בוקר טוב, היום סופרבול

קשה למצוא סיפורים מרגשים מחוץ למגרש על המשחק היום, אבל ברגע שיתחילו לשחק אז יגיע האקשן

Super-Bowl-LI-Atlanta-Falcons-New-England-Patriots-700x367

לכל אחד, אני חושב, יש את המקום שאליו הוא הולך כשקצת קשה, מקום שאתה נזכר בו ושמעלה לך חיוך על הפנים גם כשלא טוב.

בשנתיים האחרונות, המקום הזה בשבילי היה פיניקס, אריזונה, בסופרבול 49. אתם יודעים, מלקולם באטלר מגיע משום מקום ומנצח את המשחק, בריידי שם 13 מ-15 ברבע האחרון? אבל אצלי היה מדובר הרבה יותר מהרגעים הספציפיים האלו במשחק או אפילו המשחק כולו. זה דאון טאון פיניקס עם החגיגות שלה, זה להיות באיצטדיון ארבע שעות לפני הפתיחה, זה הצגת השחקנים והופעת המחצית והעובדה שלא יכולתי לזוז מהכסא במשך שלוש וחצי שעות מרוב מתח. זה הקהל של הפטריוטס שנשאר באיצטדיון הרבה אחרי שהחגיגות הסתיימו וצורח את השם של בריידי פעם אחר פעם אחר פעם. כל הסופשבוע הזה היה כל כך מושלם שכשאנשים שואלים אותי אם אני אסע לעוד סופרבול התשובה שלי היא שאין מצב כי שום דבר לא יוכל להתעלות על החוויה ההיא ועדיף לא לנסות בכלל.

אתם יכולים להבין, אחרי הפתיחה הזאת, למה השבוע הזה היה טיפה פחות מרגש מבחינתי מסופרבולים קודמים. זה לא שאין משק כנפי היסטוריה היום – אולי נזכה לראות קב זוכה לראשונה בחמש אליפויות – אבל באופן כללי אני הרבה יותר רגוע מפעמים קודמות. מבחינתי, מקומו של בריידי כגדול ביותר כבר הובטח לפני שנתיים וכל מה שבא עכשיו זה הציפוי על העוגה (אם תרצו, שנות וושינגטון של ג'ורדן. אם ג'ורדן היה מגיע לסדרת גמר האליפות בגיל 39, כמובן) וברור לי שאלו שמעדיפים מישהו אחר, אם זה פייטון או רוג'רס או מונטנה (דרך אגב, הטיעון שמונטנה לא הפסיד סופרבול בתור הוכחה לגדולתו תמיד היה נראה לי חסר הגיון – יש לך אתלט שהשיג ארבע מדליות זהב ואחד שהשיג ארבע זהב ושלוש כסף – מי מבינהם גדול יותר? חשבתי ככה) לא ישנו את דעתם, אז מה זה כבר משנה? כל מה שנשאר זה פשוט להנות מהמשחק.

נדמה לי שזה גם נכון לגבי הפטריוטס עצמם. מעולם לא ראיתי אותם כל כך רגועים לפני משחק, כל כך נינוחים, אבל בקטע טוב – לא של שאננות. ב-2007 העונה המושלמת ישבה לכולם על הכתפיים. ב-2011, המחשבה על להפסיד עוד פעם לג'איינטס היתה בלתי נסבלת, לפני שנתיים – טוב, הסיפור של דפלייטגייט פשוט מיסך את הכל. הפעם? אתה רואה את בריידי עונה בנינוחות לשאלות, את בליצ'ק מחייך מדי פעם. באמת נראה שסוף סוף הם הגיעו לסופרבול שבו הם יכולים להנות. בדיוק מה שאני מתכוון לעשות היום.

NFL: Miami Dolphins at New England Patriots
הצלחנו לרכז לתמונה אחת את כל המאמנים והשחקנים שהגיעו לשבעה סופרבולים

צריך גם להודות שמבחינת סיפורים מחוץ למגרש, למשחק הזה יש אפיל די מינימלי. אין פה יריבות בכלל, אין סיפורים על שחקנים שהיו בשני הצדדים והמקסימום שאפשר למצוא זה שמאט ראיין שיחק בבוסטון קולג'. האמת היא שאטלנטה היא עיר שספורט כל כך לא משמעותי אצלה שאפילו אי אפשר ממש להתרגש מאליפות פוטנציאלית שלה. תחשבו ככה – הפאלקונס מעולם לא לקחו אליפות, כל העיר ראתה בדיוק אליפות אחת, של הברייבס לפני 20 שנה – ועדיין יש אפס התרגשות שם למשחק היום. איפה זה ואיפה קליבלנד, למשל, כשהאינדיאנס שיחקו השנה בוורלד סירייס אחרי שהקאבס הביאו אליפות לעיר ועדיין האוהדים שלהם היו באטרף טוטאלי.

