מרור מתוצרת הארץ

כבר לא צריכים להיות קבוצה טובה כדי לנצח את מכבי ת״א.

1. שנים של שליטה ואינדוקטרינציה גרמו לנו להתמקד בכל הפסד של מכבי ת״א בסיבות שגרמו למכבי להפסיד את המשחק. ״הבעיות״ שלה. הסגל, המאמן, המנהל המקצועי, ההנהלה. זה אולי יכול להיות נושא מרכזי בכנס של פרוקטולוגים כי זה מעניין את התחת. הסתמיות של הקבוצה הזו לא ראויה לקבל תשומת לב מיוחדת, רעשי קריסת האימפריה כבר הודהדו אל תוך החלל, האבק מהריסותיה התפזר לכל עבר. מדובר בקבוצת כדורסל סתמית וסבירה, שיריבותיה ראויות לקרדיט על מה שהן עושות לה בדיוק באותה צורה אם הן מנצחות את ראשל״צ או גלבוע.

2. הפועל ת״א, שהיא קבוצה סבירה וסתמית לא פחות ממכבי, הצליחה להוציא מעצמה, הרבה בזכות ניהול המשחק של דני פרנקו, ניצחון ליגה נאה, בטח אחרי הלוזריות שהופגנה בנס ציונה. אל תתנו לשירה הנפלאה של אוהדיה לבלבל אתכם – זה אמנם היה הניצחון הראשון על מכבי בדרייב אין, אבל מכבי הנוכחית יכולה להפסיד בפעם הראשונה והיסטורית גם במתנ״ס בני ברית בפקיעין. ההיסטוריה הפכה לזונה. כדי לנצח את מכבי ת״א הנוכחית צריכים להתקיף את הפיק אנד רול שלה במידה ואלכס טיוס שומר עליו, את הלואו פוסט שלה במידה וג׳ייק כהן שומר עליו, לסגור את הצבע, לתת לה לזרוק שלשות ולעצור את משחק המעבר שלה. על כן מאט הווארד, שחקן שהיה על הגריל ונראה לפרקים כמו בחור ששותף למתיחה בתוכנית המתיחות הישנה של אשטון קוצ׳ר בMTV (פאנק׳ד), נותן משחק שיא כשהצבע של מכבי וריבאונד ההגנה שלה מאפשרים לו 20 נקודות וביטחון של הקבוצה בו שאולי תשאיר אותו כאן. ככה זה מול קבוצות קטנות שמאפשרות לשחקנים מתנדנדים לצבור מולן ביטחון.

3. במכבי מתבכיינים שהחוקים המקומיים מגבילים אותם. שתי קבוצות לשני מפעלים, חוק רוסי, חוק צעירים, שני זרים שיושבים בחוץ כל משחק ליגה וצריך להעביר את השמות שלהם עד 16:00 ביום לפני המשחק. אבל כל זה לא מכפר על הכישלון הדו צדדי שלה ושל הישראלים שלה להבליט שחקן אחד, אחד, שייצא קצת מהפרדיגמה של מנופף מגבות ומוציא אאוטים.

יובל זוסמן פוטנציאל גדול אבל מרבית מה שאנחנו רואים ממנו זה קץ׳ אנד שוט. שפת גוף עייפה, עיניים כבויות, כאילו חוסר האנרגיה מדבק כמו שפעת.

איתי שגב מפרצף כשהוא עולה לשתי דקות, נשאר עליו טיי מקי בחילוף בפיק אנד רול אבל דיאנדרה קיין מסמן לו ״לא״ עם הראש כשהוא מבקש כדור בצבע. גם אני הייתי מסמן לו ״לא״ עם הראש. לא הוכחת שאתה יכול לעשות עליו סל, עלית לשתי דקות לתת מנוחה לטיוס או כהן, בוא תשמור, קח ריבאונד וחסום לפני שאתה מנסה להיכנס למשחק דרך ההתקפה.

כארם משעור, עמוק בתוך הקונכיה שלו, לא מוציא את הראש לראות אם המבול כבר עבר. והוא צפוי להסתיים במאי-יוני.

