נו האדל – בלאגן מאורגן (סיכום מחזור חמישי של פוטבול)

זה היה פוטבול רע לתפארת. כל כך רע שהוא היה מצוין

אמרתי שבוע שעבר שאנחנו רואים השנה רמה יותר גבוהה של פוטבול מאשר בשנים קודמות וכמו כדי להראות לי שאני מדבר שטויות הגיע השבוע הזה ונתן לנו מנת פוטבול מבורדק לתפארת. אני באמת לא זוכר אוסף כזה של טעויות ושטויות בשבוע אחד. למעשה, נראה שזה התחיל כבר ביום חמישי במשחק בין הקולטס לפטס (עוד עליו בהמשך) שבו היו לפחות שלושה אינטרספשנס שנלקחו מהידיים של הרסיברים או הועפו מהם, משהו שבחיים לא ראיתי.

בדרך כלל, אני שם את הסרטונים עם הדברים המעניינים מהמחזור בסוף הטור, שיהיה לכם למה לחכות, אבל הפעם אני אשנה את דרכי, רק כדי להדגיש עד כמה המחזור הזה היה משוגע.

– נתחיל באודל בקהאם עושה שטויות:

https://twitter.com/BillyM_91/status/1048993561029632000?s=19

– ואז אודל בקהאם מוסר לט"ד

– כוכב הערב, בלייק בורטלס, פעם ראשונה:

– כוכב הערב, בלייק בורטלס, פעם שניה:

https://twitter.com/DefPenSports/status/1049005974172983296

– וכוכב הערב, בלייק בורטלס, משלים טרייפקטה:

– רגע, רגע. ראיין טינהיל: תחזיק לי את הבירה

– ויש לנו גם את הביג גאי הזה עם פיק סיקס, שזה תמיד כיף לראות:

בקיצור, היתה לנו חגיגה שלמה. למעשה, זה היה כזה פוטבול רע, שהוא היה כיפי. כמו סרט טראש טוב שהופך לויראלי מרוב שהוא רע.

והנה עוד נקודה חשובה – אפילו במחזור כזה יחסית לא מוצלח של משחקים  (למרות שראמס-סיאטל הציל קצת את העסק) עדיין היה לנו לא מעט מתח. היו לנו שני משחקים שנגמרו בהארכה ועוד ארבעה שנגמרו בהפרש של שלוש נקודות ומטה. אם הספירה שלי נכונה (ויש סיכוי גדול שלא) אז עד עכשיו היו לנו בעונה שמונה הארכות, מה שמעמיד אותנו בקצב של 27 הארכות – אחת יותר מהעונה עם הכי הרבה כאלו. בקיצור, גם כשהיא רעה, הליגה הזאת עדיין כיפית לאללה.

מה עוד היה לנו?

– אחד הדברים שתמיד מדהימים אותי בספורט בכלל אבל בפוטבול בפרט זה נושא יתרון הביתיות. תסתכלו על הפטריוטס – יש להם שלושה ניצחונות ושני הפסדים. השלושה כולם בבית, השניים כולם בחוץ. וזה לא סתם ניצחונות והפסדים – ההפסדים הם איומים ונוראים והניצחונות – תבוסות. זה כאילו אנחנו רואים שתי קבוצות שונות לגמרי. והם לא היחידים, מן הסתם. הדולפינס מגיעים לפוקסבורו ומתפרקים לגמרי. הברונקוז כמעט מנצחים את קנזס בבית שבוע שעבר ואז מגיעים לג'טס ונראים כמו כלום.

אני יודע שיש לא מעט הסברים לכך. השיפוט הוא שונה בבית ובחוץ. קבוצות כמו דנבר שצריכות לשחק בחוף המזרחי, מבחינתן מדובר על עשר בבוקר והפרש השעות עושה את שלו. ועדיין, העובדה שקבוצה עוברת כאלו תנודות מדהימות בין בית לחוץ נשגבת ממני. אין לי פתרונות אמיתיים ללמה זה קורה אבל מה שחשוב לזכור – כשמסתכלים על תוצאות של קבוצות ומנסים להחליט האם הן טובות או לא, זה אחד הפרמטרים הכי חשובים לזכור.

וכן, הפטריוטס שמגיעים לכל כך הרבה גמרי AFC וסופרבול – זה מה שקורה כשמסיימים בראש הבית שלך כל שנה ומשיגים ביי כמעט תמיד.

– דיברתי הרבה פעמים בעבר על גרין ביי והאמת היא ששום דבר משמעותי לא באמת השתנה. יהיה קל מאוד למייק מקארתי להפיל את האשמה בהפסד לדטרויט על הבועט שלו. באולם סגור, להחמיץ ארבעה פילד גולס פלוס פלוס אקסטרה פוינט זה באמת הרבה מאוד ואני מאוד מקווה שמייסון קרוסבי יצליח להתאושש מהפיאסקו הנורא הזה (באחד הפודקאסטים האחרונים שלו סימונס תהה כמה קיקרים יש כרגע בליגה שאם הם מחטיאים שני פילד גולס במשחק אחד אתה יכול להיות בטוח שתהיה להם עבודה שבוע הבא. איזה ג'וב נורא זה קיקר).

