מה שדפוק בכדורגל

ארנולד ורוברטסון כוכבים. והם לא היו פה אם לא הרבה מזל

בני יעלה, אני מאמין, פוסט על המשחק מתישהו היום או מחר אבל ממש מדגדג לי באצבעות לכתוב על המשחק הזה. כולכם הולכים לישון ואני תקוע בחוף המערבי בשעה 2 בצהריים, על מה נדבר, הירי בפלורידה? זה כל כך מדכא שעדיף להתרכז בכדורגל.

היה משחק מושלם, באמת. חוץ מה-15-20 דקות הראשונות שלטנו לגמרי במשחק וההרכב שקלופ העלה על שלושה קשרי אמצע היה לחלוטין הדבר הנכון כשהנדרסון ומילנר שולטים מאחורה וג'יני – במשחק מצוין סוף סוף שלו בחוץ – מניע את השלישיה הקדמית בדיוק מושלם. על השלישיה שמקדימה באמת שאין לי מה להוסיף. היה ברור לי שמאנה לא שכח איך משחקים ושהוא צריך את הקרדיט כדי לצאת מהצרות שלו. ואם במשחק שבו הוא מבקיע שלושער אני עדיין מרגיש שהוא לא חד לגמרי – בהחלט יש מקום לתקווה.

בכל מקרה, עם עוד קצת פוש קדימה, זאת תהיה אחת העונות היותר טובות שלנו בעשור הזה. רבע גמר צ'מפיונס לפחות (נראה לי שאפילו ליברפול תתקשה לאבד יתרון כזה) ואם נצליח להגיע לליגת האלופות, בטח ובטח לסיים שניים – נוכל לראות את ההתקדמות העונה שציפינו לה. הדבר הבאמת חשוב זה היציבות. כבר חזרנו לליגת האלופות עם רוג'רס ואז לא הצלחנו לעבור את שלב הבתים וסיימנו מקום שישי כמדומני. גם הצלחנו להגיע לגמר גביע אירופה עם קלופ – רק שאז סיימנו מקום שביעי. לייצר רצף בליגה עם הצלחות באירופה זאת הדרך הנכונה. אם תמשיך להיות בצמרת לאורך זמן, מתישהו הדברים יסתדרו וגם תתמודד על האליפות.

**

אבל לא על זה רציתי לדבר אלא על שני שחקנים שלא הזכרתי בסיכום המשחק, למרות שלטעמי – אפילו שמאנה הבקיע שלישיה, סאלח הבקיע גול אדיר ופירמינו היה, טוב פירמינו – היו הטובים במגרש. אני מדבר על שני המגנים שלנו. זה היה משחק פשוט אדיר שלהם. ולא הראשון העונה.

בהתחלה, פורטו לחצה באגף של ארנולד אבל הוא פשוט לא התרגש מזה, סגר את השחקן שלו מעולה פעם אחר פעם, לא התפתה לגלישות מסוכנות ובהמשך גם הצטרף להתקפה והיה מאוד משמעותי בה. (שמעתי שגוטמן חושב שהוא לא ראוי לליברפול. אתם מוזמנים להגיד לו שאני לא חושב שהוא ראוי לטלוויזיה 32 אינץ' בחדר שינה שלי) רוברטסון, מהצד שלו, היה אולי צריך לעבוד קצת פחות קשה בהגנה אבל בהתקפה? הוא עוד לא מרסלו אבל אני כל כך אוהב אותו. היכולת שלו לשדרג את ההתקפה, הקרוסים המושלמים, אחד מהם הוביל גם לגול, הלחץ הבלתי פוסק, האחריות. שכחתי כבר איזה כיף זה שיש לך שני מגנים שאפשר לבנות עליהם.

והנה הקטע – אם לא מזל משמיים, לא היינו רואים את השניים האלו על המגרש הערב.

חוץ מהרכש של סאלח, שני המהלכים הכי גדולים שקרו לליברפול העונה היו – הפציעה של קליין והפציעה של מורנו.

