יאללה עייפים

מוריניו עלה עם הרכב מאד משמח, שכלל שחקנים שלא קיבלו מספיק דקות העונה, ושחקנים שאולי יקבלו מקום חשוב יותר בעונה הבאה.

וכמה משמח היה לפתוח עם לופטוס צ׳יק שהיה נראה מאד טבעי עם חולצת ההרכב. מלבד המספר הקצת גנרי שלו (36) לא צריך המון כדי שיכנס לרוטציה בעונה הבאה. וכמה מעצבן היה לראות את זומה נפצע בדקה ה-35, דווקא כשהרגע שלו הגיע, ואת קאהיל נכנס רק כדי לעזוב את ג׳רארד בכדור חופשי מסוכן ולהניח לו לנגוח לבד לגמרי.

מי שהיו אמורים לספק את השערים, הזארד ופאב, היו עייפים, וזה בלט בעיקר במסירות לא מדוייקות באזור הרחבה (או בשליש האחרון כמו שטרנדי להגיד). הזארד בכלל נראה שמאז הבחירה לשחקן העונה הוא קצת שחרר, וזה גרם למשחק של צ׳לסי שגם ככה הוא מעט לאה להיות עוד יותר איטי. ולא במקרה שני השערים היו ממצבים נייחים.

וויליאן לעומת זאת נתן הצהרה – הוא יהיה כאן בעונה הבאה בתור שחקן הרכב, ואני חושב שזה רק בזכותו. מי שאולי קצת פחות בטוח לגבי מקומו בסגל בכלל הוא חואן קוואדראדו החמדמד, שבוודאי תוהה לעצמו למה היה צריך לעזוב את כרי הדשא של פיורנטינה כדי לחמם את הספסל ולעלות בדקה ה-82 אם יש לו מזל. אבל אם להיות כנים נראה שעליו לעשות עבודת התאמה בקיץ – לפרמייר ליג, למוריניו, ואז נראה אם יש על מה לדבר.

מי שכן כבש בסופו של דבר היה לא אחר מאשר ג׳ון טרי, ובנוסף לכמה תיקולים נפלאים הוכיח שכרגע הוא כאן. מהצד השני היה נחמד לראות את ז׳וזה מוריניו מעודד את האוהדים להפוך את ה-boo ל-cheers ולגרום לג׳רארד להרגיש אולי טיפה יותר טוב עם עצמו אחרי קריירה לא פשוטה – שאופיינה בהרבה כדורגל מצוין, הצעות ממדריד ולונדון ובסופו של דבר נאמנות למועדון אחד בו זכה בצ׳מפיונס במו ידיו אך גם איבד אליפות במו רגליו.

ומה לגבי ליברפול? כנראה לא האמינה באפשרות להכנס לטופ 4, כי הציגה משחק נרפה. המשחקים בגביע הליגה ובליגה היו שונים לחלוטין מבחינת גישה, לחץ – אם כי דומים מבחינת המחץ. לאמברט, סטארידג׳, באלוטלי, בוריני, כולם כבשו כל-כך מעט, שזה גורם לתהות האם בכל זאת יש בעיה בשיטה של רודג׳רס ולא רק עניין של מזל או שוב הפרידה מסוארס. אם החלוצים לא מקבלים כדורים במצבים נוחים, איך הם אמורים לכבוש? ואין ספק שסטרלינג נראה העונה הרבה פחות מאיים מבעונה שעברה. משהו בתנועה שלו נראה כבד, אולי גם לו לא תזיק קצת מנוחה ועבודה בחדר כושר (יאללה, כאילו שאני מבין משהו בכושר…)

אבל בסך הכל הקהל בא להנות וקיבל הופעה חגיגית, עם תקווה לעתיד מזהיר עוד יותר. עוד 2 משחקים כאלה. אחר כך נחשוב מה יהיה הצעד הבא (יאללה, כאילו שמוריניו לא יודע כבר מה הצעד הבא).

 

ליגת שוקי ההון - מי נתן את ההוראה?
הישגו הגדול ביותר

25 Comments

בני תבורי 10 במאי 2015

תראה, יש כשל לוגי בתהייה שלך לגבי החלוצים שלא מקבלים כדורים כי אין לליברפול חלוצים. סטרלינג, קוטיניו, אייב, כל אלה ווינגרים, קשרים יו ניים איט, רק לא חלוצים וזה שלא הזכרתי את לאמברט זה רק כדי לא להעליב את האינטליגנציה שלך. חמד של בחור, בחיי, אבל לא במקצוע.
מה שכן, מסתבר שקלאס למשל, אין לאוהדים שלכם. זה כנראה לא משהו שהכסף של אברמוביץ' יכול לקנות ואני לא מדבר על זמן המשחק. וכדי לסבר את האוזן: טוטי נכנס למשחק בסן סירו – הקהל מוחא לו כפיים. ג'רארד יורד מהמגרש בסטאמפורד ברידג' בפעם האחרונה – הקהל שורק לו בוז.

Roy 10 במאי 2015

תקוותי היא שמדובר בקומץ אוהדים או לפחות לא במרביתם, גם לי זה חרה.
לפחות מוריניו מחא לו כפיים.

