נו האדל (בערך)

הבלוג נוסע לדנבר

הסיכום היום יהיה בפורמט שונה מעט, אני אומר כמה מילים על חלק מהמשחקים אבל הייתי רוצה להתרכז במשחק אחד, זה שבמקרה גם הייתי בו, הסאנדיי נייט בדנבר.

לאוהד ספורט יש לטעמי מעט מאוד חוויות בחיים יותר גדולות מאשר להיות במשחק חי של הקבוצה שלך, במיוחד כשהיא מנצחת. כשבדקתי את הלו"ז השנה וראיתי שהפטריוטס משחקים (שוב) בדנבר, אמרתי לעצמי (ואז לאשתי) – זה מסוג החוויות שאסור לפספס. זה נכון שראיתי את בריידי במגרש כבר שלוש פעמים (כל אחד ואחד מהם – ניצחון. לא שזה כזה קשה, בריידי בדרך כלל מנצח) אבל כשאתה יודע שהבחור כבר בן 40, אתה מבין שאם יש לך הזדמנות לראות אותו לפני שהוא פורש – זה משהו שאתה חייב לעשות. בנוסף, האיצטדיון בדנבר נראה לי כמו אחת החוויות שכל אוהד פוטבול חייב על החגורה שלו. זה האיצטדיון שהיה בו משחק שלג מטורף עם הריידרס במאנדיי נייט ב-2004 או 2005. זה המגרש שבו בריידי כמעט עשה קאמבק אדיר ב-2015, זה המגרש שבו בריידי חטף בראש מג'ייק פלאמר בפלייאוף של 2005. מגרש שכל כך הרבה דברים קרו בו.

מה אני אגיד לכם – אתם חייבים את זה לעצמכם. קצת קשה להסביר, הרי כל איצטדיוני הפוטבול כביכול דומים, אבל בכל זאת – זה מיוחד. כנראה איצטדיון הפוטבול הכי טוב שהייתי בחיים שלי (והייתי בלא מעט) ובכלל אחד מהאיצטדיונים הכי טובים בהם ביקרתי.

קודם כל, האיצטדיון נמצא – וזה אחד האיצטדיונים הבודדים שראיתי שהוא כזה – ממש בצנטרום של העיר. מטר מהדאון טאון. זאת מפלצת שפשוט שולטת על העיר מלמעלה. כבר כשנסעתי על הכביש המהיר בדרך משדה התעופה לדירה שלי אתמול בערב ראיתי את האיצטדיון מואר כולו – וזה ממש עושה לך חשק לבקר בו.

מה זה אומר על הברונקוז שהאיצטדיון שלהם נקרא על שם חברה שכבר לא קיימת?

אבל זה רק חלק מהעניין. החלק השני זה הקהל. יותר מ-70 אלף איש שמרעישים ומשתוללים וצועקים. צריך לקחת את אלו שחושבים שספורט אמריקאי זה בידור נטו לאיצטדיון הזה לאיזה משחק. ישב לפני בחור מבוגר שנראה קופי של גבי עמרני וכל המשחק לא הפסיק לצעוק ולהתעצבן, בדיוק כמו בכדורגל ישראלי, מינוס הקללות. אפילו כשהקבוצה שלהם בפיגור 20 ברבע האחרון, הקהל לא הפסיק לעודד ולצעוק את ה-IN-COM-PLETE המפורסם אחרי אי-השלמה של בריידי (שלא נתן להם יותר מדי הזדמנויות לצעוק) למרות שהיה ברור שזה גמור.

והנה הדבר שאני אוהב במיוחד בספורט אמריקאי – אין כזה דבר הפרדה בין אוהדי חוץ לאוהדי בית. כולם יושבים ביחד, כולם חיים ביחד בשלום. אני יודע שיש אנשים שזה מפריע להם אבל תחשבו איזה תענוג זה לבוא לאיצטדיון של הקבוצה הביתית, לקרוע להם את הצורה ועדיין אף אחד לא יגיד לך מילה רעה. מדי פעם תשמע איזה קינטור משעשע (הכי "קשה" ששמעתי היה – "טום בולע". אני מניח שהם התכוונו לגלידת אבוקדו, נכון?) אבל לא יותר מזה. משני הצדדים שלי ישבו אוהדי ברונקוז עם מנוי שנתי, לאחד מהם היה יום הולדת היום וזה ביאס אותו רצח – ועדיין לא שמעת ממנו מילה רעה. אחרי החזרת הבעיטה של דיון לואיס לט"ד, הבחור השני אפילו הושיט לי את היד ואמר – "אני חייב לתת על זה היי-פייב".

