נו האדל – סיכום גמרים חטיבתיים

סופרבול בייבי!!

הפוסט הזה באמת יהיה נו האדל. כי השעה היא 5:20 לפנות בוקר, עוד שעה הילדים קמים, אין שום מצב שאני מצליח להירדם בכל מקרה עם כל האדרנלין. אז במקום, נכתוב טור סיכום מהיר כזה.

כיאה לשעה ולמקום, אני חושש שהוא לא יהיה קוהרנטי במיוחד.

נתחיל בזה: We are going to the Superbowl!!!!

היית חושב שאחרי שמונה פעמים, הפעם התשיעית לא תהיה מרגשת במיוחד. זובי. אני רועד פה. מכל כך הרבה סיבות. בגלל העונה הזאת שבאמת לא חשבתי שהפטס יכולים להוציא בה יותר מדי. בגלל שבאמת היו מחשבות שזהו, נגמרה השושלת. בגלל בריידי, שאני כל כך כל כך אוהב וגם הוא – חשבת שזה כבר הסוף. ואז הוא הוא עשה את מה שהוא עשה שם בשני הדרייבים האחרונים. בדיוק כמו בסופרבול מול סיאטל והסופרבול מול אטלנטה.

וגם בגלל שהיה משחק כל כך אבל כל כך טוב. אני אחזור על מה שאמר עידן ויניציקי – כשבריידי יחליט יום אחד לפרוש (למה לעזאזל שזה יקרה?) אני אוכל להעריך את הגדולה של פט מהומס בשקט. הלילה הייתי מפוחד ממנו. הוא פשוט שחקן אדיר. כל פעם שהכדור אצלו אתה בטוח שזה יגמר רע לקבוצה שלך. זה פשוט מדהים כמות המשחקים הגדולים שהקבוצה הזאת היתה מעורבת בהם. רק בחמש השנים האחרונות לדעתי היו חמישה-שישה ענקיים. אז עוד אחד לפנתיאון. איזה כיף לחזור לשם.

מכיוון שהתחלתי כבר לדבר על המשחק הזה, אז אני אמשיך איתו:

– בליצ'ק הגיע עם תוכנית משחק מושלמת בחצי הראשון. הפטס טחנו את הצ'יפס על הקרקע פעם ועוד פעם עם ריצה בדאון ראשון ובהגנה הפעילו לחץ בלתי פוסק על מהומס שלא היה לו זמן לנשום. העניין הוא שלפטס באמת יש כמות כשרון מוגבלת ובסוף זה התאזן. החצי השני, עד הדרייב האחרון שלו, היה בינוני להחריד ולא רק בגלל האינטרספשן או הכמעט איבוד של אדלמן (שהחזיר בענק אחר כך על האינטרספשן שבא מהידיים שלו).

– טייריק היל סיים עם תפיסה אחת. טראוויס קלסי עם 23 יארד. איפה זה ואיפה ההגנה שראינו כל העונה. בעיניי, בליצ'ק מיצב את עצמו היום, אם זה לא היה ככה עוד קודם, כגדול המאמנים בהיסטוריה.

– אני חושב שדי ברור כרגע שמה שראינו בעונה הסדירה היה משהו דומה למה שאנחנו רואים מגולדן סטייט בעונה הסדירה. פשוט עושים את המינימום כדי לקחת את הבית ואז באים לפלייאוף בריאים. אם נסתכל על הסגל הזה של הפטס, הרי שהם הגיעו למשחק הזה בלי אף שחקן ברשימת הפצועים (!). גרונק במהלך העונה נשאר במשימות חסימה כמעט לגמרי ואז כשהיה צריך אותו הוא תפס תפיסות מכריעות אחת אחרי השניה (אחת בדאון שלישי בדרייב האחרון של המשחק ואז עוד אחת בדאון שלישי בהארכה). בריידי, שבמהלך העונה ניסה בעיקר להמנע ממכות הראה שוב שפשוט לא מעניין אותו מה השחקנים היריבים עושים והוא יזרוק את הכדור לא משנה מי יש לו בפנים. האסטרטגיה הזאת כמעט התפוצצה לפטס בפנים אחרי הפיאסקו במיאמי אבל בסוף טוב הכל טוב.

– הדבר הזה שנקרא ג'יימס וויט, אחרי שראינו את וורין ואת פולק ואת דיון לואיס. איך בליצ'ק עושה את זה פעם אחר פעם?

– ואדלמן. איזה שחקן מדהים. אפילו אחרי כל הטעויות שלו בא ועשה את הכל נכון ותפס פעם אחר פעם כדורים קריטיים. יהודי יקר

– כואב הלב על קנזס סיטי, באמת. איזה קבוצה אדירה. כואב הלב במיוחד על אנדי ריד. אין לי מה להאשים אותו בשום דבר, לפעמים אתה פשוט בצד הלא נכון של ההיסטוריה. הוא עשה התאמות נהדרות במחצית והקבוצה שלו נתנה מה שאפשר ובסוף היא אפילו לא קיבלה את הכדור בחזרה בהארכה.

– מה שמזכיר לי – חייבים לשנות את חוקי ההארכה. חייבים לשנות את חוקי ההארכה. חייבים לשנות את חוקי ההארכה. אני אומר את זה כבר שנים וזה פשוט לא הוגן החוקים האלו. לא הגיוני שקבוצה בכלל לא מקבלת את הכדור. במקרה של המשחק הזה, היה די ברור לי שהקבוצה שמקבלת את הכדור תנצח פשוט כי ההגנות היו שחוטות ומראש הן לא ממש טובות. זה פשוט לא הוגן העסק הזה, אפילו שהקבוצה שלי הרוויחה מזה.

– דבר אחד שקנזס סיטי לא הצליחו לפתור כל המשחק היה הלחץ על בריידי. האיש פשוט עמד שם ואף אחד לא התקרב אליו בכלל. זה קרה בזכות קו התקפה יוצא מגדר הרגיל (שיש לו את מאמן קו ההתקפה הטוב בליגה אם לא בהיסטוריה) שפשוט שמר עליו נקי. מה שמדהים זה שהפטס החליפו העונה את הלפט טאקל שלהם – השחקן הכי חשוב במערך ההתקפי אולי חוץ מהק"ב – והביאו שחקן בטרייד ששווה בחירת סיבוב רביעי כזה, והוא נכנס לתפקיד כאילו כלום. איזה ארגון מדהים.

– אני זוכר אוהדי קולטס מסוימים שאמרו שהארגון שלהם דפק את הפטס כשנתנו לו את דורסט בשביל בריסט. אז בריסט לא נגע בכדור העונה, דורסט תפס ט"ד בשלושה משחקים רצופים, שניים מתוכם בפלייאוף. תזכרו, בליצ'ק תמיד מנצח.

***

נעבור למשחק השני. תכלס, די מדהים שקיבלנו שתי הארכות בשני משחקים. נראה לי קיבלנו פיצוי לא רע על מה שהיה לנו שבוע שעבר.

– צריך אבל לומר, בניגוד למשחק השני (וזאת באמת תחושה סובייקטיבית) ההרגשה שלי לא היתה שמדובר במשחק גדול. מותח כן, אבל לא היה שם מספיק אקשן כדי שהוא ייחשב גדול. הרבה טעויות של השחקנים והרבה טעויות שופטים.

– עכשיו, בואו נדבר על טעויות שופטים, אני יודע שאתם רוצים לדבר על זה. בשני המשחקים היו אותן. הראפינג דה פאסר על בריידי היה מגוחך ואז השופטים התחשבנו ופעמיים לא זרקו פאס אינטרפרנס (וגם בט"ד של דורסט היה בבירור אחד). והיה גם הפיק-פליי בט"ד של הראמס שבליצ'ק התחרפן עליו שהשופטים פספסו. וכל זה כמובן קטן לעומת השגיאה של השופטים בסוף המשחק של ניו אורלינס כשלא זרקו דגל לפאס אינטרפרנס – לדעתי פשוט בגלל שהם פחדנים. דגל פה סוגר את המשחק למעשה (הסיינטס מריצים את השעון ובועטים פילד גול מקרוב) והם חשבו שזה קרוב ועדיף לא לשרוק ולהיזכר כמי שהכריע את המשחק. שזה אירוני בהתחשב בעובדה שזה בדיוק מה שקרה.

אני חושב שיכול להיות שמה שקרה הלילה יהיה הקש שישבור את גב הגמל ויכריח את הליגה להכניס ריוויו גם לדגלים. אולי לא בכל שלב במשחק אבל בסוף לא תהיה ברירה כי דברים מהסוג הזה לא הגיוני שאי אפשר להסתכל עליהם כשהם הכריעו משחק. אישית אני לא מת על זה אבל אני מבין למה כמו בכדורגל, פשוט אין ברירה.

– עם כל טעויות השיפוט, ניו אורלינס יכולה לבוא בטענות בעיקר לעצמה. היא שלטה לגמרי במשחק בהתחלה ואז פשוט נרדמה. זאת קבוצה עם יכולת בבית להרוג משחק אבל היא לא עשתה את זה ואיפשרה לראמס לחזור. אחר כך, היא גם ניהלה את השעון לא משהו (בדרייב האחרון לקחו זריקה שהפכה לאינקומפליט מה שהוסיף לראמס בסוף 40 שניות כדי להשוות) וגם בהארכה לא ידעה לנצח את המשחק כשהיתה לה הזדמנות. האינטרספשן של בריס בהארכה הוא בלא ספק אחד הגרועים שראיתי אי פעם. בריס הוא עדיין בריס אבל הוא יודע שאסור לו למסור כדור כזה במצב שבו זה מוות פתאומי. פשוט אסור.

– אני מוכרח לומר שלא האמנתי שהראמס יוכלו לתת פייט לסיינטס, לא עם ק"ב בשנה השניה שלו בתור פותח, בבית של הסיינטס. ובהתחלה זה בדיוק מה שקרה, גוף נראה חסר ביטחון לחלוטין והסיינטס התנפלו עליו מהתחלה. אבל גם הוא וגם מקווי הראו המון בגרות ואחרי שהאדרנלין נרגע אפשר היה לראות שלגוף בהחלט יש את זה. בדרייבים האחרונים הוא היה מדויק ורגוע כאילו הוא עושה את זה שנים. גם מקווי התאים את עצמו והתוכנית ההתקפית נהייתה הרבה יותר מגוונת.

– הסיפור עם טוד גרלי לא ממש ברור לי. נכון שהסיינטס סגרו לו את הריצה הצידה, שם הוא מתמחה ולכן הראמס הלכו על הריצה דרך האמצע עם אנדרסון (איך האיש רץ ככה? יש לו צמיגים יותר מהילד של מישלן) אבל לא מבין איך אפשר לוותר על שחקן כמו גרלי. ובכן, זה עבד למקווי. ועכשיו הוא יצטרך להתמודד מול המאסטר בסופרבול.

