פאניקה! אחרי מגן הקהילה

המשחק נגמר, הפסדנו, ארסנל יזכו להניף את המגן, פטר צ׳ך ממש מרוצה מעצמו עם שער נקי, אוקסלייד-צ׳מברליין עם שמאלית קטלנית הכריע את המשחק (והאם הוא מסמן כאן שהגיע הזמן שלו?)

כמה נקודות לסיכום:

1. אני לא מאמין בחוסר החשיבות של משחקי קדם-עונה. הפנדל של לוקאקו מול באיירן היה אחד מהבולים על המעטפה ששלחה אותו לאברטון, הטעויות של דה-חאה לפי הפרסומים מובילות לכך שלואן-חאל נמאס מהסחבת והוא הסכים למכור אותו, בקיצור, יש משמעות.

2. אגב סעיף א׳, אני חושב שמוריניו הכניס את זומה כדי בין היתר להראות להנהלה שאין לו מגן שמאלי מחליף. זה עבד קצת פחות טוב מהצפוי כי זומה היה יותר טוב מאזפי, אבל אולי המסר עבר בכל-זאת.

3. עוד עונה שנראה בתחילתה שמשהו חסר ב-11, קשה להגיד בדיוק מה, אולי דייגו קוסטה החריף את התחושה הזו עם חוסר הנוחות שהרגיש בירך, אולי זה הקישור שרמירז לא מחזיק אותו כל-כך טוב. אולי זה אוסקר שעלה מהספסל והיה חסר מההתחלה. פעם היו שחקנים דגולים שהשלימו את החוסרים האלה. אני מדבר בעיקר על למפארד שהחזיק קישור למרות שעל הנייר לא היו לו הכישורים המלאים לכך ללא עזרה בעידן של טרום-מאטיץ׳. עכשיו פאברגאס ומאטיץ׳ יצטרכו להוכיח שהם גם דגולים.

4. ארסן וונגר מצא איך עוצרים את צ׳לסי – שומרים על הזארד ממש צמוד. משם זה קם ונופל על הנסיונות של השאר – וויליאן צריך לקחת יוזמה ביום כזה, הוא ניסה, אבל משחק מרכז השדה המאורגן של ארסנל די שיתק אותנו ולא נתן להרבה התקפות לקרות. בסופו של דבר היו לנו 2-3 ההזדמנויות שאמורות להספיק לשער אחד, אבל זה לא הספיק הפעם לשערים.

5. יאללה פיורנטינה!

 

 

וזה נכתב לפני:

עכשיו, כשנתנו לפטר ללכת, ועוד ליריבה השנואה, הנה מגיע העונש באופן מיידי. הנה המשחק שהתסריט נכתב מראש: צ'לסי מובילה 0:1. צ'ך  מציל 0:2 בטוח, בועט כדור שוער ארוך לג׳ירו, שכובש את שער השיוויון בדקה ה-89. ואז פנדלים. 4:5 לארסנל. קורטואה ניצב מולו, מנסה לשחזר את הטיל מול ברצלונה. צ'ך מזנק והודף. ארסנל זוכה בפנדלים. הצילום של צ'ך מניף את מגן הקהילה מתנוסס על שערי העיתונים. ונגר צוהל. ומוריניו עושה פרצוף של ׳אמרתי לכם׳.

ויש גם תסריט אחר: בפנדל האחרון, טרי לוקח את האחריות. הוא רץ, מחליק, הכדור עף לכיוון היציע, אבל אז דרוגבה ולמפארד מגיעים פתאום משום מקום, סופר-פרנק נוגח את הכדור מהיציע, ודרוגבה ממשיך בוולה פנימה. לשופט לא נותרת ברירה אלא לשרוק לסיום.

