הכי הכי – סיכום עונת פוטבול (והימורי פלייאוף)

סוגרים עונה וגם הימורי פלייאוף

הכי תשמרו על הארנק שלכם – ששת הק"בים המרוויחים ביותר בליגה לא הגיעו לפלייאוף

הכי שיוויוני – רק חמש מ-12 קבוצות הפלייאוף של שנה שעברה חזרו לפלייאוף גם השנה

הכי אם רק היינו בוחרים ק"ב בדראפט ולא ראנינג בק – ג'וש אלן נראה מעולה כשהוא רץ, קצת פחות כשהוא מנסה למסור

הכי קארמה איז א ביץ' – יו ג'קסון מפוטר מקליבלנד, חותם בסינסי ואז חוטף בראש מאותה קליבלנד

הכי לא ציפינו – בפאלו מסיימים עם שישה ניצחונות

הכי אבל באמת לא ציפינו – גרין ביי מסיימים עם שישה ניצחונות. כשרוג'רס בריא ומשחק 16 משחקים.

הכי איזה מין עולם, לאף אחד כבר אין סבלנות בימים אלו – סינסי מפטרים את מארווין לואיס אחרי 16 שנים

הכי במלחמה גרעינית רק הוא והג'וקים ישרדו – ברוק אוסווילר איכשהו פותח משחקים בליגה

הכי במלחמה גרעינית רק הם והג'וקים ישרדו – הפטריוטס לוקחים (שוב) את בית ה-AFC מזרח

הכי יורים ובוכים – אוהדי פטריוטס

הכי לא במקצוע הנכון – נית'ן פיטרמן

הכי די נו, קפרניק לא מספיק טוב כדי לפתוח בליגה הזאת – ג'וש ג'ונסון (ג'וש ג'ונסון!) פותח בשביל הרד סקינס בשבועות האחרונים

הכי שמח שעלה לפלייאוף – לפיליפ ריברס מחכים שמונה ילדים בבית והוא מצפה לתשיעי

הכי חוליה חלשה בשיקגו – מיטש טרוביסקי

הכי מעצבן את אוהדי שיקגו – כשאומרים משהו רע על מיטש טרוביסקי

הכי טבחים בצבע – ראיין פיצפטריק וג'יימיס ווינסטון מתחלפים בעמדת הק"ב של טמפה ביי ברמה שבועית

הכי תיאוריית יואינג – קרסון וונץ נפצע וניק פולס מצעיד את פילי לפלייאוף אחרי שלקח איתם סופרבול שנה שעברה

הכי זה ממש עבד להם טוב – הרד סקינס מוותרים על קאזינס לטובת אלכס סמית ונשארים מחוץ לפלייאוף

הכי אבל להם זה ממש עבד טוב – מינסוטה מוותרים על קייס קינום לטובת קאזינס ונשארים מחוץ לפלייאוף

הכי אבל להם זה עבד הכי טוב – דנבר מביאים את קינום וכן – נשארים מחוץ לפלייאוף

הכי אין לי כלום להגיד עליהם אבל באמת באמת כלום – דטרויט ליונס

הכי מעצבן – לראות את ג'רי ג'ונס שמח

הכי נו ברור, מה כבר יכול להתקלקל? – ג'קסונוויל משאירים את בלייק בורטלס עוד עונה

הכי חסר – משחק שלג

הכי נהניתי – לראות את איליי השנה

הכי רוצה שיקרה – איליי One more year!

הכי נער גומי – פט מהומס ממציא זוויות זריקה שלא ידענו שקיימות

הכי לך, לך, מי צריך אותך בכלל – אוקלנד שולחים את אמארי קופר לדאלאס והוא עוזר לקחת אותם לפלייאוף

הכי אבל לך לך מי צריך אותך בכלל – אוקלנד שולחים את חליל מאק לשיקגו ועוזרים להם להפוך להגנה המפחידה בליגה וקבוצת פלייאוף

הכי רק עוד תשע שנים למאנייק – ג'ון גרודן, החתמה מעולה

הכי נדיה קומנאצ'י

או אולי זה הכי קומנאצ'י?

או שאולי זה?

לא, לא, בעצם זה:

לא, זה, בטוח:

https://twitter.com/NFL/status/1055649585928953857

טוב, זה. סופית

*******

טוב, נגמרה לה עוד עונה. כרגיל, שמחה מעורבת בעצב. הפלייאוף הוא כיף אבל זה לא אותו דבר כמו שמונה משחקים במקביל ברד זון.

אני לא רוצה לעשות יותר מדי סיכומים כי בסך הכל זה יהיה חזרה על דברים שכתבתי במהלך העונה אבל אני חושב שזאת היתה עונה שבה הפוטבול קצת גילה את עצמו מחדש. ק"בים שחזרו מפציעות, ק"בים צעירים, מאמנים חדשים ומפתיעים, הרבה קבוצות שפתאום הגיעו לפלייאוף בלי שציפינו. וגם אם היה נראה בהתחלה שההתקפה נותנת את הטון הרי שהמגמה התמתנה בהמשך העונה ופתאום אנחנו רואים לא מעט קבוצות – שיקגו, בולטימור, יוסטון למשל – שמגיעות לפלייאוף דווקא על הגב של ההגנה שלהן. יהיה מאוד מעניין לראות בפלייאוף מפגשים בין קבוצות שונות פילוסופית, נניח מפגש בין שיקגו לראמס או ניו אורלינס או מפגש בין בולטימור לקנזס סיטי.

מה שבטוח זה שהולך להיות פלייאוף משגע. בדרך כלל כשאתה מסתכל על שבוע הווילד קארד אתה אומר לעצמך – נו. יהיה משחק אחד טוב, אולי שניים. עכשיו כשאני בוחן אותם נראה שלכל הארבעה יש פוטנציאל (דגש על פוטנציאל) להיות טובים מאוד. וזה לפני שלב חצי הגמר החטיבתי שאמור להיות אדיר.

הסתכלתי היום על הימורי תחילת השנה שלי וכמובן שהם היו כשלון טוטאלי. שלוש קבוצות ב-AFC ושתי קבוצות ב-NFC הצלחתי לחזות (הא, וחשבתי שארון רוג'רס יהיה ה-MVP. חה!). אז אם אתם מחפשים מה להמר בפלייאוף, קחו את מה שאני שם עכשיו ולכו עם ההיפך הטוטאלי.

כרגיל, מוזמנים להוסיף את ההימורים שלכם בתגובות. מזכיר – הראשונה בחטיבה מתמודדת עם הסיד הנמוך שנשאר אחרי שלב הווילד קארד (כלומר, אם נניח אינדי מנצחת את יוסטון אז היא תיפגש עם הצ'יפס אבל אם יוסטון מנצחת אז הצ'יפס יפגשו את המנצחת בין בולטימור לצ'ארג'רס).

ווילד קארד:

בולטימור על צ'ארג'רס

קולטס על יוסטון

ברס על פילי

דאלאס על סיאטל

חצי גמר:

צ'יפס על קולטס

בולטימור על פטריוטס

סיינטס על דאלאס

ברס על ראמס

גמר:

בולטימור על צ'יפס

סיינטס על ברס

סופרבול:

סיינטס על בולטימור, דרו בריס MVP

האם מנצ'סטר יונייטד צריכה לסגור עם סולשיאר חוזה ארוך טווח?
אזור הדמדומים

125 Comments

דביר 1 בינואר 2019

ווילד קארד:
צ'רג'רס על בולטימור
טקסנס על קולטס
ברס על פילי
סיאטל על דאלאס

חצי גמר:
צ'רג'רס על צ'יפס
פטריוטס על טקסנס
ברס על ראמס
סיינטס על סיאטל

גמר:
צ'רג'רס על פטריוטס
סיינטס על ברס

סופרבול:
סיינטס על צ'רג'רס, בריס MVP

גרייזס 1 בינואר 2019

ההימור הראשוני שלי היה סיינטס-צ'ארג'רס בסופרבול אבל ככל שחשבתי על זה התקשיתי לשים את הכסף הוירטואלי שלי על ריברס והמאמן שלו. לא סומך עליהם. וגם לא סומך על אנדי ריד בסופו של דבר. בדרך האלימינציה נשארנו עם פטס ורייבנס ולבולטימור תמיד יש את המספר של הפטס (ולא מדובר בקטע של ניחוס, הפטס ממש רעים השנה)

Maldini 1 בינואר 2019

לא סומך על אנדי ריד מאיזו בחינה אם מותר לשאול? שגם הפעם QB יזרוק לעצמו TD נגדו? או לא סומך שהשופטים לא ישרקו מוקדם ויעצרו מהלך חוקי של פיק 6 לטובתו? או שאתה פשוט לא סומך עליו שיגרום לקיקר התותח שלו להשחיל בעיטה מ40 יארד? או שזה אולי ה-6 שחקנים פותחים שאתה שוב חושש שהוא יפצע עם הכרס שלו במחצית הראשונה של המשחק?

גרייזס 1 בינואר 2019

אני סומך על אנדי ריד שימצא דרכים מקוריות להפסיד הפעם ואתה תמצא דרכים מקוריות להגן עליו אחרי עוד הפסד :)))
וברצינות, אם לא ניו אינגלנד, אני ממש אשמח אם הצ'יפס ילכו עד הסוף, יותר מכל קבוצה אחרת. מגיע לו להוריד את הקוף הזה מהגב שלו

Maldini 1 בינואר 2019

אני אגן עליו אם יגיע לו ואתקיף אותו אם יגיע לו אבל אומר כבר מעכשיו שאני חושב שוב שמרוב שהבן אדם כל כך טוב בעבודה שלו הוא שוב שיבש לאנשים את המציאות והציפיות, כאילו זה נורמלי לחלוטין לסיים עם המאזן הכי טוב ב-AFC עם QB בשנה הראשונה שלו כפותח בליגה ולמרות אחת ההגנות הגרועות ביותר בליגה לפי כל מדד אפשרי:

Scoring D – 24th
DVOA – 26th
Success rate – 28th
Red Zone D – 31th

בכולם הם הכי גרועים מבין קבוצות הפלייאוף ב-AFC בפער ניכר. כתבתי פה אחרי המחזור השני/שלישי שזה הולך לקחת שנה-שנתיים לבנות את ההגנה המחוררת הזאת כדי להתחרות ושאני לא אופתע אם הם בכלל לא יגיעו לפלייאוף העונה. לא הבנתי עד כמה מהומס הולך להיות גדול ועקבי לאורך עונה שלמה, במשחקי בית, חוץ ומול כל סוג יריבה שהיא בין אם בשוטאאוט ובין אם בקרבות חפירה – אבל עדיין, אני לא זוכר שהייתה בעשור האחרון קבוצת #1 SEED עם מרווח טעות קטן כמו קנזס הזאת ואני בטח לא זוכר אלופה או קבוצה שהגיעה לסופרבול עם הגנה כזאת, עם יתרון ביתיות או בלי כשהבלו פרינט שלה להצלחה הוא רק באמצעות קרקס התקפי מעופף שצריך לשים 28+ נק' במשחק כדי שיהיה סיכוי לנצח. ומאמן על+QB על (שעם כל היותו תותח עדיין לא טעם לחץ פלייאוף, למרות שת'כלס אין סיבה לפקפק בו) שאשכרה גורמים לאנשים להאמין שזה סביר ונורמלי. וכדאי להם מאוד שזה יקרה אחרת – הסכינים של הסימונסים והגרייזסים כבר מושחזות.

כמו שאמר פעם איזה מאמן בינוני עד שלא יוכח אחרת – IT IS WHAT IT IS, אבל לא יודע עד כמה זה הוגן. אי לכך ובהתאם לזאת – סופרבול או מוות. סניפי הוונדי'ז ברחבי קנזס, מיזורי ראו הוזהרתם.

