יורובאסקט (4) – שרודר

צעד ראשון חתולי, כתם בלונד בשיער השחור, זריזות מפלצתית, זרועות ארוכות ושהייה באוויר שנותנת לו לסיים בפאול סל. ובגללו גרמניה הפסידה.

Photo: fiba.com

1. היה כיף אתמול ביד. הרבע האחרון היה מסוג האירועים המתגלגלים שנגמרים בקתרזיס, כשכל פעם אתה מביט על השעון אתה אומר ״בוא׳נה יש עוד מלא זמן״, ההפרש מתקזז והפחד הגרמני מתפשט ומתגבר על ריח הנקניקיות והפופקורן. הקהל נתן תצוגת עידוד, הרבה בזכות הכרוז ניב זהבי, שלעיתים חופר אבל בגדול מתדלק את הקהל ומפעיל אותו היטב. זה היה קהל אופטימי, נטול מרירות או ציניות, שאחראי במידת מה לתוצאה הסופית. אבל לא רק. אפשר לחלק את עור הדוב להרבה גורמים, ויתור על שיטת המשחק ההתקפית מצד אדלשטיין, ציוות של בר טימור, אומץ של גל מקל, הרבה ריצ׳ארד האוול, תחת של פניני, האסל של כספי, והרבה, המון, שופטים. אבל נדמה לי שהמניע העיקרי לקאמבק הישראלי הוא החתול-מפלצת, דניס שרודר.

שרודר הוא בלתי עציר ברמות האלה. אי אפשר להסיר ממנו את העיניים. צעד ראשון חתולי, כתם בלונד בשיער השחור, זריזות מפלצתית, זרועות ארוכות ושהייה באוויר שנותנת לו להגיע לטבעת, לרוב בצד ימין, ולסיים בפאול סל או באסיסט. כשבא לו לשמור, הוא לוחץ את הכדור ומאמלל כל רכז אירופאי. לרוב לא בא לו. תרגיל שהגרמנים מריצים הרבה הוא סייד פיק רול או פיק אנד פופ עם בנזינג, כששרודר מתעלם מהתגובה ההגנתית, מגיע לצבע ונותן מסירת דיש לדאנק מגבוה שחותך או מסירת קיק החוצה לשלשה (סטייל השלשה האחרונה שהגרמנים החטיאו). אם יוצאים אליו מהר הוא עושה ספליט, אם עושים עליו חילוף הוא לוקח כמה צעדים אחורה, מגביר מהירות ועובר את השחקן שלו. ריצ׳ארד האוול הצליח להכיל אותו מספר פעמים בעזרה וחזרה, בלי לעשות עבירות. אבל שרודר היה נזק עצום להתקפה הגרמנית ברבע הרביעי. חתול, הפעם מפלצת, כבר אמרנו?

שרודר יצא מספר פעמים לאורך המשחק, כשחתך בכף היד מנע ממנו לשחק או בגלל בעיית עבירות. הגרמנים הניעו כדור היטב בלעדיו,התקיפו ריבאונד התקפה וניצלו יתרונות פיזיים כדי להוביל בבטחה. הרכז המחליף, מאודו לו (זה השם), ניהל היטב את המשחק, אבל כששיחק ליד שרודר ברבע הרביעי, החטיא שתי שלשות חופשיות לקראת הסוף שיכלו לסגור את הסיפור.

ישראל לא ניסתה, לפחות ככה זה נראה מאיפה שאני ישבתי, להוציא את העבירה החמישית משרודר. אולי זה היה צעד מודע, כשראתה את הנזק שהוא עושה, וידעה שגרמניה שיחקה היטב בלעדיו. אבל מצד שני, שרודר החטיא שני לייאפים אחרי פיק אנד רול שגם יכלו לסגור את המשחק ואז היינו מדברים אחרת. ובכלל, לפעמים כשאתה מנסה בכוח להוציא מישהו בחמש עבירות, זה יוצר סרבול התקפי שמכריח דברים. בכל מקרה, שרודר הגיש לישראל את המשחק במה שנראה כחלק מהסכם השילומים עם גרמניה או סעיף בעסקת הצוללות. הוא הציף את הספינה הישראלית על פני המים, ושמינית הגמר נראית באופק.

