5 קושיות לאמצע שבוע

1. האם ארסנל זה רציני או לא? האם הקבוצה הזו יכולה לרוץ לאליפות? צריך לקחת אותה ברצינות או שהיא רכה מדי, לא רצינית ותגמור את הסיפור בתוך חודש-חודשיים? הדעה שלי היא שזה לא רציני. ארסנל תיפול חזק בגלל משחקי החוץ. חייבים לכבוש את הראשון בשביל לנצח וכשזה לא יקרה זו בעיה. עד סוף דצמבר במקרה הטוב כבר לא נהיה בתמונה.

2. האם ריאל מדריד תהפוך את התוצאה מול אלקורקון הערב? לדעתי היא תעשה את זה או לפחות תהיה מאוד קרובה. כשריאל נחושה ממש קשה לעמוד נגדה.

3. מה צריך לקרות כדי שרפא בניטז יילך/יועזב? לדעתי שום דבר לא יגרום לו לעזוב באמצע העונה. רק חילופי בעלים יכולים להביא לעזיבתו וגם זה רק בקיץ.

4. עד מתי אבי נמני יהיה מאמן מכבי ת"א? עד סיום העונה וזהו. הוא יחזור להנהלה ויבוא מאמן ותיק (שום יצחק אולי).

5. האם יש מישהו שבאמת נהנה מפגרת הנבחרות? לא אני.

צ'לסי (הפסד)
דילמת אהדת האנדרדוג

No Comments

שמרלינג 10 בנובמבר 2009

אשתף אותך בדעתי הצנועה על 5 השאלות:
1. זה יותר רציני מבדרך כלל. אני לא רואה את צ'לסי בורחת יותר רחוק מעכשיו ומנצ'סטר לא גדולה על ארסנל בינתיים. נישאר בתמונה עד (כמעט) הסוף.

2.המממ…. זה יהיה מאוד קשה, אבל כנראה שיעשו את זה.

3.אין כסף לשלם לרפא עד סוף החוזה ולהעסיק מאמן יקר נוסף, לכן, יישאר עד סוף העונה.

4,5 . מסכים לגמרי :)

מוי כיף 10 בנובמבר 2009

מסכים

מוי כיף 10 בנובמבר 2009

ובכל זאת קצת על ארסנל- הכל תלוי בפציעות (כי כרגיל הסגל לא מספיק עמוק). אם לא יהיו פציעות משמעותיות הם יכולים להיות בתמונה אפילו עד מרץ (אליפות אפריקה תיפגע בעיקר בצ'לסי ואז יהיה אפשר לצמצם קצת פערים).

בני תבורי 10 בנובמבר 2009

כאוהד כדורגל מושבע ארסנל גורמת לי לצרוח מחדווה בכל הנוגע למשחק ההתקפה שלה. פשוט תענוג. כאוהד ליברפול אני חושב שעם ההגנה שלנו כדאי לא להופיע למשחק מולם ולהפסיד רק שתיים אפס…
אם יש אלוהים ריאל תנצח שלוש אפס, ואם ישאר לו כוח, לאלוהים, אז בניטז יקבל מהם הצעה שלא יוכל לסרב לה…

דנידין 10 בנובמבר 2009

1. אליפות לארסנל
2. לא
3. רפא לא יעזוב גם בקיץ
4. שימשיך כל החיים..על כל הדרבים שניצח כשחקן הוא מפסיד אחד כמאמן, מתאים לי.
5. כן יש גרמניה-צ'ילה

משתמש אנונימי (לא מזוהה) 10 בנובמבר 2009

מה שמעניין לגבי ארסנל זה שמבחינה הגנתית מדובר בפתיחת העונה הכי גרועה שלה בשנים האחרונות ובכלל ממה שאני זוכר. 14 גולים ב-11 מחזורים זה הרבה, אבל אף אחד לא שם לב כי כשמנצחים 1:4, 1:6 וסופגים את הגולים בדקה ה-90 זה באמת לא משנה כזה.
מה שכן, תומאס ורמאלן נותן עונה של MVP בינתיים. אני אקדיש לארסנל פוסט שלם הלילה.
אגב ארסנל סבלה מהמון פצועים עד כה וזה לא השפיע.

בקשר לרפא – מה אפשר לעשות עם ליברפול?

עופר (הירוק) 11 בנובמבר 2009

אני לא פותח ת'פה ולא מהמר בקשר לארסנל. כי הם חבורה של משוגעים שם באמירויות (אגב, חבל שלא הייתה כתבה בשום מקום על הציור קיר המדהים על האיצטדיון – כדאי לעשות חיפוש, אוהדי ארסנל ותיקים יתרגשו).
ריאל – הפוסט של דורפן היום היה כל כך מדויק, שזה די עצוב האמת.
רפא בניטז לדעתי יועזב בקרוב, ואולי יחזירו את מסורת הבוט רום. אני חושב שלרובי פאולר מגיע להיות המאמן. אגב, אני שונא ליברפול גדול.