יהיה עוד הרבה זמן לדבר על הסופרבול אבל יא אללה, איזה קרב מחכה לנו. הפטס נגד הראמס – שחזור הסופרבול הראשון של בריידי ושות. בוסטון נגד לוס אנג'לס, הקרב הכי גדול שיש (כבר היה לנו אחד לפני שבוע וגם בבייסבול הרד סוקס ניצחו את הדודג'רס מוקדם יותר השנה). בריידי המבוגר נגד גוף הצעיר. וכמובן, בליצ'ק המאסטר נגד מקווי הכח העולה. חבל רק שכל זה נערך באטלנטה ועוד עם קבוצה שאין לה ממש הרבה אוהדים, כך שלא הייתי מצפה ליותר מדי אווירה.

עדיין, הולך להיות כיף אדיר ואני לא יכול לחכות. סופרבול בייבי!!

נובחים בירוק פרק 111-לקראת הדרבי -אורח:שלומי ברטלר
האם משבר ההבקעות של ליברפול ימנע ממנה אליפות ורבע גמר צ'מפיונס?

113 Comments

ולולה 21 בינואר 2019

ללכת לישון עם בריז מוביל בבטחה ואז להתעורר עם עוד סופרבול של בריידי. שמישהו יגאל אותי מיסוריי

עמי 21 בינואר 2019

וואו.. איזה יום של משחקים (מושלם לסופת שלג שהיתה פה בבוסטון היום)
תודה על הסיקור המיידי אחרי המשחק.. אכן יותר מידי אדרלנין מכדי לישון, והפוסט שלך בדיוק בזמן (עשיתי פעמיים רפרייש, אבל לא באמת האמנתי שיהיה פוסט כל כך מהר).
היה שלב שהייתי פסימי, אבל על הפטס, זו כנראה טעות. איזו קבוצה של המאני-טיים. ועדיין – לא ללב חלש… :)

פאט 21 בינואר 2019

אחלה סיכום !
פאט שלטו במשחק לכל האורך וההגנה שיתקה את מהונס.
אבל העיקר בליצק הכין את הקבוצה דרך מהלכי ריצה במחצית הראשונה. וזריקות חץ של בריידי לאדלמן וגרונק מבני טיים.
ובעיקר גרונק הגיע בכמה מהלכי ענק !
לגבי הסופרבול….טבעת מספר 6 קל….

NoOne 21 בינואר 2019

מלדיני יצטרך לקנות לאנדי ריד מנוי לפנצ'ר מאכר עם כל הפנצ'רים שהוא עשה במשחק הזה , קודם כל ביום שהוא החתים את בוב סאטון להיות DC זה היום שבו הוחלט שהוא לא יגיע לסופרבול,סאטון מפחד מהצל שלו ורועדות לו הביצים בכל משחק גדול,מי כמוני יודע.
אחר כך הטעות שהוא עשה לפני סיום המשחק כשעשה ט"ד מוקדם מדי , היה צריך לחלוב את השעון ובסיום ה 3 מן פאס ראש שהם הריצו הגנה ב OT ונותנים לבריידי לשרוף אותם פעם אחר פעם עם סלנט פשוט באמצע המגרש.
תצוגת אימון חלשה,פתטית ואידיוטית.

מהצד השני אין מה להגיד חות מזה שהפאטס היו יותר טובים וניצחו אותם פייר אנד סקוור.
השופטים דווקא היו לא רעים , אני חושב שכל הריוויוס נשרקו נכון וגם כשהם עשו טעות הם מייד עשו מייקאפ קול.
המהלך של המשחק כמובן היה האופסייד של די פורד האידיוט , השופטים פיספסו שה LT של הפאטס היה בבק פילד וזה איליגל פורמיישן אבל בכל מקרה זה היה אופסט פנלטי והחטיפה לא הייתה נחשבת.

Maldini 21 בינואר 2019

שטויות, הם הגיע ל-5 יארד ליין של הפאטס עם 2:10 על השעון (עם הבדל של 3 שניות מהשעון מהלכים, כלומר לא היה סיכוי להוריד את זה ל-2 min warning והיו צריכים להוציא לפועל מהר מהלך אחרי ביג פליי כדי לא לחטוף פולס סטארט) בפיגור של 3. מה האלטרנטיבה לריצה שהם קראו לדמיאן וויליאמס? לעשות ניל דאון? לזרוק איזה פייד שייגמר באינקומפליט ויעצור את השעון לפני ה-2 min warning כדי שנתבכיין שוב שאנדי לא יודע לנהל שעון? להוציא מהלך של 7 דרופ'ס שמהומס שוב יחטוף סאק של 700 יארד?

זה היה עניין של זמן שההגנה המביכה הזאת תתנקם בהם וכתבתי על זה פה כל העונה. הם בוטום 5 בליגה כמעט בכל סטטיסטיקה מתקדמת אפשרית, מתישהו זה מתנקם בך, ואם אנדי ריד לא היה כל כך טוב בעבודה שלו הקבוצה הזו בכלל לא הייתה מגיעה למעמד והסיטואציה הזאת שהם מרחק שחקן הגנה שעומד נכון ולא בניוטרל זון מלהיות פייבוריטים בפאקינג סופרבול. קנזס הם מה שנקרא קבוצה שנה Ahead of the schedule, הטרייד אפ שהם עשו על מהומס פגע להם ביכולת להוסיף מספיק כישרון בדראפט בשנתיים האחרונות ויש ברוסטר יותר מדי כוכבים מזדקנים שיושבים על יותר מדי כסף ולא תורמים מספיק שהולכים לעוף באוף סיזן הקרוב

הקבוצה עם העתיד הכי ורוד בליגה ביחד עם הקולטס וזה אפילו לא קרוב. מאמין שסמי יאכל הרבה מאוד קש מהם בהנחה שישתחלו בכלל לפלייאוף, אדושם יודע שהולך להיות קשה להיאבק על הוויילד קארד עד הפרישה של בריידי ב-2028

אתה רוצה לדבר על פאנצ'רים לך תראה את המשחק הראשון של היום ותבדוק מה שון פייטון החציל מת הזה עשה כל המשחק. אחת מתצוגות האימון הפאתטיות שנראו אי פעם מכל בחינה אפשרית, כשגם מקוויי מהצד השני איכזב רצח. אנדי ריד לידם הוא בליצ'ק על סטרואידים. בעולם מושלם וליגה מתוקנת רוג'ר גודל היה מכריז בסיום המשחק שם ששתי הקבוצות הפסידו והסופרבול האמיתי ייערך בארוהאד.

No one 21 בינואר 2019

אתה מדבר כאילו אנדי ריד חי בואקום.
זה הוא שבחר את ה DC האיום הזה.
והוא היה יכול לאמר לו לשסות את הכלבים על בריידי בהארכה , במקום זה הוא עומד שם ומגרש את השפם.
למאמן יש אחריות והוא ברח ממנה.
שכחתי על הקבוצות האלה שישלטו בליגה 10 שנים כמו הניינרס של הארבו והסיינטס של בריס ועוד אלף דוגמאות.
ואז פתאום הם עפים חמש שנים רצוף בויילדקארד.

Maldini 21 בינואר 2019

סאטון היה צריך לעוף כבר מזמן ואין ספק שזה על אנדי (למרות שאני לא בדיוק סגור על מתאמי הגנה תותחים שיושבים בבית ומחכים לשיחת טלפון) אבל איזה כלבים בדיוק רצית שישסו? מה לעשות שלפאטס יש את אחד ה-OL's הטובים בליגה (#1 בפרוטקשן של פוטבול אאוטסיידרס אם אני לא טועה), לפני שבוע ג'ואי בוסה ומלווין אינגרם AKA צמד הפאס ראשר'ס הטוב ביותר בליגה לא נגעו בבריידי כל המשחק ואתה מצפה שהצ'יפס יעשו את זה עם הגופה של ג'סטין יוסטון ודי פורד וכל זה במשחק שבו הם נטחנים בריצות על הקרקע מהשנייה הראשונה עד האחרונה וצריכים כל הזמן להיות על קצות האצבעות אחרת סוני מישל וברקהאד שוב ירוצו ל-700 יארד?

אתה רוצה להיתפס לקטנות אין שום בעיה, שורה תחתונה They had the Pats beat אם שחקן הגנה לא עושה טעות בסיסית שילדים לא עושים בפופ וורנר ועומד מטר אחד אחורה. עם הכישרון ההגנתי הנחות שיש להם – זה הכי טוב שהם יכלו לבקש וכולם כולל אתה והגופה של ליאון הס מהקבר היו חותמים על זה לפני המשחק.

NoOne 21 בינואר 2019

בעיניים שלך אנדי ריד לא עושה שום דבר רע , אולי אם אנדי ריד היה מכין את הקבוצה שלו יותר טוב למשחק הם לא היו נותנים 0 נקודות בחצי הראשון וגומרים את המשחק הרבה לפני ההארכה.

Maldini 21 בינואר 2019

היו להם 3 פוזשנס בלבד במחצית הראשונה שבשניים מהם מהומס אכל סאקס מחרידים של 15 יארד שזיינו לחלוטין את הפילד פוזישן ואחד מהם הגיע ברדזון, דאון אחד אחרי שפיספס את דמיאן וויליאמס פנוי לחלוטין בוויל ראוט לאנדזון (הראוט השני שוויליאמס רץ העונה, אנדי שמר את המהלך הספציפי הזה וקרא אותו ברגע מושלם) ועלה לקנזס ב-7 נקודות.

מהומס היה בהלם מהבליצים שבליצ'ק זרק עליו ולא מצא את הידיים והרגליים בחצי הראשון. זה מרגיש מגוחך וקטנוני לבוא אליו בטענות אחרי המחצית השנייה והעונה כולה אבל שורה תחתונה – המהלכים היו על המגרש גם במחצית הראשונה והוא פשוט לא הוציא לפועל. מול סאלבדור ב-AFCCG זה יעלה לך.

NoOne 21 בינואר 2019

תעשה לי טובה , זה לא פעם ראשונה שבליצ'יט משחק נגד ק"ב צעיר , הוא תמיד דוחף בליצים במקרים כאלה , אנדי ריד היה צריך להתכונן לזה יותר טוב , לעשות מקס פרוטקט ולשלוח רסיבר או ראנינג בק בהוט ריד ולשחרר מסירה מהר או לרוץ נגד הסקנדרי בצדדים ולא דרך האמצע.

את כל הדברים האלה אנדי ריד היה צריך לקחת בחשבון , הוא מאמן 20 שנה , הכשלון הזה עליו .

Maldini 21 בינואר 2019

צודק הוא גם היה צריך לספסל את מהומס ולעלות במקומו לזרוק מדוייק לרסיבר פנוי באנדזון או לחטוף סאק רגיל ולא לרוץ אחורה 20 יארד ולהוציא את הקבוצה מפילד גול פוזישן, אבל ככה זה כשאתה לוזר שלא יודע לנהל שעון ומשחק, הדברים האלה גדולים עליך, זה לא דומה בכלל לווינר כמו שון מקוויי שבועט פילד גול ב4th and inch מהאנדזון עם ארבע דקות על השעון ואז מנצח את המשחק בגלל no call הכי מחריד בהיסטוריה של הליגה, זה למשל ווינר

NoOne 21 בינואר 2019

מה זה קשור בכלל מה עשה שון מקווי או שון פייטון או מייק מקרתי , מה הם קשורים למשחק בין קנזס לפאטס?

