התיקו עם בורנמות'

קבוצה של אהבלים

אני בדרך כלל די מחבב את משחקי אמצע השבוע האלו, נותנים לך משהו לחכות לו במשך יום עבודה ארוך אבל הדאונסייד שלהם זה שכשמפסידים (או סתם חוטפים גול בדקה ה-85) אז אתה הולך לישון ישר אחרי זה שבוז בלי זמן להתאוששות.

במפתיע, אתמול לא הייתי עד כדי כך שבוז. אולי כי העונה כבר מתקרבת לסוף שלה ועם כל הכבוד לקרבות על ליגת האלופות התחושה היא של – יאללה, בוא נגמור כבר עם החודשיים האלו – ואולי כי פשוט ראיתי את זה בא. ראיתי את זה בא בתחילת המשחק כשלא הצלחנו לעשות כלום נגדם וראיתי את זה החל מהדקה ה-65 כשקוטיניו הוחלף במאטיפ והיה ברור שאם עושים חילוף הגנתי אז לא נצליח לשמור על היתרון.

Wijnaldum-Liverpool-Bournemouth

בתכ'לס, התיקו הזה מגיע לנו. מגיע לקלופ. אני מבין את הצורך לשמור על קוטיניו, אחרי פציעה קשה, שני משחקים בנבחרת ברזיל שבוע שעבר ועכשיו עומס משחקים די גדול השבוע. אבל זה לא שהובלנו בשניים-שלושה גולים בשלב הזה. ההחלפה שלו בבלם אמרה בעצם שאם אנחנו חוטפים גול, אין לנו שום דרך לאיים באמת בחזרה. בנקודה כזאת במשחק אתה מנסה לגמור אותו עם עוד גול, לא להתגונן כמו משוגע.

ואם אתה רוצה לשמור על קוטיניו, וזה בסדר, אז בשביל מה סטארידג' על הספסל שלך? וודברן? אפילו טרנט-אלכסנדר בהתקפה היה יכול להיות רעיון מעניין. זאת לא פעם ראשונה העונה שקלופ עם חילופים לא נכונים מפסיד לנו משחקים וזה מאוד מטריד. וזה לפני שאני מדבר על ספיגה של גולים מטופשים ביום שבו היריבה כמעט ולא עשתה כלום. קבוצה של אהבלים, האמת. זה כל מה שיכולתי לחשוב עליו אתמול כשהלכתי לישון. אני אוהד חבורה של אהבלים.

אחרי שאמרנו את זה צריך לזכור שלאלנה, הנדרסון ומאנה בחוץ – אנחנו מגיעים לסטרץ' האחרון של העונה ממש עם לשון בחוץ. למרות שאנחנו נראים במקום טוב כשהגדולות עוד צריכות כולן להפגש אחת עם השניה, אני לא כזה אופטימי. המצב לא קל. אם נצליח לסיים בין ארבע הגדולות זה יהיה חתיכת הישג של קלופ עם הסגל והפציעות שהוא סבל מהן. יאללה, עוד 7 משחקים למאנייק.