בכלל, במשחק הזה היתה כמות אוהדי פטס עצומה. לדעתי משהו כמו 10% מהצופים היו אוהדי פטס. כשדיברתי קצת עם חלק מהם התברר שאחד הגיע מניו המפשיר ואחד הגיע מאוסטין, טקסס. מי אמר שאין כזה דבר אוהדי חוץ ב-NFL? בסוף המשחק כולם ירדו לחלק התחתון של היציע וחגגו תוך צעקות MVP לבריידי. זאת היתה חוויה מאוד מוזרה וממש כיפית לחגוג ככה במגרש חוץ. במיוחד שבליצ'ק עצר את ההליכה שלו לחדר ההלבשה כדי לבוא להודות לקהל.

החוויה הכי מעניינת, אם אפשר לקרוא לזה ככה, מבחינתי, שלא קשורה ישירות למשחק היתה ההצדעה לכוחות המזויינים במסגרת יום הוטארנים שחל בסוף השבוע הזה. אני מניח שראיתם את זה לא מעט במשחקים – מאמנים שלבושים במדי הסוואה, המנונים מרגשים וכו' – אז תקחו את מה שראיתם ותכפילו פי 100. לפני תחילת המשחק עלו למגרש עשרות חיילים מחיילות שונים, דגל אמריקאי על חצי מגרש וצנחנים יורדים למגרש. בכל הפסקה במשחק מביאים חייל אחר – אחד ממלחמת העולם השניה, אחד שנפצע בעיראק, אשתו של חייל שנהרג במשימה – ומספרים את הסיפור שלהם וכל הקהל עומד על הרגליים ומוחא כפיים. וכמובן, אי אפשר בלי המעודדות לבושות במדים לא תקניים (טוב, לפחות בצבא הישראלי), כי אין שילוב יותר ברור מסקסיזם ולאומנות (עד כמה שאני זוכר, הביטוי שוביניזם בכלל נועד בהתחלה לייצג אנשים לאומנים. לא סתם יש קרבה בין השניים). מה אגיד לכם – כל העסק עורר בי תחושה קצת לא נוחה. כשחיילים הובילו את שחקני הברונקוז למגרש זה הרגיש לי הפוך לגמרי. הלוחמים האמיתיים מובילים את לוחמי הצעצוע. נותר לי רק לתהות האם הצבא משלם לליגה כסף על זה, וכמה.

לא מצאתי את הפקידה הפלוגתית שלי

טוב, והיה גם משחק. וניצחנו, די בקלות. למעשה, פעם ראשונה שאני זוכר (ותקנו אותי אם אני טועה) שהפטס לא סתם מנצחים בדנבר אלא ממש דומיננטיים שם. זה מגרש שהיה הנמסיס של הפטס ושל בריידי לאורך יותר מדי שנים. אבל לאור היכולת של דנבר העונה, זה לא ממש מפתיע. מדובר כרגע בקבוצה שבורה שפשוט לא מאמינה בעצמה. למעשה, ברגע שדיון לואיס החזיר את הקיק-אוף לט"ד, המשחק הזה היה גמור. לדנבר גם ככה יש מלא בעיות, גם בהגנה וגם בהתקפה, להתגבר גם על כל כך הרבה טעויות של ספיישל טימס (בנוסף פאנט שפומבל והפך לט"ד ואחר כך פאנט שנחסם) – זה הרבה יותר מדי בשבילה.

ההגנה של דנבר היא לא מה שהיתה בשנים האחרונות, מה שלא מפתיע לאור העזיבה של וויד פיליפס (שעושה חיל כמובן אצל הראמס בלוס אנג'לס) אבל יותר מזה – אין לה שום סיבה להתאמץ. אמרתי לשכן שלי למושב שאני נגד הקבוצה שלו והפליי-קולינג שלהם מרתיח אותי. ממש התבאסתי בשביל אוהדי דנבר באיצטדיון. פעם אחר פעם, דאון ראשון – ריצה. דאון שני – ריצה. נכון, אוסווילר זה לא איזה מישהו לסמוך עליו, אבל בחייאת – אתה בפיגור שני ט"ד בשלב די מוקדם במשחק – לא כדאי לנסות משהו? איפשהו בסוף הרבע השלישי אוסווילר זרק סקרין מוצלח לפירסט דאון וקלטתי שזה היה הסקרין הראשון שדנבר הריצו במשחק. שום תחכום, שום טריק פליי, שום ניסיון להריץ סקרין או משהו שונה. ריצה, ריצה, ניסיון מסירה שלפעמים מצליח – ובסוף בועטים פילד גול. זה היה נורא – ואני לא אוהד דנבר.