כשהקבוצות היו בחדרי ההלבשה, נוגן באולם שירו של אריק איינשטיין (איך השם שלו לאולם הזה עדיין לא נתפס ציבורית?) ״תוצרת הארץ״. עכשיו מכבי חוזרת מאשליית היורוליג לליגה, ותלויה ביכולת של שחקני תוצרת הארץ (או חוקי ההתאזרחות של הארץ) שלה. ונדמה שמכבי תיזכר במילים מהשיר ״אם תרצה מר ממוות לטעום, אל תדאג, יש מרור מתוצרת הארץ!״

4 .עם השנים, ההבנות מה באמת חשוב בחיים, האבהות, הפרספקטיבה, העיניים מחפשות פחות מהלכי כדורסל ויותר מהלכי מנהיגות ואופי. סוג של אנתרופולגיה בגרוש וחצי של נפש הספורטאי, בניסיון להבין איך האנשים האלה, עם גופיה ומכנס קצר, או לחילופין עם חליפה על הקווים מתפקדים כשהאורות נדלקים, מוצאים את הרגע שלהם, בו הם מצליחים להישאר צלולים ולעשות את הדבר הנכון. איך הם מקבלים החלטות גם אם אחרים מתפרקים סביבם, גם אם אלה שהם תלויים בהם לא מספקים את הסחורה.

החיפוש הזה מוביל לשאלה איך קובעים אם יש מיס מצ׳ בין מאמנים? הניסיון, הידע, ניהול המשחק, העבודה שעשית עד עכשיו ואיך הקבוצה שלך נראית באותו רגע נתון. אבל בשורה התחתונה של כל זה, אתה צריך שהחיילים שלך, לפחות מרביתם, בהנחה שהבדלי האיכות לא כאלה גדולים, יופיעו ביום נתון כדי שתנהל אותם.

אתמול בדרייב אין, לדני פרנקו היה צוות מחויב שהתייצב להוציא לפועל את איכות הכדורסל הסבירה שיש לו בסגל. תומר גינת במשחק אדיר של סלי מומנטום, סיומת והתמצאות בצבע, ריבאונד ואין הגנה. רפי מנקו בתצוגת שיא של אין הגנה. אבל טוני גפני הוא האיש שלך. וג׳רל מקניל הוא האיש שלך עם הפעולה שסגרה את המשחק. ואדריאן בנקס שמראה אופי אדיר, אדיר, בעלייה מהספסל ולקיחת מה שנותנים לו. בראייתו את עצמו, בנקס הוא סקורר. גו טו גאי. ככה הוא שיחק במרבית הקבוצות שלו. ההתאמה המנטלית לרול פלייר, אינסטנט אופנס, הוא אדיר (כבר אמרתי אדיר?). זו דוגמא נפלאה להתאמה ששחקן עושה תוך כדי קריירה ותוך כדי סיטואציה.

לנבן ספאחיה היה, כמו ברוש לבדו, את מייקל רול.

היו לו גם את נוריס קול, אלכס טיוס, ג׳ונה בולדן ודיאנדרה קיין שחיברו יחד סונטה לשמונה עיניים כבויות.

אבל היה לו גם את עצמו. ספאחיה מנהל את המשחק בצורה רגשית, כשהקבוצה שלו בפיגור הוא מתקרבן ומאשים בפסקי זמן. כשהוא נצמד או מוביל הוא מקבל ביטחון ומשתדל להישאר חיובי. אבל מנהיג של קבוצה צריך להיות זה שקובע את מזג האוויר, לא זה שמושפע ממנו.

5. למי שיש אלרגיה לדיקטטורות, קריאת הקהל לשחקן ״תבוא לפה״, תמיד נשמעה לי כציווי דיקטטורי. מה זה ״בוא לפה?״. אז אתמול הקהל של מכבי שר את זה לנוריס קול, וגם אם לא הבין את המילים, וודאי הבין את תנועות הידיים של הקהל שדרש שיגיע אליו. אבל לא נוריס קול. הוא לא נכנע לבריונות של קהל. הוא מרים את היד, מנפנף לקהל, וממשיך בענייניו. בוא לפה? בואו אתם. היידה נוריס. עכשיו נראה את הכדורגלנים עושים את זה. אל דאגה, לא נראה.

6. כבר ציינתי בעבר את חיבתי לקללה הסרבו-קרואטית פיצ׳קומאטה. מאטה זה אמא, פיצ׳קו תשלימו לבד. אני משתמש בה לא מעט. אבל ספאחיה יותר. ודודי רומנו, שמכיר היטב את המילה ממסעות השיפוט שלו באירופה, שמע את ספאחיה מקלל, והנה הקוסמופוליטיות נפגשת בסימון הטכנית של רומנו לפורקן הרגשי שנותנת קללה שהבאת מהבית.