2. הנה הסיבה המרכזית שמאמנים לוקחים שחקני עבר בתור עוזרי מאמן: לעיתים הצעד הראשון המהיר של העוזר מציל את הישבן של המאמן. ביציאה מפסק הזמן האחרון מול גרמניה, כשישראל זקוקה לעצירה, אלון שטיין זיהה שעוז בלייזר עולה למגרש, קפץ מהספסל והסב את תשומת ליבו של ארז אדלשטיין. למזלו של אדלשטיין השופטים עוד לא נתנו את הכדור לשחקן גרמני שיוציא את הכדור ויוגב אוחיון החליף את בלייזר וקיבל את שרודר בחילוף בפיק אנד רול. שרודר עדיין עבר את אוחיון והחטיא לייאפ אבל אולי מול בלייזר היה מגיע קרוב יותר לטבעת. הפרחים לשטיין, הניצחון לישראל. טיירון לו הציל כך את דייויד בלאט במשחק פלייאוף מול שיקגו כשמנע ממנו לבקש פסק זמן שלא היה לו (ואם השופטים היו רואים שיקגו הייתה מקבל זריקת עונשין ואת הכדור). בכלל, נדמה שמתוך 120 הדקות האחרונות של הנבחרת רובם היו דקות מצוקה בה היא חיפשה פתרונות, ואדלשטיין התייעץ ביתר שאת וחיפש פתרונות אצל העוזרים שלו. דן שמיר השקול והרגוע (שלפי דיווח בONE התפרץ על אדלשטיין מסיבה לא ברורה) לוחש על אוזנו אבל אדלשטיין לרוב יעדיף לרוץ לקצה הספסל שם יפגוש את פיני גרשון, כמו תינוק שמתוך הרגל חייב להחזיק את השמיכה האהובה והמוכרת שלו.

3. בראייה רחבה יותר, הקונספט ההתקפי של אדלשטיין, שעבד בצורה מאוד מוצלחת במשחקי ההכנה (בעיקר כי הן נטולות סקאוטינג של היריבה), כשל לחלוטין. הדקות הטובות במחצית הראשונה מול ליטא וברבע האחרון מול גרמניה היו דקות של רוח והתלהבות. שון דאוסון בעמדה מספר 2 היה יכול להיחשב יציאה מגניבה לספר עליה בהשתלמות מאמנים, אבל הגנתית מדובר בבור והתקפית מדובר בIQ כדורסל נמוך. כדי לראות שינוי, אדלשטיין חייב להתנתק רגשית מהכדורסל שהוא מטיף לו ומחובר אליו, ונראה שזה כרגע קשה לו מדיי. רק כשנגמרה הטקטקיה מול גרמניה במינוס 16, התחיל הכדורסל. אפילו נבחרת העתודה שעלתה לקבל כבוד בין הרבעים לא הצליחה לתת השראה לסוג הכדורסל שאנחנו צריכים לשחק.

4. תמיד מסתלבטים על האוהדים של מכבי ת״א שמלווים אותה לפיינל פורים. אומרים שהם טרמפיסטים, אוהדי הצלחות, שאף אחד לא מתעניין בזה באירופה. אבל הם שם, תומכים, מלווים כי זו התשוקה שלהם וזו הקבוצה שלהם. של רובם לפחות. אז למה ההתייחסות לאוהדים הליטאים הנהדרים (והנהדרות) כזו רומנטית? הרי גם אצלם לרוב הנבחרת נחשבת פייבוריטית למדליה. בטוח שגם שם יש אוהדי תיירות או סתם אנשים עם כסף שמצאו תירוץ לנסיעה. להערכה שהם זוכים לה, על מגוון התלבושות והחולצות, תצוגות העידוד והשירים, והתחושה הקבוצתית שהם משדרים, יש ריח פרובינציאלי של קבלה של כל מה שמריח חו״ל וטינה כלפי כל מה שמריח מקומי. נדמה לי ששמעתי באחד השירים שלהם שורה שאומרת ש״כולם יודעים שהמזרח התיכון צהוב-אדום-ירוק״.

5. איזה סל גיא פניני. איזה סל. ניסיון לפלופ בתנועת תולעת. שומר שבורח ממגע כדי שהשופטים הביתיים לא יקנו את הפלופ והשחקן יואשם בחוסר אינטליגנציה. שחרור זריקה. אה, הנה מירי רגב בשמלה כחולה, עושה לימור לבנת.

יומן האליפות של הג'איינטס (1) - תיכף מתחילים
טיפים לנבחרות ישראל

30 Comments

גל ד 4 בספטמבר 2017

הוא באמת נראה כאילו הוא הגיע ישר מהופעה במחזמר קאטס ולא הספיק להוריד את האיפור.

