הפסד לא נעים ליונייטד

למה אני בלוגר גרוע, למה הפסקתי לרכוב על אופניים, ומי חסרי מנהיגות ובלתי ניתנים לדרבון

צ׳לסי מעוררת רחמים, זו האמת, ודווקא התפלאתי מהמשחק הזהיר של סולשיאר. לא שצריך יותר מזה.

ההנהלה הבטיחה לסארי חודש לארגן את העניינים. עבר שבוע וחצי ואנחנו בדרך להיפרד מכל המפעלים הנפלאים שאנחנו עדיין בקונטנשן לגביהם, כולל גביע וונגר.

וזה נכתב לפני:

*

התכונה החשובה ביותר אולי עבור בלוגר (או עיתונאי) היא עמידה איתנה בקצב האירועים, תכונה שלצערי אין לי, וכך בעוד אני מתכנן בראש את התירוצים לתבוסה 4:0 לבורנמות׳, צ׳לסי מנצחת 0:5 את האדרספילד החלשה, באופן שמעורר אצלי צורך לחלוק אתכם את הרשמים מהופעתו של גונסאלו היגוואין בשמי הפרמייר ליג, אבל עד מהרה נוחתת על ראשי תבוסה משפילה איומה ונוראה, 6:0 למנצ׳סטר פאקינג 1:0 קטן מול הכדורגל הפחדני של קונטה סיטי.

אז לא, אני לא מצליח להתמודד. מילא דוד לואיז היה שם, זה סביר, אבל לראות את נ׳גולו קאנטה מובס בתוצאה כזו זה כבר דבר לא נעים בכלל. לא נעים באופן כזה שבתי חזרה מהטיול שלה עם הכלב של השכנה וניסיתי לעמוד מול המסך באופן שיסתיר את התוצאה, כדי לחסוך ממנה את הבושה. וזה פתטי וחסר סיכוי. הורות הליקופטר, גירסת לסטר סיטי.

אז בזמן שהבת שלי עשתה 40 ש״ח, אדן הזאר עשה 834,290 פאונד וזאת מבלי לסכן את השער ומבלי לאסוף קקי מהמדרכות של רחוב דיזנגוף בואכה סביח פרישמן. לפעמים אני יוצא איתה לסיבוב הזה ונשארות לנו איזה 5 דקות להרוג, אז אנחנו עושים עוד סיבוב מסביב לבלוק – ככה סיטי עשתה מהדקה ה-25 בערך.

ולפעמים אנחנו הולכים לדוכן הלוטו וממלאים 2 טורים ב-11 שקל (ההגרלה במוצ״ש), מי יודע, אולי נצליח להרוויח יותר מהשרלטן הבלגי. או שיש אופציה יותר קלה: נתחיל לאיים על השכנה שאנחנו בעצם עוברים למדריד ושתמצא דוג ווקר אחרת.

*

בזמן האחרון אני מחפש בקדחתנות אוזניות בלוטות׳ ללכת איתן ברחוב. זה קשור לכך שגיליתי מחדש את ההליכה ברגל בעיר. הבת שלי גדלה, ואין יותר צורך או אפשרות לנסוע איתה באופניים לכל מקום. בעשר השנים האחרונות הייתי לוקח את האופניים לכל מקום ממש, כולל לקניות בסופר שנמצא במרחק 250 מטר. האופניים היו דרך מעולה להגיע ליעד יותר מהר מהמחשבות.

אבל זאת הבעיה של חלק משוכני הכרך: בעוד עמיתיי הפרברנים מבלים את זמנם בפקקים, אני יורד למשרד שנמצא 10 מטר בקו אווירי ממני, לוקח את הבת לגן שנמצא 500 מטר ממני (מולי עובר ישראל זנדברג האליל בכיוון ההפוך) ואחר כך להסעות שעוברות ברחוב בן יהודה 100 מטר ממני. זה משאיר מעט מאד זמן למחשבות, להתבוננות על העולם, לחיטוט באף, לשיטוט בין תחנות הרדיו.

את כל הדברים האלה ניתן אולי, כך אני מקווה, לעשות בעזרת אוזניות בלוטות׳.