המייקל ג'ורדן של עולם ההייטק
כשהתקשורת יוצרת את הסיפור במקום לסקר אותו

43 Comments

רובי פאולר 6 באפריל 2017

כל מילה, אריאל. לא יודעים להרוג משחק, פשוט מתסכל. ואין מרווח נשימה לקראת משחקי סוף העונה – הסגל מותש ופציע (מי שעוד נשאר).
חילוף מוזר מאוד ולא מובן, אכן.
ציונים:
מיניולה – 6. מסכן, לא נגע בכדור כל המשחק (חוץ מההעברה מרגל לרגל בתחילת המשחק)
קליין – 6. היה בסדר גמור, איזה באסה עם הפצצה שלו.
לוברן – 6.5. עשה עבירות נהדרות באמצע למנוע מתפרצות ברבע האחרון של המשחק.
קלאבן – 4.5. איזה באסה איתך בנאדם… פישל בגדול בגול השני, רואים שהוא פשוט מסתכל לשבריר שניה למקום אחר ומאבד את השחקן שלו.
מילנר – 5.5. היה ממממ…. בסדר. לא עשה משהו מיוחד.
לוקאס – 5.5. לוקאס, נו.
ג'יני – 5. אוי אוי אוי דוידוביץ'… אבל כיפר על זה במשחק טוב בסה"כ.
צ'אן – 6. דינמי אבל כמעט כרגיל לא תכליתי.
קוטיניו – 6. פחות מדיי מעורב.
פירמינו – 6. לא הורגש מי יודע מה.
אוריגי – 6. שמח שהוא כבש, עדיין מסתבך לעיתים יותר מדיי.

רובי פאולר 6 באפריל 2017

ומה עוזר לנו שהגדולות מאבדות נקודות אם זה מה שאנחנו עושים גם?…

אבי גלברט 6 באפריל 2017

לוקאס היה בסדר ,יותר מבסדר אפילו .אוריגי היה טוב ושמר על הכדור כמה פעמים לבד .קליין פרווה ,מילנר לא פתרון בהתקפה בפעם האלף …שכחת ציון לקלופ . זירו ! והפצועים זה הסבר לא תרוץ .

matipool 6 באפריל 2017

לוקאס וג'יני גם 6 . הבישול הנפלא של ג'יני מאזן את הטעות .

matipool 6 באפריל 2017

ואוריגי 6.5 .

רובי פאולר 6 באפריל 2017

על איזה בישול מהשניים אתה מדבר?…

no propaganda 6 באפריל 2017

אלה באמת שתי נקודות שליברפול זרקה לפח, ניצחון היה שם אותה ממקום מצויין להגיע לליגת האלופות ועם התיקו הזה המצב נהיה טיבה בעייתי

עידו 6 באפריל 2017

יש יתרון אחד לתוצאה כמו אתמול.
והיא שהקבוצה תבין את החוסרים שלה לקראת העונה הבאה, בעיקר בחלק הקדמי (אבל לא רק).
כל העונה אנחנו לא משיגים תוצאות בלי מאנה ו/או קוטיניו.
וזה בעונה בלי אירופה.
סומך על קלופ שימלא את החורים עם איזה נו ניים תותח ממרכז הטבלה בגרמניה…

בני תבורי 6 באפריל 2017

את זה כתבתי הבוקר בפורום האוהדים, תקף גם לכאן:
הימור, או מה שידוע בשמו או צל"ש או טר"ש, הוא עסק לא בטוח באופן עקרוני. גם לא אם קוראים לך עזרא טיסונה. כשאתה מהמר אתה מקבל החלטה על סמך נתונים שנכונים רק לאותה נקודת זמן, בה המציאות שמשתנה ככל שהשניות נוקפות, מכתיבה לך תקווה גדולה.
פעם, בבניטז, בכל פעם כשליברפול הובילה 1:0, ידעת שהנה הגיע הקיו שלו להוציא קשר אחורי תמורת קשר אחורי, מגן תמורת מגן וכאלה. הייתי מתחרפן מזה. וואלה, הקבוצה עובדת, יש גול, יבואו עוד רק תן לסוסי הפרא לרוץ. אני לא נגד שיקולים טקטיים אבל אני לא בעד להפוך כל יריב למפלצת שמיד קמה עליך רק כי נתת לה גול.
רבות סנטתי בקלופ על כשלים בניהול המשחקים שלו אצלנו ואני משוכנע שיש לו עוד המון ללמוד. אבל דווקא על החילוף של מאטיס אתמול אני רוצה להגן.
תראו, בניטז, טקטיקן יוצא מן הכלל, היה מבצע חילופים לשמור על התוצאה כשהיו לו את ג'רארד ואלונזו בקישור, את מאסצ'רנו בגרזנים ואת טורס בשפיץ. קלופ אתמול, למוד ניסיון ממשחקים בהם ניסה ללחוץ עוד קצת על הגאז וחטף, וכשהוא רואה את הנדו, לאלאנה ומאנה, שלושה מהקלפים הכי חזקים ביד שלו בחדר בידוד, זיהה נכון לדעתי כי היתרון שברירי – בכל זאת הגנה מאולצת וגם ההתקפה שנתנה חזרה מרשימה מיתרון ליריב ליתרון לנו אבל לא הראתה סימנים שהיא הולכת על תוצאת כדוריד, ואני מעריך גם שזכר האיסטנבול שעשו לנו אצלם רק לפני חודשיים אחרי יתרון פסיכי של 3:1 – ועל כן החליט בהחלטה נכונה לאותה נקודת זמן, לחזק את ההגנה ולשמור על התוצאה. אגב, עוד ארבע דקות מוצלחות והפוסט הזה לא היה נכתב.
מבאס לשמוט יתרון שיכול היה לתת עוד קצת בטון למעמד שלנו ברביעייה היותר חשובה של הליגה, מבאס שוב לראות שאנחנו שומרים בקנאות על השיטה של להתמודד שווה עם הגדולות ולעשות במכנסיים נגד הקטנות, אבל אנחנו עדיין תלויים רק בעצמנו.
וג'יני, איזה ג'יני, איך כיפר הכפרה.

