מגיע לנו יותר

איך להרוס משחק אדיר בשלושה צעדים פשוטים

נהניתם מהמשחק אתמול? גם אני. היה ממש כיף. כשכדורגל טוב אז הוא הדבר הכי טוב בעולם אבל אני מצטער להיות האיש השלילי הזה שמדבר על הדברים שמעצבנים אותו, ולא – אני לא מדבר על השיפוט. אני מדבר על העובדה שערוץ הספורט פשוט שונאים את הצופים שלהם ונראה שהם עושים הכל כדי לחרב לצופים את חווית המשחק שלהם. למזלנו, בארסה נתנה לנו את התמורה הראויה אבל זה לא אומר שצריך לשתוק גם אחרי ערב כזה.

בבקשה בואו לא נתחיל בדיון ה-"אני בכלל רואה באינטרנט ושם הכל זורם חלק והשדרים אדירים". רובנו המוחלט רואים את המשחקים בטלוויזיה וכולנו משלמים כסף טוב לספק הטלוויזיה שלנו בשביל לקבל מוצר ראוי. אם לא שילמתם – ובכן, סחטיין עליכם. אני שילמתי ואני רוצה תמורה בהתאם. מה שהיה אתמול ומה שאנחנו מקבלים כל שבוע בליגת האלופות זה הכי רחוק מתמורה בעד האגרה.

הדבר הראשון והברור מכולם זה שיש סטנדרט לשידור ספורט. אם ערוץ הספורט היה מחליט להעביר לכם את המשחק בשחור-לבן, יש מישהו שלא היה מתקומם? אז איך לעזאזל בעולם שבו HD הוא הסטנדרט בכל מקום, ערוץ הספורט מעיזים לדרוש אקסטרה כסף (והרבה ממנו) בשביל הערוץ הזה? כשאני רואה כדורגל בשידור רגיל זה כאילו החזירו אותי היום לימי הביניים. די לירוק לנו בפנים עם האיכות המזעזעת הזאת.

ואז נגמר המשחק. מה רוצה בן אדם ברבע ל-12 בלילה אם לא לראות תקציר של המשחק ושל שאר המשחקים שהוא פספס ולהספיק ללכת לישון לפני שהוא צריך ללכת לעבודה?

ובכן, לפי ערוץ הספורט הוא צריך לראות פרסומות, חידה, דיון מקושקש באולפן (לפעמים על משחק שהוא אפילו לא ראה כי הרי יש שניים שמשודרים במקביל), עוד קצת פרסומות, התחכמויות של מודי, המהלך המדויק של בוני, פרסומות ואז שיא הערב – חדשות הספורט! כי אין דבר חשוב אחרי משחק היסטורי מאשר לדעת מה קרה במשחק הכדורסל של עירוני קרית גת מול הפועל אשקלון. ואז, חצי שעה אחרי שנגמר המשחק כשבן אדם רק מת ללכת לישון – רק אז יגיעו התקצירים. באמת תודה לכם.

אבל כל זה מתגמד, באמת מתגמד, לעומת השידור עצמו. אלוהים עדי שאני אוהב את נדב יעקבי ואת התשוקה שלו לכדורגל. היו תקופות שאולי יכולתי לסבול את הקשקושים הפסידו-פרשניים של שגיא כהן אבל די, די, באמת די.

649696826.1489014950
דמיינו את נדב יעקבי צורח ברקע

זה כאילו משלמים לצמד הזה פר מילה. הם פשוט לא מסוגלים לסתום את הפה לשניה. ומילא היו אומרים דברי חוכמה אבל כשאתה מרגיש צורך למלא את האוויר במלל בלתי פוסק אז כל מה שייצא לך בסוף זה פשוט אוסף של שטויות. השיא היה אחרי הפנדל המגוחך של סווארז כששגיא כהן אמר "אתה יודע ששחקני בארסה נופלים מכל נגיעה אז אל תיגע בהם" ויצר את גרסת הכדורגל להאשמת הקורבן.

אני מבין שיעקבי מתלהב, זה טוב. זה עדיף על שדרן אדיש. אבל לא יכול להיות שכל פעם שקבוצה עוברת את החצי, זה נשמע כאילו הובקע פה גול המאה.  אלוהים אדירים, מה קרה לקצת אנדרסטייטמנט? אני בטוח שיש אנשים שיגידו שמדובר בבארסה ולכן השידור המתלהם הזה – אבל כל מי שראה את המשחק יום קודם (או בכלל השנה) מבין שזה הפך לסטנדרט כבר. צרחות והתלהמות.

ואחרי שנגמר המשחק. תקשיבו, חברים – בשלב הזה, מי שנשאר ער מול הטלוויזיה אוהב ומבין כדורגל. אנחנו לא צריכים אתכם כדי לדעת שמה שראינו הוא היסטורי. באמת, לא יקרה כלום אם למשך חמש שניות תהיו בשקט ותתנו לנו להנות מהקהל המשתולל והשחקנים החוגגים.

די, באמת, די. ביום של משחק היסטורי מגיע לנו יותר. הרבה יותר.

כוחה של אמונה
מפנחס גרשון ליגאל לוינשטיין

94 Comments

מתן גילור 9 במרץ 2017

אאל"ט, אין יותר מדי חופש בליגת האלופות. אתה לא יכול לשדר איזה תקציר שבא לך אחרי שערכת אחד, אלא חייב לחכות לתקציר הרשמי של אופ"א. עד שזה מגיע, יש זמן שידור למלא.

