לריב עם קלאטנברג (אחרי משחק העונה)

יש שלוש עסקאות שצריך לחתום, אחת תשלח את הבלונדיני לבונדסליגה, אחת שתשלח את המצרי לאיטליה, והשלישית כך אני מקווה תביא עוד כמה תלתלים יפהפיים למערב לונדון. אבל לא - אנחנו עסוקים בלהלחם ב...

אם אתם כחולים ומאוכזבים, כנראה שאתם חיים בעולם אחר. בעולם שלכם צ׳לסי מנסה לנצח את פרגוסון במאבק האליפות, ואחרי שער של דרוגבה, ממשיכה ללחוץ על הדוושה, לוחצת וכובשת שני שערים נוספים. בעולם שלכם ההחתמה של קוואדראדו נועדה ליצור עוד תצוגות של 5:0 בחוץ כמו על סוואנזי. בעולם שלכם אדן הזארד מועמד לפרס בלון ד׳ור 2016 אחרי שהוביל אותנו לזכיה בטרבל אחרי 1:3 על באיירן בגמר.

וולקאם טו פלאנט מוריניו.

בכוכב שלנו, מוריניו שומר על היתרון שלו על יריבה שנמצאת 5 נקודות אחרינו ומנסה לעשות ככל שביכולתה כדי להתקרב קצת. אז מה אם קילקלנו מאזן מושלם בבית – חשוב יותר שלא נקלקל את סיכויי האליפות. אין לנו כמעט שחקני ספסל מנוסים – נכניס מגן חמישי. בכוכב שלנו, אחרי 120 דקות באמצע השבוע, אנחנו לא מהמרים ומשחקים על אנרגיה שאין לנו.

השיפוט, לעומת זאת, במיוחד על כוכב מוריניו, אסרטיבי על גבול המפלה לרעה. קבוצות ״רעות״ לא מקבלות פרסים או שריקות בקלות, גם אם הזארד נדחף פעם אחר פעם. זו הבעיה של לפתוח חשבון אישי עם השופט: אתה לא יכול לצפות למשחק אובייקטיבי שלו. אולי לטובתנו, אולי לרעתנו. אבל אובייקטיבי זה כבר לא יהיה.

אני חשבתי שמבחינת שריקות קיבלנו כמה התעלמויות די בוטות מקלאטנברג. לעומת זאת אוהדי הסיטי יטענו שהיה יכול להוציא לנו 1-2 צהובים. החוץ של הזארד לפני הגול היה נראה מאד מאד מפוקפק. אבל הי – מי יכול להתלונן כשהסתבכנו עם השופט עוד במירוץ הקודם לתואר?

מנועים: פאב היה מאד חסר לדעתי. נכון שרמירז נפלא במשחק מתפרצות, אבל הוא צריך שטח כדי לרוץ והסיטי הגנו די קרוב לשערם. חוץ מזה נכון שרמירז הוא מנוע, אבל הוא מסתובב בטורים גבוהים אך לא לגמרי מניע את הקבוצה שמסביב. פאב הוא מנוע יותר שקט, יותר מדוייק, ומיד מערב את כל החלקים שסביבו. ולכן אין לו כרגע תחליף.

מזלנו שיאיא באפריקה. כי מאטיץ׳ קיבל חופש די גדול במרכז השדה ואם היה פחות גמלוני (או עייף) היה מסדר לעצמו או לחברים עוד הזדמנויות. וויליאן גם הוא נהנה מהמצב והראה את המיטב שלו.

וזומה – הוא כבר מתחיל להיות סיפור אהבה.

וזה נכתב בחמישי בלילה:

לפני שבוע, כתבתי כאן שאני לא מבין מדוע לא עלינו עם הרכב המציג מודעות קצת יותר רחבה לגבי אינסופיותו של הקוסמוס – זה היה לפני ליברפול, שלפני בראדפורד, שלפני ליברפול, שלפני סיטי. כתבתי בציניות על כך שהמשחק הוא הגורלי ביותר והפסד בו יגמור את העונה. כתבתי בתגובות שאנחנו מסתכנים באדום לשחקן מפתח.