וזה אם אמצא זוג מתאים. האתגר נשמע קל, נכון? יש כאלה כמו זבל. העיר מלאה באנשים שנוזלות להן טיפות לבנות מהאוזניים בסגנון איירפודס. כי אפל אמרו שזה בסדר ללכת עם עגילים לבנים, אז עכשיו מסתבר שזה סבבה.

אבל לי יש בעיות. האוזן שלי בנויה באופן כזה שהאוזניות הכדוריות שאמורות לשבת בה נופלות. זה בדוק – גם לבתי יש את אותה בעיה בדיוק. לא חיפשתי את המינוח המדעי אבל סביר להניח שזה תואר כבר ע״י הפילוסופים היוונים העתיקים בתור עפענען אויער – אוזן פתוחה.

האופציה היחידה, אם ככה, היא אוזניות on ear – דבר ההופך אותך מיידית למפקד נגמ״ש, או אוזניות in-ear, שזה שילוב של אוזניות ומנקה אוזניים, ומזריק את המוסיקה ישר לתוך עור התוף במהירות של מרכוס ראשפורד על האגף. לפחות הוא פצוע היום. בעצם זה לא הוא, זה לינגארד נאחס ומארסיאל. נו נו.

כאן נכנס אלמנט נוסף – והוא ביקורות באמזון. כיום הרי לא ניתן פשוט ללכת לחנות ולרכוש זוג אוזניות. חייבים לבדוק באמזון! אז מתברר שמשהו בטכנולוגיה הזאת לא ממש מוכן עדיין. כמעט בלתי אפשרי למצוא זוג אוזניות true wireless עם סאונד טוב ועם יותר מ-3.7 כוכבים באמזון. כולל כל השמות הגדולים, b&o, jbl, bose, סוני ועוד. הקונים מתלוננים על ניתוקים, על איכות הרכבה נמוכה, על בעיות הטענה, על בעיות זמן סוללה, מה לא. ואני צריך משהו שיחזיק לי את כל הסיבוב עד לבית הקפה בככר מסרקי וחזרה.

אני צריך לשמוע פודקאסטים, פור גודס סייק!

*

וחוץ מזה, שאם אני אהיה עם אוזניות, תהיה עוד שכבה ביני ובין העולם. ואז אני לא אוכל לשמוע אנשים מדברים ברחוב, ואין כמו לצוטט לזוגות בבתי קפה, איך הם מתכננים את סוף השבוע או את הטוסט גבינות הבא שיזמינו בזמן שהם מגלגלים צינגלה.

אולי אם יהיו לי אוזניות, אני אשמע מה אשרת קוטלר אמרה, כי כרגע אני שומע את זה דרך כל מיני פרשויות צד ג׳ בפייסבוק ואז צריך לחפש את הגרסה המקורית, רק כדי להיתקל בז׳קט לבן שמסנוור אותי דרך המסך בשעת לילה מאוחרת מתחת לשמיכה.

אבל אולי גם בזמן שאני אצעד לי בסך ואקשיב לפיליפ גלאס מישהו ידרוס אותי עם הקורקינט החשמלי שלו (2 חברות חדשות על המדרכות! אולי איחוד בגוש המרכז שמאל? למה אני צריך lime וגנץ כשיש לי כבר bird ולפיד?) וישים קץ גם לקונצרט הזה.

נתראה בלילה, אחרי המבחן האמיתי והאחרון של סארי. ואני מקווה שתתאמצו, זבלים חסרי מנהיגות ובלתי ניתנים לדרבון שכמותכם, כי לא בא לי לראות את זולה החמוד מפוטר יחד עם הבנקאי.

 

 

 

שלוש הנקודות בלסטר
ה0-0 עם ליברפול. סולשיאר הציל אותנו

46 Comments

גרייזס 18 בפברואר 2019

גור, אתה חייב לכתוב יותר!
וכאחד ששומע מלא פודקאסטים בפקקים, אין לך מושג כמה אני מקנא בך על המרחקים הקצרים

Matipool 18 בפברואר 2019

חייב!

דובינסקי 18 בפברואר 2019

מאוד חסרות לי ההליכות בתל אביב, אבל אני יותר אהבתי ללכת על הים.