למעשה, כשחושבים על זה, כל קווי העניין כמעט בסופרבול הזה שהמדיה מטפחת קשורים לפטריוטס בפני עצמם. בעיקר, כמובן, בריידי נגד גודל. כאילו אטלנטה הם רק נספחים בסיפור הזה. וכולם כאלו ילדים טובים – איפה חוליו ג'ונס ואיפה נניח טרל אואנס (הערת אגב – ועדת ההול אוף פיים צריכה להתבייש בעצמה שהוא לא נכנס גם הפעם) מבחינת אישיות מעניינת של ווייד רסיבר. לבקש מהפטריוטס להיות מעניינים זה בכלל מוגזם. מזל שיש את מרטלוס בנט שלא דופק חשבון לאף אחד.

אבל נראה לי שעל כל מה שהסופרבול הזה חסר מבחינת סיפורים מחוץ למגרש, יש בו מספיק סיפורים על המגרש כדי להפוך לקלאסיקה. מאז 2009 לא קיבלנו סט כזה של התקפות בסופרבול כשבעצם אנחנו הולכים לראות את ה-MVP והסגן שלו הולכים ראש בראש עם שתי התקפות מאוד מאוד דינמיות. אמנם זה לא הקרב של בליצ'ק מול קארול לפני שנתיים, אבל גם פה יש צמד מאמנים מעולה שיעמוד בצידי המגרש, כששני מתאמי ההתקפה הם כאלו שבאמת נהנים לשחק עם הכלים שיש להם ואני בטוח שנראה כל מיני רעיונות חדשניים על המגרש. באחת וחצי בלילה, כשהכדור יעוף באוויר בפעם הראשונה, כל הסיפורים האישיים ישארו בצד, כל הטרמפיסטים ילכו לישון ונישאר רק עם פוטבול, ופוטבול טוב.

אז מה יקרה באמת כשכל הסיפורים המשניים ייגמרו ויתחיל הדבר האמיתי? ובכן, ההערכות שלי טובות כמו של כל אחד. אני לא אחזור על המפתחות למשחק של כל קבוצה, אני חושב שהם די ברורים ודומים. כל הגנה צריכה להצליח להפעיל לחץ על הקב ולשבש את הראוטים של הרסיברים על מנת למנוע מהצד השני להכנס לקצב. אני שומע הרבה אנשים שחושבים שמשחק הריצה של הפטס יהיה דומיננטי במשחק אבל אני מתקשה להאמין שזה יקרה אלא אם הפטס יקחו הובלה מוקדמת וינסו להריץ את השעון. בכל מקרה אחר אתה שם את הכדור בידיים של השחקן הכי טוב שלך וכולנו יודעים מי זה.

ההרגשה שלי זה שנראה בהתחלה משחק עם סקור נמוך שבו ההגנות דומיננטיות ומצליחות לשבש את היריב אבל באיזה שהוא שלב ההתקפות יעשו את ההתאמות הנדרשות וההגנות יתעייפו כך שבחצי השני נראה הרבה מאוד נקודות על הלוח כשהניצחון הולך לקבוצה שתקבל את הכדור אחרונה.

התוצאה? 34-31 לפטריוטס. בהארכה. כי אחרי 50 סופרבולים מגיעה לנו אחת כזאת סוף סוף.

חוץ מזה, אם בא לכם לשמוע עוד קצת פוטבול, אז אני אמור לעלות עם חבר אוהד פאלקונס (כן, יש כאלו בארץ) ל"מגרש פתוח" בערוץ הספורט, היום בחמש ורבע כזה.