לפני 4 ימים כתבתי כאן שלמרות שהקרב כבר הוכרז כקרב דמים מכריע, צריך להבין שאנחנו במרחק התחממות קלה של העניינים מהתלקחות שתגרום לשחקנים לעשות שטויות. ״שלא נדבר על הסיכוי שהפרובוקציות על (או של) דייגו קוסטה יגרמו לאדום ישיר שלו, או של שחקן אחר.״

והנה אנחנו בשישי בבוקר, יש שלוש עסקאות שצריך לחתום, אחת תשלח את הבלונדיני לבונדסליגה, אחת שתשלח את המצרי לאיטליה, והשלישית כך אני מקווה תביא עוד כמה תלתלים יפהפיים למערב לונדון.

אבל לא – אנחנו עסוקים בלהלחם בכל העולם. דייגו קוסטה יעמוד מול ועדת המשמעת (אם יהיה מזל אולי יוכל לשחק מול סיטי לפני שהעונש יוחל), מוריניו כבר הודיע שלא יופיע למסיבת העיתונאים, או שלא תהיה כזו בכלל.

אני יודע שרבים מאוהדי צ׳לסי מאמינים שיש קשר נגדנו. ויכול להיות שאכן יש, וכששמעון פרס פושט את החליפה ולובש את מדי הלטאה ונפגש עם שאר חברי האילומינטי הם דנים דבר ראשון בעונשים הבאים שיש להפיל על דייגו קוסטה.

אבל מה עדיף? לריב עם השומר או לקטוף את התפוזים?

נראה לי שלאחרונה אנחנו עסוקים מדי באופציה הראשונה.

בכל מקרה, את הפוסט הזה כתבתי אתמול בלילה, והגדרתי לו שיפרסם את עצמו בשישי בשעה 10:30, שיצנח לכם ככה ישר לתוך הקפה בפרלמנט. אני יורד לדרום – לארץ ללא אינטרנט שצונח מהשמיים, ארץ בלי כותרות סנסציוניות על כדורגל, ולא אתעדכן כנראה בתוצאות הדיון המשמעתי ב-FA. אז תהנו מהעדכונים ונפגש לקראת המשחק.

ההפסד בגשר (גביע הליגה)
הנקמה בלסטר!

47 Comments

שי 30 בינואר 2015

מוריניו תמיד העדיף לא לראות את הקשר בין הדרך בה הקבוצות שלו משחקות, לבין כמות הכרטיסים שהן מקבלות. יותר נוח לחשוב שהעולם נגדך כי אתה יפה, עשיר ומוכשר (כדברי ההוגה כ. רונאלדו), מאשר להכיר בצדדים הבעייתיים שלך.

גלעד בלום 30 בינואר 2015

העליהום על קוסטה מוגזם, כבר היו שחקנים יותר מלוכלכים ממנו, מוריניו לעומת זאת מעורר אנטגוניזם בכל מקום שהוא הולך אליו, נראה כמו בן אדם מעצבן וכך גם הקבוצות שלו נראות- מעצבנות, קשוחות (על גבול הציניות) וחכמות. אם הם לא נגד טוטנהאם אז אני מאד נהנה לראות קבוצות שלו ( למרות שאני גם נהנה לראות אותו מפסיד כי הוא תופעה אנתרופולוגית ).

האמת היא שצ׳לסי משחקים כדורגל די עוצר נשימה במהלך רוב העונה ואם מוריניו היה קצת יותר סימפטי הם היו מקבלים הרבה יותר פרגון אבל זה לא יקרה כי אם הוא יהפוך לסימפטי אז יש סיכוי שהשחקנים שלו יהפכו לרכרוכיים, נראה שהוא נהנה מהתדמית שלו.

