פדריטו

שחקן גדול

מחר הבת שלי צריכה להביא ציפורן לבית-ספר אז אני הולך לנסות להשיג אחד.

יום זכרון עצוב ומשמעותי לכולנו.

יום זכרון
יום הזכרון, 2017

29 Comments

איתן 30 באפריל 2017

בתקופה של מוריניו ו3 חודשים בתקופת קונטה הוא היה בסוף הספסל,כי הוא לא פגע…כיום איזה שינוי,מעניין מה גרם לזה?

גור אילני 30 באפריל 2017

הסתגל לפרמייר ליג. למד לקחת צעד אחד יותר רחוק, להמנע ממגע עם שחקנים שמורידים לך את הרגל יחד עם הכדור אם אתה משתהה, ולמצוא את נקודות התורפה בשיטת ההגנה בליגה (ספרס לדוגמה למדו את זה ובועטים מחוץ לרחבה יותר מכל קבוצה אחרת). וכמובן שכשהקבוצה טובה יותר קל.

אריאל גרייזס 30 באפריל 2017

אחלה קבוצה יש לכם, אין מה להגיד. מדהים מה שקונטה עשה שם

גור אילני 30 באפריל 2017

מה שמדהים אותי זה שבכל עונה אחרת הייתי נלחץ בטירוף בדקה ה-60 בלי גול. העונה יש איזה בטחון שזה יקרה, ואם לא, קונטה מאמין ביכולת של חילופים בדקות 75-80 לעשות את השינוי.

בוריטו 30 באפריל 2017

הייתי שם היום, כתוב להם על המצח אלופים. חוויה לראות את האטיטיוד שלהם. מרגישים אותה.
דוד לואיז צריך לקבל הרבה יותר קרדיט על מה שהוא עושה. אוהבים לצחוק עליו אבל הוא עושה עבודה של שני בלמים וקשר אחורי.

צביקה 1 במאי 2017

אחלה משחק, לואיז היה אדיר.
מחכים לפוסט שלך מחר, שנה שעברה הוא היה מצוין.

גלעד בלום 1 במאי 2017

שמע מן הון להון ספרס נותנים קרב ראוי לבלוז, באופן מפתיע מגלים ווינריות ושומרים אותכם על קצות האצבעות ומשאירים קצת ענין, אבל אין ספק שקונטה יצר קבוצה עם עצמה ויציבות תוך שנה עם כמעט אותו הרכב של מוריניו, לואיז באמת טוב, הוא נראה כאילו אדיש עם הבעת פנים סטואית כזאת, בגלל זה הוא קצת אנדר רייטד ( וגם הסטיגמה של ה7-0 לא עוזרת ), אבל בפאריז הוא הביא אליפויות וגם בלונדון, תותח שלשם שינוי מצדיק את המחיר.

איתן 1 במאי 2017

אם כבר הזכרת את הספרס.אני חושב שלפוצ'טינו מגיע יותר קרדיט מקונטה,נכון שקונטה שינה את השיטה בצ'לסי משחקים.
אך הוא פשוט החזיר את צ'לסי פחות או יותר למקומה הטבעי בצמרת בהתחשב שהוא הביא איתו רק 3 שחקני הרכב-לא היה לו הרבה בנייה לעשות רק כמה שיפוצים ופיניש.
לעומת זאת פוצ'טינו לקח מועדון לוזרי שתמיד היה מכוון לגביע אופא,והביא אותו לליגת אלופות ולהתמודדות על התואר,זה לא היה פשוט כי מי שהיה לפני נכשל בין אם זה שרווד,רדנאפ,וילאש בואש.
עכשיו הקושי יהיה לשמור על הסגל המוצלח מפני הקבוצות הגדולות של אירופה בו בזמן ששחקנים יבקשו העלאה בשכר בגלל יכולת טובה,ןמנגד חוסר תקציבי של ההנהלה עקב בניית האצטדיון החדש…האם הוא יצטרך להיות כמו ונגר בעבר ולמכור את המניות הבטוחות שלו…בנוסף גם טוטנהאם היא קבוצה שהאנגלים יכולים להתחבר אליה מכיוון שיש לה לא מעט שחקני נבחרת: 2 המגינים,דייר,עלי,קיין.