"You don't say pitchkumate", אמר רומנו.

״I say noting", השיב ספאחיה.

7. רגב פנאן עמד במחצית מול יציע אוהדי הפועל, מנסה לעשות את עבודתו ולהעביר את החימום של הקבוצה. בסיכום מוקדם עם עמי ביטון הוא הבטיח לעמוד על קו החצי. אבל רגב רוצה להיות קרוב, לא מוכן לוותר לאלה ששרים, לועגים, על מות אביו. הוא רוצה לראות את הפרצופים האלה מקרוב. אם כבר כאב, אז עד הסוף. ביטון מרחיק אותו. הגרונות הביוביים ממשיכים לשיר. שאר הקהל שותק. לא שורק בוז, לא מנסה להשתיק אותם. אחר כך כולם ישירו ביחד ויחגגו את הניצחון על מכבי. אבל הכתם, כזה שאף שיר שמחה לא יוריד, יישאר על כולם, על השרים ועל השותקים.

מחשבות על ליגת העל
האמת מאחורי "החוקים המגבילים"

36 Comments

Shaike 3 באפריל 2018

נפלא!

איתמר 3 באפריל 2018

רגב פנאן בסך הכל רצה לקושש אתמול בדרייב אין עוד קצת רחמים וסימפתיה (ולעורר תגובות של זעם קדוש כנגד אוהדי הפועל) שיעזרו, כך הוא מייחל, להלבין ולהעלים את הכתם של האב המושחת, המסואב, השקרן, הנוכל (וגם שונא גדול של הפועל).
ברם, את הכתם אי אפשר יהיה להסיר והוא יישאר על כל מי שידעו ושתקו (כולל עיתונאים).

איתמר 3 באפריל 2018

שכחתי לכתוב שהנהלת הפועל צריכה לזהות את האוהד שהתפרץ למסיבת העיתונאים של ספאחיה וקילל אותו ולדאוג שאותו אוהד לעולם לא ייכנס לדרייב אין.
לפעמים לא די בדיאלוג הנהלה-אוהדים ויש צורך במעשים.

זינק 3 באפריל 2018

אז זה מה שרגב פנאן רצה…. לעורר זעם קדוש כנגד אוהדי הפועל (רק מוודא שכתבת קדוש שם)…
ואני חשבתי שהוא בסך הכל מנסה לעשות את העבודה שלו כמאמן כושר.
צאו מהסרט חבורת הזויים.

נלסון מנסה 4 באפריל 2018

אולי די עם השקר הזה של מנסה לעשות את העבודה שלו?
יש סרטון שרואים בבירור (הייתי מעלה אותו לפה אם לא הייתי כזה מאותגר טכנולוגית) את רגב עולה הרבה לפני השחקנים שהוא "מאמן" ופשוט נעמד מול היציע של האולטראס במשך כמה דקות, מחכה לתגובה ולשירים המכוערים שהגיעו.
הוא יכול להיות מקצוען אמיתי, להתעלם מכל רעשי הרקע הבאמת מגעילים, אבל לא רגב שלנו.
רגב פנאן חי מתשומת הלב הזאת, זה מה שנשאר לו בחיים כנראה, אז פה הוא הצליח לסחוט עוד קצת את הלימון הזה

אלון3131 3 באפריל 2018

פושע רגב פנאן הזה, איך הוא מעז.

גורם לאנשים נורמטיביים לחלוטין לקלל את אבא שלו שהתאבד, הם סהכ רצו לעודד את קבוצתם האהובה והוא, הנוכל הזה מגיע, מעז לשבת על הספסל של מכבי תל אביב ולגרום להם לקלל אותו.

תומרג 3 באפריל 2018

אתה אמיתי? כמה בזוי אפשר להיות?
בינינו, מה שכתבת נראה יותר כמו פרובוקציה בגרוש וחצי של אוהד מכבי.
מאחל לך שלא תיאלץ לעמוד במקום שמשיק ולו במשהו למקומו של רגב פנאן ואפילו היה אביו גדול שונאי הפועל בכל הזמנים.

יואב 3 באפריל 2018

איתמר,
הייתי חוסם אותך מיידית מלהגיב כאן. אף אחד לא אמור לבוא במגע עם רשעות ופלצות כזאת. ביב שופכין עלוב. בלוזריות מובנית תנוחם.