זה עצוב, אבל זה המצב. יכול להיות שאם מורנו היה עושה עוד חמש-שש שטויות אז קלופ היה משתכנע לספסל אותו למשחק גביע אבל לפי פתיחת העונה – הוא לגמרי היה נעול עליו. קליין? לדעתי זה השחקן של ליברפול שפתח הכי הרבה משחקים שנה שעברה. הבאנקר הכי גדול בהרכב של קלופ. וזה לא שקליין לא שחקן טוב, אבל אתם יודעים, הוא בסדר. אחרי גלן ג'ונסון זה היה שידרוג עצום אבל אחרי שהתרגלנו לזה שלא צריך לפתח חרדה כל פעם שמגיע כדור לשחקן יריב באגף ימין שלנו, אפשר להסתכל מעבר לזה וקליין הוא, טוב, בסדר. בהגנה הוא יציב אבל בהתקפה התרומה שלו היא כמעט אפס. ובכדורגל היום אתה פשוט לא יכול להרשות לעצמך מגנים שלא תורמים.

וקלופ הוא אחד מאלו שהכי נודעו בשילוב של צעירים בזמנו. אבל זה המצב בכדורגל של היום – שילמת על שחקן 20 מיליון יורו, אין מצב שתפתח עם שחקן שעלה מהאקדמיה במקומו. הסיבה העיקרית – אם הרכש שלך מפשל אז כולם יאשימו אותו אבל אם השחקן הצעיר שלך מפשל, כולם יאשימו אותך (אני יודע שרוברטסון הוא גם רכש, אבל מדובר בשחקן צעיר שהגיע על תקן מחליף שאמור להתפתח, לא נראה שקלופ בנה עליו). לאף מאמן היום אין זמן לתת לשחקן צעיר להתבשל. אפילו לא לקלופ. ועם כל הכבוד למשחקי U23 או השאלות לקבוצות אחרות – המקום שבו אתה מתבשל זה על המגרש, משחק נגד שחקני צמרת.

אני רואה שחקן כמו וודברן מהאקדמיה שלנו – האיש כובש בנבחרת ווילס וברור שהוא כוכב בהתהוות, ועדיין לא מקבל חצי הזדמנות בהרכב. וזה עצוב לי. כי אני חושב שהיום לא היינו רואים שחקנים כמו אואן או ג'רארד מקבלים בכלל הזדמנות בהרכב. הם היו משחקים בכמה משחקי גביע הליגה, נשלחים בהשאלה לאיזה קבוצת פריימרשיפ ואחרי שנתיים נמכרים ונעלמים. ראינו את זה קורה כל כך הרבה פעמים בשנים האחרונות.

אני יודע שאין אוהד שיעדיף פיתוח שחקן צעיר, עם הטעויות שבאות איתו, על חשבון הצלחה של הקבוצה. אבל ההצלחה של רוברטסון וארנולד השנה מראה שאחד לא חייב לבוא על חשבון השני. כי כשזה עובד – זה כל כך כיף.

חוץ מזה, מוקדם מדי לבדוק הישארות עם המדים הכתומים לתמיד?

החיים קלים
מעמד הביניים נשחק

72 Comments

איציק 15 בפברואר 2018

אתה רותם את העגלה לפני הסוסים, יש עוד משחק גומלין. קצת סבלנות במטותא ממך.

מיקיג' 15 בפברואר 2018

עוד לא נולד הסוס הפורטוגלי שישים חמישיה באנפילד

בארי ברודי 15 בפברואר 2018

בדקתי ומצאתי משהו קרוב – סוס ברזילאי ששם רביעיה.

http://www.lfchistory.net/SeasonArchive/Game/5038

טל 12 15 בפברואר 2018

משחק נהדר. מאנה חזר לככב ואפילו ג'יני היה מעורב בשער והמגנים..

מקווה לראות רוברטסון וארנולד ממשיכים לשחק באופן קבוע. רוברטסון משחק טוב כבר כמה וכמה משחקים וזה נהדר לגבי ארנולד, הלחם והחמאה של מגן קודם כל זה משחק ההגנה ולגביו אני לא בטוח עדיין, אולי כדאי לקלופ לנסות הרכב עם שלושה בלמים (אגב, חילוף מעניין מאטיפ במקום הנדרסון). הוא שחקן מוכשר ועושה רושם שיש לו את מה שצריך.