מהצד של הפטס, אין ספק שהיו לא מעט דברים חיוביים במשחק הזה. המהלך של דיון לואיס היה מהסוג שעוצרים לך את הנשימה. וון מילר שותק כמעט לגמרי וקו ההתקפה הסתדר בלי מרכוס קאנון. לאט לאט גם שחקנים נוספים מצליחים לתפוס את העסק – דורסט תפס איזה שתי מסירות, מרטלוס בנט השתלב טוב מאוד ואפילו, תאמינו או לא, דווין אלן תפס מסירה. לט"ד! יותר מזה, הוא גם נתן חסימה מצוינת בריצת הט"ד של לואיס ונראה שההתקפה שוב תהיה קשה מאוד לעצירה. משחק הריצה היה, כמעט כרגיל העונה, יעיל מאוד.

שלא תהיה לכם טעות – למרות 16 הנקודות בלבד של דנבר, ההגנה רחוקה מלהיות מספיק טובה. קבוצה עם התקפה טובה (ואני מסכים, אין המון כאלו ב-AFC כרגע) תחשוף אותה. אוסווילר עמד בפני יחסית מעט לחץ היום וכשנתנו לו למסור הרסיברים שלו היו הרבה יותר מדי פנויים. בלט לרעה מלקולם באטלר, שאחרי שיפור בזמן האחרון נראה היום שוב לא מאופס, במיוחד בחצי הראשון. אבל, אי אפשר לקטר יותר מדי כשמנצחים. ניקח את הניצחון המצוין הזה ונמשיך הלאה.

הא, והיה אחד – טום בריידי. לא משחק גדול שלו. הוא גם לא היה צריך. משחק סולידי – בדרך כלל בדנבר הוא מתקשה – אז זה בטח לא משהו לזלזל בו. אבל יש משהו בלראות את בריידי בלייב שמבהיר לך את הגאונות שלו. קשה להסביר את זה. כמעט כל מהלך זה נדמה שעוד שניה ההגנה אוכלת אותו חי. ואיכשהו, או שהוא משחרר את הכדור בשניה האחרונה (היתה לו מסירה כזאת לבנט ברבע הראשון), או שהוא עושה את הצעד הקטן הזה קדימה ופתאום נראה לך שהוא לבד לגמרי – ותמיד משחיל את זה למקום הנכון. אני כל כך אתגעגע אליו כשהוא יפרוש. איך אמר לי עידן ויניצקי, עוד אוהד פטס היום – אנחנו לא מבינים כמה טוב לנו. בספורט האמריקאי אוהד לא אמור לקבל 20 שנה רצופים של ניצחונות.

רק זה היה שווה את הנסיעה.

***

עוד כמה דברים ממשחקי היום

– אתה רואה את התוצאה של הסיינטס מול בפאלו, 47 נקודות הם שמו, אתה אומר בטח בריס התפרע, רק כדי לגלות שהוא מסר לפחות מ-200 יארד בלי אף ט"ד. אני חושב שהגיע הזמן להפנים שאלו לא הסיינטס שהיכרנו. וזה טוב.

– note לאריאל העתידי – גם אם בפאלו מנצחים עשרה משחקים רצוף, אל תתלהב מהם, כן?

– שאלה לאדון ג'ייסון גארט – אתה לא חושב שאולי הסאק השלישי או הרביעי של קלייברון היה סימן מלמעלה שכדאי לך להביא עזרה לתאקל שלך? סתם מחשבה.

– לאור הריב שקורה כרגע בין ג'רי ג'ונס לארתור בלאנק על ההארכת חוזה של גודל, כמה אתם חושבים ג'ונס היה מתוסכל מהתוצאה של המשחק הזה?

– קרולינה על 6-3. הסיינטס על 7-2 ועכשיו גם אטלנטה על 5-4 ונראית פתאום מצוין. Something gotta give

– אני מוכרח לומר שאני די בשוק שהמשחק בין הצג'ארג'רס לג'קסונוויל לא הסתיים בתיקו. פשוט כל אחת מהקבוצות כל כך ניסתה להפסיד את זה.

– האם היה משהו צפוי יותר מההפסד של הרד סקינס השבוע, אחרי הניצחון היפה שלהם על סיאטל שבוע שעבר? אני לא חושב.