רן מפעם 3 באפריל 2018

סתם טרול רהוט. פשוט לא להתייחס אליו

Gil - Zimbabwe 3 באפריל 2018

רהוט?

אבי 2 3 באפריל 2018

תבוא כל יום דורון. תענוג.

זינק 3 באפריל 2018

יופי של טור דורון

השבוע מכבי התחילו שוב עם הקולות של לעלות בליגה עם סגל ישראלי בחיזוק שני זרים. אומנם זה עולה כהתרסה, אבל באופן אישי אני חושב שזה פתרון לא רע למכבי וים, זו הזדמנות טובה לפתח באמת שחקנים ישראלים.
קחו כמה חברה בסביבות ה 18-20 ופשוט תנו להם להתמודד בליגה בממוצע של 30 דקות לערב.
גם ככה ייצור הכלאיים הזה תקוע לכולם בגרון.

סער 3 באפריל 2018

יש עוד אופציה: ראיתי ש"מלך הסלים" (דובי גל) עושה קמבאק.

Gil - Zimbabwe 3 באפריל 2018

אני לא חושב שזה, זה היה איזה כתב הזוי.

ארז 3 באפריל 2018

גיל, ממש לא. תדרוך מסודר ומתמשך לעיתונאים. ראה הכתבה בוואלה אתמול.

Gil - Zimbabwe 3 באפריל 2018

טור נהדר, לא משתלח אבל חד.
קרמר, אולי תנצל את ניסיונך להסביר איך ניראה לך מכבי צריכה להיערך עכשיו לאליפות בארץ. אם איזה שחקנים כדי ללכת? אם איזה מאמן? את מי מהזרים היית משחרר כבר עכשיו….? בכלל אפשר עדיין להחתים? מה אומר התקנון..
ניראה לי שמעכשיו חייבים להריץ הרכב זהה כמעט לכל משחק.

דורון קרמר 3 באפריל 2018

יהיה מעניין לראות הרכב של גמדים של ג'ון די, ג'קסון וקול יחד. זה אומר לוותר על בולדן (ככה נראים פרוספקטים?) וללכת עם 4 גארדים + טיוס, כהן, שגב או אפילו תומאס. אם מכבי מחפשת יתרון (שגם דרוש הוכחה) זה בעמדות 1-2.

Gil - Zimbabwe 3 באפריל 2018

תודה.
מאז מיקי, מוטי, גריפין, זיסמן. אני יותר אוהב את הכדורסל של הגמדים.
אגב, לגבי בולדן. אני חושב שאם תשים אותו בידיים של קטש הוא יהיה שחקן ענק.

דורון קרמר 3 באפריל 2018

יכול להיות. האמת שלא ראינו שום דבר מתוכנן אליו אלא יותר תגובה שלו לפעולות של אחרים.

NoOne 3 באפריל 2018

לא יודע מי המאמן האידיוט שלא מסוגל להשתמש בבולדן.
אבל שנה הבאה בולדן יהיה רול פלייר חשוב בקבוצה של פילדלפיה שתהיה קונטדרית על אליפות ה NBA

תראו שנה הבאה את אמביד וקובינגטון עושים דאבל סקרין בצד ימין של קו העונשין ובולדין חותך לכיוון הסל מאחורי החסימה ומקבל מסירה מושלמת מבן סימונס להאלי הופ דאנק

רן ישראלי 3 באפריל 2018

טור נחמד עם כמה תובנות יפות – רק בסופו של יום היה אומנם משחק "מרגש" אבל מאוד בינוני, מכבי הפסידה יותר מאשר הפועל ניצחה או נוהלה הנכון.
הבאלגן בהפועל על המגרש די דומה לזה שקורה במהלך המשחק מסביב לקווים ובכלל לניהול שלה. הדבר הכי טוב של הפועל נמצא על ספסלי האוהדים וככל שתגבר המעורבות של האוהדים בקבוצה ובכלל בקבוצות אחרות בארץ , אולי נוכל לקדם ניהול ספורטיבי מקצועי בארץ (ולא רק בבוגרים). לצערי הניהול "המקצועי" של מכבי לאורך שנים התגלה כריק מתוכן או בהקשר של פאנן (וזו סגירת מעגל) ניהול של "מעטפות". שבירת הגמוניה של מכבי זו הזדמנות להרים את הענף כלפי מעלה וכמו שכתבת מוטב לא לדרוך על גוויות אלא להתרכז במה שחשוב באמת.

