שמחות קטנות

Al_Bundy_Polk_High_costume-link

קשה היה לראות את המשחק. הסטרימינג קפץ, דני נוימן דיבר שטויות והמחצית השניה של מכבי היתה רעה. אבל בסופו של יום זה היה משחק טוב בליגת העל. לא הצלחתי להתרשם כל כך מבאר שבע, משהו אצלם לא מצליח להדליק אותי. למרות שהם תקפו לא מעט והיו מסוכנים יש משהו בתולי בקבוצה הזו שעוצר בעדה מלהיראות סקסית, כשגם מגפת מתיחות השריר והפציעות בתוספת הזמן עזרו לתדמית הפולניה.

הנה, זה מגיע. בתוך כמה דקות יתחילו להספיד את מכבי, לדבר על חיזוק בינואר ועל הרוטציה הדפוקה של סוזה ולספר כמה טוב שהפועל חזרה לעצמה והבקיעה שבעה שערים מול אריות רמת השרון ועכו כי זה מוכיח שיש תחרות למכבי. למה לא בעצם, שתהיה תחרות, אבל שיפסיקו כבר עם כל הניתוחים בשקל ורבע שעורכים אחרי כל משחק. אז מכבי הפסידה, ביג דיל, אפשר לחשוב מה קרה.

לפני שלושה שבועות דיברו על משבר בב"ש. פתאום, בן רגע, היא הפכה למצילת הליגה. מכבי הפסידה משחק ראשון בשמונה מחזורים, ב"ש הפסידה משחק אחד בשמונה מחזורים, בני סכנין הפסידה משחק אחד בשמונה מחזורים. התחרות לא נעלמה, היא תמיד היתה שם, אבל כשתולים עונה שלמה על משחק אחד שוכחים מהר מאוד שמדובר בדרך מותווה ומחושבת של צוות אימון, שלא מתרגש יותר מדי מהפסד אחד בדרך. אולי הצוות אפילו לא ידרוש משחקני מכבי להסתובב עם פרצוף של תשעה באב – לפחות עד אחת בלילה שחס וחלילה לא יתלונן הנודניק התורן על כך שהם לא לוקחים קשה מדי את ההפסד ושזו בושה, חרפה וביזיון ששלוש שעות אחרי הפסד יושב לו שחקן ברולדין ומזמין קפה במחיר מופקע כי מה אכפת לו, העיקר שהמשכורת דופקת והוא לא צריך לשאול את הג'י.פי.אס שלו איפה נמצא הקופיקס הקרוב.

עכשיו אפשר לפנטז על נצחון של מכבי חיפה במחזור הבא שיחזיר אותה לעניינים כי "מכבי חיפה היא קבוצה שצריכה להיות בחלק העליון של הטבלה”, למרות שהיא דווקא מתאימה כמו כפפה לחלק התחתון. סכנין? הפועל חיפה? אפילו את באר שבע אף אחד לא באמת סופר, במקרה הטוב יעניקו לה את תואר "הכבשה השחורה של השנה". גם בעונה שעברה ב"ש ניצחה את מכבי בווסרמיל.  כולם עדיין זוכרים איך הסתיימה העונה שעברה, אולי בסוף תהפוך ב"ש לקמע הרשמי של מכבי.  הפסד בווסרמיל כבר יש העונה, נותרה רק הזכייה באליפות. סטייי – רייק!

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

ודווקא סיראז' נסאר מצא חן בעיני. ראו עליו שהוא גמור, שאין לו טיפת אוויר בריאות, אבל הוא המשיך לרוץ ולפרפר שחקנים בצד ימין כאילו לא היו שם. ואין טענות לגבי השער מעמדת נבדל של ברדה, לזה הייתי קורא "טעות מתקבלת על הדעת", לא מפני שהיא מוצדקת אלא מפני שכבר שבענו מטעויות כאלה מכל שופט ובכל מדינה בעולם, קשה להתרגש או להתעצבן שוב משער מנבדל, או כמו שבלאטר היה מכנה אותו "חלק מהמשחק".  גם לאישיאס מתרגלים.

מכבי הפסידה, ב"ש ניצחה. בשבוע הבא ב"ש בסכנין, מכבי בבלומפילד מול פ"ת. על איזה משחק אתם הייתם שמים את הבאנקר?