יובל 1 בינואר 2019

כנראה שכחת את הקולטס של 2006 עם הגנת הריצה הגרועה בתולדות הליגה, כולל המשחק הזכור לשמצה שבו
נתנה 375 יארדס על הקרקע לג'קסונוויל (מוריס ג'ונס דרו אשכרה נזקק לאינפוזיה מרוב היארדים שהוא שם עלינו באותו יום ) .

Maldini 1 בינואר 2019

התחלתי לעקוב רק מ-2008 ולכן כתבתי שלא זכור לי בעשור האחרון כי כל מה שקרה לפני כן לא חקוק לי בראש אבל אתה צודק (אשכרה בדקתי והדירוג של הקולטס אפילו גרוע יותר ב-RZ D ו-DVOA). מניח שתכף יבואו גם אוהדי פאטס להזכיר ששנה שעברה ההגנה שלהם דורגה 31 ב-DVOA וכדי לחסוך תגובה לתגובה אני אציין מעכשיו: RZ D 8th, Scoring D 5th. לא טוען שלא היו קבוצות עם הגנות בינוניות ומטה, אבל בוטום 10/5 בכל הפרמטרים המדוברים ועדיין המאזן הטוב בחטיבה? נדיר מאוד.

austaldo 1 בינואר 2019

אז שכחת את הפטריוטס של 2011 שהגיעו לסופרבול עם הגנת מסירה הכי גרועה בליגה (בטבלאות אתה תיראה שגרין ביי היו קצת יותר גרועים, אבל זה רק בגלל המשחק האחרון של העונה נגד דטרויט, אולי אותו לפחות אתה זוכר, זה המשחק שסטאפורד הכניס את עצמו למועדון ה 5000 ומאט פלין סידר לעצמו חוזה).

ואגב – אם אנדי ריד כזה טוב למה ההגנה שלו כל כך גרועה?

Maldini 1 בינואר 2019

דבר איתי במדדים מתקדמים, לא מספרים אבסולוטיים מעוותים. פאטס 2011 – dvoa 30th, rz defense 17th, scoring d 15th. בינוניים ומטה, לא מחרחדים ובוטום 5/10.

אם שון פייטון כזה טוב איך הוא פיספס פלייאוף 3 עונות ברציפות עם דרו בריז וסיים עם עונות 7-9? כנראה הוא אימבציל על. אם בליצ'ק כזה טוב למה אתה בוכה לי פה שההגנה שלו ב-2011 הייתה מחרידה ברמות? כנראה לא כזה טוב.

עצוב שדווקא אתה מכולם הידרדרת למחוזות האומללים האלה.

austaldo 1 בינואר 2019

אני רואה שממש התאהבת בפוזה המתנשאת של ״כולם מטומטמים חוץ ממני״… סבבה לך

אף אחד לא מושלם – ביל בליצ׳יק מנג׳ר הרבה פעמים מחרב לביל בליצ׳יק המאמן כמו שאנדי ריד מנהל המשחק הרבה פעמים מחרב לאנדי ריד בונה המערכים ותכנית משחק. אבל העיקר שאתה זורק סיסמאות. אני לא מבין מה אתה עושה פה? אתה הרי מבין יותר טוב מכל המאמנים בליגה (סליחה, חוץ מאנדי ריד), יש לא מעט קבוצות שזקוקות נואשות למאמן טוב

אח שלו 1 בינואר 2019

מאלדיני – אני ראיתי בלייב את ההגנה של הפאטס ב-2011. זו הייתה הזייה. כולל אדלמן בקורנר וסלייטר בסייפטי. חיו אך ורק על זה שההתקפה (פעם ראשונה ויחידה שהדאבל טייט-אנד אופנס – עם גרונק והרננדז המאמי הלאומי – היו ב-100%) בונה יתרונות ואז צריכים לזרוק מולם והם משיגים איבודים. לא ראיתי מספיק את ההגנה (הזבל) של הצ'יפס השנה, אבל אני לא בטוח שהם פחות גרועים.

יובל – אני חושב שדיברנו על זה כבר. לא יודע אם היית בעניינים כבר ב-2006 או לא. אבל הסופרבול של 2006 הוא רובו של בוב סנדרס וההגנה של הקולטס בפלייאוף. סנדרס היה שחקן אדיר שאם לא נטייה להיפצע היה מגיע להול. כשהוא חזר בריא לפלייאוף ההגנה הייתה סיפור אחר לגמרי.

יובל 1 בינואר 2019

"אח שלו" –

1. אני "בעניינים" , לפחות בכל האמור ללהיות אוהד של הקולטס, כבר מ-1996.
2. כפועל יוצא מ-1, באמת שאין שום צורך שתספר לי על בוב סאנדרס. אכן שחקן גדול שפשוט לא הצליח להישאר על המגרש (בין השאר בגלל סגנון המשחק שלו שלא ממש הלם את מבנה הגוף שלו ) ולא הצליח להשלים אפילו עונה אחת מלאה ( רק שתי עונות מעל 6 משחקים ). אני גם מבטיח לך שראיתי כל משחק של הקולטס ב-2006, אם הפורום של וואלה היה עדיין קיים גם הייתי יכול לספק לכך סימוכין.
3. אין שום קשר בין מה שכתבת והעובדה שאפילו להייטר העיוור ביותר ברור שלולא מאנינג, הקולטס לא רק שלא היו מגיעים לסופרבול אלא גם לא היו מגיעים לפלייאוף. ההגנה של הקולטס באותה שנה נתנה לשחקנים של רבע שקל כמו רון דיין וכו' לחגוג עליה כל שבוע. אז הם באמת נראו טוב יותר יחסית בפלייאוף (למעט משחק גרוע נגד נ"א שבו מאנינג הציל אותם בחצי שני פנטסטי) נגד טרנט גרין, סטיב מקנייר ז"ל ורקס גרוסמן שיזכה לחיים טובים וארוכים, באמת תודה רבה. מאנינג סחב אותם על הגב ולא רק בעונה הזו אלא לאורך כמעט כל הקריירה שלו בקולטס ועל זה באמת כבר דיברנו.

אתה בוכה כל שבוע על ההגנה של נ"א, אז בשביל לסבר לך את האוזן, הקולטס מודל 2006 ספגו 20 נקודות ומעלה 12 (!) פעמים מתוך 16 משחקי עונה סדירה. 8 מתוכם עדיין נסתיימו בנצחונות של הקולטס שמאנינג הוציא מהסלע.
לשם השוואה, נ"א של השנה, ללא ספק לא ההגנה הכי חזקה שהפרנצ'ייז אי-פעם העמיד, ספגה 20 נק' ומעלה רק 8 פעמים, מתוכם 4 הפסדים.

אח שלו 1 בינואר 2019

טוב, אבל זה רק בגלל שהאי.אף.סי. איסט זה הבית הכי חלש בהיסטוריה.

Maldini 1 בינואר 2019

האמת שמאוד קל להתנשא על בן אדם שבא וזורק הטרלות כמו "אם אנדי ריד כזה טוב – למה ההגנה שלו כל כך גרועה"? כאילו זה לא משפט שאפשר לומר על 700% מהמאמנים בליגה הזאת לאורך ההיסטוריה. כאילו המבנה של הליגה לא נוצר ובנוי כולו כדי להקשות על קבוצות לבנות סגלים מושלמים. כאילו לאנדי ריד היו הגנות כל כך גרועות לאורך כל הקריירה ולא מדובר רק בשנתיים האחרונות שבהן הוא איבד את כל עמודי התווך שלו בחולייה הזאת; אריק טופ 3 סייפטי ברי לפציעה על גבול המסיימת קריירה, את ג'סטין טופ 3 פאס ראשר לפציעות חוזרנות ונשנות שהאטו אותו משמעותית, את דרק ג'ונסון שהיה טופ 5 ILB לקרע אכילס שני שגמר אותו סופית, את טאמבה האלי שהיה טופ 10 פאס ראשר ופרש בגלל פציעות. כל הדברים האלה לא קרו בשנים האחרונות ואני ממציא אותם.

לפחות עכשיו הסתייגת שוב למחוזות הקלישאות השחוקות על "אנדי מנהל המשחק שהורס לאנדי בונה תכניות המשחק". לשנייה חשבתי שזה "אנדי החסר מושג בזיהוי טאלנט שלא יודע לבנות הגנות שהן לא מחרידות". שמח שהתקדמנו. אולי יום אחד נראה את האור.

תום 3 בינואר 2019

אפילו עם כסף לא שלי אני לא יהמר שהצ'ארג'רס ינצחו את הפטריוטס במשחק פלייאוף.

יובל 1 בינואר 2019

הימורים שלי (איזה כיף שסופסוף חזרנו לפלייאוף ויש סיבה לראות ) :

ווילד קארד:

בולטימור על צ'ארג'רס

קולטס על יוסטון

ברס על פילי

סיאטל על דאלאס

חצי גמר:

צ'יפס על קולטס

פטריוטס על בולטימור

סיינטס על סיאטל

ברס על ראמס

גמר:

נ"א על צ'יפס

ברס על סיינטס

סופרבול:

נ"א על ברס, פיליפ דורסט MVP פחח טוב יתנו את זה כרגיל לבריידי בין אם מגיע לו או לא.

דור 1 בינואר 2019

להגנה של הקולטס באותה שנה הצטרף לקראת הפלייאוף שדר הקווים של מאנדיי נייט והסייפטי איך קוראים לו חזר מפציעה אז ההגנה שלהם בפלייאוף הייתה סיפור אחר לגמרי מבעונה הרגילה
זה היה בערך כמו פילדלפיה שנה שעברה עם ניק פולס רק בהגנה
לא אומר שניק פולס הפך אותם ליותר טובים רק למשהו אחר לגמרי

יובל 2 בינואר 2019

בוגר מקפארלנד ובוב סאנדרס,
ההשפלות של הקולטס נגד ג'קסונוויל ונד יוסטון של רון דיין קרו דווקא אחרי שבוגר מקפארלנד הצטרף לקבוצה לאמצע העונה.
בוב סאנדרס היה בהחלט דיפרנס מייקר הגנתי בפלייאוף, בדיעבד הפציעות החוזרות ונשנות שלו היו אחד הדברים שהרגו את ההגנה של הקולטס יותר מכל, במיוחד לאור העובדה שהחתימו אותו על חוזה שיא בזמנו לסייפטי.

דודו פ. 1 בינואר 2019

ווילד קארד:
רייבנס על צ'ארג'רס
קולטס על טקסנס
פילי על ברס
סיאטל על דאלאס

חצי גמר:
צ'יפס על קולטס
רייבנס על פטריוטס
סיינטס על פילי
ראמס על סיאטל

גמר:
צ'יפס על רייבנס
סיינטס על ראמס

סופרבול:
צ'יפס על סיינטס, מהומס MVP

יובל 1 בינואר 2019

העונה הזו עמדה בסימן ההצלחה המסחררת של קנזס סיטי, הן הקבוצה האורגינלית והן השליחים שלה ברחבי הליגה.

כריס בלארד כמובן הכי קרוב לליבי (ולדעתי צריך לזכות בתואר מנג'ר השנה בהליכה ), אבל גם מאט נאגי המאמן של שיקגו ואפילו ג'ון דורסי שעשה שינוי גדול בקליבלנד שהיתה קרובה להשיג מאזן חיובי אחרי שתי עונות מחרידות, שניהם היו בקנזס לפני שעברו למועדונים הנוכחיים שלהם. כנראה שמלדיני צודק ויש הרבה פוטבול בקנזס סיטי, נשאר לראות אם הם יוכלו הפעם ללכת עד הסוף.

Maldini 1 בינואר 2019

וכמובן דאגי P שמייקל לומבארדי הסביר לי בעונה שעברה שהיה המאמן הכי underqualified ב-20 שנה האחרונות ושכל ההצלחה של פילי זה בגלל הגנת הברזל של ג'ים שוורץ שבכלל לא מקורב אליו או משהו כזה חלילה

בעניין אחר ולא קשור – מי שמחפש אותי הלכתי לראיין את בראיין פלורס למשרת מאמן ראשי בגרין ביי פאקרז.

