התיקו בסאות׳המפטון

מי שקיבל הזדמנות וכן נוהג לבעוט הרבה לשער, אך במקום זאת בעט בדלי, היה מיודענו אנדרה שורלה, שמשחקים כמו היום (עם חילוף בדקה ה-45) הם בדיוק אות הפתיחה לרינונים על מכירתו בינואר.

אנחנו ממשיכים להתקשות במשחקי החוץ. הפעם היתה מולנו קבוצה שלא החנתה את האוטובוס, לפחות לא באה כדי להחנות אותו, אבל בפועל נוצרו במשחק עצמו כמה מהסיטואציות הצפופות ביותר שאני זוכר העונה ברחבה. הזאר לקח אחת מהן בשתי ידיים ונתן גול נהדר, פאברגאס נראה שהוא יודע מה לעשות במצבים כאלה למרות שלא היה לחלוטין חד במסירה האחרונה (אך כמובן שהפנדל עליו היה יכול לשנות הכל), אבל קוסטה לא ממש מצא את עצמו ולא בעט לשער. רק 7 בעיטות, אחת למסגרת, זה לא מספיק.

מי שקיבל הזדמנות וכן נוהג לבעוט הרבה לשער, אך במקום זאת בעט בדלי, היה מיודענו אנדרה שורלה, שמשחקים כמו היום (עם חילוף בדקה ה-45) הם בדיוק אות הפתיחה לרינונים על מכירתו בינואר. סיטואציה דומה (והכנסתו של אותו שחקן, וויליאן, במקומו) הביאה לעזיבתו של חואן מאטה בינואר האחרון. נראה לאן זה יילך, אני מאמין שיש לו מה לתת, אבל ההבדל עם וויליאן במקומו היה תהומי – פתאום צ׳לסי השתלטה לחלוטין על מרכז השדה, היה למי להעביר את הכדור בצד ימין, במשחק הפוזשן שלנו הוא אכן מתברר כיעיל בהרבה מול האלטרנטיבות.

יום בינוני של מאטיץ׳ ומיקל שטייל על המגרש עם מעט עבודה מכדי להצדיק מקום ב-11 עם אפס עזרה התקפית הביאו לכך שמרכז הקישור היה קצת פחות אפקטיבי ופאברגאס החזיק המון מהאחריות על כתפיו. מזל שיש את אדן הזאר שאחריות עושה לו טוב והתנועה והאחזקה שלו עם הכדור מול כל סוג של לחץ היא פשוט מופלאה.

אבל בסך-הכל השגנו את המטרה: מקום ראשון עם בוא 2015 עלינו לטובה, קבוצה מרתקת למדי עם סגנון משחק ייחודי ורענן. ולמי שרצה עניין בליגה – אנחנו נקבל כנראה פייט רציני עד המחזור האחרון.

 

 

התיקו בטוטנהאם
הניצחון על סוונסי

12 Comments

Roy 28 בדצמבר 2014

מסוג המשחקים שהיינו צריכים בהם את למפארד.
במקום זה גילינו שאין לנו עומק אמיתי בסגל. יכול להיות?

אביאל 28 בדצמבר 2014

מחצית שנייה טובה, השופט פגע בנו לראשונה העונה עם אי השריקה לפנדל דיי ברור.

אני מבין את מוריניו עם מאטיץ׳ את מיקל ואת פאברגס מקדימה במשחקי חוץ, העניין שמול סאותמפטון הייתי דווקא שמח לראות את רמירז במקום מיקל, הלחץ והאתלטיות שלו יכלו לתרום היום.

בקשר לשורלה, אם עסקת רויס פלוס כסף תמורתו על השולחן אז הייתי הולך עליה בכל מחיר, עוד דמוי האזרד בצד שמאל יכול להיות בדיוק החתיכה החסרה בפאזל.

ולסיום תודה רבה רבה לברנלי על משחק אמיץ מול הסיטי וקדימה לוויט הארט ליין, חייבים נצחון !

Roy 28 בדצמבר 2014

מרוב תסכול לא טרחתי לבדוק את תוצאת הסיום באתיחאד; תודה על העדכון המשמח!