גור אילני 10 במאי 2015

אני דווקא שמעתי הרבה מחיאות כפיים במיוחד אחרי שמוריניו נתן את הדוגמה, גם השדר הבריטי התרשם ככה.

בני תבורי 10 במאי 2015

מוריניו בהחלט כיבד את הרגע וגם דיבר יפה במסיבת עיתונאים לפני כמה ימים. מכיוון שאני כבד שמיעה ונעזר באזניות כדי לשמוע את שידור המשחקים, יכולתי לשמוע בברור את שריקות הבוז שגברו על מחיאות הכפיים. מילא. צ'לסי אלופה ראויה וזה מה שחשוב.

אריק 10 במאי 2015

חסר קלאס מצד אחד, מצד שני זה כבוד גדול שקהל של קבוצה שלא איימת עליה להוציא עונה וקצת מכבד אותך בקריאות בוז. זה אומר משהו.

אריאל גרייזס 10 במאי 2015

ג'רארד גם עשה הרבה צרות לצ'לסי בליגת האלופות והזכיה של ליברפול, אם אני זוכר נכון, הגיעה דרך הגשר.
בכל מקרה, במקרה הזה אני לא רואה פה כבוד. סתם אוהדים חסרי קלאס

שינגי 10 במאי 2015

רק על האליפות שהוא נתן להם ב2010 היו צריכים למחוא לו כפיים.

יואב 11 במאי 2015

לייק

אסף THE KOP 11 במאי 2015

עדיין אתם בוכים על זה ?

אריק 11 במאי 2015

מסכמים קריירה.
שני הרגעים היחידים שלו שהשפיעו על האליפות:
בישול לדרוגבה.
החלקה.

ווינר!!!

אסף THE KOP 11 במאי 2015

בבריאן רובסון ננוחם.

אריק 11 במאי 2015

הוא זכה בסוף…
זאת השואה אגב שגם אני משתמש בה.
בסוף אנחנו מסכימים..

חז 11 במאי 2015

מעניין כמה עשורים תבכו על ההחלקה.

אסף THE KOP 11 במאי 2015

כבר שכחנו ממנה.
אני ממליץ לאוהדי יונייטד גם להפסיק להתבכיין.

Roy 11 במאי 2015

ראיתי עכשיו MOTD, גם לפי השדר של ה-BBC ולפי ג'רארד בעצמו בראיון סוף המשחק – כנראה שרוב הברידג' עמד ומחא כפיים.

אביאל 11 במאי 2015

בני – אני ראיתי אוהדי צ׳לסי מוחאים כפיים, גם הכתבות בעיתונות הבריטית מספרים על כבוד שג׳רארד קיבל, מה גם שאם תראה את הראיון שלו אחרי המשחק והתגובה שלו אני רק אצטט את קראגר בהקשר:

"If I got a standing ovation from the Chelsea fans, I would be amazed. Stevie has been very disrespectful to Chelsea there"

מי חסר הקלאס כאן ?

אסף the kop 11 במאי 2015

אוהדי צ'לסי

גור אילני 11 במאי 2015

יאללה תמשיכו לריב על קלאס – בזמן שאנחנו זוללים תארים.

אסף THE KOP 11 במאי 2015

זאק נבוט.

צ'לסקי 10 במאי 2015

פשוט מאכזב שהוא לא נתן לרובן ציק לסיים 90 איפה הוא ואיפה אובי מיקל החלש הזה

אודי 10 במאי 2015

זה שמיקל ממשיך לשמור על מקום בסגל של צ'לסי כל השנים האלה זה לא פחות מנס

צ'לסקי 10 במאי 2015

פשוט בושה,אתה רואה ילד בן 19 שגדול על מיקל בעשר רמות,הולך להיות העתיד שלנו ועדיין אתה מוציא אותו למרות שלמיקל יש צהוב

גור אילני 10 במאי 2015

דווקא לא ראיתי בעיה בחילוף – טבילת אש מול קבוצה טובה, לופטוס צ׳יק נחלש קצת והיה מעט אנמי בתחילת המחצית השניה. עבורו זה לא שינה לדעתי דבר.

אריאל גרייזס 10 במאי 2015

היה מהלך אחד במשחק הזה שהסביר את העונה של ליברפול כולה – הנדרסון מכניס כדור בין שני בלמים לחלוץ, רק שלאמברט כל כך איטי שקורטוואה הגיע לכדור לפניו. את התסכול על הפנים של הנדרסון היה אפשר לראות בקלות.
תן לקבוצה הזאת חלוץ. סתם חלוץ, לא חלוץ גדול והיא מגיעה לליגת האלופות. יש בה מלא שחקנים עם כשרון, אבל חסר הדבר הזה בשפיץ שמבקיע שערים. אם ג'רארד, בעונה שהפסיד איזה חצי מהמשחקים, הוא המבקיע המצטיין שלנו העונה, זה אומר הכל. כשאתה מאבד שני שחקנים שביחד שמו יותר מ-50 גולים שנה שעברה, די ברורה הבעיה שלך

תורג׳י 11 במאי 2015

אחד המשחקים הכי קשים שצפיתי בהם.

Comments closed