ויש עוד אחד: ארסן וונגר ממשיך בתהליך השינוי שהוא עובר באופן אישי, העונה הוא לא מסתפק בהכרה בחשיבותו של הקשר האחורי כמו בעונה הקודמת – ושולח את חניכיו לפצוע את כל שחקני צ'לסי. כולם אכן נפצעים חוץ מדייגו קוסטה שכבר גם ככה פצוע כרונית וברניסלאב איבנוביץ', שתיאו וולקוט קורע את הרצועה בזמן הגליץ' לרגליים שלו. פלקאו ניצל כי הוא אמור היה בדיוק להכנס בחילוף. צ׳לסי מתחילה עונה ארוכה וקשה, שבה רובן לופטוס צ'יק באבא רחמן ודום סולאנקה מובילים את צ'לסי, פלקאו לא מצליח לכבוש אף שער שדה, אולם מתברר שהתנועה המתמדת והרצון עדיין שם. בסופו של דבר קבוצת המילואים מובילה אותנו למקום התשיעי המכובד. אבל דווקא בצ׳מפיונס אנחנו עושים חייל בצורת אוטובוס חונה, ומגיעים לגמר מול ריאל. בניטס ואשתו מול מוריניו.

בגדול, כל תסריט נורא ממשנהו, ואם חשבתם שהתסריט האמצעי פחות סיוטי – הרי שכתוצאה ממנו דרוגבה מוחתם לעונה נוספת (למפארד לא יכול כי יש לו מחויבות לקרוזיירו מברזיל אחרי שניו יורק סיטי משאילים אותו לשם לחודשיים).

אבל הכל מתחיל ברגע החשוב באמת – שהוא המשחק היום.

אז אל תרשו לעצמכם להנות, להתרווח אל הספה וללגום בירה – כי הנה הסיוטים שלנו באים.

 

***

ועוד דבר קטן: במאי 2014 כתבתי כאן שקורטואה ידיח את צ׳ך והרוב לא האמינו שיזרקו את ביג פיט בשביל התכשיט הבלגי. אז הנה, המעגל נסגר.

 

 

פוסט תיאום ציפיות לעונה החדשה
באיירן (והפועל) שוב הפסידה

59 Comments

מנשה יוסיפוביץ מבני ברק 2 באוגוסט 2015

טור מיותר על משחק מיותר בבלוג מיותר.

ארז 2 באוגוסט 2015

תודה על תרומתך.

גור אילני 2 באוגוסט 2015

תגובה חשובה.

Yavor 2 באוגוסט 2015

מסכים רק על השני מבין שלושת ה"מיותרים" (למרות שזה למעשה מייתר גם את הראשון…)

יאיר 2 באוגוסט 2015

איזה בנאדם חיובי

matipool 2 באוגוסט 2015

אבל איזה כינוי יש לבחור ! ( מי שגדל בשנות השבעים / תחילת השמונים ושמע רדיו , יודע על מה אני מדבר ) .

wazza 2 באוגוסט 2015

אמן!

JM 2 באוגוסט 2015

גור, אנחנו אלופת אנגליה.
אתה חייב לשנות גישה בטורים שלך.
שנה שעברה זה היה מובן.

אריאל גרייזס 2 באוגוסט 2015

אוי אוי אוי, נפסיד את משחק מגן התהילה. איך נשרוד את הזוועה?

אריק 2 באוגוסט 2015

שמע, לקבוצות שונות – שאיפות שונות.

matipool 2 באוגוסט 2015

אנחנו מתרכזים בליגה העונה . עזבו אותנו ממפעלי גביעים .
מילנר יביא לנו אליפות וסטיבי יהיה אורח הכבוד במשחק ההכתרה . משה רבנו המודרני .

גל 2 באוגוסט 2015

מצחיק. לא מבין אבל את הפאניקה סביב זה. נשמע כאילו ממש למדת ממוריניו לשדר משהו אחד ולחשוב משהו אחר כדי לשבש את היריבה :)

מאוד מקווה שונגר טועה וצ׳ך לא יהיה ואן דר סאר שלהם. איך שאני רואה את זה אבל כרגע, כאוהד יונייטד, האליפות השנה תלך לאחת הלונדוניות – צ׳לסי או ארסנל, כשיונייטד וסיטי יאבקו על המקום 3.