אריאל גרייזס 6 באפריל 2017

תשמע, אתה יכול ללכת לטוויטר ולראות שברגע שהוא עשה את החילוף חשבתי שזה חילוף מזעזע. ובוא נזכור שזה היה החילוף היחיד שהוא עשה במשחק. בשביל מה יש לך ספסל אם לא כדי לתת מנוחה לשחקנים? לא אוהב את החילוף הזה בכלל. ובלי קשר, היינו צריכים לגמור את המשחק קודם, אבל זה באמת קשה להתלונן כשהקבוצה כל כך פצועה

בני תבורי 6 באפריל 2017

אתה יכול להיות אוהד יונייטד עם היכולת הנבואית שלך :)

משה 6 באפריל 2017

אני מסכים עם בני, דווקא זה היה חילוף שיצא מהשבלונה הרגילה של קלופ. הבעיה היתה החילופים שלא נעשו. אוריגי היה מצוין בשמירה על הכדור וביציאה קדימה אבל פירמינו שפך מנוע בדקה 70 ואוריגי רץ בהתקפות של אחד על שלושה (לפעמים ג׳יני הצטרף). אם הוא היה מכניס את ארנולד זה היה אחרת אבל הוא מראה בפעם המי יודע כמה שהוא מנהל משחק בינוני מאוד ולא יצירתי בכלל.
קבוצה של אהבלים זה סיכום מצוין…

אבי גלברט 6 באפריל 2017

קלופ ,קלופ ,קלופ ושוב קלופ …איזה חילוף אומלל וואו ..
ניתוח מצויין אריאל ומוכרח להגיד שאין לי ספק שכל אוהד ליברפול נורמלי ראה את זה קורה ….
היה לי ברור כשמש מהדקה ה65 שהבלאגן הראשון ברחבה יסתיים ככה . עוד 10 דקות ואנחנו מפסידים גם .
חילוף מהגהנום ….הוצאת את קוטיניו(חולה) שהיה הכי טוב והיחיד שיודע מה לעשות עם הכדור שפרמיניו נפקד .אוקי תכניס משהו דומה ,גרויץ' רעב ,וודבורן נמרץ ,אלכסנדר דינמי ,סטארידג' הכשרוני ,מורנו מהיר לאגף הכול רק לא בלם שיזמין את היריב להתעורר ולהתחיל לעשות משהו התקפי .19-4 במצבים , 7-2 בקרנות , 80-20 אחזקת כדור ,2-2 תוצאה .
מדכא שזה בלתי נסבל …יאלה באמת שיגמר כבר ,סטוק וברומיץ מחכות עם קצף של גיניס על השפתיים למרגרינות המבוהלות …

