מלחמת שלושים השנים – הנה זה בא!

הפרמייר ליג פותחת עונה. גם ליברפול, שמחפשת תואר אליפות ראשון אחרי שלושים שנה

"אתה חייב לרוץ הכי מהר שאתה יכול כדי להישאר במקום. אם אתה רוצה להתקדם אתה חייב לרוץ לפחות פי 2 יותר מהר"

המלכה האדומה, אליס בארץ הפלאות

הייתי בטוח שאחרי העונה האחרונה אני אזדקק לכמה חודשים כדי להתאושש. בכל זאת, זה היה מסע רגשי מטורף ברכבת הרים שהסתיים בשיא מטורף. איך עולים משם?

ובכן, מתחילים עוד עונה. והיא לא יכלה לבוא מוקדם מספיק. אני יודע שבקושי תחילת אוגוסט והיה לנו קופה אמריקה ואליפות אפריקה ויורו צעירות ומונדיאל נשים אבל שום דבר מזה הוא לא הדבר האמיתי. ומה אני אגיד לכם – התגעגעתי לראות את ליברפול משחקת. סליחה, אני אתקן את עצמי – התגעגעתי לראות את ליברפול, אלופת אירופה, משחקת. וכן, יש לנו עוד סיפור קטן לסגור. אתם יודעים, איזה עסק של 30 שנה שעדיין פתוח.

יש רק בעיה אחת קטנה: יש תחושה שהלכנו אחורה. זה נכון שלא איבדנו אף אחד, קיץ שני שאף שחקן משמעותי לא עזב (סטארידג', עם כל אהבתי אליו, ומורנו, עם כל תיעובי אליו, לא היו משמעותיים. שנה שעברה צ'אן עזב. מה קורה איתו באמת, נהיה אלוף עולם עם יובה?) אבל כשמסתכלים מסביב, בהתאם לפתגם של המלכה האדומה – כולם רצו מהר ורק ליברפול נתקעה קצת ונשארה מאחור.

אפשר להתדיין האם הארי מקגוויר שווה את המחיר שלו, אבל יחד עם ואן ביסאקה קשה להאמין שההגנה של יונייטד לא תשתפר. והאמת שהמכירה של לוקאקו היא גם מבחינתם הדבר הנכון, מפנה את הבמה לגמרי לראשפורד, שלדעתי יהיה טוב יותר בחוד. טוטנהאם, בניגוד לשנים קודמות, עשו גם הם מקצה שיפורים נרחב ומגיעים בפעם הראשונה לעונה לא רק עם הרכב ראשון מעולה אלא גם עומק משמעותי. ארסנל גם היא עשתה רכש לא רע אבל ההגנה והקישור האחורי עדיין מאוד רכים, מה שימנע ממנה להפוך לקונטנדר אמיתי (אבל בוי, יהיה מאוד כיף לראות משחקים שלהם). צ'לסי, ובכן, הם יצטרכו להתרגל לחיים בלי אדן האזר. באמת שאין לי מושג איך הולכת להיות העונה שלהם.

מה שמשאיר אותנו כמובן עם סיטי. לא היתה התחזקות אדירה, אבל עדיין נעשה לא מעט רכש שיוסיף להם עוד עומק. כאילו היה חסר להם כזה. צריך להודות בזה – במצב הנוכחי, הסיכויים להתחרות בסיטי, השילוב של הכסף עם פפ, לא ממש אופטימיים. זאת קבוצה בלי חולשה, ששום פציעה כנראה לא תיפגע בה (כמו שראינו בפציעה של דה ברוינה שנה שעברה) ומאומנת על ידי מי שהוא כנראה המאמן הטוב בעולם.