או כמו שההיא שישבה לידי בסופרבול צרחה בגרון ניחר (דמיינו את זה בפיץ' גבוה במיוחד):

!GO PATS! GO PATS! GO PATS! GO PATS

אדישות כללית
קר מדי לים

97 Comments

נתי 5 בפברואר 2017

אני דווקא לא אוהב את הנינוחות הזאת. את החיוכים של בליצ'ק, את ההתרגשות של טום כשדיבר על אביו (כך, ברגע אחד של תום, ילד בן שבע סוחט מבריידי מה שעשרות עיתונאים מטומטמים לא עושים במשך שנים), ובהמשך על אמו החולה (בעקיפין). בסוף עוד חומות השנאה עלולות להיסדק…

אריאל גרייזס 5 בפברואר 2017

אל תדאג, הם יגיעו עוד מעט השונאים, שום דבר לא מפריע להם

Yavor 5 בפברואר 2017

כתבתי גם אני שזה מרגיש מנומנם קצת. זה כאילו העונה נגמרה כמר מזמן (שבועיים, כלומר היה לנו כבר ראשון-נטול-פוטבול), ויש עוד איזה משחק שחייבים לשחק אותו.
איך בגין היה אומר (אבל הפעם לא בקטע רע): "בהצלחה לשני הצדדים"

יהודה 5 בפברואר 2017

1.אתה לא מתלהב/מתרגש כי זה ענין של גיל עוד כמה שנים תראה רק תקצירים ולא תצפה לאורך הלילה-ניסיון
2.מקווה שמאט ראיין יזכה ובריידי גדול נבחר 199 נדמה לי

אריאל גרייזס 5 בפברואר 2017

אני רואה פוטבול כבר 20 שנה כמעט ולא ירד לי, לא קשור לגיל. רק לפני שנתיים זרקתי הכל וטסתי לסופרבול. אולי זה ישתנה בעתיד אבל לא חושב שזה עניין של עייפות החומר

Yah 5 בפברואר 2017

מה ״זרקת״ כדי להגיע לסופרבול?

אריאל גרייזס 5 בפברואר 2017

אשה עם שלושה ילדים, אחד מהם בן חודש. וגם לא מעט כסף

תומרג 5 בפברואר 2017

אני בן חמישים ושש ועדיין מתרגש

קורדל סטיוארט 6 בפברואר 2017

משחק של בול טימור נגד פיטסבורג ,כשחזרנו מהקבר עם התפיסה של אנטוניו בראון רעדתי כל המשחק מלחץ וזה אחרי עשרים ומשהו שנות מעקב.

יהודה 5 בפברואר 2017

מדבר על גיל 55

אריאל גרייזס 5 בפברואר 2017

טוב, יש לי עוד איזה 15 שנה עד אז

YG 5 בפברואר 2017

13 וקצת. אל תהיה כזה אופטימי

רון 5 בפברואר 2017

איפה רואים את המשחק?
אני מתכוון למקומות שמקרינים, לא לערוצים שמשדריםץ וואלה הזניחו את הנושא השנה.

אורן השני 5 בפברואר 2017

יש פוסטים שמרכזים את הנושא בדף הפייסבוק "פוטבול אמריקאי". לא חייבים משתמש או להצטרף לקבוצה בשביל לקרוא

עב״ד 5 בפברואר 2017

דווקא לי יש הרגשה שהשאננות הזו שלילית, ואטלנטה תוביל בשלב מסויםלקראת הסוף ביותר מעשר נקודות, ותנצח.

שי אורן 5 בפברואר 2017

הרגשה שלי שזה הולך לאטלנטה. הרבה תלוי בזריקת מטבע ובדרייב הראשון.

פלר 5 בפברואר 2017

מסכים לגבי הדרייב הראשון, פחות לגבי האלופה..
לדעתי אטלנטה חייבת לשים ניקוד באחד משני הדרייבים הראשונים כדי לקבוע את הקצב, אחרת אני לא רואה אותם לוקחים במשחק צמוד.
הנסיון, משחק הריצה וההילה מסביב לבריידי לא מומלצים לשחקני אטלנטה בדרייב אחרון.

פאקו 5 בפברואר 2017

תודה רבה אריאל. גם על הפוסט וגם על הסיקור לאורך כל העונה. מאחל לקבוצתך כישלון היום (לא שום דבר אישי נגדך).

עומרי 5 בפברואר 2017

פאטס AllTheWay!!!!