אריאל גרייזס 9 במרץ 2017

אז אופא הם חבורת מפגרים שלא מבינים כלום בטלוויזיה

yaron 9 במרץ 2017

אבל הם מבינים בכסף.

dotner 9 במרץ 2017

אל תעשה להם הנחות. לא מחכים לשום תקציר רשמי. יכלו לשדר תקציר 10 דקות אחרי השריקה ולהראות גולים באופן מיידי. מידיעה אישית. כל השתלשלות האירועים הנ"ל היא פרי בחירה של קובעי המדיניות. ככה זה כשהם לא מתעניינים בכלל בחווית הצפייה של אוהדי הספורט אלא רק בלחשוב מה לעשות כדי לרצות את בעלי המניות.

פילוסוף רדום 9 במרץ 2017

סליחה, אבל התקצירים בכל ערוץ שידור אחר באינטרנט :-) מגיעים 10 דקות אחרי המשחק כולל ניתוחים עם טוש וירטואלי, ופרשנים שמבינים על מה הם מדברים.
בקיצור תעבור לאינטרנט.

גיל שלי 9 במרץ 2017

הפשע הכי גדול. הרגע נגמר הקאמבק הכי מטורף בהיסטוריה, האצטדיון מן הסתם מתפוצץ, תנו לנו חמש דקות של התמונות באצטדיון לפני שחוזרים לאולפן. קצת יותר מרגש מעשרה צופים באולפן ששרים.
אהבתי גם ששגיא כהן מבין כדורגל יותר ממסי ולואיס א ריקה יחד. פאקו אייסטרן כתב טור לאינדיפנדנט לפני המשחק והסביר בדיוק באיזה מערך ברסה יעלו, שמסי ישחק קשר לפני הקשרים, ושבגלל זה הוא יתקשה מאוד מול כל ההגנה של פסז. זה היה חלק קריטי מהדרך. אבל שגיא כהן יודע שמסי צריך להחליף מקומות עם ראפיניה, איך מסי ולואיס אמריקה לא חשבו על זה. סוארז עשה הצגה, אבל מסי נתן לו מסירה גאונית ששמה אותו עם יתרון מול השוער. מסי מסר הכי הרבה מסירות מפתח. פסז הציבו אוטובוס ברחבה וברצלונה הפעם בניגוד למשחק מול צ'לסי מצאה דרך להגיע למצבים, וואלה אולי הם ידעו משהו ששגיא לא ידע?

איציק 9 במרץ 2017

אתה חושב שהם יכולים להמליץ לשגיא על מסעדה טובה?

John the 7th 9 במרץ 2017

מסכים לחלוטין. מאוכזב בעיקר משגיא כהן שנדמה לי שיש לו קמצוץ אינטליגנציה אך מתעקש להוות מוסיקת רקע (ועוד מסוג כמו רוק כבד, לא מוסיקת מעליות שקטה..)
זה המקום לציין לטובה את המהלך של ספורט 1 בהוספת האופציה לצפייה בשידורי הליגה האנגלית עם השדרים המקוריים.

שמעון 9 במרץ 2017

שגיא כהן נוראיייי, חושב כדורגל זה מדעי טילים, אלוהים כמה הוא מזיין את השכל.

לגבי מה שכתבת מסכים עם הכל לכן תקצירים אני מקליט כי יש שעה שהם מתחילים ורואה בבוקר.

ק. 9 במרץ 2017

כל מילה.
חדשוץ הספורט זה תמיד טרן אוף רציני. בדרך כלל אני הולך לישון, אתמול האדרנלין משך איה שעה וחצי אחרי וזה היה זמזום רקע (חוץ מהתקצירים ) בזמן שאני בטלפון עם חברים ודה באזר.
שגיא כהן דקה 85: "אונאי אמרי פשוט יודע לעבור שלב באירופה"… מזל שעשו ניחוס הפוך אחרי שיעקובי שאג כל 5 דק מהדקה הראשונה "האם אנחנו בדרך למהפך הגדול בהיסטוריה, האם אנחנו…". רבאק! תן להם לשחק, תן לזה לקרות

אמוץ כהן-פז 9 במרץ 2017

אתם לא לבד, גם השדרים הצרפתיים כבר עסקו בסיכומים בדקות האלה.

אלון3131 9 במרץ 2017

יש קטע באינטרנט שג'ו באק השדר פוטבול(שגם אותו חלק לא אוהבים לדעתי הוא אחלה) מספר על המחוייבות שלו כשדר והוא נתן כדוגמא את הטד המנצח בהארכה של סיאטל על גרין ביי בגמר האזורי.
1. להכריז על טד ושסיאטל בסופרבול
2. להכריז מי השחקן שתפס את הכדור
3. לשתוק ב2 דקות הבאות ולתת לתמונות לדבר.

מעבר לזה לא צריך להסביר מה הפער בין זה לבין ערוץ הקשקוש. עם נדב יעקובי אני מסוגל לשרוד עוד איכשהו. העובדה שנותנים לשגיא כהן לקשקש שם היא פשע.

עמי ג 9 במרץ 2017

ג'ו באק מעולה. הוא כל כך טוב, שבסוף אוקטובר הוא מפסיק קצת לשדר פוטבול, כי יש בייסבול. ושם הוא אפילו יותר טוב

אורן השני 9 במרץ 2017

הטענה נגדו היא שהוא מוטה נגד קבוצות מסוימות ולא מנסה להסתיר את זה, לא שהוא טיפש. אני לא שמעתי אותו מספיק בשביל לחוות דעה.