אבל ההחטאות האלו לא מסתירות את העובדה שגרין ביי, כרגיל, קבוצה פשוט לא טובה. ואם כתבתי ששום דבר לא השתנה, אז אולי בכל זאת משהו כן השתנה – מרגיש שלרוג'רס נמאס. הוא עדיין אדיר ועדיין החזיק את הקבוצה שלו איכשהו בחיים במשחק הזה אבל כל שפת הגוף שלו לא משדרת שטוב לו. כשאתה זורק ל-442 יארד ושלושה ט"ד בלי אינטרספשן (אבל כן שני פאמבלים) ועדיין מפסיד די בקלות (למרות התוצאה, המשחק לא באמת היה צמוד) משהו שם דפוק לגמרי. במיוחד ביום שבו מאתיו סטאפורד בצד השני מסיים יום אנמי למדי. כל שנה (כשהוא בריא) רוג'רס מחזיק את הפאקרס בחיים ומביא אותם לפלייאוף על הגב של קבוצה רקובה. אולי הגיע הזמן שהוא לא יעשה את זה וסוף סוף יקבל שינוי בעמדת המאמן. אני חושש שהוא יותר מדי שונא להפסיד מכדי לתת לזה לקרות.

– כמו כן, מקארתי, הבועט שלך החטיא כבר שלושה פילד גולס, מה אתה נותן לו לבעוט את הרביעי מ-56 יארד??

– הזכרתי קודם את שמונה ההארכות שכבר היו השנה אז שלושה קבין מתוכם לקחו הקליבלנד בראונס, הקבוצה שנדמה שממש מנסה לסיים את העונה על מאזן 0-0-16. שלוש הארכות (אחת מהן בלי הכרעה) פלוס עוד ניצחון בארבע נקודות על הג'טס והפסד בשלוש בשניה האחרונה לסיינטס שיחקו הבראונס האלו. המדהים הוא שעם קצת יותר מזל קליבלנד היתה יכולה להיות עכשיו עם מאזן 5-0. כמובן, הם היו יכולים באותה מידה להיות על 0-5. בכל זאת, אנחנו מדברים על קליבלנד פה, בדרך כלל הם קמים על הצד השמאלי של המזל.

אבל אם נשאיר שניה את המאזן בצד, אי אפשר שלא להיות מאוד מעודדים, אם אתם אוהדי בראונס (או בכלל, סתם רוצים שהקבוצה המסכנה הזאת תצליח), מאיך שנראית ההגנה של קליבלנד. הם שיתקו לגמרי את בולטימור, במיוחד ברד זון, ומנעו מהם ט"ד כל המשחק. דנזל וורד הרוקי נראה כמו אחלה שחקן ונראה שלקבוצה הזאת יש עתיד ורוד. בייקר מייפילד הוא עדיין work in progress אבל אתה יכול לראות לפרקים את הניצוצות שלו. מה חסר להם כדי להתקדם הלאה? בעיקר מאמן נורמלי.

– תנו לי לזרוק לכם מספרים של השחקן הבא בשלוש השנים האחרונות: 16 משחקים מלאים בכל אחת מהעונות. אחוז השלמה של 67 אחוז. 81 ט"ד ו-36 אינטרספשנס, 4400 יארד בממוצע לעונה, ק"ב רייטינג של 97.5 אחוז. לא, זה לא טום בריידי (בריידי על ק"ב רייטינג של 106 בשלוש העונות האלו. בכל זאת) אבל תסכימו איתי שמדובר במישהו שנמצא גבוה גבוה בעילית של הליגה. בטוח טופ 10, לא? אז איך זה שהאוהדים של הקבוצה שלו שמחו להיפטר ממנו? ובכן, זאת השורה הזאת במאזן: 24-23-1 במאזן ניצחונות והפסדים. על מי אנחנו מדברים? על קירק קאזינס, כמובן. אחד הק"בים הטובים בליגה אבל כזה שזוכה לבוז תמידי מהרבה יותר מדי אוהדים.

בבייסבול עברו בשנים האחרונות להעריך פיצ'רים הרבה פחות על סמך הניצחונות וההפסדים שלהם – סטטיסטיקה שיש לה מעט מאוד משמעות היום – והרבה יותר על סמך המספרים שתלויים רק בהם. הרי בלי התקפה שתשים ריצות בשבילם, הם יכולים להגיש הכי טוב שלהם ועדיין לא ינצחו (כמו שג'ייק דה גרום גילה השנה). בפוטבול, זה צריך להיות גם כן ככה. כן, לק"ב יש השפעה עצומה על הסיכויים של הקבוצה שלו לנצח. ועדיין, הוא לא לבד. יש גם הגנה וספיישל טימס ויש לו איתו עוד שחקנים על המגרש והוא תלוי באופנסיב ליין שלו וברסיברים וכמובן כמובן גם במאמן שלו. יצא לי לקרוא ולשמוע לא מעט אוהדי רד סקינס שממש שמחו שקירק קאזינס עזב. מה שהם לא מבינים שקאזינס לא היה הבעיה. כן, הוא הפסיד משחקים פה ושם, כמו שקורה לכל ק"ב, גם הכי טוב. הבעיה היתה ותישאר הרד סקינס. לראות את קאזינס במדי מינסוטה חותך את פילדלפיה ומנצח אותם, אתה מבין איזה ק"ב מצוין הוא. אולי הוא לא יביא אליפות שם, מאזן מנצח בטוח יהיה לו.

