אוהב ושונא, איזו קומבינציה יפה

אני אוהב את באיירן, אני שונא את באיירן. אני אוהב לשנוא ושונא לאהוב את באיירן, כל הדרך עד לאליפות הנוכחית, כל הדרך עד לזכיה בצ'מפיונס.

אני שונא את באיירן.

לוקחת את הליגה בהליכהזוכה באליפות קצת אחרי שהאביב הגיעמשאירה אותנו עם שמונה מחזורים לפרוטוקולאהנכוןיש מאבק על המקום השניוהשישיבחייאת ראבקחוץ מאוהדי דורטמונד ושאלקהוגלאדבך ומיינץלמי באמת אכפת מהמקום השניוהשישיבמה יבחר אוהד נייטרלי עם צורך בתחרות אמיתית מול העינייםבמאבק אליפות אנגלי או במלחמת פירורים בגרמניהלה ליגה נהיינו.

אני אוהב את באיירן.

הקבוצה הטובה באירופהמהירה יותרגבוהה יותרחזקה יותרכמה שקיוויתי לשידור חוזר של 1999 באולד טראפורדהנה וידיץמעלה את יונייטד ליתרוןהנה ההתלהבות המקומית שאפשר לעשות את זההנה ראפיניה – מנדז'וקיץ – שוויני בשוויון מענגהנה הדקה התשעיםהנה תוספת הזמן… במקום שער נצחון לבאיירן קיבלנו אדום של שוויניאבל זה לא משנהבאיירן תנצח את היונייטד גם בלי שוויניעם סגל עמוק כמו האוקינוס ההודי אפשר גם בלי שוויני.

 

pep

אני שונא את באיירן.

עושים מעשה מכבי ת"אמחלקת הכדורסלקונים כל מה שזז ומשמיע קולות של עתיד מזהירמפרקים את יריבותיה מנכסיהןמנדז'וקיץדנטהנויירגצהלבנדובסקיוהעונה עדיין לא הסתיימהואז הם מנצחים עשרים וחמש פעמים מתוך עשרים ושמונה משחקיםוכולם המומים כשהופנהיים לא מפסידה באליאנץ ארנה לקבוצה ששבוע קודם זכתה באליפות ושעם כל הכבוד לחשיבותה של תחרותיות יש לה כרגע דברים חשובים יותר על הראש מעוד שבירת שיא מצחיק בבונדסליגה.

אני אוהב את באיירן.

בכל משחק באירופה אני בעדםמשוגע על שווינימת על דנטה והשיערמטורף על הקרחת של רובןוהתנועה שלו שמאלהוהליכת הברווזאפילו את הסטייל של פפ אני מוכן לאמץחתיך כזהברצלונה אף פעם לא עניינה אותייונייטד וצ'לסי עושות קולות רמים מדי של אנטי סוציאליזםופריז סן ז'רמן… לא זוכר מי אלהחדשים בעירגם את דורטמונד אני אוהבואם היא תפגוש את באיירן בהמשך אני בעדםאבל זה כבר לא עניין לליגת האלופותזה הופך לענייני פניםובמשרד הפנים הגרמני אני מעדיף את השר קלופ.

*

בשבוע הבא אשב בסלון של ההוריםאו בפאב תל אביביאו אצל חברים רמת גנייםואשמע את נדב יעקבי ושגיא כהן מפלרטטים את עצמם לדעת עם סופרלטיבים דביקים ומקושקשיםואהיה בעד באיירןואייחל לנצחון על היונייטד ולחצי גמר נגד מי שזה לא יהיהכי אני אוהב את באיירן.

אבל לפני כןבסוף השבוע הקרובתגיע באיירן לאוגסבורגואם אוגסבורג תנצח היא תישאר חזק במאבק על המקום השישי והכרטיס לליגה האירופיתוהנהאפילו אניעם כל בלבולי הביצים שלי מהפסקה הראשונהמוכן להעניק מקום של כבוד למאבק על המקום השישיהעיקר שבאיירן תפסידכי אני שונא את באיירן.

 –

נ.ב.

1. שונא? מילה קשה מדי.  לא מחבב, עדיף ככה.

2. הרטה צריכה רק שש נקודות כדי להבטיח את ההישארותסתםשתדעו.

 ערן לוי, ברלין

 

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

 

הפרנצ'ייז הטוב בליגה - דור בלוך
עקבו אחרי השביל ההולנדי

22 Comments

סניור 2 באפריל 2014

נהנתי לקרוא! :)

no propaganda 2 באפריל 2014

יפה!