אריאל גרייזס 15 בפברואר 2018

ארנולד היה עצום בהגנה והבגרות שלו שם מדהימה אותי כל פעם מחדש לילד בן 19

אנונימוס 15 בפברואר 2018

הלו הלו, אתה לא מקשיב לפרשנים ישראלים כשהם מקשקשים על החוק הרוסי? מי שטוב ישחק, כל הדיבורים האלה ששחקנים צעירים צריכים דקות משחק זה שטויות! (פחחח)

בארי ברודי 15 בפברואר 2018

לגבי המדים – זה נראה כמו נבחרת הולנד או פרסומת לתפוזינה.
אלה המייטי רדס או המייטי אורנג'ס?

אריאל גרייזס 15 בפברואר 2018

24 גולים בשישה משחקים, שיהיו כתומים כל החיים מצדי אם זה ממשיך ככה

ארם אבירם 15 בפברואר 2018

ואן דייק וג'יני מרגישים ככה יותר בנוח

משה 15 בפברואר 2018

כמו שנבחרת הולנד משחקת לא טוב שירגישו בנוח.

אופיר 15 בפברואר 2018

קצת היפסטרי מצדי אולי, אבל זה לא מובן מאליו שזו עונה גדולה של ליברפול? בוא נראה:
– סלאח בעונת הבכורה הגדולה בהיסטוריה של הליגה.
– שלישיית (רביעיית?) החלומות בהתקפה, אף אחד מהם לא הגיע עם ייחוס של מסי או רונאלדו – 100% הצלחה של קלופ.
– משחקים לפנתיאון.
– רבע גמר אלופות, עם מבול שערים.

מכיר את הגישה הזו שתארים הם חזות הכל. ארסנל זכתה בגביע בעונה שעברה ומשחקת בקרוב בגמר גביע הליגה, תוך כדי שתי עונות ליגה מעליבות עם הופעה סמרטוטית באירופה. האוהדים של ליברפול (אלה שמופיעים למשחקים, בבית ובחוץ) מקבלים 100% תמורה לכסף ולזמן שלהם, ויש להם תמיד סיבה להתרגש לקראת המשחק הבא.

אריאל גרייזס 15 בפברואר 2018

אני חושב שכבר עכשיו זאת עונה מצוינת. ולגמרי מסכים שהיא הביאה תמורה לכסף של אוהדי ליברפול. אבל הרבה מאוד פעמים עונה נשפטת לפי איך שהיא נגמרת. אם נסיים מחוץ לארבע הגדולות ונודח ברבע גמר זה ירגיש שיכולנו להשיג יותר. בסופו של דבר, עונה נמדדת באיך אתה ביחס לתארים – גביע וגביע הליגה עפנו מוקדם, על אליפות לא התמודדנו בכלל. ביחס לעונות עבר זאת עונה טובה, ביחס לשאיפות שלנו זה לא איפה שאנחנו רוצים להיות. אבל, כמו שאמרתי – היציבות, החזרה לטופ של אירופה ובעיקר – העובדה שאני לא יכול לחכות למשחק הבא של הקבוצה – הופכים את העונה הזאת לטובה עד טובה מאוד.
או בקיצור – די מסכים איתך

D! פה ועכשיו 15 בפברואר 2018

מאד מסכים איתך, בסייג אחד – הקבוצה חייבת לשמור על יציבות, שלא לומר התפתחות, השגית. אחרת כל הכיף הזה, שהוא הדבר הכי חשוב, לא יסחוב למשך הרבה זמן

אופיר 15 בפברואר 2018

D! אני כמובן מסכים, רק יוצא נגד התפיסה הדיכוטומית של עידן הרשתות החברתיות, לפיה העולם נחלק לווינרים ולוזרים, ו-19 הקבוצות שלא זכו באליפות נכשלו. טוטנהאם בעונה שעברה: אחלה כדורגל, ים שערים, מקום שני, 0 תארים – כשלון?

איציק מהקיבוץ 15 בפברואר 2018

הצלחנו לשים 2 גולים כשפורטו שיחקו מסודר ומתגונן. זו נקודה חשובה מאוד בעיני. אחר כך כבר היה יותר קל במתפרצות.
שמרנו כל רשת נקיה!!
כייף של משחק.

אריאל גרייזס 15 בפברואר 2018

האמת שהגול הראשון היה די מזל, טעות שוער קשה. מכאן הכל הפך יותר קל

בני תבורי 15 בפברואר 2018

פורטו ברזילאית רק בחלק העליון, בהגנה היא רכה מאוד.

