הנצחון על אסטון וילה

שלא יהיה פה ספק, מנצ׳סטר סיטי היו מנצחים את המשחק הזה 1:6, עם 4 בישולים של דה ברויינה ו-5 גולים של אגוארו למרות שלא שיחק. אבל אנחנו מסתפקים במה שקשור לרמה שלנו כרגע, ואין לנו מה להתבייש בתוצאה על הלוח.

להיפך, נראה שהצוות שעבד על המגרש היה מפוקס ויעיל. לא נראה שום מהלך כדורגל מפעים, מלבד אולי הפריצה היפה של לופטוס צ׳יק (שזה עליה לחילוף במחצית) אבל ניצול הטעויות של וילה היה מצוין, וראינו את דייגו קוסטה מוביל ומביא את הנצחון.

יש לנו כרגע רשימה מתארכת של שחקנים שיצאו מהשוק של תחילת העונה:

אל אזפיליקווטה, זומה, קייהיל, פאברגאס, וויליאן ודייגו קוסטה – הצטרפו עכשיו גם בגוביץ׳, טרי, רמירס, לופטוס צ׳יק, ואפילו מאטיץ׳.

השחקנים שנראים עדיין בסוג של הלם הם פדרו (שמנסה ומשקיע אבל חסר בטחון), והזארד (קיבל הזדמנות להיכנס ולהשפיע אבל בעיקר האט את הקצב). גם לואיק רמי נראה לא בכושר, למרות שלא קיבל מספיק דקות כדי לבדוק זאת לעומק.

באבא רחמן קיבל היום טבילת-אש ולא יצא ממנה כל-כך טוב. בזכות אזפי והחברים הוא לא שילם על זה ביותר מכמה דפיקות לב לאוהדים. ומי שכעס על החלפתו של הצ׳יק במחצית למרות שהיה בוודאי לא מהגרועים – עליו להבין שהמנג׳ר רוצה להכניס לעניינים את מאטיץ׳ ולתת לו בטחון במצב של יתרון. זה די עבד ומאטיץ׳ נראה מעורב ומתערב והוציא כדורים במקום לעקוב על המתרחש במין אדישות של מישהו על ציפרלקס. ולא שיש לי משהו ספציפי נגד ציפרלקס. פשוט פחות מתאים לכדורגל המקצועני.

ואגב האוהדים – לפחות עפ״י השידור נשמע היה שבחוג לברידג׳ בווסטרשייר איסט היה היום יותר רעש מאשר בסטמפורד ברידג׳. למעשה אצלי בבית היה עידוד מאסיבי יותר לכל אורך המשחק מאשר אחרי הגול. וזה לא שהשכנים סבלו יותר מדי. כנראה שז׳וזה צריך להעיר עוד פעם את העניינים. או לשחק יותר אטרקטיבי.

אבל זה ייקח זמן. בינתיים תענוג לחזור לנצח.

באמצע השבוע יש משחק חשוב מול קייב ויהיה מעניין לראות אם נישאר ב-4-3-3 או שנחזור לטרנד השעה. שבינתיים עובד העונה לקבוצות טובות כמו סאותהמפטון ווסט-האם אבל לא לנו.

וזה נכתב במחצית:

***

אחרי שבועיים של עינוי ברמה בינלאומית, שבמהלכו נשבינו לרגע בקסם הסיכויים לעלות להצלבה, ואחר כך קיווינו עוד למחצית מול בלגיה והזאר האנמי… בקיצור אתם יודעים אחך זה נגמר ובאיזה צבע זה צבע את הפגרה.

בלטו בחסרונן השמועות הרגילות על ריבים באימונים בין טרי ומוריניו, ובמקביל בכלל נראה כי שקענו לתוך אדישות ספורט כללית שהתבטאה במעט עדכוני פוסטים בדה באזר.

אבל הנה הגיעה המחצית הראשונה מול וילה, ושוב יש ריח רענן באוויר. והיא

באבא רחמן ניצל את פציעתו של איבנוביץ׳ וקיבל מקום בהרכב, הזארד נח בחוץ, ורובן לופטוס צ׳יק עולה ב-11 במרכז הקישור.

4-3-3 קלאסי. בלי שני קשרים בפיבוט. בלי 3 קשרים התקפיים שרצים לרוחב. מרכז שדה קצת מעובה, משחק פשוט יותר של לחץ, אבל מאחוריו יש פחות חורים. טרי וזומה מפקחים על העניינים מאחור.

בסה״כ נראה מוצלח. מאטיץ׳ עולה במחצית. עדכונים בהמשך.

***

 

 

ניצחנו 0:0
קצת על התבוסה לסכנין וקצת על גוטמן

4 Comments

סלאח 17 באוקטובר 2015

היום היה יום מיוחד לאוהדי צ׳לסי בארץ – הדגל של מועדון האוהדים הישראלי הרשמי נתלה בסטמפורד ברידג׳!

יוסי מהאבטיחים 17 באוקטובר 2015

חייב לציין שהברידג' אף פעם לא היה "הר געש". ייתכן שזה ריבוי התיירים, אבל בפעמים שהייתי התאכזבתי קשות (כולל במשחק החזרה של דרוגבה בשמינית גמר הצ'מפיונס לפני שנתיים).

דוד 17 באוקטובר 2015

כמה נקודות הפיגור מהצמרת? יש סיכוי להדביק?

זינק 18 באוקטובר 2015

הייתי היום במשחק.
כדורגל אפור ומשעמם.
מישהו צריך להרגיע את קוסטה עם כל הפרובוקציות וההצגות. אין ספק שהאיש הוא חיית רחבה, אבל מלוכלך בטירוף.
והאווירה…. לרגע חשבתי שאני באיצטדיון ר״ג. מזל שהייתה בירה במחצית :-)

Comments closed