D! כאן ועכשיו 6 באפריל 2017

אני אפילו לא יודע מה לכתוב יותר. למדנו שאנחנו לא יכולים לצאת קדימה מהר בלי קוטיניו ומאנה או הנדרסון וגם לאלנה, בעצם שאנחנו לא יודעים לצאת מהר קדימה אל תוך שטחים ענקיים רק עם פרימינו (שלא בתור חלוץ) וצ'אן ואוריגי. אם היינו יודעים אז הרעיון של קלופ לוותר על השליטה במשחק, לרדת טיפה אחורה לא היה כזה נורא.

אבל אנחנו לא

בני תבורי 6 באפריל 2017

ביקורת על החלטת מאמן נעשית בדיעבד. עוד ארבע פאקינג דקות והיינו קוראים לו גאון שלמד קצת טקטיקה והבין שלפעמים צריך לוותר על פוזשן כדי לשמור על תוצאה. מה שקרה שההימור נכשל ופתאום כולנו חכמים, כולנו נבונים כולנו יודעים את התורה. הבעיה שלנו לא הופיעה לראשונה במשחק אתמול ואינה נוגעת רק לשיקול מוטעה של קלופ. הסגל שלנו קצר מאוד והפערים בין השחקנים גדולים מאוד וכשנופלת מכת פציעות מטורפת כזאת התוצאות נראות על הדשא.

אריאל גרייזס 6 באפריל 2017

שוב, הביקורת שלי לא היתה בדיעבד. בכל מקרה לא הייתי קורא לו גאון על החילוף הזה. אני אגיד לך מה הבעיה שלי עם החילוף הזה, אחרי שיחה עם מישהו זה חידד לי את זה – לקלופ יש דרך שהוא מאמין בה והחילוף אתמול היה נגד הדרך הזאת. אם הוא מאמין בדרך ההתקפית והלחץ על הכדור, אז שילך עם זה עד הסוף. אם הוא לא עושה את זה, זה אומר שהוא מפחד. וזה משהו שאני מאוד לא רוצה.

בני תבורי 6 באפריל 2017

אילו היה מנצח אתמול היית כותב שיש להסיר את הכובע בפני קלופ על שלא התבצר בעמדתו ולאור הנסיבות שינה את גישתו של להחזיק בכדור בכל מחיר, ויתר על קצת פוזשן וחיזק את ההגנה.

אריאל גרייזס 6 באפריל 2017

לא, לא הייתי כותב את זה. אולי אחרים כן, אני חשבתי שזה חילוף רע כשהוא קרה. אם ליברפול היתה אחרי החילוף שולטת במשחק ומבקיעה עוד גול או שניים אולי הייתי מסכים איתך אבל גם בלי הגול שחטפנו זה היה חילוף רע

בני תבורי 6 באפריל 2017

אם ליברפול הייתה שולטת במשחק ומבקיעה עוד גול או שניים לא היינו זוכרים שהם הכניסו לנו גול שני ולא היינו מדברים על חילוף כושל. המציאות קובעת את ההכרה.

אריאל גרייזס 6 באפריל 2017

אבל היא לא שלטה ולא הבקיעה עוד גול או שניים – כי זה היה חילוף גרוע..

בני תבורי 6 באפריל 2017

אשכרה? הפצצה של קליין פגעה בקורה בגלל החילוף? שני הכדורים מעל המשקוף גם הם תוצאה של החילוף?