והנה חזרנו לליברפול. כמו שאמרתי, לא היו עזיבות אבל גם לא היו רכישות. אם לא לוקחים בחשבון כל מיני בלמים ג'ינג'ים בני 17 או ילדים בני 16. רשימת הרכש ההכרחית בקיץ לא היתה ארוכה אבל לא סימנו וי על שום סעיף בה. לא הגיע מגן מחליף לרובו (וגם קליין, שהיה הבקאפ הפוטנציאלי לטרנט, נפצע), לא הבאנו בלם במקום לוברן והכי חשוב – לא הבאנו גיבוי לשלישיה הקדמית. וזה בעונה שבה אנחנו מתחרים בשבעה מפעלים שונים, כשכל אחד מהשלישיה הקדמית שיחק בטורניר קיץ שנה שניה ברציפות.

אבל, מאמינים בני מאמינים אנחנו. במיוחד מאמינים ביורגן קלופ. וקלופ כן אמר דבר נכון – החזרה של אוקסייד צ'מברליין ושל ברוסטר היא תוספת חיזוק לעומת שנה שעברה. לא יודע אם זה כמו "רכש חדש", במיוחד כי אני לא בטוח שברוסטר מסוגל לספק את המספרים מקדימה, אבל בהחלט מדובר בתוספת של עוד שני שחקנים לרוטציה. תוסיפו לזה את נאבי קייטה שרק לקראת סוף שנה שעברה (לפני הפציעה) התחיל להראות ניצוצות, ואת אוריגי שאמור להיות מסוגל לתת גם הוא מספרים כמו שראינו בסוף העונה, ואנחנו מקבלים סגל מספיק רחב להתמודדות ארוכה. ואם זה לא יספיק, תמיד יש את חלון ינואר.

***

אז מה יהיה?

הנה אני חוזר לקטע שבו אני פחות אופטימי: אני לא רואה דרך שבה ליברפול מצליחה לשחזר את העונה הקודמת. לא כי אין לה סגל מספיק טוב או כי התחרות קשה יותר (מה שנכון כנראה) אלא פשוט כי זאת היתה עונה מטורפת. וצריך להודות שנהננו בה מהמון המון מזל. הגול של אוריגי נגד אברטון, החמצת הפנדל של מאחרז מולנו, הגול של סטארידג' נגד צ'לסי, הגול העצמי נגד טוטנהאם ועוד לא מעט גולים בדקות האחרונות. בעוד אצל סיטי לא היה גול ניצחון שהובקע אחרי דקה 70, אם אני זוכר נכון. וזה לפני שלוקחים בחשבון את העובדה שקבוצות יהיו יותר מוכנות מולנו. אני יודע שואן דייק הוא אליל אבל אני מתקשה לראות איך הוא מסוגל לייצר עוד עונה מושלמת כמו העונה האחרונה. כל שחקן עושה טעויות בסוף. וזה גם נכון לגבי שאר ההגנה שלנו שבאמת היתה מושלמת שנה שעברה. קשה יהיה להתעלות על זה.

זה לא אומר שאני מוותר על מאבק האליפות מראש. הייתי אומר שיהיה קשה מאוד לסיטי לשחזר גם כן את העונה הקודמת – אבל ראינו שנה שעברה שזה בדיוק מה שהיא עשתה. לנפק שלוש שנים רצופות של זה? נראה קשה מאוד, אבל סיטי הזאת קבוצה אדירה. להערכתי, אין סיכוי שליברפול עושה שוב עונה של 95+ נקודות. אם נצליח להיות בקצב של 85-90 נקודות, נהיה במירוץ ואולי אולי סיטי ייכשלו פה ושם ונצטרך לנצל את ההזדמנות. כמו שאמרתי – לא אופטימי.

בהעדרה של תקווה אמיתית למאבק אליפות, אני אתמקד בדברים שאני מחכה להם בליברפול:

– ג'ו גומז הופך לבלם השני ליד ואן דייק: מאטיפ עשה שנה שעברה עבודה אדירה בחצי השני אבל בהשוואה לגומז הוא איטי יחסית ובסוף – גומז הוא בלם העתיד של המועדון (וגם נבחרת אנגליה).