גרייזס 1 בינואר 2019

זה משעשע, כי שמעתי שיש עוד קבוצה, איפשהו בקולורדו שרוצה לראיין אותו. זה יהיה מאוד חביב אם דנבר יקחו שוב מתאם של בליצ'ק לאור ההצלחה של הקודם

Maldini 1 בינואר 2019

הקבוצה בקולורדו היא קבוצה מתה קלינית בלי הווה ועתיד שלא הולכת לשום מקום בעתיד הנראה והלא נראה לעין

הקבוצה בויסקונסין לעומת זאת היא המשרה הכי נחשקת עם אחת הסיטואציות הנדירות בתולדות הליגה. לראיין את בראיין פלורס, מייק מונצ'אק, צ'אק פגאנו, ג'ים קולדוול וג'וש מקדאמביאלס זו בושה וחרפה.

אלון3131 1 בינואר 2019

אני קצת מופתע שקבוצות בכלל מראיינות את מקדניאלס אחרי מה שהוא עשה לקולטס(תודה לאל שהוא עשה את זה), הייתי מצפה שישלחו אותו לקירור של כמה שנים לפני שבכלל פונים אליו. חצה קו אתי רציני.

לראיין את פאגנו וקולדוול אפילו כתרגול לראיינות רציניים יותר זה מביך.

יובל 1 בינואר 2019

מה שמפתיע אותי זה שהוא בכלל הולך להתראיין, חשבתי שקורליאונה וחבורתו הציעו לו שדרוג בשכר ואת משרת המחליף של דארת' ויידר לכל החיים תמורת זה שידפוק אותנו.
יש לזה כמה תשובות אפשריות:
1. הוא רוצה העלאת שכר יותר גבוהה ולכן מפלרטט עם קבוצות אחרות כדי לסחוט את הלימון עד הסוף.
2. הוא מבין שעם הירידה ביכולת של בריידי, הפרישה שלו קרובה יותר משחשבנו ולנ"א לא תהייה תקומה לאחר מכן ולכן אארון רוג'רס זה ההימור הכי בטוח בליגה הזו לגרד 6-7 נצחונות בשנה גרועה.

פגאנו וקולדוול זה באמת יותר מדי מצחיק מלהיות אמיתי. שני ליצנים שאימנו בקולטס ופייטון ולאק סחבו אותם על הגב. לפחות במובן הזה הם מתאימים לרוג'רס כמו כפפה ליד.

אח שלו 1 בינואר 2019

לראיין את קולדוול לפחות משיג לך פונקציה מסוימת (עשית וי על הצ'ק ליסט של הרוני רול). לראיין את פגאנו זו באמת טרללת שרק עליה שווה לפטר את ה-GM

ק. 1 בינואר 2019

מאט נאגי לדעתי מאמן העונה.
תן את הסגל הזה למקארתי'ס והטומלינים והיא במקרה הטוב 8-8.
ובאמת לא ייאמן שהנהלת הפאקרס רוצה לבזבז את השנים האחרונות של רוג'רס עם הרשימה הזאת

אח שלו 1 בינואר 2019

חד משמעית מאמן העונה

איש קטן 1 בינואר 2019

צ'ארג'רס על בולטימור

קולטס על יוסטון

ברס על פילי

דאלאס על סיאטל

אייאפסי:
ציפס על קולטס

צארגרס על נא

ציפס על צארגרס

אנאפסי:

סיינטס על דאלאס

ברס על ראמס

סיינטס על ברס

סופרבול

סיינטס על ציפס

ת'ריון 1 בינואר 2019

ווילד קארד:
בולטימור על צ'רג'רס
טקסנס על קולטס
ברס על פילי
סיאטל על דאלאס

חצי גמר:
צ'יפס על בולטימור
נ"א על טקסנס
ברס על ראמס
סיינטס על סיאטל

גמר:
נ"א על קנזס
סיינטס על ברס

סופרבול:
סיינטס על נ"א, בריס MVP

Nir 1 בינואר 2019

קודם כל תודה רבה על סיכומי השבוע- זו הפלטפורמה הכי טובה בעברית לפוטבול. זה באמת ממש מוסיף לחוויה של העונה הקצרה הזו. גם התגובות. להימורים:
ויילד קארד:
קולטס על טקסנס
בוליטמור על צארגרס

סיאטל על דאלאס
פילי על ברס

חצי גמר:
בוליטמור על פטס
קנזס על קולטס

סיינטס על פילי
סיאטל על ראמס

גמר חטיבתי:
בולטימור על קנזס
סיינטס על סיאטל

סופרבול:
סיינטס על בולטימור.
בריס MVP

אלון3131 1 בינואר 2019

עצוב שעוד עונה נגמרת כל כך מהר.. תודה על הסיכומים!

קולטס על הטקסנס
צ'ארג'רס על בולטימור
דאלאס על סיאטל
שיקאגו על פילי

ראמס על שיקאגו
סיינטס על דאלאס

קנזס על קולטס
פטריוטס על צ'ארג'רס

קנזס על הפטריוטס
ראמס על הסיינטס

קנזס על הראמס מהומס MVP

פרקש 1 בינואר 2019

רק מלקרוא פה את ההימורים ולהקשיב לכל הפרשנים שבטוחים שהדרך של הסיינטס לסופרבול סלולה מבטיח כמעט לחלוטין שהם לא יהיו שם.

אינדי על יוסטון
צארג'רס על רייבנס
שיקגו על פילי
סיאטל על דאלאס

ציפס על אינדי
פאטס על צארג'רס
שיקגו על ראמס
סיאטל על סיינטס

ציפס על פאטס
סיאטל על שיקגו

סיאטל על צ'יפס ווילסון MVP

בו רדלי 2 בינואר 2019

אשכרה צודק.. זה הזמן להמר על קבוצה עם סיכויים לא רעים שתפתיע… נ"ל הברס..

ק. 1 בינואר 2019

שוב תודה על עוד עונה מעולה של נו האדל. מחכה לזה כל שבוע וזה לא מובן מאליו.
הייתה אחלה עונה, שיפור משמעותי משנה שעברה, כמעט בלי פציעות לשחקני מפתח ועם הרבה קבוצות טובות (גם אם אין אף קבוצת על חלל), מה שבאמת מביא לסיבוב ויילד קארד עם פוטנציאל ועניין מוגברים.
פלייאוף פתוח יותר מתמיד (סוף סוף בafc),
לדעתי הדעיכה הקלה של הראמס (מאז הפציעה של קופר קופ) מובילה להערכת חסר לגביהם.
חוץ מזה, חבל לי פה על הניחוס יתר של הסיינטס, מגיע לבריס קלוז'ר מכובד לקראת סיום הקריירה, א-לה ג'ון אלווי.

עמי ג 1 בינואר 2019

תודה אריאל.
סיכומים וניתוחים מעולים שמשביחים עם הזמן.

ויילד קארד:
קולטס על טקסאנס
רייבנס על צ'ארג'רס
פילי על ברס
דאלאס על סיאטל

דיביז'ונל:
פטס על רייבנס (בקושי)
צ'יפס על קולטס
סיינטס על פילי
דאלאס על ראמס

גמרי חטיבה:
צ'יפס על פטס
סיינטס על דאלאס

סופרבול:
צ'יפס על סיינטס. מהומס MVP

מרשון 1 בינואר 2019

וויילד קארד:
קולטס על טקסנס
צ'רג'רס על רייבנס
סיהוקס על קאובויז
ברס על איגלס

חצי גמר:
קולטס על צ'יפס
פטריוטס על צ'רג'רס
סיהוקס על סיינטס
ברס על רמס

גמר:
פטריוטס על קולטס
ברס על סיהוקס

סופרבול:
ברס על פטריוטס. הווארד mvp

el 1 בינואר 2019

לא נראה לי שאתה מבין את המשמעות של הביטויים "יורים ובוכים" ו"קארמה איז א ביץ'"

רון 1 בינואר 2019

ויילד קארד:
טקסנס על קולטס
בולטימור על צארגרס

סיאטל על דאלאס
ברס על פילי

חצי גמר:
טקסנס על פטס
קנזס על בולטימור

סיינטס על סיאטל
ברס על ראמס

גמר חטיבתי:
קנזס על טקסנס
ברס על סיינטס

סופרבול:
קנזס על ברס
מהומס MVP

מתי 1 בינואר 2019

ברס על איגלס
סיהוקס על קאובויס
רייבנס על צ'רג'רס
קולטס על טקסאנס

סיינטס על סיהוקס
ראמס על ברס
צ'יפס על קולטס
רייבנס על פטס

ראמס על סיינטס
רייבנס על צ'יפס

ראמס אלופים
ברנדין קוקס MVP

ולולה 1 בינואר 2019

וילד קארד:

צ'ארג'רס על בולטימור

קולטס על יוסטון

פילי על ברס

דאלאס על סיאטל

חצי גמר:

צ'יפס על צ'ארג'רס
בולטימור על פטריוטס

סיינטס על דאלאס

ראמס על פילי

גמר:

צ'יפס על בולטימור

סיינטס על ראמס

סופרבול:

סיינטס על צ'יפס, דרו בריס MVP – במשחק שיסמל את העברת המקל מבריס למהומס.

ותודה על כל העונה. אולי אפשר להוסיף לעונה הבאה (אם לא קשה) – מה המשחק / שניים שצריך לראות באותו השבוע. לאלה מאיתנו שהקבוצה שלהם לא קונטנדר בערך ממחזור שניים (אהמ אהמ גרודן תמות כבר) – זה יעזור.

מיכאל 1 בינואר 2019

גרייס תודה ענקית על עוד עונה נפלאה
עוקב אחריך באדיקות עוד מימי וואלה העליזים והפורום הנהדר שפעם היה שם.
פשוט כותב נהדר, מתרגש ממש לקראת יומן אש וקרח שלך כשתצא העונה האחרונה של משחקי הכס.
אני מקווה שאני לא עובר פה על חוקים אינטרנטיים כלשהם, אבל השנה באתר הופס המעולה היה סיקור שבועי מופתי של עונת הפוטבול. ממליץ לבדוק, פשוט תענוג.
גרייזס זה רק טור אחד בשבוע על פוטבול, אמנם הטור הכי טוב, אבל כיף לקרוא עוד טורים ברמה גבוהה מאוד.
אם תמחקו את התגובה אני אבין, אבל לדעתי יש הרבה חלל בסיקור פוטבול אמריקאי בארץ ואני רוצה לחזק את ידם של העוסקים במלאכה ברמה כה גבוהה.
גרייזס יישר כח! נמבר ואן אין צ׳יוואן

ניינר / ווריור 1 בינואר 2019

הברס ירו לעצמם ברגל בכך שהכניסו את פילי לפלייאוף וישחקו מולם במקום מול העגלות מינסוטה. אם יש מישהו שיכול לנצח אותם בסולג'ר פילד זה ניק פולס.

WC
יוסטון על אינדי
בולטימור על אל איי

פילי על שיקגו
סיאטל על דאלאס

חצי גמר
בולטימור על קיי סי
ניו אינגלנד על יוסטון

סיינטס על פילי
סיאטל על הראמס

גמר
בולטימור על ניו אינגלנד
סיינטס על סיאטל

סופרבול
סיינס על בולטימור בריז mvp

יוחאי 1 בינואר 2019

צ'רגרס על בולטימור

קולטס על יוסטון

פילי על ברס

סיאטל על דאלאס

חצי גמר:

צ'יפס על קולטס

פטריוטס על צ'רגרס

סיינטס על פילי

ראמס על סיאטל

גמר:

פטריוטס על צ'יפס

סיינטס על ראמס

סופרבול:

סיינטס על פטריוטס, בריס MVP

YG 1 בינואר 2019

תודה על ההשקעה במשך כל השנה! היה נהדר, כרגיל.. לקרוא את הטורים.