הנבחרת נראית נורא. בהתקפה, בהגנה, במאבק על כדורים חוזרים, הכל שלומיאלי להחריד.

אלעד כ 4 בספטמבר 2017

אני מאוד אוהב את הסגנון של אדלשטיין. כשהוא מצליח להחדיר אותו בשחקנים. אבל אדלשטיין צריך שחקנים אדלשטיינים. כבר בתחילת המשחק מול איטליה, כשעל הפרקט צוותו אליהו, מקל ודאוסן, היה ברור שסגנון אדלשטייני לא יכול להתקיים פה.
בדיעבד (תמיד חכמה להיות חכמים בדיעבד), היה צריך לאמץ את עמדת האנדרדוג שאותה הוא מכיר ויודע היטב, להזמין בולדוגים צעירים דוגמת יפתח זיו, ע"ח הלפרין, אליהו וכו', ולשחק כדורסל מכוער, אינטנסיבי והגנתי. את השאר כבר הקהל, כספי והאוול (וכנראה גם פניני) היו משלימים.
כרגע, למרות הניצחון אתמול, אני לא בטוח שהסיכויים לעלות גבוהים. ולמען האמת, אולי עדיף שלא. אם נסיים את הטורניר בתבוסה 40 לצרפת, זה מה שיישאר בתודעה.

Srtest - ארטסט 4 בספטמבר 2017

אם מפסידים זה אדלשטיין. אם מנצחים אלה כל האחרים כולל הפוקס, המזל, והאגואיזם של שחקן יריב. כמובן שאין שום קשר לכך ששחקנים ישראלים מחטיאים לייאפים כאילו יש לנו בכלל אפשרות לתקן באמצעות תצוגות קליעה או משהו. אין קשר לאיבודים אינפנטיליים דווקא כשהולך וזורם. וואללה היית צריך לסקר את קליבלנד בתקופת בלאט.

Srtest - ארטסט 4 בספטמבר 2017

לא זאת ועוד, אם אדלשטיין זונח את תוכנית המשחק ומנצח באמצעות הויתור הזה, אז תוכנית המשחק והאסטרטגיה שלו נכשלו. ממש כמו איזה מופע שחוזר על עצמו בכל ניתוח מאקרו ומיקרו.

מה אגיד? כנראה שצריך איזה מישהו ״קוצני״, אחד שאתה לא רוצה לשבת איתו על בירה כדי לחשוף את חוסר המקצועיות של צקצקנים מקצועיים.

באמריקה נבחר איש כל-כך לא מתאים לתפקיד הראשי שהוא שבר שיא היסטורי בחוסר התאמתו. אני כמובן מדבר על ג׳ורג׳ בוש שקיבל ציונים מאוד גבוהים בשאלה עם מי היית רוצה לשבת על בירה. אח״כ הוא גם נבחר.

אם היינו משחקים מול איטליה כמו ששיחקנו מול גרמניה היה לנו סיכוי למשחק יותר צמוד. אין לנו כיום יכולת לבקש משהו שהוא יותר ממשחק צמוד מול קבוצה כמו איטליה ולא להחטיא סלים שאסור לנו להחטיא כדי לבוא במצב טוב לסיום צמוד מול נבחרת כמו גרמניה עם סטאר אנביאיי בעמדת הרכז, העמדה החלשה ביותר שלנו.

למה שלא נתחיל משם ונמשיך? אה, כי אז הלוזרים של מכבי לא יהיה להם במה להתעסק כי כדורסל הם לא ממש מבינים כשיש תחרות קשה וניקולו מלי הופך מאסקופה נדרסת וילדותית לשחקן בד-אס שמעמיד בפניך אתגר ספורטיבי.

זינק 4 בספטמבר 2017

אכן הייתה הוראה ברורה בכמה דקות האחרונות לשחק על שרודר. שמעו את זה יותר מפעם אחת ביציאה מספקי הזמן. חתיכת שחקן הבחור הזה.

דבר אחד אני לא מצליח להבין, איך לכל הרוחות והשדים מישהו בהפועל הסכים לוותר על האוול?! לא מכיר את הפרטים, אבל מי שזה לא יהיה, לא הייתי נותן לו לעשות עוד החלטה אחת שקשורה לכדורסל. זה שחקן שכמתאזרח אתה בונה סביבו קבוצה.