 

 

נמוך
אוי ואבוי, מה יהיה עם המקום בהיסטוריה

14 Comments

edgecator 5 בנובמבר 2013

קצת מביך. אתה יוצא נגד התקשורת אבל עושה בעצמך מהומה על לא מאומה. בכלל, מנגנון ההגנה של אוהדי מכבי ת"א יצא מכלל שליטה. להקים קול צעקה נגד כל פיפס של שרף את ברקו זה פופוליסטי ברמות דמיוניות, כאילו מישהו לוקח אותם בכלל ברצינות – וכל זה עוד לפני שהדברים המסוימים נאמרו בפועל. היה בטוח, כמו שלכם אין ספק לגבי גורל האליפות כך גם לכל השאר, הפסד לבאר שבע או לא. כנ"ל לגבי איכות הפרויקט של גולדהאר על שלל רבדיו. להזדעק כל שני וחמישי על אנטי תקשורתי זה קצת יותר מדי הפועל בשבילכם.

ערן לוי 5 בנובמבר 2013

אני זה אני, ואני רחוק מלדבר בשם ״אוהדי מכבי״. נפלת על האדם הלא נכון, אני לא שייך לאוהדי מכבי שאתה מכוון אליהם, אני אפילו לא יודע אם אני אוהד מכבי. מנגנון הגנה? שיפסידו, שיסיימו במקום החמישי, אני ארדם בלילה בכל מקרה.

edgecator 5 בנובמבר 2013

מקבל ומתנצל, אם כי אפשר להבין את הטעות. בכל מקרה, חצי אוהד, אוהד מלא או לא אוהד בכלל – בעיניי כבר אין שום ערך בדקלום אותן מנטרות מוכרות. מחכה לפוסט הבא.

ארז (דא יונג) 5 בנובמבר 2013

ואם כבר אז העניין הוא לא "אנטי מכבי" או אנטי מישהו אחר, אלא הצורך בטון ביקורתי מחוץ לכל פרופורציה בזמן פרשנות למשחק.

איתן טיבי וחואן פאבלו "קורסים", סוזה "יהיר" וכוב'. השימוש במלים האלה מגוחך ומוגזם כמעט כמו הצורך לחפש את מי צריך להאשים ולהעיף (ע"ע הגול הראשון של ב"ש) אחרי כל מהלך לא מוצלח

אלכס דוקורסקי 6 בנובמבר 2013

ארז, צודק בכל מילה. גם כן לא מבין את חיפוש האשמים אחרי כל טעות קטנה.

אלכס דוקורסקי 5 בנובמבר 2013

ערן, יישר כוח על התמונה שבחרת. היינו, יחד עם חבר יקר, מצפים בקוצר רוח לשעה שמונה בערב כדי לצפות באל באנדי. ארבעה טאצ'דאונים במשחק אחד. מי יודע? אולי אם מאמנה של מכבי ימקם אותו בחוד לצדם של דאבור, זהבי ופריצה – יהיה למה לצפות ביום חמישי מול הטבטונים של פרנקפורט…

אלכס דוקורסקי 7 בנובמבר 2013

הסתדרו נהדר גם בלעדיו…

אבישי 5 בנובמבר 2013

מכבי לא הייתה מסיימת את העונה ללא הפסד, כמכביסט אני מעדיף שזה יבוא בב"ש מאשר בדרבי או נגד מכבי חיפה.
מישהו העלה שבוע שעבר באחד הפוסטים שאלה מה יקרה לתמיכה בסוזה אחרי הפסד בב"ש. התשובה שלי היא שאני עדיין תומך בו, ועדיין תומך ברוטציה.
אני לא מבין את ההוראה שנתנו לטיבי להחליק על הדשא כשיש שחקן יריב מול השער.. מה זה צריך להיות כבר שבוע שני ברציפות? שמישהו יקנה לו פקקים :)

MOBY 5 בנובמבר 2013

הוראה מהמנהלת והווינר.
מה היינו עושים בינואר ללא ההחלקות? הולכים לים?

אבישי 5 בנובמבר 2013

יא גנוב.. איך ים בינואר?? :)

רועי 6 בנובמבר 2013

בתאילנד :)

עידו אש 5 בנובמבר 2013

חחחחחחח….. הרגת אותי אבישי… "איך ים בינואר"…..

D! בארץ הקודש 6 בנובמבר 2013

http://qball26.cbox.ws/
האיכות בקישורים שמוצאים פה בדרך כלל טובה מאד ובתוך טובה יותר מאשר שליגה ישראלית מויציויג. אם כי אם יש דבר אחד שאני מודה עליו הוא שכשגרתי בחול לא יכולתי לשמוע את השידורים בעברית. עד היום זה ברשימה של סיבות להגר מפה.

Comments closed