אריאל גרייזס 10 במרץ 2017

הטענה העיקרית נגדו לדעתי היתה שהוא משעמם ומאוד יבש. אם תרצה, האנטי יעקבי.
לדעתי הוא מאוד תלוי בפרשן שלידו. בפוטבול הוא משדר עם אייקמן שזה חתיכת עץ משעמם תחת. בבייסבול הוא שידר את הפלייאוף עם סמולץ וזה היה מעולה.
היה לו פודקאסט עם סימונס שבו הוא מדבר על חלק מהדברים האלו ולמה הוא תמיד היה באנדרסטייטמנט ובשנים האחרונות הוא קצת שינה. מומלץ למי שמתעניין

אורן השני 10 במרץ 2017

שמע, רק אצל האמריקאים אתה תשמע שדר או פרשן מדברים (ועוד בצורה עניינית) על הביקורת נגדם. מראיונות עם יורם ארבל ורמי וייץ בעיקר למדתי שהם חושבים שהם הכי טובים ושהקהל מאחוריהם.

עומרי 9 במרץ 2017

אני הכי משתגע במחצית. לא מדברים מילה על המשחק אלא משדרים כתבות על איזה כדוריד נשים או שקר כלשהו אחר. לא ברור מה עובר להם בראש, שמח שאת הכסף שלי הם לא רואים.

אריאל גרייזס 9 במרץ 2017

אני חושב שאסור להם לדבר על המשחק

עומרי 9 במרץ 2017

גם אופ"א?
אפשר למות מהם

אלדד 9 במרץ 2017

לדעתי זה לא אופ"א אלא הרגולטור הישראלי שדורש שישתמשו בפריים טיים הזה לקידום ספורט ישראלי פחות פופולארי. אכן הזיה גמורה

עומרי 9 במרץ 2017

נשמע הגיוני שמועצת הכבלים תכריח דבר אידיוטי כזה

מרדן אמת 9 במרץ 2017

מה? באיזה קטע? בערוצים מחול שאני רואה מדי פעם מדברים ועוד איך על המשחק במחצית.

איתן 9 במרץ 2017

בערוצים מחול גם מראים לך מה היה במשחק השני במחצית, ככה שאתה יכול לבחור אם לראות את המשחק השני במחצית השנייה.

בלייק 9 במרץ 2017

כמו שאלדד כתב, זאת דרישה רגולטורית של קידום ספורט ישראלי.
אבל, זאת לא דרישה מופרכת לחלוטין (תכף אבהיר למה) ובסופו של דבר זוהי החלטה של ערוץ הספורט.

כיום לערוצי ספורט מותר לשדר שקופיות חסות (כנ"ל בגרסתם המודרנית של מיני פרסומות מוגבלות בזמן קצוב) כל עוד זה מקדים או במהלך תכנית או שידור על ספורט מקומי. זרקו לערוצי הספורט סוכריה במחשבה שזה יעודד צילום של תחרויות ספורט בישראל, גם בענפים שלא זוכים לפופולריות.
כמובן שערוץ הספורט, כמו ערוץ הספורט, עשה את מה שהוא יודע לעשות הכי טוב – להמציא קומבינות על גב הצופים כדי למקסם הכנסות.
לא תהיתם אף פעם למה כמעט כל פילר בין שידורי ספורט (זה קיים גם בערוצים של צ'רלטון ווואן) יש צילום סלולרי של איזה מירוץ עממי באיזה ישוב או שכונה? זה זול מאוד וזה מאפשר לשלב חסויות ולהרוויח עוד קצת כסף.
כשזה פילרים בין שידורים זה אולי לא נורא, כשזה תוקע את המחצית של ליגת האלופות קצת פחות.

אדם 9 במרץ 2017

סליחה עמרי אבל במדינה עם תרבות ספורט עלובה כמו שלנו זה דווקא נפלא שהם מארחים במחצית כל מיני אנשים שאף אחד לא יישמע עליהם אחרת. נשרוד עשר דקות בלי ברבורים של אלי אוחנה (או מי שלא נמצא שם היום) על כלום.

איתן 9 במרץ 2017

ערוץ הספורט זה זבל, ועל אנשים שמשלמים על זבל לא רוצה להרחיב…

יצא לי לראות מחצית ראשונה בערוץ 2, כל הזמן אחד נכנס לדבריו של השני, ושניהם מדברים גם ביחד… איפה הפאסון,מה אתם בקבוצת ווצאפ או שידור בערוץ לכלל עם ישראל?

אחרכך מחצית שנייה ראיתי ב אןביסי אס אן איזה תענוג.

איציק 9 במרץ 2017

איך בקבוצת וואטסאפ אפשר להיכנס אחד בדברי השני או לדבר ביחד?

איתן 9 במרץ 2017

הכוונה הייתה תתייחסו במקצועיות לעבודה שלכם ושאתם בשידור אל תתנהגו כאילו אתם בסלון בבית.
עוד מעט יתחילו לשדר שם בתחתונים,זקן מילואים ולירוק גרעינים באמצע שידור.
איזה עליבות.

הישראלי משלים עם החרא הזה כסטנדרט, ככה גם נראים נבחרי הציבור.
צריך היה להיות ועדת חקירה,על פשעים שביצע ערוץ הספורט לפני חקירת צוק איתן.

