מקסי הגיע והקמנו קבוצת אופניים… בינינו לבין הטור דה פראנס

בראיון שקראתי לפני כמה שנים טובות עם יאן אורליך, רוכב האופניים הגרמני שזכה בטור דה פראנס 1997, הוא סיפר איך נראית השנה שלו כרוכב אופניים. עונת האופניים מתחילה למעשה באביב אז מתחילות התחרויות באירופה בהדרגה לקראת הטורים הגדולים ובפרט זה שבצרפת. אולריך סיפר איך בסיום העונה הוא פשוט מתנוון, יושב בבית בחורף עם המשפחה לא עושה כלום. עולה שבעה קילו של שומנים כמו בצק שתופח בתנור.

או אז לקראת העונה מתחילים האימונים בהדרגה, הופכים אינטנסיביים יותר ויותר וכל פרט בתזונה ובאימונים מוקפד עד לקצה- ליכולות על אנושיות. ככה חוזר חלילה בכל עונה ועונה.

ובכן מקסי המקסים שלי נחת היום בארץ הקודש (בשבילי ארץ השמש הבלתי נדלית)  אחרי 40 יום של נתק מאז חזרתי מרומא. היינו צריכים להשלים פערים מהר ולחזור לכושר. אז אחרי מזמוזים בדרך הביתה התחלנו להתאמן. שעתיים מתמשכות של סקס שעברו במקלחת משותפת, המשיכו ברומנטיקה פרסטיז'ית, ספק פורנוגרפיה זולה, ועברו בטבעיות למיטה. כמות הגמירה שלי הייתה מספיקה למלא גביע של גלידה, כאילו לאמור שאני נכנס לכושר במהירות וביעילות כמו רוכב בטור דה פראנס.

אבל כמובן שחוויית הביחד היא הרבה מעבר לסקס, ולמעשה מתעצמת גם כשכל אחד לחוד. אז היינו יחד בפארק עם תיאו ופגשנו את רז, חברי הטוב. הכלבים משחקים והאנשים מדברים. אחרי זה סידרתי למקסי שעה פינוק אצל אורלי – המסז'יסטית שלי בזמן שאני חזרתי הביתה לצפות בהיילייטס מהיום בטור דה פראנס (איזה מניאק הארמסטרונג הזה). לאחר מכן פינקתי אותו בארוחה בדיקסי.מאוחר יותר המשכנו לטיול רגלי וקינחנו בגלידת 'פאפא-אלדו' שאין לה מה להתבייש בסטנדרטים איטלקיים בלתי מחמירים.

הטור שלנו נמשך שבוע אינטנסיבי – עד יום שני הבא. מחר נוסעים לירושלים – הפירנאים שלנו, יותר מאוחר נהיה בים המלח ובנצרת ואולי בחיפה – שהיא הרי האלפים שלנו, ובסוף נבלה בים – השאנז אליזה שלנו. ומקסי ואני זה כמו קבוצת רוכבים. כל אחד עובד בשביל השני. אסטנה זה כאן.

מייקל אואן ואנדי מארי
הכוונה המקורית

No Comments

סילביה פלאת' 7 ביולי 2009

פוסט נפלא, אולי הטוב ביותר שלך.

שמרלינג 7 ביולי 2009

אכן פוסט גדול :)
תקרע לאיטלקי הזה את הצורה.

בני תבורי 7 ביולי 2009

אשכרה יופי פוסט. רק דבר חשוב אחד: וניליה בבקשה, אל תוציא אותו מכאן עם ידע לקוי.

lewinthal 8 ביולי 2009

סילביה, בני ושמרלינג. תודה לכולכם :)

Comments closed