גור אילני 18 בפברואר 2019

כן… הים טיפה מדכא אותי אישית, אני מרגיש כשאני הולך על החוף כאילו רבתי עם מישהו, כולם נראים לי בודדים ומסכנים. את ההליכות בים אני עושה בריצה בחול העמוק עם חבר או עם בהליכה מהירה אשתי, בשתי האופציות מדברים כל הזמן.
בשבילי בתור ילד שגדל במדבר אין כמו דיזנגוף. מוצל, מעניין, והכי חשוב ארוך.

Matipool 18 בפברואר 2019

1. לוקחים אצלכם 40 ש״ח ליציאה אחת עם כלב??? שווה לפתוח עסק כזה באזור שלכם.
2. באמת חושב ככה על הזאר? הוא החזיק אתכם על הכתפיים שלו כמה חודשים בתחילת העונה (להלן תקופת ״ירח הדבש עם סארי״).
3. אושרת קוטלר – ראינו את זה און ליין (מעדיפים בהרבה את חדשות עשר לשעבר). חצי שנייה אחרי שאמרה מה שאמרה, אמרתי לאשתי שהולך להיות בלאגן גדול. היא אמרה את זה בהקשר של הכתבה ששודרה על סדרת אירועים בגדוד נצח יהודה כולל אירוע שחיילי מג״ב לא הסכימו שיעבירו אליהם עצורים מנצח יהודה שהגיעו במצב פיזי קשה מחשש שיטענו שחיילי מג״ב התעללו בהם. אתמול כבר הצמידו לה מאבטחים 24/7 בגלל איומים על החיים שלה.
4. בהצלחה הערב. צריך קצת בלאגן ורחשים מחדש ביונייטד (שני הפסדים ברצף והביקורת והלחץ על סולשיאר יתחזקו) לקראת המשחק הקריטי שלנו מולם ביום ראשון.

גור אילני 18 בפברואר 2019

1. תלוי מי, השכנה נדיבה
2. הזאר נהדר, אבל נמאס לי שהוא וקורטואה משחקים בנו כמו חתול בעכבר צעצוע מהחנות חיות.
3. כן, השלמתי את הפרטים היבשים
4. אינשאללה שנעוף כבר מגביע אחד, אבל להפסיד ליונייטד לא בא בחשבון

אריק האחר 18 בפברואר 2019

תמשיך לכתוב וגם שצלסי ימשיכו להפסיד .
ממה עוד נשאר לנו להנות.
אגב הבלגי , איך משחקן שהיה בין הטובים בעולם בעונה הקודמת נשאר זומבי שמשוטט על המגרש בכזה חוסר מוטיבציה ?

יואב 18 בפברואר 2019

Bose qc 35. און אייר ומסננות רעש חיצוני הכי טוב שנתקלתי. סאונד אדיר. שוות את ההשקעה.

גור אילני 18 בפברואר 2019

לא אכפת לי המחיר אם האיכות טובה, אבל on-עיר זה קצת גדול לשיטוטים בעיר, לא?

יואב 18 בפברואר 2019

אני לא זז מהם, הם כמו עוד איבר בגוף ואני הולך הרבה ברגל בתל אביב. אחותי היקרה סובלת מטינטון חריג וקיבלה עליהן המלצה מממנהל מחלקה. הם שיפרו דרמטית את איכות חייה. כך הגעתי אליהן. הם מנתקות אותך כליל. פיליפ גלאס ישמע נהדר בהן(:

קירקגור 18 בפברואר 2019

ביקורות האוזניות של גד גניר בהארץ ממש אחלה. יש לו גם בלוג חיצוני נדמה לי.
מעולם לא נתקלתי במישהו שיש לו צורך לשמוע פיליפ גלאס כשהוא נמצא ברחוב דיזינגוף…

גור אילני 18 בפברואר 2019

פיליפ גלאס צובע את הלבאנט הקפריזי באור כל-כך דרמטי ונותן פרשנות מיוחדת להתרחשויות. כל הומלס (הבת שלי גילתה שלחסר הבית הקבוע שליד הבנק בפינה יש אייפון איקס ואיירפודס, דרך-אגב) נראה כמו מסרט על ניו-יורק.