איציק 4 בספטמבר 2017

סיכום בסדר אבל "אומץ של גל מקל," כנראה טעות טיפו. היה צריך להיות "הטמטום של מקל, שניסה בכח להפסיד לנו את המשחק." בדקות האחרונות הוא חשב שהוא היחיד שצריך להציל את המולדת והלך ראש בקיר לסל. פעם כספי תיקן, פעמים קיבל גג שבשני הכדור הגיע לפניני מהחוץ וקלע סל שרק פניני קולע. מקל צריך ללמוד את מקומו ובשביל זה אדלשטיין, ויותר מזה, כספי צריכים ללמד אותו את מקומו, אבל אף אחד לא יעשה את זה.
האוול תענוג אחד גדול. זה לא רק הסטטיסטיקה… זו במיוחד לא הסטטיסטיקה אלה מה שמעבר. ולחשוב שחשבו על פישר קשישה או ג'ק כהן.
בר טימור, אחד מקלעי השלוש הטובים בליגה. אין אף תרגיל בשבילו, וגם כשהוא עומד סתם פנוי במקרה ומרים ידיים יש מי שמכדרר עצמו לדעת ולא מוסר לו. צריכה להיות הוראה מפורשת כשהוא על המגרש לעבוד עבור הקליעה שלו. אני חושב שהיא לא פחות טובה מזו של כספי, רק כספי מסוגל לעוד דברים. אצל בר, אם הוא פנו ולא מופעל זה משחק 4 על 5. חבל לא לנצל אותו, יכול לרווח הגנות. בליגה הישראלית הוא נמצא הרבה לבד וקולע, מול קבוצות איכותיות צריך לפנות אותו.

Yavor 4 בספטמבר 2017

הבעיה היא שאין שיטה במשחק עומד, כי סוגרים לנו את האופציות, אז מקל לוקח כדור, נכנס ראש בקיר ומתפלל. זה עדיין עדיף על אלו שבורחים מהכדור בסיטואציות האלו (כל הגארדים האחרים, כולל טימור).
ובנימה אחרת – בר טימור היה נהדר אבל קליעה היא לא הפורטה שלו. יש לו איכויות רבות, אבל קלעי הוא לא.

איציק 4 בספטמבר 2017

לגבי טימור, בדוק את אחוזי השלוש שלו בירושלים שנה שעברה. קילר רציני.
לגבי מקל אתה טועה, כספי ביקש כדור, פניני ביקש, בר היה פנוי (אולי בגלל הכדרורים של מקל אבל זה לא משנה), הוואל בטח לא ברח מהכדור, אז היו בסוף ארבעה שחקנים שלא ברחו מכדור ומקל שלא היה מוכן לשחרר. גם במכבי מקל היה ככה. זה האופי שלו. חוסר הבנה של משחק, מחסור ביכולות, ביטחון עצמי מופרז ורצון לנצח את המשחק בעצמו.

Srtest - ארטסט 4 בספטמבר 2017

ביצה ותרנגולת איציק – אף אחד אחר לא טוב בסוף. אולי בגלל זה הפחות לא טוב בא לקחת ולא משחרר. גם כספי באלה שפחות טובים בסוף כולל עייפות גדולה והחטאת לייאפים על גבול הנגרות. להגיד לך שאני אוהב את זה? לא.

Yavor 4 בספטמבר 2017

לא מסכים. כולם שיחקו שם מזרח מערב חוץ ממנו שהלך ראש בקיר. ולא שאני חושב שהוא בסדר. פשוט ארז היה חסר רעיונות וזה מי ומה שנשאר לעשות.
ולגבי טימור – חשוב לא לתת לעובדות לבלבל אותך:
ב-16 משחקי יורוקאפ בשנה שעברה קלה 7 מ-20 ל-3. לא שוס גדול. שנה קודם עם אותו מספר משחקים – 8 מ-29 (28%). אבל זה לא רק המספרים – אתה רואה שהוא לא קלעי ומעדיף תמיד חדירה ומסירה. הוא זורק רק כשהוא לגמרי פנוי (ותודה לג'רלס ודייסון), ועדיין הוא לא מדייק במיוחד.