D! פה ועכשיו 1 במאי 2017

לאיזה מצב הגענו שקבוצה/מאמן שהביאו "רק 3 שחקני הרכב" – נחשב לשינוי לא משמעותי.

Dr. van nordstrand 1 במאי 2017

העונה הטובה ביותר של טוטנהאם בחמישים ומשהו שנה.
כמובן שעדיין, אם צ'לסי לא תיקח העונה, זו תהיה הפתעה רבתי, במיוחד כשעברו עתה את המשוכה הרצינית ביותר.
למרות הכל- ליהנות מהמומנטום ולצפות לקראת האתגרים- משחקים נגד קבוצות שייתכן ויש להן עוד הרבה על מה לשחק.

גור אילני 1 במאי 2017

7-1 גלעד… אל תיקח לאוסקר את הגול הכי אומלל בקריירה הלא מאד מרשימה גם ככה שלו.
טוטנהאם בעונה פשוט מטורפת, לא זוכר כזו קבוצה טובה הרבה זמן בליגה. מאמין שהיתה נותנת פייט לכל אלופה מאז שנת 2000. מאד מקווה שזה יגמר עם אליפות שלנו, אבל אם לא זה יהיה מרוץ הסטורי – ובכל מקרה כל הכבוד לתרנגולים.

אריק 1 במאי 2017

אוי די גור. התחלת אתמול לראות כדורגל?
יש להם 74 נקודות 4 משחקים לסיום. לא היו מסכנים כמעט שום אלופה מצטער. מעבר לזה 7 הפרש 4 מחזורים לסיום זה לא צמוד וזה גמור מינואר.
כל הכבוד להם שלמדו להשיג נקודות שכלום אינו באמת מונח על הקו. אולי יעברו את שלב באלופות שמה הבאה.
איפה אתה שם אותם בסיכווים לשנה הבאה? במקום הרביעי?

אריק 1 במאי 2017

הרגע הורדתי להם 3 נקודות. עדיין להוציא את סיטי ולסטר לא היו מסכנים אף קבוצה לא את של מוריניו אנצלוטי ופרגי.
כשתהיה להם הזדמנות ולא יבעטו בדלי אתייחס אליהם ברצינות

אריאל גרייזס 1 במאי 2017

צריך להפריד את טוטנהאם של החצי הראשון לזה של החצי השני. בחצי השני הם פשוט בלתי עצירים כמעט. מה שיפה בטוטנהאם האלו זה שהם מצליחים לעשות כל שנה צעד נוסף. נניח קח את ליברפול של רוג'רס, היא עשתה צעד אדיר קדימה בעונה השניה שלו ואז ברגע שהגיעה לאירופה היא הלכה אחורה. זה לא קל להגיע לאירופה ואז להמשיך להתקדם בליגה. כמובן, זה שהיא עפה יחסית מוקדם מאירופה (כולל הליגה האירופית) הפך את החלק השני של העונה שלה ליותר קל. היא גם נהנתה מעונה די נטולת פציעות, למעט חודש של הארי קיין – וזה קריטי אם רוצים לרוץ רחוק (צ'לסי נהנתה לגמרי מעונה נטולת פציעות וזה לדעתי היה הפקטור הכי חשוב אצלם בריצה לאליפות). יהיה מעניין אם הם יצליחו להמשיך את המומנטום שנה הבאה, עם ציפיות עוד יותר גדולות

ארז 1 במאי 2017

לא יודע.
בזמן הכסף הם נופלים.
ע"ע חצי הגמר כשצ'לסי לכאורה לא בשיא וטוטנהאם לוהטת.

גור אילני 1 במאי 2017

צ׳לסי הפסידה חצאי גמרים כאלה, כשהיא להטה ורצה לתארים אחרים, כך שלא הייתי מצביע על זה בתור אינדיקציה.

