חיים על הקצה

צ׳לסי יכלה לקחת את הבית אבל אובלאק חשב דה-חאה

אחרי התצוגה של דה-חאה בשבת, אובלאק התעצבן והראה שהוא יכול להיות לא פחות טוב. בסופו של דבר רגל של שחקן אתלטיקו הטעתה אותו, אחרת לא בטוח שצ׳לסי היתה כובשת.

לקראת הסיום היה נראה שהשחקנים השלימו עם ההגרלה הצפויה מול פ.ס.ז׳ וויתרו על הלחץ. גם העייפות אחרי שבוע עמוס במטלות היתה גורם. אבל יותר מהכל זה האופי של המועדון בתקופת אברמוביץ׳ – שומרים על מתח בריא עד הרגע האחרון.

המערך היה טוב ואיפשר לזפאקוסטה הזארד ומוראטה להגיע למצבים טובים. למעשה זאפה היה יותר טוב בצד שמאל מאשר בימין עם האפשרות לחתוך פנימה ולאיים על השער. פברגאס לא התרגש מהלחץ של אתלטי והתפנה לפטם את חבריו בכדורי פז.

גם החילופים היו מצויינים ואלמלא גבשושית הפאנטום (ווליאן סתם האשים את הדשא) זה היה נגמר בנצחון.

בצד השלישי, בקאיוקו שוב היה החוליה החלשה. קאנטה לשם שינוי לא היה בצ׳יט-מוד ואיבד כדורים שביום רגיל הוא משחיל בין כמה קשרים ומוציא התקפה.

ואולי בכלל נקבל את בשיקטאש…

בשבחי החלוץ השני ועוד מסקנות
כיתת האמן של דיוויד מויס

21 Comments

no propaganda 6 בדצמבר 2017

מי היה מאמין שרומא תסיים במקום הראשון בבית הזה.
באיירן, יובה, צ'לסי וכנראה ריאל במקום השני, מסקנה בשיקטאש!

ק. 6 בדצמבר 2017

בשיקטאש שמורה לריאל

no propaganda 6 בדצמבר 2017

אני דווקא מהמר על באיירן או סביליה

ק. 6 בדצמבר 2017

אני מהמר בארסה צ'לסי

no propaganda 6 בדצמבר 2017

זה סיכוי של מינימום 1 ל3 אז יש סיכוי לא רע שאתה צןדק. צ'לסי יוכלו לקבל את בארסה, בשיקטאש או פסז' ואכן בארסה נראה הכי מתאים :)

ק. 6 בדצמבר 2017

אני כבר עכשיו מתחיל מראש להתבכיין על האוטובוס ואביאל על השופט..:)

אביאל 6 בדצמבר 2017

ק. – לא אתפלא אם ישובץ שוב שופט סקנדינבי נוח אם נוגרל נגד ברצלונה.

ק. 7 בדצמבר 2017

רב הסיכויים… יוכל להרחיק על כלום את אומטיטי במקום אבידל (סתם סתם… לא נכנס לזה שוב)

חז 6 בדצמבר 2017

לא כנראה- ריאל בוודאות במקום השני. מה שקובע מול טוטנהאם אלה המשחקים ביניהן.

no propaganda 6 בדצמבר 2017

צודק

שאול 6 בדצמבר 2017

מבאס טיפה כי היו לנו כל כך הרבה הזדמנויות ואובלאק היה מטורף היום. יחד עם זאת, אף אחד לא ישמח לקבל אותנו בהגרלה וכשקבוצןת מול כמו ריאל, באיירן, יובה ואנחנו מסיימים במקום השני, אז כל הקונספט מתערער. מה שכן, לא יהיה משעמם בנוקאוט.

הערה קטנה – בקאיוקו מתחיל להטריד אותי. אני לא אקח ממנו כמה משחקים גדולים וגם אתמול הוא היה סולידי סך הכל. עם זאת, יש לו המון טעויות נקודתיות במשחקים שלפעמים נראות כמו חוסר מחויבות או לפחות חוסר בגרות עדיין. אתמול הגול עליו, ואני יכול לספור לא מעט מקרים שבהם הוא איבד כדור במרכז השדה וחשף ממש את ההגנה. לא תמיד זה נגמר בגול אבל זה קרה מספר פעמים כבר. עם מאטיץ לא היינו מקבלים את הגול אתמול (ורק לראות את הלחימה שלו מול ארסנל גורמת לי להתגעגע).

שאול 6 בדצמבר 2017

ונסיים עם ציטוט אופטימי של אדן:
׳We are chelsea. We can do anything’.

נ.ב: הכושר שלו בשבועות האחרונים מפלצתי.

אביאל 6 בדצמבר 2017

קרוב קרוב, אבל התודות לקארבג, אחרת אנחנו כנראה בחוץ אתמול.

קדימה לאיסטנבול !