איציק 15 בפברואר 2018

ממתי הטיקט של ברזיל זה הגנה?
ברזיל מנצחת בהתקפה ואם יש לה כמה שחקני הגנה טובים זה בונוס.

D! פה ועכשיו 15 בפברואר 2018

גם טעויות כאלו קורות בגלל הקצב והצורה שבה שחקני החלק הקדמי שלנו טסים/דורסים/נעים/עפים קדימה לעבר השער, בגלים גלים ומכל הכיוונים. כל כדור שנהדף סאלח/מאנה/פירימינו ישר נוחתים עליו, נבלם קצת יותר רחוק – הנדו/ג'יני מגיעים בטירוף. השוער לא פנוי לגמרי ץ אני בטוח שהוא היה מוטרד מעט ולא זיהה מספיק טוב את הכדור

בני תבורי 15 בפברואר 2018

לא אכתוב פוסט נפרד, מתארח כאן בשמחה:
אני יודע שהתנועה הקיבוצית לא אהודה כאן, אבל זה לא משנה את העובדה שהעבודה במכבסה מתחילה ב 5 בבוקר ולשבת לכתוב בחצות אחרי משחק פסיכי כזה ולישון את העודף, קצת גדול עלי. אבל יש לך וויקאנד לישון, תגידו, לא חביבים, וויקנד זה אופניים, אופנוע, בישולים לחמש עשרה איש והעברת ריהוט לדירה של הילד בת"א.
ובכן, נחמד לראות שיש לנו איזה גגון ברחבה. זו תוצאה ישירה של אפקט ואן דייק (זו אגב הכותרת שתכננתי לפוסט לפני גרייזס). זה עובד פשוט: כשיש מישהו יציב בגובה באמצע ההגנה, זה שלידו פחות לחוץ, זה שמאחוריו פחות לחוץ, מתפתחת סינרגיה, המגינים משוחררים ועושים את מה שהם צריכים לעשות והחגיגה בעיצומה. שום דבר לא מבטיח הצגה כזאת כל משחק, אבל יש תנועה קדימה של שיפור והתחברות ואני לא רואה סיבה להמשך מוצלח פחות.
קריוס – שמור עלי ואשמור עליך. עובד טוב. אי אפשר שלא לראות ביטחון בגישה ופחות ההסנות. לא נדרש למאמצים מיוחדים אתמול אבל זה גם חלק מהשיפור.
רובו – ממשיך שושלת הסקוטים המוצלחת אצלנו.
ארנולד – ווא ווא ווא מה יהיה ממנו כשיגדל.
לוברן – הייה לי חבר הייה לי אח. נראה נהדר עם ואן דייק.
ואן דייק – האיש והאפקט.
מילנר – להפסיק לו את ההפרשות לפנסיה. מלך.
הנדו – "הוא לא ג'רארד" הכי טוב שיש. מלך.
ג'יני – המשחק הכי טוב שלו מאז סיטי אצלנו. הבעיטת שפיץ בסגנון "עוף לי מהעיניים" שדפק בבלם שלהם פתחה לנו את סיפור הגולים. נפלא.
סלאח – האורות בברנבאו דלקו אתמול עד שעה מאוחרת. אומרים שיש איזה ארגנטינאי שמזכיר אותו.
מאנה – מאנה מאנה מאנה. סיכמתי עם ארי פולמן היום שהגעתו של סלאח בפחות הייפ ופחות כסף עם הצלחה מסחררת הכניסה אותו לבור עמוק. למרות זאת, הוא אף פעם לא זייף, תמיד פרגן ואתמול הוא יצא ממנו.
פירמינו – אומר זאת כך: אם נגזר על ליברפול למכור שניים משלושת הברזילאים שלה העונה, היא מכרה את השניים הנכונים.

משה 15 בפברואר 2018

היית לאקוני לגבי רובו, התרגלנו לכיף הזה מהר מדי.

בני תבורי 15 בפברואר 2018

שלא יתפוס תחת :)

אבי גלברט 15 בפברואר 2018

צרות של עשירים (קיבוצניקים) , לך תסביר להם .מכבסה , אופניים , העברת דירה , הגינה קפאה בקור , העץ של השכנה עושה ליכלוך , מרק קר בחדר אוכל …זר לא יבין זאת ….

