ארסנל – בכורה סבירה לעונה

היינו בסדר. באמת. ראו על המגרש קבוצה מאומנת שעבדה טוב בקיץ ונראתה מוכנה לעונה. הסיפור האמיתי זה אברטון. קבוצה שידועה רק במשחק קשוח ובלתי מתפשר, כזה שאמור להעיף לכל הרוחות חבר'ה רכרוכיים וטכניים כמו ארסנל. אבל כדורגל, כמו שאמר לי ידידי רונן דורפן, משחקים בחורף. ומה לעשות המגרש היה יבש והדשא היה טוב לנו. הנרפות של אברטון הכעיסה אותי כאוהד ארסנל! הגנה של ליגה ב'. מה עשו שם בחורף?

שלא תבינו לא נכון. שחקנים טועים. גם אנשים – אני למשל ניסיתי להתקשר היום לאח שלי רענן ובטעות התקשרתי לרענן כץ. אבל כמות כזו של טעויות מביכות משחקנים ברמה כזו? וזו עוד קבוצה שנותרה עם אותו סגל שחקנים מתואם מהעונה שעברה. זה מתואם זה?!? משאיר את שחקני ארסנל חופשיים ברחבה בכל מצב נייח.

חוץ מלבכות על מנצ'סטר סיטי מה דייויד מויז עשה בדיוק לפני המשחק? ולמה מגיע לאוהדי הטופיז להתחיל עוד עונה באמצע נובמבר? טוב נו, משחקים שם רק בחורף. מזל שהם באנגליה ולא באיטליה אחרת היו יורדים ליגה ולא מסיימים מקום 5.

חלק מכם ראו את תחרויות הליכה ל-20 ק"מ ולמאה מטר (חשבתי שרצים שם עד שראיתי מה הולך שם באמת) אבל המקום להיות בו היה כרגיל ערוץ 53. כשמדברים על הכדורגל הנפלא של ארסנל מרגל לרגל ומשחק יצירתי לא מתכוונים למה שראינו היום. שתי פצצות מחוץ לרחבה, שתי נגיחות ממצבים נייחים ודרדל'ה אחד ברחבה. רק השער הרביעי במשחק, של ססק, היה מכדורגל ארסנלי.

הפתיחה הזו מעודדת אבל לא יותר מזה. ההיסטוריה מלמדת שאלופות דווקא מתקשות במחזורי פתיחה. מצד שני ארסנל כנראה תשמור על המקום הראשון שתמיד שייך לה לפני פתיחת העונה, בגלל הסדר האלפאביתי.

נ.ב – מזל טוב לבנדטנר על החולצה מספר 52. איך הוא בחר אותה? הוא חיפש מספר מאחד עד מאה שבו הוא ייחשב לאחד הטובים בעולם. 52 הוא כזה.

ברלין (1): לורנה קיפלגט
בירמינגהאם. one-nil, so so comfortable

No Comments

אביאל 15 באוגוסט 2009

אז אני צריך להרגיש טוב עם איך שצ'לסי שיחקה היום ? דווקא קצת התביישתי, מספיק היה לראות את הפנים של אברמוביץ'.

אני חושב שאתה קצת מגזים עם ארסנל, בכל זאת אברטון היא קבוצה טובה ומאומנת אבל ארסנל שלטה במשחק לחלוטין וגם שערים כאלה הם שערים ודווקא אצל ארסנל זה מעודד, צריך גם קצת להיות אפור ולכבוש שערים ממצבים נייחים ומדרדלות כדי להצליח בליגה האנגלית.

lewinthal 16 באוגוסט 2009

אביאל,
הלוואי ארסנל תהיה קצת אפורה ויותר יעילה עם שערים במצבים נייחים וגולים דרדל'ה. רק ככה הולכים רחוק. אני סקפטי כרגיל.
לגבי צ'לסי, היא לא נראתה משהו אבל זה רק מחזור ראשון ולא אומר כלום. דרוגבה נראה מעולה וזה מאוד חשוב מבחינת צ'לסי. יש לה בעיה בעמדת הקשר אחורי המניע – פירלו כזה. מיקל היה זוועה ובאלאק כבר מבוגר מדי. הכי הגיוני להזיז את אסיין לשם.

Mr Kate 16 באוגוסט 2009

ורק אני תקוע בלי ספורט 1 ו-2. לא נורא. בכל מקרה אני חושב שמול הקטנות לשחק מכוער זה כמעט הכרחי. את ההצגות הייתי רוצה לראות מול ליברפול ומנצ'טסר ולא מול האל סיטי. אני מפחד אבל שצ'לסי תפתח תלות גדולה מידי בדרוגבה.
גו אנצ'לוטי.

אביאל 16 באוגוסט 2009

אם אגוארו לא יגיע זה בהחלט יחמיר, אנלקה לא מפסיק להחמיץ, קאלו נכנס דקה 70 ומשהו, נקווה שג'ו קול יחזור מהר ושתיהיה גם הזדמנות לסטוריידג'.

lewinthal 17 באוגוסט 2009

Kate
את האליפות לוקחים במשחקים מול הקטנות. תשאל את ליברפול של השנה שעברה.
צ'לסי חייבת משהו יותר טוב מאנלקה ליד דרוגבה, זה בטוח. אביאל בהחלט צודק בקטע הזה.
באמת הגיע הזמן שג'ו קול, מהשחקנים האהובים עליי, יחזור

מוי כיף 17 באוגוסט 2009

גם לי קרה מקרה דומה- רציתי להתקשר ולהזמין מקום במסעדת מסה ובמקום זה הערתי משינה את מסי

lewinthal 17 באוגוסט 2009

מוי כיף,
הערת את מסי? מראדונה טוען שאפילו לו הוא לא עונה

Comments closed