תוריד את המשקפיים עם השפם מהראש , הקבוצה של אנדי ריד לא הייתה מוכנה למה שהפאטס עשו בהגנה ובהתקפה בחצי הראשון וכל העולם אשם חוץ מאנדי ריד , הרי הוא רק עומד שם ומנמנם לתוך השפם

Maldini 21 בינואר 2019

אני בסך הכל מנסה לעשות איתך חסד ונותן דוגמאות לתצוגות אימון גרועות ומאמנים ששמו את השחקנים שלהם בעמדה גרועה לנצח בתקווה שתבין את ההבדלים, יודע שאחרי 30 שנה עם הג'טס כבר אין לך מושג איך נראה מאמן שיודע מה הוא עושה

קורא מהלך לשחקן פנוי לגמרי באנדזון שה-QB מפספס? לא טוב
עושה טאצ'דאון "מהר מדי" למרות שלא הייתה דרך להוריד את השעון? לא טוב
הקבוצה שלו עושה 31 נקודות ב-32 מהלכים ו-20 דקות החזקת כדור? לא טוב
היה מרחק שחקן שעומד מטר אחורה מלהגיע לסופרבול? לא טוב

ככה זה כשאין מושג מה עושים ולא מכינים את הקבוצה כמו שצריך. מאמן באמת טוב היה דואג לשים 60 נקודות וש-100% מהדרייבים יסתיימו בטאצ'דאונס. מאחל לקנזס למצוא מישהו כזה מתישהו.

NoOne 21 בינואר 2019

הויכוח הזה חסר טעם , אם אתה חושב שלאנדי ריד אין שום נגיעה לעובדה שההתקפה שלו לא עשתה נקודות בחצי הראשון וההגנה שלו לא הצליחה לעצור 750 ריצות דרך האמצע אז אוקיי.

Maldini 22 בינואר 2019

איפה כתבתי שלא הייתה לו נגיעה? ציינתי עובדות פשוטות. הוא קרא מהלך מושלם ל-TD שמהומס Overthrew? כן. הוא אשם שמהומס לקח מהלך אחרי זה סאק של 20 יארד והוציא אותם מפילד פוזישן? לא.

הטענות שלך הן All over the place. התחלת מטאצ'דאון מהיר מדי (שטות), המשכת בבוב סאטון (הסכמתי איתך, למרות ששוב, לדרוש לשלוח בליצים על QB ששיחרר מסירות תוך 2.23 שניות זה מטומטם), עברת ל-0 נקודות במחצית ראשונה (היה אמור להיות 7) למרות 3 פוזשנס בלבד שזו אם כבר לא בעיה בתכנית המשחק ההתקפית אלא נגזרת של הנחיתות ההגנתית שדפקה אותם ואיפשרה לפאטס לבסס דרייבים ארוכים שאכלו את השעון וצימצמו את מספר הפוזשנס.

אחרי כל הכשלים האלה כביכול הקבוצה שלו הייתה בעמדה לנצח אם שחקן שלו לא עומד בניוטרל זון. ועדיין אתה זועק לי פה על שפמים, פאנצ'רים ונימנומים. אז אני זורם ומאחל לקנזס למצוא מישהו יותר טוב, לא מבין איפה הבעיה.

NoOne 22 בינואר 2019

לא יודע , נראה לי שאחרי אנדי ריד הפסיד והפסיד והפסיד בפלייאוף לאיגלס הם מצאו מישהו יותר טוב שלקח סופרבול.
בעוד אנדי ריד מסתפק לעשות ביד עם אלכס סמית 4 שנים.
לגבי הבליצים על בריידי , זה בכלל לא משנה אם אתה מגיע או לא , תפיל אותו מספיק , תפגע פה מספיק,תן לו לאכול קצת דשא ואז תראה בריידי אחר לגמרי ברבע הרביעי וב OT , הדרך היחידה לנצח את בריידי זה להרביץ לו כמה שיותר.
ואחרי שאנדי ריד ביתספרלפוטבולמומחהלהפסידבגמרהחטיבה לא הצליח אז כל מה שנשאר זה שגרג וויליאמס יעשה עליו באונטי שנה הבאה

Maldini 22 בינואר 2019

זה מעניין כי אני מכיר סיפור אחר שבו האיגלס מצאו אחרי אנדי ריד אימבציל שהחריב אותם והשאיר אדמה חרוכה עד שבא תלמיד של אנדי ריד כדי להחזיר אותם לתלם עם QB שאנדי ריד הציל לו את הקריירה

LOL, אלכס סמית', אין ספק שאם אתה לא מנצח משחקי פלייאוף ומגיע לסופרבול'ס עם הקפטן צ'קדאון הזה וה-Arm noodle שלו זה כישלון מטורף, לא הצלחה מסחררת כמו לסיים שלוש שנים רצוף 7-9 עם דרו בריז ובן רות'לסברגר אבל לא כולם יכולים להצליח אני מניח.

להפיל את בריידי אתה רוצה בליגה של 2019, הבנתי אותך, כאילו לא ראינו משחק שבו יד שליטפה אותו קלות בכתף הובילה לדגל של 15 יארד. בגדול ממה שאני מבין הבעיה הכי גדולה שלך זה שקנזס לא עשו עוד כמה unnecessary roughness כדי שהיית יכול לדבר על שופטים, קשה לך להתמודד עם תצוגה מושלמת כמו שהגנב והרמאי עשו אתמול, פאקינג אופנסיב ליין שלא עשה פנאלטי אחד למרות 94 מהלכים באחד האיצטדיונים הרועשים והקשים בליגה ואתה מברבר לנו פה על שיסוי כלבים

יובל 23 בינואר 2019

הנה, נזכרו לפטר את סאטון. משחק אחד מאוחר מדי…

קואלה בר 21 בינואר 2019

טאצ'דאון מוקדם מדי? היו לפטב שלושה טיימאוטים. לעשות דרייב שיהרוג את השעון היה בלתי אפשרי. גם הפטס עשו טאצ'דאון מוקדם מדי כי השאירו 39 שניות למהומס?

עידו ג. 21 בינואר 2019

מצחיק טוני רומו הנהדר (איזה כיף לשמוע מישהו שכל כך נהנה מהמשחק) השווה דווקא את הצ'יפס לווריורס בקטע של לשים המןן נקודות על הלוח בזמן קצר. זה אכן מה שקרה בסוף.
בניגוד אליך תרשה לי להתפעל ממהומס. הילד הולך להיות משהו מיוחד.

אריאל גרייזס 21 בינואר 2019

אני חושב שדי הבעתי התפעלות ממהומס.
ורומו פשוט נהדר, בחלק מהדרייבים הוא ממש קרא מה הולך לקרות בכל פליי. הוא ממש נותן אינסייט למוח של ק"ב. וחוץ מזה, רואים שהוא ממש נהנה

עידו ג. 21 בינואר 2019

כן, צודק. הייתי עדיין על האדרנלין של המשחק.

רן מפעם 21 בינואר 2019

עוד משהו שרומו אמר וכדאי לשתף "בשנים האחרונות עם שתית קפה פעם עם שון מקווי אתה מועמד לHC איפושהו בליגה"

עידו ג. 21 בינואר 2019

אהה שכחתי – ברכותיי (למרות שאני לא יודע אם עבור אוהדי הפאטס זה נחשב ראוי לברכה)

קואלה בר 21 בינואר 2019

טור נהדר!
מסכים עם הניתוח של הסיינטס – אי שריקה נוראית, אבל עדיין היו צריכים/יכולים לנצח.
אני מקווה שזה באמת יכניס דגלים / חוסר דגלים לדברים שאפשר לעשות עליהם בירור וידיאו.

בליצ'ק הגיע סופר מוכן שבוע שני ברציפות. דרייבים ארוכים, ניטרל לגמרי את שני הקלים ההתקפיים החשובים של הצ'יפס.

המחצית הראשונה היתה תצוגת תכלית מרשימה, של התקפה והגנה.

יובל 21 בינואר 2019

מחשבותיי על שני המשחקים:
1. שני משחקים מאוד מאכזבים, לא בגלל הרמה והמתח אלא בגלל שבשניהם השופטים שיחקו תפקיד מכריע, כשבמשחק של ניו אורלינס הם גם בבירור הכריעו את המנצחת, ואלוהים עדי שאני בכלל לא קרוב להיות אוהד הסיינטס.
2. הבולשיט קול הכי גדול של הלילה היה ללא ספק הראפינג דה פאסר על בריידי. פשוט בדיחה. ואח" כ מתפלאים ש"אי אפשר לעצור אותו" ושקנזס סיטי לא מצליחים להגיע אליו אפילו פעם אחת ( 0 סאקס ו-1 היט שזה כנראה המהלך ההוא ) .
יכול להיות שזה היה שווה רק בשביל לקרוא את כל הבדיחות והממים המצחיקים על המהלך הזה שקראתי עד עכשיו, במיוחד אתר מתחזה לאתר ספורט שהעלה ידיעה על כך שבריידי נכנס ל"אינג'רד רזרב" בגלל ה"וישס היט" שקיבל.
3. ולמרות כל זאת, נ"א קבוצה יותר טובה מקנזס, וניצחה בדיוק כפי שהימרתי לפני הפלייאוף.
מהומס אומנם טוב בהרבה מבריידי, אבל משחק הריצה של נ"א, ההגנה והספיישל טים טובים בהרבה ונתנו להם את הניצחון.
הצ'יפס יכולים להאשים רק את עצמם על זה שזרקו את קארים האנט על שטויות במיץ. אמרתי כבר 100091 פעמים שהם צריכים ללמוד מקורליאונה – עד שהמשטרה לא באה לפסיליטי להוציא את השחקן באזיקים – לא משחררים אותו.
דמיאן וויליאמס אולי עשה כמה יארדים באוויר, אבל בקרקע הצ'יפס לא הצליחו להזיז את הכדור ונ"א שלטה בשעון לגמרי. זה מה שהכריע את המשחק כי בהארכה הצ'יפס כבר נפלו מהרגליים.
4. המשחק הזה באופן מופלא התאים לתבנית של "כל" משחקי הפלייאוף שהתנהלו ב-AFC השנה. קבוצה אחת מתחילה עם יתרון משמעותי של שני טאצ'דאונס או יותר והקבוצה השנייה צריכה לרדוף אחריה תוך שהיא דיי מוותרת על משחק הריצה. מעניין ודיי מאתגר את התפיסה לפיה הרווחת כדאי לוותר על הכדור בהתחלה ולקבל אותו בתחילת המחצית השנייה.
5. לגבי בריסט ודורסט – הצלחת לגרום לי להתפקע מצחוק עם ההומריות הדביקה והמביכה הזו, וזה בהחלט קשה ביום שכזה.
בוא ניגע קצת בעובדות-
א. לא על מנת להיות קטנוני (אולי דווקא כן ), אבל בריסט נגע בכדור פעמיים העונה. פעם אחת בהייל מארי הכושל נגד פילדלפיה, פעם שנייה במסירה לאנדרו לאק בדאון רביעי נגד מיאמי שהובילה לנצחון (וכמעט הרגה את לאק בדרך ).
ב. בריסט הוביל אותנו ל-4 נצחונות בשנה שעברה, כאשר אם הוא לא היה משחק אלא סקוט טולזין היינו משיגים לא אפס נצחונות, אלא מינוס נצחונות. כמה נצחונות בדיוק הביא פיליפ דורסט? 0 עגול. בקושי תפיסה-שתיים בממוצע למשחק. אפילו במשחק אתמול הוא היה 1 מ-3 בטארגטס. ממש הול-אוף פיימר בפוטנציה.
ג. טרייד ואליו – הקולטס קיבלו על בריסט הצעות סיבוב שני ודחו אותן. בלארד אפילו התבטא לאחרונה שהוא לא יתן את בריסט תמורת הצעות סיבוב ראשון. לעומת זאת, נ"א היו כ"כ "מרוצים" מדורסט שהם סירבו לממש את האופציה עליו לשנת 2019 והוא יהיה פרי-אייג'נט השנה. הטרייד ואליו שלו הוא אפס מוחלט. אפילו לא בחירה 199 בסיבוב 6.
לאור כל זאת – ישפוט כל אחד מי מהצדדים הרוויח יותר בטרייד. אני יודע זאת בוודאות, וזה לא ממש ישתנה גם אם דורסט יגשים את הנבואה שלי ויהיה ה- MVP של הסופרבול.
6. לגבי הסופרבול – כמובן שזה לא ממש כוחות. לראמס אין התקפה, בטח לא כשגרלי פצוע ובקושי משחק, וכבר נגעתי בסעיף 4 מה קורה להתקפות חד-מימדיות בפלייאוף הזה. הן פשוט מפסידות בסופו של דבר. יש תקווה קלושה מאוד שזה ישתנה בשבועיים עד הסופרבול, אבל גם כך זה לגמריי בידיים של נ"א. בהגנה של הראמס יש שחקנים שמכירים את נ"א ובריידי לא רע, כמו סו וטאליב, וזה יעזור להגביל את ההתקפה של נ"א לפחות מ-30 נקודות, אבל להספיק לנצחון זה לא יספיק.
תואר שני לנ"א בעידן הפוסט-רמאות.