D! פה ועכשיו 15 בפברואר 2018

כל תמונה מחדש אני מופתע מהגודל של ואן דייק
וכל פס מחדש אני מופתע מהדיוק והרגישות במסירה של בלם 193 על 50 מטר

cookie-monster 17 בפברואר 2018

אחלה פוסט ואחלה מתארח

סינרגיה בכתום זורח ; )

אבי גלברט 15 בפברואר 2018

הצגה נחמדה ביותר אתמול .אני חולה על ארנולד אבל דווקא אתמול פושר משהו (התרגלנו לטוב ) .הילד בלודו אמיתי עם ביצי שיש מוזהבות .פשש איזה בטחון , איזה חוצפה בואו נזכר מתי ואיפה נזרק למים הקרים ? אצל הסקאם בבית עונה שעברה …מאז רק מתקדם .רוברטסון היה אתמול מצויין במשחק הכי טוב שלו אצלנו וגם מדוייק סוף סוף בקרוסים .
ואן דייק זה כל ההבדל , נקודה .לידו כולם מקבלים שדרוג ואין ספק וגם דיברנו על זה פה , למרות כל ההשמצות והפלטות בעבר , לוברן הוא הוא הזיווג הפותח .בעתיד (הקרוב ?) אולי גומז .
שקליין יחזור הוא יהיה ברוטציה עם ארנולד וגומז יחזור לשחק בלם ויתן לנו עומק מרשים בעמדה הזאת .
ג'יני היה אתמול מצויין בקישור לוחמני , אנרגטי שכיסה שטחים בצורה מדהימה .כמה חטיפות כדורים לשלישיה הזאת וואו !
תראו לאיזה מצב הגענו , לאלנה פעם באנקר בהרכב כמו פירמינו לא שיחק דקה .אוקס שכשהוא טוב הוא טוב , לא שיחק דקה .ובכול זאת אנחנו נותנים 5 לפורטו בבית .מדהים .
לא אוהב את החילוף בסוף של שלושה בלמים שהפך קבוע אבל קלופ מבין כנראה יותר טוב ממני .
אהבתי מאד את הכניסה של אינגס שגם היה שותף מלא בגול החמישי .
קלופ – תראו , הוא לא מושלם ויש לא טעויות לפעמים בניהול המשחק שעולה בנקודות .שאתה תוקף באטרף כל משחק , כל המשחק , יקרו טעויות .שאתה משחק כדורגל התקפי תמיד יהיו טעויות . אבל אין בכלל ספק הוא המאמן שהכי מתאים לנו נקודה . התשוקה , החיספוס , האהבה והחיבור לשחקנים , לאוהדים , לעיר הוא מושלם .יהיו עוד נפילות בטוח אבל ברוב המשחקים כייף לא נורמלי לראות את הקבוצה גם אם לפעמים התוצאות מאכזבות .הליגה קשה בטרוף , פציעות , עזיבת קוטיניו (מקווה שנהנה מהרסיטל אתמול ) , משחקים מפוספסים על שטויות ובכול זאת אנחנו על הסוס בשני המפעלים החשובים באמת .

בני תבורי 15 בפברואר 2018

אבי,
יהיו משחקים שקלופ יעדיף לשחק עם שלושה בלמים ולחזק את האמצע וההתקפה. יכול להיות שהוא בודק איך זה עובד. אתמול התבקשה קצת מנוחה לילד המוכשר.

יריב ס. 15 בפברואר 2018

החילוף לא היה על מנת לשחק שלשה בלמים אלא לתת מנוחה להנדו, שמיותר לנו שיפצע.
הנדו שיחק 4 והוא היה ה 4 היחיד בסגל. מאטיפ שיחק בעבר 4 בשאלקה וכשהוא נכנס הוא שיחק לפני ואן דייק ולוברן.
הכנסה של לאלנה או אוקס הייתה מחלישה את מרכז המשחק.

אסף the kop 15 בפברואר 2018

גוטמן,
רציתי לומר לך שאתה לא ראוי לטלוויזיה 32 אינץ' בחדר שינה של גרייזס.