גור אילני 2 באוגוסט 2015

זו הנקודה גל – אני מצטער שכנראה שחלק לא הבינו אותה: מצד אחד, האוהדים השפויים יודעים שזה זה רק פאקינג מגן הקהילה ובאמת לא משנה לנו. מצד שני, יש כאלו שמחכים לקארמה המדומיינת שלהם שתפגוש אותם בסיבוב – וייבהלו מכל עכבר שייתקלו בו במצב הזה. זה משחק פסיכולוגי בסופו של דבר שהחשיבות שלו בעניי המתבונן.

אודי 2 באוגוסט 2015

עם מי אתה מנהל את המשחק הפסיכולוגי הזה? מוריניו כרגע עסוק עם ונגר ואישתו של בניטז.

אריק 2 באוגוסט 2015

לא לגמרי מבין איך דווקא השנה פתאום יש אמונה בארסנל. כאילו הבעיה שלהם היתה שוער ולא עמוד שדרה רכרוכי.
עמוד שדרה משובח זה מה שיש לצ'לסי. לא רואה פשוט שום איום על התואר שלהם. והם אפילו לא שבעים או שאננים.
סגל מנוסה. המנג'ר הכי טוב בפער ענק, נסיון בתארים, יותר מדי יתרונות.
לגבי היום – זה משחק אימון עם פרס. לפעמים עדיף להפסיד בו כדי להכניס דריכות.

גור אילני 2 באוגוסט 2015

הגישה של ״מה שהיה הוא שיהיה״ היא אחת הפחות אהובות עליי אישית. לדוגמה, ב-2007 כל הפרשנים חזו לצ׳לסי תואר שלישי קליל. מה שקרה בפועל זה עזיבת מוריניו וגמר הצ׳מפיונס עם אברם גרנט. אני רואה כבר עונה שניה צפי ל-5-4 מתמודדות על התואר, בעונה שעברה רק חולשה גדולה של סיטי וארסנל בפתיחה, וכניסה איטית מהצפוי של ואן-חאל הביאו למרוץ קל, וגם הוא לא הסתיים בפער עצום. בקיצור, יכול להיות שגם הפעם צ׳לסי תפתח חזק כמו שמוריניו אוהב, אבל אני מעדיף לא להספיד את האחרות לפני שהתחלנו.

ספציפית לגבי ארסנל, בוא נחיה ונראה מה האימפקט של צ׳ך. אני מקווה שהוא יהיה מינימלי.

אדם 2 באוגוסט 2015

אריק, יש אלמנט של בטחון שאי אפשר להתעלם ממנו. כשעומד שוער כמו צך בשער פתאום הכל יכול להיראות אחרת. בלמים עם יותר בטחון, פתאום פחות טעויות שלהם וזה מחלחל הלאה, גם לקישור. לעמדה הזו יש אימפקט על כל השדרה המרכזית, בטח שמגיע מישהו כמו צך (או ואן דר סאר בזמנו)

שאול 2 באוגוסט 2015

משחק לא חשוב, אבל לפחות משחק תחרותי וזה גם משהו.

אני מסכים שיהיה יותר קשה השנה כי אנחנו ה- team 2 beat, אבל אני עדיין חושב שאנחנו הפייבוריטים לקחת אליפות, מכיוון שפשוט ההרכב יותר מאוזן ועדיין חזק יותר מהיריבות ברוב העמדות. מרוב כל שוק העברות המשוגע בשנים האחרונות, אנשים שכחו שגם לשמר את השלד הקיים נותן יתרון עצום, במיוחד כשמדובר בקבוצה שלקחה אליפות.

לגבי היריבות, יונייטד וסיטי נראות חלשות בהגנה, מאחר ולא עשו שום שינויים ביחס לשנה שעברה שם [ אולי חוץ מדרמיאן אצל יונייטד, אבל שם הבעיה היא בבלמים]. נ.ב: יש לי הרגשה שסטרלינג יתברר כפלופ.
ארסנל עשתה קולות של התחזקות עם צ'ך אבל הבעיה שלה זה שאין לה קשר אחורי מספיק טוב [יסלח לי אדון קוקלין].

