קריסת כל התיאוריות

היסטוריה לא קטנה הייתה הערב בהגרלת הבתים של המונדיאל. כמה אקסיומות בתפיסה/תפישה (:)) שלנו הופרכו. אבל עכשיו מגיע החלק המעצבן – הייפ מטורף שיימרח על פני חצי שנה. נתגבר.

1) המארחת נדפקה. למרות שכל התנאים היו בצד של דרום אפריקה (הימנעות מנבחרות הדרג הבכיר, מניעת פגישת נבחרת אפריקאית), היא נפלה לבית הכי קשה שיכולה הייתה לקבל. אני רואה אותה כמארחת הראשונה אי פעם שלא עולה מהבית המוקדם. הדרום אפריקאים לא ברמה של היריבות. ואני אשמח שהם יודחו כי הווווווווזלות האלה של האוהדים שלהם בלתי נסבלים. ורצוי שנשמע אותם פחות.

2) אבל לא רק דרום אפריקה. מה קרה לברזיל? הנבחרת שלאורך השנים תמיד זכתה לבתים הכי קלים נפלה פתאום על ז' של בית (בית ז'). הבשורות הטובות – שמינית גמר חזקה בין ספרד לברזיל/חוף השנהב/פורטוגל (סביר שפורטוגל תעוף).

3) ומה קרה למושג 'בית המוות'? תמיד כשאמרו את זה, התכוונו לבית שקול יחסית בין ארבע נבחרות טובות עם שני סוסים שחורים. הפעם עושה רושם שכולם פשוט מצפים למוות בייסורים של צפון קוריאה. יש בבית ז' רק 3 נבחרות שמתמודדות על 2 כרטיסים. יהיו עוד כמה בתים דומים לכך עם נמושה אחת ושלוש מתחרות. ההבדל היחיד – 3 מ-5 השחקנים הטובים בעולם – דרוגבה, קאקה ורונלדו – משחקים שם. כל הזי"ן.

4) אחרי הבית שקיבלה צרפת נפל האסימון: כנראה נגזר עלינו לחיות לנצח עם ריימונד דומנק. אותנו זה משעשע, את הצרפתים זה הורג. כלומר זה טוב.

5) למי שמספיד את יוון ושווייץ שנפלו לבתים קשים, נזכיר לו שבטורנירים האחרונים נבחרות שעלו מהבית של ישראל עשו חיל ועשו תוצאות טובות, שהיו צריכים לסתום פיות של פרשנים חסרי מושג.

6) האם לדעתכם יש טעם רע בכך שדייויד בקהאם, שחקן פעיל בנבחרת אנגליה, נטל חלק בהגרלה?

קצת השראה לסוף השבוע
פרסום ראשון ובלעדי (באמת!): ארבעה סיפורים חדשים על מוחמד עלי

No Comments

בני גלובינסקי 5 בדצמבר 2009

בקהאם הוא אייקון, מותג, סמל סקס. אין אצלו כזה דבר טעם רע. בלי קשר לזה שאנגליה קיבלה בית סביר פלוס פלוס.

lewinthal 5 בדצמבר 2009

בקהאם מסתדר היה הקמע של אנגליה.
לי נראה מוזר ששחקן נבחרת פעילה משתתף בהגרלה. זה לא מקובל, ואם כבר אז שיהיה מהקבוצה המארחת (היה שם את השחקן הלבן של הדרום אפריקאים)

בני תבורי 5 בדצמבר 2009

מה שחקן פעיל, קאפלו כבר אישר את זה?

סימנטוב 5 בדצמבר 2009

4 פשוט גדול! אפשר להגיד את ההיפך על ארגנטינה – ימשיכו עם הבאסטה?
אין לי בעיה עם בקהאם סך הכל איקון

lewinthal 5 בדצמבר 2009

ארגנטינה קיבלה בית נוח אבל שימו לב: מבית דומה מאוד ב-1994 (כם עם ניגריה ויוון, רק עם בולגריה במקום דרום קוריאה) היא סיימה רק שלישית בבית, אז היו 24 נבחרות בטורניר וזה הספיק לשמינית גמר. הפעם זה לא יספיק 

מוי כיף 5 בדצמבר 2009

ארגנטינה כן העפילה ב-94' לשמינית והודחה ע"י רומניה של חאג'י, אולי התבלבלת עם מראדונה שלא העפיל לשמינית באותו טורניר בגלל שהעיפו אותו על סמים אחרי משחק אחד. סוף סוף בית קל יחסית לאלביסלסטה אחרי השתתפות בשני בתי מוות רצופים (ב2006 עם הולנד וחוף השנהב וב2002 עם אנגליה שבדיה וניגריה).

גם אני התגובה שלי הייתה זהה כששרליז הזמינה לבמה את בקהאם. כאילו הם היו חייבים לדחוף איזשהו סלבריטי ספורט מיינסטרימי שכולם מכירים.

אני מספיד את יוון (שהיא גרועה בכל קנה מידה), אבל לא את שוויץ שתעפיל רק בזכות היצפלד (לדעתי הוא וקאפלו הם 2 המאמנים הכי טובים בטורניר).

ספרד בגדול נדפקה כי היא הייתה מעפילה לשמינית מכל בית, אבל שם היא תפגוש יריבה מבית המוות.

lewinthal 5 בדצמבר 2009

סיימה שלישית בבית ועפה מול חאג'י, אבל הפעם מקום שלישי לא יספיק לה.
יהיה מעניין. ההייפ המטורף כבר מתחיל

Comments closed