אח שלו 21 בינואר 2019

מסמנים לי באזנייה שבריידי עם השטויות שלו העלה פוסט באינסטגרם. ווליום. https://www.instagram.com/p/Bs4uDt9nMKH/

פרקש 21 בינואר 2019

איזה משחקים! תודה אריאל אחלה טור.
רק מזכיר כאן שהזהרתי שאין סיכוי שהסיינטס יגיעו לסופרבול עם כמות האנשים שהימרה שהם יגיעו. איכשהו זה תמיד קורה. (לא שההימורים שלי התבררו כנכונים).
בכל מקרה נראה לי שאחרי שקראפט פתח השבוע את דיון השחקן הכי גדול בכל הזמנים בריידי פשוט חתם את זה בסימן קריאה ענק (לא שהיה לי ספק לפני)

7even 21 בינואר 2019

אולי בליצ'ק עשה מחצית מדהימה אבל ריד עשה לו בית ספר רציני מחצית שניה.
לפאטס לא היתה תשובה לכלום בעומק, וכל כדור עמוק נתפס.

אבל לך תבין…אתה יושב שנה שלמה לבנות מערכים, לתאם לחץ על ה QB, לא לישון בלילות בשביל יתרון ביתיות,
ואז בסוף כשאתה כבר פסע מהבאר ובא לשתות, הרמת את הדלי, בא לו DT ועושה לך אופסייד, מתי? 2 דקות לסיום, ביתרון, כשלמעשה כבר חטפת את הכדור.

מה אנדי ריד אשם שיש לו אימפוטנטים אה?

ובריידי…קלאסה.
הבחור מדהים.
הפאטס פשוט אירגון של לקנא.
לא משנה מה תכניס למערבל, ובאיזו עמדה, וכמה גרוע הוא היה עד אתמול וכמה זמן שכב בווייבר ללא קונה, ייצא משם זהב.
אין עוד אירגון כזה ששנים כ"כ רבות, בענף שהכי קרוב למשחק סכום אפס עם הפסד והביתה בפוסט סיזן,
מצליח שוב ושוב ושוב לנצח את הבית (וגאס). לקנא כאמור.

לילה אדיר. 6 שעות של ערות וחוסר שינה כמעט מוחלט השתלמו לגמרי.

קואלה בר 21 בינואר 2019

האמת, אנדי ריד עשה התאמות עוד במחצית הראשונה, אבל הבור של 14 נקודות + העייפות של ההגנה היו כבר יותר מדי.

אלון יפת 21 בינואר 2019

היו משחקים מדהימים,השיפוט לא בהכרח ניצח את המשחקים ולא גרוע כמו ב-NBA אבל עדיין
הליגה חייבת לעשות חשבון נפש בקשר לחוקי השיפוט.יש יותר מדי החלטות שיפוט מכריעות שמשפיעות במשחקים צמודים גם בעונה הרגילה.
אין החלטיות ואחידות בשריקות גם בגלל שאין חוק ברור שקובע מהי תפיסה ומתי שורקים על פאס אינפרנס.

Ayalon 21 בינואר 2019

שלושת הטייקים שלי:

1. היה משחק ענק. הפאטס היו צריכים להרוג אותו (כמה שאפשר "להרוג" משחק מול הקנזס סיטי וורייורס) במחצית הראשונה. עם כל הדומיננטיות שלהם, זה איכשהו נגמר רק בשני סקורים הבדל.
2. טוני רומו, יא אללה!
3. האיש המאושר ביותר בעולם אתמול היה ללא ספק ג'יי סי ג'קסון. מעניין מה בליצ'יק יעשה אתו לקראת הס"ב.

עידו ג. 21 בינואר 2019

אתה חושב שג'קסון חש הקלה? נראה לי אדלמן נכנס לכוננות ספיגה מוגברת.

Ayalon 21 בינואר 2019

אדלמן לפחות החזיר בגדול בדרייב האחרון…

Yavor 21 בינואר 2019

נהדר אריאל. דומה בחלקו לתגובה שכתבתי בפוסט אחר:

וואו איזה ערב!!
הארכה בשלושה משחקים, ורק במשחק אחד הקבוצה הביתית ניצחה!! (הפועל בדרבי למי שלא הבין…).
ויותר ברצינות – למי שאין פייבוריטית, למרות ההנאה הגדולה, זה קצת צרם איך שהמשחקים הוכרעו: אבל אם טעויות שיפוט הן איכשהו נסבלות, וגם העובדה שהיתה לבריס הזדמנות לגיטימית בהארכה עוזרת להקהות את תחושת אי הצדק, טעויות של מערכת (כמו החוק הדבילי על סיום המשחק עם ט"ד ראשון) פשוט מקוממות. ממש מתסכל, ולא בפעם הראשונה. אולי ישנו את זה סוף סוף.
כמה תובנות:
** עם כל כמה שבריס נהדר, הפעם ראינו את ההבדל בין הטובים מאוד למי שהוא ה-GOAT לדעתי: נותנים לך הזדמנות בהארכה – או שאתה מפספס ומאבד, או שאתה משלים 3rd and long אחד אחרי השני, ומביא את הקבוצה לניצחון בלי להתפשר על פילד גול. בתור אוהד מאנינג זה כואב להודות (כמו בזמנו כשהייתי עם מג'יק), אבל הבריידי הזה לא מהעולם הזה. קור רוח, דיוק, הצלת הקבוצה בדאונים שלישיים… וזה אחרי מה שקרה בשני הסופרבולים האחרונים, וכשהאיש למעשה בגילי (!!) ומשחק עם צעירים חצי ממנו בשנים. עולה לי בבריאות, אבל הבנאדם הוא הטוב ביותר שהיה. נקודה.

** הרבע הראשון היה מופת פוטבולי של ביליצ'ק. 85% החזקת כדור, טחינה של ההגנה, שמירה על הק"ב המבוגר שלך ללא סאקים, משחק על החולשות של היריבה. אני לא חושב שראיתי מאמן באחת הליגות הבכירות שמשתווה ליכולות שלו לשלוט במתרחש. גם לא פופוביץ'.

** מעניין מה אחוזי ההמרה בדאון רביעי. באופן כללי נראה לי שמה שהיה חסר לסיינטס (ובעצם גם לראמס) זה שלושת הפוזשנים בהם התפשרו על פילד גול. מספיק שהיו ממירים פוזשן אחד מתוך שניים ל-TD, ולא היתה לנו הארכה.

** המכשפה עדיין חיה ובועטת.

** אחרי שהדיחו קבוצה אחת מלוס אנג'לס, הבריידי באנץ' ינסו לעשות זאת שוב בגמר. רגע… בוסטון מול לוס אנג'לס בגמר. מצלצל לי מוכר מאיפשהו…

B&B 21 בינואר 2019

פשוט לא נתפש הבריידי הזה.
זה לא שהוא היה רע, אבל לפחות שתי רמות מהחדות הקטלנית של שנה שעברה (כולל כמובן בהפסד בסופרבול), גם אם לא רק באשמתו – הרבה פחות כלים בהתקפה, ואלה שיש קצת חלודים (חוץ מהיהודון הגמד היקר).
אבל בסוף, כשצריך דרייב מנצח, זה לגמרי קורה, גם אם שוב ושוב צריך דאון שלישי ארוך.
ואז רגע, אופס. האלו, צריך עוד דרייב מנצח. אז שוב: זה לגמרי קורה, גם אם שוב ושוב צריך דאון שלישי ארוך.
פסיכי.
למה מגיע לי כל הטוב הזה למה?!
זה אשקרה לא הולך להיגמר לעולם?
האמת, יש לי הרגשה שאם הוא מנצח אז זה וסוגר מעגל מול הראמס אז מייד אח"כ תבוא ההכרזה שג'יזל מחכה לה לפחות עשור. איזה פחד.