אבו צ'יצ'ריטה 5 בפברואר 2017

למשחק היום יש משימה קשה על הכתפיים וזה להציל פלייאוף משמים שלא היה משמים כמוהו. לגמרי יש את הפוטנציאל שזה יקרה – באמת שתי קבוצות אדירות ממש – אבל באותה מידה יש סיכון שקבוצה אחת מתנפלת מהשריקה ומכניסה את השניה לבור שאי אפשר לצאת ממנו, ומשם זה מדרון חלקלק. כמובן שתסריט כזה יותר סביר ביחס לפאטס, בגלל הנסיון ובליצ'ק ובריידי וכו', אבל לך תדע.

yaron 5 בפברואר 2017

אטלנטה מתנפצים על הפטס ולוקחים במעל 10 :-)

רוני 5 בפברואר 2017

בנוגע לגדולתו של בריידי … אם בוחנים את הנתונים היבשים אז אין על כך עוררין, הכי הרבה הופעות סופרבול ושיווין בזכיות אם ינצח יהיה גם המוביל בזכיות … אבל הוא נהנה כל השנים ממאמן על כמו בליצ׳ק דבר שלא היה לפייטון . אם מסתכלים על מידת ההשפעה של שחקן על קבוצה אז לפי דעתי פייטון השפיע יותר על הקבוצות בהן הוא שיחק , לראיה בעונה שהוא היה פצוע בקולטס הם צללו למאזן הגרוע בחטיבה .. ובעונה האחרונה דנבר בלי מאנינג לא הגיעו בכלל לפלייאוף הוא היה הרבה מעבר לשיא וגרוע. בעונה האחרונה אך עדיין יכולת קריאת המשחק וניהול המשחק עשתה את ההבדל … הגדולה של הפטס היא השמירה על היציבות בצמרת לאורך זמן ופה לדעתי זו הגדולה של בליצ׳ק
ובריידי פחות משפיע על הקבוצה מבעבר עובדה שהם היו במאזן 3-1 כשהוא חזר לשחק , אז השאלה שנשאלת היא האם בריידי היה מגיע לכל ההישגים האלה בלי בליצ׳ק ? האם נותנים יותר מדיי קרדיט לבריידי ?

אריאל גרייזס 5 בפברואר 2017

הייתי בדיונים האלו מיליון פעם ולא כזה בא לי לפתוח את כל העובדות (נניח הטיעון שדנבר בלי פייטון השנה לא הגיעו לפלייאוף – שנה שעברה הם לקחו אליפות כשפייטון נראה כמו אוסווילר בעקרון), אני רק אגיד את זה על שאלת בליצ'ק-בריידי – שניהם מהגדולים בהיסטוריה, כל אחד מהם לדעתי לוקח אליפות או שתיים לבד. אף אחד מהם לא מגיע להישגים האלו בפני עצמו. צריך שילוב מנצח מהסוג הזה. מעניין שאף אחד אף פעם לא פקפק בגדולתו של מונטנה שהיה לו את וולש, למשל.

עידן. 5 בפברואר 2017

סתם משהו מעניין לעניין מונטנה, כי במקרה לפני כמה ימים הסתכלתי על הסטטיסטיקות שלו.

להפתעתי, בעונת 1990 בה הוא זכה ב- MVP של הליגה, הוא עמד על שורה סטטיסטית של 26 ט"ד מול 16 אניט' בפחות מ- 62% אחוז השלמה (וזה כשהוא מוסר לרסיבר הטוב בכל הזמנים).

אז נכון שהפוטבול השתנה משמעותית לטובת הק"ב וההתקפות, ועדיין, מדהים ששורה סטטיסטית שהיום ק"ב בינוניים סטייל ג'י קאטלר או ראין טניהיל עוברים בקלות, הייתה עונת שיא של מי שנחשב עדיין ע"י רוב הפרשנים לק"ב הגדול בכל הזמנים.

תומרג 5 בפברואר 2017

הפוך, הפסקה האחרונה צריכה להיות מנוסחת כך:

"אז נכון ששורה סטטיסטית שהיום ק"ב בינוניים סטייל ג'י קאטלר או ראין טניהיל עוברים בקלות, הייתה עונת שיא של מונטנה, ועדיין, מדהים איך מי שנחשב עדיין ע"י רוב הפרשנים לק"ב הגדול בכל הזמנים השיג את השורה הזו בימים שלפני שהשתנה הפוטבול משמעותית לטובת הק"ב וההתקפות.

יריב 5 בפברואר 2017

גם בעונה ההיא היו שני קוורטרבקים עם יותר טאצ'דאונים ופחות חטיפות ממנו. מון, שעשה את זה גם עם הרבה יותר יארדים ואחוזי השלמה טובים יותר (בקצת), וקאנינגהאם, שעשה את זה באחוזים פחות טובים, אבל הוסיף כמעט אלף יארד בריצה (וחמישה טאצ'דאונים).