איציק 9 במרץ 2017

ואני באמת חשבתי שאפשר לעשות דברים כאלו בואטסאפ.

סער 9 במרץ 2017

הכל נכון. אני כבר 20 שנה לא מבין איך כל הטוב הזה נפל על השגיא הזה. העבודה שלו זה לאכול ולראות כדורגל. איך מגיעים לזה? הוא בפנסיה כל החיים.

פילוסוף רדום 10 במרץ 2017

גדול

אמיתי 9 במרץ 2017

אריאל. זה מעיד על התרבות הצרכנית/ צרחנית בארץ. מחאה. חרם צרכנים. אפילו לכתוב להם.
וכן. סטרימינג. קודי. צלחת מעופפת. אין ברירה

אריאל גרייזס 9 במרץ 2017

זה נכון

Jonyo 9 במרץ 2017

שגיא כהן התעלה על עצמו אתמול, והצליח להיות גרוע אפילו יותר מהשופט. זה התחיל בניתוח המעמיק של המהלך "הגאוני" של אינייאסטה בשער השני (שהיה כידוע שער עצמי), המשיך בשירת הלל בלתי נגמרת לאלופי העולם מספרד (אינייאסטה ו/או בוסקטס) על כל נגיעה ו/או מסירה ו/או חילוץ ו/או נשימה שלהם, והסתיים בניתוח מזגזג וחסר כל היגיון של הפנדלים שנשרקו לצד אחד (ברצלונה) ושלא נשרקו לצד שני של (פסז').

Yavor 9 במרץ 2017

לא לגמרי איתך (וכנראה גם לא עם כולם…).
לגבי הצרחות וההתלהמות אני לגמרי מזדהה וחושב כמוך.
לגבי השאר – הם צריכים איכשהו לשלם על השידורים האלו. אתה לא יכול לחשוב שזה בא מהשמיים התקציב הזה. המחוייבויות הללו מובנות.

לגבי חדשות הספורט – סלח לי שאני מייצג פה את אלה שלייבוביץ הזדהה איתם ופחות מתלהבים מהמשחק הזה שבועטים בכדור (ואני מחריג ארועים כמו אתמול כי הם באמת היסטוריים). מה יכול לעשות אדם שלא רואה הרבה כדורגל אבל חולה על הפועל י-ם סל ומת לדעת מול מי תשחק בסיבוב הבא? ואם יהיה לו יתרון בית או לא? ומה עם אוהד נהרייה שקבוצתו זה עתה שיחקה בגרמניה? בימים כתיקונם הוא מתעדכן במידע הזה כבר ב-23:00, אבל בגלל כל המסים והניימארים הוא נפגע. אז עכשיו גם תדיר אותו עוד יותר?!? אחרי שהיו לך כמעט שעתיים של כדורגל הוא צריך לסבול עוד קצת דיבורים וסיכומים לפני שהוא מברר על הקבוצה שלו והולך לישון לפני יום עבודה?
תסלח לי – אבל פה ממש אין לך קייס. חדשות הספורט האלו ממש מקוצרות ומבזקיות, ונותנות רק את המאסט. אז פה איבדת את הקול שלי.

אריאל גרייזס 9 במרץ 2017

שישדרו חדשות ספורט במחצית, מה הבעיה?

אלעד כץ 9 במרץ 2017

יש להם שני ערוצים בשביל זה. שיפרידו שידור.

יוסי מהאבטיחים 9 במרץ 2017

אתה מצפה ממישהו שהושפע מכדורגל ספרדי כל חייו להתחיל לשאוב השראה מפוטבול או משהו.
הבחור צרחן, ולמד את זה מהשדרים בספרד שלא סותמים את הפה. אין סיבה שזה ישתנה.

שגיא כהן אוכל במסעדות שף פעמיים בשבוע ועדיין לא למד מינימליזם מהו. חסר תקנה…

איתן 9 במרץ 2017

פייק ניוז ספורט, בערוץ הספורט.

עובדים על כולם בעיניים,פחות שידורים יותר דיבורים ביותר ערוצים בתשלום…עוד מעט יחתימו את זהבי עצבני ואת שפטל על חוזי טאלנט…כמה חפירות על שטויות

גל ד 9 במרץ 2017

אריאל, אתה חי בעידן חופש המידע. אם אתה לא רוצה לנצל את החופש חסר התקדים שניתן לך זו בעיה שלך. נכון, ערוץ הספורט זה פח, אבל עומדות לרשותך כנפיים, פרוש אותן.

אריאל גרייזס 9 במרץ 2017

טני לא אוהב את הגישה הזאת. מי שרוצה לראות באינטרנט בחינם, סבבה לו. אני רוצה לראות בטלוויזיה באיכות טובה ומשלם על זה. זכותי כלקוח לדרוש את התמורה שמגיעה לי

גל ד 9 במרץ 2017

זה לא עובד ככה. אם אתה לא אוהב את האוכל במסעדה אחת אתה לא נכנס למו"מ עם הטבח, אתה הולך בפעם הבאה למסעדה אחרת.