אריאל גרייזס 21 בינואר 2019

עם כל הפחד מהפרישה של בריידי, אז אם לפרוש אז בסטייל. באופן כללי, אני מאוד אשמח שהוא יהיה עם שש טבעות, כמו ג'ורדן. מין סממן לגדולה

קורדל סטיוארט 21 בינואר 2019

וואו,החברה האלה פשוט לא נגמרים.כמו שחלקנו חששו פה,בליצק הרדים אותנו כל העונה,בכל זאת יש לו כמה זקנים ברוסטר,ונתן משחק כמו שרק הוא יודע.
פשוט להצדיע להם.
ניו אורלינס ,כמו שחשבתי לא כאלה טובים וניתן לנצח אותם וכמו שהשופטים עזרו להם לנצח ,הפעם לא

עידו ג. 21 בינואר 2019

עד כמה תוכנית המשחק של בליצ'ק עבדה? היו לפאטס אתמול 94 מהלכים התקפיים שזה גבוה מאד אפילו למשחקים הנגררים להארכה. למעשה רק במשחק פלייאוף אחד אחר בהיסטוריה קבוצה הריצה יותר מהלכים (96 של הבראונס 1.0 מול הג'טס ב-1986). לצ'יפס היו רק 47 מהלכים שזה הכי מעט שהיה להם העונה בהפרש (למעשה ה-53 מול הפאטס במשחק הקודם זה המשחק הכי קרוב). באופן לא מפתיע למרות כל הנקודות זה גם המשחק בו הם השיגו הכי מעט יארדים (290 בלבד) והכי מעט פירסט דאונס העונה.
ההפרש של 47 מהלכים הוא הגדול ביותר בתולדות הפלייאוף ומשתווה באופן קצת אירוני רק למשחק אחד – הסופרבול של הפאטס מול הפלקונס (46-93), שם ההבדל נולד מסיבות אחרות.

אלון3131 21 בינואר 2019

מעניין כמה חריג זה 31 נקודות על 47 מהלכים התקפיים. זה אחוז פסיכי.

עידו ג. 21 בינואר 2019

לא חריג במיוחד. היו המון מקרים. למעשה שיא הנקודות של הליגה (72) הושג בפחות מהלכים (44), אפילו שהיו מעורבים כמה סקורים לא התקפיים.
מה שכן בפלייאוף זו פעם ראשונה שקבוצה עושה מעל 30 נקודות בפחות מ50 מהלכים. מצד שני הראמס של גרייטסט שואו און טרף עשו כבר 49 ב52 מהלכים כשרק טד אחד היה של הספשל טימס.

אח שלו 21 בינואר 2019

שים לב, עידו: מהומס עשה 31 נקודות ב-32 מהלכים, בעצם. המחצית השנייה.

עידו ג. 21 בינואר 2019

אמרנו כבר ווריורס?

Maldini 21 בינואר 2019

קנזס החזיקו את הכדור כל המשחק פחות מאשר הפאטס החזיקו את הכדור במחצית הראשונה. נתון שקשה להתחיל לעכל בכלל.

רוני 23 בינואר 2019

וואו. אם כבר יש ביקורת על אנדי ריד ,אז זה על זה. הוא היה יכול לשחק עם יותר מסירות קצרות כדי להחזיק בכדור יותר זמן כבר במחצית הראשונה. הם ניסו כל הזמן מהלכים ארוכים, וזה הפך את הפוזשנס שלהם למאוד קצרים. הם חיו על ההברקות של מהומס וריד במקום הגישה הסיסטמטית של הפאטס. ועדיין היו קרובים מאוד לנצחון.

אריאל גרייזס 21 בינואר 2019

אני מעריך שזאת תהיה גם התוכנית של בליצ'ק לסופרבול, נראה איך הראמס יצליחו לנטרל את זה. משחק ההגנה שלהם טוב מזה של הצ'יפס. הם גם יהיו חייבים להפעיל יותר לחץ על בריידי

austaldo 21 בינואר 2019

שני דברים:
1. קלאסיקות הפלייאוף של הפאטס מאז 2014:
הדיביז׳נל נגד בולטימור
הסופרבול נגד סיאטל
הקונפרנס נגד דנוור
הסופרבול נגד אטלנטה
הקונפרנס נגד ג׳קסונוויל
הסופרבול נגד פילדלפיה
ביחד עם המשחק אתמול זה 7

2. אני לא מסכים איתך לגבי חוקי ההארכה. כמו שזה היה לפני כמה שנים כשמספיק היה פילד גול לגמור את המשחק זה באמת לא היה הוגן (בטח אחרי השינויים בחוקים לטובת ההתקפה). אבל אם הפאטס היו מפסידים אתמול בגלל שלא הצליחו לעצור את קנזס ללכת את כל המיגרש לטאצ׳דאון הייתי מקבל את ההפסד בלי לבוא בטענות לאף אחד. האם אחרי שקנזס לא הצליחו לעצור דאון שלישי ארוך 3 פעמים בדרייב של ההארכה אתה יכול לטעון שלא היתה להם הזדמנות? אני לא חושב. ושוב – הייתי אומר את אותו הדבר גם אם זה היה הפוך.

NoOne 21 בינואר 2019

לא חושב שלמישהו היה טענות

kc got beat fair and square

NoOne 21 בינואר 2019

well other then the roughing the brady personal foul
but KC got a make up call for a non flag big time PI on Gronk

קואלה בר 21 בינואר 2019

זה גם היה בדאון 2 ו-7, באינקומפליט, בחלק של ניו אינגלנד. עם לא מעט זמן על השעון. לא משהו משנה משחק בצורה בלתי הפיכה.

עידן. 21 בינואר 2019

צריך גם לציין שלתת את הכדור לקבוצה השנייה אחר ט"ד בהארכה זה לא לחלוטין הוגן כי הם יודעים מה הם חייבים להשיג ולמעשה יש להם דאון רביעי בכל מהלך, מה שלא היה לקבוצה הראשונה.

בוזו 21 בינואר 2019

אוסטלדו, אם קנזס היו מצליחים לעשות ט"ד אחרי שניו אינגלנד נכשלו באמת לא היית יכול להתלונן כי הם קיבלו הזדמנות שניה.
זו הבעיה עם השיטה ואריאל צודק לגמרי – לקבוצה שזוכה בהטלת מטבע יש הזדמנות (התקפית) לנצח ואם היא נכשלת יש הזדמנות גם להגנה. למי שלא זוכה בהטלת המטבע יש רק הזדמנות הגנתית ואם היא נכשלת זה נגמר.
הגיע הזמן לתת הזדמנות שווה לשתי הקבוצות

austaldo 22 בינואר 2019

ממש לא. כי אם ניו-אינגלנד לא עושים טאצ׳דאון אז כל מה שקנזס צריכה זה לזחול לאמצע המגרש ולבעוט פילדגול, הרבה יותר קל. הקבוצה שזכתה בהטלת מטבע מקבלת הזדמנות לנצח עם ההתקפה, אבל היא צריכה ממש לנצח (טאצ׳דאון) ואם היא ניכשלת אז ההגנה שלה עומדת בפני משימה הרבה הרבה יותר קשה (למנוע פילד גול).

אריאל גרייזס 21 בינואר 2019

לא עניין של טענות, גם אם לא היינו מקבלים הייתי אומר בדיוק אותו דבר. אין שום הגיון שקבוצה אחת תקבל הזדמנות והשניה לא. השיטה של המכללות בעיניי הרבה יותר הוגנת

בוזו 21 בינואר 2019

כתבתי "טענות" לאוסטלדו ביחס למה שהוא כתב.

לגבי הנושא- מסכים איתך בכל מילה.

אריאל גרייזס 22 בינואר 2019

כן, הגבתי לאוסטלדו בעקרון

austaldo 22 בינואר 2019

שיטת המיכללות היא סוג של קירקס.
אתם מסרבים להבין שהארכה זה מצב קיצוני – היו לשתי הקבוצות מספיק הזדמנויות במשחק. השחקנים עייפים וכל מי שקצת התעסק בספורט יודע שהסיכוי לפציעה עולה ככל שיותר עייפים ואתה רוצה לסיים את המשחק בצורה הוגנת, אבל גם מהר ובלי פציעות מיותרות. והסברתי כבר למה השיטה הזו מספיק הוגנת.
אם אתה חושב שלא, אז אני מפנה אותך לכל הטיעונים שלך באותם ויכוחים שבהם התנגדת לשימוש בהילוכים חוזרים :)

פרקש 23 בינואר 2019

אריאל הקשבתי קצת לשחקנים עבר השבוע וכמעט כולם דווקא אמרו שהשיטה זאת כן הוגנת ולדעתי הם צודקים.
זה משחק קבוצתי וכמו שההתקפה אמורה לעשות את התפקיד שלה ולהבקיע, ככה גם ההגנה אמורה לעשות את התפקיד שלה ולעצור את ההתקפה. היו שתי משחקים שהלכו להארכה ביורן ראשון ואם אני לא טועה, אחד נגמר שהקבוצה שקיבלה את הכדור ניצחה והשני לא. וזה משהו שקורה כל הזמן. מה גם שבאופן כללי רוב הפוזשנים בפוטבול לא נגמרים בטאצדאון ככה שזה בהחלט הוגן. זאת סטטיסטיקה מתחושה אבל נראה לי שהיא נכונה.
לדעתי מה שגרם למשחק אתמול להדגיש צד שזה "לא הוגן" כי מההתקפה של הציפס מדהימה וטום בריידי. לכן במשחק כל מי שראה שהפטס מקבלים את הכדור ישר אמר לעצמו תם הטקס וזה באמת מה שקרה.
רק הרבה פעמים אתה אומר גם "טוב בריס מקבל את הכדור המשחק נגמר" והוא לא.

יהודה המכבי פינת וויצמן 21 בינואר 2019

תרשו לי להציע משחק, נקרא לו מציאות מדומה, בעצם מציאות לא מדומה. אחרת ממה שאנחנו בוחרים ביום יום. הנחה המוצא היא שתוצאות המשחקים לא נקבעות מראש, אבל גם לא לא נקבעות מראש.
כלומר, לא פשוט בעידן של היום ליצר תוצאות, ועדיין זה קל הרבה יותר ממה שחושבים.
ראשית, הימורים זה הרבה כסף, ולכן יש כאן הרבה מאוד כסף על השולחן.
שתיים, ההבנה היא שאפשר לעשות את המקסימום על מנת להשפיע על התוצאה ועדיין אי אפשר להבטיח תוצאה במאה אחוז, כי זה יחשוף את השיטה. לכן מסתפקים בוודאות מאוד גבוהה. דיינו.
שלוש, כמו בפוליטיקה, החוכמה היא להפעיל כוח בנקודה אחת שמשפיעה בצורה מקסימלית.
בפיזיקה – לפתוח דלת פלדה בהפעלת כוח עם מוט ארוך שמתאים למשימה ולא בשלל בעיטות ( שלא יעזרו)
בפוליטיקה – לייצר עמדת כוח כמו המשנה לראש המל"ל, ועל השאר תקראו ( למי שיש סבלנות)
כמובן שיש בערך מליון דוגמאות של קניית פוליטיקאים, אבל רציתי קצת לחדש.
בספורט- שופטים, אני מניח שזה ברור לכולם למה. אולי בכדורגל לשוער יש השפעה אפשרית דומה, דרך טעויות וכו, אבל עדיין, לשרוק לפנדל הוא לא יכול.