תואר הMVP, אז כהיום, מתבסס גם במידה רבה על ביצועי הקבוצה, אז למרות שהיו 3-4 קוורטרבקים עם עונה טובה ממונטנה (מון, קאנינגהאם, קלי, אולי דה-ברג או סימס), אצל אך אחד מהם הקבוצה לא העמידה מאזן מספיק טוב בשביל שיקבלו את הMVP (טוב, לא מדויק, תלוי *איזה* MVP).

בליקי 5 בפברואר 2017

לא רואה את בליצק לוקח אליפות עם אנדי דלתון נגיד. וכן את בריידי לוקח אליפות עם סינסנטי (לא של השנה). אבל חלק מהגאונות של בליצק היא שלא היה נתקע בקבוצות שהקב שלהן הוא אנדי דלתון

יובל 5 בפברואר 2017

השנה נ"א היתה מגיעה גם עם גארופולו לסופרבול. אפילו עם ההולוגרמה של פייטון (שעדיין התעלה על בריידי בגמר ה-AFC בשנה שעברה) הם היו עושים את זה.

אלון 5 בפברואר 2017

גם עם בריסקט

רוני 5 בפברואר 2017

הירידה של פייטון ביכולת הייתה כתוצאה מפציעה חוזרת וגם מהעובדה שקוביאק פיתח שיטה שלא התאימה לו …דנבר שיחקו בונקר בכל העונה האחרונה ופייטון כמעט שלא יכל לבוא לידי ביטוי בהתקפה שהייתה מוטה למשחק הריצה , עדיין שפייטון עומד מאחורי הסנטר נותן לקבוצה יתרון פסיכולוגי לעומת שאוסווילר פותח …בריידי הגיע לליגה אלמוני הוא התפתח בזכות השיטה של בליצ׳ק. בכלל לא בטוח שהיה מצליח תחת מאמן אחר …לעומת זאת אם תשים את בליצ׳ק בקליבלנד בראונס אני בטוח שהוא יעשה מהם קבוצת פלייאוף לגיטימית …

יוסי מהאבטיחים 5 בפברואר 2017

ומהי? במחילה, השיטה של בליציק?
למיטב זכרוני הם שיחקו הם שני TE וגם בלי. שיחקו עם איומים עמוקים כמו מוס וגם עם ראוטים קצרים. שיחקו על הקרקע וגם עונות בלי שום איום מאחור.

מסתבר שבליציק הצליח להסתיר כל כך הרבה חולשות, שאני מתחיל לחשוב שבריידי הוא פאקינג אוסוויילר.

אה, ואם נדמה לך שפייטון היה חלש בעונה שעברה רק כי קוביאק בנה שיטה לא מתאימה אז לא ראית את הברונקוז בכלל.
פייטון הסריח את השועלים ולא צריך להתבייש להגיד את זה. הוא עדיין ק"ב היסטורי.

רוני 6 בפברואר 2017

מן הסתם זו לא הייתה הסיבה. היחידה העובדה הייתה שפייטון היה מאוד מוגבל בשנה האחרונה ומן הסתם המטרה של דנבר הייתה להסתיר את המגבלות שלו בנוסף לגיל מתקדם ופציעות שתרמו לירידה ביכולת שלו , ממש לא השוותי את בריידי לאוסווילר זה ברור שהם לא באותה רמה , אני חושב שהציוות של בריידי בליצ׳ק הוציא מבריידי את מלוא הפוטנציאל שלו גם ג׳ורדן לא לקח אליפויות עד שפיל ג׳קסון הגיע לשיקגו . על הכישרון של בריידי אין ויכוח אבל הוא היה חייב מאמן כמו בליצ׳ק כדי שהפוטנציאל שלו יתמממש , לא בטוח שתחת מאמן אחר הוא היה מגיע לאותם תוצאות

אח שלו 5 בפברואר 2017

יש פה כמה אלמנטים שעובדים לרעת הפאטס. שיטת הריצה של השאנאהנים תמיד עשתה בעיות להגנות של בליצ'ק, ממגוון סיבות (כמו, לדוגמא, ההישענות על שחקני קו הגנה שמנים שקשה להם לרדוף לצדדים ומעדיפים להגן נגד ריצות "כוח". יעני, מעדיפים להגן נגד ריצות כמו של הסטילרס מאשר נגד ריצות כמו של הברונקוס או הפאלקונס). היכולת של הפאלקונס להתקדם במגרש דרך מסירות לראנינג בקס וטייט אנד (שעובדת נגד הליינבקרים היחסית איטיים של הפאטס). היכולת של הפאלקונס ללכת לכלי הנשק ההתקפי מס' 3 ו-4 שלהם גם כשמחסלים להם את כלי הנשק מס' 1 ו-2.
אם זה היה משחק עונה רגיל, הייתי מהמר נגד הפאטס, בגלל כל הדברים האלה. אבל זה לא משחק רגיל. אז יאללה דיון לואיס מלחמה.