אריאל גרייזס 9 במרץ 2017

אין לי מסעדה אחרת, יש לי רק אחת

Wazza 9 במרץ 2017

אריאל יש לי כמה "מסעדות" טובות באיכות טובה להמליץ לך עליהם ואם אתה בוחר לא להיכנס אליהן אז כן זה מגיע לך
אגב הדבר היחידי שטוב בשגיא כהן זה שהוא גורם ליעקובי להיראות טוב

איתן 9 במרץ 2017

נו זה העניין בישראל התרגלו למכור לך עאלק פיצת שף שהכין אותה ילד מחוצ'קן בן 16 ודורשים מחיר של ריזוטו פטריות כמהין, אותו דבר זה שידורי הספורט,רוב האנשים הם קהל שבוי,שלא יודע לדרוש איכות, ומתעקש לשלם יותר על זבל.

דרך אגב באינטרנט איכות מעולה שעולה על השידור הי דפינישן בארץ
כל מה שצריך זה חיבור טוב ואייס סטרים
אז יש אלטרנטיבה,ומצידי שכולם יעשו ככה,עד שערוץ הספורט יפשוט רגל, או ישנה דרכיו

רומן 9 במרץ 2017

אתה מתכוון ללהיות גנב?
אני משלם כסף על דברים שאני אוהבף ואני רוצה לקבל את המינימום שמגיע לי.

גל ד 9 במרץ 2017

חו"ח. יש ערוצי סטרימינג חוקיים בתשלום.

אמוץ כהן-פז 9 במרץ 2017

תן כתובת, מת לשלם ולהנות.

אביאל 9 במרץ 2017

גל – אל תיתמם, אסור לך לפי החוק לצפות בארץ (גם באינטרנט) לא דרך ערוץ הספורט שהוא הבעלים הבלעדי של זכויות השידור בתוך מדינת ישראל, כל דרך אחרת היא הפרה של החוק.

איתן 9 במרץ 2017

אביאל: בישראל חוק זה המלצה בלבד,מכיוון שאין אכיפה.
בארה"ב שוטר יכול לתת לך דוח על כך שלא השתמשת בוינקר לעבור מסלול, בישראל המפכל עוצר באי תנועה כדי לקנות פלאפל, שחיתות בעיריות, הטרדות ואונסים במשטרה ובצבא, נשיא וראש ממשלה לשעבר בכלא,אלפי בעלי מקצוע עובדיםלך בשחור…ויכלתי לכתוב עוד הרבה אבל אין לי כוח.

אז אל תיתמם אתה,בנאדם שבסוף היום רוצה לראות איזה משחק באינטרנט או להדליק איזה פייסל,מה תעשה תזעיק לו משטרה שישלכוהו לצינוק? את ראשו לגיליוטינה—קצת פרופורציות

ליצ'לופ 10 במרץ 2017

ארה"ב זו הדוגמא שלך למדינת חוק ונקיון כפיים? הצחקת

Ivan Pedroso 9 במרץ 2017

מה שאותי הכי מבאס זה שבסופי משחקים, במקום להראות את התמונות מכר הדשא, חותכים לפרסומות. גם אתמול כמובן.
תנו לראות את תגובות השחקנים, תוגת המפסידים אל מול צהלות המנצחים, המאמנים והאינטרקציות בין שחקני שתי הקבוצות.

:(

yaron 9 במרץ 2017

מוזר שהם לא חשבו על זה ;-)

גיל שלי 9 במרץ 2017

התחושה שלי היא ששגיא כהן לא סומך עלינו. הוא לא חושב שיש מצב שנעריך את הפעולות של בוסקטס לבד, אז אחרי כל פעם שבוסקטס מסתובב לכיוון הנכון (הבן שלי בילדים של ביתר ר"ג היה מעולה בזה להסתובב לכיוון הנכון), הוא צורח בהתלהבות כדי שגם אנחנו ההדיוטות אולי גם האדיוטים, נדע להעריך את זה.

רומן 9 במרץ 2017

מסכים איתך ב 1000 אחוז.
זה לא יאומן ששגיא כהן עדיין משדר כדורגל, הוא איש מאוס, טיפש, קשקשן בלתי נלאה, חסר מושג, הוזה איך אפשר לסבול אותו? למה נותנים לו לעבוד? למה אני צריך לסבול כל פעם שהאידיוט הזה משדר? אני באמת משלם כסף טוב על זה..

חיים הצהוב 9 במרץ 2017

לא מסכים, מצטער על הפרסומת אבל לפני שבוע התחברתי להוט, טריפל כולל כל ערוצי הספורט ב340 ש"ח לחודש, מחיר סביר בהחלט במיוחד כשמשווים את זה למחירים של כבלים בשאר העולם.
לא ביקשו ממני שום תוספת להיי דפנישן ואני רואה כדורגל על מיוט כבר שנתיים ככה שהם לא יכולים להרוס לי את הכדורגל

איתן 9 במרץ 2017

פראיירים רק מתחלפים.
יופי תן את הכסף שלך לאוליגרך פטריק דרהי.
ורק תעצים את שליטת הדואןפול יס והוט.