כנראה שבכדי להצליח ברמות הללו צריך מאמן שהוא קצת ״חור תחת״ , ass hole ״מאניאק״ במובן החיובי של המילה.

אני בטוח שלשבת עם מוריניו לכוס יין זה יותר נחמד אבל כשהוא בא לעבודה הוא פשוט בן זונה וזה מקרין על הקבוצה שלו.

אני מאחל לכם שתמשיכו לשחק על כל התארים ותגיעו מולנו לוומבלי עייפים ושבעים, רק כך אולי נזכה סוף סוף באיזה תואר. אגב מי זה המתולתל שיגיע אליכם ?

אודי 30 בינואר 2015

קווראדדו

אביאל 30 בינואר 2015

גלעד – אני מניח שרוב הבוסים היו רוצים שהעובדים שלהם ״יהיו בני זונות״ מבחינה מקצועית בעבודה שלהם.

אוהד 30 בינואר 2015

כבר היו יותר מלוכלכים מקוסטה, אבל הם קיבלו כרטיסים כשהגיע להם.
משום מה קוסטה הצליח לחמוק מזה עד עכשיו.

Matipool 30 בינואר 2015

גלעד – הם כבר מחוץ לגביע האנגלי .

אביאל 30 בינואר 2015

הוא התכוון לגמר גביע הליגה.

Matipool 31 בינואר 2015

אני יודע שהן ייפגשו בגמר גביע הליגה .
מהדברים של גלעד , הבנתי שהוא חושב שצ׳לסי משחקת עדיין בכל המסגרות .

צור שפי 31 בינואר 2015

לא יודע לגבי כמה מופרעות של מאמן ברמות האלה היא תנאי הכרחי – פפ ואנצ'לוטי נראים לי אנשים די רגועים.

צור שפי 31 בינואר 2015

זה היה לגלעד כמובן

footbal Junkie 30 בינואר 2015

I find Chelsea attitude a bit hypocritical, with all the money they have, they cannot keep acting like they are the underdogs.

they are a filthy rich team, with very similar and identical personality as its owner: Nouveau riche, snobbish, lack of style, rude and arrogant.

Diego Costa is a nut case – an amazing player, great scorer, as strong as a lion, however, stupid and out of control like a kid. He deserves to be sitting out for few games

btw, my guess is that the curly one is Caudrado

other than that, I find the PL at a very low point lately – after watching the cup games of Atleti against Real and Barca, it feels like there are light-years of difference between the two leagues

אביאל 30 בינואר 2015

כנראה שראית בעיקר את משחקי צ׳לסי-ברצלונה בעשור האחרון ואחרי זה קראת את הכותרות.

ראשית מה הקשר בין זה שלצ׳לסי יש כסף לבין עניין האנדרדוג ? ראשית – מוריניו היה דווקא כנה מאוד, בשנה שעברה הוא אמר שיש לו שחקנים מעולים אבל בעיקר צעירים וחסרי ניסיון ולכן הוא לא הפייבוריט לאליפות, ראינו היטב את חוסר הניסיון בסוף העונה שעברה ומוריניו צדק. העונה, מהיום הראשון (ואפילו קודם, כבר בעונה שעברה) מוריניו אמר שצ׳לסי מועמדת מרכזית לפריימר ליג ואחת מתוך 7-8 קבוצות שיכולות לאיים על ליגת האלופות (אגב אין אחד שניתח היטב את ליגת האלופות כמו מוריניו והוכיח את זה שנה אחרי שנה).

אני מניח שאתה חבר של אברמוביץ׳, שאתה יודע שהוא סנוב, חסר סטייל, חצוף וגאוותן – אגב אתה סותר את עצמך שאתה אומר שצ׳לסי היא מציגה עצמה כאנדרדוג ואז קורא לה גאוותנית, לא ידעתי שאנדרדוג יכול להיות גאוותן – נמשיך בזה, ששום תכונה שמנית היא לא שלילית לגבי קבוצת כדורגל, אם אתה רוצה קבוצה חברמנית, עם סטייל, בלי חצופה וצניעות קח את ברצלונה ותגשים את עצמך.