בכל אופן, גם אם ארסנל ינצחו היום אני לא חושב שזה אומר יותר מדי [ראה ערך שנה שעברה].

BRING IT ON ! כמה שהתגעגעתי כבר לכדורגל האנגלי!

כחול 2 באוגוסט 2015

אחלה פוסט, אני רק חושש שמי שלא אוהד את צ׳לסי, ונמצא בצד שמחכה לקארמה שלו שתפגוש אותו בסיבוב לא כל כך יבין.
הפחד מהמשחק נובע מנקודות שציינת בפוסט ובתגובות אבל לא רק- הוא בעיקר תוצאה של שבועות שחונים ללא כדורגל אמיתי(מצאתי את עצמי לילה אחד צופה בצ׳לסי נגד בארסה ב4 בבוקר) שבהם חלקנו פיתחנו פוביות בלתי מוסברות מתחילת העונה.
בנוסף, העובדה שצ׳לסי לא ממש התחזקה בקיץ בניגוד ליריבות שלה, וגם המומנטום המצויין שארסנל נמצאים בו מאז אפריל בערך, לא עוזר.

עצוב לי להודות כמה שחיכיתי למגן הפאקינג קהילה הזה, פשוט משתגע מלקרוא כל הקיץ כתבות על העברות(והתקוטטויות של מוריניו), בלי לראות משחק אחד רציני. ובקשר לשאר העונה- In Jose we trust

גור אילני 2 באוגוסט 2015

נכון, אני חושב שחלק מהפוביות קשור בכך שאנחנו יודעים שפתיחת העונה היא חשובה בליגה האנגלית וקריטית עבור צ׳לסי ובכלל קבוצות של מוריניו. לכן אנחנו מצפים בשקיקה לראות את השבועות הראשונים ואת האווירה שנוצרת בהם – של צבירת נקודות או של תסכול והסתבכויות לא רצויות. בכל מקרה יהיה מרגש, ואני מאמין שנתגבר גם על פתיחת עונה פחות טובה מבעונה שעברה.

martzianno 2 באוגוסט 2015

האופטימיות שלך מדבקת!

פאקו 2 באוגוסט 2015

מסתבר שאפשר להפסיד גם בלי הדרמה.

אופיר 2 באוגוסט 2015

וזה עוד בלי אלכסיס, כלבות.

D! פה ועכשיו 2 באוגוסט 2015

:) טוב, אופיר

אביאל 2 באוגוסט 2015

אופיר – אם אלכסיס בהרכב אז אולי צ׳מברליין על הספסל ואין שער :D

אביאל 2 באוגוסט 2015

כמו שאמרתי דקה אחרי העונה הקודמת, צ׳לסי (כמעט כמו כל קבוצה אחרת שלוקחת אליפות באנגליה) חייבת רענון.

הכל היה קצת תקוע, אבל עדיין תן לרמירז והאזרד הזדמנויות כאלה והם כובשים 9 מ10, כמו שהיה בעונה שעברה וזה היה ממשיך בדיוק את העונה האחרונה, אותה צורת משחק נגד הגדולות, אוסקר בחוץ, רמירז-מיקל-זומה בקישור במקום ופאברגס לא עושה כמעט כלום מעמדת מספר 10.

זה שקוודארדו לא עלה ומוזס (לא מבין עדיין למה הוא עדיין בצ׳לסי) כן, מראה שהבחור בדרך החוצה, קצת חבל אבל אולי אפשר לגנוב את רויס :)

אצל פלקאו זה בעיקר כוונות טובות ורמי לא יכול באמת להספיק (חיקה את אינזגי עם הנבדלים היום), שוב נתפלל לשריר הירך האחורי של קוסטה.

יאללה לסוואנסי (פיורנטינה מיותר).

JM 2 באוגוסט 2015

על מה אתה מדבר?
צ'לסי הייתה הקבוצה הטובה יותר במגרש היום.

