אליפות אירופה צרפת המדריך הדפניטיבי לאיך לאהוד נכון

קונטה

 

אנשים רבים פנו אלי לאחרונה ואמרו לי, ערן! אידאה אפלטונית של אנושיות שכמוך, בתור אדם שהוא גם המערה, גם הצללים, גם האנשים בתוכה, וגם האור שבקצה שלה, האם אתה יכול בבקשה לכתוב טורים כמו זה וזה לרגל היורו? ולהם אני אומר לא בא לי זה ממש הרבה עבודה ואני גם ככה מומחה בלבנות ציפיות ואז לאכזב לאורך שאר הדרך עד לנקודה בה אני הופך לכתם אפרפר בזכרונות של מי שפגש אותי. אבל אז גיליתי שיש לי מלא דברים לעשות, ומה טוב יותר מאשר לכתוב פוסט בבלוג כאשר יש לי לפתוח 3 קורסים שונים, להכין מסמך אפיון, לקדם את התסריט שלי ולנקות את בתי השחי שלי?

אז הנה, המדריך! נפצח בשיר של שמחה ואושר

 

ואחרי שיר העם הצרפתי המעניין נתפנה לסקירת הבתים.

ובכן, בסקירה ראשונה נראה לי שהבתים ללא ספק מאד מאד וללא עורר מורכבים ממספר קבוצות זהה בכל בית. מה שכמובן מעורר אצלי את החשד שזה טורניר לאנשים עם OCD. נראה לי הפרס למנצח יהיה תקן שמיישר כפיות במגירת הסכום כדי שאף סוררת לא תצא מהכפית הלופתת אותה ושארית המתכת הסוררת הזו שאינה מתערסלת ברעותה תרדוף את לילותי בביעותים אשר מתבטאים בזיעה קרה וגירודים בגוף ועכשיו אני חייב לרגע להפסיק וללכת למגירת הסכום ולבדוק מה המצב שם.

 

בית א

בבית א ישחקו צרפת, אלבניה, רומניה ושוויץ. שזה 3 מדינות שידעו טרגדיות ומדינה אחת שהרוויחה על חשבונם סביר להניח. כמו שאתם רואים בבירור, רק מדינה אחת סבלה מטרור מוסלמי רצחני בצורה רצינית, מה שפוסל את אלבניה, רומניה ושוויץ שמסרבות לחלוק איתנו העם היושב בציון את גורלנו. בצרפת מאידך, מספרים שיש שכונות שלמות בליון שבהם לא תשמע צרפתית בכלל! רק ערבית! ובכן, גם בישראל יש שכונות שלמות שבהם לא תשמע צרפתית! רק ערבית! מה שמוכיח שישראל וצרפת זו אותה מדינה, ואסור לעודד את צרפת כדי למנוע סיכוי שתעודדו בטעות את אייל משומר.

בית ב

אנגליה, רוסיה, סלובקיה, ווילס. קודם כל, דרבי!!!! רוסיה מול סלובקיה בדרבי הקומוניסטי לשעבר הגדול. משחק שישודר בגווני אפור ובז' כמחווה לאדריכלות של שיכוני עמידר. כמובן שאסור לאהוד את הנבחרות האלו, נפילת מסך הברזל היה האסון הנורא ביותר שקרה לעם היהודי, ולאחר שירד הוצפו חופי ארצני הלבנטינית בעשרות מיליוני אשכנזים שהפרו את השקט והשותפות המזרחית-ערבית ששררה כאן כל כך יפה לפני הניינטיז. את אנגליה אסור לאהוד, כי בחייכם, הם המציאו את האנטישמיות, אף פעם לא שמעתם על יוסטן סטוארט צ'מברליין? ומה זו ווילס אם לא גרסה מוקטנת של אנגליה? ההבדל היחיד הוא שבווילס לא מדברים אנגלית. אלא הוביטית או משהו טולקיני מפגר אחר.

בית ג

גרמניה, צפון אירלנד (הידועה גם בכינויה נווה בלפסט), פולין ואוקראינה. זה כאילו פתחו כאן את יחידת המאה ה-20 לבגרות בהיסטוריה והוסיפו פרק בחירה מה שקורה כאן. אגב, הימור שלי, לפחות אחת מהנבחרות כאן לא תעפיל לשלב הבא. ההימור שלי הוא על הנבחרת שתשיג הכי פחות נקודות. פולין, אוקראינה. נו באמת, פלאשוב ובאבי יאר, ניד איי סיי מור? צפון אירלנד תמיד נראים לי מאיימים בכל הנוגע לזה שהם עלולים להתחיל בסבב אלימות משלהם ולקחת מאיתו את תשומת הלב. ואני? אני פטריוט, רוצה שבכל העולם יכירו את בלעין ולא את מחוז לונדונדרי. על פניו אין שום סיבה בעולם, בטח לנו כישראלים, לא לעודד את גרמניה, אבל מסתבר, ובאמת לתדהמתי הרבה, שגם הם פסולים, ההתנהגות שלהם במלחמת העולם הראשונה כלפי הבלגים היתה מאד לא קולגיאלית, ואנו לא מעודדים דברים כאלו כאן! תתביישו לכם גרמנים. תתביישו.