אמיתי 1 במאי 2017

תשים לב שרוב קבוצות הצמרת כולל צ׳לסי בקטנה במקום להתחבר בחצי השני של העונה פשוט משחקות פחות טוב. הרבה בגלל הסיבות שציינת. טוטנהאם רצים עם הרכב די קבוע ורוב הזמן בלי לחץ ועוד מפעלים. הם עכשיו בשיא אבל הרכבת כבר מזמן יצאה מהתחנה. צריך להתחיל הכי חזק ואז להגביר

גור אילני 1 במאי 2017

אריק, לא אמרתי שהם מעצמה אירופית, שם התהליכים יותר איטיים אבל גם בזה הם יצברו בסוף נסיון. ואיך אפשר לחזות את עונה הבאה? עונה ששוב מבטיחה להיות מטורפת.

גלעד בלום 1 במאי 2017

אריק לטוטנהאם יש כל מיני תארים משונים- אם היתה אליפות על שתי העונות האחרונות כמיקשה אחת אז היינו לוקחים בהליכה…. או ממוצע צופים מהגבוהים בליגה לאורך מאה השנים האחרונות…או הקבוצה הכי איכותית שנולדה ושהצליחה לקחת אפס תארים בשנתיים האחרונות שבהן היא מציגה את הכדורגל הכי יציב בליגה האנגלית הבכירה.

אבל ברצינות- פאוצ׳טינו זה מאמן עם משנה סדורה שבא ומיישם כבר עונה שנייה את פילוסופיית המשחק שלו והדבר הכי חשוב שעשה זה לשנות את הדי אן איי של המועדון, כן זה נכון שהשתנקנו בעונה שעברה וגם השנה בחצי מול צ׳לסי הפסדנו את המשחק כמו ילדים למרות עדיפות במשחק עצמו. אבל השיפור לעומת העונה שעברה ממקום שלישי לשני הוא משמעותי מבחינת חוסן מנטלי ובטחון שאנחנו שייכים לרמה הזאת.

ועדיין, המשכיות הוא סוד המשחק, לכאורה אנחנו קבוצה לעוד חמש שש שנים, כולם שם צעירים, אבל כשההצעות על דלי/קיין/אריקסן/דייר/וורטונגן/דני רוז/סון יגיעו אז נראה אם נחזור להיות אברטון או שנשתדרג.

אריק 1 במאי 2017

מה שאתה קורא לו די. אנ . איי זה שסיטי ליברפול ויונייטד כשלו השנה.
ספרס יצאו מהרפיסות שלהם בשנתיים האחרונות אבל הם יבחנו באמת במשחקים על תואר, אני אשמח אם התהליך הזה יסתיים בהפי אנד.
אבל הם עוד לא שם לגמרי, לדעתי.
ואין קשר לעבר. גם ביונייטד שהתארים האחרונים עדיין טריים עבודה העיקרית של מוריניו זה להפוך אותם לקילרים כי הם כבר ממש לא.

אריק 1 במאי 2017

צ"ל -"זאת הסיבה"

גור אילני 1 במאי 2017

אריק, במצב הנוכחי בכל עונה כמה גדולות ייכשלו, פה זה לא ספרד. הבשורה של ספרס חשובה מאד לליגה כי יש לה באמת משמעות מעבר לעונה הזאת. זה מקרה בוחן חשוב –
– מה יקרה כשתבוא ההצעה הגדולה הראשונה?
– האם תגיע אליפות?
– האם ישתפרו גם באירופה?

Matipool 1 במאי 2017

גלעד – במקום סון תכתוב אדרווילד. בעיני רבים הוא הבלם הכי טוב בליגה ומקבל שכר מגוחך (יחסית). הוא מבוקש בהרבה קבוצות עשירות שמוכנות לשלם לו פי 3 ממה שהוא מקבל עכשיו (טוטנהאם מוכנה להכפיל לו את השכר למאה אלף בשבוע).
דרך אגב – מה הסיפור עם וואקר ? יש עסקה סגורה עליו ?
אתם באמת מפתיעים בריצה של השבועות האחרונים ואתם יותר טובים מול הקבוצות הקטנות מכל האחרות בצמרת למעט צ׳לסי.
לדעתי, אתם במרחק של מכירת דלה עלי מלחזור אחורה. איפה עוד תמצאו קשר התקפי עם כאלו מספרים וכזו יכולת ? לא להאמין שהוא כזה צעיר.