D! כאן ועכשיו 6 באפריל 2017

בני, המציאות קובעת את ההכרה, או הפרקטיקה את התיאוריה, כמו שאומרים אצלנו

אבל אריאל ואחרים חשבו שאין הגיון בחילוף. אולי אם היה נגמר 2:1 או אפילו 3:1, והייתה איזו הזדמנות – אז היו נכתבים פוסטים שאומרים שאם כל הכבוד לזה שהצלחנו לשמור על התוצאה החילוף היה נסיון מעניין אבל לא במקום

החילוף קפא עלינו להתגונן ואנחנו לא יודעים להתגונן, ובעיקר קפא עלינו לעשות את זה בלי יכולת אמיתית לנצל את השטח מקדימה כדי לשעוט במהירות. אם מאנה היה שם זה היה נראה אחרת, לאור השחקנים במגרש זה היה בעייתי והזמין לחץ על השער שלנו.

אני חשבתי שהחילוף היה מעניין ואני סומך על קלופ. אבל אחרי שש שבע דקות היה צריך לעשות חילוף נוסף ולרענן את החלק הקדמי.

בני תבורי 6 באפריל 2017

D וכו',
החילוף לא כפה התגוננות. להפך, הוא אמור היה לשחרר לחץ מההגנה ולתגבר אותה. ההחמצות והקורות אינן תוצאה של חילוף. עם זאת אני מסכים שהיה מקום לשקול גם רענון של ההתקפה.

D! כאן ועכשיו 6 באפריל 2017

החילוף, כמו שאני הבנתי אותו, היה אמור לתת לקוטי להתרענן, להגיב לחילוף של היריב ע"י חיזוק ההגנה, שהתקשה מולו במשחק הקודם ולאפשר לנו לצאת לשטחים שלא היו כל עוד החזקנו בכדור כמעט 80% מהזמן.

הבעיה – וראינו את זה די מהר שלא נשאר למעלה מי שינצל אותם.
בהגנה, וגם את זה ראו די מהר, שחקנים שלא רגילים לשחק במערך הזה דרכו אחד לשני על הרגליים והכיסוי לא היה טוב.

לא מסכים – אני חושב דווקא שההזדמנויות הן כן תוצאה של החילוף והשטח שהתפנה מתוך זה שנתנו ליריב את הכדור, וזו הסיבה שכן אהבתי את החילוף – הן רק היו צריכות להיות אצל שחקנים אחרים. והיו צריכות לבוא יותר מתוך לחץ, שלא נשאר מי שיעשה

matipool 6 באפריל 2017

כל מילה, כל מילה, כל מילה, כל מילה ..
הלכתי לישון שבוז וככה גם קמתי בבוקר. היינו יכולים ( כמעט ) להבטיח את ליגת האלופות. פשוט חבל.

עפיף אבו מוך 6 באפריל 2017

בני אתה קשקשן …
עושה מקלופ איזה גאון? החלקת על השכל

Miranda Veracrus De La Hoya Cardinal 6 באפריל 2017

לוזרפול במיטבו. :-(

אסף the kop 6 באפריל 2017

זה אפילו לא היה מפתיע.
נכנסתי לשירותים בדקה 85 בידיעה שלכל היותר אפסיד גול שיוויון.
לא טרחתי לקום מהאסלה שנכבש השער.

טל 12 6 באפריל 2017

לגמרי

חילוף נוסף כמו סטארידג' במקום פירמינו נראה לי הגיוני. בעיקר לאחר שקוטיניו הוחלף. אבל קלוף חושב שסטארידג' עציץ.

ran 6 באפריל 2017

כולם צודקים…
מה הסיפור עם מרקו גרויץ'? הוא לא אמור להיות פרוספקט רציני
וכזה שאמור לשחק ולא רק לעזור לטרנט ארנולד עם המגבת על הספסל?

איאן ראש 7 באפריל 2017

באמת מעניין, אם לאחרונה רואים כל מיני ילדים משחקים (אמנם כשיש אילוץ) ולא אותו אז אני מניח שקלופ לא חושב שמה שהוא מראה באימונים שווה לקבוצה. מעריך שיעזוב.

funfun 6 באפריל 2017

פשוט מבאס תתחת
עשינו הכל כולל הכל כדי להגיש להם את המשחק
שער יתרון הכולל בישול מדהים של וינאלדו, ערבוביה ברחבה עם אווירת לחץ , חילופים הגנתיים
מהמשחקים האלו

בני תבורי 6 באפריל 2017

הנה רעיון שאימצתי לעצמי ממש היום: לא אתייחס בכתב למשחק שלנו עד שאראה את קלופ מתראיין לגביו, זה קורה בדרך כלל מיד לאחר תום המשחק. הדברים נראים קצת אחרת.