– ג'טס: תחזיקו לי את הבירה

– מי היה מאמין שבסוף בראין הויר יראה מגרש לפני ג'ימי ג'י?

– מה יותר מביך מלהיות אנדרדוג מול הניינרס? אשכרה להפסיד לניינרס. תודה לכם, ג'איינטס, אתם עושים את העונה הזאת עוד יותר כיפית מהרגיל.

– מיאמי במאנדיי נייט, איזה כיף!

– שניה נחזור למשחק של יום חמישי. ג'ימי גרהאם מחוץ לרד זון – שקוף. בתוך הרד זון – היחיד שראסל ווילסון רואה. לך תבין.

– ואת מה שווילסון עשה ביום חמישי אני מניח שראיתם?

https://twitter.com/MusikFan4Life/status/928851259603537921

– את אוסווילר הורג איש ראיתם?

– מדי פעם כן קורים דברים מעניינים במשחקים של בפאלו:

– קליבלנד, אל תשתני

 

– ובפינת החגיגה היומית:

https://twitter.com/NFL_Memes/status/929793061818904576

– ולא נשכח את הבחור הזה מהמשחק. סך הכל נראה מחמם

 

יהודיות השרירים
ליגת שוקי ההון - ספינרים (2)

59 Comments

NoOne 13 בנובמבר 2017

כשהולכים למשחק פוטבול בארה"ב רק אז מבינים כמה כסף הקבוצות עושות ממרצ'נדייז ,כל מה שהם מוציאים למכירה האוהדים קונים.

מחר אני הולך לראות את ג'וג'ו ובן סימונס בסטייפלס סנטר.
יש לי כרטיסים ממש מאחורי הספסל של פילדלפיה ואני הולך לצעוק למאמן שיתפטר כל המשחק(בלי לקלל כמובן , זה לא איזה מגרש כדורגל באיטליה וגם זורקים אותך החוצה), בדיוק כמו שעשיתי לדאג קולינס

אריאל גרייזס 13 בנובמבר 2017

לגמרי לגבי המרצ'נדייז, כתבתי על זה פעם. זה מטורף.

Maldini 13 בנובמבר 2017

מקווה שבדקת לפני כן שיש לפילי רק 3 משחקים בשבועיים הקרובים שהם לא יושיבו בטעות את ג'וג'ו לנוח בגלל העומס

NoOne 13 בנובמבר 2017

מקסימום נמכור את הכרטיסים ונקנה לדרבי האידיוטים בין ואנס ג'וזף לטוד בולס.
נראה לי אם הם יחליפו צדדים במחצית אף אחד לא ישים לב

עידו ג. 13 בנובמבר 2017

זה בסדר , הוא נח על המגרש.

NoOne 13 בנובמבר 2017

את זה הוא למד ממייקל ג'ורדן ששנים היה נח על המגרש.
הוא חייב לשמור את האנרגיה לטוויטר ואיסנטגרם

עידו ג. 13 בנובמבר 2017

או לריהאנה…

אלעד כ 13 בנובמבר 2017

ת'כלס, חייבים לפטר את ברט בראון. הם עלולים בטעות לפספס את הלוטרי השנה. חס ושלום שלא נגיע לנקודה שצריך להתחיל לממש את הפוטנציאל שמדברים עליו כבר חמש שנים

NoOne 13 בנובמבר 2017

whawhawhawhwa

I don't know what to do I have a up and coming young team with 2 potential superstars and its all because of tanking

but I hate tanking and was crying about it for so long
whawhawhawha

אלעדכ 13 בנובמבר 2017

לשניה אחת לא הפסקתי לאהוד את הסיקסרס. שנאתי את האסטרטגיה של הטאנקינג ואני עדיין שונא. ובינינו, זאת קבוצה של .500 שעדיין תלויה במידה מסויימת בזוג ברכיים לא יציבות. אז אלמנט המזל פה עדיין קריטי. בינתיים יאניס הלך למילווקי בבחירה 15…
Anyway, אם יש חלק שבטוח עובד בסיקסרס זו עמדת המאמן. זאת קבוצה מאומנת מצויין ותענוג לראות אותם משחקים גם כשאמביד יושב

NoOne 13 בנובמבר 2017

התשובה שלך מראה לי שאתה לא יודע את העובדות וכנראה גם לא רואה את המשחקים.
הפציעה הקשה של אמביד היא בכף הרגל ושם הוא עבר שני ניתוחים.
שנה שעברה היה לו מיניסקוס בברך אבל זה נחשב כיום פציעה קלה יחסית בלי השפעות לטווח ארוך.