אבי גלברט 15 בפברואר 2018

ככה זה שבאים בלי הכנה מינימלית לשידור . לקח להם זמן להיזכר (כנראה לחשו להם ) שהמשחק נגד ווסטהאם בעוד עשרה ימים .
דוגמא שניה , כל מאמן כדורגל צריך לקחת את הקלטת של ארנולד וללמד ילדים מגיל 10 איך מרימים כדור בתנועה . אין הרבה מגינים בעולם (!) שיש להם הרמות מדויקות , קור רוח וטאץ' ברגל כמו לארנולד ואני לא מגזים .הילד עדין לא בן 19 …

אסף the kop 15 בפברואר 2018

במהלך השידור הם אומרים.. קריוס השוער שמשחק רק בליגת האלופות…

בני תבורי 15 בפברואר 2018

אסי הם לא מכינים שיעורי בית ולא מתכוננים לשידור. ככה זה כשאתה מונופול.

אריאל גרייזס 15 בפברואר 2018

בבקשה בלי ההתכסחויות האלו בבלוג שלי, תעשו את זה בבית שלכם. מי שיתבטא באלימות יעוף מכאן

איציק 15 בפברואר 2018

אני אוהב את גוטמן. הוא המציא לעצמו דיבור שמוצא חן בעיניו. מדבר בשפה שנראית לו מתוחכמת ומוציא את עצמו דביל פעם אחר פעם. תפור עליו, ואחרים זורמים איתו.

kirma der faux 15 בפברואר 2018

למזלי נפלתי על סטרים מעולה של BT SPORT. באולפן לינקר מנחה עם ג'רארד למפארד ופרדיננד, ובמגרש מקמנמן.

איציק 15 בפברואר 2018

רק אל תספר לי שהעדפת את זה על-פני גוטמן ושפיגלר…

D! פה ועכשיו 15 בפברואר 2018

למה זה דורש מזל- זה צריך להיות הבסיס

dk 15 בפברואר 2018

לא תמיד הסטרים מעולה :/

D! פה ועכשיו 15 בפברואר 2018

אבל היום גם בכבלים לווין וואטאבר אפשר לבחור שפת שידור

משה 15 בפברואר 2018

שניהם היו מביכים, אולי כדאי ששפיגלר יפסיק לראות את העתק כדורגל בישראל ובצרפת וישקיע בכדורגל אנגלי. זה היה שידור ברמה של יורם ארבל.

משה 15 בפברואר 2018

•העתק = עלק

D! פה ועכשיו 15 בפברואר 2018

שפיגלר שדר טוב כמו שקליין מגן טוב.
אחד הגיע אחרי יואב זיו האנגלי

ran 15 בפברואר 2018

נשארנו רק עם הקלישאות – קונצרט!
וכן, גוטמן ושפיגלר פלטו שטויות בקצב מביך אבל בערב כזה – שיפלטו כמה שהם רוצים ואנחנו נפרק.
מעניין היה לראות כמה מרכז המגרש שלנו עוצמתי ביחס לשל פורטו, מילנר נראה כמפלצת.
אני מנסה לחשוב על קבוצות אירופאיות שעשויות לגרום לנו בעיות ולבטל את היתרון הזה ואז נזכר, בהנחה שהסיפור גמור ועלינו שלב, אנחנו נגד ריאל?
אם כן, אהמר כבר עכשיו על שלב הרבע הזה – אנחנו עוברים אותם.

אריאל גרייזס 15 בפברואר 2018

לפי איך שהולך לאנגליות השנה – רוב הסיכויים שנפגוש אחת מהן..

ran 15 בפברואר 2018

:)

הצצתי עכשיו באתר של אופ"א ויש הגרלה לרבע וזה לא כפי שחשבתי שהמסלול עד הגמר כבר נקבע…

matipool 15 בפברואר 2018

אני מבקש רק לא קבוצה אנגלית.
רומא, סביליה (עקיצה לבלוג השכן) וכו'.