רני 3 באפריל 2018

כש ״הקבוצה הזאת לא ראויה לתשומת לב מיוחדת״ (אתה כתבת) משמש הקדמה לעוד טור כמו אלף שכתבת לפניו – שעוסק מכל הקבוצות דוקא בקבוצה הסתמית הזאת, הניסיון לחבוש כובע של איש כדורסל אוביקטיבי נראה (שוב) פאטתי.
אתה אוהד מכבי וכותב עליה כאוהד אוהב ופצוע (״ניכרים פצעי אוהב״) וכך אתה צריך להציג זאת (״אוהד נתניה ומכבי סל״). כשתצא מהארון גם הקטנות שאתה מכניס להפועל בכל הזדמנות , עם או בלי קשר, כולל למאמנים שאימנו אותה והשתלבו בד.נ.א שלה ואז לא הצליחו במכבי (ראה אסופת הטורים המופתית ״ארז אדלשטיין חרא מאמן וחרא בן אדם״) יקבלו הקשר מובן. למה שלא תלמד מיניב פרנקו וחיים שדמי ואפילו רחמנא ליצלן אוהד הרולקסים כבר עדיף.

תומרג 3 באפריל 2018

טור מעולה, תענוג

אני עדיין מחכה למי שיצליח להסביר לי איך מועדון הכדורסל של מכבי תל אביב איבד את מגע הזהב שידע להפוך שחקנים מן השורה לכוכבים, והפך למלך מידאס רק בהפוך (הקרדיט ליהודה עמיחי כמובן) כשכל מה שהיא נוגעת בו הופך לחימר.
כבר שלוש שנים, עשרות מאמנים, אלפי שחקנים – חלקם כאלה שעשו דבר או שנים בכדורסל האירופי – מאות אלפי קונספציות, לא משנה אם זה פאבראני או ווימס או קול, מה שנשאר זה עדיין הבינוניות הזו שאין מה לכתוב עליה הביתה (חוץ מ"הצילו")

מתן 3 באפריל 2018

מכבי עם שישה הפסדים משבעת המשחקים האחרונים, כולל הפסדי מאני טיים והדחה מהיורוליג, הפסד בית לנס ציונה והפסד שני ברציפות בדרבי (לראשונה מאז 85'), ומבחינת ההנהלה הכל בסדר. זה מה שמראה עד כמה הקבוצה הזאת היא לא "מכבי". אני כאוהד הפועל מחכה רק לדרבי, כי אני יודע שזה משחק שבו השחקנים של מכבי עולים עם ברכיים רועדות מהלחץ ובגלל זה מבחינתי אנחנו תמיד פייבוריטים מולם. מישהו שפוי היה חושב דבר כזה לפני עשור?
להפסיד בגלל ריבאונדים ונקודות בצבע לקבוצה הכי גרועה באספקטים האלה בכל הליגה זה ניהול משחק מחפיר, וספאחיה מראה שוב שהוא מתעסק בעיקר בלהתעצבן על כל העולם ופחות בלעבוד בקור רוח (ואגב, אני אשמח להסבר על הדרישה שלו לעוד זמן כי הקבוצה עוד צריכה להתחבר. אנחנו כבר באפריל, מתי הוא רוצה שהם יתחברו, עוד שנתיים?).
נ.ב. קרמר, תודה כבר שאתה אוהד מכבי. אני יודע שהיום זאת כבר לא גאווה גדולה כמו פעם, אבל לחיות בהכחשה זה גרוע באותה מידה.

יואב 3 באפריל 2018

ניצחון בית ראשון שלך בארבע וחצי שנים. גם כשמכבי רעה אתה לא הפיבוריט.

מתן 3 באפריל 2018

ובחוץ ניצחתי בשלושה מחמשת המשחקים האחרונים. כל עוד יש לכם תקציב של פי 30 משלנו כנראה שתמשיכו לבנות סגל יותר חזק, אבל אתם כבר ממש לא מפחידים אף אחד.

יואב 3 באפריל 2018

נו ברור שהתקציב יהיה יותר גבוה. מועדון הרבה הרבה יותר גדול. הרכבת הזאת כבר יצאה ב-1970. גם מכבי הגדולה ביותר בתולדותיה(04) הפסידה שני דרבים בעונה. פחד או לא פחד, כתבת שאתם פיבוריטים, וזה כמובן אוקסימורון.