הפסדנו בגלל טעות לא אופיינית של אזפיליקווטה, הראה לו את האמצע ולא את הצד – לא עושים את ברחבה.

אפשר גם לראות שהקבוצה לקראת הסוף התעייפה, אבל תחילת עונה וההפסד הזה לא אמור להשפיע על השחקנים.

אביאל 2 באוגוסט 2015

JM – בוא נשים את הדברים על השולחן, סיטי ויונייטד היו על הפנים בעונה שעברה אל תצפה לזה שוב העונה, בטח עם ההתחזקות של יונייטד והרעב של הסיטי, בחצי הראשון של העונה צ׳לסי שיחקה כמו שצריך (כאמור שפאברגס שיחק לצד מאטיץ עם שלישיה התקפית לפניהם), היום למרות שאכן היינו טובים יותר נראנו כמו בסוף העונה שעברה.

JM 2 באוגוסט 2015

עם כל הכבוד, אתה לא מסתכל על הדברים בצורה נכונה בכלל.
משחק תחרותי ראשון של העונה, השחקנים עדיין בהתאוששות מהקדם עונה – וראינו את זה היטב במחצית השנייה.
ועדיין – צ'לסי הייתה הקבוצה היוזמת במגרש, וארסנל הייתה מאורגנת בהגנה עם קו מאוד נמוך, ועשתה את זה בצורה טובה להפליא.

לגבי השולחן – אני בטוח שהעונה תהיה הרבה יותר קשה מהעונה שעברה, ואם צ'לסי לא תשתפר מהעונה שעברה, לא בטוח שהיא תזכה שוב. צ'לסי יכולה להתשפר כי יש לה סגל מעולה, עם הרבה מקום להשתפרות.

לגבי פברגאס – בדרך כלל, כשצ'לסי משחקת נגד יריבה עם כישרון בהתקפה כמו שיש לארסנל, מוריניו מעדיף לשחק עם פברגאס
בעמדה שמתחת לחלוץ, ולשים יותר קשר אחורי לצד מאטיץ'. אבל כמו שאמרתי, צ'לסי שלטה במרכז השדה וארסנל לא הגיע לאף איום חוץ מהאחד על אחד. ורק שתדע, אם קוסטה משחק, זה משחק אחר לגמרי לפברגאס.

אני ממש לא חושב שיש על מה להתעודד, אבל גם אין עדיין על מה להתלונן כי אנחנו עוד לפני ההתחלה.
נחכה לתחילת עונה ונסיק מסקנות.

שמול 2 באוגוסט 2015

לארסנל היו כמה וכמה מצבים, 2 של ג'ירו, עוד אחד של צ'יימברלין, ראמזי ועוד

JM 3 באוגוסט 2015

כן, כאשר צלסי הלכה על כל הקופה ושיחקה עם 2 שחקני הגנה.

אלון 3 באוגוסט 2015

דווקא באוטנג סגר למסי את האמצע…
ראיתי איך זה נגמר

פראליה 2 באוגוסט 2015

בא לי לראות מה יש להגיד לאלה פה שהתווכחו איתי שפטר צ'ך הוא אחד משני השוערים הטובים בעולם, רגע ענק ומרגש בסיום, כ"כ מגיע לו, יכול להיות האקס-פקטור שיהפוך אותם מקבוצה יפה ונאיבית לווינרית ורוצחת. באספקט פסיכולוגי אחד הוא עדיין עדיף על קורטואה, כמו שקשר 10 עושה משחק היה עושה את הקבוצה שלו יותר טובה, פטר פשוט עושה את הקבוצה היריבה לפחות טובה, ואת זה עדיין אין לטיבו האדיר.

שמול 2 באוגוסט 2015

הגיע הזמן שלארסנל תהיה בלוג פה…הקבוצה היחידה מה4 הגדולות בעלי המסורת שבלי בלוג!!!

עוד מתן אחד 2 באוגוסט 2015

היה,הם הפסיקו לכתוב…

פאקו 2 באוגוסט 2015

מתגעגע לאיש.