– מה שמביא אותי ישירות ליריבה של הרד סקינס בחטיבה. כשראיתי את דאלאס משחקים מול יוסטון לא יכולתי שלא להיזכר בטוני רומו. כל כך הרבה פעמים שמעתי על הלוזריות של רומו. כשדאק פרסקוט פרץ, כמה אוהדי קאבויוז חגגו את ההחלפה של רומו בק"ב ווינר. ובכן, גם פה – הבעיה אף פעם לא היתה רומו אלא במערכת סביבו. וכשאני רואה את פרסקוט היום וגם את אליוט לידו, ברור לי, ממש ברור לי, שגם הם נידונים (אם יישארו בדאלאס) לעתיד זהה בדיוק. מדובר בשחקנים מוכשרים מאוד שמוציאים את המקסימום ממה שנותנים להם. הבעיה היא שנותנים להם כל כך מעט.

אליוט הוא רץ מוכשר בטירוף שגם יודע לתפוס את הכדור ועם מאמן מתאים (המממ, שון מקווי, המממ) הוא היה מסוגל לפרוח. אבל עם סכמות התקפיות מוגבלות ומאמן שמפחד ללכת על דאון רביעי ואחד בהארכה בחלק המגרש של היריבה, אין פלא שהוא לא ממצה את הפוטנציאל שלו. זוכרים איך גרלי היה תחת פישר ואיך הוא עכשיו תחת מקווי? אז בדיוק זה.

– גם ביוסטון יש בעיה של אימון. יכול להיות שציינתי את זה פעם או פעמיים. היו לי ספקות לא קטנים לגבי דשון ווטסון, האם הוא חזר כמו שצריך מהפציעה, מה יקרה כשהליגה תלמד אותו, האם הוא באמת מספיק מדויק בשביל להיות ק"ב מוביל בליגה. עכשיו, זאת דגימה קטנה מאוד אבל אני מעריך שהוא יהיה בסדר גמור. יש לו את כל מה שצריך כדי להיות ק"ב מצוין בליגה, כל עוד יצליח לשמור על הבריאות (שבשביל שחקן עם סגנון המשחק שלו זה לגמרי לא מובן מאליו). אבל – הוא צריך מאמן יותר טוב ממה שיש לו כרגע. עם מאמן טוב שיבנה לו מערכים נכונים וינצל את הכשרון שלו ועם רסיברים כמו שיש לו, הוא באמת יכול להיות הראסל ווילסון הבא.

– ואיזה כיף זה לראות את ג'יי ג'יי וואט חוזר לעצמו.

– בטח גם את זה אמרתי פעם, אבל נגיד שוב – ממרכוס מריוטה לא ייצא כלום. פשוט חסר יציבות בסיסית.

– שנה שעברה הצ'יפס התחילו את העונה 5-0 עם ריצה מדהימה שבה הק"ב שלהם נראה כמו MVP. השנה הצ'יפס פותחים את העונה עם 5-0 ובה הק"ב שלהם (אמנם אחד אחר) נראה כמו MVP. כולנו זוכרים מה קרה אז – הצ'יפס היו בינוניים בהמשך הדרך ועפו בסיבוב הראשון (ועוד למרכוס מאריוטה, לא פחות!). מאוד מפתה להגיד – אסור להסיק מהעבר על מה שיקרה בעתיד, אז מה אם המספרים דומים. אבל ההרגשה שלי היא שאנחנו הולכים לראות ירידה אצל הצ'יפס, אולי לא ברמה של שנה שעברה אבל בהחלט ירידה.

למעשה, התחלנו לראות את הירידה כבר בשבועיים האחרונים. שבוע שעבר הם שיחקו בינוני מאוד אצל דנבר והיו צריכים מאמץ הירואי של מהמוס כדי לרדת מנצחים, כולל מסירה ביד שמאל, יציאה מחור של דאון שני ושלושים ועוד. אתמול, מול ג'קסונוויל, כבר ראינו את החטיפה הראשונה שלו ואז את השניה והוא גם סיים משחק בלי ט"ד. אם לא יום מזעזע של בורטלס בחצי הראשון, קשה לדעת איך זה היה מסתיים.

כן, לג'קסונוויל יש הגנה מצוינת ושבוע הבא בפוקסבורו מהמוס יפגוש הגנת מסירה טובה הרבה פחות, אבל נראה שקנזס מכורים למהלכים הגדולים. ב-22 השלמות בלבד מהומס מסר ל-318 יארד. יש להם את המהירות ויש להם תרגילים מצוינים אבל זה בדיוק מסוג הדברים שהם עשו שנה שעברה – ואז הליגה למדה אותם ופתאום הכל השתנה. מהומס ק"ב מצוין, בדיוק כמו שאלכס סמית היה ק"ב מצוין (אם כי קצת פחות מעניין), השאלה אם הם יהיו מסוגלים ללמוד תוך כדי תנועה. אני לא בטוח שאנדי ריד – שאני חושב שהוא מוח פוטבול נהדר ואחד מבוני הקבוצות הגדולים שהיו בליגה – מסוגל לזה. זמן יגיד אם אני צודק.