יואב 18 בפברואר 2019

מעולה חחח…ממליץ על הפרשנויות שלו להירוס ולואו של בואי(לודג'ר ממש עוד מעט יוצא).

Srtest - ארטסט 18 בפברואר 2019

לא הבנתי יש לך טלפון של בזק? אני אפילו לא יודע איפה שלי. איך אפשר להתקשר היום למישהו בלי סמארטפון? ואפשר בכלל לתפקד בלעדיו? ואם יש מישהו שאכפת לו ממנו ורק ככה יוצרים איתו קשר? העיקר שהבת שלך גלתה כדי לספק לך הצדקות לכל מיני דברים. כי בשניה אחת אני חוזר לטלפון פשוט של נוקיה ולא צריך כלום מתאגידים גזלניים או מאלה שמחפשים עילה לגזל.

שי פרנסיסקו 18 בפברואר 2019

און איר – אחלה לגמרי לשיטוט בעיר בינתיים. שיגיע הקיץ מתחילה הבעיה, חם מידי על הראש.

גור אילני 18 בפברואר 2019

חם על הראש ומזיע באוזניים…

Ollie Williams 18 בפברואר 2019

JLAB epic air elite.
אזניות שקניתי לא מזמן.
אזניות True wireless אבל עם קשת קטנה מעל האוזן, לאנשים עם מבנה אוזן בעייתי ו/או מזיעים בהגזמה בריצות (ואני עונה על שתי הקטגוריות…)
בינתיים מבסוט מאוד מאיכות הסאונד והנוחות.
150$ cארה"ב.

אנסה לצרף לינק למקרה שהאתר ייאשר
https://www.jlabaudio.com/products/epic-air-elite-true-wireless-sport-earbuds

Ollie Williams 18 בפברואר 2019

הכוונה כמובן שמדובר על earbuds שיושבים בתוך האוזן אבל בתוספת קשת קטנה שנתפסת מלמעלה.
סינון רעשים לא רע בכלל, ובנוסף גם מצב be aware שבו אתה שומע גם מה קורה סביבך. מעט בעייתי בסביבה מאוד רועשת (או ברכיבה על אופניים שאז אתה שומע בעיקר רוח) אבל עדיין עובד טוב מאוד.

אמיתי 18 בפברואר 2019

לדעתי אתה קצת מחמיר עם האזרד ומוציא בזול את שאר האלמנטים במשוואה.
הטכנולוגיה היא זו שלוקחת לנו את רגעי האין מחשב/חיטוט באף/חלום בהקיץ.
בקשר להיום- הלוואי ששלקני צ׳לסי יגלו את אותה גאווה שהראו שחקנינו מול המקופחים בעמ לפני חודשיים

גור אילני 18 בפברואר 2019

אני מחמיר עם הזארד בעיקר כי נמאס לי להיות תלוי בו או בכל שחקן אחר. ועוד אחד שיש לו אופי פשוט לא תחרותי.
שלא יובן אחרת, אני לא כועס עליו, שיהנה מהכדורגל והכל, אבל לא על חשבון האוהדים.
חוץ מזה שעם כל האהדה לסארי, לו יש חלק הרבה יותר גדול בהתמוטטות. אם יש לסולשיאר שכל הוא פשוט ילחץ על ההגנה של צ׳לסי (שסארי לא מרשה לה לבעוט כדור קדימה כמו שקונטה הרשה) אבל מה לעשות, אין למגינים את היכולת הטכנית להניע כדור ולצאת ממצבי הביש, ג׳ורג׳יניו נשמר אישית, קאנטה רחוק מהעניינים…
ואם הגולים הלא-מקריים היחידים שלנו כמעט זה מכדורים של לואיז/רודיגר מעל ההגנה לקאנטה/בארקלי, אז למה צריך את סארי בשביל זה? התרגלו לשחק משחק בידודים כמו באנ-בי-איי עם אפס תנועה בלי כדור, וכשהשחקנים כן מנסים לזוז אז הם נתקלים אחד בשני וחוסמים את הזרימה.
הנה, הוצאתי את זה…

אמיתי 18 בפברואר 2019

אוקי. הפיליפ גלאס הזה מוציא אמוציות..
צמע. היה ניסיון מעניין עם סארי. לדעתי שני הצדדים אשמים בכישלונו-המועדון וסארי. אבל זה עדיף מלהחליד

sp 18 בפברואר 2019

אחלה כתיבה.
ניסית את jabra? אשתי מאוד מרוצה.