בקשר לקוסטה, מספיק שתקרא את סקולס – "Diego Costa gets kicked a lot and actually his patience is to be admired in many situations"

או את נוויל לגבי המקרה עם קאן – My personal view is that Costa in a process should get off his charge. Impossible to prove he meant it and he doesn't look at the player.

לא אוהדי צ׳לסי להזכירך.

אדם 30 בינואר 2015

משפטים כמו "אנחנו חסרי ניסיון" תמיד מעוררים תהיה האם הם נבואה שמגשימה את עצמה. אני לא טוען שהם לא נכונים, כי הם כן, התהייה היא האם העובדה שהם נאמרים מקטינה את הסיכוי שהם יוכיחו אחרת.

אביאל 30 בינואר 2015

אדם – אם היה מדובר בכל אדם אחר אז אחלה, אבל זה מוריניו, אחד שלרוב מצליח בתחזיות שלו, בעקביות, בכמעט כל הליגות הגדולות של אירופה.

ריצ'י מקאו 1 בפברואר 2015

צודק, לקח קבוצה שלי חצי מליארד דולר ואמר שהיא חסרת נסיון כדי להצדיק את הכישלון ואז הוסיף עליה עוד כמה מאות מליונים וייקח אליפות. כישרון גדול בניהול התיקשורת ללא ספק.

משה 30 בינואר 2015

אם אתה מנתק את ההתנהגות של קוסטה מכל מה שהוא עשה לפני ואחרי אפשר להסכים איתם, מאחר והוא בטעות עשה זאת עוד פעמיים אני חושב שזה לא נכון.

אוהד 30 בינואר 2015

אולי נוויל לא אוהד צ'לסי, אבל הוא מגדולי שונאי ליברפול.
יש מספיק סרטונים ביו טיוב להוכיח את זה.

אוהד 30 בינואר 2015

בנוסף, גם ששחקן נותן מרפק לפנים הוא גם לא מסתכל, אז הטיעון הזה לא תופס.

אביאל 30 בינואר 2015

אוהד – לא יודע אם היתה דריכה מכוונת או לא, בכל מקרה, קאן הזיז את הכדור ועשה תנועה עם הגוף, הוא, סקרטל ואנדרסון התגרו עוד במשחק הראשון בקוסטה לכל אורך המשחק, גור כתב את זה וזה הוכיח את עצמו.

משה 30 בינואר 2015

זו דרך מאוד אינדיבידואלית להסתכל על זה, אני ראיתי את קוסטה נותן תיקול סופר מלוכלך על צ'אן(שגם עליו הגיע לו אדום) ואז הם שיחקו איתו בנוקשות. כמו במקרה של סוארס, אם כולם אומרים שהוא מלוכלך כנראה שיש להם מושג גם מה הם מדברים.

אוהד 30 בינואר 2015

הזיז את הכדור? אוי ואבוי!
אז כל מי שהזיז את הכדור מותר לדרוך עליו?
תסתכל שוב למה ג'רארד קיבל צהוב, או שאני אחסוך לך, קוסטה הוריד לו את הרגל ואחרי זה משך לו עם היד את הפנים, אז ג'רארד פשוט התעצבן עליו.
הרבה יותר גרוע מ"הזיז לו את הכדור " והרבה פחות חמור מ" דרך עליו".

וכאילו שקוסטה לו התגרה בהם במשחק הראשון או בכל מגן שהוא משחק נגדו בכל משחק.

אביאל 31 בינואר 2015

אוהד – איפה ראית שכתבתי שאם הוא הזיז את הכדור אז מותר לדרוך עליו ? כתבתי גם שאני לא יודע אם זה בכוונה או לא, אם אתה בוחן את העניין מזווית משפטית אז הראיות הן אלו שקובעות, קוסטה בא לקחת את הכדור, קאן הזיז אותו עם הרגל ויכול להיות מצב שזה גרם לדריכה, זה כמובן לא שולל את העובדה שקוסטה דרך עליו במכוון, אבל במצב בו קאן לא היה זז והיתה דריכה המובהקות היתה חזקה יותר.