– אוקסייד-צ'מברליין וקייטה מנפקים תוצרת התקפתי במרכז המגרש: רק 12 שערים כבשו הקשרים שלנו שנה שעברה, וזה כולל גם את הפנדלים של מילנר. נכון שפיצינו על החוסר תרומה בקישור על ידי המגנים שלנו שבישלו מספר מדהים של שערים, אבל אני מניח שהקבוצות ילמדו את הטריק ואנחנו נצטרך גם יכולת לאיים על השער מהקו השני על מנת לאפשר קצת פחות צפיפות מקדימה. פה נכנסים אוקסייד-צ'מברליין וקייטה ששיחקו ממש מעט שנה שעברה. ביחד, הם מסוגלים להביא את האיום ההתקפי שכל כך היה חסר לנו.

– ראיין ברוסטר – כמו שאמרתי, אני לא תולה בו תקוות עצומות ותכלס יש לא מעט שחקנים לפניו. אבל, כמו שראינו במקרה של אלכסנדר ארנולד, כל מה ששחקן צריך זה הזדמנות. ועם כל המפעלים השנה, הוא אמור לקבל את ההזדמנויות שלו. אני חושב שאם לא היינו מביאים גביע בסוף העונה שעברה הרי שהיה לחץ על קלופ לעשות רכש ולשדרג. עכשיו שהוא הביא את התואר הנכסף, הרי שאין עליו לחץ בכלל והוא רוצה לנסות להביא עוד שחקנים מקומיים צעירים לתוך הקבוצה, כשהפעם ברוסטר הוא המטרה (והעובדה שווילסון נשלח בהשאלה ולא נמכר אומרת שאולי הוא יהיה המטרה בשנה הבאה). זה יגרום לי עונג עצום לראות את ברוסטר הופך לחלק אינטגרלי מהרוטציה. בסוף, אין דבר שאוהד אוהב יותר מאשר לראות שחקן מקומי הופך לכוכב במועדון שלו.

– ספיקינג אוף וויץ', תקראו את המאמר הנפלא הזה שאלכסנדר ארנולד כתב (או שמישהו כתב בשבילו, זה עדיין מקסים)

– אחרון אחרון חביב – אני אשמח לעונה עם קצת פחות התקפי לב. כאילו, אני אשמח לאותן תוצאות כמו שנה שעברה, אבל אפשר אולי פשוט לגמור משחקים קצת יותר מוקדם? הייתי רוצה לראות את הילדים שלי גדלים ואני לא בטוח שהלב שלי יעמוד בעוד הרבה כאלו.

קדימה, לעוד עונה אדירה. ובכל זה חשוב לזכור: ליברפול היא אלופת אירופה. אני עדיין מתקשה להאמין.

תביא חלוץ ניסו
Men of Anfield

33 Comments

איציק 8 באוגוסט 2019

יש את הפתגם "התקווה מתה אחרונה" אז אנחנו נאחז בה.
אני כאוהד האדומים מהדרום, בנוסף לאדומים שבפוסט, המתנתי 40 שנה, אז 30 שנה קטן עלינו.

משה 8 באוגוסט 2019

גול של קומפאני מעשרים וחמישה מטר לחיבורים, אגוארו דוחק שער דרדלה מחצי נבדל ופודן כנ״ל הם רק חלק מהאירועים שאני זוכר בריצה המטורפת של סיטי. הייתה להם מנת המזל שלהם.
פפ ממשיך להתבכיין אחרי שקנה את רודרי וקונסאולו במאה מיליון יורו – מאמן גדול אבל חסר קלאסה, מעדיף את קלופ בכל יום נתון.
גם אני הייתי סקפטי לגבי העונה עד המחצית המצויינת שנתנו נגדם ביום ראשון (ישבתי ביציע של אוהדי סיטי, איזה חבורת למלמים). יש לי קצת יותר אמונה כרגע.