גור אילני 18 בפברואר 2019

החזקתי הבוקר את jabra 65t ביד בחנות בסנטר… לא יודע להגדיר… משהו בסופו של דבר גרם לי לא לקנות. הרבה מתלוננים שאוזניית שמאל מתנתקת ועוד בעיות של עולם ראשון.

7even 18 בפברואר 2019

מחפש בנרות אוזניות שבוודאות טובות לספורט וגם שומעים טוב. חובה earbud, לא משהו עם קשת או חוט. שונא את זה.
המליצו לי על Jabra. אבל המחיר – …$170 לדגם הזול! Damn…
אפילו בללאק פריידיי לא היה עליהם איזה סנט הנחה. נאדה. כלום.

גור אילני 18 בפברואר 2019

מה שמצחיק שבאמזון האוזניות true wireless היחידות עם ארבעה פלוס כוכבים זה כל מיני מותגים סיניים ב-50 דולר. אבל מבט על המדרגים מראה תמונה חשודה, נראה שהרבה ביקורות שתולות. עם מוצר זול זו לא בעיה לרכוש המון יחידות ולדרג וכך זה verified purchase. לא מבין גדול בתחום אבל נראה מפוקפק. מצד שני, הרכיבים הם תכל׳ס אותם רכיבים (אני מתכוון לצ׳יפ של הבלוטוס, aptx וכו, לא על רכיבי האודיו ששם מאמין שיש שוני אמיתי) בכל הדגמים מסין ועד אינדונזיה.

יואב 18 בפברואר 2019

גור, תחפש מותגים מוכחים(בוס, סנסיניזר, מארשל) ואז תבדוק ביקורות. אני לא חושב שאוזניות ב50, 100 דולר יספקו אותך.

7even 19 בפברואר 2019

אכן כמות הזבל הסיני באמאזון גדלה בטירוף.

רומן 18 בפברואר 2019

בושה של משחק זה היה. פשוט בושה. אין שום סיבה בעולם לקבל 6-0 אם אתה צ'לסי.
אני לא מבין איך סארי עדיין מאמן את צ'לסי, למוריניו שתו את הדם על הרבה פחות.
קצת התלהבות של תחילת העונה, כמה משחקים יפים, אבל צ'לסי לראשונה מאז ראניירי איבדה את האופי שלה והפכה לארסנל.
אם אברמוביץ' לא הולך בקיץ, אני לא פוסל את האפשרות שמוירניו יחזור הביתה.

ישרון 18 בפברואר 2019

.(Sennheiser, HD 4.4 BT (on-ear
אוזניות מעולות של חברה שהמותג שלה מתבסס על איכות ולא על איזה ראפר פרזנטור. מתאים למי ששומע מוסיקה קלאסית או כל מוסיקה שדורשת ריבוי ערוצים וכו', בשביל פודקאסטים או הפלייליסט של גלגלצ אני חושב שאפשר להסתפק בפחות איכותיות.
הבעיה שבחיבור BT האיכות סאונד יורדת לעומת חיבור כבל, זה נכון לכל אוזניות לא רק לאלו ספציפית.

cookie-monster 18 בפברואר 2019

כשעבדתי במרחק הליכה מהבית הייתי יוזרת ברגל בכיף . דרך מצוינת לתת לתלאות היום לעבור בראש ולמאת לגמרי עד שמגיעים הביתה. עכשיו כבר לא אז זה כבר דורש הליכה מיוחדת.

