חצי שעה אחרי סוואנזי

כולנו גם מסכימים שמוריניו אוהב לעצבן וללכת נגד הזרם - ולמרות שהוא מודע לכך שכולם בוודאי מצפים לכמה עצמות קטנות בדמות עוד דקות ללואיק רמי, עוד צ׳אנס לשורלה, בקיצור עוד רוטציה, ואם אפשר טיפה פחות העבר (דרוגבה) ויותר העתיד (זומה).

המשחק הוכרע בשניה ה-50, בזכות ניצול טעות קשה, אחת מני רבות של סוואנזי, שנראה היה שטרם החליטו מה עליהם לעשות במשחק. למזלנו – אוסקר הצליח להוציא בעיטה ראויה לשמה, אחת מבין ה-2 שהוא מצליח לנפק מדי עונה (השאר דרדל׳ה שלפעמים נכנסות למרות זאת), וההמשך היה הרבה יותר קל.

קל ברמה כזאת שהכדור עבר מרגל לרגל באופן חופשי על סף הרחבה, קל בצורה כזאת שוויליאן בעט פעמיים לקורה וברגע מסויים התמסר 5 פעמים רצוף עם אוסקר ללא הפרעה, קל באופן כזה שהיה צריך להוציא את דייגו קוסטה כדי שלא יכבוש בטעות יותר מדי שערים, יוביל בבטחה את טבלת מלך השערים ואז ייעלם ל-5 מחזורים. ששורלה קיבל הזדמנות נוספת ואפילו הבקיע, שלואיק רמי קיבל דקות, בקיצור, שכל משאלותינו התגשמו.

קל כל כך שאוסקר תפס אומץ והחליט לגמגם את ראיון man of the match באנגלית, ללא חולצה.

 

Screen Shot 2015-01-17 at 6.58.40 PM

(צילום מסך: premier league)

וזה נכתב לפני:

אני קצת חולה, לכן הפוסט הזה התבשל אצלי ביממה האחרונה תוך קדיחה על חום נמוך מאד במיטה, עד לרמה כזו שבסופו של דבר התערבב עם כל מיני רעיונות אחרים שהיו לי בנושאים אחרים, ובסופו של דבר שוב אני ניצב מול דף ריק.

אני מקווה שאתם לא חולים, אם כי בינתיים היום כל מי שדיברתי איתו היה חולה, כולל זוג חברים שהיו אמורים לבוא אלינו בבוקר לביקור. התלבטתי אם לבטל את המפגש, כי אמנם לא התראינו עידנים, אבל לא הכנתי כלום, אפילו לא פיצוחים, ושלושתנו כאן חולים – בקיצור, בסופו של דבר הם גם חולים, שניהם.

וזה מזכיר לי את השכנים שהיו פה בבניין ממול ובמשך שנים היו רבים בשבתות. הם היו צועקים זה על זו וזו על זה, באופן די אלים ומערער, עד שלקראת הסוף היא היתה אומרת לו:

״אתה חולה. חולה. חולה״.

(שתיקה)

״חולה. חולה. חולה….. חולה….״

(שוב שתיקה)

״חולה….״

ולאט לאט, זה היה דועך, עד שנגמר.

לגבי המשחק היום:

לא אלאה אתכם בתחזית הרגילה. כולנו יודעים שזה משחק חוץ וניצחנו רק אחד מחמישת האחרונים. כולנו כבר מעודכנים בכך שקאהיל חזר להרכב על חשבונו של זומה המבטיח, וכולנו גם מסכימים שמוריניו אוהב לעצבן וללכת נגד הזרם – ולמרות שהוא מודע לכך שכולם בוודאי מצפים לכמה עצמות קטנות בדמות עוד דקות ללואיק רמי, עוד צ׳אנס לשורלה, בקיצור עוד רוטציה, ואם אפשר טיפה פחות העבר (דרוגבה) ויותר העתיד (זומה).

נתראה אחרי, ובואו נקווה שזה יהיה עם מצב-רוח טוב. בכל מקרה נישאר במקום הראשון לפחות עד מחר, אבל אנחנו ממש לא רוצים להסתמך על הכושר הטוב של אלכסיס סאנצ׳ס אם ברצוננו להחזיר את האליפות לסטמפורד ברידג׳.

מאיפה הכסף?
וייק אן זה: מחצית ראשונה

8 Comments

D! פה 17 בינואר 2015

נראה לי שהמחצית הזו סגרה את התחזית.

אביאל 17 בינואר 2015

משחק עם הרבה נחת, שימשיכו ככה, ליברפול בשלישי והרבה בריאות גור.

גור אילני 17 בינואר 2015

תודה, אני כבר מרגיש פי 5 יותר טוב!

wazza 17 בינואר 2015

גור אני מאחל לך שתרגיש טוב ושתרדו ליגה

גור אילני 17 בינואר 2015

תודה, עובדים על שני היעדים שהצבת.

שי 18 בינואר 2015

זה ההיגיון הקוסמי בפעולה. אם טורס מכניס צמד, אקס צ'לסי כושל, פשוט קל וחומר שכל מטאטא בצ'לסי הנוכחית צריך לירות.

אביאל 18 בינואר 2015

אם טורס כובש צמד מול ריאל ועוד בברנאבו ועוד זורק את פפה (לא ראיתי מישהו זורק אותו ככה) אז בהחלט משהו השתבש בעולמנו.

דוד 19 בינואר 2015

'אחד מתוך 2 בעונה' אבל אתמול היה לו כבר 2 והיה גם את הכדור החופשי ההוא לפני איזה חודש… תפרגן קצת! אני חושב שחוסר הדיוק של הזאר הרבה יותר משמעותי, ושל וויליאן הרבה יותר בולט (מעניין באמת שמבחינת סטטי' בעיטה לקורה לא נחשבת למסגרת). ופברגאס רואה את שניהם ואומר לעצמו 'זה בגלל שהם בועטים מדי חזק'
ואגב וויליאן, אני זוכר שהייתי צופה במשחקים של ריאל מדריד של מוריניו ורואה את לסאנה דיארה בקישור ואומר לעצמי 'מה הוא עושה שם?? הלו, זו ריאל מדריד?!'

Comments closed