– זה די מדהים לפעמים לראות איך לקבוצות יש "אופי" שלהן, לא משנה כמה זמן עובר ואיך מתחלפים המאמנים והשחקנים בקבוצה. סן דייגו, מרגיש, היא קבוצה עם אופי מסוים, כזה שיצליח לפשל בדקות האחרונות וזה בכלל לא משנה אם זה מרטי שוטונהיימר המאמן שלהם או אנתוני לין. עוד קבוצה עם "אופי" היא אוקלנד. אופי חרא. קבוצה שתמיד תהיה לא ממושמעת, שתעשה פנלטיז מטומטמים, תעלה יותר מדי שחקנים למגרש או תיכנס לקטטות מיותרות. וגם פה, זה באמת לא משנה מי מאמן אותם. אם חשבתם שג'ון גרודן הקאובוי יבוא ויעשה סדר אז מסתבר שהמקום גדול ממנו. היו לי ציפיות שלפחות בהתחלה הקבוצה הזאת תילחם בשביל המאמן החדש שלה אבל כנראה שהוא אפילו לא מספיק טוב בשביל זה.

– כתבתי על הוויקינגס אבל דילגתי על היריבים שלהם במשחק, האיגלס. קל מאוד להגיד – סופרבול האנגאובר. ואפשר להיות מודאגים לגבי האלופים, עליהם היו ציפיות די גדולות העונה, בטח עם הבית החלש שלהם. אבל אתם יודעים משהו? אני לא מודאג. מכל מה שראיתי, אין סיבה לדאגה אצל וונץ. מה שכן, יש שם בעיות לא קטנות בהגנה, שקאזינס וההתקפה המצוינת שלו חשפו בקלות. ועדיין, זה היה משחק של מהלך לפה ולשם והאיגלס היו מסוגלים לנצח את זה, כמו שהם היו מסוגלים לנצח את שאר המשחקים שהם הפסידו השנה. בואו נזכור – יש להם עדיין שישה משחקים נגד הבית שלהם (הראשון, מול הג'איינטס, ביום חמישי הקרוב) וממש לא הייתי סוגר עליהם את השאלטר.

– תוספת שהגיעה זה עתה עם סגירת המהדורה – ג'יי אג'אי מסתבר קרע את ה-ACL וגמר את העונה. זה משנה מאוד את התמונה, במיוחד שמשחק הריצה של האיגלס היה חלש מאוד במשחק. זה ידרוש מוונץ לתת הרבה יותר ממה שהוא היה אמור. סתם מחשבה – יש לכם נכס מצוין בדמות ניק פולס, למה לא לתת אותו לאיזה קבוצה בשביל ראנינג בק? אולי לפיטסבורג שרוצה בקאפ ליום שאחרי ביג בן ונראה שמסתדרת מצוין בלי לבאון בל? מחשבה.

– המשחק בין הראמס לסיאטל היה הטוב במחזור הזה כנראה. לא מעט אנשים חשבו, אני מניח, שבלי ארל תומאס אז סיאטל יידרסו על ידי ההתקפה של הראמס אבל הם לא לקחו בחשבון את יתרון הביתיות (כן, כן) של סיאטל. אולי האיצטדיון הביתי בליגה. וגם, את רוח הלחימה שתמיד היתה לקבוצה הזאת. עוד דבר שהם לא לקחו בחשבון זה שההגנה של הראמס עדיין לא שם. דיברתי על זה כבר שבוע שעבר – כשהם מצליחים ללחוץ את הק"ב הם ישיגו מדי פעם איבודי כדור או איבודי יארדים גדולים אבל חוץ מזה נראה שההגנה הזאת פשוט איטית מדי. סיאטל רצה על הליינבקרים המוגבלים של הראמס בצורה חופשית וזה שחרר את ווילסון לפליי-אקשן שהוא כל כך אוהב שהניב 200 יארד ושלושה ט"ד ב-21 ניסיונות בלבד (בערך חצי מתוכם ושני ט"ד ברייטינג 154 באים בפליי-אקשן). ההתקפה של הראמס עדיין היא הטובה בליגה, הן מבחינת הכלים והן מבחינת המערכים, אבל אם זה ימשיך ככה – הם יצטרכו כל יארד ויארד שהיא תוכל לתת.

– המשחק בין בפאלו לטנסי היה צריך להיאסר לשידור ברד זון

– תהרגו אותי מה קרולינה ניסו לעשות בדרייב האחרון שלהם, עם מהלך ריצה ב-3 ו-1 כשיש חצי דקה על השעון והם על ה-45. יותר מזל משכל.

– אבל זה היה שווה בשביל הבעיטה הזאת והשידור של השדר הספרדי. שימו סאונד:

– היו לנו גם חגיגות נחמדות במחזור. הנה אחת:

– והנה החביבה עליי, ולא רק כי היא של הפטס:

https://twitter.com/NFL/status/1048026905692098561

– זה לא הסטיף ארם שראינו מפיטסבורג לפני שבועיים, אבל זה גם יפה:

https://twitter.com/NFLonFOX/status/1048991490523840512?s=19

תפיסה נהדרת של טרל פריור:

ולסיום, דאנדרה הופקינס האדיר מוכן כבר לחנוכה:

הגענו לפטס? הגענו.

