חופשה בווילה

חופשה ביוון. ביום הראשון אנחנו ממהרים בדרך הררית, ומגיעים לחוף מבטחים 5 דקות לפני המפגש מול סיטי. סטרימינג משובח, בירה קרה ביד עם עוד בקבוק של ציפורו, הכל מושלם.

ואז החזרה. משחק קשה מול וילה. אני מוותר מראש. יום נהיגה בלי סיכוי ממשי להספיק לראות משהו. בדרך חזרה אני מציץ בשעון. ליד האולימפוס בת-זוגי אומרת אולי נעלה, יאללה מטפסים עם האוטו, מגיעים לליטוכורו, כפר קטן, והנה אני רואה דרך השמשה בתי קפה, עם מסכים, ירוק של דשא, ליגה יוונית או פרמייר ליג? כבר אמורה להתחיל מחצית שניה. והנה פתאום הלב שלי מחסיר פעימה. אני בטוח שראיתי את אוסקר. אבל בת-זוגי רוצה לעלות לאולימפוס. אז אני מוותר. נוסעים 15 ק״מ של פיתולים. ואז מגיעים לבקתה קטנה עם בית קפה מלא גרמנים. יפה, אני משער. ומסתובבים בדרך חזרה. עוד 15 ק״מ של התפתלויות. חוצים שוב את הכפר והמשחק כבר מאחורינו.

מישהו רוצה לספר לי מה היה?

 

התיקו בדרבי
ליגת שוקי ההון - פלה במדי האליבלסטה?

9 Comments

D! 27 בספטמבר 2014

לא ראיתי.

בשלב הזה של העונה אתם נראים הכי מחוברים ומוכנים.

אין שינוי מהמחזור הקודם.

תהנה בחופשה

אביאל 27 בספטמבר 2014

698 מסירות ב91 אחוזי דיוק – לדעתי המשחק הכי דומיננטי וטוב של צ׳לסי העונה – אמנם לא היו כאן הברקות כמו מול אברטון אבל שליטה טובה, הגנה יציבה ומשחק מאוזן בכל החלקים.

הגול הראשון ממבצע אישי של ווילאן (אוסקר), השני מכמה מסירות מהירות ומהלך קבוצתי מצוין (קוסטה) והשלישי יכולת טובה של קוסטה עם קצת מזל (ווילאן).

במשחק מול וילה שאוהבת להציק לנו מדי פעם ובטח שהם בכושר טוב מתחילת העונה זה מצוין – מתחיל להראות כמו מוריניו בעונה השניה – המבחן הגדול ביום שלישי מול ספורטינג, חייבים נצחון.

זורק מילה 27 בספטמבר 2014

מה זה כולם ביוון השבוע? תחילה דסקל,ועכשיו אתה? תהנה…

מה היה במשחק?מה שהיה הוא שיהיה.דייגו קוסטה ועוד שאר ירקות

גיא 28 בספטמבר 2014

משחק טוב שלנו

אוסקר ממשיך במומנטום מגביע הליגה (מזל שמוריניו נתן לו לשחק שם לצבור בטחון). אך היה צריך לסיים עם עוד אחד ובעט בזלזול וברשלנות מסוימת כדור חלש ואפשר למגן להרחיק מהקו. חתך הרבה מאוד שמאלה לכיוון הזאר במשחק, אני לא הבנתי את זה כל כך.

וויליאן-מחמיצן לא קטן, פרגן יפה לאוסקר לשער,וכבש בעצמו אבל הרס לדייגו קוסטה בישול א-לה הזארד, עם איזה כדרור מיותר.

קוסטה בא לדפוק כרטיס כרגיל, שער נגיחה מבישול נהדר של סאזר שגורם לי לאכול את הכובע בדיוק כשאני מתחיל לתהות למה הוא לא מרים אף כדור לרחבה (בעקרון סאזר הוא מגן מעולה, אבל התרוהה שלו להתקפה לא מספקת לטעמי, מול סיטי זה טוב וחשוב ההגנה, אך במשחקים כאלה הייתי רוצה לראות שימוש בפיליפה לואיז).

קהייל במשחק רע יחסית, אך בלי בנטקה אסטון וילה לא ממש מאיימת על השער וקורטואה קיבל clean sheet היום בלי לעבוד כלל (בעיטה אחת לא הכי מסוכנת שיש למסגרת)

חילוף מעניין של מיקל במקום הזאר-כאשר מיקל עבר לשחק ליד מאטיץ' וססק זז קדימה. לא ממש יצא לבחון את המערך הזה כי זה כבר היה בגרבאג' טיים.

מבחינת הסגל- אחרי 6 משחקים מול יריבות מגוונות נראה שפיליפה לואיז ,אותו מוריניו הגדיר כ"רכש החשוב ביותר", על 20 מיליון הפאונד שלו לא ממש נספר בשלב זה של העונה.
לואיק רמי ב10 דק' עשה פעולות יפות ומוכיח שהוא גיבוי מצוין לקוסטה. וויליאן מועדף ע"פ שורלה בהרכב-לא מובן לי למה.

לסיכום-משחק טוב, בשליטה מוחלטת שלנו מול קבוצה בינונית ועוד 3 נק' לאוסף

jm 28 בספטמבר 2014

1. וילה באה לשחק עם 11 שחקנים מאחורי הכדור. גם אחרי הגול הראשון של צ'לסי הם המשיכו בדרך הזו ולא ברור לי למה – כי יש להם שחקנים מעולים בהתקפה ובקישור. צ'לסי מנגד החזיקה בכדור באופן שקט ועם הרבה ביטחון לכן קורטואה לא ראה כדור.

2. מיקל לא נכנס על חשבון הזאר. מיקל נכנס על חשבון אוסקר וססק עבר לעמדה הקדמית יותר. שורלה נכנס במקום הזאר שאוקיי, הקבוצה נראת טוב גם בלי המהלכים שלו, אבל הוא חייב לקחת יותר יוזמה ולהראות יותר נוכחות ורצון לגעת בכדור – מוריניו החליף את הזאר לדעתי כי הוא היה לא טוב. ומיקל נכנס כדי לשמור על התוצאה ב2-0.

3. פיליפה לואיז עוד ישחק הרבה העונה והוא ישחק במשחקים סופר חשובים. הסיבה היחידה שאזפי משחק גם נגד קבוצות בינוניות היא לתת לאיבנוביץ חופש בהתקפה ולתת איזון בהגנה במתפרצות.

אביאל 28 בספטמבר 2014

היית אומר שהאזרד יצא יותר בגלל יום שלישי ופחות בגלל היכולת, תמיד מספיקה הברקה אחת שלו מול לא משנה איזה קבוצה כדי להביא לשער.

גיל שלי 28 בספטמבר 2014

אני עדין מבואס מזה שאני טס בדיוק כאשר הג'אינטס משחקים מול פילדלפיה, ממש הורס אותי

דוד 28 בספטמבר 2014

אם קוסטה לא יכול לשחק 2 בשבוע זה אומר שלא נראה אותו נגד ספורטינג?

JM 28 בספטמבר 2014

כנראה שלא. מה גם שיש ארסנל בראשון.

Comments closed