אחרי משחק ההכתרה

למה אי אפשר שבכל יום נשחק משוחרר ונקבל בסוף גביע?

 

דרוגבה

סיכום הראיונות בסיום המשחק:

פאב קיבל כובע קסמים רשמי.

מוריניו אמר שירכוש עוד 1-2 שחקנים כדי לשים קצת לחץ על שחקני הסגל וכדי להשתפר.

ג׳ון טרי מתרגש יותר מאשר אחרי התואר הראשון.

גארי קייהיל מתרגש מהאליפות הראשונה.

פטר צ׳ך עוד לא החליט ההחלטה הגדולה ביותר בקריירה שלו כדבריו. אבל נראה שהוא מוכן לאתגר הבא.

 

 

וזה נכתב לפני:

המשחק נפתח עם גיבור אחד שמנצח על המגרש בבטחון ובהובלת המהלכים. מכיוון שלא ראיתי את ההרכבים טרם הפתיחה, הייתי די בטוח שאדן הזאר כלל לא משחק, אבל גם אם ניקח בחשבון את הניתוח הדנטלי שלא צלח – הרי שבעל הבית על המגרש, שהשלים השתלטות על השלטון שנמשכה 2 עונות הוא לא אחר מאשר וויליאן.

וזה מזכיר לי שאני חייב התנצלות לקוראים הנאמנים אחרי הפיאסקו ב-3:0 מול ווסט ברומיץ׳. לא כתבתי פוסט, לא לפני, לא אחרי ולא בכלל, וזה הרי מה שמבדיל בין בלוגרים רציניים, כמו שמוריניו דרש מהזאר קונסיסטנטיות, ולא היעלמות כל כמה משחקים, ככה דורפן מראה בדוגמה אישית מרשימה בדה באזר, ואני נכשלתי כבר בהזדמנות הראשונה שנקרתה בדרכי.

והנה אנחנו כבר בדקה ה-26 של המשחק הבא, ולא הספקתי להתייחס לאדום המגוחך של פאב, והנה ספגנו גול ביתי מעצבן אחרי פתיחה מאד מרשימה ששידרה ׳אנחנו האלופים׳ בכל מהלך.

והנה מוציאים את דרוגבה החוצה על אלונקה אנושית עשויה ממיקל ואיבנוביץ׳.

והנה דייגו קוסטה מקבל ולוקח את ההזדמנות לסיים את העונה עם 20 שערים. וקוואדראדו עושה את הדבר הראשון המוצלח במדי צ׳לסי, אם לא סופרים איבודי כדור מטופשים.

ואז מחליט ש-35 דקות ו-2 פאולים עליו זה יותר מדי, ומבקש להתחלף. לא בדיוק דרך להראות למנג׳ר שאתה בנוי לפרמייר ליג.

 

אז ניפגש במחצית ואז שוב אחרי.

עדכון מחצית:

חואן השני החליט כנראה ש-40 דקות בפרמייר ליג הן יותר מדי עבורו, וש-2 פאולים עליו גם הם מעבר ליכולותיו. לא בדיוק הדרך להראות למנג׳ר שאתה בנוי לליגה הזו. והאמת שה״קמפיין״ נגדו נמשך כששחקנים של היריבה פשוט מעיפים אותו לכל עבר, ואני לא מדבר על הפאולים שנשרקו. חבל, כי אני אוהב אותו ומקווה שיצליח. ומקווה שיקבל עוד עונה להשתלב.

ומילה לגבי הקמפיין המקורי: אני שמח שמוריניו תיקן את הטעות בסיום העונה והודה שהמילה היתה מעט חזקה מדי. גם התחושה שלי היתה שלא היה דבר חריג ביחס של השופטים ובשריקות. נכון, אולי לא קיבלנו מתנות, אבל זה מובן כשאתה אחת הקבוצות הקשוחות וגם הפחות אהובות בליגה. ומעניין לראות שהתואר של מנג׳ר העונה פתח את חרצובות לשונו של המיוחד וגרם לו להודות בטעות. מדהים מה שקצת הכרה מהממסד יכולה לעשות.

ועוד דבר קטן: אני חושב שמיקל עוזב.  עם ההכשרה של לופטוס צ׳יק להרכב וזומה שיכול לשחק במרכז, נראה לי שמוריניו מרגיש שהוא כבר יכול לשחרר. ולכן נתן למיקל להפרד.

יאללה מחצית שניה!

דקה 60: מיקל עם המסירה הראשונה שלו קדימה. עוד קרן ״שלא נוצלה״.

לרמי אין בכלל רגל שמאל. שזה בעייתי כשאתה מקבל גדורים מהירים מהזאר ופורץ מצד ימין לתוך הרחבה. בכלל, לא ראיתי את התפקוד שלו בצד ימין אפקטיבי מדי העונה.

דקה 70: והנה השער מרמי! שער יתרון נוסף שלו, ושוב דרדל׳ה שמכניע את השוער למרות דרדל׳תיותו.

דקה 78: פטר צ׳ך מוביל את הכדור מההגנה. האם זו הפרידה ממנו?

והנה עוד רמז שמיקל עוזב: הוא מוחלף בכריסטיאנסן.

80: וויליאן נוגח לשער! הצלה של מאנונה.

82: קצת קשה להבדיל בין מאטיץ׳ לכריסטיאנסן. מאטיץ לא לוקח סיכונים ומקבל צהוב.

89: מה ההבדל בין רמי לדמבה בה? רמי נשאר על הרגליים כשהוא כובש, והנה השני שלו! ומסירה מצוינת של מאטיץ׳.

92: רמי כמעט עם שלושער, מנסה לתת לוויליאן לעלות ובצדק על ה-scoresheet, אבל בסוף זה מגיע לקוסטה שיש לו היום טאץ׳ של זקנה זומבית.

 

 

מה עושים איתו?
סיכום עונה אדומה-שחורה

4 Comments

מי מה למה 24 במאי 2015

האזר וג'ון טרי שיחקו את כל 38 המחזורים העונה, או שאני טועה ?

אגב הזאר והמספרים שלו העונה , יש לו 14 שערי ליגה ו 19 בכל המפעלים, יש לך מושג כמה מהם הובקעו בפנדלים בליגה וכמה בכל המפעלים ?

אביאל 24 במאי 2015

איבנוביץ׳ וטרי שיחקו לאורך כל הליגה.

JM 25 במאי 2015

וויליאן זה יהלום

אביאל 25 במאי 2015

צ׳לסי שיחקו במחצית השנייה של המשחק כמו במחצית הראשונה של העונה, אני חושב שאחד ההבדלים הגדולים הוא בעלייה של איבנוביץ׳ להתקפה, אני מקווה שמוריניו ידבוק בכך בעונה הבאה ולא ימשיך עם שני הקשרים האחוריים והפרש של שער, בעונות צמודות יותר זה עלול להביא לאובדן של תארים.

היה מרגש לראות את דרוגבה וסוף סוף חגיגות אליפות אחרי חמש שנים.

Comments closed