הרי שר התקשורת זה זמן רב ביבי בחר להעניק רשיון רק ל2 חברות שכבר שנים עוקצות את הציבור.
כשיהיה לך בעיה טכנית בהוט,תפעיל טיימר וקח כרית עד שיחזרו אליך.
אצלי הוט שרופים וגם בחינם לא אקח מוצר שהתןכן השרות והאחזקה שלו גרועים.
אנשים עוד עושים חבילות, אינטרנט טלויזיה טלפון וסלולרי בהוט-לא יאומן

חיים הצהוב 9 במרץ 2017

בהצלחה במאבק, לא מתווכח איתך שזה זבל.
אבל מה לעשות שכדורגל זה מחלה, בזמן שאתה נאבק במערכת אני רואה כדורגל אנגלי בכיף ועכשיו עם הפיצ'ר הזה שמאפשר לראות בשפת המקור אני בכלל עף.
אין שום רציונל בכדורגל,כדי לנסוע אחרי מכבי בליגת האלופות שכל משחק הם מקבלים בראש צריך גם להיות פריאר, לקנות מוצרים פריינציז של המועדון במחיר מופקע זה גם להיות פריאר ובכלל אין ספק שאוהד כדורגל הוא פריאר אחד גדול.
אתה יכול לומר שאני שטחי אבל לא הייתי מחליף את זה תמורת שום דבר בעולם, אני מרחם על אנשים שלא אוהבים ספורט ואם זה הופך אותי לפריאר אז אני פריאר גאה.
אתה תמשיך לבזבז את הכסף שלך איך שבא לך ואני אמשיך לבזבז את שלי איך שבא לי.

חיים הצהוב 9 במרץ 2017

ושיהיה ברור הסיבה היחידה שאני עושה כבלים זה בגלל הספורט (וסאות'פארק) שאר התוכן לא מעניין אותי

איתן 9 במרץ 2017

נו מה אתה ילד?
ליגה אנגלית גם אני רואה בשפת המקור היידפינישן
וסאותפארק יש את כל הפרקים באינטרנט.
תרשום- סאותפארק נקודה סיסי נקודה קום

אתה פשוט חלק מרוב האנשים שנכנעו וויתרו

חיים הצהוב 9 במרץ 2017

עניין של נוחות, לא בא לי להסתמך על אתר כזה או אחר שהסטרים יעבוד כמו שצריך.
אין כמעט פעם שלא תהיה לך תקלה כזאת או אחרת, וכשיש משחקים חשובים אז בכלל האתר עמוס ובקושי אפשר לראות.
אז כן כנראה שצ'לסי נגד האל סיטי תראה טוב אבל משחקים באמת מעניינים זה סיוט.
אנשים שאין להם כבלים מציגים את זה תמיד שאיזה פתרון מושלם וזה ממש לא, אתם שוכחים תמיד לספר על כל מיני פרסומות קופצות כל שניה וכל מיני חלונות שמנסים לשלוח וירוסים ואתם לא מספרים שלפעמים אתם מתחילים לראות משחק בדקה ב15 כי לקח לכם חצי שעה למצוא קישור נורמלי.
האינטרנט זה רחוק מלהיות פתרון אידיאלי ולא בא לי להתעסק עם זה רבע שעה כל פעם בשביל לראות משחק ואני בכלל לא מדבר על לראות 3 4 משחקים במקביל, כל פעם שאתה יוצא מחלון ומנסה לחזור שוב אתה צריך להתעסק עם החלונות הקופצים שאד בלוק לא מצליח לחסום.
סדרות לראות באינטרנט זה סיפור אחר כי זה באמת קל, אבל שידורים ישירים זה תמיד סיוט.

איתן 9 במרץ 2017

אחי צא משנות ה2000 של נאפסטר ופרסומות קופצות.
תתקין נגן מדיה כמו ויאל סי, רק שנקרא אייספלייר, יש ערוצים של ארנה ויז'ן שמשדרים לך ישירות באיכות מעולה ואם יש פרסומות אז זה כבר של הערוץ המשדר ביטי סקיי או אן בי סי.
רק צריך לדאוג לחיבור טוב לפ2פ ושלספק יש שרתים טובים ומהירים בחול.
כמו נזק אינטרנשיונל…מבלי לעשות פרסומות.
לא ניתקע ולא נעליים לפעמים אני רואה שני משחקים במקביל אחד בכל חצי מסך הטלויזיה

שמעון 9 במרץ 2017

הוט השתפרו בשירות חח, פעם הם היו עונים לך אחרי שעתיים או מתנתק אחרי שעה, היום גג 10 דק יש לך מענה ובעצמי בדקתי הזמן הכי קצר שענו לי היה תוך 3 דק בערב. הכי ארוך 10 דק. עדיין הם יותר זולים לי בהרבה מיס שגם אותו חרא אז אנחנו שבויים. האמת חוץ מספורט אני לא רואה כמעט כלום בטלוויזיה, סדרות אני רואה במחשב וגם סרטים.

ר.בקצה 9 במרץ 2017

אתם הרי מתנגדים לפתיחת שוק התקשורת לתחרות. מה אתה רוצה מנתניהו?
אתם קוראים לזה "סתימת פיות", למרבה הגיחוך, או "השתלטות בעלי הון על התקשורת".

איתן 9 במרץ 2017

אז למה סלולר\אינטרנט כן יש תחרות וטלויזיה לא? למה ביבי לא ויתר להיות שר התקשורת,למה יש לו את ישראלהיום, וניסה לרכוש טובות הנאה גם ממוזס שבידיעות, הריי ערוץ1 בכיס שלו כבר בתור שר התקשורת
.
הוא יודע שבפרופגנדה ומינוי מקורבים לתפקידים בכירים, הוא יוכל לטאטא את הזבל מתחת לשטיח ,יקבל הנחות לשחיתות שלו,וסיקור אוהד.
או בקיצור ימכור לציבור את אותו החרא באריזה מהודרת.