Amir A 5 בפברואר 2017

לצערי אטלנטה 34-17

יובל 5 בפברואר 2017

נ"א במעל סקור אחד.
ההתלבטות היחידה שלי פה היא בגלל שכל הסופרבולים שהם היו מעורבים בהם נגמרו בהפרש של פחות מסקור.

Maldini 5 בפברואר 2017

לצערך ולצער הנשיא הנבחר שלך

נדב 5 בפברואר 2017

שונאים אותם כי מקנאים בהם וזה שהם צמד רמאים לא עוזר

ניינר / ווריור 5 בפברואר 2017

צריך לסגור את הhof אם טרל אואנס נשאר בחוץ וקוויטר כמו טומלינסון כן נכנס. מביך

תומרג 5 בפברואר 2017

גם לאואנס מגיע וגם לטומלינסון.
למה אחד צריך לבוא על חשבון השני?

אגב, אין לי ספק שאואנס ייבחר בעתיד.

Yah 5 בפברואר 2017

פאקינג קיקר נכנס לפני to

אח שלו 5 בפברואר 2017

TO חייב להיות בפנים – וזה באמת מבזה את הבוחרים שהוא לא. אבל גם טומלינסון חייב להיות, קוויטר או לא.

אגב, הביזיון היותר גדול (בהרבה, בעיני): ג'רי ג'ונס בפנים, ג'ימי ג'ונסון לא. אין יותר ערימת בולשיט מזה.

ניינר / ווריור 5 בפברואר 2017

הבעיה של ג'ימי גונסון היא הרזומה הקצר שלו בליגה, בטח כשלא מחשיבים את התקופה במיאמי. אבל על מה שהוא עשה בדאלאס מגיע לו להכנס. גם לג'רי.

אח שלו 5 בפברואר 2017

אבל זו בדיוק הנקודה. על מה בדיוק ג'רי נכנס? בלי ג'ימי ג'ונסון מה הוא עשה בדיוק (אני לא מדבר על לבנות איצטדיונים עם מסך גדול)? התרומה של ג'ונס לפוטבול מעבר למנות את ג'ימי ג'ונסון היא שלילית. ג'ימי הביא את השושלת לדאלאס, ג'רי קטע אותה באיבה. אם ג'רי נכנס (על האליפויות של דאלאס) אז ג'ימי חייב להיכנס (כי לא היו אליפויות לדאלאס בלי ג'ימי).

ניינר / ווריור 5 בפברואר 2017

ג'רי ג'ונס נכנס על מפעל חיים. הוא דמות מאוד משמעותית בהסטוריה של הליגה

יואב דובינסקי 5 בפברואר 2017

אני מסכים איתך לגבי אטלנטה. כלומר, יש שם הכל, פוטבול, כדורסל, בייסבול, ארחו אולימפיאדה ואפילו קבוצת כדורגל מצטרפת עוד חודש ואני מאוד אוהב לנסוע לבקר שם, אבל אווירת הספורט שם רדומה משהו. אגב, האם יארחו את הסופרבול בעוד שנתיים.
שמח בשבילך שחווית סופרבול ועוד בצורה כל כך עוצמתית.

עמרי 5 בפברואר 2017

אני לא חושב שיש באמת תחרות לאוהדת ההיא של חיפה. Haiiiiiiiifffffffa

אלון 5 בפברואר 2017

אף פעם לא אהבתי את הפטס אבל אז עברתי למסצוסטס. היום אני שונא אותם.
אנשים בעבודה שמתפלאים שאני רוצה שהם יפסידו מזכירים לי ישראלים שהופתעו שגם באירופה אני רוצה שמכבי יפסידו.

קורדל סטיוארט 5 בפברואר 2017

תודה רבה על עונת סיקור נפלאה.תענוג לקרוא את כל הטקסטים והערות /הארות של כל החבר'ה.חבל שרמת המשחקים נפלה מרמת הסיקור.נקווה לעתיד טוב יותר.