הימורים מחר כשאהיה שוב מול המחשב

YG 3 בינואר 2019

אז הנה עכשיו גם ההימורים:

WC:
הקולטס על יוסטון
דאלאס על סיאטל
צארג'רס על הרייבנס
הברס על האיגלס

Divisional:

הברס על הראמס
הסיינטס על דאלאס

KC על הקולטס
הפאטס על הצ'ארג'רס

גמרים:
KC על הפטריוטס
סיינטס על הברס

SB:
הסיינטס על KC דרו בריס MVP

ישרון 1 בינואר 2019

תודה על ההשקעה לאורך העונה, נהנה לקרוא כל שבוע מחדש, גם את התגובות :)

NoOne 1 בינואר 2019

המצב של בריידי הרבה יותר חמור ממה שחשבתי , נגד הג'טס ששיחקו כשהם יודעים שכל צוות האימון מפוטר אחרי המשחק , לא שמו זין , לברידיי היה שעה בפוקט כל פעם וכל הרסיברים שלו היו 15 יארד פתוחים הוא היה על הפנים
מסר אחורה,קדימה,למעלה , בלי שום לחץ , אני מקווה בשבילו שלא ישחק נגד באלטימור בפלייאוף , זה יהיה מביך.

ולחבר מלדיני שחושב שצוות המוח בדנבר במוות קליני , המאמן של איווה סטייט , אני חוזר המאמן של איווה סטייט סירב להתראיין אצל הג'טס

מיקיג' 1 בינואר 2019

אתה אובססד על בריידי יותר משמלדיני על אנדי… אני אגב שומע קולדוול והגוף רועד לי בלי שליטה.

NoOne 1 בינואר 2019

זה המשחק הראשון המלא של בריידי שראיתי כל השנה , הוא חצי מת
קולדוול זה ראיון בגלל שהוא שחור , יש לו ראיונות בכמה קבוצות בגלל זה
הם מראיינים את מייק מקרתי השבוע

Maldini 1 בינואר 2019

דווקא הג'טס חוץ מהזיוף הצפוי עם מקארתי (שלדעתי לא בנוי ללחץ של העיר וייקח את המשרה רק אם לא תהיה לו ברירה) וההטרלה עם קולדוול מראיינים שניים מהשמות הכי נורמלים ב-Cycle הזה – טוד מונקן מטמפה שעשה עבודה מצויינת עם ההתקפה שם העונה ואריק ביאנימי שאין לי האמת מושג מה עשה בקנזס העונה, אבל לא היה לי מושג גם מה מאט נאגי ודאג פידרסון עשו בקנזס ובסוף הסתבר שמספיק היה רק לעמוד וללמוד מאנדירידביתספרלאימוןפוטבולבעמ 24/7/365 כדי לדעת מה אתה עושה

הבעיה האמיתית היא שלא פיטרו גם את מקאגנן כי זה מעיד שאין כוונה (או שהייתה ונכשלה) לעשות איזה פאוור פליי עם ארגזי כסף על איזה ג'ים הארבו/לינקולן ריילי/כריס פיטרסן שהיה רוצה את סמכויות הפרסונל בעצמו אלא על אחד המתאמים האופנתיים או מקארתי.

דנבר זו קבוצה בלי בעלים, בלי GM, בלי מאמן ובלי QB. אני לא חושב שאנשים עדיין מעכלים מספיק את גודל הגן חיות שהולך באירגון הזה. החלום הכי גדול של אלוויי בחיים נכון להיום זה להגיע לרבע מהמצב של הג'טס.

NoOne 1 בינואר 2019

לפי מבנה הפרונט אופיס של הג'טס למאמן ול GM יש כח שווה , כל אחד מהם מדווח בנפרד לבעלים.
תאמין לי שאם היה ביג ניים שרוצה את מק בחוץ אז הוא היה בחוץ.

אני חושב שסטיבן רוס כבר עושה אול אאוט אופנס במישיגן בשביל ג'ים הארבו

יובל 3 בינואר 2019

התחלתם עם רגל ימין, ראיון עם צ'אק פגאנו. מסתבר שבנוסף לכל הצרות הוא קולורדו נייטיב, יאללה לכו על זה.

Maldini 3 בינואר 2019

לא הבנתי, אתה רומז בציניות שלפגאנו אין מושג ומינוי שלו יהיה מהלך אומלל? הייתי רוצה להסכים איתך אבל אני פוחד שאוסטלדו יבוא לירות לשנינו בראש שאנחנו מעזים להתנשא ולזלזל במאמנים בליגה

(בתקווה שהפעם זה לא יגיע בסיום פוסט חצי אירוני חצי טראגי שבו אנחנו מטרילים ומנסים לרמוז שמאמן טופ 2 ואחד האובראצ'יברס הגדולים בליגה הוא לא כזה גדול כי ההגנה של הקבוצת מקום 1 עם ההתקפה ההיסטורית שהוא בנה ומאמן גרועה.)

פולקע 1 בינואר 2019

קולטס על טקסנס
רייבנס על צ'ארג'רס
ברס על איגלס
סיהוקס על קאובויס

צ'יפס על קולטס
רייבנס על נ"א
ברס על ראמס
סיהוקס על סיינטס

צ'יפס על רייבנס
סיהוקס על ברס

סיהוקס על צ'יפס, ראסל ווילסון MVP בדרייב ניצחון (הפעם ירוצו ולא ימסרו)

אוהד 1 בינואר 2019

אריאל תודה לך על עוד עונת כתיבת פוטבול נהדרת!
הסיכומים שלך עושים לי את העונה לא פחות מהמשחקים עצמם
ולהימורים:

ווילדקארד
יוסטון על אינדי
בולטימור על צ'ארג'רס
שיקגו על פילי
סיאטל על דאלאס

חצי גמר
צ'יפס על בולטימור
פטריוטס על יוסטון
סיינטס על סיאטל
שיקגו על ראמס

גמר
פטריוטס על צ'יפס
סיינטס על שיקגו

סופרבול
פטריוטס על סיינטס וכמובן בריידי MVP

עמי ג 5 בינואר 2019

סוף סוף מישהו נותן צ'אנס לטבעת שישית.
מהפה שלך להודי של בליצ'ק.
גו פטס.
(אני פחות אופטימי אבל שיהיה)

עומר 1 בינואר 2019

טקסנס על קולטס
צ'ארג'רס על רייבנס
איגלס על ברס
סיהוקס על דאלס

צ'יפס על טקסנס
פטס על צ'ארג'רס
ראמס על סיהוקס
סיינטס על איגלס

צ'יפס על פטס
סיינטס על ראמס

סיינטס mvp מההגנה של הסיינטס

פה איתמר 1 בינואר 2019

אחלה אריאל
תודה על עוד עונה של סיקורים.
לאן נעלם גיל (וגם דניאל וקס)?

הימורים:
כרטיס פרוע
1. קולטס על טקסנס
2. צרגרס על לוקח הרבה מדי יותר כסף (אבל יותר טוב מאילי בפריים)
3. דה לקיאסט מאן און ארץ׳ על שיקאגו
4. גמד קטן על דאלאס

חטיבה
1. צרגרס נוקמים את 2006
2. קנזס את קולטס
3. פילי את ראמס
4. קדושים את סיאטל

אמריקן
1. צרג׳רס על קנזס

נאשיונל
בריס על פילי
בריס את רב אבא

אמ.וי.פי בריס.

עמי ג 5 בינואר 2019

צ'יפס לא יכולים לשחק מול הטקסנס שהם סיד 3

רוני 1 בינואר 2019

הייתה אחלה עונה , גם במשחקים וגם בסיכומים.
רק שכחת – הכי גרועים, הקארדינלס (במקביל עם הכי אף-אחד-לא-רואה-אותם) נראה לי שאנחנו אחרונים בכל פרמטר התקפי אפשרי, ריצה, מסירה, יארדים, נקודות, דאון שלישי, ועוד ועוד.. איזו עונה מזעזעת.
הימור פלייאוף, או בריס או ניק פולס בשידור חוזר.. הכי חשוב שהקולטס ינצחו ביוסטון כדי שלבריידי לא יהיה עוד שבוע חופש מול יוסטון.

אריאל 1 בינואר 2019

אינדי וסן דייגו, פילי וסיאטל.
קנזס וניו אינגלנד, סיינטס ול.א
קנזס ול.א.
ל.א.
ארון דונלד

Odel.R 1 בינואר 2019

וילדקארד
אינדי על יוסטון
צ'ארג'רס על בולטימור
שיקגו על פילי
סיאטל על דאלאס

חצי גמר
צ'יפס על קולטס
צ'ארג'רס על פטריוטס
סיאטל על סיינטס
ראמס על שיקגו

גמר
צ'יפס על צ'ארג'רס
ראמס על סיאטל

סופרבול
צ'יפס על ראמס מהומס אמן!!

מעיין אוהד מכבי 2 בינואר 2019

תודה רבה על סיכומים נפלאים לאורך העונה.

*הימורים*

ווילד קארד:
בולטימור על צ'ארג'רס
קולטס על יוסטון
ברס על פילי
סיאטל על דאלאס

חצי גמר:
צ'יפס על קולטס
פטריוטס על בולטימור

סיינטס על סיאטל
ראמס על ברס

גמר:
נ"א על צ'יפס
סיינטס על ראמס

סופרבול:
סיינטס על נ"א

מצד שני, מה אני מבין מהחיים שלי. חשבתי שגמר ה-NFC יהיה פלקונס מול הפאקרס…

מעיין אוהד מכבי 8 בינואר 2019

צדקתי במשחק אחד מארבעה בוויילד קארד. סך הכל אני בכיוון הנכון לזכות בהימורים.

מאור 2 בינואר 2019

תודה תודה תודה על הסיכומים. גם בשבועות שבהם לא יצא לי לראות אף משחק, תמיד היה כיף לקרוא.

הימורים:
ווילד קארד:
צ'רג'רס על בולטימור
יוסטון על אינדי
פילי על הברס
סיאטל על דאלאס

חצי גמר:
צ'יפס על צ'רג'רס
פטריוטס על יוסטון
סיינטס על פילי
סיאטל על ראמס

גמר:
צ'יפס על פטריוטס
סיינטס על סיאטל

סופרבול:
צ'יפס על סיינטס, מהומס MVP ואגדה

7even 2 בינואר 2019

לדעתי אנשים קצת פיספסו את הצלחת שעקב החוקים החדשים כמו למשל הלמט טו הלמט וכל החוקים שנועדו להגן על קווטרבקס שוב ושוב…
בהתחלה היה לזה קצת באזז נגדי אבל עם הזמן כולם התרגלו לזה וכמעט לא היו שום פציעות של שחקני מפתח בניגוד גמור לשנים קודמות. אז בזה אפשר להגיד שהליגה די הצליחה.
והכי הכי כיף לראות שלמרות כל ההתקפות המרשימות וכל הניתורים החדשים האלה וכל הסכימות ההתקפיות החדשות וכו וכו… עדיין כדי להצליח בליגה הזאת מדצמבר והלאה… אתה צריך להביא את ההגנה לשולחן.
ולכן אגב לדעתי הצ'יפס לא יגיעו אפילו לסופרבול.

ומצד הדולפינס – עונה בינונית מינוס.
הקבוצה הזו לא מצליחה להיות אפילו יריב בשום משחק חוץ שמוגדר מעט קשה. זה מטורף.
הכנה כל כך לקויה למשחקי חוץ…ולחלק מאלו בבית…

גרייזס שוב תודה.