אביאל 30 בינואר 2015

טוב אז שלושה משחקים בחוץ לקוסטה, דווקא לפני סיטי – נקווה שפאברגס יפתח מעמדת מספר 10 – מאטיץ׳ עם רמירז במרכז ודרוגבה בחוד.

Matipool 30 בינואר 2015

רמי לא עדיף על דרוגבה ?
פאק , אם לא הסיפור עם הבדיקה הרפואית שלו , כל העונה שלנו הייתה יכולה להיראות אחרת .

אביאל 31 בינואר 2015

דרוגבה מביא איתו פיזיות וגם לא מעט טכניקה, רמי נראה אחלה שחקן אבל הוא לא זכה להזדמנויות בצ׳לסי אם להיות כנה.

JM 30 בינואר 2015

עונש מוגזם וחסר אחריות של הFA.
מוריניו לדעתי צריך להחרים מסיבות עיתונאים בליגה לגמרי… מה שעושים השנה לצ'לסי בליגה זה פשוט בושה.

גורביץ' 30 בינואר 2015

סוארז – איבאנוביץ' – פרובוקציה
איך שגלגל מסתובב.. הלוואי שצ'לסי תפסיד אליפות השנה על הפרובוקציות של השחקנים הבכיינים שלה

אביאל 30 בינואר 2015

גורביץ׳ – איזה פרובוקציה ? סוארז נתן ביס לאיבנוביץ׳, לא קיבל בכלל כרטיס ועוד כבש גול באותו משחק בדקה ה98, אחרי שהשופט ההזוי הוסיף 7 דקות על כלום.

JM 30 בינואר 2015

איזו פרובוקציה? סוארז התנהג בצורה לא הולמת לחלוטין.
קוסטה בכל משחק נלחם עם ההגנות – הבלמים של ליברפול במשחק הראשון וגם השני קרעו אותו, הרבה פאולים מכוונים
וניסיון להוציא אותו משיווי משקל – והנה שהוא עושה משהו, מחפשים אותו על זה.

שנה שעברה אני זוכר מצויין – יאיא טורה בעט לשחקן בגב בכוונה (!), המצלמות קלטו את העניין והFA לא עשתה שום דבר בנידון.
עד לפני שבועיים-שלוש לא ממש האמנתי שיש משהו בדלתיים סגורות כלפי צ'לסי – עכשיו הדעה שלי ממשחק למשחק משתנה.

אוהד 30 בינואר 2015

סליחה?
מה עם הפקקים של אטו לברך של הנדרסון בדקה 5 שנה שעברה?
לא זכור לי שהוא קיבל עונש כלשהו.

משה 31 בינואר 2015

או ללאמפרד גומר עונה שלמה לאלונסו עם תיקול מלוכלך ?

גלעד בלום 30 בינואר 2015

אביאל, כבר הוכח שאפשר להיות ״בן זונה״ עם קלאסה ואת זה אין למוריניו, הוא דוחה ולא מפרגן וגם כשהוא מפרגן אז הוא עושה את זה בצביעות ומוסיף איזו עקיצה, זה כיף כשהוא בצד שלך אבל הוא הרוויח את השנאה אליו בכבוד, לא נראה שזה מפריע לו ואפילו נראה שהוא נהנה מזה, על משקל הציטוט של הפוליטיקאי לשעבר אלי אוחנה- ״כשיפסיקו לקלל אותי אני אדע שאני צריך לפרוש״.

אגב ההרחקה של קוסטה צבועה, אם ירחיקו שחקנים על מקרים גבוליים באופן שווה אז אחרי כל משחק יצטרכו לשבת עם הקלטות של משחקים וזה לא ייגמרץ למרות שהוא מלוכלך יש ספק אם הדריכות היו בכוונה ואם כבר בודקים בציציות של אותו משחק אז גם כמה שחקני ליברפול היו יכולים לספוג השעיה.