בית ד

קרואטיה, וצ'כיה יאבקו על הזכות להקרא הסוס השחור של הטורניר, הן יעשות זאת על ידי צניפות והתחפשות לביונסה. טורקיה מאידך, אם תעבור אותן לא תכונה כך, כי אם ההפתעה הנעימה. וספרד נבחרת סבירה בסך הכל. מפת האהדה כאן היא מאד מורכבת בפשטותה. הקרואטים, כידוע לכולנו, היו יותר גרועים מהסרבים בזמן אירועי שנות ה-40, צ'כים הם בעצם גרמנים, כבר טיפלנו בזה בבית הקודם, וסקודה זה גם חרא של אוטו, בכל פעם שאני מקבל כזו בגט טקסי אני נוזף בסלולר שלי "זה נקרא שדרוג לרכב מצי גבוה יותר, זה?" ספרד הביאו לנו את ביבי, בחייכם. וטורקיה? ערבים, נו.לא צריך לאמר לכם מה אנחנו עושים איתם.

בית ה

בלגיה, איטליה, אירלנד (לא להתבלבל עם ווילס! מדובר במדינה אחרת!), ולא דנמרק יתחרו בבית הזה. הבלגים הדיחו את האחים מ'פנזה מהסגל עקב שנאת שחורים מזעזעת לכן לא נוכל לתמוך בהם, ניוקי זה בלתי נסבל, חוץ מניוקי א לה רומנה שזה מאכל יהודי במקור, יהודים שהנבלות האלו גרשו! אז למה שנהיה איתם עכשיו? אירלנד מציגה את השחקן המהיר בעולם על חזהו הזקור ושריריו המשתרגים, אגלי הזיעה המלטפים את קימוריו כשהוא שועט קדימה ושיערו הרך מתנוסס בגאון ברוח המתפצלת לשניים כשהוא חודר לרחבה המקבלת אותו בכניעה. אני מתנגד לזה מפאת קנאה וכי הוא מווילס בכלל ולאירלנד אין כלום. לא לאהוד. בעיקרון אני חושב שהשבדים הם אופציה מצויינת לאהדה, אבל הטלוויזיה הדנית כל כך הרבה יותר טובה שאני חושב שמגיע שנזכיר לכולם שהשבדים הזדיינים האלו הצטרפו בכיף לאס-אס בשביל לעזור לאוקראינים מבית א' במשימות החיסול שלהם!

בית ו

הבית המרתק ביותר מבין כל הביתים שאותם אסקור בפסקה הזו. אוסטריה, הונגריה, איסלנד ופורטוגל. אולי הבית שהכי ברור שממנו לא תצא אלופת אירופה, אלא אם כן, אני מסייג עכשיו, אחת מהנבחרות הללו תקח את אליפות אירופה. לאוסטרים יש היסטוריה מאד עגומה בכל הנוגע לקונדיטוריה, פרג כידוע לכולנו זה גועל נפש אמיתי, והם מפוצצים בפרג, אז עזבו. הונגריה, היתה חלק מאוסטרו הונגריה, אז זה תקף גם לגביהם. ואהי חייב לציין שבתור פרסי מיד אליהו, מעולם לא נתקלתי בג'נטריפיקטורים גדולים יותר מאשר ההונגרים. באיסלנד קר, אתם יודעים איפה עוד היה קר? בשואה. בשואה היה קר, איסלנד נאצים, מ.ש.ל. לגבי פורטוגל, חשוב לזכור שהם, בגלל הנסיך אנריקה המציאו את הקולוניאליזם ובזה בעצם הם אחראים לטרור הפלסטיני והיהודי כאחד.


לאחר סקירת הבתים נותר עוד משהו אחד, הימורים.

האלופה: לא מכבי ת"א כדורסל. כבר שנתיים רצוף. וגם צריך להבהיר לכולכם שמכבי ת"א לא הפסידה אתמול את האליפות. כי הפועל אלופה. לא מכבי ת"א. מכבי ת"א למען האמת, לא אלופה בכלל. הם אפילו לא היו בגמר שנה שעברה.
גם השנה אגב, הם לא יהיו בגמר. הם הקבוצה במקום השלישי-רביעי, שנה שניה רצוף. זאת אומרת שמכבי ת"א לא הפסידה את האליפות. כי הפועל אלופה. עכשיו, יכול להיות שביום חמישי הפועל תפסיד, ואז יהיה נכון שראשון האלופה ושהפועל הפסידה את האליפות, אבל מכבי ת"א? מכבי ת"א לא הפסידה את האליפות. כי היא לא היתה אלופה. הפועל לעומת זו? הפועל כן אלופה. לפחות עד יום חמישי.

סגניתה: אחת מהעולות לחצי הגמר

הימור נוסף שלי הוא שהתמונה הראשונה שתתפתח כל דיווח על משחקים של שבדיה תהיה של אוהדות שבדיות מאופרות ועם מחשוף. וזה כי עורכי הספורט בארץ בטוחים שאנחנו ניאנדרטלים.

