משחקים בנדמה לי: בין מיץ תפוזים למכבי תל אביב

אני זוכר כשהייתי ילד, הייתי קוטף מהעץ בחצר ההורים תפוזים כתומים, ריחניים, גדולים ויפים בבוקר שבת ומביא אותם לאבא שלי שיעשה מיץ. זו הייתה מסחטה ידנית כזו. כולם במשפחה מאוד אהבו את המיץ, והאמת אי אפשר היה שלא, אבל יותר מאת המיץ אני אהבתי במיוחד את הג'יפה של הפרי שנשארה מעל המסחטה ולא התערבבה עם הנוזל. הסיבים הפנימיים של התפוז.

זה מרנין ונפלא ונימוך ומשגע. הג'יפה הטעים הזה, שאריות הפרי המיותרות, מזכיר לי את מכבי ת"א ושאר הקבוצות בכדורגל האירופי והעולמי שלא נותרו להן מטרות ממש חוץ מהשאריות. וגם ג'יפה יכולה להיות טעימה. מכבי – הרי נותר לה רק להרוס העונה הזו לקבוצות הצמרת.

וזה טעים לדפוק את הפועל. והרי מכבי בשנים האחרונות התמכרה לג'יפה של התפוז, כי את המיץ עצמו היא זוכרת רק מסיפורים. 

האמת התוצאה בדרבי לא שינתה מאום מבחינת הפועל. הפועל עדיין תלויה בעצמה. 5 נצחונות והיא אלופה. ריאלית גם 4 נצחונות ותיקו כנראה יספיקו. אבל תנו להם להתענג על הג'יפה. אני הפעם מעדיף לשתות את המיץ.

 _____________

ריאל מדריד רק 4 נקודות מבארסה אחרי היום. 17 נצחונות ותיקו ב-18 מחזורים. מדהים. אין דברים כאלה. בארסה לא השיגה כדבר הזה העונה! 52 נקודות מ-54 אפשריות!! 

זה יוצר מראית עין שהקלאסיקו, משחק העונה ביום ראשון, יהיה קרב אדיר ושלריאל יש סיכוי לקחת את התואר מבארסה. אז זהו שלא. קאט דה בולשיט. בארסה תיקח אליפות ומספיק להשלות את עצמכם. מאמן העונה ראוי להיות חואנדה ראמוס אבל אליפות כבר לא תהיה לו.

ואותו דבר בפרמיירליג – מנ. יונייטד אלופה. 6 נקודות בתיאוריה על פני מקום שני בשלב הזה עם לוח המשחקים שלה מספיקים לתואר שלישי ברציפות.

וגם באיטליה הסיפור סגור למרות ההפסד של אינטר.

איפה פתוח? בגרמניה, בצרפת, בפולין, ברומניה, בדנמרק, בשווייץ, בקרואטיה, בטורקיה. זה פחות סקסי אבל זה מה יש. שלא יעבדו עליכם. בלי אשליות מיותרות.

נ.ב – מברוכ לפרטיזן בלגרד על אליפות 21 בתולדותיה.

רוס בראון
שחקן הדור ביונייטד (זכה בתואר הכי חסר משמעות בקריירה שלו)

No Comments

משתמש אנונימי (לא מזוהה) 14 באוגוסט 2009

:oops: ;) ;) :cry: :o :lol: :x :( :!: :?: :cry: :P :idea: :| :mrgreen:

עדי הימבלוי 14 באוגוסט 2009

:mrgreen: :| :twisted: :arrow: 8O 8O :? :D :oops: :o :?:

Comments closed