Matipool 8 באוגוסט 2019

יש יותר מזל מההצלה של סטונס עם אחת עשרה המלימטר המזוינים וגם זה מריבאונד לקורה של מאנה?
תיקו במשחק הזה ואנחנו מסיימים שתי נקודות מעליהם ועונה ללא הפסדים.
חשבתי שנגמלתי מהזיכרון הזה וכאב הלב אבל הבוקר כשקראתי ברכבת את הכתבה של הופמן בישראל היום לקראת פתיחת הליגה, הכל חזר בגדול (קורא שם רק על ספורט עולמי, מדור התרבות ושאלות הטריוויה).

אבי גלברט 8 באוגוסט 2019

אריאל, מילה במילה. כתבה מדוייקת לגמרי. הסיבה היחידה שאני רואה שקלופ החליט לא לעשות רכש היא שהבעלים רוצה לצבור כסף להגדלת אנפילד.
אני מעריך שחוץ מברוסטר, קלופ יריץ גם את אליוט הובר וקנט שיוכל. לא הזכרת את שריקי וקלופ אמר במפורש שהשנה ישותף יותר. נשארנו למעשה רק עם חור אחד גדול וזה מחליף לרובו. אולי קלופ רואה בלארוצי את המחליף למרות שקשה לי להאמין. שאר הסגל מגובש, מתואם, רץ ביחד ואם החזרה של קייטה, אוקס ולאלנה אולי באמת זה מספיק. השאלה למה… לאליפות קשה לי להאמין, סיטי מפלצתית, התחזקה, והוכיחה שיכולה לעשות עונות של 95 פלוס ברצף. אנחנו נצטרך להוכיח זאת השנה. אני כמוך גם חושב שהשיא היה שנה שעברה… הצטברות של הרבה גורמים שפעלו לטובתנו. יהיה ממש קשה עד בלתי אפשרי לשחזר עונה כזאת. הכול תלוי לדעתי במאבקים הפנימים בטופ 6. חוץ מצלסי, כולן התחזקו בצורה כזאת או אחרת .
שנה שעברה היתה מטורפת מכל הבחינות ומרגשת בטרוף. כני קונה כבר היון תשעים אחוז מזה (מהרגש)… יאלה שיתחיל כבר…

עמית הלבבי 8 באוגוסט 2019

השאלה היא – למה???? לא היה צריך להפציץ רכש כמו סיטי. סתם איזה מגן שמאלי של סלטיק ואיזה החלוץ החמישי בטיבו בבונדסליגה. לא משהו שאי אפשר לסגור בפחות מחמישים מליון.

Matipool 8 באוגוסט 2019

טור קולע ומציאותי, אריאל.
גם אני רציתי שגומז יתמקד בלהיות בלם מעולה כמו שהיה בעונה שעברה עד לפציעה אבל הוא יצטרך לגבות לא מעט את ארנולד.
טירוף שאין גיבוי לרובו חוץ מהילד. מילנר כבר לא מתאים לזה בגיל 34. לא יהיה נעים לראות אותו כמגן מול סילונים כמו זאהה ופפה.
ווילסון – למה להשאיל אותו? אם לא הבאנו אף אחד לגיבוי למאנה, למה לא להשאיר אותו (שאק משחק בימין בד"כ ואוריגי הוא לא ווינגר)? יש לו רגל שמאל נהדרת מרחוק והוא בועט חופשיות מעולה.
כתבתי לפני שבוע אצל דורפן שאאמין שאולי נצליח לתת פייט לסיטי אם סאנה יימכר לבאיירן. רצה הגורל ובמקום להימכר הוא נפצע כנראה לעונה שלמה. לא נעים אבל זה מגביר את הסיכויים שלנו.
אני מופתע שסיטי לא הביאה בלם במקום קומפאני וחושב שאולי זו נקודת התורפה שלה עם שלושה בלמים בכירים בלבד כשאחד מהם זה אוטומנדי.
שיהיה לנו בהצלחה ואמן בלי פציעות. מישהו כבר ספר שיש פוטנציאל ל-77 משחקים.

