4 שאלות לעצמי

1. האם מירוץ האליפות בליגה הספרדית בכדורגל שמתנקז למשחק אחד, באמת מעניין אותי או שאני בובה חסרת עמוד שידרה, שטופת פרומואים שחייבת להיות מעודכנת בענייני השעה הספורטיביים המוכתבים על פי אינטרסים כלכליים של גופי תקשורת?
האם בעצם גם אני שבוי, כמו אותה אשה בסוף שנות השלושים שלה, אמא של אחד הילדים בגן אותו פוקד בני, שישבה היום במסיבת יום הולדת לילד בן 3 מהגן, ובעודה ממלאת את כיסא הפלסטיק במילפיותה, כשסביבה פארק ירוק של אנשים שבעים באזור השרון, אכלה חצי פיתה ובתוכה חומוס, נקניק ומלפפון חמוץ, פתחה מתנה שעלתה יותר מדיי כסף ברשת צעצועים שהיא הכל מלבד כפר, ואמרה "המסי הזה, אין, הוא מדים…"?

2. האם גם אתם מתחבטים בדילמה, אם הייתם עונים בחיוב לו מישהו היה מציע לכם כרטיס טיסה, חדר במלון וכרטיסי כניסה, חלק מחצי מיליון כרטיסים שעדיין פנויים, למיטב משחקי המונדיאל בדרום אפריקה? לא בגלל שאתם מתרגשים מהדיווחים על פשע ורשע, אלא בגלל שגם אתם בעצם אריק איינשטיינים קטנים, שמעדיפים לקבל את מפעלי הספורט המרכזיים שלהם באינטימיות של הסלון שלכם, בצבעים היחודיים של הטלוויזיה שלכם, ברעש המיוחד שרק הניאגרה שלכם עושה, בצורה המדוייקת בה אתם מפצחים גרעינים אצלכם בבית, במגע המדויק שנוצר כשכפות הרגליים שלכם נוגעות בספה, באהבה הרכה והמוכרת שהכרית שלכם מעניקה לכם כשאתם מניחים עליה את ראשכם העייף?

3. האם זה בסדר שהתחלתי להתעניין בגולף רק כשהראו את הבחורות איתן בילה טייגר וודס, ועכשיו אחרי שחזר לסורו, התנצל ו"נגמל" ממין, גם אני חוזר לסורי ומתייחס לגולף כחנות בגדים משעממת בקניונים ישראליים?

4. לו אני ראשיד וואלאס, איך הייתי מקבל את החיסול הממוקד שעשה לי ביל סימונס עם כמעט 3500 מילים, לא כולל טבלאות עם אינפורמציה נוספת, בכתבתו עליי באתר של ESPN? לו אני ביל סימונס, האם היו מתעוררים בי ספקות או תהיות על הצורה בה אני לעיתים קורע לגזרים אנשים?

בין צ'אבי לצאבי אלונסו
בלקבורן. זכרונות מ-1995

7 Comments

yair 11 באפריל 2010

אחלה בלוג שבעולם!
אגב, יש מצב להתייחסות על הראיון בוואלה של גרין על מצב הישראלים של מכבי?

עדי 12 באפריל 2010

הבקורת של ביל סימונס שווה מאמר בפני עצמו.. אריק א. כבר שר על זה..
אבל אותי מעניינת האמא מהגן !

doron kramer 12 באפריל 2010

ליאיר – תודה. וואלה! ממשיכים מסורת מפוארת של ראיונות שגורמים לאנשי מכבי להזיע ולהתגרד.

צביקה 12 באפריל 2010

קטע משובח. בלטו במגרש: "בעודה ממלאת את כסא הפלסטיק במילפיותה", ו"המגע המדיוק שנוצר כשכפות הרגלים נוגעות בספה".
תמשיך יא'עטלף מסוכן

אריאל 12 באפריל 2010

אם לגרין יש כל כך הרבה ביקורת (מוצדקת לחלוטין) כלפי מכבי, אז איך הוא חותם שם בפעם השניה?

שרונה 13 באפריל 2010

אם היא מילף היא לא אמורה למלא את הכיסא כי היא מידה 36

doron kramer 13 באפריל 2010

זה היה כיסא קטן. חוצמיזה מילף זו הווייה לא מידת מכנסיים.

Comments closed