והנה התחיל המשחק, התוצאה נקבעה כבר מראש – נצחון לראמס ולניו אינגלנד. ושוב, בוודאות גבוהה, אף אחד לא יכול להבטיח איך יקום בריידי בבוקר, או אם הראמס יחרבנו במכנסיים.
וחשוב לציין שאף אחד לא בעניין חוץ ממי שבעניין, והגורם החמקמק שמנהל את העניין.

המשחק הראשון היה גליץ', כלומר במציאות, נדיר מאוד, פחות משתי דקות לסיום, עבירה שגם הלן קלר היתה רואה, קורה.
והנה, אף אחד לא חושב שמדובר במשהו אחר מלבד טעות, מלבד כמובן חובבי קונפירציות, שמעניין לדעת, אבל חלק מהם, המרכזיים (אלכס ג'ונס כמשל), ממומנים על ידי אותם אלו שמנהלים את העניינים. זה נראה מאוד סתמי אבל זה קריטי, החשיבות של הצפה במידע היא אדירה, ליצור עשרות קונפירציות חדשות, מעוות את תחושת המציאות ויוצר התעלמות מאלו שהן לגמרי אמיתיות. גם לאנשים מאוד אינטיליגנטיים וחכמים.
הקרדיט דרך אגב לחברות הטבק וגם לגרמנים, שידעו דבר או שניים על פרסום ושליטה בהמונים.

האי שריקה הזו, היתה בהחלט יוצא מן הכלל, כי היא היתה התערבות מאוד בוטה בתוצאת המשחק, ואנחנו לא אמורים להיות הרבה כאלו, אז תדעו שראיתם רגע די הסטורי ומיוחד ( מציע לראות שוב בלופים אין סופיים, ולנסות להבין)
חלק מכם בטח שואל, ומה אם ניו אורלינס היו מנצחים בהארכה? והתשובה הקצרה היא שהם היו מנצחים.
למי שבקיא בעניני סיכויים, מזל וכו, לקזינו שסיכויי ההצלחה שלו הם מעט מעל 50 אחוז, זה מספיק בשביל להיות עסק שמרוויח סכומים אדירים לאורך השנים, ולכן עסק שאמנם לא עובד על 100 אחוז( ביננו, זה לא יעבוד לאורך זמן), כי זה שקוף מדי ומטומטם מדי אבל עובד על סיכוי של הרבה יותר מ – 50 אחוז, זה מכרה זהב.

המשחק השני, היה הרבה יותר סטנדרטי, בריידי שיחק מצויין, וגם ניו אנגלנד, כל מה שהיה צריך זה לתת פוש קטן כשצריך. וכמובן, אפילו נותנים טעות אחת או שתיים, ככה שיראה מאוזן. אבל זה תמיד מבלי לסכן יותר מדי. זו אומנות. ועדיין, יש גליצ'ים כמובן.

דאון שלישי והרבה יארדים, תפיסה של האנט, צ'אלנג' על התפיסה -בוידאו רואים די בבירור, נדחה.
אדלמן מפספס והשריקה היא לכדור של קנזס על קו 20 היארד, צ'אלנג' – בודקים – אי אפשר לראות כלום בוידאו גם אם הייתם רוצים – מתקבל. הופכים את השריקה.

כמובן שניו אינגלנד היו מנצחים גם אם כל זה לא היה, או שלא. מה שבטוח שאף פעם לא נדע.
חשוב לציין שכל זה הוא רק ממוחי הקודח והוא דמיוני לחלוטין, כמעט כמו היכולת של בלייצ'ק את בריידי.

יותם משם 21 בינואר 2019

היה משמעותית קל יותר להרוג את המשחק בדרייב הלפני אחרון של הצ'יפס, שהתקדם חצי מגרש עם שלושה PI נכונים, אבל גבוליים. רוצה לומר אם היית צודק שם היה נכנס שיפוט מוטה.

רוני 22 בינואר 2019

העבירה במשחק של ניו אורלינס והראמס הזכירה לי את הצעידה של קווין דוראנט בחוץ נגד יוסטון לפני שבועיים. אתה פשוט רואה את זה ומרגיש שמשהו רע קורה פה, איך אפשר לפספס דברים כאלה? התשובה היא, שלא מפספסים, מה שקרה הוא מה שרצו שיקרה. עם כל כך כל כך הרבה כסף מסתובב זה לא יפתיע אף אחד. ובמקרה שוב קיבלנו לוס אנג׳לס נגד בוסטון, ולא קנזס סיטי נגד ניו אורלינס, ברור מי מהם מוכר יותר כרטיסים/רייטינג/פרסומות?
במשחק של אינצ׳ים כל כך קל להטות תוצאה. ואפילו רק לתת יתרון נוסף לקבוצה הרצויה. וניו אינגלנד קבוצה מצויינת גם כך. גם שבוע שעבר נגד הצ׳ארג׳רס, היו איזה פעמיים-שלוש בחצי הראשון שבו הם עצרו את הפאטס בדאון שלישי, וכל פעם היה פאס אינטרפרנס, קטן כזה, הגיוני, שאאפשר לשרוק ואפשר גם לא. והם גם היו מנצחים בלי זה, אבל למה לא לעזור כשאפשר?

אריאל גרייזס 22 בינואר 2019

די נו, הליגה היתה מעדיפה בהרבה את קנזס סיטי על עוד פעם הפטס. ובטח את ניו אורלינס שהאוהדים שלה היו ממלאים את האיצטדיון באטלנטה מאשר את הראמס עם אפס האוהדים שלהם. חלאס תיאוריות קונספירציה. שופטים הם בני אדם והם טועים

austaldo 22 בינואר 2019

אני לא מבין למה אתה טורח בכלל. טענות הקונספירציה האלו הם ברמה של אלו שטוענים שהעולם שטוח ו 11/9 היה יוזמה של ה CIA

יהודה המכבי פינת וויצמן 22 בינואר 2019

אריאל, איפה ראית טענה שהליגה מאחורי זה? יש כאן הנחת מציאות, ההנחה שלך ששופטים טועים ולא בכוונה, ההנחה במציאות הדמיונית שלי היא ששופטים אכן טועים לא בכוונה וגם בכוונה. למה, כמה ואיך, אלוהים יודע ( אולי:) ).
והעולם כמובן עגול, אין סתירה בין השניים.
כיוון שאתה שופט, אשמח אם תוכל בבקשה לענות על שאלה אחת, בהינתן קו המבט של השופט במהלך של ניו אורלינס, שהיה נקי לגמרי, והעובדה שהשחקן תוקל (וזה היה חתיכת תיקול) כחצי שניה לפני שהכדור הגיע בכלל לאזור, ובבקשה תראה את המהלך, תסתכל על התיקול ועל השופט, ובלי לחשוב (ברגע שזה עובר ומנותח במשך זמן במוח, אנחנו מעבדים את המידע לפי תפיסת המציאות שיצרו לנו), תשובה של אינסטינקט, אינטואיציה, מהבטן כמו שאומרים. ועכשיו, לשאלה –
למה לדעתך הוא לא שרק?

רוני 23 בינואר 2019

אני לא באמת חושב שיש קונספירציה. אבל פספוסים כמו השבוע לא גורמים לך לחשוב אפילו קצת?

ניינר / ווריור 21 בינואר 2019

בזמן אמת מרוב האקשן לא הבנתי איזה משחק זה הפאטס צ'יפס. כשראיתי אותו בפעם השנייה עם דופק סדיר הבנתי שזו פאקינג קלאסיקה

Odel.R 21 בינואר 2019

לילה אדיר! איזה דרמה, כמה תהפוכות ברבע הרביעי (המשחק של הפטס).
ללא ספק זהו הענף הספורטיבי הקבוצתי הכי מהנה, הכי מעניין והכי מותח.
אני חושב שגם בתסריטים של סרטים בהוליווד לא היינו מקבלים תסריט של לילה שכזה.
עוד דבר קטן כמו שהוזכר המון גם ע"י גרייזס ושאר המגיבים האימון בענף סופר חשוב
ואני לא חושב שיש עוד ענף דומה לזה שלמאמן יש כזאת השפעה על מהלך המשחק,
בילצ'יק פשוט מאמן בחסד – הקטע שם שהוא זרק את הטאבלט היה קורע (היה בבירור חסימה).

ויאללה קדימה סופרבול – למרות שאני לא חושב שהוא יתעלה על הדרמה מהיום.

shohat 21 בינואר 2019

כשבריידי ניצח בסופרבול הראשון, ג'ארד גוף היה בן שבע.

austaldo 22 בינואר 2019

ושון מקוויי היה בן 13 …

Amir A 21 בינואר 2019

השני סנט שלי: ששת הפוזשנים האחרונים היו: טאצ'דאון, טאצ'דאון, טאצ'דאון, טאצ'דאון, פילד גול, טאצ'דאון.
תסלחו לי, אבל זה לא קלאסיקה. זה מאדן. זה להתלהב ממשחק בייסבול שמסתיים עם הומר בכל חבטה.
תעירו אותי שיחזירו את ההגנות לפוטבול.

אריאל גרייזס 21 בינואר 2019

כל פעם שאני חושב שאני קוטר, טוב שאתה מגיע כדי להכניס אותי לפרופורציות. אתה זוכר שהחצי הראשון נגמר 14-0, כן?

Amir A 21 בינואר 2019

כן, אבל השני היה מזעזע. במיוחד הרבע האחרון.

אריאל גרייזס 21 בינואר 2019

הוא לא היה מזעזע, הוא היה דינמיקה של משחק. הגנות שהתעייפו מאוד, מאמנים שעשו התאמות. שחקנים שהתעלו.

Amir A 21 בינואר 2019

א-הא.

יהודה המכבי פינת וויצמן 21 בינואר 2019

שכחתי רק לומר, לפני שקושרים לבריידי כתרים, שמגיעים לו בלי שום קשר, כי הוא ספורטאי ענק, שכמו שג'ו קוקר אמר, טוב שיש חברים ( גם אם אתה לא מודע לקיומם..).
אז למי שראה, שכחתי לציין את ה- ROUGHING THE PASSER, שבריידי עדיין מתאושש ממנו, ושלגמרי במקרה, החזיק את ניו אינגלנד בחיים ( בפעם השניה, דאון שלישי והרבה יארדים), וכשהמומנטום וההובלה לגמרי אצל האינדיאנים. ומשם הכדור והמשחק במקום ללכת לצ'יפס, הלכו לאן שהלכו.
אבל כמו שאומרים, There's No Business Like Show Business
המשחק היה נגמר בכל מקרה בהפסד של קבוצה אחת ונצחון של האחרת, אז מה זה כבר משנה.

