשר.
קשים חיי האוהד, והשמחה היחידה היא השמחה לאיד.

אמיתי 4 בפברואר 2017

בלי הריצה של צלסקי זה היה יכול להיות מירוץ לתואר
צמוד עם כמה קבוצות. משו שלא קרה הרבה זמן. חבל

בני תבורי 5 בפברואר 2017

כשאתם ראיתם את המשחק אני ישבתי ביציע סר אלטון ג'ון וראיתי משחק אדיר של ווטפורד ברנלי כך שאין לי מה לומר על המשחק הזה. מצד שני, בדקתי ומצאתי שהאיש אותו אני מגדיר כגדול מאמני הכדורגל בהיסטוריה, כך בפירוש יוסי מזרחי, חרבן קוביות שש שנים ועמד קרוב מאוד לפיטורין עד שמצא איזה צרפתי וזה היה בעידן שבו כל הליגה עלתה כמו תקציב הנעליים של צ'לסי או סיטי ומה ששולם על פוגבה היה תקציב הביטחון של המדינה עם הצבא החזק במזרח התיכון. לא יהיו יותר שושלות בסדרי גודל כאלה שפרגוסון יצר, אבל האליפויות יתחלקו באופן שוויוני יותר. חלק מהקבוצות יזכו עם תקציבים פסיכיים וחלק עם הליכי בנייה. קלופ הוא בנאי. כמו פרגוסון.

יואב 5 בפברואר 2017

בני,
פרגי הגיע למועדון אנדראצ'יבר של שנים, קבוצה שיכורה שאיבדה את דרכה מזמן.
זה אכן לקח לו זמן. אריק היה החוליה החסרה למבנה מושלם שלקח לו שלוש שנים לבנות ועל הדרך לקחת גביע אנגלי ולנצח את ברצלונה של קומאן בגמר המחזיקות. אבל כן, היה חסר משהו.
אני חושב שקלופ הוא מהסטייל הזה. צריך לתת לו זמן ולא להפריע לו.

יוסי מזרחי 5 בפברואר 2017

מיום פרישתו של סיר אלכס לא חשבתי שתוכל להיווצר שושלת דומה.
אני מסכים לניתוח שלך, יהיה יותר שוויון בחלוקת התארים.

אריק 5 בפברואר 2017

על כל פרגי יש 100,000 סונסים.
אז צריך להזהר.
קלופ ייבחן לדעתי בעונה הבאה לא בעוד שלוש.
אם לא יהיה שיפור מובהק ומשמעותי. ישאלו שאלות ובצדק.

אריק האחר 5 בפברואר 2017

קלופ הוא לא סיר אלכס נקודה
פשוט השטנץ הזה כבר לא קיים.
קלופ מאמן מצוין אבל עדין לא יכול להוציא מהסגל שיש לו מה שפרגוסון
הוציא מהסגלים שלו ולכן כל השוואה של קלופ לפרגוסון היא לא הוגנת.
אני לא יודע בדיוק מה חסר לליברפול אבל אליפות לא נראה שתיקחו עם
כזה סגל .

עמי ג 5 בפברואר 2017

מה שחסר לקלופ זה כמה תינוקות

ישרון 5 בפברואר 2017

הבעיה שאני רואה זה המון דרבאליסטים בלי גולרים ואז תמיד נתקעים במהלך האחרון כי את זה אף אחד לא יודע לעשות

בני תבורי 5 בפברואר 2017

זה זה פחות או יותר

matipool 5 בפברואר 2017

גם הגנה .
צריך אולי להביא מאמן הגנה מה-NFL .

זה משנה 5 בפברואר 2017

דראבליסטים ללא תכלית.
ובכלל ברגע ששחקן מרכז השדה שלך (צ'אן) חושב שהוא דרבליסט על, אז מצבך קשה עוד יותר.

רובי פאולר 5 בפברואר 2017

היס-מקס החליט לא להקליט לי את המשחק וחסך לי שעתיים שינה. אז עצמתי עיניים ודימיינתי אותנו מחזיקים בכדור 99% מהזמן, מנסים עם ראש בקיר מכל מקום ולא מצליחים לייצר כלום ואז חוטפים ממצב נייח וממתפרצת בסוף. בחיי, לא צריך כבר לראות את המשחק, הכל אותו דבר. וזה עצוב, כי אנחנו חוזרים לימי הקיבעון של בניטס – השיטה אותה שיטה ושומדבר לא ישתנה, אפילו שאנחנו לא מצליחים כלום.
אני לא מבין איך כולם רואים שמול הגדולות השיטה שלנו נהדרת אבל מול הקטנות, אם לא מבקיעים תוך עשרים דקות, אנחנו יכולים לשחק גם 8 שעות ולא יקרה כלום. ובאמת לא קורה כלום, אין שינוי מערך, אין לזרוק עוד חלוץ במקום מגן במחצית ולראות מה יקרה… כלום.
וכנראה שבאמת לא מצאו משהו איכותי בחלון (לא הייתה איזו החתמה משמעותית באף קבוצה לדעתי) אבל זה שנשארנו, שוב, עם הלוקאסים זה באמת מבאס מאוד.
STUCK IN A MOMENT….

איאן ראש 5 בפברואר 2017

תכלס, יכלת לתת ציונים גם בלי לראות תמשחק :)

בני תבורי 5 בפברואר 2017

אני חושב שהשגיאה הכי משמעותית של קלופ היא שהוא לא מתעקש לשחק עם חלוץ ויש לו שניים כאלה בסגל. אחד מוכח בכושר זוועתי אחרי פציעות והשני פרוספקט מוכשר וחסר ניסיון. אף אחד מהם לא ייכנס לפורמה אם לא יקבל מקום קבוע בסגל. ואם קלופ לא מאמין בהם, אז שיביא מישהו אחר בקיץ.

טל 12 5 בפברואר 2017

בדיוק.
חשבתי נראה את סטארידג׳ ואוריגי בהרכב הפותח בתקופה שמאנה נעדר וקוטיניו פצוע (ועדיין לא חזר לכושרו הטוב) אבל קלופ לא הכניס אותם לעניינים כל התקופה.הוא מתעקש לא לשחק עם חלוץ,גם בתקופה שמאנה הנהדר נעדר.

איאן ראש 5 בפברואר 2017

כשהיתה את התקופה שאוריגי הבקיע כמה משחקים רצוף, חשבתי שהוא הרוויח את מקומו (האמת, כבר שנה שעברה הראה פוטנציאל). נראה שעדיין בצורת משחקו הוא לא מתאים לסגנון שקלופ רוצה לראות וחבל כי לדעתי ברגע שיבינו אחד את השני זה מצב של וין-וין.
על סטאר אני מוותר, סתם מפתח ציפיות ונפצע.

matipool 5 בפברואר 2017

כבר יותר משבועיים שאני מזמזם לעצמי "זה לא שבר , זה משבר" .
אז עכשיו זה כבר לא שבר ולא משבר .
כמו שכתבתי הבוקר לרובי – קטסטרופה , דיכאון , חוסר אונים , אימפוטנציה .

Comments closed