גלעד בלום 2 במאי 2017

מסכים לגבי אלטווילד, הוא וורטונגן הכי טובים בליגה ללא ספק, לגבי ןןקר- מוזר מאד שבמשחקים הכי חשובים טריפייה עלה מגן ימני, חשבתי שהוא הבאנקר הכי בטוח בהרכב, גם אם הוא הוא הולך להימכר למה לא להשתמש בו במשחקים הקריטיים? לקבל 3 דקות במשחק כמו אתמול זה על סף השפלה, זה מגן נבחרת.

צור שפי 2 במאי 2017

כאוהד אתלטיקו וטוטנהאם המעבר של אלדויילד מהאחת לשניה השאיר אותי חצוי. עוד זוכר לו את שער השיוויון נגד מלאגה (תצוגת ענק של קביירו בשער מלאגה) במחזור הלפני אחרון של עונת 2013/2014 כשהיה נדמה שהאליפות חומקת. אחלה שחקן.

אמיר הממש מקורי 1 במאי 2017

פדריטו הזה, לא יאמן. שחקן מוגבל בסופו של דבר שבאמצעות כח הרצון שלו והריאות שלו היה שחקן הרכב בבארסה הגדולה של 2011 ושחקן הרכב בגמר מונדיאל ועכשיו עם מניות בעונה הזאת של צלסי. סוג של גאון בינוניות.

גלעד בלום 1 במאי 2017

אגב רק שלא תבוא הצעה על פאוצ׳טינו ואריקדווקא כן היו פציעות-וורטונגן נעדר באמצע העונה, לאמלה , דני רוז, הארי קיין. רק כשוורטונגן נעדר זה הורגש בתוצאות, דווקא בלי קיין ובלי דני רוז הסתדרו טוב. ולגבי לאמלה- אני אוהב אותו אבל חסרונו נתן לסון יותר דקות והוא קיבל בטחון, לאמלה בטח די אוכל את הלב שהוא לא משתתף בחינגה של הנצחונות העונה, הולכים על 10 רצוף במחזור הבא, ואגב המשחק אתמול לא היה בכלל חסר חשיבות לארסנל-עם נצחון היא היתה חזק במאבק לטופ 4, עכשיו היא באירופה קאפ כמעט בטוח. שלא לדבר על זה שיש ״קצת״ יריבות בין המועדונים.

למעשה זה נצחון די מכונן, כל מה שנותר לנו עכשיו זה לגרום לקונטה ולחבורת הווינרים שלו להזיע קצת עד שיגיעו לתואר, כל עוד יש תקווה הם יילחמו, זה מה שקבוצות ווינריות עושות, מנטליות של מועדון זה דבר קשה לשנות אבל זה קורה וזה יפה לעין .

אריק 1 במאי 2017

פוטציניו לא הולך לשום מקום. הבעי הגדולה של ספרס זה המעבר לוומבלי שיכול להרוס את כל ההתקדמות.
.

גלעד בלום 1 במאי 2017

נכון הביתיות בליין הקטן הביאה הרבה נקודות כולל אתמול וראינו שבאירופה פחות הצלחנו כשאירחנו שם אבל אלו צרות של עשירים, גם לוומבלי אפשר להתרגל ויכול גם להיות שאתה טועה וזה לא ישפיע( נדבר עוד שנה). אם יישארו בטופ שלוש ארבע עוד כמה שנים אז שחקני על כבר לא יחששו לבוא כי בכל זאת לונדון, 80 אלף איש כל שבוע, קבוצה אטרקטיבית, ליגת אלופות, אפשר להשתדרג בטווח הארוך ולא להיות שטיח לכחולים ולתותחנים בלונדון.

Comments closed