הנצחון בבוקסינג דיי

לעומת סטוק שנתנו פייט מצויין על 90 דקות וסיימו בתוצאה מינימלית של 2:0, התותחנים לא היו באמת במשחק בשום שלב, נכנעו לפוזשן איכותי של 65% וסיימו בהפסד צורב עם שני שערים לחובתם וללא שער זכות. וגרוע מכך, הם לא פצעו אף כוכב של צ׳לסי ולא זכו כלל בכרטיסים אדומים.

ווסט האם לא ממש באו למשחק הזה כמו שהם היו אמורים לבוא אליו אם הם רצו לצאת עם נקודות: הם עלו למגרש כאילו הם הפתעת הליגה או איזו קבוצה בטופ 4. במקרה זה היה נכון, אבל שחקנים כמו אנדי קארול מצליחים יותר כשהם אנדרדוגים מאשר כשהם מרוצים מעצמם, במיוחד בסטמפורד ברידג׳ שהתמלא באופן פלאי באווירה מחושמלת משהו מאז הצלפותיו של ז׳וזה. ביג סאם נראה כאילו הוא עדיין מדושן מארוחת החג, והרוגע שהקרין הוביל למשחק נרפה יחסית של היריבים.

לעומת סטוק שנתנו פייט מצויין על 90 דקות וסיימו בתוצאה מינימלית של 2:0, התותחנים לא היו באמת במשחק בשום שלב, נכנעו לפוזשן איכותי של 65% וסיימו בהפסד צורב עם שני שערים לחובתם וללא שער זכות. וגרוע מכך, הם לא פצעו אף כוכב של צ׳לסי ולא זכו כלל בכרטיסים אדומים.

החדשות הטובות משני המשחקים האלה עבורנו, הן הדומיננטיות המוחלטת, השערים בדקות הנכונות, אחד בכל מחצית, שליטה בהגנה, מעט מאד מאד מאד טעויות והשתתפות של כל שחקני השדה במהלכים ההגנתיים וההתקפיים.

וויליאן, שלרוב אינו זוכה להרבה קריאות התפעלות בבלוג זה, התעלה הפעם ואמנם שוב היה אנמי מול השער אך הלחץ שלו היה קטלני עבור המגינים. לכן אני רואה לנכון לציין אותו לטובה למרות שכולם שיחקו נהדר.

החדשות הפחות טובות הן, ואני מתחיל לחזור על עצמי, מיעוט הרוטציה, חילופים מאוחרים, והסתמכות גדלה והולכת על שחקני ההרכב הראשון. מצד שני, במקרה שייקראו לכך, אני די סומך על דרוגבה, שורלה, מיקל, רמירז, לואיס וזומה שייקלטו באופן מיידי בשיטה. ואולי כאן היופי של האסטרטגיה של מוריניו.

התוצאות מהמשחקים של המנצ׳סטריות רומזות על כך שלא רק אנחנו מחוברים כרגע. המשך הקרב על הליגה הולך להיות מרתק.

אבל עזבו אתכם מאליפות – נפגשים בראשון מול טוטנהאם.

רוצים לשמור על דה באזר אישית או קבוצתית? הנה המקום והדרך

 

#מכביבול – פודקאסט 021
לחגיגה שבהיכל

7 Comments

אביאל 26 בדצמבר 2014

משחק מצוין, זורם והיה צריך להיגמר עוד שניים-שלושה שערים לפחות, חשוב דווקא עכשיו ללכת על הפרש השערים, ראינו לא פעם שזה יכול לעשות את ההבדל לגבי אליפות.

גיא 27 בדצמבר 2014

אתה צודק אביאל, צריך לנסות לכבוש יותר כי אנחנו בדיוק בפער של ניצחון מהסיטי והפרש השערים יכול להכריע. אבל דווקא הפעם הקבוצה כל הזמן שיחקה קדימה וחיפשה את ההזדמנות לשער ואדריאן נתן יום גדול. מול האל, פאלאס ו-ווסט ברום היה נראה שברגע שהושג השער השני הקבוצה התחילה לשחק אחורה ולרוחב.

לגבי המשחק-דייגו עם עוד שער השתיק את המבקרים שטענו שהשערים שלו הם רק דחיקות/הזדמנות שנייה ברחבה-שער ענק שהוא בנה כמעט לבד.
טרי מאז יומולדת 34 רק ממשיך להשתבח-עבודה הגנתית במרכז המגרש היום שמנעה מווסטהאם לצאת למתפרצות וכמובן שער כבונוס.
קורטואה ענק-תענוג לראות אותו תופס כדור מקרן וישר מחפש למסור להתקפה מהירה. מאטיץ' זה מאטיץ' הגול השני שלנו שוב התחיל מחטיפת כדור שלו.
לא עפתי על וויליאן-הוא לא עשה את קפיצת המדרגה עדיין שציפו לה. לעשות עבודה טובה זה יפה ונחמד לעונת התאקלמות-אבל צריך כבר לתת גולים ולבשל-את זה שורלה עושה נפלא ולא ברור למה מוריניו לא נותן לו לשחק.
אוסקר מממשיך ברכבת ההרים-משחק טוב משחק בינוני..אם לא משתפר -מבחינתי לקחת לו את המס' 8.

אני לא רואה מצב בו סיטי לא מסיימת את חג המולד עם עוד 6 נק' מול ברנלי וסנדרלנד בבית,לנו לעומת זאת מצפים שני משחקים סופר קשים בחוץ. את סאות'המפטון חייבים לנצח כי כל הגדולות וליברפול ניצחו אותם הסיבוב וטוטנהאם זה טוטנהאם. נקווה שהחבר'ה ימשיכו ביכולת הנפלאה.

דורון (אחר) 26 בדצמבר 2014

התותחנים באמת לא היו במשחק, הפטישים לעומת זאת הפסידו בו

גור אילני 26 בדצמבר 2014

אה נכון, באמת התרנגולים היו נראים קצת מוזרים

ניצן נ. 26 בדצמבר 2014

אם אני לא טועה בראשון היונייטד מול טוטנהאם וצ'לסי בסאות'המפטון.

גור אילני 27 בדצמבר 2014

אז אתה רוצה להגיד לי שלא ניצחנו אתמול את הקדושים?

JM 27 בדצמבר 2014

במחצית הראשונה היו רגעים שצ'לסי שיחקה את הכדרוגל המהנה ביותר שראיתי.

Comments closed