מתן 3 באפריל 2018

בכדורגל לחיפה העונה יש סגל הרבה יותר יקר מזה של בית"ר, אז אתה חושב שהם פייבוריטים מולם? ברור שזה מה שאתה רוצה, אבל הכסף לא תמיד קובע הכל.
אני אמשיך ליהנות (וכן, גם לסבול לא מעט) עם הקבוצה הצנועה שלי ואתה תמשיך עם קבוצת הזרים והמתאזרחים היקרה שלך ביורוליג (כבר לא העונה, אבל עדיין)

יואב 3 באפריל 2018

הכסף לא תמיד קובע הכל אבל בהקשר הספציפי הזה להפועל(שבניגוד לביתר היא לא לא ממש קבוצת כדורסל טובה), הוא בהחלט קובע. גם מכבי הזאת היתה צריכה לעשות את העבודה וזאת בעיה שלה שהיא לא עשתה. הפועל היא לא קבוצת כדורסל טובה כבר הרבה שנים. ולא רק בגלל כסף. היא אנדראצ'יברית גם במדרגה הכלכלית שלה. עניות ממנה לוקחות כאן תארים באהלן אהלן, אתם אפילו לא קרובים.
אני כמובן אמשיך עם המועדון שלי כבר מעל ארבעים שנה. זרים, מתאזרחים, חייזרים וחוצנים. זה כלל לא משנה אתה יודע…

מתן 3 באפריל 2018

כל הכבוד על זה שאתה מתכוון להמשיך עם המועדון שלך, כי עושה רושם שרוב האוהדים שלכם בעד חרם בעונה הבאה.

יואב 3 באפריל 2018

תראה, מכבי בבעיה ניהולית קשה זה לא סוד וכל אחד מגיב אחרת למשבר. מכבי נהנתה עד עכשיו מקהל תומך ורוכש כרטיסים. אבל לא לעולם חוסן. לא מדובר כאן רק בתקופה מקצועית לא טובה. לחוסר האמון בנפשות המנהלות את המועדון יהיה בסוף מחיר. אי אפשר להמשיך לטעות בעשרות מיליונים למשך שנים ולא לצפות לפגיעה מסויימת.

מתן 3 באפריל 2018

אני לא בקיא מספיק במה שקורה אצלכם, אבל עושה רושם שמעבר לטעויות הניהוליות, הקהל פשוט מרגיש ניתוק מהקבוצה. אצלנו למשל גם עושים המון טעויות, אבל האוהדים לפחות מרגישים שמקשיבים להם וחושבים עליהם.

יואב 3 באפריל 2018

לא יודע. לא הקשיבו לאוהדים שנים ולא התלוננו כי היה טוב. שכל אחד יעשה את תפקידו על הצד הטוב ביותר- זאת הדרישה המינימלית.

7even 3 באפריל 2018

100 מיליון שקל תקציב שופכים מדי שנה שעל הייצור הזה שנקרא מכבי ת"א כדורסל?
שיביאו כבר את לברון וקרי ויישאר קצת כסף לזוסמן, שגב ודיברתולומאו.
לא צריך ספסל. ממילא הוא למחיאת כפיים לזרים.

ירושלמי 3 באפריל 2018

לדעתי כלום כבר לא יעזור.
מכבי סל היא המקרה הדומה אך הפחות גרוע (נכון לעכשיו) והמקביל למכבי חיפה רגל.
לא משנה כמה כסף הם ישפכו או איזה שחקנים מחוננים וכישרוניים הם יביאו, יש משהו רקוב במועדון שגורם לו להכשל שנה אחר שנה למרות ההשקעה.
ובדיוק באותם מקומות בהן מכבי הצליחה להשחיל את כל אירופה, שם בדיוק היא סובלת ומקבלת בראש בליגה הישראלית.
להאשים את ספאחיה והשחקנים זה הכי קל, אבל מתי ניקולה וההנהלה יבינו שגם שם צריך להתחולל שינוי של בנייה מחדש.
אבל בפועל כולנו כבר יודעים איך זה יגמר, בקיץ יחליפו חצי סגל, אולי גם מאמן, ובעונה הבאה נעשה קופי פייסט לדיונים ולשאלות.

ניר 4 באפריל 2018

כבר בקיץ היה ברור שהשחרור של גיא פניני הוא טעות, ועכשיו, עם היכולת של הישראלים, זה רק מתחדד.

Comments closed