האם ארסנל יכולה לזכות באליפות?

מה אתם אומרים? יש סיכוי שהשנה הזו בניגוד לכל הסיכויים והפרשנים נוכל לרוץ לעבר התואר הנכסף? האם התותחנים המחוננים יכולים לעשות את זה ולא להיות רכים במשחקים חשובים?

המרחק מהצמרת סביר. השאלה היא אם הילדים יסחבו בחצי השני של העונה. יש יותר ניסיון ויש המון כישרון. לא ברור עד כמה הקבוצה תלויה בססק. איתו ובלעדיו הקבוצה נראית אחרת אבל לא תמיד. האם נאסרי יכול להפתיע ולמצות את הפוטנציאל הכביר שלו? ארשאבין ייעלם כשיצטרכו אותו? למה לא חושבים על אדין דז'קו כחלוץ שבדיוק חסר לארסנל? האם יובא בכלל חלוץ רציני בינואר? איך הקבוצה תעמוד בלחץ של משחקי חוץ קשוחים?

עוד חודש ארסנל מתחילה מסע משחקים רצופים מטורף: אסטון וילה, מנצ'סטר יונייטד, צ'לסי, ליברפול ופורטו. שם נוכל לקבל תשובה עד כמה רציני הבלון הזה שמתנפח בימים אלה. אני רוצה להאמין שיש לנו סיכוי. התחושות חיוביות, אבל לחשוב שארסנל מועמדת זה הרבה יותר משאלת לב מניתוח הגיוני של המצב.

ההחלטה של גודס
31 בדצמבר

No Comments

בני גלובינסקי 31 בדצמבר 2009

השאלה היותר רלוונטית היא: כמה נקודות צריך כדי לזכות באליפות?

נכון לרגע זה, צ'לסי יכולה לצבור מקסימום 99 נקודות, ארסנל 98 ויונייטד 97. בעונות הקודמות יונייטד וצ'לסי זכו עם 90 נקודות פלוס מינוס בכל עונה.

העונה עושה רושם שהקבוצות איבדו ויאבדו יותר נקודות. ארסנל של העונה יכולה לקחת את התואר רק אם צ'לסי ויונייטד הטובות ממנה ייתנו לה את התואר על מגש כלומר אליפות עם פחות מ-85 נקודות.

דנידין 31 בדצמבר 2009

אני חותם על זה שהם לוקחים…
מבחינת איכות שחקנים הם יותר טובים ממנצ'סטר…בנוסף מנצ'סטר תלויה הרבה יותר ברוני מאשר ארסנל בססק. משחק שרוני לא משחק, מנצ'סטר יכולים לשחק 3 ימים והם לא יכניסו גול.
צ'לסי חזקים אבל כמו שראינו בשבועות האחרונים…רחוקים מלהיות מועמדים בטוחים לאליפות.
האם ואן פרסי עוד יחזור לשחק העונה? הוא כמעט חשוב לארסנל כמו ססק.

lewinthal 31 בדצמבר 2009

85 נקודות זה כנראה מה שיספיק לתואר. (42 נק' באמצע העונה היו לצ'לסי).
ון פרסי לא יחזור לפחות עד אמצע אפריל (אולי יהיה כשיר לגמר הצ'מפיונס, מי יודע)
חייבים חלוץ חזק בינואר. דז'קו זה האופציה המושלמת אבל רוצים עליו 40 מיליון

Comments closed