הנצחון האדיר מול אתלטיקו

צ׳לסי עמדה במבחן ובגבורה

למה קונטה הוציא את מוראטה והזאר? נכון שהם היו עייפים, נכון שיש את סיטי בשבת, אבל ללכת ככה על תיקו במשחק שצ׳לסי שולטת בו ומגיעה להזדמנויות מצוינות?

למה קונטה סומך על לואיז, שיש לו שטות קבועה בכל משחק גדול?

ולמה הוא מכר את מאטיץ׳ כשבמקומו קיבל את בקאיוקו הפוחז שעושה עברות מטופשות על סף הרחבה?

למה קונטה לה מעיף לליג 1 את מישי בטשואיי הילדון המגוחך, אלוף טוויטר שלא עשה הרבה על המגרש בשום הזשמנות שקיבל?

ולמה הוא בוחר ללחוץ את אלתטיקו במגרש שלה, כשברור שכל מעידה תביא לגול ונגיעה בשחקן אתלטי לפנדל? האם הוא חושב שישחזר את ה-0:2 המושלם שלו מול ספרד ביורו האחרון?

ולמה הוא מאמין בססק כשזה לא יודע להגן ומחמיץ מצב קורץ מטר מהשער?

ככה. כי זה קונטה.

וזה נכתב לפני:

בזמן שהוא מתגעגע לאיטליה, קונטה עשה הרבה מאד. הוא הכין את השינוי במהלך הקיץ הקודם, הוביל אותו בסתיו, והשלים אותו העונה כשהצליח לגבש את הצוות שיתאים למערכים שהוא אוהב.

עכשיו, עם הווינגבקים שגילה והכשיר, והציוות בקאיוקו-קאנטה, הוא סוף סוף יכול לתת לססק את המפתחות למשחק. יש לו גם חוליית הגנה עם חתיכת עומק, כך שבמשחק רגיל הוא יכול לבחור כל 3 מבין 5 החיות שלו ולהסתדר. הבעיה שלפנינו משחק לא בדיוק רגיל.

סימאונה מצידו לא שקע בהרהורים על הפספוסים בעונות האחרונות. הוא ניצל את ההפוגה הכפויה ברכישות כדי לקדם צעירים, לרענן ולהגמיש את המערך. קראסקו, סאול וצ׳יק קוראה נותנים מימד נוסף ומאפשרים להמשיך הלאה מהקבוצה של עונת האליפות. יאן אובלאק האדיר השכיח את הפרדה מדה חאה וקורטואה, ואוהדי אתלטי סבורים שהוא אף טוב מהם.

והאצטדיון… גדול ומודרני. עם לדים צבעוניים כמו של באיירן. ממוקם בדרך לשדה התעופה. יש לו שם מפחיד. ותוכנן כך שהרעש יישאר בתוכו ויהדהד את שירי האולטראס ישר לתוך הגולגולת של שחקני האורחת.

בניגוד לדעת הקהל הפופולרית, קונטה בחר בקיהייל להתמודד בחורים שנוצרים מאחורי מרכוס אלונסו, ובמוזס על פני דווידה ״אני יודע להגביה״ זאפקוסטה. נראה איך זה יתפקד ומה זה אומר לגבי המשחק החשוב בעוד פחות מ-72 שעות מול סיטי.

שלוש הנקודות בסאות׳המפטון
הניצחון על פאלאס

24 Comments

ק. 27 בספטמבר 2017

לא ברור איך המשחק הזה לא משודר.
עם כל הכבוד לספורטינג-בארסה (שמראים ב5+ומבחינתי כאוהד זה סבבה) וליונייטד צסקא (ספורט1), משחק בין אלופת אנגליה לקבוצה שהיא טופ5 באירופה בשנים האחרונות הרבה יותר מעניין

Matipool 27 בספטמבר 2017

שודר בערוץ 57 גולד.
לראות משחק היום לא ב-HD זה כמעט לא לראות את המשחק.

אלי 28 בספטמבר 2017

ברור לך שגם ה HD שאתה רואה בישראל זה לא באמת HD?

omer 27 בספטמבר 2017

שיקולי רייטינג פשוטים.

ליונייטד או ברצלונה יותר אוהדים בישראל מאתלטיקו וצ'לסי ביחד. אפילו בדה באזר המשחק הלא ממש מעניין של יונייטד עורר דיון עם מס' רב יותר של תגובות מהמשחק מאתלטיק-צ'לסי.