(ואני אוהד ספרס כך שאין לי שום העדפה לצ׳לסי בכלל )

אוהד 30 בינואר 2015

נראה לי שחלק מהסיבה לעונש זה מקרי העבר שפשוט ויתרו לו, אולי מפחד ממוריניו.

ההשוואה לשחקני ליברפול היא לא במקום, מכיוון שזה בסך הכל עבירה של צהוב, ובנוסף השופט שרק לעבירה, ובמקרה כזה זה בכלל לא עולה לדיון.
אחרת אפשר היה לטעון שהעבירה הראשונה של הנדרסון היא לא צהוב, ובמשחק עצמו היו עבירות חמורות יותר שאפילו לא נשרקו.

אביאל 30 בינואר 2015

אוהד – עם כל הכבוד, להרחיק יום לפני משחק העונה של צ׳לסי את החלוץ הראשי שלה ועוד במקרה של טורניר זניח כמו גביע הליגה זה עניין מוגזם. יש קמפיין שלם נגד צ׳לסי, החל מעניין ההתחזויות, שאגב הוכח שצ׳לסי העונה צללה בדיוק קרוב מאוד לממוצע ולא באיזה רמה חריגה – זה עלה לנו כבר ב4-5 פנדלים ברורים של נשרקו, חלקם במשחקים שצ׳לסי הפסידה נקודות, מספיק לראות את שני הפנדלים הברורים מהמשחק האחרון ועד הקמפיין נגד קוסטה, שבליגה יש מספיק שחקנים אלימים כמוהו שלא מקבלים את תשומת הלב הזאת – מה המחיר ? כאמור הרחקה משלושה משחקים, שאחד מהם הוא משחק סופר קריטי והודעה על כך יום לפני.

באבא ימים 30 בינואר 2015

אם היה קמפיין נגד צ'לסי (דהיינו מתדרכים שופטים לנקוט משנה זהירות לפני שמעניקים לה פנדל) אין שום סיכוי שבעולם שהזארד היה מקבל את הפנדל נגד ליברפול. זה פנדל שהוא לא היה צריך לקבל גם אם לא היה שום קמפיין.

אם היה קמפיין נגד קוסטהן מן הסתם היו מעמידים אותו לדין גם על הדריכה על סקרטל.

בואו נרגיע עם הפאראנוי – בדיוק כשם שאני לא טוען שמחפשים את ליברפול כי הזארד קיבל פנדל וכי לא שרקו לטובתה שני פנדלים נגד בולטון בגביע.

אביאל 31 בינואר 2015

באבא – אף אחד לא אמר שמתדרכים שופטים, הכל נעוץ בתקשורת הבריטית – זו שכאמור דיווחה שצ׳לסי צוללת בלי שום הוכחה ושדווקא מישהו בדק אז יצא שאין שום דבר יוצא דופן, הקמפיין על קוסטה – שבליגה יש עוד שחקנים לא פחות אלימים שלא מקבלים את אותן כותרות.

אלון 31 בינואר 2015

גם באנגליה התקשורת אשמה

אביאל 31 בינואר 2015

תופעה גלובלית, תקרא את גיא רולניק על התקשורת ביוון ותקבל עוד הוכחה.

משה 31 בינואר 2015

ותשאל את יונייטד מה זה לקבל עונש על משחק זניח אחרי ההרחקה של סקולס בגביע ערי הירידים או משהו מטופש כזה. השטויות שמוריניו מדבר משעשעות כשלעצמן, זה שהוא הצליח לגרום לכם גם להאמין בזה, זה הזוי.