matipool 15 בפברואר 2018

הייתה לי הרגשה טובה לפני המשחק אבל תחילת המשחק הכניסה אותי קצת לחרדות. הם נראו מסוכנים וטובים מאד ועשו הגנה קבוצתית ממש יפה (נעו על המגרש בתיאום מרשים ולא נתנו לנו אפשרות לחדור אותם) עד שהגיע השער הראשון שהתחיל בכלל מיוזמה ויציאה קדימה של לוברן (אדיר) שהעביר את הכדור לג'יני (ענק) ומשם עד לגול של מאנה (לא נשארו לי סופרלטיבים לפסקה הזו).
אח"כ כבר היה קל יותר וקסום.
איזה כיף שמאנה הפציץ ובהתאם נקווה שגם הביטחון העצמי חזר (כמה יפה היה החיבוק וההתרפקות שלו עם קלופ בסיום).
מילנר – אין מילים. בן 32 עם ריאות מסגסוגת פלדה. משחק מושלם.
סלאח – כמה ביטחון ויכולת. חיפש פחות את השער ויותר לפרגן לחברים. מסי היה מאד גאה אם היה כובש את השער הזה.
משחק נפלא של כולם. איזה כיף וטעם טוב לחיים יש אחרי משחקים כאלו.
מה עושים עכשיו עשרה ימים עד המשחק הבא?

אסף the kop 15 בפברואר 2018

מתנתקים מצ'רלטון.

Matipool 15 בפברואר 2018

נזכרתי.
חוזר לצפיית בינג' עם האישה של ריי דונובן. אחלה גילטי פלז'ר.

צור שפי 15 בפברואר 2018

הכתום צריך להישאר אצל ההולנדים, בני יהודה ומתנגדי ההתנתקות. הפטנט הזה של תלבושות חוץ דוחה ומעצבן ואוהדים שרוכשים אותן הם סאקרים. קבוצה צריכה לשחק עם הצבע שלה בכל משחקיה כל זמן שזה לא מתנגש עם הצבע של היריבה במשחקי חוץ ובמקרה כזה היא צריכה לעבור לשחור או לבן.

איציק 15 בפברואר 2018

יובה שילבה את הצעתך בתלבושת אחת ;)

יריב ס. 15 בפברואר 2018

חייב להתייחס יותר ללוברן, שחקן ששני מהלכים שלו הכתיבו את כיוון המשחק.
הראשון זו הגלישה הנפלאה שמנעה שער בטוח כשקריוס כבר זינק ימינה ומנעה פיגור מוקדם.
השני זה הלחץ והחילוץ הנפלא שהובילו לשער הראשון כאשר עדיין לא היינו ממש במשחק.

לוברן המושמץ הוא בלם מצוין ששתי סיטואציות גרמו לו להראות כמו פלופ:
1. המיקום בשמאל בו הוא חלש. בכל משחק בליברפול בו הוא שיחק בימין הוא היה שתי רמות יותר טוב ויותר בטוח.
2. מורנו משמאלו שפיספס את השיעורים על סגירה אלכסונית אם בכלל הופיע לקורס בנושא הגנה.

אריאל גרייזס 15 בפברואר 2018

נקודות טובות לגבי לוברן. יש לי עדיין ספקות לגבי חוכמת המשחק שלו אבל אני מסכים שהוא נראה לא רע במשחקים האחרונים. אני גם חושב שהוא לא מנהיג והתוספת של מנהיג כמו ואן דייק לידו משמעותית מאוד

Matipool 15 בפברואר 2018

כל מילה, יריב.

איאן ראש 15 בפברואר 2018

נראה לי שצריך לנקות מאשמה כל מי ששיחק לצד מורנו.

אריאל גרייזס 15 בפברואר 2018

בואו – שנה שעברה מילנר שיחק כל השנה באגף שמאל וזה לא שלוברן בדיוק היה יאפ סתאם. החסרונות שלו ברורים. בתור בלם שלישי שלנו עד שגומז יכנס לתפקיד הוא בסדר. זהו

משה 15 בפברואר 2018

לוברן בצד ימין פספס כדור בצורה מביכה לפני עשרה ימים נגד טוטנהאם. כשיפסיק לעשות טעויות כל כך נוראות חודש רצוף אוכל לשקול מחדש את היחס שלי כלפיו.