ערן (המקורי) 9 באוגוסט 2019

מה הכוונה אמן בלי פציעות? ברור שיהיו פציעות, לכל קבוצה. זה חלק מהענף לאור המאמץ הלא אנושי שבאימונים ומשחקים, בטח בעומס מטורף כמו שיהיה לנו העונה. ועל פציעות שרירים ודלקות מצטרפות תקריות ותיקולים נגד יריבים. ניתן רק לקוות שלא יהיו לנו פציעות של שחקני מפתח (דה ברוינה שנה שעברה וסאנה השנה, בסיטי). השאלה היא מה העומק בספסל להתמודד עם זה. לפפ יש עומק מטורף. לנו לא.

Matipool 9 באוגוסט 2019

ברור שיהיו אבל מה אכפת לי לכתוב. נתפשר על לפחות שלא יהיו פציעות קשות.
אגב – לפפ אין עומק בעמדת הבלמים (זוכר בעונה שעברה את פרננדיניו עושה שטויות בעמדה) ועכשיו אין לו את קומפאני.

מה זה משנה? 8 באוגוסט 2019

גם ככה סיטי תהיה אלופה

אריק 9 באוגוסט 2019

קבוצה צריכה להתחדש ולהתרענן גם אחרי אליפויות טו שנות שיא.

Matipool 9 באוגוסט 2019

לגמרי.
אפשר להגיד שהתרעננו עם אוקס בתקווה שהוא אכן התאושש וחוזר לעצמו אחרי הפציעה.
חושב ואפילו די בטוח שקייטה יהיה פקטור רציני העונה אחרי עונה לא פשוטה מבחינתו.
עדיין היה צריך להביא שני שחקנים לסגל הרחב (גיבוי למגן שמאלי וגיבוי למאנה וסלאח).

ארם אבירם 9 באוגוסט 2019

מדויק למעט הנטיה התמידית שלנו לחשוב שרק לנו יש מזל ורק אנחנו ניצחנו במקרה ולא בזכות. גם את הנצחונות "בפוקס" שלנו, אנחנו ייצרנו וגרמנו להם עם לחץ גדול, אמונה ומאבק עד הרגע האחרון. הם לא נפלו עלינו כמן מהשמיים. גם לסיטי היה המון מזל העונה, כמו שכבר ציינו מעליי.
לדעתי, הסיכוי שסיטי לא תשחזר עונה שלישית ברצפיות עם מעל 95 נקודות, היא רק אם אכן התחזקות של קבוצות אחרות תבוא לידי ביטוי. אם המאבקים בטופ-8 יהיו שווים יותר וקבוצות יקחו נקודות אחת מהשניה, כולל מסיטי, או אז יהיה סיכוי לליברפול לזכות באליפות. עונה נוספת של ריצה בשני ראשים של סיטי וליברפול שכמעט לא מפסידות נקודות, תסתיים כנראה באליפות נוספת של סיטי.

בלוג הכדור הוא הכול 9 באוגוסט 2019

כמה הערות:
1. עדיין אין תחליף ראוי למקרה שפירמינו נפצע.
2. בהגנה חסר מחליף ראוי למגן שמאל.
3. בקישור צריך שחקן משלים ושחקן נוסף כמחליף לפביניו. קייטה לא הרשים יותר מדי בעונה הקודמת. פביניו בורג חשוב ולמעשה ההגנה מתחילה ממנו והעומס עליו יהיה רב.
4. צפויה כמות משחקים בלתי סבירה. מקווה שבגביעים המקומיים ייתנו לדור ההמשך לצבור דקות משחק.

