מזל טוב למקסי, להילה ולשימקו

חזרתי מהחתונה של הילה ושימקו – זוג חברים נהדר. היה נפלא. באמת. החתונה עם הגיל הממוצע הצעיר ביותר כנראה שנכחתי בה. אווירה פנטסטית, אחלה חבר'ה. קצת מצחיק, אבל בדיוק באמצע החופה, כשהרבי ענה לשימקו "מקודשת מקודשת מקודשת" נחת עליי SMS: "בולט עשה 19.19 מדהים!".ואני מלמלתי: אם תישכח ברלין, תישכח ימיני. קול ששון וקול שמחה, כל שיא עולם מדהים אותך. אפילו יותר מגילי ורמוט.

ומעבר לים – מזל טוב למקסי. חגג היום יומולדת 35 והוא מבלה לו במיקונוס. לא שמע על בלאנקה ולאשיץ'. אפילו שבמקרה שלה יש תחרות לפחות, בניגוד לבולט ולאהבה שלי כלפיו (כולם ביחד: "הוווווווווווווו"). דיברנו והסתמסנו. ועדיין כמה הוא חסר – כמו לפתוח את המקרר מת מרעב ולגלות רק עגבניה וקוטג'.

אז חזרתי לרקוד עם כולם בחתונה. שתי בחורות נאות התחילו איתי במישרין (רמזים ומשחקים לא עושים לי את זה, אני חותך מהר). אני תמיד מוצא את זה כיף להודות שאני תפוס כי זה ממשיך ככה: "אז איפה החברה שלך?". "לא חברה, חבר", אני עונה. ברגע הראשון היא חושבת שאולי היא לא מספיק אטרקטיבית אבל אז הסנצריו מתחלק לשניים, במקרה אחד כבר פתחה רגליים (ולא אחשוף שם), ואז התגובה מתחלקת לשניים. אחת שידרה: "איזה באסה. כוס אמא שלך. אני חמה עליך". השנייה שידרה קצת מזה אבל יותר סוג של רגיעה, נחמה מלווה בחיוך קל. "ממילא לא היה לי סיכוי". או במילים אחרות: "אני לא אשמה בהפסד. זה כל הקבוצה (המין)". נשאר לה אגו. מחפשת בחור אחר. נחמת עניות.

הבחור שאחראי על הקייטרינג היה חביב, חייך אליי והזמין אותי לראות מה יש לו בתפריט, איפה נמצא כל דבר. כל פעם שהסתובבתי באזורו הוא שאל איך הוא יכול לעזור לי. נדמה לי שהוא ציפה שאזדקק ליותר עזרה. מתוק אמיתי.

אלה ימים לחים של קיץ, של חיזורים. אומרים שאני נראה טוב, מחויך, אטרקטיבי. מלא תיירים בארץ, עם מעטים ניהלתי רומנים בקיץ שעבר, וגם השוק המקומי אורב לי לטרף. כששותים קצת, כשמעשנים קצת, הפיתוי נעשה גדול יותר ויותר. בטח לטיפוס מיני כמוני שהתנזרות של כמה ימים, שלא לדבר על שבועות, היא סוג של ניסיון לצלול בים המלח. די בלתי אפשרית ותובעת המון רצון וכוח סבל.

אז נשארים עם הזין ביד. רואים טניס בלילה, מריצים שוב את ההקלטה של בולט, הגול של גילי, הנביחות של הקוף וזכרונות מערב מקסים. אם רק מקסי היה איתי, את הנביחות היו מחליפים ליקוקים. 19.19 הופך ל-69.69. מזל טוב!

לגבי מכבי חיפה
ברלין (7). כמה נקודות וגם חידון 143 בסיוע יורם אהרוני

No Comments

רותם גרוסמן 21 באוגוסט 2009

אחלה פוסט ריפנשטאל. אני הכי אוהב שאתה משלב את הספורט עם החיים שלך. פעם הבאה שיש לך בעיות עם בנות חמות תתקשר אליי, יש לי לאן לנתב אותן

lewinthal 22 באוגוסט 2009

רותם, תודה. פעם הבאה אזכור אותך :)

Comments closed