תסלחו לי שאני לא מתרגש מהניצחון על קבוצה כמו הקולטס, שמגיעה על שבוע קצר, לפוקסבורו, עם ערימה של שחקנים מחליפים ואחרי שהיא שיחקה בהארכה ביום ראשון. ואפילו את הניצחון הזה היה קשה להשיג במשחק די מוזר. בעיקר מטרידה העובדה שאפילו כשאין לאנדרו לאק ממש למי למסור, עדיין הטייט אנד הרביעי של הקולטס מצליח להביא לא מעט יארדים על ההגנה שלנו (הערת אגב – רחמנות על לאק, עם כמה מעט כשרון הוא צריך לעבוד וכמה הוא צריך לעבוד קשה – מוסר מעל 60 פעם כבר פעם שניה העונה).

אבל, לא נהיה רק שליליים. אדלמן חזר זה דבר אחד. ג'וש גורדון התחיל להכנס למשחק ההתקפה וגם תפס ט"ד מאוד רנדי מוסי זה דבר שני. סוני מישל נראה טוב משבוע לשבוע זה דבר שלישי. שלושת הדברים הללו גם מובילים לכך ששאר השחקנים בהתקפה קצת יותר חופשיים. פתאום גרונק לא מכוסה בדאבל טים בכל מהלך ותופס לא מעט כדורים. אני מצפה שנמשיך לראות את השיפור ההתקפי גם בשבועות הבאים. אבל עכשיו מגיעה קנזס סיטי עם המהירות שלה – עקב אכילס של הפטס – ועם המספר של הפטריוטס ביד, ונוכל לגלות ממה ההגנה של ניו אינגלנד באמת עשויה. משחק עונה כמו שצריך.

 

 

פנטזי אפל
לנצח את ההר - ארם אבירם

53 Comments

NoOne 9 באוקטובר 2018

ההחלטה של דנבר לא לבחור ק"ב השנה ולהחתים את נו נק קייס קינום הייתה גאונית.
קינום ק"ב מצוין , יוביל אותם כל שנה לטופ 5 פיק
היה להם את ג'וש רוזן ביד

Maldini 9 באוקטובר 2018

לג'ון אלוויי היה את ג'וש רוזן ביד (אבל למי שלא יודע הוא חבש פעם כובע עם כיתוב FUCK TRUMP), והיה לו את קייל שאנהאן ביד (אבל למי שלא יודע הוא בן אדם דעתן ועם עמוד שדרה שלא מוכן שיתערבו ויכתיבו לו) והיה לו את ווייד פיליפס ביד (למי שלא יודע הוא היה המאמן דה פאקטו שהוביל את דנבר לסופרבול ולא ה-BFF של אלוויי שבקושי הצליח לא לקלקל בדרך) ובאופן כללי היו לו הרבה מאוד דברים טובים בידיים אבל איכשהו זה נגמר עם 26M מובטחים לקייס קינאם (למי שלא יודע הוא ניצח בעונה שעברה 12 משחקים ולקח על הגב קבוצה בלי טיפת כישרון לגמר ה-NFC), ואנס ג'וזף (למי שלא יודע הוא היה אחראי על ההגנה המצויינת של מיאמי שסיימה #26 בעונה האחרונה לפני המינוי) וגירוש של פיליפס (נראה לי שאתם כבר יודעים) מהעיר

בעונה הבאה למי שדואג אלוויי יקבל את ההזדמנות ה-700 במספר לדפוק אחרי שדנבר תסיים את העונה 3-13/4-12 (אריזונה וסן פרנסיסקו הם שני ה-winnable games היחידים עד סוף העונה, ונקווה שרוזן ישתפשף מספיק עד אז כדי להאכיל אותם זין של אמביד) ותהיה בעמדה טובה לפספס את ג'סטין הרברט ולבחור במקומו את וויל ג'יי קאטלר 2.0 גריר

NoOne 9 באוקטובר 2018

לא ינצחו את אוקלנד לפחות פעם אחת?

Maldini 9 באוקטובר 2018

ניצחו אותם כבר בפילד גול על הבאזר בבית במשחק שהיה צריך להסתיים ב-20 הפרש לאוקלנד אם לא היה מאמן אותם הסרסור האישי של מארק דיוויס

מוטי 9 באוקטובר 2018

Maldini, כל השבוע אני רק מחכה לתגובות שלך:)
אבל באמת, איך אפשר להסביר מה עושה הגאון אלווי.

שי אורן 9 באוקטובר 2018

מלדיני אתהה חייב טור ברינגר (או לפחות בדה-באזר)

עידו ג. 9 באוקטובר 2018

ג'וש רוזן בינתיים מנסה ליירט מטוסים במקום למצוא רסיברים.

NoOne 9 באוקטובר 2018

כשיהיה גדול אולי הוא יהיה סאם דרנולד

אלון 9 באוקטובר 2018

איגלס פינו היום מקום מתחת לתקרת שכר. נקווה שבשביל בל.