הרבה מאד קבוצות ויתרו על ג'יאניס וגם על קובי וטוני פרקר וברוגדון, זה קורה כל שנה לכל קבוצה וזה טבעו של בדראפט.

ברט בראון הוא עוזר מאמן מצוין.
הוא טקטיקן כושל, אין לו מושג איך לבנות רוטציה כמו שצריך , החילופים שלו מוזרים והוא מאבד את העשתונות במשחקים צמודים.
השנה לסיקסרס היו צריכים להיות לפחות עוד 3 נצחונות בהם הקבוצה הובילה ב 8 יתרון דקה וחצי לסוף אבל אין לו מושג מה הוא עושה.
הוא היה מאמן טוב לטנקינג אבל הגיע הזמן לעשות אפגרייד למאמן ברמה גבוהה

אלעדכ 13 בנובמבר 2017

סחתיין כמה אתה יודע עליי משלוש שורות שכתבתי.
תחזור להתפלל לאלוהי הדראפט ותודה להם שיצא כדור כחול במקום לבן, כי עם ברנדון אינגרם במקום בן סימונס, ה"תהליך" הזה היה תקוע

NoOne 13 בנובמבר 2017

what are you talking about? that was the all point of the tanking
to get as many ping pong balls in the top 3 that even if you had bad luck or make the wrong choice (okafor) you still get more chances

Maldini 14 בנובמבר 2017

די לריב ולירות בנגמ"ש בזמן שיש עניינים דחופים יותר לטפל בהם כמו חקירה של הליגה נגד הפאטריוטס ומארטלוס בנט

גודל חייב לזהות פה את ההזדמנות ולאחד את השורות. מטוס פרטי מארתור בלאנק וג'ון מארה כבר מובטח, עכשיו אפשר לנסות להתחנף לג'רי עם חקירה נוספת + עונש כבד נגד רוברט קורליאונה ולקבל אי + צי יאכטות, וכל זה עוד לפני שצירפנו את קרונקי ודן סניידר לחגיגה

WAKE UP ROGER

NoOne 14 בנובמבר 2017

האמת שכבר אין לי כח לזה.
מרטלוס בנט אומר לפאקרס שהוא פצוע ומתעקש לעבור ניתוח ולא מוכן לשחק אז הם חותכים אותו.
הפאטס עושים קליים ופתאום הוא בריא.
אתה יודע מה ,שירמו , שישקרו , שיקחו 10 סופרבולס רצוף , שיהיה להם לבריאות

יובל 14 בנובמבר 2017

שחקנים כמו בנט וכמו וונטה דייויס ( עוד אחד שהיה אמור לעבור ניתוח ופתאום אחרי שהקולטס שיחררו אותו מדברים עליו שיעבור לסיאטל במקום שרמן ) מוציאים למשחק הזה שם רע.

הליגה צריכה לעשות משהו אחרת אין לדבר הזה סוף. שום שחקן לא ירצה לשחק בקבוצות חלשות שגמרו את העונה, בפרט אם הוא בשנת חוזה.

אלעד כ 14 בנובמבר 2017

אחלה ניצחון היום. אם לקובינגטון הייתה את מערכת השיווק של כרמלו, היו מדברים עליו כמועמד לאולסטאר השנה. הוא, אגב, הגיע מליגת הפיתוח ולא בזבזו עליו כדורי פינג פונג.

NoOne 14 בנובמבר 2017

ומי מצא את קובינגטון ונתן לו חוזה ל 4 שנים ?
סאם הינקי

אלעד כ 14 בנובמבר 2017

הוא רק לא בנה עליו שיהיה כזה טוב. הוא אמור היה להפסיד משחקים, לא להיות שחקן קלאצ'. התפספס לו…

עידו ג. 13 בנובמבר 2017

אם כבר בשורות הראשונות הרגשתי שאתה מפזר מלח כשהגעתי לקליפים כבר הייתי בטוח….

עידו ג. 13 בנובמבר 2017

בשלב כלשהוא במחצית השנייה הסיינטס הריצו את הכדור 24 פעם ברציפות. זה בלי שהפאנטר שלהם יצטרך לחמם אפילו את הרגל.
זו הייתה דריסה מוחלטת.

ק. 13 בנובמבר 2017

לגמרי, מצד שני אחרי דרייב ראשון של ריצה (טד) היה דרייב שני של כמעט רק מסירה (הסתיים בטד בריצה), ומסירות קשות, מה שהראה שכשצריך יש גם את האפשרות הזאת

עידו ג. 13 בנובמבר 2017

מייקל תומאס הולך להיות ענק.

