פדרו: טוב נגד קבוצות תחתית מצפון אנגליה

חברת התעופה התקשרה לפדרו ואמרה שהאבדה נמצאה והגיע סוף סוף לוח התוצאות מברצלונה

השורה התחתונה היא שבאבא, טראורה ולופטוס צ׳יק זכו לשחק, טראורה אפילו שם גול. האמת, לא ברור לגמרי למה באבא לא שיחק יותר העונה. משחק עם הרבה בטחון, תוקף ללא הרף (אולי זו התשובה בעצם אם לוקחים בחשבון שמוריניו היה המנג׳ר עד לא מזמן), והכי חשוב – נותן לאזפיליקווטה לשחק מצד ימין. וזה גם הביא לבישול של אזפי לטראורה.

קוסטה המשיך ביכולת המטורפת שלו, שער ובישול, משחק מאד חכם עם המון אנרגיה, וחוץ מתיקול אחד מיותר על השוער גם לא הסתבך בקטטות מיותרות. המסכה עוזרת לו כנראה, וגם אם המטרה שלה לשמור לו על האף השבור – היא גם גורמת לו להיראות פחות מכוער מבלי להיות פחות מפחיד. שזה יופי.

מיקל ואוסקר, הבאנקרים של חוס הידינק, קיבלו מנוחה לקראת פסז׳, בעוד הזארד ופדרו קיבלו הזדמנות להוכיח אם הם שווים משהו. פדרו לקח אותה בשתי רגליים, רץ, רץ, רץ, רץ וגם רץ קצת, והיה יכול לגמור עם שלושער. הזאר לעומת זאת עצר, נתן עקב, עוד עקב, צרח על פאול שעשו עליו, עוד עקב, ולסיום דרך על הכדור במקום לתת גול ראשון העונה בליגה. האמת, אני לא מת על הגישה של השחקן הזה. כאילו, שחקן טוב, נראה בחור חביב, יש לו חוש הומור, אבל נדרשת עוד עבודה כדי להביא אותו למקום של סמל. סביר להניח שזה כבר יקרה בריאל, ואני לא אצטער על זה יותר מדי.

אם אתם לא מסכימים אתי, תראו את המהלכים בהם הזאר לא השתתף, מול המהלכים בהם השתתף. כשהוא לא מעורב יש שטף, זרימה, ובסוף גם יש סיכוי לשער. אפילו סיכוי טוב. פעם ג׳ו קול קיבל את התפקיד הזה, הוא היה משתהה קצת, אבל בסופו של דבר היה משחרר כדור לגודיונסן או דרוגבה והפקק היה משתחרר. אצל אדן הזארד זה פקק מלונדון ועד ניוקאסל שנפתח רק עם עבירה, אבל לרוע המזל בכושר הנוכחי הוא מקבל גם מעט עבירות כאלה.

ואם מדברים על ניוקאסל – קבוצת בית סבירה וחוץ חלשה מאד, אני ציפיתי למשחק הרבה יותר קשה והתשה לקראת פאריס, שמחתי לראות את ההגנה החלשה עם וילסון ואארונס טועים ללא הרף, קולוצ׳יני שבדרך כלל טוב לא הורגש.

מול פ.ס.ז׳ יהיה טיפה יותר קשה, נקווה שטרי יחזור (אולי בכלל עדיף לשחק עם איבנוביץ׳ כבלם כמו פעם בכלל) וננסה לכבוש שערי חוץ.

 

ההפסד בסנדרלנד
הניצחון בוילה פארק ודילמת סטארידג'

10 Comments

צביקה 13 בפברואר 2016

גם לכם אספליקווטה וקוסטה הזכירו את מלחמת המפרץ?

אביאל 13 בפברואר 2016

11 שחקנים עם מסכה בעונות האחרונות.

גור אילני 13 בפברואר 2016

בצ׳לסי יש נטייה לשבור אפים ולסדוק גולגלות. עד לפני הפציעה של זומה יכולנו להתנחם בכך שמצד שני היו פחות פציעות קשות בברכיים ובקרסוליים…

אביאל 13 בפברואר 2016

משחק מצוין, הכדור עבר קדימה מהר מאוד (ככה זה עם מאטיץ ופאברגס בקישור), קוסטה בכושר מצוין וטוב שהידינק הוציא אותו בדקה ה60, פדרו נתן הכל (כרגיל) והפעם גם קיבל חזרה רק שימשיך ובאמת רק האזרד נראה חלוד, נקווה שמול פ.ס.ז. הוא יקבל מוטיבציה לעשות יותר.

ColoColo 13 בפברואר 2016

הכל נכון חוץ מקולוצ'יני בדרך כלל טוב….באמת שלא ראית מספיק משחקים של ניוקאסל, שחקן בינוני מינוס.

גור אילני 14 בפברואר 2016

ראיתי כעשרה משחקים העונה, היה מצוין בשניים מהם (יונייטד, אסטון וילה) וטוב עד סביר בשאר.

מוש 14 בפברואר 2016

פדרו מהיר וזריז אבל לוקה בראיית משחק, במסירה ובלקיחת החלטות.

דוד 15 בפברואר 2016

האמת שאדן הזאר צריך כבר לעבור. אין מה לעשות. אם לריאל אז שייתנו את חאמס.

בעז 15 בפברואר 2016

מי זה וילסון? טיילור אולי? באמת נתן משחק איום. משחק שני שלו העונה אחרי העדרות של חצי שנה בגלל פציעה ממושכת. מ׳במבה הוא הבלם הטוב בניוקאסל (היחיד שיש לו מהירות) וזה מה שקורה כשהוא פצוע.
אארונס הוא בכלל שחקן כנף, שמשחק כי כרגע אין מגן שמאלי כשיר. כבר הספיק לעלות בכמה שערים בשני משחקים וחצי בעמדת המגן.
קולוצ׳יני שחקן עם ראיית משחק וטכניקה, ביחס לבלם, שזה נחמד במובן של הנעת הכדור, אבל הוא מאוד איטי והרבה פעמים רחוק מדי משחקנים בתוך הרחבה.

ובלי קשר, למעט הניצחון בווייט הארט ליין, וההפסד הלא מוצדק באמירויות, ניוקאסל העונה במשחקי חוץ היא אולי הקבוצה החלשה בליגה.

גור אילני 15 בפברואר 2016

כן התכוונתי לטיילור. היה נראה קצת לא בכושר

Comments closed