אביאל 30 בינואר 2015

גלעד – אני לא יודע כמה משחקים ראית של מוריניו, הוא רב עם מאמנים אחרים באינטר, ריאל וצ׳לסי לא פחות מאשר ונגר ופרגסון לדוגמא, דווקא בגלל שהוא מקבל מהרבה מאוד מאמנים כבוד הוא מחזיר, העונה גם זה חזק יותר, אם פעם הוא היה יורד לחדר הלבשה שהקבוצה שלו הפסידה, העונה יש שינוי גדול אצל מוריניו אחרי ולפני משחקים, למעט המקרה עם ונגר, מקרה שאם כבר מדברים על ההתאחדות האנגלית – זכתה לאפס תגובה כאשר ונגר התקרב למוריניו ודחף אותו.

עובר אורח 3 בפברואר 2015

גלעד, תחושתי היא שאתה לא באמת מכיר את מוריניו. חבל. להערכתי גם לא צפית במסיבות עיתונאים שבהם הוא מדבר והרבה. אני לא מדבר על המקרים שבהם הוא עוקץ. יש הרבה יותר מקרים שהוא מפרגן מכל הלב, העניין הוא שאת התקשורת זה לא מעניין אז היא לא מדווחת על זה.

אריק 30 בינואר 2015

עונש מופרך.
כל הבכיינים של ליברפול לדורותיהם התגייסו לילל בצוותא, הם טובים בזה.
מעניין שלא האשימו בזה את פרגוסון.

באבא ימים 31 בינואר 2015

לא נכון! לא אמרתי כלום! תגובה אחת לא כתבתי לדיילי מייל!

אריק 30 בינואר 2015

והתלתלים חתמו.

ניק 31 בינואר 2015

אוהדי צלסי היקרים – תפסיקו להיות עיוורים\תמימים\קדושים מעונים!!
קוסטה הוא השחקן הכי אלים\פרעי בליגה! הוא מצליח לעשות את זה בליגה שבה משחק מתאבק עם שכל של
מרבה רגליים, גואי ברטון שמו.
הוא גם הצליח לעשות את זה בליגה הספרדית, שם משחק לוחם דע"ש בשם פפה.
גם בלי הדריכות בשלישי, הוא היה מעורב במספיק תקריות אלימות במשחק הזה ובעצם מעורב ברוב המשחקים שלו
בתקריות כאלה. אז נכון שאולי אם ניקח כל תקרית בפני עצמה מדובר בדברים שקורים בכדורגל ולא מצדיקים אדומים, אבל כשזה קורה
לאותו שחקן כל שבוע, כל משחק, יש פה בעיה וההתאחדות הייתה חייבת לשים לזה סוף!
זה שזה יצא על משחק העונה, זה כבר סתם מזל רע, אני בטוח שאם זה היה נופל על משחק נגד ברנלי אף אחד לא היה צועק הרבה.
ואפשר לדבר על זה ששחקני היריבה בכוונה מחפשים אותו אבל לא חסר חמומי מוח בליגה (ברטון,רוני וכו') ועובדה שאיתם לא מחפשים לריב כל משחק,
קראתי כתבה על קוסטה בFOURFOURTWO, הוא היה כזה פרא אדם ברוב הקריירה שלו, אז אי אפשר להאשים את כל העולם בקנוניה נגדו.

ואם כל זה, אני בעדכם, גם בגלל אהבתי למוריניו וגם בגלל שאסור ששיטי תיקח 2 אליפויות רצופות :)

שאול 31 בינואר 2015

ההתרגשות הזו של לפני משחק, כל היום אתה מחכה לזה. הורג אותי כבר.

אגב עם כל החוסרים שלנו, אנחנו צריכים לקחת את המשחק הזה.

אביאל 31 בינואר 2015

בהתחשב ששיחקנו 120 דקות מול ליברפול באמצע השבוע וסיטי נחה, שהמבשל והכובש הראשיים לא שיחקו, שעלה חלוץ למשחקו השני בלבד בהרכב, לזה ששוב נדפקנו ע״י השופט בעקיפין אמנם ובעיקר שלא היה לנו ספסל – אז זאת תוצאה טובה מאוד.

Comments closed