עוד הימור הוא על 50 הרוגים.


שיהיה יורו שמח

 

משׂחק 3
ההגנה הכושלת על התואר (7) – לפני הגמר

34 Comments

גילי פלג 9 ביוני 2016

כביר!

אסף the kop 9 ביוני 2016

והארץ תהו ובהו וחשך על פני תהום ורוח שדמי מרחפת על פני הבלוג *

* אפרופו אסונות שקרו לעם היהודי.

-גיסנו- 9 ביוני 2016

ענק

-גיסנו- 9 ביוני 2016

הלכת גם להופעה של צמד ההזיה? :)

ערן קאלימי 9 ביוני 2016

לא, לימדתי :(

רון 9 ביוני 2016

אז את מי אוהדים?

אריאל גרייזס 9 ביוני 2016

ברזיל, כרגיל

גיא זהר 9 ביוני 2016

סגרו מעגל אתמול,לא?

ערן קאלימי 9 ביוני 2016

האיטי, גרמניה, אותה מהפכה.

-גיסנו- 9 ביוני 2016

זה בערך כמו שב"ש הייתה מנצחת משחק ידידות במחנה אימון בקיץ שעבר 6-2 ואומרת שזו סגירת מעגל מגמר הגביע….(#סליחה, אבל בכל מקרה סגירת המעגל האמיתית הגיעה לכם בטרנר לפני איזה שבועיים)

גור אילני 9 ביוני 2016

מנצחת את תל-שבע 0:8 וטוענת שזה סגירת מעגל על ברצלונה

גיא זהר 9 ביוני 2016

אני מבקש, בארסה ניצחו אותנו 0:7. המעגל האמיתי של ברזיל יסגר בנצחון במונדיאל על אדמתם. לא בימי חיינו כנראה.

אריאל גרייזס 9 ביוני 2016

זהו, מעכשיו מפרקים! :-(

southport 9 ביוני 2016

או הולנד

אמיתי 9 ביוני 2016

נראה לי אבחר בך לגלם אותי בסרט על חיי.
או לכתוב את האוטוביוגראפיה שלי.
בקיצור. אנגליה. המנדט וזה

צור שפי 9 ביוני 2016

מצויין ערן, צחקתי בקול רם למרות שאני מת על פרג (חבל שיהודית מהקפה בגן העיר מתה) ושבבית ו יש רק שלוש נבחרות (אוסטרוהונגריה זה רק אחת – תשאל את אמיתי).

אדם בן דוד 9 ביוני 2016

https://www.youtube.com/watch?v=D2Vsvd9fCBQ
ואידך זיל גמור

אריק 9 ביוני 2016

מעולה!!

יהושע פרוע 9 ביוני 2016

נפלא!

שימי 9 ביוני 2016

מעולה,
וכמו שגרג איסטברוק תמיד אוהב לאמר: "All predictions are wrong – or your money back"

עירן 9 ביוני 2016

מעולה !!!

וזה הרבה יותר מעמיק מ"הטור" של אוסקר גארסיה, שבוואלה הפך לפרשן היורו וכתב טור על "התחזית".

ק. 9 ביוני 2016

אני גם מאד אוהב את המחוייבות שלך לקהל הרחב – כל פעם שאנשים רבים פונים אליך לאחרונה "ערן!______" אתה משקיע ומשיב בפוסט

עמית 9 ביוני 2016

נהדר!

גור אילני 9 ביוני 2016

אז לא הבנתי מכל זה איך איטליה לוקחת? עם 4-2-4 או עם מתפרצות שקונטה לא מלמד בבית הספר?

צור שפי 9 ביוני 2016

0-0-10

אריק האדום 9 ביוני 2016

אוסטריה? אני חשבתי שפרג זה בכלל בצ'כיה..

Jonas 9 ביוני 2016

למעשה אתה אוהד את דאע"ש?
אני מבין שההתקפה שלהם נחלשה מאז המוקדמות. בכל זאת 130 מול הימור של 50.
מי החלוץ שלהם?

זינק 9 ביוני 2016

אני דווקא הייתי בעד אוסטריה עד שהעלית את טיעון הפרג.
עובר לאלו שמתחפשות לביונסה.

מעולה!

זיו 9 ביוני 2016

רגע לא הבנתי – איך הפועל אלופה אם הם הפסידו בסדרה לירושלים ?

אלכס דוקורסקי 9 ביוני 2016

מעולה!!!
התחלתי לקרוא עם חיוך, שרק התרחב ככל שהתקדמתי.
תודה רבה.

חכם בדיעבד 9 ביוני 2016

ע נ ק
אחד הקליפים!

חובצי 9 ביוני 2016

"אולי הבית שהכי ברור שממנו לא תצא אלופת אירופה, אלא אם כן, אני מסייג עכשיו, אחת מהנבחרות הללו תקח את אליפות אירופה"
משפט נפלא.

אריק י. 10 ביוני 2016

מצוין ערן.

D! פה ועכשיו 10 ביוני 2016

מעולה. הטור הכי טוב באזור החיוג 972

Comments closed