רוני 13 בנובמבר 2017

אומרים שקבוצות מתקשות לשחק בדנבר בגלל הגובה עד כמה הגובה שם משפיע על המשחק? האם זה כמו במוקדמות המונדיאל בדרום אמריקה שקשה מאוד לנצח את בוליביה או אקוודור כשהם משחקות בבית ? בכל זאת שם משחקים בגובה של מעל 3000 מטר ודלילות החמצן מאוד משפיע על השחקנים בגובה של מייל או 1600 מטר עדיין לא מרגישים את ההשפעה של דלילות האוויר …
כיצד זה משפיע על משחק המסירה ועל הבועטים ?

אריאל גרייזס 13 בנובמבר 2017

אני אישית לא הרגשתי שום אפקט ואני לא בכושר על או משהו. מצד שני, לא הייתי צריך לרוץ בפול ספיד פעם אחר פעם. ידוע שהאוויר הדליל עוזר לבועטים אבל אני לא חושב שיש יותר מדי משמעות לשחקנים מבחינת כושר בגובה הזה. שבוע הבא המשחק במקסיקו סיטי, לדעתי שם זה משפיע יותר כי היא יותר גבוהה

פה איתמר 13 בנובמבר 2017

ויותר מזוהמת

שי אורן 13 בנובמבר 2017

ראיתי אתמול משחק שלם של הראמס. ואפילו נהנתי. אם הייתי גר בל"א אני מניח שהייתי אפילו מגיע לאיצטדיון .

שי אורן 13 בנובמבר 2017

והמייל היי תמיד יהיה עבורי המהלך הזה
https://www.youtube.com/watch?v=HmRYZOuXHrA

רענן 13 בנובמבר 2017

אכן מרגש
איפה גו של אז ויפה הוא היום
ממליץ לצפות עוד בתקציר המשחק בצד , אחד הרגעים הגדולים בתולדות האיצטדיון.
31 שניות על השעון פייתון (איש המספרים ולא התארים ) כורע ברך שהכדור אצלו במקום לנסות להשיג שער שדה מנצח

עידו ג. 13 בנובמבר 2017

זו מן הסתם הייתה ההוראה של אותו מאמן שזרק אתמול דגל שגזל לקבוצה שלו את ה-7 נקודות שהיו חסרות לה לניצחון.

רענן 13 בנובמבר 2017

שחקן כמו פייטון צריך היה לצעוק על המאמן
Give me the ball Madr Packer

ק. 13 בנובמבר 2017

שני הרגעים של ג'ון פוקס היו אומללים (אתמול היה בעיקר מעורר רחמים, הוא לא גזל ט"ד אלא פירסט דאון על ה1 יארד), אבל אי אפשר להוציא מזה את פייטון, במיוחד במשחק כזה עם סקור גבוה וכשהוא בכושר שיא

עידו ג. 13 בנובמבר 2017

כן, הנחתי שהם היו משיגים משן את הטאצ'דאון. הוא כל כך סומך על ההתקפה שלו שהוא העדיף לעשות צ'אלנג'.

אריאל גרייזס 13 בנובמבר 2017

איך שמחתי שניצחתם אותם ואיך שילמנו על זה שבוע אחר כך..

דורון (אחר) 13 בנובמבר 2017

נו, אמרתי שה-NFC דרום חלש…

בוב השקט 13 בנובמבר 2017

הייתי פעמיים כבר במשחקים במייל היי (אחד מהם מאנדי נייט ושניהם ניצחונות של הברונקוס) וזה חתיכת איצטדיון מדהים ולדנבר יש קהל פשוט מטורף.
אגב, הצנחנים שצונחים לתוך האיצטדיון זה לא ייחודי לחודש ההצדעה – זה וקרה כל משחק בית (אור, חושך, חום או קור).
מסכים שזה כיף גדול שאין הפרדה בין הקהלים וזה ממש לא מפריע לאף אחד. יצא לי להיות בשנה שעברה במשחק שבו קהל החוץ היה גדול בהרבה מקהל הבית (סטילרס במיאמי) וממה שאני מבין זה נכון לגבי כל משחק של הצ'ארג'רס השנה.

Zak 13 בנובמבר 2017

אני חושב שהסייפטי המכוון של בייליצ'ק גם כן קרה בדנבר? באליפות השנייה או השלישית של הפטס בתחילת המילניום.