איאן ראש 9 באוגוסט 2019

מסכים בגדול שסיטי עדיין פיבוריטית אבל המטרה השנה היא אליפות. גם אני חושב שהיה מקום לחיזוק (לפחות שניים) אבל מצד שני, אם מבצעים ת'רוטציה בצורה נכונה שמתפרשת על כל המפעלים אפשר שסגל שרץ יחד ומכיר אחד את השני יתן יותר (זה לדעתי משהו שמחזיק שנה-שנתיים). בסה"כ מהמשחק נגד סיטי נראה שנקבל עוד מאותו דבר (השנה שעברה).

מורדי 9 באוגוסט 2019

גם ללאנה חוזר שזה בעניי חיזוק אדיר
לקישור ראינו את התרומה שלו נגד סיטי בראשון

ran 9 באוגוסט 2019

שלישיית התקפה שלנו כולם בני 27,
הסטטיסטיקה אומרת שהם חווים כעת את שנות השיא שלהם.
הנחה סבירה תהא שבתום העונה הזו, ודאי אם לא נזכה באליפות, אחד או שניים מהם ימכרו.
וילסון היה חייב להשאר או להביא שחקן כנף צעיר להריץ אותו העונה. בנוסף, ברוסטר צריך זמן להבשיל להפוך לגורם משמעותי ובעומס השחקנים לפניו, לא ברור כמה ישחק. לדעתי ההסתמכות של אוקס והצורך שאוריגי יצר לשתף אותו יותר, יפגעו בנו העונה.
סיטי נראו מדהים במחצית הראשונה במגן הצדקה, הקישור שלהם הניע את הכדור באופן מושלם והנדרסון הסתובב עם פרצוף של שמישהו יביא לי כבר אקמול מכל הפרפורים האלה.
מה שגורם לי לחזור על דברים שכבר ציינתי בעונה הקודמת, קייטה איש המפתח העונה, השאלה האם יש לו את זה.

Amir A 9 באוגוסט 2019

העונה שלכם עוד לא התחילה וכבר כל אוהדי ליברפול כאן מתחילים ליילל.
מַה-שֶּׁהָיָה הוּא שֶׁיִּהְיֶה וּמַה-שֶּׁנַּעֲשָׂה הוּא שֶׁיֵּעָשֶׂה וְאֵין כָּל-חָדָשׁ תַּחַת הַשָּׁמֶשׁ

זיזו מפעם 9 באוגוסט 2019

סיטי כבשו לא מעט שערי ניצחון אחרי הדקה ה-80.. ככה שזה מתקזז עם הפוקסים שלכם..
קשה לי להאמין שאתם וסיטי תצברו אותן כמות נק' כמו בעונה שעברה. מה שכן, חוץ מסיטי ואתם אין מתחרות של ממש על האליפות. לצערי כמובן, אוהד יונייטד

אריאל גרייזס 9 באוגוסט 2019

לך תבדוק, אין אפילו אחד כזה. הכי מאוחר היה השער של קומפני

אסף שלום 9 באוגוסט 2019

תכלס אם מוצאים את העניין של הכבוד לא מבין למה לא לקחו את קוטיניו בהשאלה. הוא בדיוק השחקן היצירתי שחסר לנו בקישור והשחקן שיכול לתת גול שהכל נראה תקוע
אז נכון הוא כאילו בגד אבל יאללה זה כדורגל מקצועני.
ראינו איזה עונה סוארז נתן אחרי שהוא התחנן לעבור לארסנל (אלוהים אני עדיין לא מאמין שהוא באמת רצה לשחק שם…)

TD 9 באוגוסט 2019

קלופ לא משאיר שחקן שלא רוצה להישאר ואני לא רואה אותו מחזיר כזה שחקן לחדר ההלבשה, במיוחד אחרי כל ההצגות שעשה כדי שייתנו לו ללכת (פציעות, העדרויות, העלבויות וכו'). לא נראה לי שקלופ יכול לעבוד עם כזה שחקן ולא משנה כמה הוא טוב (ובמקרה של קוטיניו גם יש סימן שאלה על התאמה לצורת המשחק).