אמנם דווקא בשבוע של הדולפינס מיראקל דפקת עריקות, אבל זה נסלח בקונטקסט הכללי

רענן 2 בינואר 2019

אריאל תודה , המחזור לא שלם בלי הסיכום המסכם.
לפני גמר הציימפיונס 2012 הייתי בהרצאה של נדב יעקובי והתבקשנו לנחש את המנצחת , 50 אנשים ניחשו , 48 הלכו על באיירן ושניים שכללו אנגלי שיכור ואני הלכנו על צלסי שניצחה כזכור וזה למה , כי גמר הציימפיונס הוא כמו משחק פליאוף ב NFL משחק אחד עד הכרעה בלי סדרות ובלי בית חוץ והגישה שלי למשחקים כאלו היא – או שקבוצה אחת פשוט הרבה יותר חזקה והיא מנצחת בלא תנאי או שיווין כוחות והלב מנצח .אז ברשותכם אני לפני הניחוש שלי מסכם את התפלגות הניחושים עד כאן ברמת הסופר בול.
NFC סינט 13 קולות , ראמס 4 , ברס וסייטל 3 כל אחת
AFC פטס 6 , ציפס 11 , רייבנס 4 , צארגס 2
אז הרוב חושבים שהסיינט מספיק יותר טובים מאחרים ובעיקר לא נותנים סיכוי ממשי לרמס , ברס וסייטל זה על אופי ונחישות ( צלסי אמרנו )
ב AFC כמובן יותר מאוזן , בריידי זה בריידי , הרייבנס תמיד מסוכנים בינואר, אנדי ידיד המחלקה לא מיצר הרתעה , וריברס או ריברס ,

הניחוש שלי
ווילד קארד:

בולטימור על צ'ארג'רס

יוסטון על קולטס

ברס על פילי

דאלאס על סיאטל

חצי גמר:

פטס על יוסטון

בולטימור על ציפס

סיינטס על דאלאס

ברס על ראמס

גמר:

בולטימור על הפטס

ברס על סיינט

סופרבול:

בולטימור על ברס , לאמר MVP כי זה קרב חפירות וריצה אחת מקסימום 2 תספיק

יוסף 2 בינואר 2019

הכי מפתיע:
ויילד קארד: קולטס על יוסטון, צ'ארג'רס על רייבנס, איגלס מנצחים את הברס וסיאטל את דאלאס.
חצי גמר: קולטס על הצ'יפס וצ'ארג'רס על פטס. סיינטס על האיגלס וסיאטל על ראמס.
גמר: קולטס וסיאטל.
סופרבול: קולטס, לאק MVP.

אח שלו 2 בינואר 2019

שני פולו אפים לדיונים פה:
1. נתקלתי בטוויטר-פאטס בהפניה לשרשור שמרכז בצורה הכי תמציתית והכי ברורה את כול הנתונים שציטטתי בגמלוניות פה לערך השנים, בכול פעם שעולה הטענה-המגוכחת לפיה "ההצלחה של הפאטס נובעת מהבית החלש שלהם". הנה לינק. כול פעם שבא לכם לטעון את זה, תסתכלו במספרים ותתנו לעצמכם כאפה: https://www.reddit.com/r/Patriots/comments/9vm86h/the_myth_of_the_easy_afc_east/ . קייס קלוסד.

2. אני מזהה פה בהימורים דפוס של הערכת יתר של בלטימור. שימו לב: בלטימור עברו ללמאר ג'קסון באמצע עונה. קשה לקבוצות ב-NFL להכין תכנית משחק למשהו חדש שהן לא מכירות באמצע עונה. בפלייאוף יש יותר זמן ותמריצים להכין תכנית משחק. קבוצות יבואו יותר מוכנות לגימיק של למאר. אני לא אומר שהוא בהכרח יקרוס, אבל אני כן אומר שהגימיק הזה יעמוד במבחן הרבה יותר רציני ממה שהיה עד עכשיו. אל תקנו את ההייפ, בינתיים. חכו.

גרייזס 2 בינואר 2019

יפה השרשור. תן לי לנחש שזה לא ישכנע אף אחד.
לגבי בולטימור – מרגיש לי שזה יהיה כמו העונה של טיבו בדנבר. חצי עונה שבו הוא רק מנצח, מנצח משחק פלייאוף ואז מגיע לניו אינגלנד והבלוף נחשף. אם כי הוא הרבה יותר מוכשר מטיבו, בשני המימדים של המשחק

רענן 2 בינואר 2019

שתי נקודות.
1. תוכנית המשחק של הרייבנס היא להוריד את היריב לאזור ה 20 נקודות ,וזה בעזרת ההגנה ופנטים טובים של קוק , לאמאר לא יכול וגם לא מצפים ממנו לנצח משחקים לבד , ההגנה של הרייבנס היא לא בלוף ולא גימיק
2. אם לאמאר יתרסק …. יקום מהספסל גו קול ל. Last ride

אח שלו 2 בינואר 2019

גרייזס – מעניינת ההקבלה לטיבו (אגב, למאר לדעתי הרבה יותר טוב מטיבו). בגלל המאנ-קראש של מקדניאלס גם על טיבו בזמנו, וגם בדראפט השנה על למאר.

רענן – ספיישל טים והגנה היו גם לפני שלמאר החליף את פלאקו (ואתה צודק – הספיישל טים עם הפאנטר והקיקר הטובים בליגה). אבל זה לא עזר. מה שקרה עם למאר זה שקבוצות לא מסוגלות לעצור את משחק הריצה, ואז ההגנה נמצאת על המגרש רק 20 דקות וזה עוזר לה מאוד. מה שאומר שאם עוצרים את למאר, ומורידים את הטיים אוף פוזשן, אתם בחזרה איפה שהייתם בחצי העונה הראשונה. אגב, אני מסכים לגבי פלאקו מהספסל. בתור אוהד פאטס, עד כמה שזה יישמע מצחיק, זה מטריד אותי כשאני חושב על משחק מול הרייבנס.

רענן 2 בינואר 2019

מסכים , חידדת את הנקודה , אם הרייבנס שולטים בשעון על ידי דרייבים ארוכים ההגנה שלהם נשארת רעננה , זה לא רק לאמאר זה גאס (דה בס ) ודיקסון ומונטגומרי ,3 רצים באפיון די זהה שמתחלפים , עד עכשו אף קבוצה מהשבע ששיחק מולם לא הצליחה להכריח אותו לזרוק ושלצארגס לא היה זמן להבין מה בא מולם .
ויש נקודה נוספת שבלטה בשני המשחקים האחרונים של הרייבנס , שליריב מעט זמן כלמר מעט פוזשנים הוא נוטה לקחת סיכונים כדי להשיג סקור כי מי יודע מתי יגע שוב בכדור , זה מייצר אינטים .
see you in Foxborough

שי אורן 6 בינואר 2019

למאר מהווה איום בריצה החוצה, מה שגורם ללינבקר חרווח את הבוקס ומאפשר לאוטובוס לעבור בין התאקלים. זה לא קיים אצל פלאקו

רוני 2 בינואר 2019

הנתונים נכונים אבל לא הפרשנות שלהם. ניו אינגלנד אולי לא היו עם קבוצות חלשות מאוד, אבל גם כמעט לא עם שום קבוצה חזקה בבית שלה. הטענה המדויקת צריכה להיות שהיה לה בית בינוני להחריד שלא הוציא שום קבוצה רצינית לאורך שני עשורים. זה נכון אגב לגבי כל הAFC למעט כשמאנינג שיחק שם ולפרקים בולטימור ופיטסבורג שהיו היחידים שעמדו בדרכם לסופרבול בצורה רצינית. תשווה את זה לNFC שם היו ההגנות האדירות של שיקגו, ג'יאנטס וסיאטל (כל אחת בתקופה שונה), וקבוצות כמו גרין ביי וניו אורלינס שבאופן עקבי טובות ותראה את ההבדל. אם הפטס היו משחקים בNFC אם אחת הקבוצות הללו בבית שלהם אז א. סביר שלא היו מנצחים כל עונה את הדיביז'ן שלהם ולכן לא היה להם ביי. ב. הם היו צריכים לשחק נגד שתי קבוצות די חזקות לפחות בדרך לסופרבול. אחוזי ההצלחה שלהן היו יורדים.

7even 2 בינואר 2019

פשוט תראו את לברון.
במערב יותר קשה גם כשאתה די טוב:)

אח שלו 2 בינואר 2019

או, זו גרסא אפילו עוד יותר גרועה של הטיעון משולל היסוד. עכשיו הטיעון שלך הוא שה-AFC יותר חלש מה-NFC. כפרה, זו בדיחה. יש מספרים ברורים בלי מקום לטעות סטטיסטית על הדברים האלה. החטיבות בערך תיקו עם יתרון קל ל-AFC. קח לדוגמה את השנה, בה כולם אומרים שה-AFC חרא לעומת ה-NFC. במפגשים ראש בראש – תיקו. במפגשים ראש בראש של הקבוצות הטובות – בעלות רקורד חיובי – ה-AFC מובילים בגדול. ככה זה בכול השנים.

תן לי לנחש שלא קראת את שרשור המספרים שהבאתי עד הסוף. כי לא בא לך על מספרים. אם היית קורא, היית רואה שכשהפאטס משחקים נגד הבית המהולל של ארון רודג'רס, הם משיגים מספרים טובים יותר (אתה שומע? טובים יותר) מאשר המספרים שלהם מול הבית הכל-כך חלש שלהם. תן לי גם לנחש שלא ראית מה המספרים שהפאטס משיגים מול ה-NFC ראש בראש לאורך השנים. רמז: פי מיליון יותר טוב ממה שהפאקרס או הסיינטס משיגים מול ה-NFC.
ולהגיד שהפאקרס או הסיינטס קבוצות טובות באופן עקבי יותר מאשר הקולטס או הסטילרס זה פשוט משהו שאי-אפשר להגיד אם אתה לוקח את עצמך ברצינות. כי יש עובדות שמוכיחות הפוך.
בשורה התחתונה, הפאטס היו צריכים לעבור בשנות השושלת באופן קבוע דרך 3 ק"ב הול-אוף-פיים – מאנינג (בעיקר!), ביג בן, ריברס. ב-NFC, לעומת זאת, יש רק את בריס ורוג'רס, ורק בחלק מהזמן.

רוני 2 בינואר 2019

אח שלו, עם מספרים אפשר לשחק איך שרוצים. ההבדל לדעתי הוא ההתמקדות שלך ושל אוהדי הפטס בממוצעים. כן, אפשר להראות שבממוצע היריבות לבית ולחטיבה של הפטס טובים יותר מהמקבילות, אבל זה כמו הבדיחה על זה שטבע בבריכה שהעומק הממוצע שלה הוא 20 ס"מ. מה שחשוב זה הקצוות. בNFC יש לך מצד אחד קבוצות כמו קליבלנד שמורידות את הממוצעים, והליונס מהבית של רוג'רס עם עונה של 0-16 ואימפוטנטיות כמעט 20 שנה, וקבוצות מצוינות מהצד השני. אז בממוצע הAFC חזק יותר, מה שזה אומר זה לא מה שאתה חושב שזה אומר? זה במיוחד חסר משמעות כשמדברים על הפלייאוף שם נתקלים בקבוצות חזקות ולפטס מה לעשות היו הרבה פחות מהן. הקבוצות של מאנינג היו יותר טובות מכל הNFC אבל זו רק קבוצה אחת. אגב, נגד מאנינג הפטס הפסידו 3-2 בפלייאוף ו3-1 בגמרי החטיבה כשאפשר לומר ששתי הקבוצות היו בשיאן אז זה מוכיח שהפטס לא היו כאלו טובים כשנתקלו בקבוצות טובות. זה שהם נפגשו רק 5 פעמים מראה שהם לא היו צריכים לעבור דרך קבוצות חזקות באופן קבוע אלה שבהרבה מקרים הקבוצות החזקות התמודדו בינן לבין עצמן. אגב, דווקא השנה אני חושב שהAFC חזק בצורה יוצאת דופן ולפטס אין יתרון. נראה איך זה יתפתח. מה שכן, אני מסכים שלפטס יש יציבות יוצאת דופן שאין לפקרס או לניו אורלינס ועל זה כל הכבוד להם.

אח שלו 2 בינואר 2019

רוני:

1. הערות אגב לפני הת'כלס:
קליבלנד לא ב-NFC. הם ב-AFC. ירית לעצמך בטיעון.
הסיבה שלפאטס אין יתרון השנה היא לא שהחטיבה שלהם חזקה במיוחד. אלא שהם חלשים ביחס לעצמם.