אריאל גרייזס 13 בנובמבר 2017

יש מצב

austaldo 13 בנובמבר 2017

היה בדנוור

אנונימוס 13 בנובמבר 2017

שאלת ברצינות על הקטע של הצבא? למקרה שלא היית ציני, אז כן, משלמים הרבה
https://www.sbnation.com/2015/11/4/9670302/nfl-paid-patriotism-troops-mcain-flake-report-million

ניינר / ווריור 13 בנובמבר 2017

להקיא מכל הקטע המיליטריסטי הדוחה הזה, לפחות יש את הבראונס לספק רגעים קומיים.
אתמול השתכנעתי שהסיינטס והויקינגים הם פור רגיל ומייק זימר עושה עבודה מעולה שם בצפון.
וברכות לניינרס שלי על הניצחון על הרחבה של הליגה

עידו ג. 13 בנובמבר 2017

רק בגלל שהזכרת את המשחק הזה אז שווה להיזכר:
https://www.youtube.com/watch?v=gjusI2ggy7w
ואם כבר בק"בים של הסאנדבילס עסקינן אז עם קצת מאמץ (רק פציעות פה ושם לבליין גאברט ומאט בארקלי) עוד תזכה לראות את מיקי ברקוביצ'י על המגרש בראשון ביוסטון.

ק. 13 בנובמבר 2017

יפה מאוד. נשמע כיף גדול.
כמה לוקח מאיפה שאתה גר לדנבר?

אריאל גרייזס 13 בנובמבר 2017

שעתיים וקצת טיסה

יוני (המקורי, מפעם) 13 בנובמבר 2017

איזה כיף לך. תודה על הסרטונים בסוף. מעולה למי שלא עוקב בקביעות.

7even 13 בנובמבר 2017

סן דייגו…אין פשוט אין….שברו כל שיא אפשרי של טמטום במשחק אחד…
ואפילו שיא טמטום לרבע רביעי פלוס הארכה.

7even 13 בנובמבר 2017

כלומר ל.א
מצטער כנראה שהכל בראשי התיבות LAC

Odel.R 13 בנובמבר 2017

מצפה ליום ראשון של פוטבול …לראות את ביג בן מפרק את הקולטס ואני אומר לכם המשחק של הסטילרס נגד הקולטס היה אחד המשחקים הכי גרועים שראיתי בחיים.
היה פשוט עינוי , לעומת זאת אחר כך ראיתי את הראמס איזה משחק, גוף מראה פוטצניאל של קיו בי נהדר והכי חשוב עקבי!

ויאללה מיאמי במנדיי נייט (:

שי אורן 13 בנובמבר 2017

הדרייב האחרון היה טוב.

יובל 14 בנובמבר 2017

זה היה משחק גרוע של הסטילרס, גם בגלל הפציעות באמצע המשחק.
הם שיחקו כל המשחק בנינוחות כזו כאילו הם יודעים שהקולטס יתנו להם את המשחק בסוף, ולמרבה ה"הפתעה" זה בדיוק מה שקרה.

יוסי מהאבטיחים 13 בנובמבר 2017

דרו בריס רץ עלינו לטאצ'דאון.
רגע, שוב- דרו בריס רץ עלינו.
משחקי יום חמישי הארורים. היינו 5-2 ומאז הכל דאונהיל. הפסד לג'טס, תבוסה בבית, ועכשיו נוסעים לאלאיי ולארוהד ואחרכך בריידי בבית.
5-7 נשמע הגיוני…

קורדל סטיוארט 14 בנובמבר 2017

כיף לקרוא על החוויה האישית ובכלל.מקווה גם כן לתפור איזה ביקור בהיינץ פילד או לפחות באנפילד כחלק מטיול ברמצווה

קורדל סטיוארט 14 בנובמבר 2017

ולי כמובן אין זכרונות טובים מהמגרש המדובר שכן הרשינו לטיבו את רגע התהילה כנראה הבודד שלו לטד מנצח בפלייאוף על הסטילרס.פשוט קורע לב מבחינתי אבל באמת שרואים תמיד שהאוהדים שם בתוך המשחק כל הזמן .

מעיין אוהד מכבי 14 בנובמבר 2017

המחזור הזה יצר הפרדה קצת יותר ברורה בין קבוצות שרצות לפלייאוף לבין קבוצות מרכז ותחתית טבלה.

קבוצות שהפתיעו עם כמה הבלחות חזרו למימדיהן הטבעיים (היי ג'טס ורדסקינס), ומעל הכל התבהר בפעם המי יודע שזה הפאטס מול הנציגה החדשה של ה-NFC.