שי 5 בפברואר 2017

לא מבין בפוטבול, אבל התחושה שלי כלא מבין מהצד היא כמו לפני גמר הצ'מפיונס האחרון של ברצלונה. קבוצה היסטורית פוגשת קבוצה שהגיעה למעמד לגמרי בזכות, אבל בדרג הזה היא, מה לעשות, לא קבוצה היסטורית.
פטריוטס.

עמי ג 5 בפברואר 2017

לא יודע למה, גם אני קצת שאנן לקראת המשחק היום. מכין את עצמי להפסד כדי לא להתאכזב.
לא אוכל "סתם ליהנות" מהמשחק אם הפטס יפסידו. אני לא חושב שיהיה משחק טוב כל כך.
שתי הקבוצות יהיו עצבניות ויעשו טעויות. בפעמיים שהפטס חזרו השנה משבוע ביי הם נראו רע – מול סיאטל ומול יוסטון בפלייאוף. מקווה שהפעם יהיו חדים יותר.
אטלנטה נראתה בפלייאוף הזה כמו קבוצה שלמה. כל החלקים במקום ועובדים מצוין.
אבל כמו שאומרים על הפטס – גם ההגנה של אטלנטה עדיין לא נבחנה השנה על ידי התקפת עילית חזקה.
הימור פרוע: הראשונה שתתן ט"ד תנצח.
הפחד הגדול: בלו אאוט לטובת אטלנטה שיוציא את כל שונאי הפטס ובריידי מהחורים.
משאלת לב: 35 – 23 לפטס. עם רבע רביעי לפרוטוקול.
בקיצור – גו פטס!

רוגל 6 בפברואר 2017

יהיה לייב בלוג?

סימנטוב 6 בפברואר 2017

אין לי קבוצה בגמר הזה, אז בשביל בריידי ודפי ההסטוריה. ובשבילך אריאל שתחזור בראש נקי לשבתרבות. בהצלחה

Yah 6 בפברואר 2017

שונא את הטקטיקה הזאת, כל סופרבול מחדש, להאט את המשחק, בניגוד לכל העונה

רוני 6 בפברואר 2017

מישהו יודע מתי בפעם האחרונה בריידי זרק pick six ?
זה מתחיל להזכיר את סיאטל -דנבר …

יובל 6 בפברואר 2017

לא ייאמן

Amir A 6 בפברואר 2017

הייתי אופטימי עם ה- 34-17 לאטלנטה )-:

עמי ג 6 בפברואר 2017

הייתי אופטימי עם בלואאוט לאטלנטה…

דיזידין 6 בפברואר 2017

28:3 אני לא מתלונן

Yah 6 בפברואר 2017

טווח שער שדה ודאון ראשון > פאמבל
טווח שער שדה ודאון ראשון > פיק סיקס
קו ה2 יארד של אטלנטה > הולדינג שמוביל רק לשער שדה

הנה סווינג של 17 נק

עמי ג 6 בפברואר 2017

איזה משחק נורא של הפטס. מזל שאין לייב בלוג …
להתראות בסופרבול 52

Maldini 6 בפברואר 2017

הפאניקה הרגילה

בליצ׳ק ובריידי בסך הכל עושים הומאז׳ לדונאלנד חבר שלהם

כרגע אנחנו בסביבות 8:00PM ET ב-9/11

תעשו את המתמטיקה לבד

Harry Hole 6 בפברואר 2017

מעניין למה הם שמו את ההופעה של ליידי גאגא בסוף המשחק

רוני 6 בפברואר 2017

תחזיקו סוסים …. יש משחק

יובל 6 בפברואר 2017

וואו איזו תפיסה של משחק

יובל 6 בפברואר 2017

אטלנטה ממש עושים חרקירי

Yah 6 בפברואר 2017

וזה שוב יגיע להחמצה של גוסטאוסקי. כמו בשנה שעברה

יובל 6 בפברואר 2017

וואו איזו תפיסה של אדלמן

Amir A 6 בפברואר 2017

אם הכדור היה מנופח כמו שצריך הוא לא היה תופס את זה.

Maldini 6 בפברואר 2017

דן קווין למד מהטוב ביותר איך דופקים את הסיטואציה הכי קלה ומתבקשת בעולם

במקום לרוץ שלוש פעמים ולבעוט פילד גול אחרי התפיסה של חוליו הוא בחר להתחכם וישלם על זה את המחיר בדיוק כמו כל המאמנים הליצנים בליגה שלא מבינים מימינם ומשמאלם

Yah 6 בפברואר 2017

נאלצו להשאיר לעצמם זמן בגלל אפשרות לכישלון ההמרה לשתי נקודות. השאירו בדיעבד יותר מדי זמן לשער שדה של אטלנטה.