D! כאן ועכשיו 6 באפריל 2017

מה הוא אמר?

אריק 6 באפריל 2017

סיכום אלטרנטיבי. – קוטיניו הקיא, קלופ רצה להקיא ואסף חירבן.
Lovely

אסף the kop 7 באפריל 2017

כן
סיפור מהתחת המשחק הזה

ניינר / ווריור 6 באפריל 2017

תודה לקלופ בשם אוהדי ספרס

איאן ראש 6 באפריל 2017

עם רשימת פצועים כזו הייתי בדאון כבר לפני המשחק. ליגת האלופות מתרחקת.

Shutzi 6 באפריל 2017

ליגת האלופות לא מתרחקת. היא כבר בכיס של ליברפול. יונייטד כבר מחוץ למרוץ וארסנל לא יהיו טובים ויעילים מספיק כדי לעבור את ליברפול. לליברפול נותרו משחקים קלים, ועל אף שאלה המשחקים הקשים עבור ליברפול, הם עדיין יצליחו להוציא מינימום 15 נקודות מתוך 21 אפשריות. זה אמור להספיק.

אריאל גרייזס 6 באפריל 2017

15 מ-21 מהקבוצות האלו, בטח עם כל הפציעות שלנו, נשמע כרגע כמו חלום רטוב.

אסף כלשהו 6 באפריל 2017

הגזמת… למנ. יונייטד ולארסנל 6 נק' פחות מליברפול ושני משחקים פחות, כלומר אם הן מנצחות את המשחקים החסרים שלהן הן עם אותו מס' נקודות כמו שלנו. הנתון הזה לבדו צריך להספיק כדי להראות בצורה מאוד ברורה שליגת האלופות לא "בכיס של ליברפול" ושמנ.יונייטד עובדתית לא מחוץ למירוץ.
מעבר לזה הכל ספקולציות. ארסנל לא טובים ויעילים מספיק? אולי יחסית לעצמם, אבל הם עדיין בקצב צבירת נקודות כמו של ליברפול ואם יש משהו שהם יודעים כקבוצה זה לסיים בטופ 4. גם לדעתי אם ליברפול תוציא 15 מתוך 21 נק' עד סוף העונה אז היא תהיה בטופ 4, אבל מאיפה הביטחון שלך שזה יקרה? זו תחזית שלא קשורה למציאות כי ראינו איך ליברפול מתפקדת מול קבוצות תחתית וזה, איך נאמר, לא בדיוק בקצב של "לפחות 15 מתוך 21 נקודות". אתה בעצמך אומר ש"אלה המשחקים הקשים עבור ליברפול", אז למה אתה לא מתחשב בזה בתחזית שלך? ולהזכירך, רק אחת משתי הנ"ל צריכה לעקוף אותנו על מנת שלא נהיה בליגת האלופות בעונה הבאה…

אני כן חושב שאנחנו ביתרון קל על פני ארסנל ומנ.יונייטד כי לנו יש את הנקודות בכיס ולהן בתיאוריה (וגם משחקי השלמה קשים מול מנ.סיטי ומול לסטר), אבל זה יהיה צמוד עד הסוף ובטח לא בכיס של אף אחת.

צביקה 6 באפריל 2017

אם יונייטד לוקחת את הליגה האירופית ובמקביל מסיימת בין ארבעת הראשונות, האם הקבוצה במקום החמישי תשחק בצ'מפיונס?

אריאל גרייזס 6 באפריל 2017

לא

Comments closed