בישראל (וכנראה ברוב העולם), ברצלונה מול אפרוחי שוהם ימשוך יותר רייטינג מצ'לסי-אתלטיקו, שבצדק או שלא מסמלות את האפור של הטופ. לא ממש קבוצות שמושכות קהל נייטרלי.

בנוסף, יונייטד עבור צ'רלטון היא מה שהייתה ברצלונה (ועכשיו פסז) עבור ערוץ 5.

ק. 28 בספטמבר 2017

השיקולים ברורים אבל בכל זאת…

שאול 27 בספטמבר 2017

פאקינגגגג ואו.

מחר אתן תגובה עניינית. רק אציין שקאנטה מדהים.

אביאל 27 בספטמבר 2017

שיחקנו טוב מאוד, הרבה מעל למה שציפיתי, קונטה נתן נוקאאוט לסימואנה וגול בדקה כזאת, הרבה זמן לא קפצתי ככה.

ולאירוניה היומית, לתת לאתלטיקו מדריד, מכל הקבוצות פנדל בקרן על משיכה, אם היו מקפידים הם היו שוברים שיא עולם בפנדלים.

צור שפי 27 בספטמבר 2017

Shit. מקווה שהגול הזה לא יעלה לנו בעליה אבל ברור שקו הירידה נמשך. צ׳לסי קבוצה ראויה ביותר.

אמיתי 27 בספטמבר 2017

איך נגמר קרב המשוגעים? מי יותר צרוד סימאונה או קונטה?
לא זוכר שריקה לפנדל על תפיסה כזאת..למרות שראוי שישרקו

אדום 28 בספטמבר 2017

ברצלונה מילאן, לפני כמה שנים.
תפיסה ברחבה, אפילו לפני שהקרן נבעטה (כלומר, לא במהלך המשחק) זיכתה את ברצלונה בפנדל.

אמיתי 28 בספטמבר 2017

וואלה. עדיין נדיר יחסית

אדום 28 בספטמבר 2017

כמובן תמיד יושבת בראש העובדה שזו ברצלונה.
היא הייתה צריכה שער ואולי השופטים עזרו לה…

אמיתי 28 בספטמבר 2017

יש הטיות שיפוט לכל הגדולות בכל הליגות. גם בליגה א דרום

no propaganda 28 בספטמבר 2017

זה היה מקרה מאוד מיוחד. נתנו פנדל ואדום כשהכדור לא היה במשחק. זה לא איזה מקרה גבולי של הצגה או יד שהשופט לא ראה.

זה אחד המקרים היחידים שאני נוטה לחשוב שזה לא היה מקרי(כמובן שלברצלונה עצמה אין קשר לזה אבל זה לא מונע מגורמים עבריינים להתערב)

אמיתי 28 בספטמבר 2017

לא זכור לי. נישמע באמת מוזר. ושונה מהמקרה של אתמול. אני רק מחפש עיקביות

omer 28 בספטמבר 2017

עדיין יש לכם ספקות לגבי מוראטה? ממשיך לשמור על ממוצע של שער ל80-90 דקות.

במשחק הזה היה איש אחד מעל כולם, קאנטה. תענוג של שחקן. יש לו בהחלט קייס לתואר "הקשר האחורי הטוב בעולם".

קונטה לא רוכש בכמויות, אבל בהחלט מדייק ברכישות שלו.

בעייני, השאלה הגדולה לגבי צ'לסי היא האם קונטה יצליח לייצר עומק בקבוצה שלו. האם הוא יצליח להוציא תפוקה קונסיסטנטית מבטשוואיי, זאפאקוסטה, רודיגר הצעיר, כריסטיאנסן, פדרו, דרינקווטר. בריאל, זידאן הפך שחקנים שלא נספרו/נקברו/התנדנדו בין היציע להשאלות אצל מוריניו ואנצ'לוטי (נאצ'ו, וסקז ועוד) לתורמים קבועים ואפשר להרכב ה1 להגיע רענן ולשייט לדאבל. גם לצ'לסי בהחלט יש פוטנציאל לעשות דאבל.

גור אילני 28 בספטמבר 2017

עכשיו לא מאמין שלמישהו יש ספקות לגבי מוראטה. כמות המצבים והאיומים שהוא הגיע אליהם מול אחת ההגנות הטובות באירופה (אתמול לא היתה טובה אמנם) פנומנלית. ומול קהל עויין, פרובוקציות של אתלטי… מאד מרשים.

