שערוריית השידורים בישראל

יש גשמי ברכה ויש גשם שסתם מלכלך את האוטו. חשוב להבדיל. זה בדיוק ההבדל בין תיקו אחרי שאתה מוביל 0:2 לתיקו אחרי שאתה מפגר 2:0. וגם בדיוק כמו להפסיד משחק זבל שמכבי ת"א מפסידה למכבי נתניה לבין משחק הכי טוב בסופ"ש בו מנצ'סטר סיטי מנצחת את צ'לסי בקרב ענקים.

כשאני מתלבט אם לאכול שוקולד מסוג אחד או שוקולד מסוג אחר אני תמיד מגלה שאצלי אין או. במקום זה אני אוכל גם מזה וגם מזה. הנמשל הוא שידורי סוף השבוע. יש מספיק ערוצי ספורט ישראלים (6) בשביל שכל המשחקים מישראל והליגות החשובות ישודרו באותה שעה. ואם אין מספיק, אז צריך לתת לצ'רלטון עוד ערוץ באותו המחיר שכבר משלמים (50 ש"ח). כי אנחנו משלמים מספיק ולא יתכן שכל סוף שבוע משחקים חשובים מהליגות האנגלית, הגרמנית, הספרדית, האיטלקית והצרפתית לא ישודרו בשביל סכנין –  חיפה או מכבי ת"א – עכו שלא לדבר על כדורסל ישראלי (שזה הענף הכי בזוי בעולם, שבושה לשדר אותו). אם כבר משדרים את הזבל המקומי, ואין לי בעיה עם זה, אסור בכל אופן שזה יבוא על חשבון ספורט אמיתי.

אבל למועצת הכבלים והלווין אין מושג מינימלי מהי טובת הצופה. ואם יש מושג זה חמור שבעתיים. כי במקום לשרת את ציבור חובבי הספורט הם מראים לו אצבע משולשת.

ניתוח מעמיק של בית 1 במונדיאל (והומאז' לרשת שוקן)
7 בדצמבר, יומן וידאו

No Comments

ירמי פקמן 7 בדצמבר 2009

לא להראות סיטי-צ'לסי זה אונס. אונס של אוהבי כדורגל. אונס של אוכלוסיה שלמה. אונס של ישראלים. אנחנו חיים במדינה ובתעשיית טלוויזיה ותקשורת ספורט שאונסת אותנו. לכן צריך לשים את האנסים-עבריינים הללו מאחורי סורג ובריח במישור המטאפורי. צריך לכלוא אותם בצורה כלשהי. הבעייה היא שאנחנו שבויים בידיים שלהם המטונפים הללו. אנחנו חולי הסכרת והם שולטים במאגר האינסולין. אין מדינה גרועה מישראל בעולם המערבי. אין.

סימנטוב 7 בדצמבר 2009

את הכסף שלי אני לא נותן כ"כ מהר לחברה האלה.
בעקרון זה רק יחמיר אם לא תהיה התערבות כל שרשרת המזון צריכה להרוויח יותר ויותר כסף עם הזמן (מהשחקן דרך הקבוצה וההתאחדות ועד הטלויזיה) מי יודע אולי עוד כמה שנים נוכל להתגאות שיש לנו 17 ערוצי ספורט (אבל 15 בתשלום נוסף)

lewinthal 7 בדצמבר 2009

ירמי אני לא מסכים איתך כי האמירה שלך קיצונית. אני חושב שבישראל אתה יכול לראות כמות גדולה מאוד של ספורט עולמי, והמחיר הוא לא גבוה בהכרח כמו במדינות אחרות. אבל הבעיה היא רגולטיבית – שאנחנו נדפקים יותר מדי פעמים בגלל פרוצדורות ושיקולים גרועים או חוסר מושג שי היד המכוונת.
אני אומר לך את האמת – אני מרוצה באופן כללי מצ'רלטון שמספקת כמות שידורים גדולה ולא חוסכת – כולל משחקי צ'מפיונשיפ, ליגה ברזילאית ועוד ועוד. אבל מה לעשות שכשיש הצפה של תכנים צריך למצוא להם מקום בעוד ערוצים, ומצידי שישודרו בערוצים של ערוץ הספורט

מוי כיף 7 בדצמבר 2009

לא חושב שזה בכלל צריך להיות עניינה של המועצה לכבלים ולוויין. צ'רלטון פועלים למען רייטינג וכסף ואלו השיקולים שמניעים אותם. אם הם העדיפו לשדר ליגה ישראלית במקום ליגה אנגלית או לחילופין ליגה ברזילאית במקום הדרבי של רומא (עוד החלטה הזויה), אז זה כנראה בגלל שהם חשבו שאלו משחקים בעלי עניין רב יותר עבור הצופים שיגרפו יותר רייטינג.

כמו שכתבתי בתגובתי לפוסט הקודם מהבחינה הזו של בחירת שידורים צ'רלטון כן בסדר. לקרוא למה שקרה "שערורייה" זו קצת הגזמה. ואגב צעד מועיל יותר יהיה לכתוב לצ'רלטון מכתב תלונה. אתה סך הכל לקוח שלהם ולדעתך קיבלת שירות לקוי. אם עוד אנשים יעשו את זה אז אולי הבחירות שלהם ישתפרו. 

lewinthal 7 בדצמבר 2009

אני לא בטוח שהם מונעים רק משיקולי רייטינג אלא גם מטובת הצופה. אני מרגיש ככה לפחות. ערוץ הספורט לא בחר לשדר את גמר גביע דייויס כי זה לא משתלם לו כלכלית, אבל צ'רלטון שידרה את אנדי רם ולא נראה לי משיקולי רייטינג. המשחקים היו בצהריים באמצע השבוע רובם. או הג'ודו שהם שידרו ומעניין רק כתבים אולימפיים.
לגבי ההחלטה אתמול – בכל זאת היה משחק אליפות של פלאמנגו וסלבה באולפן

אביאל 7 בדצמבר 2009

תמיד אפשר לראות באינטרנט, זה מה שאני עשיתי ועוד הקלטתי את המשחק כי הלכתי למשחק של בית"ר, יש חלופות ודווקא די נוחות.

lewinthal 7 בדצמבר 2009

שידורים פיראטיים באינטרנט זה עדיין לא שידורים בטלביזיה.

מוי כיף 7 בדצמבר 2009

זה בערך מה שאני אמרתי, כנראה שטובת רוב הצופים היה לשדר את המשחק של מכבי

דנידין 8 בדצמבר 2009

זה בכלל לא נכון שיש בארץ הרבה שידורים ובמחיר סביר. יש מעט שידורים יחסית לעולם.

lewinthal 8 בדצמבר 2009

דנידין, מה חסר לך בתפריט?

דנידין 8 בדצמבר 2009

ספורט מוטורי

Comments closed