אריאל גרייזס 2 באוגוסט 2015

אם מאמן מעיף שוער מהטופ 5 בעולם רק בגלל טעויות במשחק קדם עונה, ובכן – הוא או אידיוט או שקוראים לו ואן חאל. אותו אחד שקנס ב-140 אלף פאונד שחקן כי הסתבר שהויזה שלו לא בתוקף. אין על האיש הזה (ומוריניו לא שלח את לוקאקו בגלל שהוא החטיא פנדל. הוא לא אידיוט ולא ואן חאל)

אריק 2 באוגוסט 2015

מי העיף את דה חאה? המארקה?
ורוחו שייקנס גם במיליון פאונד מצידי אם לא מכבד מספיק את הבוס, מקום העבודה ואת עצמו.
מצידי שיישאר בארגנטינה

יואב 2 באוגוסט 2015

אריאל,
אם אתה באמת מאמין לזה אתה או אידיוט או שקוראים לך אריאל. ברצינות.

edgecator 2 באוגוסט 2015

גרייזס, נו באמת, זה מביך. הרי ברור לך, אני מקווה, שגם ככל שיש אמת בדברים – ואן חאל מאמין שאותן טעויות נובעות מדעתו המוסחת של דה חאה ו/או מהיעדר מוטיבציה. האם צריך להיות אידיוט (או ואן חאל) בשביל לחשוב שזה עשוי שלא להיות בריא לקבוצה? האם אין הצדקה מסוימת למכור את דה חאה עכשיו, עם או בלי הטעויות במשחק קדם עונה? לא שאני תומך בהחלטה כזו, אבל הייתי מצפה ממך לבחינה מינימלית של הדברים מעבר לשנאת יונייטד היוקדת, שאין לי ספק שתתכחש לרלוונטיות שלה לעמדה שלך גם הפעם.

פראליה 2 באוגוסט 2015

לזה התכוונתי. אין קל כמו לראות את העתיד מהסוף להתחלה.

דוד 2 באוגוסט 2015

דרכו של ואן חאל ידועה ואריאל לא מחדש פה כלום. אל תהיו עוורים.

אריאל גרייזס 2 באוגוסט 2015

מביך, כי אף פעם ואן חאל לא עשה כזה דבר. וחוץ מזה, הגבתי לדברים שכתב פה למעלה גור, לא קשור לשנאת יונייטד.

יואב 3 באוגוסט 2015

אה!?!? בפוסט של אוהד צלסי שלא מזכיר את יונייטד כלל? מה ואן חאל עשה בעבר? שיחרר שוער ענק בגלל טעויות במשחק אימון? וואלה? מתי?
שדים אדומים רודפים אחריך אריאל. אתה אפילו לא שונא יונייטד, אתה רדוף קלינית. רק בריאות.

גיל 3 באוגוסט 2015

הוא לא העיף אותו אלא החליט לוותר עליו לפי הדיווחים בגלל שהוא הראה חוסר חשק במשחקי קדם העונה ולא היה טוב. אם זה נכון, קשה להאשים אותו וזו נקודה שחורה לרעת דה חייאה שלא מתנהג במקצועיות.

wazza 2 באוגוסט 2015

מבחינת ארסנל שהעונה תיגמר עכשיו עם תואר ביד ומקום ראשון בטבלה.
עוד "מפגן קלאס" למוריניו – זרק את המדליה שלו לקהל

ק. 3 באוגוסט 2015

בטבלה בעברית אברטון מקום ראשון, ארסנל כהרגלה שני. מה קובע? (בבלוגים בעברית)

דוד 2 באוגוסט 2015

לא אינדיקציה ואם כן אז טובה. נקודה.
צריך את גצה, או איסקו, לא יודע.., מישהו שיעשה סללומים ויסחוט עבירות ולא רק ישחק נכון. הזאר עדיין חידה.