Maldini 9 באוקטובר 2018

רוזמן לא למד בבית ספר האהבלי ע"ש דייב גטלמן שבו מוותרים על נכס בעל ערך (בחירת סיבוב 2/3 כמו שפיטסבורג דורשים) רק בשביל הזכות לשלם חוזה ארוך לשחקן בן 28 שמשחק בעמדה הכי נחותה בענף

בחירת סיבוב 5 על לשון מק'וי וכל הצדדים מרוצים לרבות מועדוני החשפנות בדאון טאון פילי

אלון 9 באוקטובר 2018

זה שהם דורשים זה לא אומר שהם מקבלים. הוא עוזב בלי תמורה בקיץ. הם יוותרו עליו בשביל סיבוב 5.

NoOne 9 באוקטובר 2018

אתה יודע מלדיני שאם תהיה בפילדלפיה ותשאל מישהו איך מגיעים לדאון טאון פילי הוא יזרוק עלייך את הפסל של רוקי
בפילדלפיה קוראים לאיזור הזה סיטי סנטר ומשום מה הם מאד מתעצבנים כשאומרים דאון טאון

Maldini 9 באוקטובר 2018

אין דבר כזה לעזוב בלי תמורה ב-NFL, לפחות לא כל עוד לא עשית בעצמך מס' גבוה של החתמות משמעותיות בפרי אייג'נסי, ופיטסבורג יחד עם גרין ביי הם שני האירגונים הכי שמרנים בליגה. סבירות גבוהה מאוד (מאוד מאוד) שפיטסבורג יקבלו עליו 3rd round comp pick. לכן הם דורשים בחירת סיבוב שני, פשוט כי זה המחיר היחיד שיהיה הגיוני עבורם

תודה על העצה NoOne, סוף סוף יוצא ממך משהו אחרי כל ההמלצות אחיתופל על LSU ואדי O שהעברת לי בטלפתיה. מזל שדרו בריז קצת איזן לנו את הספרים הלילה.

NoOne 9 באוקטובר 2018

אתה יודע שהפסדתי את אלבמה על חצי נקודה בגלל שהקיקר החטיא אקסטרא פוינט

7even 10 באוקטובר 2018

ו…? האשמת את טוד בולס ?

אור 9 באוקטובר 2018

פריוויו תענוג כרגיל.

מעניין האם לג'אגס הייתה אופציה בקיץ להביא את קאזינס או מישהו ברמה אך הם החליטו שבורטלס מספיק טוב בשבילם.

אצל הג'טס – אייזיאה קרוואל עם מעל 200 יארד על הקרקע, תמיד הוא היה נראה לי מפלצת יארדים לנשיאה שאף אחד לא שם לב אליו בקליבלנד ובג'טס.

ולסיום – ברכות לבריז על שיא היארדים, מרגש.

NoOne 9 באוקטובר 2018

אולי אף אחד לא שם אליו לב כי הוא עסוק בלנגב את התחת כל היום

אורן השני 9 באוקטובר 2018

יצא מזה פרזנטור, מה רע?

אלון3131 9 באוקטובר 2018

לגאגס היו המון אופציות לשדרוג. מקאזינס כמובן אבל אפילו אלכס סמית או קייס קינום היו משדרגים את בורטלס. פספוס גדול שלהם.

אורן השני 9 באוקטובר 2018

לא לקחת את אלכס או קינום זה עוד סביר, אם היה צ'אנס על קאזינס ולא לקחו זה כבר טעות.

7even 10 באוקטובר 2018

אור – רק תיקון.
זה Recap ,לא Preview :)

אור 10 באוקטובר 2018

העייפות :)

Jhkj 11 באוקטובר 2018

הג'אגס, הטקסנס והברונקוס יכלו עכשיו לדעתי להיות עם טוני רומו וטבעת, כל חשבו שהוא לא שווה את הכסף, אנחנו הרווחנו מזה פרשן נהדר

עידו ג. 9 באוקטובר 2018

יפה שהצלחת לדבר על פוטבול גרוע בלי להזכיר את אריזונה-סן פרנסיסקו. זה היה משחק נורא.

אריאל גרייזס 9 באוקטובר 2018

לא נשארתי לראות אותו ואפילו בקונדנס לא טרחתי..

עידו ג. 9 באוקטובר 2018

אלא אם אתה אוהד מסכן של אחת הקבוצות אני גם לא רואה סיבה למה כן.

רוני 9 באוקטובר 2018

לפחות ניצחנו הפעם.
זו אחת העונות הקשות לצפיה של הקרדינלס, אפילו בסטנדרטים שלנו הם ממש ממש גרועים. התקפה הכי גרועה בליגה והגנה נגד ריצה אחד לפני הסוף.