נמני, זו סוגיה. שמע, הוא יעזוב באמצע העונה הבאה. אתה יודע שהוא בדיוק שנה בתפקיד עכשיו – ואחוזי ההצלחה שלו הם פחות מ50 אחוז.

האמת, שאני מאד רוצה שצרפת לא יעלו, אז יש סיבה להתעניין בפגרה. וכמובן המשחק הגדול ביותר ביום שבת – מצרים מארחת את אלג'יריה על העלייה למונדיאל. צריך להיות משחק ענק ענק – אני מקווה שמשודר ביורוספורט.

חוץ מזה – עצוב על רוברט אנקה.

בני תבורי 11 בנובמבר 2009

עופר,
הבוט רום זה דבר נפלא ואני גם לא פוסל את רעיון פאולר, אבל עזיבה של בניטז זה לא דבר כל כך פשוט. מדובר בחוזה שמן שיצטרך להיות משולם. זה לא הולך להתבצע אצל צמד הליצנים שלנו.
אגב, למה כל כך חשוב לך לציין במיוחד שאתה שונא ליברפול?

עופר (הירוק) 11 בנובמבר 2009

שאפילו שאני שונא אותם, (אח גדול – סיפור ארוך) עדיין יש לי איזו חיבה למסורת שלהם. ביקרתי באנפילד, ואני חושב שביטול הבוט רום, יותר מהאינפלציה של שחקנים זרים, יותר מהאיצטדיונים נטולי האווירה של הפרמיירשיפ לינק מצויין שנותן איזו שהיא דוגמא http://europeanfootballweekends.blogspot.com/2009/11/any-old-iron.html
הוא אחד המסמלים העצובים ביותר למה שקרה לתרבות הכדורגל האנגלית. אז נכון, זו הליגה הטובה ביותר בעולם, אבל הוציאו ממנה את החשק. היא הפכה להיות מקום מוזר מאד – ולהוכחה רק אזכיר למי שצפה במשחק בין צ'לסי למנצ'סטר יונייטד השבוע וראה כמה דקות לסיום, את הבחור שעמד מאחורי הספסל של אחת הקבוצות וצחצח שיניים! אנשים לא באים לראות משחק (אלא אם הם תיירים), והאוהדים האמיתיים נשארים בחוץ.

עכשיו אגב, הכדורגל חוזר קצת למימדים הרגילים שלו, אנשים כבר לא ממלאים את האיצטדיונים כמו פעם.

אז נכון, סטיתי מהנושא, ואני אחזור אליו – אני רוצה את ליברפול עם הבוט רום, אני רוצה מסורת, ואני רוצה רביעיה אנגלית אחורית בארסנל, ושכל אחד מהם יהיה יותר מכוער מהשני.

lewinthal 11 בנובמבר 2009

עופר, אני מסכים עם כל מילה. מחירי הכרטיסים דמיוניים וחסרי כל הצדקה. זו בושה וחרפה ובשביל לחוות כדורגל אנגלי אמיתי אתה חייב ללכת לליגות הנמוכות.
בקשר לחוסר עדכון האתר – הלך המחשב ואני עובד עם כל מיני תחליפים. ביום שישי אני מקווה שיוחזר המחבש והאתר ישוב לפעול

בני תבורי 11 בנובמבר 2009

עמית,
ביקרתי עם הבן הצעיר באפטון פארק לפני שנתיים ושילמתי 34 פאונד לשני כרטיסים אותם הזמנתי דרך אתר המועדון. אפשר למצוא, צריך לדעת היכן לחפש. משחקים כמו יונייטד צ'לסי תמיד הייו יקרים יותר.
אוף טופיק: בהמלצתך ביקרתי לפני שעה בג'סטי. לא רע בלל.

עופר (הירוק) 12 בנובמבר 2009

בני, יש כרטיסים זולים. השנה ארסנל הציעו למשחק גביע הליגה נגד ווסט כרטיסים ב20 ו10 פאונד אם אני לא טועה, ולמשחק הליגה האירופאית שנכחתי בו של פולהאם נגד באזל, משחק סבבה של אמצע שבוע, כל האיצטדיון עלה 20 פאונד, שנגיד שזה מחיר סביר, במיוחד אם אתה גר בלונדון.

אבל לפי מה שאני מבין, המחירים בממוצע, מוציאים את משחקי הפרמיירשיפ מהישג יד של בערך 75 אחוז מהאוכלוסיה באנגליה. ולי זה חבל.

אגב, איזה משחק זה היה באפטון פארק? ומה חשבת על האיצטדיון?