כחול 6 בדצמבר 2017

משחק נהדר אך מרגיז בצורה יוצאת דופן. צ׳לסי של עונה שעברה שמה צמד במחצית הראשונה, ולפחות שלישיה בשניה. זה היה ניצול מצבים מחפיר – וויליאן, קריסטיאנסן(השם ישמור ילד איך אתה מחמיץ ככה!) ומוראטה היו צריכים לעשות את העבודה.
אבל לא יצא. אני משתדל על הצד החיובי – בארסה יותר מפחידה ממה שהיא באמת, ופסג׳ קבוצה עם מנטליות רכה שום דבר לא ישנה את זה. ושליש הכוס המלאה זה בכלל בשיקטאש, אבל כמו שאמרו היא שמורה לריאל בטאבו. באופן כללי, לא מגיע לנו איזה הגרלה קלילה פעם במאה שנה? מאז שזכינו בצ׳מפיונס כל פעם מזמברים אותנו עם הגרלות מזוועיות.
לגבי באקא – הוא החוליה החלשה. אבל אני מציע לזכור את מקרי דה ברוינה סלאח ולוקאקו. צ׳לסי חייבת להתחיל לתת הזדמנויות ממושכות לצעירים, אחרת הם לא יגיעו אלינו. וחוץ מזה, אפשר גם לקחת את הדוגמא של אוסקר שהגיע בקול תרומה רמה אך עזב בנפיחה – כלומר שחקן צעיר שקיבל הזדמנויות לרוב אבל לא עמד בהבטחה באמת – אפילו איתו לקחנו אליפות. מקווה שבאקא יגשים את הפוטנציאל שלו, אבל זה בכל אופן עניין של שנה לפחות, וחייבים לתת לו הזדמנות מלאה.
והמערך הזה מצוין. וויליאן מוזמן להמשיך להירקב על הספסל אם זה מה שיש לו להציע.

שאול 6 בדצמבר 2017

בקאיוקו עוד ישתפר. צריך להריץ אותו כל הזמן אני לא אומר חלילה להעניש אותו. פשוט הטעות אתמול זה חוסר מחויבות, זה מה שמעצבן.

מילה טובה על כריס – בחודשיים האחרונים הוא הופך להיות אחד מן הבלמים הטובים בליגה האנגלית. מדהים איזה התפתחות הוא עובר.

גור אילני 6 בדצמבר 2017

כריסטנסן צריך עכשיו בעיקר לעבוד על פינישינג ונגיחות לשער, יש הוא מגיע למצבים ויש לו פוטנציאל לכמה גולים יפים בעונה. למי שראה הגול שלו בנבחרת מול אירלנד היה עם הרבה מזל.

כחול 6 בדצמבר 2017

צ׳יפס

גור אילני 6 בדצמבר 2017

הקדמת אותי למעשה ב-2 דקות

איאן ראש 7 בדצמבר 2017

כבר שכחתם את התקופות שוויליאן סחב אותכם(אמנם לא השנה) עם גול כל משחק?

כחול 8 בדצמבר 2017

'התקופות' הייתה שנה אחת שבא הוא היה מצוין וכל השאר היו פח ברמה שגם אלירן עטר נראה שחקן לידם.
וחוץ מזה אם הוא היה שומר על הכושר של העונה ההיא, הוא היה משחק. מאז שאמו נפטרה המשחק שלו הרבה פחות יציב, שזה הגיוני וסביר אבל לא אמור להקנות לו מקום בסגל. אחת הסיבות שעברנו מערך היא שהוא ופדרו לא הצליחו לספק איום התקפי משמעותי מצד ימין שירשה לנו לאבד שליטה במרכז המגרש – ובמערך הנוכחי יש לו פחות הזדמנויות.

כחול 6 בדצמבר 2017

כריס מדהים. איזה בגרות. איזה שליטה בכדור. איזה מסירות. יש פה בלם לעוד הרבה שנים. אפילו בהחמצה המזעזעת שלו הוא הראה חוש התמקמות יפה כשהשתחל דרך חמישה שחקני אתלתי. רק שהפיניש שלו חושך – זו לא הפעם הראשונה שהוא מחמיץ ככה וגם הגול ששם בנבחרת היה יותר מזל מפיניש מוצלח.
חבל שאי אפשר לזמן את טרי למילואים שיכניס בו קצת נבזיות ויעבוד איתו על הסיומת בנגיחה. באופן כללי מאז שקוסטה וטרי עזבו, צ׳לסי פשוט קבוצה של חנבצים – מוראטה, הזארד, וויליאן, מישי, קאנטה, כריס כולם כאלה ילד טוב ירושליים… חסרה לי הנבזיות שהייתה לנו, צריך למצוא נבל מחליף לדייגו. באקא אם יפתח קצת אחריות ורוח לחימה יכול להיות הנבל הזה – he looks like someone who could terrorize people
(ויסלחו לי אנשי הPC)

Comments closed