7even 10 באוקטובר 2018

אבל המסירות של האוהדים….ואוו

אח שלו 9 באוקטובר 2018

יתרון הביתיות בפוטבול יכול לנבוע מכמה גורמים, אבל כול אחד מהגורמים האלה עובד אחר.
יש את הסיפור של השופטים. הטיה שיטתית לכיוון הביתיות. זה עובד לכיוונן של כול הקבוצות.
יש את הסיפור של מזג האוויר. זה עובד לכיוון קבוצות מסוימות. כמו המייל היי. או לבוא לפוקסבורו או ללמבו פילד בינואר. פחות לכיוון קבוצות אחרות. קבוצות שמשחקות בדום ינפחו את הסטטיסטיקות של הק"ב שלהם, אבל כשיגיע ינואר – קבוצות החוץ שבאות אליהן לא יסבלו, ואם קבוצות הדום יצטרכו לצאת החוצה בינואר – אפשר לקפל את העונה. אז לא באמת יתרון.
יש את הסיפור של הקהל. זה עובד בליגה רק אצל מעט מאוד קבוצות. אוברייטד. אולי, בתנאים מסוימים, סיהוקס וצ'יפס. וגם קצת ברונקוס. אבל רק בשוליים ורק אם הם בזון – מובילים או באמצע קאמבק.
לגבי הפאטס, אגב, בשנתיים האחרונות אם אני זוכר נכון הם בכלל לא הפסידו בחוץ. רק בבית. אז זה לא באמת משנה להם. זה משנה רק בפלייאוף, כשכול מיני קבוצות קקמייקה מגיעות לשחק בקור/שלג של ינואר ועושות במכנסיים מנטאלית עוד לפני שהמשחק התחיל.

גרייזס – תיקון אחד לגבי הצ'יפס: זה לא שהם מכורים למהלכים הגדולים. זה שהאיום במהלכים גדולים מאפשר את כול יתר מה שקורה בהתקפה. בליצ'ק יפחד פחת מוות מהזרוע של מהומס. וזה יאפשר לאנדי ריד להכות בו עם שאבל פאס לקלסי, ועם קארים האנט, ועם כול היתר. המהלכים הגדולים זה פיצ'ר, לא באג.

7even 10 באוקטובר 2018

אתה עדיין חושב שקבוצות תצטרכנה להגיע למייל היי/למבו פילד בינואר? :)

ואל תזלזל בקהל הביתי, לא ראית כמה אוהדים היו לקאובויס השבוע ביוסטון? :/

אח שלו 10 באוקטובר 2018

אגב, הג'רי'ז וורלד זה האיצטדיון הכי פחות ביתי בליגה

7even 10 באוקטובר 2018

מרוב שהוא ענק

יובל 9 באוקטובר 2018

נ"א נגד הצ'יפס יהיה משחק מעניין אבל נ"א ינצחו.

ההגנה של נ"א היתה לא רעה בחצי הראשון (כמובן שעוזר כשמשחקים נגד קבוצה עם תאקלים מחליפים ורסיברים ברמה של זאק פסקאל שמצליח לתפוס כדור רק פעם אחת מתוך 7 וגם אז הוא מאבד אותו ), בחצי השני היא נכנסה לשאננות דיי מובנת.
ההתקפה של נ"א בפרסונאל מלא עכשיו ונכנסת לקצב טוב. היא תשתפר ככל שהתיאום בין בריידי לג'וש גורדון ושות' ישתפר.

מהצד השני התוצאה של קנזס נגד הג'אגס משקרת כי בסה"כ ההתקפה המאוד מוגבלת של הג'אגס הניעו את הכדור מצוין עד ה-30 של קנזס, רק כדי שבורטלס, שבאמת נתן משחק נוראי, יאבד אותו פעם אחר פעם. לדעתי כמעט כל האיבודים שלו היו ב-30 של קנזס ואפילו ברד-זון.
אם זה היה משחק בארו-הד הייתי נותן את היתרון לקנזס אבל הבייתיות תשחק תפקיד מכריע ונ"א ינצחו בפחות מטד.

7even 10 באוקטובר 2018

צודק לגמרי לגבי מה שהיה השבוע עם הצ'יפס והג'אגס.
מצד שני – זה כבר שבוע שני שקנזס מנצחים משחק קשה, נגד קבוצה קשה. זה אומר משהו לא?

לנצח כל משחק 20 הפרש עם פצצות של מהומס זה נחמד, אבל זה לא מה שיקשיח אותם לקראת הפלייאוף.

אח שלו 10 באוקטובר 2018

אני חושב שיובל צודק. אני לא מחזיק מההגנה של הפאטס, אבל במשחק הזה אני חושב שהפאטס לוקחים.

שחר 9 באוקטובר 2018

אחלה סיכום, רק דבר אחד שנראה לי התפספס, זה לא רק שקירק קאזינס מציג עונה נפלאה עד עכשיו צמד הרסיברים שלו מציג עונה פנומנלית, תילן שלדעתי הוא אחד מהסיפורים היותר משוגעים בNFL בשנים האחרונות תפס 100+ בכל חמשת המשחקים הראשונים של העונה דבר שלא נעשה בעידן הסופרבול ולפני זה נעשה רק פעמיים, פעם ב54 ופעם נוספת בתחילת שנות ה60 ועוד הוא היה אנדרפטד, מפחיד.. ביחד עם דיגס מדובר על ממש טיפה פחות מ1000 יארדים בין שניהם ב5 משחקים! זה נתון מטורף זה קצב של 3000 יארדים בעונה! הם גם הוסיפו 3 TD כל אחד…

7even 10 באוקטובר 2018

כן נו. נשאר רק העניין הזה של יציבות.