ר.בקצה 9 במרץ 2017

מה אתה מספר מעשיות? נתניהו המציא את הדואופול של יס והוט? הרי הארגונים שלכם מתנגדים לפתיחת שוק התקשורת לתחרות. למשל, ארגון-חזית שלכם, המכונה משום מה "המכון הישראלי לדמוקרטיה".
חפש בגוגל- "מי חושש שאדלסון ייפגע באיכות החדשות?"
(לא הצלחתי להדביק את הקישור)

נתניהו לא ניסה לקבל טובות הנאה ממוזס, אלא להיפך- בכיר המחנה שלכם מוזס ניסה לשחד אותו. אפילו תועמלני הבית של ערוץ 2 כבר לא מדברים על העמדה לדין של נתניהו בפרשה.

ערוץ 1 לא מעניין אף אחד- חוץ מעובדיו, כמובן. מי בדיוק צופה בו?
המחנה שלך, למרבה ה"פליאה", תומך בחום בהמשך פעילותה של החזירייה הציבורית הזו, בגלגולה הנוכחי או בגלגולה החדש כתאגיד השידור. אתם הרי מספרים לנו ששידור ציבורי הוא חיוני לדמוקרטיה. אחרי הכל, מדובר בג'ובים מכניסים לבכירי המחנה שלך….
זה בוודאי חיוני, מה?

איתן 9 במרץ 2017

על איזה מחנה אתה מדבר? בירכנאו?
לא אמרתי לך שלא הצבעתי למערך, או שהשטיפת מוח שביבי עשה לכם הייתה יעילה מידי?

כן כן ברור ביבי קיבל שוחד ממוזס…זה כמו שזלאטן אמר לאחר המשחק טיירון מינגס נגח לי במרפק.

נתניהו גם יכול להתפאר בהמתת החסד שביצע לערוץ 1,או יותר נכון הניתוח הפלסטי כדי להפוך אותו ל"תאגיד" אולי אף אחד לא יזכור שזה ערוץ של ביבי

ר.בקצה 9 במרץ 2017

נו, עוד מעשיות…
מתי צפית לאחרונה בערוץ 1? הוא לא מעניין אף אחד, מלבד גדודי העיתונאים המתפרנסים ממנו, או הפוליטיקאים מהמחנה שלך שמתנגדים לסגירתו כי "שידור ציבורי זה חשוב" גם אם אף אחד לא צופה בו..
כעת, ספר לנו- האם לפני עליית נתניהו לשלטון צפו בערוץ 1? או שהאובססיה שלך לנתניהו השכיחה ממך את נתוני הצפייה ה"מרעישים" בערוץ ב- 15 השנים האחרונות?

ניינר / ווריור 9 במרץ 2017

הערוץ המגוחך הזה עושה הכל כדי להרוס את הנכסים האחרונים שעוד נותרו לו. האולפן עצמו מביך, עם בוני ואוחנה הקשקשנים, מודי המלא בעצמו וצמד ראשי הביצה הצעקני יעקובי את מלר. השידור עצמו קטסטרופלי ועניין האייטש די הוא בכלל חוצפה וגזל שאין דומה להם.זכות הקיום של הערוץ הזה שואפת לאפס, במיוחד כשהשידור בפי2פי הולך ומשתפר.

אזרח ותיק 9 במרץ 2017

אני משתיק את קולות הקריינים ושומע במקביל את קול המוסיקה. ממילא הם לא יודעים לומר לי שום דבר בעל ערך שאני לא רואה בעצמי.

קשקשן בקומקום 9 במרץ 2017

הפשע הגדול הוא שאחרי שפעם 59 יעקובי וכהן אמרו שבארסה עצבניים מתוסכלים ומיואשים אני התייאשתי מלשמוע אותם מקשקשאים והלכתי לישון בדקה ה 82

גיל שלי 9 במרץ 2017

אני שלחתי את הבן שלי לישון בערך בדקה הזאת, למזלי הוא היה חזק יותר ממך

אדם 9 במרץ 2017

אריאל, רק עם דבר אחד אני לא מסכים. אתה לא יכול לומר ששילמת כסף ואתה רוצה תמורה בהתאם. ידעת בדיוק למה אתה משלם כסף ומה אתה הולך לקבל, זה לא חדש. זה כמו שתקנה מוצר סיני ותתלונן שהאיכות לא משהו, או, תשלם הרבה כסף בשביל מנוי להפועל ותתלונן שאין שערים במשחקים שאתה הולך אליהם.

אריאל גרייזס 9 במרץ 2017

כשאני קונה משהו מסין, אני יודע שאני מקבל איכות נמוכה ולכן המחיר בהתאם. קבוצת ספורט מבחינתי זה לא מוצר.
במקרה של ערוץ הספורט, אני משלם כסף טוב בשביל זה. הגישה של – לך למקום אחר לא מקובלת עליי. בתור צרכנים מותר לנו לדרוש איכות טובה יותר, בטח כשיש מונופול. ובטח ובטח כשערוץ כמו צ'רלטון למשל נותן איכות גבוהה מאוד של מוצר. אני לקוח ואני צריך לקבל את מה ששילמתי עליו

yaron 9 במרץ 2017

אריאל ברצינות, שילמת כסף טוב, קיבלת מוצר חרא, תסיק מסקנות!
אתה מכיר דרך אחרת?
ואם אתה בכל זאת מתעקש, תעשה סלקום ולפחות תשלם פחות על אותו החרא :-)