יובל 6 בפברואר 2017

הצחקת את דן קווין והצאלנג'ים המפגרים שלו ששרפו טיים אאוטים.

YG 6 בפברואר 2017

סחתיין על ההימור על ההארכה!

יובל 6 בפברואר 2017

איזה משחק יא אללה. אין לאטלנטה סיכוי בהארכה.

אלון3131 6 בפברואר 2017

אפילו לא לרוץ. לבעוט בדאון שני מצידי והיינו כבר במיטה שמחיםומאושרים.
איזה פליי קולינג מזעזע

יובל 6 בפברואר 2017

פעמיים, גם אחרי האונסייד קיק וגם אחרי התפיסה של חוליו אטלנטה היתה במרחק לפילד גול ופעמיים מאט ראיין קיבל סאקס שהרחיקו אותם משם.
הרבע האחרון הזה ירדוף אותו עוד הרבה זמן.

Amir A 6 בפברואר 2017

תיסלם על הניבוי של ההארכה

ג'וקר 6 בפברואר 2017

Football, bloody hell

יובל 6 בפברואר 2017

בסופו של דבר הקבוצה הטובה יותר ניצחה.
ברכות לנ"א ותנחומיי לאוהדי אטלנטה. להפסיד בצורה כזו זה יותר משובר לב.

יובל 6 בפברואר 2017

לדעתי ווייט צריך לקבל mvp.

עמי ג 6 בפברואר 2017

.
אם בריידי לא היה על המגרש – אתה צודק

יובל 6 בפברואר 2017

בריידי היה על המגרש ומסר חטיפה שעלתה ב-14 נקודות. ווייט לא עשה שום טעות ושבר שיא תפיסות במשחק עם 3 טד.
ברור שגם בריידי ראוי אבל לטעמי ווייט יותר ולו רק בגלל החולצה המדממת.

Amir A 6 בפברואר 2017

יובל, איפה אתה יובל? מאנינג היה עושה את זה טוב יותר.

יובל 6 בפברואר 2017

אצל מאנינג זה לא היה אפילו צמוד :)

Amir A 6 בפברואר 2017

ועכשיו —— גודל!

יובל 6 בפברואר 2017

מכל האנשים דווקא סטרייהאן מביא את הגביע?

אח שלו 6 בפברואר 2017

או.קיי. מישהו רוצה להתחיל דיון על בריידי? עדיף ללכת לדחוף מים. ווואוו!

יובל 6 בפברואר 2017

החולצה המוכתמת בדם של ווייט הולכת ל-hof יחד עם הנעל של קורט שילינג.

יותם 6 בפברואר 2017

Holy. Shit.

רוני 6 בפברואר 2017

הכי גדול אין שאלה בכלל

עמי ג 6 בפברואר 2017

מאט ראיין עם רייטינג מושלם עד 5 דקות לסוף – ובסוף בריידי מנצח

Maldini 6 בפברואר 2017

השני בטיבו בהסטוריה אבל הפער מרודג׳רס הצטמצם אחרי הלילה. ללא ספק

אח שלו 6 בפברואר 2017

אפרופו רוג'רס: כפרה, צריך לעדכן את הסטטיסטיקה המפגרת שהבאתי לך על היכולת של ק"ב להביא את הקבוצה בקאמבק מהגיהנום. אתה יודע, הסטטיסטיקה הזו שרק כאלה שלא רואים את המשחק מצטטים.

Maldini 6 בפברואר 2017

זאת הסטטיסטיקה ההיא עם ה-ERA וה-WHIP , נכון? מסכים, תעדכן ותחזור אליי

אלון3131 6 בפברואר 2017

הבנו בריידי אתה הכי גדול אי פעם. עכשיו בבקשה תפרוש. וקח את ביליצק איתך.

Amir A 6 בפברואר 2017

המהירות שגודל ברח מהבמה. פרייסלס

Yah 6 בפברואר 2017

https://www.youtube.com/watch?v=iCRCA_LiLxk

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

עכברוני 7 בפברואר 2017

תודה על הטורים שלך ושל גיל שלי לאורך כל העונה ותיסלם על התחזית המדוייקת להפליא .

Comments closed