איזי 15 בפברואר 2018

הקבוצה שהכי כיף לראות כרגע באירופה. היא לא רובוטית או מושלמת כמו סיטי, היא כיף טהור

רן ד 15 בפברואר 2018

הצגה גדולה. פשוט וואו
לא הרבה דיברו על זה אבל לוברן הרבה יותר טוב כבלם הימני דווקא(למרות שהוא שמאלי), יהיה מעניין לראות מי השותף לטווח הארוך של VVD (מהמר על מאטיפ).
מילנר הוא שחקן אנדרייטד. כמה בגרות, ניסיון, פרגון לשאר.. שחקן סגל שאין להרבה קבוצות בכלל.
מאנה, פירמינו וסאלח.. נאמר עליהם כבר הכל כאן, רק מקווה שיצליחו להשאיר אותם כאן בקיץ. אם הם נשארים התקרה של הקבוצה שלנו מזנקת למעלה.
בדיעבד, הטרייד של VVD וקוטיניו בנתיים נראה כהחלטה נכונה ביותר של קלופ (בטח שגם אחרי משחק כזה יושבים בספסל אוקס וללאנה).
מעניין לראות אותנו מול קבוצה רצינית באמת, עם כל הכבוד לפורטו\סביליה\ספרטק. אם נקבל קבוצה אנגלית מאמין שנעבור (רק לא שוב צ'לסי בבקשה), לגבי ריאל ובאיירן הם גדולות. אני מקווה שנקבל את ברצלונה או יונייטד ונראה להם מאיפה משתין הדג.

Matipool 15 בפברואר 2018

יהיו עוד מספיק משחקים שנתגעגע לקוטיניו.
אוקס ולאלאנה הנוכחי לא יכולים להשלים את החיסרון שלו.

איאן ראש 15 בפברואר 2018

גם אני איתך בהרגשה הזו. משחק מעולה אחד מול יריבה שמאפשרת לנו לרוץ כרצוננו לא יהיה אינדיקציה להתגברות על חסרונו של קוטי.

משה 15 בפברואר 2018

כפי שכתבתי בזמן שקרה, מכה קלה בכנף, לא יותר מזה. פחות חשוב ממה שנשאר.

רובי פאולר 15 בפברואר 2018

ציונים:
קאריוס – 6.5. מתחיל לקבל ביטחון
טאא – 7.5 יופי של משחק בשני הצדדים, בעיקר אהבתי את הגליצ׳ים הנכונים והבטוחים
ואן דייק – 8. חלום
לוברן – 7.5. כל ממזר מלך
רובו – 8. תותח
הנדו – 7.5 יחידת חיסול
מילנר – 8. איזה הבדל בקישור איתו ובלעדיו פרק ב
ג׳יני – 8. חנק אותם, היה שווה שני גולים במהלך של הגול הראשון
מאנה – 8.5. ברוך שובך
מוצלאח – 8. איזה ריקוד
פירמינו – 8. הברזילאי הנכון

Matipool 15 בפברואר 2018

תעלה חצי ציון לקאריוס ולוברן במטותא. ראויים לזה.
יש מצב ל-9 למאנה.

רובי פאולר 15 בפברואר 2018

איני חפץ

Matipool 15 בפברואר 2018

מונופול.. (-:
איפה הרגולטור?

איאן ראש 15 בפברואר 2018

נראה לי שקריוס השתפר מאז שהוא שינה תסרוקת לאסוף.
לגבי הנדו, עם כל המוגבלות שלו נראה שהוא נותן איזשהוא איזון לקבוצה.

D! פה ועכשיו 15 בפברואר 2018

הנדו מוגבל ביכולת שלו לבעוט לשער. חוץ מזה?

איאן ראש 15 בפברואר 2018

א. זה המון.
ב. נראה שגם במסירות עמוקות או קצרות לעומק הוא ירד. רוב המסירות זה פתיחה לצדדים במרחקים קצרים.
אבל שוב, עם כל זה נראה שנותן איזון ושקט מסביבו.

D! פה ועכשיו 15 בפברואר 2018

הוא נהדר והפציעה מגבילה אותו. עד שנאתר מישהו יותר כשיר הוא מוסיף המון. ומאפשר לכל האחרים לפעול

ניק 15 בפברואר 2018

מזל זה חלק מהעניין.
אם החלוץ השלישי של היונייטד (נראה לי קין) לא היה נפצע באימון לפני משחק בליגה האירופית אולי לא היינו שומעים על ראשפורד עד היום.

Comments closed