איציק 4 בספטמבר 2017

בר קולע בליגה הישראלית 38.8% וזה ממש לא רע. הוא זורק כשהוא פנו וציינתי בתגובה הראשונה בשרשור שבליגה הוא הרבה פעמים פנוי. תסתכל במשחק האחרון הוא היה מספר פעמים פנוי ומקל ממשיך לכדרר. הפעם היחידה שזרק, קלע. אפשר לתת לו יותר כשהוא פנוי.
לגבי משחק מזרח מערב לא מסכים. הוואל שיחק רק צפון. כספי בטח שניסה לתקוף ופניני אפילו הצליח פעם אחת. אבל אם נלך עם שיטתך, שרדר חודר לא פחות טוב ממקל (אולי דעתך שונה), והוא חדר והוציא כדור אחרי ציפוף ההגנה, אולי זה רעיון לא רע במקום לקבל גג? תוסיף לזה שגם מקל כדרר 15 שניות לפני שהתחיל לחדור.

Yavor 4 בספטמבר 2017

לא תשמע ממני מחמאות גדולות על גל מקל. שנים חשבתי שהוא אוברייטד למרות שעכשיו לדעתי הוא קצת חבוט מעל מה שמגיע לו. אבל לדעתי האשמה הגדולה יותר היא על הצוות המקצועי שלא מוצא פתרון ומחייב את מי שזה לא יהיה לשחק הירו בול למרות שאין לו את היכולות. מכאן זה כבר נראה רע עבור מי שזה לא יהיה.

איציק 4 בספטמבר 2017

בזה אני מסכים איתך. בכלל, מי שנותן למקל להתנהל כך, אשם לא פחות ממנו. מקל הוא דוגמאות קיצון כי הוא נמצא בטופ הישראלי, אבל יש לא מעט שחקנים שמתנהגים בצורה שלא הולמת את היכולת ומשום מה המאמנים נותנים להם.
לגבי הצוות המקצועי, מה אני אגיד לך, היו תקופות שאהבתי את הג'ינג'י (למרות שהוא כבר יותר קרחת), אבל ככול שעובר הזמן אני בבעיה. כשהמאמן אומר שידענו שמה שעבד בהכנה לא יעבוד באליפות כי יעשו עלינו סקאוטינג זה מביש. אם אתה יודע את זה, תכין משהו נוסף ותתרגל במשחקים סגורים מול נבחרת העתודה. לא הכי טוב אבל יותר טוב מהתשובה שלו. אני חושב שהמנהל המקצועי צריך לשאול את המאמן כמה שאלות נוקבות אחרי תשובה כזאת, אבל מיהו המנהל המקצועי שישאל שאלות כאלו את המאמן הלאומי???

שמעון 4 בספטמבר 2017

בדיוק מה שחשבתי מילה המילה

אלי 4 בספטמבר 2017

כתיבה מצוינת
מבט מעניין בסעיף 2
אבל חירבנת הכל בסעיף 4
אין קשר בין אוהדי ליטא לאוהדי הסושי והרולקס של מכבי תל אביב..

יניר 4 בספטמבר 2017

האמת צריכה להיאמר- הנבחרת לא מאומנת לטורניר מסוג זה. משחקי ההכנה שבהם אין אגרסיביות הם לא אינדיקציה לכלום. אין תרגילים למשחק מול הגנה אגרסיבית, מקל מכדרר את עצמו לדעת , אליהו ודאוסון לא עושים הגנה בכלל, בר טימור משולב מאוחר מדי ורק כשאין ברירה, כספי מציל את המולדת. האוול זה נס שנפל מהשמיים ואתמול ניצחנו בעיקר בגלל פוקס של פניני, השיפוט, וחוסר מזל של הגרמנים

Yavor 4 בספטמבר 2017

תודה דורון.
אני ממש לא מסכים איתך בנוגע לסעיף 1. ההיכל הרגיש כמו בית קברות בדיוק בדקות שבהן הנבחרת היתה בדאון והיתה צריכה חיזוק חיצוני שירים אותה.
מתי הקהל מתעורר ונזכר לעודד ולדחוף? רק אחרי כמה פעולות טובות של השחקנים שנותנות מומנטום. זה ממש נראה שהקהל שואב את האנרגיה שלו מהשחקנים ולא להיפך.

עידן. 4 בספטמבר 2017

כשאתה רואה את האוול משחק, נותן כל מה שיש לו ויותר, אתה מבין עד כמה עלובים אלו שבודקים תעודות זהות ומתבכיינים על העדר צברים במכבי.

הקהל מזדהה עם מי שמרוויח את זה, בלי קשר לאיפה הוא נולד.

יואב דובינסקי 4 בספטמבר 2017

הלכתי למספר משחקים של אטלנטה בשנתיים האחרונות ושרודר תמיך עשה עליי רושם של רכז שעושה המון נזק לקבוצה שלו ומקבל על זה ימבה כסף.