Zak 2 באפריל 2014

מצוין, גם הכתיבה וגם השיר בסיום :)

חברי הטוב משכבר הימים 2 באפריל 2014

כתוב היטב.
אממ, אני לא מחבב את באיירן.
ובלי קשר, אני מתחיל לחשוד שהליגה הגרמנית, למרות שמבחינות רבות היא הליגה הכי 'נכונה' באירופה, אכלה את עצמה. נראה לי שהשיטה היתה טובה כדי ליצור תחרות עד שבאיירן התעוררה. מהרגע הזה, כמה שהשיטה יפה, היא זאת שהולכת לקבע חזק את המעמד של באיירן, לפחות בזירה המקומית.
מן מלכוד 22 כזה: הכי טוב שכולם יפעלו לפי המודל הנכון, אבל מרגע שקבוצה אחת הצליחה לעקוף את השיטה- כל השאר מפסידים מזה שהם לא יכולים להצטרף לטירוף.

היסטוריון של ספורט 2 באפריל 2014

מה שאני מרגיש כלפיי מכבי ת"א סל

צור שפי 2 באפריל 2014

מה שאני לא אוהב זה חוסר תחרותיות, אם בארסה או יונייטד ייקחו שלוש אליפויות ברציפות אהיה נגדן ואם מכבי תל אביב כדורסל לוקחת 40 אליפויות רצוף אז ודאי וודאי וכעוצמת השליטה עוצמת האנטי וכנ"ל לגבי ביירן עם כל אהבתי לפפ, רובן והאחרים.

אופיר 2 באפריל 2014

צור, קצר וקולע.
ואוסיף על כך שאני אישית הנה מההצלחות (היחסיות) שלי בגלל שהן לא מאוד תדירות, ולכן אני מתקשה להבין את מבנה האישיות של אוהדי פייבוריטיות נצחיות.

אחד 2 באפריל 2014

זה קל. אני בעד באיירן רק באירופה.
ממש לא מזיז לי אם הם לוקחים תארים מקומיים או לא.

edgecator 2 באפריל 2014

אחלה פוסט!

martzianno 2 באפריל 2014

שונא, ידידי.
את באיירן שונאים.
לא מחבב זה לכוסיות.

ערן לוי 2 באפריל 2014

אז מה לעשות? לאחסן את הסטילטו? חבל, כבר התרגלתי…

חברי הטוב משכבר הימים 2 באפריל 2014

יכול להיות באמת שבטווח יחסית קצר שכזה, יש לגיטימיות לשנוא גרמנים ואו דברים הקשורים אליהם.

ערן לוי 2 באפריל 2014

יכול להיות שזה כדורגל, ואפשר להפסיק עם המנטרות השחוקות של שנאת גרמנים רק בגלל שהם גרמנים.

אחד 2 באפריל 2014

לגמרי. הקשקוש הזה מיצה את עצמו.

חברי הטוב משכבר הימים 2 באפריל 2014

אני רק אומר שזה לגיטימי בעיניי לחלוטין.
אבל בסדר גם לא לחבב.

ערן לוי 3 באפריל 2014

גם לא לחבב מישהו רק בגלל שהוא גרמני צריך להופיע ברשימת ה-out. 40 . לך תאשים 40 מיליון אזרחי גרמניה שמעדיפים עולם בלי באיירן בשנאת/סלידת/אי חיבוב גרמנים.
או שאולי זו בכלל אג׳נדה אנטי- בווארית…

הארכיון 2 באפריל 2014

רעידת אדמה בספרד !!!

אחרי פרשת העלמת המיסים החמורה של ברצלונה עליה שילמה 14 מיליון יורו כופר, התגלה שבקבוצה חתמה על חוזים מול קטינים בניגוד לחוק הבינלאומי.
למי יש ספק שמעטפות לא עוברות אל השופטים כדי להטות את התוצאות?

איך רשום במגילה? "וכדאי ביזיון וקצף"…

נץים 2 באפריל 2014

מעולה!

Fl 2 באפריל 2014

I love to love you.כתבה אחלה

דניאל 2 באפריל 2014

אגב באיירן, מה לדעתך הסיבה ששחקנים כמו לבנדובסקי ובעיקר גצה שאם אני לא טועה הוא שחקן בית של דורטמונד עוברים לבאיירן מדורטמונד. שעד לפני שנתיים היתה הקבוצה הטובה בגרמניה. וגם תשובה כמו הצלחה באירופה אני לא קונה, והראייה זה הגמר של שנה שעברה באלופות שבקלות דורטמונד יכלה לזכות בו ולהיות אלופת אירופה. ובכלל מה הדעה בגרמניה על המעברים הללו…

דוד 3 באפריל 2014

לא אוהב אותם, גבוהים, חזקים ומשחקים לרוחב
כובשים מבעיטות מרחוק ומהגבהות לרחבה (פפ? מי היה מאמין)
מצפה הייתי לשערים ממשחק צירופים, כדורי עומק ומתפרצות
יופ היינקס הלא-חתיך הרשים אותי הרבה יותר
אבל מת על נוייר (ואני לא גיי) 

ניתאי 3 באפריל 2014

ממש מזדהה עם מה שכתבת. יש לי את אותן תחושות לא רק עם באיירן, אלא גם עם שכטר דונייצק, פורטו ובעבר עם ליון.

Comments closed