משה 9 באוגוסט 2019

שום סיבה לקחת את קוטיניו חזרה. כולם שוכחים כמה תקועה הייתה ההתקפה שלנו איתו. הוא שחקן טוב אבל לא בשבילנו – או לא מתאים.

משה 9 באוגוסט 2019

* הוא

רני 9 באוגוסט 2019

אין שום היגיון להביא שחקן קישור נוסף, בטח לא אחד שעשה חצי שביתה איטלקית כדי לעזוב. אנחנו צריכים להחזיק אצבעות שקייטה יממש העונה את הפוטנציאל ושברוסטר יתן תרומה שתאפשר רוטציה בהתקפה. אוריגי, כפרה עליו, ימשיך לספק שערים, אבל אין לו אימפקט אחר על משחק ההתקפה והוא לא תחליף מספק לשלישיה הקדמית.

שימחה ריף 9 באוגוסט 2019

1.סיטי
2.טוטנהאם
3.ליברפול
4.יונייטד
5.ארסנל
6.צ'לסי

טל 12 9 באוגוסט 2019

מקווה ליציבות כמו בעונה שעברה – להיות בתמונת האליפות עד הסוף- אבל קשה לי לראות איך אפשר לשחזר את התוצאות של העונה שעברה, זה נראה לי כמעט בלתי אפשרי.

היכולת של הנדרסון, ארנולד ואוריגי בסוף העונה שעברה מעודדים. אם העונה שלהם תתחיל כמו שהסתיימה כבר קבלנו שדרוג. וקצת מזל לא מזיק- בעיקר עם סגל קצר בהגנה.

yaron 9 באוגוסט 2019

קבוצה שהמטרה המוצהרת שלה היא אליפות עושה לפחות רכש אחד שהוא סטייטמנט. כזה שמשדר ליריבות, לשחקנים ולאוהדים מסר של אנחנו כאן ואנחנו הולכים עד הסוף. זה לא חייב להיות מגה סטאר.
ליברפול מזכירה לי את ב"ש עד האליפות הראשונה, פחדו להגיד את המילה, פחדו להתאכזב.
זה לא אומר שלא תהיה אליפות.
בלי קשר,
יש לי הרגשה שטוטנהם השנה ייתנו פייט אדיר.

jhkj 9 באוגוסט 2019

מסכים, בטח כשהמתחרה העיקרית פגעה בינגו, טוטנהאם באמת הביאה טונות של כישרון, ושאר הליגה התחזקה בזמן שמרגיש שליברפול קפאה על השמרים

דור 9 באוגוסט 2019

מה זה רכש שהוא סטייטמנט-אבל-לא-סופרסטאר-שמשדר-שאנחנו-כאן-עד-הסוף? יש לך דוגמה?

yaron 10 באוגוסט 2019

אלמוג כהן במכבי נתניה :-)

ארז (דא יונג) 10 באוגוסט 2019

כמה סיבות לאופטימיות:

אפשר לבנות על שובע של סיטי אולי. או על התמקדות אפילו רבה יותר בצ'מפיונס. או על יהירות של פפ שינסה להמציא את הגלגל מחדש כדי לזכות ברוב תשומת הלב וההערכה (דברים שקרו בעבר).

cookie-monster 10 באוגוסט 2019

כשראיתי את התוצאה של סיטי מה שעבר לי בראש זה – הנה שוב הכל מתחיל.

אבל גם על סיטי התחילת עונה שעברה לא האמנתי שתתקרב ל100. ומה קרה ?

החוקים הישנים לא תופסים יותר. יש חוקים חדשים.

וציטוט גאוני מעליסה.

קורדל סטיוארט 11 באוגוסט 2019

רק בגלל העונה הארוכה והעומס הצפוי היה מרגיע אותי אם היה עוד בלם איכותי בסגל במקום לוברן.מצפה ששקירי יקבל יותר דק ברוטציה ויהיה יותר משמעותי משנה שעברה כדי שגם הוא יהווה אופציה התקפית ראויה לעונה המתישה.

Comments closed