שי אורן 9 באוקטובר 2018

הבראונז נראים כמו קבוצה שמשחקים בה שלושה נבחרים טופ 5 + הרסיבר היקר בליגה. ה AFCN חוזר להיות הדיביז'ן המפחיד שהיה לפני 4-5 שנים

ק. 10 באוקטובר 2018

לא יודע אם מפחיד אבל מאוד פתוח. כל הקבוצות לא רעות (פחות או יותר), כולן נראות משופרות משנה שעברה, מלבד הסטילרס.
הסטילרס לא יציבים ולא עקביים בשני צידי הכדור, צריך עוד כמה משחקים לראות מי הם באמת

7even 10 באוקטובר 2018

עוד כמה משחקים אתה(וכולנו) נגיע למסקנה ש:
הסטילרס לא יציבים ולא עקביים בשני צידי הכדור, צריך את הפלייאוף לראות מי הם באמת

ק. 10 באוקטובר 2018

אם יגיעו לפלייאוף…

sp 9 באוקטובר 2018

כיף של סיכום!
עצוב שאחד מחמשת (יש שיאמרו משלושת) הקווטרבקים הטובים אי פעם תקוע בקבוצה סתמית כזאת עם מאמן אימפוטנט ויסיים עם טבעת אחת בלבד.

ק. 10 באוקטובר 2018

חכה לסוף העונה:)… ההפסד לויקינגס בפלייאוף עוד יהיה השוט הראשון באמריקה'ס גיים.
באמת חבל על כל השנים של הגנות זוועה (+רוב ראיין המזעזע).
גם השנה ההגנה התחילה רע, אבל עם החזרה של מרשואן לאטימור המצוין (והציוותים בהתאם של הוויליאמסים) היא נראית משופרת, ומאפשרת כמות נקודות שבריס והחבר'ה יכול להתמודד איתה.
300+ יארד ו3 טד ב26 מ29 (2 אינקומפליט מהשמטות) מול הגנת מסירה לא רעה (לפחות לפי תחילת העונה) זה יופי של מיצג לשבירת השיא

7even 10 באוקטובר 2018

ק.
אולי פספסתי את הציניות שלך ורק אני הבנתי שהוא מדבר על אהרון ?

ק. 10 באוקטובר 2018

האמת, לא הייתי ציני… במחשבה שנייה מאמן אפס וטופ3 יותר מתאים לאהרון (לשון פייטון יש בעיות, אבל הוא לא אימפוטנט)… חשבתי שההתייחסות לבריס היא בשל ההבלטה של הגדולה ההיסטורית שלו שהגיעה לשיח רק במחזור הזה עם השיא (לפני זה בעיקר הוזכר כקב עילית וכו').

7even 10 באוקטובר 2018

טוב נו אם לאהרון היתה הקבוצה שיש לבריס…

אלון3131 10 באוקטובר 2018

ה"צוות המסייע" (מצחיק לקרוא לזה ככה בפוטבול) של בריס ורוג'רס הוא דיי דומה לאורך השנים סה"כ.

פשוט בריז הוא "רק" ק"ב אגדי ופנטסטי שהצליח בשנים היותר טובות של ההגנה שלו להגיע לפלייאוף ולזכות בסופרבול אחד לעומת רוג'רס שהוא סייבורג ומצליח לגרור(בהנחה שהוא בריא) את גרין ביי שנה אחרי שנה לפלייאוף למרות קבוצות בינונית יותר ופחות.

אלון3131 10 באוקטובר 2018

על אותה סקאלה פייטון מאנינג תמיד הביא את הקבוצות שלו לפלייאוף ותמיד ניצח 11 ניצחונות ומעלה לא משנה איזה הגנות מגוחכות ואיזה מאמנים ליצנים היו לו.

Jhkj 11 באוקטובר 2018

היו למאנינג אוסף רסיברים אדיר לא משנה להיכן הלך, יותר מלרודג'רס שהפך את ג'רונימו אליסון לכוכב למשל. גם ההגנות של מאנינג הכילו שחקנים כמו מאתיס, פרייני, דמרקוס וור ווון מילר. זה עולה על מה שארון רודג'רס צריך להתמודד איתו ובטח מה שבריידי צריך להתמודד איתו

אלון3131 11 באוקטובר 2018

בשנים ספציפיות אפשר להתווכח לגבי ההגנות של גרין ביי לעומת הקולטס. קשה להכריע.

אבל בריידי? על מה אתה מדבר. בין 2001-2004 הייתה לו הגנה מהטובות בעשורים האחרונים שהייתה הגורם העיקרי לאליפויות.

אור 11 באוקטובר 2018

לא תמיד היה לפייטון אוסף רסיברים אדיר, וגם הוא הפך את חלקם לכאלה.

Jhkj 11 באוקטובר 2018

גם באליפות מול סיאטל היה לפטריוטס הגנה אדירה, גם לגרין ביי לפעמים הייתה קבוצה טובה משני צידי הכדור, השאלה מה כל אחד עשה עם קבוצות גרועות,שנה שעברה הוא לקח קבוצה לא משהו לסופרבול.

Jhkj 11 באוקטובר 2018

בנוגע לקאובויס, אני מתחיל לחשוב שדאק פרסקוט הוא קוורטרבק פשוט לא טוב, כן הלוזריות ועיקר הטמטום הוא מגארט, אבל הוא זורק על הפנים ונוטה לקבל החלטות ממש מטופשות, למשל דאון שלישי ושבע עשרה שתי דקות על השעון לא רק שאתה רץ אתה יוצא החוצה? קל ונכון להאשים את גארט וג'רי ג'ונס אבל דאק הוא אחת החוליות החלשות על המגרש.

Comments closed