אדם 9 במרץ 2017

אריאל, אתה צודק אבל השאלה היא מה הדרך לגרום לשיפור. לדעתי הגבר היחידי שישנה משהו זו עזיבת מנויים, לא תלונות באיזה בלוג. הגישה שלך לטעמי היא סימפטום של בעיה גדולה הרבה יותר – אנשים מאוד לא מרוצים ממשהו אבל לא מוכנים לעשות שום צעד שטיפה פוגע בהם על מנת לשנות את זה. אם לאנשים היה עמוד שידרה וקצת דרייב הם היו מוכנים לסבול שנה בשביל להשיג משהו וכמו שאתה מדגים כאן, זה פשוט לא קיים

אדם 9 במרץ 2017

ד"א, בנוגע לתקצירים, יש אתר נפלא, "פולמאצ'סאנדשואז" שמעלה את תקצירים באיכות מעולה עם שדר אנגלי כמה דקות אחרי המשחק. ותקצירים אמיתיים של 10 דקות, לא רק גולים.

איתן 9 במרץ 2017

מכיר,אתר נחמד,אני אוהב במיוחד את כתבות המגזין של מטצ' אוף דה דיי ורויסטה לה ליגה עם גיאם בלאגה.
אבל הם כבר לא מעלים משחקים שלמים,גם יש להם בעיות בסרברים עם נפח מוגבל וזה גורם לבעיה שלא עולה לך וידאו, יש גם את לאסט הייצ' אל נקודה קום שם אפשר גם להוריד את כל המשחק ולצפות בו

אדם 9 במרץ 2017

מעולם לא הייתה לי בעיה איתם ברגע שהתחלתי לפתוח את האתר עם אדג' ולא כרום.

אמוץ כהן-פז 9 במרץ 2017

איתן, השבת את השלווה לחיי!

צביקה 9 במרץ 2017

תודה על הקישור , עזרת לי מאוד.

צביקה 9 במרץ 2017

היה להם תקופה ארוכה ממש פול מאטש (שידור חוזר) אבל הפסיקו עם זה משום מה.

בן בלי בית 9 במרץ 2017

כל מילה לגבי הערוץ המאוס הזה, ובעיקר לגבי הפרשן (ואולי האיש) הבלתי נסבל בעולם, שגיא כהן. השילוב שלו עם יעקובי הוא כנראה ההגדרה לגיהנום.
היו ימים (היו? מתחיל לחשוב שזו רק נוסטלגיה) שאולפן ליגת האלופות היה מהדברים היותר כיפיים בטלוויזיה, היום לא מסוגל לראות ו/או לשמוע אותם.

לגבי תקצירים, מציע פתרון די פשוט. האתר אוור מאטצ' (בתרגום "המשחק שלנו") מעלה תקצירים נרחבים מהליגות הגדולות וכמובן מליגת האלופות, דקות בודדות מסיום המשחק, באיכות מצויינת ולרוב עם שדר אנגלי או מקומי.

הארכיון 9 במרץ 2017

שאלתי כמה אוהדי ריאל היום איך היום מרגישים אם היו עושים רמונטדה כמו שברסה עשתה אתמול באותה דרך?
רובם ככולם ענו לי חד משמעית "היינו שמחים, אבל לא היינו מרגישים בנוח כי זה ניצחון עם כוכבית".

זה סיכם לי בתמציתיות את ההבדל בין ברצלונה לריאל.
היו גם כמה חוכמולוגים שהעזו לעשות תחרות בין המשחק אתמול לגמר של יוניטד מול באיירן.
ההקבלה היחידה שמצאתי למשחק אתמול זו השערוריה בסטמפורד ברידג' שבסוף הסתיימה , איך לא בשער בדקה ה90 שהעלה את בארסה שלב.
תשוו בין שני הדרמות הללו – המשותף: ללא שופט מתאים- לא היתה כלל דרמה…

ר.בקצה 9 במרץ 2017

ראוי לציין שדף הפייסבוק של אוהדי ריאל מדריד בירך את שאקירה וקבוצתה על עלייתם לרבע הגמר. עפ"י הדיווחים מהשבאב של הדף, במקרה ההפוך דף האוהדים של ברסה היה מאחל לנו השתכשכות נעימה במיצי המרה שלנו.

wazza 9 במרץ 2017

לא הבנתי למה ראוי לציין את זה

אסף THE KOP 9 במרץ 2017

לא ברורה לי הטענה.
אתם צופים בערוץ הבית של ברצלונה ומתלוננים על מופע האוננות והאורגזמה ?

תל אביבי כזה מגניבי 9 במרץ 2017

שגיא כהן נוראי, אני לא יכול לשמוע אותו. מי שרוצה דושבאג בפיתה מוזמן לקרוא את ביקורות האוכל שלו.

ארז 9 במרץ 2017

עזוב שטויות.. מה עם דה בראקטס??

אריאל גרייזס 10 במרץ 2017

אחרי סלקשן סאנדיי, כרגיל

יואב בורוביץ' 10 במרץ 2017

כל מילה, גרייזס. אגב, אתה בטח יודע שבשידורי ספורט באמריקה יש נוהג: אחרי שנעשה משהו באמת גדול השדר (והפרשן) משתדלים לשתוק כמה שניות לפחות. לתת לדרמה לדבר.

יוסי מזרחי 11 במרץ 2017

אתה כל כך צודק,חבל להוסיף.

Comments closed