2. הת'כלס:
אתה עובר עכשיו לטעון שההבדל בין ה-NFC ל-AFC הוא שה-AFC חטיבה חזקה יותר בממוצע, אבל ה-NFC חזקים יותר בקרב הקבוצות הטובות באמת. זה עוד טיעון שהיה אמור להשתקף במספרים – במפגשים ראש בראש בין הקבוצות הטובות בכול חטיבה. הוא לא. המספרים, שוב, סותרים את הטיעון שלך. מה לעשות?
הסיפור של מאנינג ממחיש ההפך ממה שאתה טוען. רק העובדה שהם היו צריכים לעבור דרך ק"ב הליגה הרגילה הטוב ביותר מנע מהפאטס עוד שתי זכיות בסופרבולים (נגד רקס גרוסמן וקאם. נגד סיאטל של 2013 גם הם היו מפסידים). הסיבה שהפאטס נפגשו עם מאנינג "רק" 5 פעמים (אני לא חושב שאתה מבין מה ההסתברות בשביל לטעון שדבר כזה זה "רק") היא לא גורל או מקריות. הסיבה פשוטה: מאנינג והקבוצות שלו עשו במכנסיים יותר מדי פעמים והודחו לפני שהפאטס יכלו לפגוש אותן. המאזן שלו בפלייאוף שלילי. כולל אלף וואן אנד דאן. המאזן של בריידי בפלייאוף הוא פאקינג 27-10. זה לא האיי אפ סי איסט. זה הפלייאוף. פאקינג 27:10.
עכשיו קח את הטיעון שלך, ותעשה משהו שלא עושים הרבה באינטרנט: אחורה פנה.

רוני 3 בינואר 2019

אם נתעלם מהתרבות שיח שלך (מה אתה, ילד בגנון?), אתה מתעלם שוב ממה שנוח לך. משחקים נגד הNFC נדירים ומתרחשים רק אחד לארבע שנים. יותר קל להתכונן למשחקים כאלו וביליצ'ק מעולה בזה. הם לא היו צריכים לשחק נגד הגנות כמו של סיאטל ושיקגו או התקפות של גרין ביי וניו אורלינס כל הזמן. כמשחקים על בסיס קבוע אז קשה יותר להפתיע. תראה אפילו מה מיאמי עושה נגד הפטס על בסיס קבוע בבית והם נחותים מהם משמעותית. יש חשיבות גדולה לבית וקונפרנס תחרותיים. לגבי מאנינג, אתה בעצם מאשש את מה שאמרתי. כשהם פגשו קבוצה טובה הם הפסידו לא פחות ואפילו יותר. הרבה פעמים כמו שאמרת היריבות שלהם נחנקו וזה לא באשמתם, אבל זה שונה מאוד מהNFC. טנסי וג'קסונוויל הן יריבות רציניות? ושוב, לא לוקחים שום דבר מהפטס על היציבות שלהם, אבל רמת התחרות שנתקלו בה, בטח זו בשנים האחרונות, היא בדיחה בהרבה מקרים.

אח שלו 3 בינואר 2019

"שיקגו וגרין ביי". או, דה הורור. אם הפאטס היו משחקים באנ.אף.סי צפון שאתה מסתמן כול כך מחזיק ממנו, שיקגו של אולרכר בחיים לא הייתה מגיעה לסופרבול – וברוב השנים לא מגיעה לפלייאוף בכלל. עד היום אולרכר מנסה לחפש את בריידי שעשה עליו ג'וק בריצה לדאון ראשון. ועכשיו אני הולך להגיד משהו שייראה בפני מגיבים פה כחילול קודש: גם גרין ביי של מקראתי ורוג'רס לא היו מגיעים לפלייאוף בחלק מהשנים. איך אני יודע את זה? כי אני רואה מה המאזן של הפאטס מול הקבוצות בבית הזה. וראיתי אותם משחקים נגד הקבוצות האלה. אתה חושב באמת שמינסוטה, שיקגו, וגרין ביי היו מצליחות לנצח 4 מ-6 את הפאטס? 3 מ-6? אין שום בסיס הגיוני להניח הנחה כזו.

ק. 2 בינואר 2019

אח שלו,
לא חושב שיש ויכוח על זה שהפטס הם שושלת היסטורית ותופעה ייחודית בעידן תקרת השכר הקשיחה.
אבל אתה לא יכול להגיד שהבית החלש (3 קבוצות שבאמת לא היו טובות 20 שנים, כמעט ברציפות, גם בגלל BB) שזה אומר נצחונות בכיס, לא מאפשר להתכונן ולרכז יותר מאמצים בלהוציא את אותם מספרים מול בתים אחרים.
חוץ מזה, אולי זה בשוליים, אבל לרב במחזור 17 משחקים מול הבית, וההפסדים של הפטס בהרכבים משניים לאחת משלושת הנמושות (לא בדקתי, אבל זוכר פעם או פעמיים רק בשנים האחרונות), מיישרים את הסטטיסטיקה לעומת ההצלחה מול הבתים האחרים

אח שלו 2 בינואר 2019

אני לא בטוח שהתסריט לפיו "הפאטס מנצחים באחוזים מצוינים מחוץ לבית בגלל שהבית שלהם כול כך קל אז הם מפנים את כול המשאבים החוצה" הגיוני. 2 דברים לחשוב עליהם:

1. בליצ'ק מאמן את הקבוצה שלו, ובונה את הסגל, כך שהמשחקים בתוך הבית הם החשובים ביותר. אני יכול לתת לך אלף דוגמאות – החל מהצהרות בחדר הלבשה, דרך בניית סגל בעונות ספציפיות.

2. דווקא עונות בהן הקבוצות האחרות בבית הציבו אתגר עזרו לפאטס לחדש ולבוא בשנה שאחר כך טובים יותר. בתגובה לג'טס של ריביס ועונת 2009 שלו (בעיני הטובה ביותר של שחקן הגנה בליגה) הפאטס עברו לדאבל טייט-אנד אופנס. לעזוב את כול הסיפור הזה של רסיברים בפרימטר, להפסיק לזרוק מול הקורנרבקים ולרכז את כול ההתקפה על מיס מאץ מול ליינבקרים וסייפטיז.

רענן 2 בינואר 2019

אח שלו .
תיקון הגון , לאמאר זה לא גימיק , זו שיטת משחק אחרת מכפי שהרייבנס שיחקו עם פלאקו והיא לא חדשה בליגה , מייקל וויק אר גי 3 טיבו ועוד .
בולטימור מסתמכת לקראת הוויאלד בעיקר על ההגנה שלה ועל הספיישל טים שלה שטובות בהרבה משל המקבילות בצארגס ( משחקים משבת לשבת)
ריברס טוב מלאמר ועל זה אין ויכוח
אז המשוואה פשוטה ויש בה רק נעלם אחד ושמו פיליפ ריברס , אם ייתן משחק ענק או לפחות טוב מאוד אז הצארגס במושב הנהג.

איזי 2 בינואר 2019

מי אתם אלה שמהמרים שהפסט מגיעים לסופרבול? ראיתם את החבורת עגלות האלו משחקת העונה?
בסדר הם מסוגלים לגרד נצחון על יוסטון בבית. אבל בשום מצב הם מנחים את הציפס בבית. הנצחון במהלך השנה היה יותר מזל מכל דבר אחר.

עמי ג 5 בינואר 2019

קודם כל שהציפס יעברו את בולטימור/צ'ארג'רס. בעונה הרגילה זה נגמר בהארכה והפסד

חגי 2 בינואר 2019

לא השתכנעתי.
מבחינתי מדובר פה בנסיון קלאסי להשתמש ב raw data ופרשנות מסויימת עליו על מנת לנסות לשנות נראטיב. או כמו שנאמר, שקרים ארורים וסטטיסטיקה. נוצר פה מצב אבסורדי שבו אוהדי הבילס, הג'טס והדולפינס (ואתם מוזמנים לשאול את המעט שמסתובבים פה באתר) מוכנים להודות בפה מלא שהקבוצות שלהם חוו שני עשורים שחונים, ואפילו גרועים, בלשון המעטה, עם מעט מאוד רגעי נחת, בעוד אוהדי הפטריוטס מנהלים מלחמות ומגינים בחירוף נפש על אותן קבוצות או כביכול "יריבות" לבית. והכל על מזבח הנארטיב.

אח שלו 2 בינואר 2019

תגיד, אתה צוחק? אתה אומר כשאנחנו מגינים על נראטיב כשכול מה שאתה עושה פה זה להתעלם ממספרים שחור על גבי לבן כדי להצדיק נראטיב שהמספרים מטאטאים איתו את הרצפה. ברחה לך פליטה פרוידאנית: אמרת שאנחנו מביאים מספרים כדי לשנות את הנראטיב. בדיוק. קח את הנראטיב הזה ותעשה לו מבחן מציאות. זה לא RAW ולא DATA. זה הגיון בסיסי. כשאתה אומר לי "הפאטס מצליחים בגלל שיש להם בית חלש", ואז אני אומר לך "אבל הפאטס מנצחים קבוצות מחוץ לבית באותו אחוז שהם מנצחים קבוצות בתוך הבית", ברגע הזה אתה צריך להיכנס לשק שינה וללכת לישון. כול היתר פרשנויות.

גרייזס 2 בינואר 2019

נו, אמרתי או לא אמרתי?

NoOne 2 בינואר 2019

הבעיה זה שאמרו משהו אחד ואתם עונים על משהו אחר.
מה שאמרו פה זה שהפאטס לא היו מקבלים כל שנה ביי וויק אם הבית שלהם היה יותר תחרותי ואז הדרך שלהם לסופרבול הייתה יותר קשה , מספיק שאתה משפר את הבית שלהם ב 1.5 נצחונות בשנה ואז פתאום הפאטס צריכים לשחק ויילד קארד מדי פעם ולשחק משחקים בחוץ וזה היה משמעותית פוגע בהם כי זה פיזי , זה קשה , זה עוד משחק של פציעות , זה משחקים פתאום בקליפורניה או דנבר במקום בפוקסבורו.

אח שלו 2 בינואר 2019

נו וואן: אתה עושה שתי טעויות בסיסיות:

1. כדי לקבל ביי וויק לא מספיק בית חלש. כדי לקבל ביי לא מספיק לנצח את הבית שלך. כדי לקבל ביי צריך לנצח גם באחוזים מצוינים מחוץ לבית שלך. מ.ש.ל.

2. הפאטס מנצחים בממוצע 4.5 מתוך 6 משחקים בתוך הבית. אתה אומר פה: "תוריד להם 1.5 ניצחונות בבית אחר, והם יתקשו לקבל ביי". 4.5 פחות 1.5 זה 3. נראה לך באמת שהפאטס יסיימו בממוצע 3-3 בבית כלשהו בליגה? באיזושהי נקודת זמן? שמישהו יעשה עליהם סוויפ? על בסיס מה? תסתכל על הטבלה בלינק שנתתי. ותגיד לי אם אתה חושב שיש בית שהפאטס לא היו מוציאים בו 4.5 ניצחונות בממוצע. רמז: תסתכל מה המאזן שלהם מול האיי.אפ.סי צפון המהולל של הסטילרס והרייבנס.

NoOne 3 בינואר 2019

אני לא עושה שום טעויות
הרם אדוארדס,אריק מנג'יני,רקס ראיין,טוד בולס
דייב ונסטאד,ניק סייבן,קאם קמרון,טוני ספראנו,ג'ו פילבין,אדם גייס
גרג וויליאמס,מייק מלארקי,דיק ג'ארון,צ'אן גיילי,דאג מרון,רקס ראיין,שון מקדרמוט

שקט , לא רוצה לשמוע אף מילה

אח שלו 3 בינואר 2019

הגופה של טוני ספראנו עוד לא התקררה! תתבייש לך!

NoOne 4 בינואר 2019

מה עם הגופה של ארון הרננדז? קרה?