קונטה להערכתי פחות טוב מזידאן בשילוב שחקני שוליים, דחויים ומסכנים מהסיבה הפשוטה שהוא פחות זן מאסטר. הוא משתולל, מכין, עובד קשה ופחות בשיח הניהולי המכיל סטייל פיל ג׳קסון. לטוב ולרע.

פרילי 28 בספטמבר 2017

אם למישהו היה ספקות לגבי מוראטה אז אין לו מושג, לא סתם היו מוכנים לשלם עליו 70 מיליון יורו, למה ריאל ויתרה עליו והשאירה את בנזמה?

אביאל 28 בספטמבר 2017

אני עוד שאלתי את השאלה הזאת שהם מכרו את היגווין, זה באמת מסתורי מאוד מה שקורה עם בנזמה וריאל, קבוצה עם הכנסות של חצי מיליארד יורו ויש לה רק חלוץ אחד, זה באמת בדיחה.

Omer 29 בספטמבר 2017

רונאלדו
בנזמה
בורחה מיוראל-שעליו אומרים שהוא יותר מוכשר ממוראטה. בהיעדרו של רונאלדו, סידר לנו ניצחון חוץ במגרש קשה.

Omer 29 בספטמבר 2017

הסיבה היא לא בנזמה, אלא רונאלדו.

אביאל, למקרה שלא צפית בכדורגל בשנתיים האחרונות, רונאלדו הוא החלוץ 9 של ריאל. בנזמה מבלה הרבה יותר באגפים ומאחורי רונאלדו.

מוראטה, בצדק, לא יכול היה להמתין יותר. הוא רצה להיות ה9 הפותח. בצדק. הוא אחד מהטובים בעולם בתפקיד הזה. די בעייתי כשיש את רונאלדו. ויתור כואבש אך גם מעבר בלתי נמנע.

בנזמה הזנה כבר לא ישרוד ב11 הבכירים. בשישייה הקדמית ישחקן קאשימרו, קרוסש מודריץ, רונאלדו ו2 מבין ה3: בייל, אסנסיו, איסקו. את הנסיקה של איסקו ואסנסיו בנזמה כבר לא יכול לשרוד.

אביאל 29 בספטמבר 2017

עומר – ראיתי כל משחק של ריאל בשנים האחרונות (טוב כמעט הכל), ברור שרונאלדו נכנס לאמצע הרבה, אבל עדיין צריך חלוץ חוד קלאסי, זה היה חסר מאוד בכל משחקי הליגה שהפסידו בהם נקודות יקרות העונה, בנזמה לא באמת מספק את זה, גם בשבל זה שהוא נכנס לתקופות של יובש וגם בגלל פציעות, בכל מקרה, קבוצה כמו ריאל צריכה יותר מחלוץ אחד, עם כל הכבוד למיוראל, הוא לא באמת מהווה יריב שבנזמה בריא.
עובדה שריאל רצתה אמפבה שיכול כמו רונאלדו לשחק בכנף ולהיכנס פנימה.

Omer 29 בספטמבר 2017

רונאלדו היום 9 קלאסי כמו זלאטן. בעונה שעברה, הוא השלים את הטרנספורמציה משחקן הקו הטוב בעולם לחלוץ השפיץ הטוב בעולם באופן מלא. הוא לא נכנס לאמצע הרבה, אלא מדי פעם יוצא לאגף.

מיוראל. למה עליו אי אפשר לבנות ועל ראשפורד כן? כי על ראשפורד שמעת? כי ראשפורד משחק בקבוצה חלשה יותר ולכן רואה יותר דשא? לא למדת לקח ממוראטה? ממליץ לך לעקוב אחרי הילד.

מה עם אסנסיו? עליו בנית בתחילת העונה הקודמת? וסקז? נאצו? סבאיוס? תיאו? גם עליהם לא נבנה? רק על שמות גדולים ומוכחים? זה לא יונייטד, והמאמן שלנו הוא לא מוריניו או אנצלוטי. השינוי בגישה הוא ההבדל בין ריאל 2009-זידאן לריאל הנוכחית.

ובנוגע לפתיחת העונה- לא כבשנו דווקא עם רונאלדו בהרכב. גם בתחילת העונה הקודמת היה לנו רצף דומה. לא קריטי. את האךיפות בספרד ניקח.

פראליה 28 בספטמבר 2017

אם קונטה היה מוריד את כולם לספסל לפני הפאול האחרון ומצייר להם את התרגיל על הלוח, גם אז לא היה יוצא כזה יפה מול מה שבוצע בפועל, פיסת גאונות הגול הזה.

Comments closed