NoOne 22 בינואר 2019

זה היה פנלטי נוראי , אבל זה היה רק דאון שני וההגנה של הצ'יפס לא עצרו כלום , מעבר לזה שני מהלכים אחרי היה PI ברור של 30 יארד על גרונק והשופטים עשו מייקאפ קול ולא זרקו דגל

אריאל גרייזס 22 בינואר 2019

שלא לדבר על הטאצ'דאון שבו קנזס סיטי עלו ליתרון שהיה אופנסיב פאס אינטרפרנס ברור, חמישה יארד מעבר לקו פיק פליי – לוקחים אותם אחורה שם עשרה יארד במקום ט"ד זה תוצאה שונה לגמרי. בליצ'ק שם פירק טאבלט מעצבים על הנו-קול הזה. אבל ככה זה, תמיד יזכרו את השריקה הבודדת שהלכה לרעת הקבוצה שאתה אוהד. באופן כללי, הרגשתי שהשיפוט במשחק הזה היה איום ונורא

יהודה המכבי פינת וויצמן 22 בינואר 2019

צודק, אכן דאון שני. לפחות מסכימים ש- roughing the Brady לא מקל על אף הגנה לעצור אותו.
בהקשר הזה מעניין יהיה לראות את דונלד וסו מול ה BB, רק בשביל זה שווה להישאר ער.

יובל 22 בינואר 2019

אל תעצור את הנשימה, זו הולכת להיות חגיגה של דגלים צהובים בכל פעם שמישהו יתקרב לניוטרל זון ברדיוס של 2 מטר שהשופטים הכריזו מסביב לבריידי.

RED 22 בינואר 2019

מסכים עם אריאל והשאר לגבי ניו אורלינס, יכלו להרוג את המשחק לפני, וגם היה סיכוי בהארכה. ניו אורלינס לא גדולים כמו ניו אינגלנד, אין מה לעשות, אני מתכוון ככלל שחקנים ומאמנים. בריידי מדהים, עובד עם מה שיש ועושה זהב. בוא לא נשכח שהיה סיכוי סביר לפילדלפיה להעיף את ניו אורלינס עוד בשלב הקודם. ובבקשה די לרדת על ריד אם קנזס היו מנצחים בהטלת המטבע כנראה שזה היה מסתיים בטצדאון. אנדי ריד מאמן עם הרבה הצלחה ומעט תארים

פצפוץ חמוץ 22 בינואר 2019

הנה הטייק שלי על הסופרבול. הראמס, היא הקבוצה הכי שלמה בליגה. יש להם את כל הכלים בהתקפה ובהגנה. החולשה היחידה שלהם זה גוף. כל עוד הוא מציית למקוי ולא עושה שטויות, יהיה לכל קבוצה בעיה לנצח אותם.
הראמס בגלל הגמישות שלהם בהתקפה ובהגנה יוכלו לחשוף את החולשות והמוגבלות של הפאטס שבילצייק מצליח בגאוניות להחביא.
מצד שני, זה מה שאמרתי על הפלקונס לפני שנתיים.

אלון3131 22 בינואר 2019

בעולם הגיוני ונורמלי שבו הקבוצה הכי טובה בליגה לא קופאת לחלוטין באמצע הרבע השלישי ועד סוף ההארכה אטלנטה אכן ניצחו, ואפילו דיי בקלות.

גוף הוא לא בריידי והוא לא מהומס, אבל מגיע לו יותר קרדיט. הוא נהנה מאחלה מאמן ופלייקולינג אבל הוא נתן אחלה משחק בתנאי רעש קשים מאוד.

הראמס יעשו נקודות, שחקני המפתח יהיו סו ובעיקר דונלד. אם הם יצליחו להרוג את הריצה כמו שהם הרגו את הריצה של הסיינטס המצב של הראמס יהיה טוב.

יובל 22 בינואר 2019

שחקן המפתח במשחק הזה הוא וייד פיליפס.
בשביל לנצח, הוא יצטרך לשחזר מבחינה הגנתית בדיוק את מה שהוא עשה לבריידי בדנבר לפני שלוש שנים ולגרור את נ"א לאזור ה-20 נק', וזה כשידוע שאחרי הפיאסקו השיפוטי לטובתם ביום ראשון השופטים בסופרבול הולכים להקפיד עם הראמס במיוחד ושבכל מקרה השופטים לא נותנים לשחקני הגנה אפילו לנשוף בכיוון של בריידי.
לא רואה סיכוי שזה יקרה, אבל אם זה קורה הוא יועלה אצלי לדרגת קדוש, ביחד עם פייטון, איליי וברנארד פולארד.

פצפוץ חמוץ 23 בינואר 2019

אני סומך על דונלד וסו לכמה סאקים על בריידי

אח שלו 22 בינואר 2019

הערות/נתונים על הדיונים השונים פה:

1. חוקי ההארכה: יש נתון שמראה שקבוצה שמנצחת את הטלת המטבע בשיטה של ה-NFL מנצחת ב-53% מהמקרים, ואילו קבוצה שמנצחת את ההטלה בשיטה של הקולג'ים מנצחת ב-54% מהמקרים. בקיצור, אין הבדל. כול הבכי על חוקי הארכה נובע מכך שכש-TFB מקבל את הכדור ראשון בהארכה אתה יכול כבר לסכם את המשחק. אבל כששחקנים אחרים מקבלים את הכדור בהארכה, הכול פתוח. ע"ע בריס ביום ראשון. או המשחק האלמותי מול דנבר ב-2013, כשהפאטס חזרו מבור של 50 נקודות ואז בהארכה בליצ'ק בחר לתת למאנינג את הכדור ראשון כי הוא ידע שהוא יקבל אותו בחזרה על מגרש קצר.

2. "בריידי טוב אבל גם נעזר בהגנה": מה קורה כשההגנה שלך נותנת בפלייאוף יותר מ-20 נקודות? בריידי עם מאזן של 11-8. אף ק"ב אחר (חוץ מקורט וורנר, על מדגם קטן יותר) לא עובר את ה-50%. מאנינג 3-10. איליי 0-4 (אל תספרו לגיל שלי).

3. "זה הכול בגלל שהאיי.אף.סי. איסט חלש!": בריידי ניצח 4 פעמים את המדורגת ראשונה בחטיבה בבית שלה בפלייאוף. ג'ו מונטנה עשה את זה פעם אחת. מאנינג עשה את זה אף פעם.

יובל 22 בינואר 2019

ב"משחק האלמותי נגד דנבר" שאתה כנראה לא ממש זוכר, בריידי לא הצליח לעשות נקודה בשני דרייבים בהארכה וגם לא קיבל את הכדור על מגרש קצר . הוא הצליח בקושי להוציא שני פירסט-דאונים, אחד בכל דרייב.
עם זאת, בהחלט סביר להניח שבליצ'ק, גאון יודע-כל שכמותו, ידע שטוני קרטר ישמיט את הפאנט עמוק ברד-זון של דנבר ויפסיד להם משחק שבכל מקרה אחר הם מוציאים ממנו לפחות תיקו. אני מציע לך לבקש ממנו את המספרים בלוטו בהקדם.

אח שלו 22 בינואר 2019

כפרה, הייתי במשחק. פיזית.

רק בשבילך, עוד נתון:
4. בריידי הגיע ל-9 סופרבולים. מאנינג עשה 9 וואן אנד דאן. עכשיו לך לבקש את המספרים בלוטו או מה זה לא היה שאתה רוצה.

יובל 22 בינואר 2019

"נשמה", היית במשחק פיזית ואתה עדיין לא זוכר מה קרה בו? יש רופאים שמטפלים במקרים כאלה.

בינתיים מצ"ב הפליי-ביי-פליי של המשחק שאולי ירענן את זכרונך:

http://www.espn.com/nfl/playbyplay?gameId=331124017

רק בשבילך , עוד נתון – 3:0 למאנינג הבכור על בריידי בפלייאוף בעידן הפוסט-רמאות. 2:0 למאנינג הצעיר על בריידי בעידן הפוסט-רמאות. זה נותן 5:0 מושלם למשפחת מאנינג על הצ'יטה.

אח שלו 22 בינואר 2019

רק בשביל להשלים את טבלת האקסל, מה המאזן של לאק נגד בריידי בעידן הפוסט-רמאות, בעידן הפוסט-גריגסון, בעידן הפרה-טראמפ, ובעידן עמדי?

יובל 22 בינואר 2019

אז רגע, בריידי קיבל את הכדור על מגרש קצר או לא?

אח שלו 22 בינואר 2019

אני לא יודע מה אתה יותר, דביל, טרחן, או דואב ממה שקורה עם הפאטס.

יובל 22 בינואר 2019

לפחות אני לא טרול והומר שמתחבא בעילום שם ולא לקח את הכדורים נגד אמנזיה שלו הבוקר.

אח שלו 22 בינואר 2019

לא, כי "יובל" מאפשר איכון ישיר של זהותך וכתובתך.

אני יודע שאתה מתקשה, אז לאט: הנקודה היא מה ההשפעה של חוקי ההארכה ב-NFL. אם הטלת המטבע קובעת הכול, היינו מצפים לראות את זה בסטטיסטיקה. אנחנו לא. לכן אנחנו מסיקים שהיא לא קובעת הכול. אם הטלת המטבע קובעת הכול, היינו מצפים שקבוצות שינצחו בהטלה תמיד ייקחו את הכדור. זה לא קורה. עיין ערך בליצ'ק שהחליט לתת את הכדור למאנינג ראשון. למה הוא עשה את זה? מה המחשבה מאחורי המעשה? (שים לב: זו מחשבה בעידן הפוסט-רמאות! בשונה ממחשבה בעידן הפרה-רמאות! אז קח את זה בחשבון כשאתה חושב על דברים לעומק כהרגלך)

Maldini 22 בינואר 2019

הוא נתן למאנינג את הכדור כי הוא רצה לבחור את הצד נגד כיוון הרוח המטורפת שהלכה בג'ילט באותו לילה

לפני איזה שנתיים אם אני לא טועה הוא עשה אותו דבר נגד הג'טס במשחק עונה רגילה וזה התפוצץ לו בפנים

יובל 22 בינואר 2019

יובל הוא שמי האמיתי, חצי מהפורום כאן יודעים גם את שם המשפחה שלי. אני בחיים לא התחבאתי וניבלתי את הפה על אנשים בעילום שם בניגוד לפחדן כמוך.
"אח שלו" זה במקרה הטוב שם של אדם שחולה באמנזיה ושכח איך קוראים לו כמו ששכח מה קרה בהארכה של משחק שהוא עצמו טוען שהיה בו.
אז….. בריידי קיבל כדור על מגרש קצר או לא?

אח שלו 22 בינואר 2019

כן

יובל 22 בינואר 2019

צודק, קיבל את הכדור בפעם הראשונה על ה-18 שלו ובפעם השנייה על ה-20 שלו. בהחלט מגרש קצר מאוד.

שלי 22 בינואר 2019

סליחה, אבל מאנינג עשה את זה פעמיים, אמנם איליי מאנינג אבל מה לעשות הוא עדיין מאנינג

אח שלו 22 בינואר 2019

אתה מופנה אחר כבוד לסעיף 2 לעיל.