AdamB 2 בינואר 2019

תודה על ההשקעה בפוסטים

הימורי פלייאוף :

AFC-
ויילד קארד :
יוסטון על הקולטס
בולטימור על הצ'רגרס

דיוויזונל :
קנזס על בולטימור
יוסטון על ניואינגלד

גמר
קנזס על יוסטון

NFC
ויילד קארד:
פילי על שיקגו
דאלאס על סיאטל

דיווזיונל :
ניו אורלינס על דאלאס
לא על פילי

גמר
לא מנצחת את ניו אורלינס

סופר בול
קנזס מנצחת בדרבי של מיזורי לשעבר.

חגי 2 בינואר 2019

אתה אוהב סטטיסטיקות? הנה אחת מעניינת – ה AFC EAST הוא הבית היחיד בליגה ב20 השנה האחרונות שבו אין יותר מקבוצה (מלשון פרנצ'ייז) אחת שהצליחה לגרד עונה של 12 ניצחונות. יש בתים שבהם כל 4 הקבוצות הגיעו להישג הזה בנקודת זמן זו או אחרת – אחרי הכל מדובר ב20 שנה, כמעט נצח במונחי NFL, וזה עוד בליגה שמועדדת תחרותיות ותחלופה. למעשה, מחוץ ל AFC EAST יש 3 קבוצות בלבד שלא הצליחו להשיג 12 נצחונות לפחות פעם אחת לאורך אותו פרק זמן : הבראונס, הליונס והרדסקינס. כלומר, כל קבוצות הבית שהן לא הפאטס חולקות סירה עם שלושה מהארגונים הכושלים ביותר בספורט האמריקאי בכלל, ולא רק ב NFL (הייתי מוסיף לכאן גם את הריידרס, אבל אפילו להם הייתה עונה אחת שהם זכו בבית עם 12 ניצחונות). איך אתה בוחר להסתכל על הנתון הזה? זה כבר בחירה שלך. אולי תחרותיות היא בכלל לא אינדיקציה לחוזק של בית? והעבודה שיש בתים בהם האלופה מתחלפת כל שנה בכלל מעידה על חולשה ולא להפך? אפשר לפרש את המספרים בהרבה דרכים. לטעון שהפאטס לא מרוויחים מתחרות חלשה בבית שלהם, ואני מדבר על תחרות בהקשר הרחב וההיסטורי ולא עונה זו או אחרת, זו פשוט היתממות לשמה. לא צריך לחזור שנים אחורה בשביל לקבל תמונה, מספיק להתסכל על השבועות האחרונים, שתי קבוצות מפורקות שנכנסות בפעם המי יודע כמה ל rebuild ועוד קבוצה שהמאמן שלה נמצא ברגעי החסד האחרונים שלו (הנה הימור צפוי, אחרי העונה הבאה הבילס מפטרים את מקדורמנט והולכים גם הם ל rebuild). הכל כבר מוכן לשנה הבאה, אז נשב ונתווכח שוב האם ה AFC EAST גרוע או שהוא רק בינוני. שום דבר לא משתנה בבית הזה. ב(AFC)מזרח אין כל חדש.

אח שלו 2 בינואר 2019

הנה הפרשנות שלי: שום דשא לא יכול לצמוח בבית שבו בליצ'ק ובריידי משחקים. כוחות האופל פשוט חזקים מדי. שים אותם בכול בית אחר ותראה איך הקבוצות שם מתחילות לפטר מאמנים ולהיכנס לרבילדים בלי הכרה משל היו הבילס או הג'טס או הדולפינס. ולשפוך משאבים על הגנה כדי לעצור את בריידי, ולהביא מאמנים ראשיים עם הטיה הגנתית, וכולי. כול הדברים שאתה לא אמור לעשות בליגה של היום.

חגי 3 בינואר 2019

העיקר שהגענו בסוף לשלב הטיעונים מתחום הוודו והמאגיה השחורה. עדיף מבחינתי על כל טיעון סטטיסטי שראיתי פה..;)

אח שלו 3 בינואר 2019

זה מה שיפה בפאטס. הם מנצחים אותך גם ב-ground and pound סטטיסטי, וגם ב-black magic דרך האוויר.

Shohat 2 בינואר 2019

כיף של פוסט אריאל.
אני בעד מהומס. משחק יפה יש לילד.

Shohat 2 בינואר 2019

מה אתה אומר על קיילר מוריי, הקוורטרבק של אוקלהומה?
בשנה שעברה נבחר בבחירה התשיעית בדראפט הmlb וחתם על חוזה באוקלנד. אפשרו לו לשחק עונת פוטבול אחרונה וזכה בהייזמן. כעת הוא צריך להחליט אם להיכנס לדראפט האן.אף.אל עם סיכוי גבוה להיבחר בעשיריה הראשונה.
קצת טריויה: השיקן היחיד עד היופ שנבחר בסיבוב הראשון בשני ענפים הוא (וזה מפתיע) סקוט בורל (ההוא משיקגו של ג'ורדן). דייב וינפילד נבחר בדראפט בשלושה ענפים (רק בבייסבול סיבוב ראשון). אמנם היו שחקנים נוספים שהיכולת שלהם הצדיקה בחירה בסיבןב הראשון בשני ענפים, ביניהם גם אלוויי וצ'רלי וורד (שגם זכה בהייזמן אך העדיף את הניקס) אבל לנוכח ההבנה שסיכוי נמוך שישחקו נבחרו בסיבובים נמוכים יותר (אלויי נבחר ראשון בדראפט הנפלא של 1983 ואיים על הקולטס שאם לא ישחררו אותו לדנבר הוא יגיד סלמאת ויילך לבייסבול).

אח שלו 2 בינואר 2019

שוחט:
מורי לא אמור להיבחר בעשירייה הראשונה בפוטבול. סוף סיבוב ראשון. הוא יילך על בייסבול.

והבוסטון-ביאס שלי מחייב אותי לציין שספורטאי שלושת הענפים הגדול ביותר הוא דני איינג' (כן ,כן). היה אול אמירקן בכול אחד מהספורטים השונים. אתלט אדיר, סופר חכם, וחתול רחוב.

shohat 2 בינואר 2019

וואו, לא ידעתי על איינג'. זה מדהים.
אול אמריקן, אמנם בתיכון.
אני לא חושב שהספורטאים שהזכרתי: וורד, בורל ווינפילד מתחרים על תואר ספורטאי המולטי-ספורט הגדול ביותר. ווינפילד אמנם הול אוף פיימר ענק בבייסבול.

בו ג'קסון היחיד שהיה אול סטאר גם בבייסבול וכמובן בפוטבול. ניאון דיאון סנדרס הוא הול אוף פיימר בפוטבול, ניצח בשני סופרבולס והשתתף בוורלד סיריס.

אני משוכנע שלברון היה יכול להיות כוכב פוטבול, אבל זה בסוגריים.

אח שלו 2 בינואר 2019

דיון סנדרס היה הרבה יותר טוב בבייסבול ממה שנותנים לו קרדיט. בשקלול של שני הענפים אני לוקח את דיון על פני בו.

NoOne 3 בינואר 2019

אל תשכח את הדבר הכי טוב שדני איינג' עושה , ללכת לתקשורת אחרי עוד טרייד שלא קרה ולספר להם אגדות איך הוא יכל אם רצה לעשות טרייד על דוראנט,לברון,קזינס,ג'ימי באטלר,קוואי ליאונרד , פול ג'ורג' אבל הוא לא משוגע לתת את טרי רוזייר,מרקוס סמארט,ג'יילן בראון ועוד 3 בחירות סיבוב ראשון 16 ומעלה תמורת שחקנים כאלה.
מה שחשוב שהוא החתים את גורדון חצי מת הייוארד ל 30 שנה ובונה את קבוצת הטרדמיל הכי טובה בהיסטוריה

אח שלו 3 בינואר 2019

לא, כי ה-process

Kirma der faux 3 בינואר 2019

נראה לי שאתה יכול לשחרר את הקונפטי

rbi 7 בינואר 2019

מה שלום מרקל פולץ? הוא עדיין הולך להיות מפלצת כמו שאמרת אחרי הדראפט? איך כתבת אז, פעם ראשונה שאיינג' לא דפק את קולנג'לו בטרייד

קורדל סטיוארט 3 בינואר 2019

השנה באמת שכל קבוצה יכולה לנצח כל קבוצה בערב נתוןוהמצב לדעתי בפלייאוף הקרוב לאור ירידה בכח ההרתעה של הפטריוטס שהכל פתוח.
אישית אני אוהב את הקונספט של הקב הנייד מאז התחלתי לעקוב בגלל המימד הנוסף שהוא מביא .בולטימור כרגע על הגל ויכול להיות שזה יביא אותם עד הסוף ויכול להיות שלא.אישית אשמח לראות את מהומס הקוסם ווילסון בגמר .
אם הליגה לא תעשה שינויים לגבי שריקות הpi אז המשחק הולך לכיוון פחות מעניין לדעתי וחבל.
תודה אריאל על סיקור נפלא ,ללקק את האצבעות.

jhkj 4 בינואר 2019

ויילד קארד:
דאלאס על סיאטל
פילי על ברס
קולטס על טקסנס
צ'רגרס על רייבנס
חצי גמר:
דאלאס על ראמס
פילי על סיאטל
צ'יפס על קולטס
צ'רג'רס על פטס
גמרים:
פילי על דאלאס
צ'יפס על ג'רג'רס
סופרבול:
פילי מנצחת את הצ'יפס, פולס אם וי פי , אנדי ריד מוצא דרך חדשה להפסיד אליפות, בכך שהשביח את פדרסון והציל לפולס את הקריירה.

Freddie 5 בינואר 2019

אמריקן פוטבול ליג:
קולטס על יוסטון
צ'רג'רס על רייבנס

קנזס על קולטס
צ'רג'רס על נ"א

קנזס על צ'רג'רס

נשיונל פוטבול ליג:
סיאטל על דאלאס
שיקגו על פילי

סיינטס על סיאטל
שיקגו על ראמס

סיינטס על שיקגו

סופרבול:
קנזס על סיינטס, מהומס

יובל 6 בינואר 2019

אחרי לילה קצר, רשמים מהמשחק של הקולטס:

1. לא רע ה-12 הזה של הקולטס, בטח אחרי שאמרו לנו שהוא בערך ברמה של דלתון, הזהירו אותנו לא לצפות ממנו ליותר מדי בפלייאוף ואמרו לנו שלראסל ווילסון היתה עונה הרבה הרבה יותר טובה ( אגב, מה שלום ווילסון היום? קשה קשה כשההגנה כבר לא אבסולוטית כמו פעם ולא יכולה לחפות על הסטינקרים שלך ).
2. בחצי הראשון זו היתה קליניקה מדהימה של פוטבול. המסירה הכי יפה של הערב היתה דווקא בדרייב הראשון לטי-ויי הילטון על 40 יארדס. מסירה מדהימה ותפיסה מדהימה של תופס שמשחק על חצי רגל כבר חצי עונה.
אם לא חוסר מזל ( ומהלך יפה של ג'יי ג'יי וואט ) באינטרספשן זה היה 28:0 כבר במחצית, אבל למעשה גם 21:0 הרגיש יותר ממספיק ואכן הספיק. את המשחקים המושלמים עדיף לשמור לעת הצורך, כלומר – כבר בשבוע הבא.
3. זה מאוד עזר לקולטס כשיש מאמן ממש גרוע בצד השני.
ללכת על דאון רביעי עמוק בשטח שלך כבר ב-14:0? צ'ק.
ללכת על דאון רביעי ב-21:0 כשאתה עמוק בטווח שער שדה והקבוצה שלך משוועת לנקודות? צ'ק.
לזרוק כל מיני מסירות ייאוש מטורפות לעומק כבר מהדרייב הראשון של המשחק, ולהתחיל לרוץ רק כשאתה בפיגור 21:0 ? צ'ק.
תישאר אובראיין, תישאר. אם זו לא היתה היריבה שלנו לדיוויזן, הייתי אשכרה מרגיש צער על דשון ווטסון וכל הכשרון שהולך להתבזבז שם בשנים הקרובות.
4. מתישהו ברבע הראשון, כשהקולטס שוחטים את ההגנה עטורת-הכוכבים של יוסטון, המצלמה עצרה על הסיידליינס של יוסטון וחשבתי שראיתי דינוזאור. לאחר מכן ראיתי את הכיתוב שהזכיר לי שזה רומיאו קרנל. נזכרתי איך לפני 15 שנה כולם חשבו שהוא גאון הגנתי והכוח המניע מאחורי ההגנה של נ"א שעצרה את פייטון מאנינג הגדול, דבר שסידר לו משרת מאמן ראשי או שתיים וגיחכתי. תישאר רומיאו, תישאר.
5. WE ARE ON TO KANSAS CITY , נצטרך הרבה מזל וגם משחק כמעט מושלם עם 30 נק' ומעלה בכדי לצאת עם נצחון. מהומס זה בדיוק מה שההגנה שלנו והסקונדרי המוגבל שלנו (ששני הסייפטיס שלו – הוקר ומיצ'ל – נפצעו הבוקר ) לא יכולים להתמודד מולו. אפשר רק לקוות שמהומס יתרגש בגלל ההופעה הראשונה בפלייאוף, שאנדי ריד יאמין לכל מה שכותבים עליו פה ושההיסטוריה שלנו מול הצ'יפס ( נצחון של פייטון בחוץ ב-2003, נצחון של לאק בבית ב-2013 באחד המשחקים הכי מדהימים שיצא לי לראות ) תוכיח את עצמה. מעבר לזה אין לנו על מי לסמוך מלבד אבינו (אנדרו לאק ) שעל המגרש.