אהבתי את ההשוואה לבידודים של אחד על אחד בכדורסל

וגם אני צריכה אוזניות ספורט להליכה ואין לי מושג מה לקנות אבל אין מצב שאני יהיה מסוגלת לחבוש אחד מהדברים המפלצתיים האלה שמכסים את כל האוזן.

holden 18 בפברואר 2019

אני אישית לא מתחבר לאוזניות, אם כבר הולך ליד הים מעדיף לשמוע את משבי הרוח ואת השתברות הגלים,
לגבי הטעם המוזיקלי אז אני אוהב מוסיקה מכל הגוונים, יכול להנות מקונצרט ומוסיקה קלאסית ומנעימה של "קו אונידין" ויכול גם להתפחלץ מלהיטים ישנים של תמיר גל-בעיקר אם זה לפני כניסת שבת המלכה שהכבישים שקטים

אם כבר תמיר גל ובלוג על ספורט:
בזמנו תמיר התחתן עם נערה ממוצא גרוזיני שהיתה אז אולי בת 16, הורייה מן הסתם התנגדו, לאט לאט הם התרככו והשניים נישאו כדת משה וישראל,

ברבות הימים תמיר גל התפרסם ,אשתו כתבה לו את מילות השירים ןהלהיטים הכי גדולים שלו,
תמיר הופיע במיטב מועדוני הז'אנר:בחולון, באת-ים, שונצינו שם והמסגר,
עם ההצלחה הגיעו הפיתויים, כל מיני דברים וגברות שגרמו לגירושי הזוג,
אשתו או גרושתו התחילה לעבוד כמתקשרת רוחנית, ההצלחה לא איחרה להגיע עבורה,
מרטין נהייתה שם דבר בבראנז'ה העסקית של תל אביב סיטי,
ברבות הימים דני פדרמן שזה עתה התגרש הגיע סקפטי אלייה בעקבות המלצות מחברים טובים,

מפה לשם מרטין מדי פעם סיפרה לדני על גברים שהיא יוצאת איתם לעיתים, באחד הפגישות דני התוודה בפנייה שקשה לו עם הוידויים שלה ,קשה-כי יש לו רגש כלפייה,
הקיצאר השניים חיים ביחד באושר מזה תקופה ארוכה,
מרטין נמצאת בעולם שונה ורחוק מהגרוש שלה :תמיר גל- שלא תגידו שהעולם לא גלגל

שהוא היה למעלה הוא התנהג כעריץ והנה הכל התהפך

https://www.youtube.com/watch?v=cfWpqRVg798

בוב השקט 18 בפברואר 2019

Anker SoundCore Liberty

אוזניות TRUE WIRELESS מעולות – איכות שמע שמתחרה בBOSE וSONY, סוללה שמספיקה המון, ובעיקר ממש נוחות (הן לא "נחות" בתוך האוזן אלא ממש יושבות בפנים ויש 4 גדלים שונים ללחלק שנכנס לאוזן, וניתן לשים גודל שונה בכל אוזן.

80$ באמזון. מומלץ בחום

בובו 18 בפברואר 2019

AKG N200 in ear
לא תתחרט. מחיר סביר יחסית לאיכות.

Amir A 18 בפברואר 2019

בהפוך על הפוך, החרש כאן נהנה מטכנולוגיה שאתם יכולים רק לחלום עליה. מכשירי שמיעה שיושבים על האוזן וצינורית קטנה שמתחברת ל- EAR MOLD (שכחתי את המילה בעברית) שנעשו בהתאמה אישית. שום צליל מהעולם החיצוני לא יכול לחדור את האוזן בזמן שמכשירי השמיעה מתחברים בבלותות' לאייפון. מוזיקה אף פעם לא נשמעה כל כך ברורה וחדה.

יואב 18 בפברואר 2019

אז כנראה מה שהמלצתי הוא הכי קרוב שהוא לא מכשיר שמיעה.. אלו אוזניות שעוזרות לטינטון קשה והיפר אקוזיס וליטרלי משפרות איכות חיים של אנשים שסובלים מזה. ועדיף כמובן לא אייפון(: הוא כבר מזמן לא סמן למשהו, בטח לא לסאונד.

Amir A 18 בפברואר 2019

האייפון זה כוחו של הרגל. במילא השימוש היחידי בו הוא האפל מיוזיק ופייס-טיים לילדים שעזבו את הקן. למזלי אני זקן מספיק כדי להמנע מכל האפליקציות של רשתות חברתיות למיניהן.

יואב 18 בפברואר 2019

האמת צודק. הסלולאר במילא לא מספק צליל מדהים, לא משנה החברה. ואם אתה רגיל לאייפון אז קול.