שלי 22 בינואר 2019

לא כתוב בסעיף 2 ששם המשפחה של איליי הוא אחר ממאנינג

בלאק אנד גולד 22 בינואר 2019

תענוג של לילה וגם של סיכום!
לפני כחודש, הסטילרס שיחקו בניו אורלינס, ושתי זריקות דגל על פאס אינטרפירנסים שלא היו בדאון רביעי, נתנו לסיינטס את המשחק וגמרו לסטילרס את העונה. אז… יו ווין סאם יו לוז סאם, לא הזלתי ולו דמעונת על טעות השיפוט ששלחה את שמשון פייטון הביתה.

Maldini 22 בינואר 2019

טפלון שון זה הכינוי הרשמי

לטפלון שון אף אחד לא יזכור את הפלייקולינג האומלל ברדזון בשני הדרייבים הראשונים של המשחק שהובילו ל-6-0 בלבד (סמוק סקרין לקמארה ב-3rd and 10, טייסום היל בריד אופשן ב-3rd and 5, טייסום היל ב-2nd and goal)

לטפלון שון אף אחד לא יזכור את הריצה לאמצע ליארד וחצי ב-2nd and 20 מה-45 יארד ליין באמצע ברבע הרביעי

לטפלון שון אף אחד לא יזכור את ניהול השעון הבכלל לא "אנדי רידי" אחרי 2min warning כשבמקום לרוץ ולכפות על הראמס להשתמש בפסקי הזמן שלהם הוא בחר למסור פעמיים ולצאת מהסיטואציה הזאת כשהוא מוריד מהשעון בסך הכל 15 שניות, כופה על הראמס להשתמש רק בפסק זמן אחד מתוך השניים שנותרו להם ובועט פילד גול. שזה ניהול שעון "אנדי רידי" שמגיע שנה בלבד אחרי ניהול השעון מול מינסוטה בפלייאוף שבו הוא ביזבז את כל פסקי הזמן שלו ברבע האחרון עם 2 צ'אלנג'ס מטומטמים לחלוטין שהובילו לסיטואציה של 4th and 10 עם 3:30 על השעון שאם בריז לא מתקתק – המשחק גמור (והוא תיקתק, כי זה בדרך כלל מה ש-QB תותחים עושים – מצילים את המאמנים הטפלונים שלהם).

לטפלון שון אף אחד לא זוכר את ה-3 שנים רצופות של 7-9 בלי להגיע לפלייאוף עם QB HOF

מה שזוכרים לטפלון שון זו זכייה בסופרבול מלפני 10 שנים ושהוא בעיקר נראה כמו איזה אריסטוקרט ולא שמן משופם רחמנא לצלן. עליו אפשר לסמוך במשחקים גדולים והוא יודע לנהל שעון וסיטואציות.

קואלה בר 22 בינואר 2019

״טפלון שון״ הושעה לשנה מהליגה, כי דרש מהשחקנים שלו לפצוע שחקנים יריבים, וגם הגיע לסופרבול היחיד שלו בזכות זה שפצע קווטרבק יריב (ברט פארב, בעונה משוגעת במינסוטה)

נתי 22 בינואר 2019

מסכים כמעט בהכל: מדהים אותי איך כל התקשורת דיברה על "עלו לארבע הגדולות ה-4 עם המאמנים הכי טובים". רגע, אז פיטרסון מפילי פתאום כבר לא גאון? לא מבין את אינספור הנראטיבים שמנסים למכור לנו.
מה שכן, על זה שהסיינטס מסרו פעמיים (נדמה לי שבאמצע הייתה ריצה אחת) ולא רצו לפני הדגל שלא נזרק דווקא ראיתי הרבה ביקורת.
אגב, אני תמיד תוהה על ביקורת כזאת (בלי קשר כעת לפייטון/ריד: הרי הביקורת הזו אומרת "עדיף להיות ביתרון 3 עם דקה בשעון ליריב ללא פסק זמן על פני ניסיון למצות פוטנציאל לטאצ'דאון+אכילת שעון" (המצב בו המסירה נתפסת). שאני מבין את ההיגיון שלה. מצד שני כבר היו דברים מעולם, ע"ע נס מיאמי השנה, מינסוטה שנה שעברה ועוד. נכון שהסיכוי לניסים כאלה קטן, השאלה אם בעיניך הביקורת הזו מוצדקת חד-משמעית? שוב, בלי קשר לאנדי ריד, וכל הוויכוח הקודם שהיה כאן…

Maldini 22 בינואר 2019

קודם כל שלא יובן שאני חושב ששון פייטון מאמן גרוע או משהו כי זה רחוק מלהיות המצב. הוא מאמן תותח עם מוח התקפי חריף ובשורטליסט מאוד מצומצם של מאמנים שהייתי רוצה לצאת איתם למלחמה. הביקורת שלי היא נטו על הנראטיב והפרספשן. איך מאמן אחד יכול לדפוק אינספור סיטואציות שעון ומשחק (ואני עוקב אחרי פייטון עם פינצטה כבר תקופה ארוכה והוא אחד המחרידים בזה בליגה) וזה לא יידבק אליו בזמן שאצל מאמן אחר יש מאמרים מוכנים מראש עם ביקורת קטלנית עוד לפני שהמשחק של הקבוצה שלו אפילו התחיל.

בקשר לשאלה שלך – זה מן הסתם לא שחור ולבן ותמיד כולם גאונים בדיעבד לפי התוצאה הסופית של המהלך. לכן אני אישית מנסה להימנע מזה ותמיד שופט בזמן אמת מה לדעתי הפלייקולינג האופטימלי בסיטואציה הספציפית. במקרה הנ"ל, גם אם החלטת שאתה "אגרסיבי" והולך על הגרון עם מסירה – שני הדאונים הראשונים חייבים להיות ריצות כדי לוודא שהשארת את היריבה בלי שני פסקי זמן שנותרו להם. זה הבייסיק. אחרי שעשית את זה אתה צריך להחליט בהתאם למשתנים (איכות ההגנה שלך, איכות ההתקפה היריבה, מה התוצאה, קרי – האם פילד גול יספיק ליתרון 3 בלבד והיריבה תצטרך לעבור "רק" 40-50 יארד כדי להגיע לעמדת פילד או 4+ שיחייב אותה לעבור את כל המגרש) אם ללכת על מסירה בדאון השלישי או ריצה שבה הוורסט קייס סנאריו יהיה שאכלת עוד 40 שניות מהשעון לפני הפילד גול והשארת את היריבה עם דקה על השעון ללא פסקי זמן.

יובל 22 בינואר 2019

מאלדיני, לשאלתך המלומדת "איך מאמן אחד…וכו'" יש תשובה מלומדת לא פחות:

https://en.wikipedia.org/wiki/Hank_Baskett

מאז המהלך ההוא בסופרבול, הוא יכול לעשות מה שהוא רוצה ולהפסיד כמה ואיך שרק יוכל. לעד ידבק בו הדימוי של המאמן המוצלח והנועז שתמיד יעשה את הדבר הנכון.

7even 23 בינואר 2019

האמת…כיוון שאני גר בארץ, ראיתי את המשחק בערוץ 5(הפעם היחידה בשנה שאני שם על הערוץ הזה בטלוויזיה) כי אצלי איכות שידור לפני הכל.
שניה לפני המהלך ההזוי שפייטון החליט ללכת בו על זריקה שחסכה למקוויי פסק זמן… שני החבר' ה באולפן אמרו ש (תופים….) 'הוא צריך ללכת על זריקה'.
חשבתי שאני הוזה כששמעתי את זה.

עכשיו אני תוהה רגע משהו – יכול להיות שאני מהסלון הנח שלי בבית, עם מזגן על חימום, כמובן חושב יותר בבהירות מפייטון שמקבל על זה עשרות מיליונים. וכמובן משני החבר'ה באולפן מסתבר…
אבל איך זה שעשרות או מאות מיליונים מבינים מה צריך לעשות במקרה כזה, ודווקא הבנאדם הכי חשוב לאותו רגע, לא מבין ?

אלון3131 23 בינואר 2019

זה תופעה מעניינת מאמנים שמתחכמים יותר מדי. סטייל פיט קארול והמהלך המפורסם הסופרבול מול הפטריוטס.

ליאור (אחד מתוך רבים, מסתבר) 22 בינואר 2019

פאטס – קנזס סיטי היה ממש משחק טוב ושווה היה להשאר ער בשבילו
ההרגשה היתה מייקל מול קובי צעיר כמו באולסטאר ההוא. בטח ברבע הרביעי

רוני 22 בינואר 2019

שתי הקבוצות הפחות ראויות הגיעו לסופרבול. הצ'יפס ובעיקר הסיינטס נשדדו. לא אומר שהייתה קונספירציה אבל לא לקרוא פאול על הכניסה בשחקן סיינטס? לשרוק על נשיפה על בריידי? גם הריברס של הקריאה לפאמבל של אדלמן לא ברורה. איך היה שם עדויות חותכות שהוא לא נגע? משחקים אדירים ובידור מהנה אבל בלי הרבה ערך ספורטיבי.

קואלה בר 23 בינואר 2019

קצת הגזמת לא?
השריקה על בריידי היתה טעות שיפוט קלאסית, אבל עם השפעה לא כזו גדולה על המשחק.
לגבי אדלמן, לא היתה שם שום נגיעה, וההחלטה במילא לא השפיעה כי איבדו את הכדור במהלך אחרי זה והחזירו אותו 3 יארד קדימה מהפאמבל.

להגיד שלא היה ערך ספורטיבי? קצת מוגזם.

7even 23 בינואר 2019

נסחפת. מעט..

צחי 24 בינואר 2019

כמה תובנות.
1. הליין בוגאס לשני משחקים שייגמרו בהארכה היה 1:85.
2. הליין אובר/אנדר במשחק השני היה 56 נקודות. כל מי ששם אנדר היה מאושר עד תחילת הרבע הרביעי.
3. לא יודע מי יותר מסכן. אוהדי ניו-אורלינס או אוהדי הצ'יפס. שני המשחקים יכלו בקלות ללכת גם לכיוון השני. במחשבה שניה- אוהדי קנזס סיטי. כי זו שנה שניה ברציפות (לפני שנה זו היתה מינסוטה) של טרגדיה ספורטיבית. קרן האור- יש להם קווטרבק שיביא אותם בקרוב לסופרבול.
4. ההחלטה הכי אמיצה- של שון מקוויי בהארכה, ללכת על שער שדה מ 56 יארד. אם זה לא בפנים ניו-אורלינס מקבלת את הכדור במרכז השדה, 20 יארד מהנצחון.
5. שתי הבעיטות של גרג-דה-לג, מ-48 יארד לשיוויון ומ-56 יארד לנצחון, מול קהל מטורף באצטדיון סגור כשאי אפשר לשמוע את עצמך חושב, הם מופע הבעיטות הטוב ביותר מאז אדם ויניטיארי מול אוקלנד באייס-בול לפני 17 שנים ואת מי נצחה ניו-אינגלנד אז בסופרבול? ואיך קראו למאמן ולקווטרבק הצעירים שלה? רמז- הם עדיין כאן.

Comments closed