בני תבורי 12 בנובמבר 2009

עופר,
תיקונצ'יק, זה היה לפני שלוש שנים, עונה אחרונה של בניון בווסטהאם. המשחק נגד בלקבורן, 2:1 לפטישים, שני בישולים של יוסף. על פי עדות אוהדים שישבו בסביבה, אחד מהם ישראלי עם צעיף של מכבי חיפה, מדובר באחד המשחקים הגדולים שלו במועדון. סיפור הכרטיסים היה נחמד, לאחר שבכלתור ביקשו 57 פאונד לכרטיס אחד, יצרתי קשר דרך האתר עם המועדון ורכשתי שני כרטיסים, לי ב 33 פאונד ולעפרי בפאונד בודד. נפלנו על עסקת אב ובן או משהו דומה. בנוסף, כשהגענו לאיצטדיון, הילד קיבל כרטיס המעיד שהוא "פטיש" רשמי וצעיף.
בעקרון, אחרי האורווה כל מקום נחשב היכל פאר… אפטון פארק הוא איצטדיון נחמד מאוד, מסודר ורואים מצויין מכלמקום. לא מרשים כמו סטמפורד ברידג', אבל בהחלט מקום ראוי. רחוב גרין, לעומת זאת, קצת פחות ובפיש אנד צ'יפס יש יותר שמן מבמנוע של משאית.

עופר (הירוק) 13 בנובמבר 2009

בני, תודה רבה. פעם הבאה שאתה במשחק באנגליה – תנסה את הבאלטי פיי, משו משו.

משתמש אנונימי (לא מזוהה) 13 בנובמבר 2009

בני, סיפרו לי שלשום ששני חבר'ה שקראו את הבלוג שלי היו בזסטי. אני שמח שזה אתה ושנהנית :)
אני מאוד אוהב את הדיון שלכם על הווי הפרמיירליג ועניין המחירים והדרכים להשגת כרטיס. כמובן שצריך לזכור גם שהפאונד היום הוא כמעט כמו היורו אחרי שמאוד נחלש. לפני כמה שנים פאונד היה שווה 8 שקלים.
יש שלושה דברים שחייבים לאכול במגרשי כדורגל או סביבתם: פיש אנד צ'יפס עם המון שמן, הוט דוג עם ריח בצל משגע שזה סתימת עורקים במקום וכמובן – פאי הבשר שעל פי חוק זכויות אדם אסור לייצר אותו מחוץ לאי הבריטי

בני תבורי 13 בנובמבר 2009

עמית,
אני מניח שאתה האנונימי…
אוכל: חזרתי עכשיו מניו זילנד ושם אכלתי המון פיש אנד צ'יפס ללא שמן. ג'סטי טעים ובסדר גמור רק שהרוטב איולי מיותר ועדיין אגאדיר ובלק מספקים את הקציצה הכי הכי.
הנקניקיות באנגליה טובות פחות מאלה שבגרמניה ואת פאי הבשר לא טעמתי עדיין.
בקשר להשגת כרטיסים, הנקודה שלי היא שעם קצת סבלנות וחטטנות אפשר להשיג כרטיסים במחירים די סבירים כמעט לכל איצטדיון בפרמייר ליג.

משתמש אנונימי (לא מזוהה) 14 בנובמבר 2009

אני אנונימי כן. המחשב שלי מושבת משני בלילה ואני נאלץ להסתדר עם מחשבים חלופיים אז זה המחיר. היום נסעתי למעבדה לקחת את המחשב מתיקון. שילמתי 700 שקל, וכשהגעתי הביתה התברר שהבעיה לא תוקנה אז חזרתי למעבדה ולקחתי מחשב חלופי ממנה. בקיצור באסה של החיים. ועוד ים כסף על מוניות.
אבל לפחות שתי הטלביזיות עובדות, המצב יכול היה להיות רע יותר :)

משתמש אנונימי (לא מזוהה) 14 בנובמבר 2009

לגבי אגאדיר, הבורגר בזסטי יותר טעים לטעמי ולבטח יותר בריא ולא 'מנופח' בדרך מלאכותית שלא נדע.
אני ממליץ לך לנסות בזסטי דווקא מנות אחרות – העוף במרינדה, הרצועות אנטריקוט, פילדלפיה ועוד. אני מאוד נהנה שם משאר המנות. הלחמניות הן דווקא הצד היותר חלש של המקום (ואם אין לך בעיה עם זה, לך על הסלופי). :)
בקשר לכרטיסים – למשחקים של הקבוצות הגדולות אין כרטיסים במחירים נוחים אבל שוב – ירידת הפאונד הפכה אותם להגיוניים יותר גם אם יקרים.

בני תבורי 14 בנובמבר 2009

עמיתונימי,
המלצתך נרשמה ותקויים במלואה בקרוב.

משתמש אנונימי (לא מזוהה) 14 בנובמבר 2009

:)
תמסור לי את חוות דעתך

Comments closed