דוד 28 בדצמבר 2014

אביאל, אני מסכים, הבעיה שלא בטוח שמה שאנחנו חושקים בו יקרה, יותר סביר ששורלה יקבל הצעות מקבוצות מהדרג השני מאשר שיוצע תמורת רויס (בלי קשר לסכום המבוקש).

גור אילני 28 בדצמבר 2014

ללא סיבה ברורה, הצטרפתי למשחק של הסיטי כשהיה 2:1, לא הבנתי בדיוק למה אני רוצה להתעצבן עוד יותר אחרי התיקו, ואז ראיתי שברנלי באו לשחק, ופתאום בום! גול, 2:2. זה משחק שיכול להכריע אליפות.

כחול 28 בדצמבר 2014

משחקים כאלה, שאתה יושב על השער של היריב במשך 30 דקות רצוף, חייבים לנצח.
אני מקווה שבסוף העונה לא נסתכל אחורה על המשחק הזה ונצטער מאד.
אני באופן אישי יותר עצוב היום מאשר בניוקאסל- שם לא שיחקנו ברמה האמיתית של הקבוצה, והיום דווקא הרגשתי שכן, וזה לא הספיק. וזה מדכא.
עוד נקודה שעלתה היום שוב מבחינתי- מיקל לא ברמה. הוא פיזי ומוסר סביר, אבל הוא טיפש ועושה טעויות איומות. אני באמת חושב שאפשר למצוא מחליף לקשר הגנתי טוב ממנו, ורמירז בטח טוב ממנו. מקווה שמורניו יראה את זה, או שמיקל יראה למה הוא מקבל כרדיט.

JM 29 בדצמבר 2014

אני לא מבין למה אתם מפילים את המשחק על מיקל. מיקל שחקן מאוד מאוד חשוב לצ'לסי והוא קשר אחורי מעולה.
היום היה לו משחק קצת פחות טוב אבל בדרך כלל הוא נע בין ציון 7-9 ואף פעם לא מתחת.
רמירז לא מרבה לשחק כי הוא חוזר מפציעה והוא עדיין לא קשיר.

גיא 29 בדצמבר 2014

מברוק לאדן על שער חוץ ראשון מאז ינואר . נקווה שימשיך כך.
משחק בינוני וכשלון מוחלט במבחן התוצאה (כמה שסוטון טובים ומוכשרים בסוף אנחנו היחידים מבין סיטי יונייטד ארסנל ואפילו ליברפול שהשאירו מולם נקודות). למזלנו ברנלי נתנו משחק מדהים.

רויס שחקן מדהים , לראות אותו מימין יחד עם אדן בשמאל זה מפחיד ברמה של ריאל. מה שכן הוא עשוי מחרסינה השחקן הזה, זה בעיה באנגליה.

כואב לי לראות את ההתעלמות מרמירס שזה שחקן שאני מאוד אוהב, כמו את הירידה ביכולת של שורלה שהוא פוטנציאל עצום

תורג'י 29 בדצמבר 2014

מיקל פשוט מבאס.

משה ו 29 בדצמבר 2014

מישהו יכול להסביר לי למה אחרי שמניעים כדור מעולה ויושבים דקות ארוכות ליריב על הרחבה, מספר הבעיטות לשער הוא כל כך זעום?
זה נראה כאילו מתעקשים להתמסר למוות כדי שהכדור ייבעט (ע"י קוסטה) ממקסימום מרחק של מטר לשער.

JM 29 בדצמבר 2014

כיוון שסאות המפטון עושים הגנה ברמה גבוהה מאוד.
המרווחים שלהם קטנים, החזרה לעמדות, הסגירה האלכסונית – רואים שהם קבוצה מאומנת מאוד ורואים למה הם ספגו רק 15 שערים העונה.

פראליה 29 בדצמבר 2014

הסיבה העיקרית שאסור לוותר על שורלה היא שלמרות הקאדר הדי רחב, הוא מביא איכויות שאין לאף אחד אחר. היכולת שלו לשחק גם כחלוץ וגם כחצי כנף היא כזו שאסור לוותר עליה, לדעתי הירידה הנוכחית שלו נובעת נטו מחוסר כושר משחק ומיעוט בדקות.

Comments closed