גלעד 4 בספטמבר 2017

במהלך האחרון פניני עמד ליפול החוצה אז רצה לזרוק על הרגל של הגרמני. הגרמני נבהל וניסה להתחמק, ופניני התפנה לקלוע שלשה.

זינק 4 בספטמבר 2017

כדור חוץ לא היה נותן לו כלום, כי לא נותר זמן להתקפה.
הוא ניסה להוציא ממנו עבירה.

ישי 4 בספטמבר 2017

אהבתי שהצלחת להכניס את זהבי גם לכאן :)

red sox 5 בספטמבר 2017

אנחנו מדברים כל כך הרבה על פתרונות הגנתיים של מאמנים שונים לפיק-נ'-רול. כולל רשמים נפעמים מהרצאה של מבינה בנושא הזה ממש לפני יומיים. אבל כשישראל מגיעה עם פתרון שמצליח להגביל ואפילו לסכל את ההיי פיק-נ'-רול של שרודר, מהלך שנחשב לבלתי עציר, אז אדלשטיין לא מקבל שום קרדיט. היציאה האגרסיבית של האוול בהלפ אנד ריקבר הייתה האלמנט הטקטי הכי מעניין באליפות עד עכשיו וכל הכבוד למאמן שהלך עליו. זה לא שהאוול הביא את זה מהבית וזו גם לא אימפרוביזציה שהצליחה בפוקס 7 פעמים, נכון?

red sox 5 בספטמבר 2017

*מסינה.

המאמן 5 בספטמבר 2017

קרמר,
ברור שבינך לבין אדלשטיין עבר חתול שחור.
גם אם הוא התחיל והתנהג לא לעניין, אתה יורד לרמה נמוכה כשאתה מבקר אותו כאן, בצורה די מוטה ואינטרסנטית.
גם אם אתה רוצה להחזיר לו עין תחת עין, לא זו הדרך.
אני אמשיך לקרוא אותך כי אתה כותב טוב.
אבל האישיות שלך מתגלה כאן בקטנותה.

נ.ב יכול להיות שבגלל זה לא שיחקת בליגת העל? כי סייז וקליעה דווקא היו לך.

Trailblazer 5 בספטמבר 2017

קרמר דווקא שיחק בליגת העל,בר"ג אם אני לא טועה.

צ׳זרה 5 בספטמבר 2017

לדעתי דורון שיחק גם בנתניה וגם ברג בליגת העל אבל לא רוצה סתם לבלבל עם עובדות..

יובב 5 בספטמבר 2017

אני מבין קטן ביחס למכובדים האחרים פה, אבל עיניים יש לי –
קהל: סטנדרטי, אנושי – כשהולך צוהלים וכשלא שותקים. אין מה לייפטת את הסעיף הזה. אני חלק ממנו. נוכחות מלאה
מקל – אסון טבע. עוד לפני כרבע האחרון כדרר עצמו לדעת וניסה להציל את המולדת (בעיקר את האגו שלו). לא יזיק אם יבדוק למה חשבון הבנק שלו מועשר יותר בגלל קבוצות שכבר טעמו ממנו ושילמו עמ שיועיל לא לשחק בהן.
הוואל – אליפות לירושלים על שמו. אבל מסירות למשימה כמו שיש לו צריך להעריך מעבר ליכולת. וכוכבית לרמי כהן.
אדלשטיין – מתעב את הבכיין, אבל ההכנסה של יוגי למהלך האחרון, כפי שציינו פה – להסיר את הכובע.
ושאלת היום? כמה מהר נחזור כולנו להציע לצמד פיני-ארז לעשות לביתם לא על חשבון הקופה, אחרי ההפסד היום?

49ers 5 בספטמבר 2017

רואים את השמינית באופק…? עוד לא ניצחנו את גאורגיה ואוקראינה, וכבר יש "אופק"? לא למדנו כלום אם כבר יש אופק… נעבוד קשה, ננצח (בע"ה ובלעדיו) ואז נראה אופק. ובעניין אחר, מה הקטע המטופש של לרוץ ולקבל עיצות מגרשון? ממש מחזה שאינו נעים לעין, בלשון המעטה… או שאתה חלק אינטגרלי מהצוות (על הספסל) או שאתה לא. נקודה. ולו לפחות למראית עין.

איציק 6 בספטמבר 2017

אתה רואה, האופק נשאר והשמינית מעבר לאופק.

Comments closed