אביאל 18 בפברואר 2019

רק מזכיר שעוד לפני שהתחילה העונה אמרתי שסארי לא מתאים, אמנם התחלתי לאכול את הכובע בהתחלת העונה אבל אחרי התבוסות האחרונות זה באמת מביך, הפכנו לארסנל, בעיקר מנטלית, הבטיחו לי מאמן סופר התקפי אבל נראה שכל מי שמגיע בסוף מסיים עם שלושה קשרים אחוריים, הופך לעקשן (למה לעזאזאל מציבים את אחד הקשרים האחורים הטובים בעולם בצד ימין באגף?) וכמובן שחוזר על אותם חילופים ושינויים בנאליים, האמת שמתחיל להימאס לי ממאמנים איטלקיים, עקשנות של שנות ה80.

נקווה לטוב ואולי לזידאן, שגם ישאיר את האזרד על הדרך, כי בלעדיו אנחנו בבעיה קשה שגם 200 מיליון יורו יתקשו לפתור בימנו.

MG2 18 בפברואר 2019

עד לפני חודשיים הייתי ממליץ על Bose qc20

למרות שהן אין איר יש להן מין קשת גומי בתוך האוזן ומין קונוס שדי תופס את המחילה של האוזן. אף אין איר אחרת לא הייתה לי נוחה כמובן.
סאונד מעולה במיד ריינג'. מדויק מדויק.
והביטול רעשים מוסיף לדיוק.

אבל לפני חודשיים התקלקלו להם המגעים ליד התקע, כמו לאיזה חיקוי סיני זול. אחרי שנה וקצת. 250 דולר. בושה

ארז 18 בפברואר 2019

אחלה פוסט וכיף של תגובות.

מתן 18 בפברואר 2019

אני לא מתכוון להכנע לטרנד המטופש הזה. אנחנו מטעינים מספיק דברים, לא צריך להוסיף גם אוזניות לרשימה, מה גם שהכי כיף לשים את האוזניות בכיס בלי לחשוש שתגמר הסוללה/אחת מהן תיעלם.
לעניין המשחק, כאוהד יונייטד חששתי שאחרי האכזבה מול פסז' ולאור החיסורים המשמעותיים, צ'לסי תבוא להתאושש על חשבוננו. במחצית כבר די ריחמתי עליכם. אנחנו אמנם בתקופה מצוינת, אבל אם הסגל הקצר והמוגבל של יונייטד פשוט מנצח ככה בצורה סולידית וחסרת דרמות בסטמפורד ברידג', זה אומר הכל על המצב שלכם. עצה שלי? תעיפו את סארי ותביאו איזה שחקן עבר סקנדינבי, זה פתרון שיכול להתברר כיעיל למדי.

Ollie Williams 19 בפברואר 2019

חשבתי כמוך עד לפני כמה שנים, ואז קיבלתי זוג במתנה כי אמא שלי לא הסתדרה עם הטכנולוגיה. אז ניסיתי פעם אחת וקשה לחזור אחורה.

תום 19 בפברואר 2019

מישהו אמר טורה אנדרה פלו?

גור אילני 20 בפברואר 2019

גודיונסן!

שי 19 בפברואר 2019

אולי סארי נכשל, אבל לפחות הוא נכשל מהר – לא תתקעו איתו בבינוניות במשך כמה שנים. מאמן חדש שיעשה סדר, אולי טרייד של גארת' בייל תמורת הזאר ואתם שוב רצים לאליפות.

פיש אנד צ'יפס 23 בפברואר 2019

לגבי אוזניות בלוטות אם אתה מחפש משהו שלא מתקלקל תחפש דגם של נוקיה החסרון היחיד שהן מעט כבדות לריצה,אצלי הן מחזיקות כמעט עשור, החלפתי להן רק רפידות לאוזניים שהתפוררו בגלל זיעה,וגם איכות השיחה במיקרופון טובה,כשמשתמשים בהן בתור דיבורית.
קניתי גם לפני שנה באנגליה אוזניות בלוטות של פיליפס מאוד קלות נקראות אפ-לייט,עלו 27 פאונד במבצע כריסטמס-סהכ די מרוצה מהתמורה,בעיקר רץ איתן.

Comments closed