פשוט מדהים איך בקונפרנס שלם אין אפילו תחרות קטנה לפאטס. קיוויתי שהסטילרס יצליחו לאיים אבל ביג-בן לא נראה כמו קיובי שנשאר לו משהו במיכל (וחבל, כי השנה זה באמת הצ'אנס האחרון שלהם ושוסטר ונפלא ואפילו ההגנה שלהם סבבה).
גם ה"מרענן" הרשמי – הג'אגורס – לא יכולים לאיים כרגע על בריידי (אלא אם קופלין ישלוף את הקריפטונייט המפורסם ובורטלס יתחפש פתאום לאיליי).

מה שמוביל אותנו ל-NFC.
לאור הפציעה של שרמן וההשעייה של זיק, הסיינטס הם המועמדים המובילים בעיניי. הצמרת של ה-NFC תיפגש בשבועות הקרובים (ראמס במינסוטה, סיינטס ואיגלס בל.א. מול הראמס ועוד) וזה ייקבע את יתרון הביתיות בפלייאוף.

NFC דרום בהחלט הפתעה נעימה. דווקא טמפה ביי שציפיתי מהם לעונת פריצה קרסו. אני לא פוסל אפשרות שהבית הזה ישלח שלוש קבוצות לפלייאוף (וכמעט בוודאות הם יצליחו לשלוח שתיים).

ק. 14 בנובמבר 2017

אתה בדרך כלל מתייחס לפילי. לא הזכרת אותם במועמדים של הnfc מטעמי ניחוס?

מעיין אוהד מכבי 15 בנובמבר 2017

לא עניין של ניחוס. אני באמת חושב שהרבה דברים התחברו לנו אבל המסורת הלוזרית של פילי בשילוב עם חוסר הניסיון שלנו (ומעבר לזה שיש לנו לו"ז קשוח ביותר החל מהשבוע – דאלאס חוץ, ברס בפילי, סיהוקס חוץ וראמס חוץ) גורמים לי לפקפק ביכולת שלנו.

אני מקווה מאוד שנצליח לרשום ניצחון בפלייאוף, אבל התקרה שאני חוזה זה הפסד בגמר ה-NFC (לסיינטס או סיהוקס).

זה דומה קצת לדאלאס של העונה שעברה, אפילו שאנחנו קבוצה מאוזנת יותר, עם הגנה וקיובי טובים יותר.

הסיינטס פשוט מרשימים מאוד (וזה ממישהו שסובל מאוד מזה שיש לו את בריס ותומאס בקבוצת הפנטזי שלו). לטעמי הם עשו את הדראפט הכי מרשים העונה – לאטימור (הקורנרבק הכי טוב בפער בדראפט העונה ולטעמי גם אחד הטובים בשנים האחרונות, בשורה אחת עם ראמזי), ראמצ'יק התאקל, קמארה הרץ ומרקוס וויליאמס הסייפטי.

פה איתמר 14 בנובמבר 2017

היי אריאל,
סחטיין על מסעותיך.
הייתי לפני שבועיים במשחק בין החוחממם לחטיפים במרכז פפסיקו באותה קריית ספורט במרכז דנבר ואתה צודק.
בנוסף דנבר עיר מהמיד ווסט עם רכבת קלה ובאמת יש הרגשה של היכל עירוני (אבל בכל זאת באתי מהפרברים).

דין עונה רגילה באנ.בי.איי לא כדין עונה רגילה באנ.אפ.אל כולל הכל וביחוד הקהל. אבל ממש לא מתגעגע לדוחק, זיכה ולאלימות בספורט שלנו.

במכללות גם מקבלים בברכה ״קהל חוץ״?

אריאל גרייזס 15 בנובמבר 2017

האמת שלא ניסיתי במכללות אז לא יודע אבל אני מניח שזה לא בעייתי ממש, יותר עניין של תרבות.
דרך אגב, ב-2006 הייתי במשחק חוץ בפלייאוף של הפטס בסן דייגו, באתי לבוש לגמרי כאוהד פטס וגם אז היחס היה סבבה לגמרי למעט הקנטות פה ושם. שוב, עניין של תרבות שמבינה שבסוף זה רק ספורט.

טל 14 בנובמבר 2017

אני מרגיש כי מדובר במשחק המפנה של אטלנטה, ההתקפה במחצית השניה זרמה כמו בסוף העונה שעברה (עד הרבע האחרון בסופרבול…), וההגנה קטלנית.
יש מצב לפלייאוף.

Comments closed