ניק 2 באוגוסט 2015

האזרד חידה ואיסקו לא?!
אחד מ3 השחקנים הכי טובים בליגה מהיום הראשון שלו שם מול שחקן ספסל שלא עשה כלום מאז שהגיע לריאל… וואלה

שי 3 באוגוסט 2015

הייתה פה היסטוריה קטנה: ונגר מנצח סוף סוף את מוריניו! עוד אחד כזה בליגה והעונה תוכתר כהצלחה הגדולה ביותר של ארסנל מאז 2004.
בנוסף, סטטיסטיקאים מומחים טוענים שארסנל זכתה בארבעה תארים בשנתיים האחרונות!!!

אביאל 3 באוגוסט 2015

זה מזכיר לי את המם שרץ באינטרנט מאז השער של בנדטנר.

שערים העונה: מסי+רונאלדו+נייאמר+בייל+האזרד+איברימוביץ׳ וכו׳ – 0 ניקולאס בנדטנר – 1

אוהדי ארסנל מעלים תמונות שצ׳ך זכה כבר בשלושה תארים העונה.

ניק 3 באוגוסט 2015

בנדטנר הוא אחד האנשים שצוחקים עליהם הכי הרבה באינטרנט.
אני כל הזמן רואה כל מיני שטויות עליו, שזה מוזר כי הוא סהכ לא השחקן הכי גרוע שראינו

שי 3 באוגוסט 2015

אבל הוא ממש תופס מעצמו.
פעולות בודדות – נגיחה מקרן, פנדל וכו' – הוא עושה בצורה טובה. אבל הסיכוי שהוא יצליח לחבר שתי פעולות מורכבות במהלך אחד אפסי.

אריק 3 באוגוסט 2015

פדרו היה משדרג את צלסי.

כחול 3 באוגוסט 2015

לדעתי, המשחק הזה היה חלון לבעיות של צ'לסי כקבוצה, אבל תכלס עדיין מוקדם להסיק מסקנות מהמשחק התחרותי הראשון של העונה(ואל תתבלבלו, התגובות של מוריניו מוכיחות כמה הוא היה חשוב). מעניין מה יקרה אם הבעיות שראינו כאן היום יצופו שוב גם מול פיורנטינה וסוואנסי(מחסור באנשים שישימו את הכדור ברשת + אנשים שיעברו שחקן/שניים וייצרו מצב). האם המועדון יפנים שהתואר של שנה שעברה נלקח באחת מהשנים היותר חלשות של קבוצות הטופ של הליגה האנגלית, ושהעונה זה לא יראה ככה, ושפשוט צריך חיזוק.
ואם מחזקים- איך ואיפה. זאת שאלה מאד מורכבת בקבוצה אלופה, בגלל שסך הכל כל השחקנים הוכיחו את עצמם(חוץ ממיקל). העניין לדעתי הוא כזה- צריך חיזוק בדמות שחקן מוכח ברמות הגבוהות לקישור ההתקפי. מישהו שרמתו יותר קרובה להאזרד מאשר לאוסקר ווויליאן, מישהו כמו רויס או גצה או די-מאריה. זול זה לא יהיה, אבל חיזוק פחות משמעותי לא ישנה באמת את הקבוצה, ישנה אפשרות שהסגל הנוכח לא יספיק לליגה העונה. מקווה שקנדי יפתיע ויהיה שחקן משמעותי, אם הוא יממש את הפוטנציאל(אם and that's a big) זה בדיוק השחקן שאנחנו צריכים.

נולי 3 באוגוסט 2015

אם בנזמה אכן יגיע לקבוצה, ארסנל ייקחו השנה אליפות.
הכדורגל היפה והאלגנטי של ונגר ינצח את חניון האוטובוסים של מוריניו.
היו אתמול במשחק מספר מהלכים קבוצתיים נהדרים של ארסנל, בנוסף לשער המרהיב כשלעצמו.
יש למה לצפות.

שי 3 באוגוסט 2015

ז'ירו היה מצוין בעונה שעברה. אם הוא ואלכסיס בריאים לאורך העונה אין צורך, אבל אני מתאר לעצמי שבארסנל זה 'אם' גדול…

Comments closed