שי אורן 6 בינואר 2019

הקולטס נראים מצוין. לאק חזר לכושר של לפני הפציעה וההגנה מדהימה. כל מה שכתבת על אוברייאן נכון. וגם הריצה 9-1 שלהם כנראה סידרה לכם אותו כיריב בבית לשנים הקרובות.
בדראפט האחרון דיברו על כמה מיותר לבחור גארד כל כך גבוה, אבל כשרואים איך נלסון משדרג את כל קו ההתקפה, הוא שווה את זה. בהצלחה בארוהד בשבוע הבא, ומקווה שתגיעו לבולטימור לגמר AFC

אח שלו 6 בינואר 2019

1. אל תגחיך את הטיעון שלך עם הביקורת על ווילסון. אני טים לאק לגמרי. לא חושב שווילסון ברמה שלו. אבל להסתלבט על ווילסון אחרי מה שהיה אתמול אומר שאו שלא ראית את המשחק שלהם או שאתה פה בשביל החרטוט. מה שהיה אתמול עם סיאטל זה הספיישל שוטנהיימר הידוע. ESTABLISH THE RUN. כשווילסון זרק הם עשו משהו. אבל הם לא נתנו לווילסון לזרוק הרבה.
2. לצערי הרב, לא נקבל את הטקסאנס בפוקסבורו. זה התסריט הגרוע עבורנו. ולא נראה שמהומס הוא מהטיפוסים שעושים במכנסיים בפלייאוף. בשביל לנצח תצטרכו שוט אאוט. נראה ונחזיק לכם אצבעות.

עמי ג 6 בינואר 2019

ככל הנראה נקבל את הרייבנס בפוקסבורו.
למרות החששות אני דווקא בעד. הרייבנס נתפסים כאילו הם היחידים שלא מפחדים מפוקסבורו בינואר. הם בזון ויהיו יותר בזון אם ינצחו הלילה את ריברס.
הפטס צריכים משחק כזה עם הגב אל הקיר שבו הם כמעט אנדרדוגס כדי לראות מאיזה חומר הם עשויים השנה.

יובל 6 בינואר 2019

אני בהחלט מגחיך את הטיעון ש"היתה לו עונה הרבה הרבה יותר טובה משל אנדרו לאק", זה היה ונשאר מגוחך.
לגבי נ"א – נראה לי שכדאי שתיזהר במה שאתה מבקש. קודם כל תטפלו בעניינים שלכם, גם הצ'ארג'רס וגם הרייבנס יכולים לעשות לכם צרות, לא יודע מבחינתכם מה עדיף.
נלסון באמת חייה, למרות שדווקא אתמול היו לו כמה פנאלטיס לא אופייניים. הצד השמאלי שלנו עם קסטונזו ונלסון הוא החלק החזק של הליין ורוב הריצות המוצלחות של מאק כולל הטאצ'דאון באו משם.
ולבסוף עוד משהו שישמח את אוהדי נ"א – מסתבר שהקולטס הם 4:0 נגד הצ'יפס בפלייאוף. 4 נצחונות, שניים מהם בבית ושניים בחוץ. בנוסף לאלה שציינתי היו כמובן הנצחון ב-2006, עונת האליפות של הקולטס, ועוד נצחון (חוץ) ב-1995, 10:7, כשהקוורטרבק שלנו היה ג'ים הארבו ובצד השני ריץ' גאנון, הוא ולא אחר, שהחליף באמצע המשחק את סטיב בונו.

אח שלו 6 בינואר 2019

כן, אבל עכשיו אתה מתחמק. הסוגריים שלך דיברו על הסטינקרים של ווילסון. הסטינקר היה של קארול ושוטנהיימר.
לגבי "להיזהר במה שאני מבקש": בין לארח את הקולטס בפוקסבורו לבין לשחק מול הצ'יפס בארוהד? כפרה, אני מעדיף את פוקסבורו, ואם יש מישהו חי בעולם הזה שלא, אז הוא דביל מוסמך. (זה כמובן לא אומר שננצח. ולא אומר שננצח את הרייבנס או הצ'ארג'רס.)

שי אורן – שאלה אחת זה לאק מול הסקנדרי של הצ'יפס. אבל שאלה אחרת זה מהומס מול הסקנדרי של הקולטס. זו שאלה שהייתי יותר מוטרד ממנה. אם הקולטס ינצחו זה יהיה בגלל שמשחק הריצה השאיר את מהומס בחוץ, וההגנה כפתה איבודים.

שי אורן 6 בינואר 2019

הסקונדרי והפאס ראש של הקולטס טוב בהרבה משל הציפס. זה מתכון לשוטאאוט שאני לא יודע מי ינצח בו

יובל 6 בינואר 2019

"כפרה" ( נראה לי שאתה יכול קצת להתבגר עם התגובות הילדותיות האלה ), מצטער להרוס לך את השמחה, אבל לא דיברתי דווקא על המשחק הנוכחי ( שגם בו אגב ווילסון לא הצטיין, אלא אם אתה קורא ל- 9 פירסט דאונס עד לדרייב האחרון וחסר החשיבות "הצטיינות", אגב זה בערך מה שהיה לקולטס אחרי שני דרייבים ברבע הראשון אתמול ),
אלא בעיקר על סטינקרים קודמים שהוא יצא מהם מנצח בזכות ההגנה (והמזל).
למשל, המשחק נגד הווייקינגס לפני שנתיים ( משחק בלייר וולש המפורסם ) – עם 10 נק' עלובות ו-142 יארדס,
או המשחק נגד גרין ביי לפני 3 שנים עם 4 החטיפות שלו,
או המשחק נגד הסיינטס מלפני 4 שנים שבו הוא מסר ל-103 יארדים שלמים,
או המשחק בשנה שלפני נגד הרדסקינס שבו גם כן לא הגיע ל-200 יארדס.

לגבי פוקסבורו, ברור שכל קבוצה מעדיפה לשחק בבית, בטח ובטח קבוצה שלא הפסידה העונה בבית, לא ממש צריך את התובנות מלאות גאונות צרופה שלך בשביל להבין את זה. עם זאת, מבחינת סגנון משחק, אני לא בטוח שנ"א לא יעדיפו לשחק מול הפינס של הצ'יפס מאשר מול הפיזיות של הקולטס.

אח שלו 6 בינואר 2019

אז אם אתה לא בטוח אני אסגור את הפינה בשבילך: גם במגרש נייטרלי אני מעדיף לשחק מול הקולטס מאשר מול הצ'יפס. זה לא מדע טילים. בכול משחק בו הצ'יפס הפסידו העונה הם הובילו ברבע האחרון, והיו במרחק מהלך אחד מניצחון. לאק או לא לאק, ההתקפה שלכם בכלל לא בסקאלה של ההתקפה שלהם.

יובל 6 בינואר 2019

לא נתווכח על ההרגשה האישית שלך,
רק נציין את המספרים:
ההתקפה של הצ'יפס מדורגת מקום 1, אנחנו 5.
לעומת זאת ההגנה של הצ'יפס מדורגת במקום ה-31 והלפני אחרון בטוטאל דיפנס, ההגנה של הקולטס 11.
מה שאומר שגם ההגנה שלנו לא ממש בסקאלה של ההגנה שלהם, ובפער הרבה יותר גדול….

שי אורן 6 בינואר 2019

לאק מול הסקנדרי של הצ'יפס – מתכון לשוטאאוט. ליין של 62 נקודות לפחות

אלון3131 6 בינואר 2019

יובל אתה יודע שאני אוהד קולטס אבל כמו שאני לא אוהב שעושים לאחרים לא צריך לגמד את וילסון כדי להאדיר את לאק.

אתמול במשחק של דאלאס זה הייתה ההוכחה שקבוצה מעולה עם ק"ב בינוני לפעמים עדיפה על קבוצה בינונית עם ק"ב מעולה. וילסון שיחק אחלה כמו כל העונה, סטינקרים מהעבר? אני חושב שלכמעט כולם יש. אין ספק שמי שחושב שוילסון טוב מלאק פשוט לא ראה את לאק משחק השנה.

לגבי הקולטס, משחק כמעט מושלם, היה תענוג. יוסטון הקבוצה הכי חלשה בפלייאוף הזה אז צריך לקחת בערבון מוגבל.
צ'יפס זה יהיה סיפור אחר לגמרי, בעיקר בגלל הסקנדרי שלנו שאומנם השתפר משמעותית בחצי השנה של העונה אבל עדיין מוגבל מאוד אבל גם בגלל שאם כל הכבוד לאינמן שהוא אחלה פיק אפ מהוייבר, לקולטס אין המון כלים התקפיים לעמוד בקצב של קנזס. אנחנו נצטרך משחק מושלם.

שי אורן כתב מעליי שהסקנדרי והפאס ראש של הקולטס טוב משל קנזס, לדעתי זה ממש לא מדויק.
לגבי הסקנדרי זה קרב מי יותר גרוע, יכול להיות שפרסונלית הסקנדרי של הקולטס קצת יותר טוב, אבל זה מתקזז עם העובדה שלצ'יפס כלים התקפיים משמעותיים פי כמה וכמה מהקולטס.
פאס ראש? לקולטס פאס ראש בינוני מאוד ואי אפשר להשוות אותו למפלצות כמו ג'סטין יוסטון וכריס ג'ונס.

הקולטס יצטרכו משחק מושלם כדי שזה יהיה צמוד ואז הכל אפשרי. רוב הסיכוי שיהיה שואווט שנפסיד בו ב7-14 נקודות ונסכם עונה מעל כל הציפיות.

ק. 7 בינואר 2019

סיאטל פשוט נענשו על ההתמכרות השמרנית ל-run heavy, כל פעם שנזכרו שאין ברירה אלא לנסות משחק מסירה (מעט מדי ומאוחר מדי) זה השתלם להם.
אולי עכשיו יוסטון יבינו אחרי התבוסה של הק"ב שקיבל הכי הרבה סאקים לזה שקיבל הכי מעט, שאולי כדאי להשקיע קצת בקו התקפה, אם לא רוצים לזרוק לפח את הכשרונות בפאס ראש, בק"ב ובעמדת התופס הבכיר. או לחילופין במאמן המזעזע שלא מזהה (גם) את זה. הראו בשידור נתון מדהים שווטסון קיבל העונה הכי הרבה סאקס ברדזון ב30 שנים האחרונות…

Comments closed