טיימינג (רע) זה הכל בחיים

"שלום עמית, זו איריס מ'ג'ייד'. מה שלומך, חתיך? מה קורה? לא רואים אותך. רציתי לומר לך שיש מבצע השבוע על הסבון פנים שלך. רק ב-29.90, שווה לך. חוצמזה אני רוצה להזמין אותך ליום רביעי. יש לנו יום פינוק עם מאפר. הוא יאפר אותך ותכירו. בא לך? הוא מתוק ועושה אחלה עבודה. יאללה תבוא נראה אותך, יפיוף. מה עם החבר? אתם עוד ביחד? תיזהר, שלא יעביר לך איזה מחלה. אתה מתחתן? אל תשבור לי את הלב, יפיוף. יאללה תבוא לסניף".

זו הייתה יכולה להיות שיחה נחמדה. איריס מהסופרפארם, נציגת חברת קוסמטיקה – אני לא בטוח אבל נראה לי שהיא מחבבת אותי. אפילו שיש לה קול של האחיות של מארג' סימפסון מרוב סיגריות ואפילו שהיא כבר באיזור גיל 40 – על הכל אני סולח לה, רק לא על דבר אחד. מה את מתקשרת לי שנייה אחרי הזינוק למרוץ ספא בבלגיה? יש אינספור תאונות, הוציאו דגל צהוב, ג'נסון באטן ולואיס המילטון עפו ובאריקלו נתקע בזינוק. "בסדר אני אבוא ואתאפר. מסקארה, איי ליינר, קונסילר, גלוס, צללית. מה שתרצי. אין בעייה. יאללה צ'או".

זה היה צפוי. הרי היום הזה התחיל עם שיחת טלפון מנטלי, חברה טובה שלי, שרצתה לשמוע את הקול שלי ב-11 בוקר וגילתה שהיא השעון המעורר שלי בפתיחת השבוע.

מקסי הודיע לי שהוא מסיים את החופשה ביוון סופסוף וחוזר לרומא. זה קרה בדיוק בגול של אדבאיור. לזכותו ייאמר שהוא עשה זאת באמצעות SMS אבל הורדתי ראש לפלאפון וכדור כבר היה ברשת.

"אתה מכיר בחור בשם XXXX? (השם שמור במערכת אתר ספורט 5) אני יושבת עם אשתו. ידעת שהוא גר בגדרה?". גיסתי החביבה ביותר עינת התקשרה בשיא ההתלהבות לספר לי על ההיכרות העקיפה שלה עם קולגה שלי. נפלא. רק חבל שזה נפל על שריקת הפתיחה של אספניול – בילבאו, כשאני בוחן את ההרכב הבאסקי המרתק עם שני ילדי הפלא החדשים.

 רזי, חבר שלי שמתאושש ממחלה של הכלבה הפלאית שלו אלאניס, התקשר לבוא לראות את יובה אצלי אחרי שגילה שבמ.א.ש אסור לעשן. יפה, רק שבדיוק שמעתי אופרה נפלאה בפול ווליום קצת להכניס מזון לנפש שלי בפאוזה בין כל המולת המשחקים. "חליל הקסם" – אחת האופרות האהובות עליי והמשעשעות. מומלץ בחום.

יש לי שכן שהוא הבנאדם הכי סבנטיז ביקום. יש לו אפרו מפה ועד לסטראטוספירה, הוא כולו רזה-צנום ומתלבש בצורה שאין לה אח ורע בעולם. באמת שאין דברים כאלה. בחור מדליק, מלא אנרגיות, סקסי בטירוף גם. תימני יליד בלגיה. אני קורא לו ז'ו כי הוא מזכיר לי את החלוץ הברזילאי של אברטון והשם שלו הוא יואל, שזה במקור ז'ואל (הרי הוא בלגי) אז אני מקצר לו. כן, יש לו ארוך. אבל מה הוא מתקשר להזמין אותי לקפה בתוספת הזמן של קייבו-לאציו, בשנייה הכי לחוצה בעבודה, לפני שאני מסיים לכתוב עם השריקה לדד ליין.

ורק עומר, ידידי הטוב מהמערכת, התקשר אליי בזמן שהייתי עם תיאו בפארק. זה טיימינג טוב.

ואחרי כל אלה אני לא באמת להתלונן. הרי אם ידידה(זה השם שלה) מהבנק הייתה מתקשרת להודיע על חריגה מהמסגרת, זה תמיד היה נופל בתזמון רע. גם אם הייתי ביום חופש ואחרי טיפול אצל השכנה המסאז'יסטית שלי אורלי, השרירים היו נתפסים שוב. כך שיש לקחת הכל במידה.

השבוע הנוכחי הוא האחרון לפני כניסת המשכורת והוא באופן מסורתי הכי קשה ומועד לטלפונים שכאלה. יאללה, אני יורד למקלט. אין שם קליטה :)

טבע האדם שכואב הפסד
שנת לימודים שמחה ומוצלחת

No Comments

אביאל 31 באוגוסט 2009

איזה כייף שהכדורגל חזר, הרגשתי את זה מאוד אתמול בשבת, כמה משחקים.

Mr Kate 31 באוגוסט 2009

אוי חליל הקסם הייתה האופרה האהובה עליי בגיל צעיר. בגיל שנתיים שלוש ידעתי לדקלם אותה בשלוש שפות לפחות, כשהיה לי רק אוצר מילים של במבה אימא אבא בשפה אחת.

lewinthal 31 באוגוסט 2009

KATE, קרעת אותי :)
אופרה יפיפייה. תענוג. חודשיים בערך לא האזנתי לה ואתמול חזרתי אליה. איזה כיף.
אני מאושר שיש לי עוד חובב אופרה בקרב הקוראים. אני כבר יודע על שלושה כאלה.

אביאל, זה כיף ענק הספורט. ממש סם אמיתי. כל סוף שבוע כזה, שבת וראשון זו חוויה אדירה. זה הימים שיש לי כי הרבה עבודה בהם ואני הכי נהנה גם. עונג צרוף.
זה בעצם היה הסאב-טקסט פה. שמתי שאתה לא מתקשר אליי ביום כזה הטיימינג מחורבן כי יש מלא ספורט. ואתמול עוד היה לי מזל שהיה לי חצי שעה בין סיום המשחק של הסיטי לתחילה של אתלטיקו שיכלתי לרדת לפארק ולשמוע קצת מוסיקה.

עופר (הירוק) 1 בספטמבר 2009

האמת, שהיום זה ממש יום חג – כי לא רק שהכדורגל חזר, גם הילדים המעצבנים חוזרים ללימודים.
הייתי אתמול בקניון אילון, וזה היה פשוט נורא. השנה התמזל מזלנו ואין דיבורים על שביתה!!!!!
הלאה כדורגל – הלאה ילדים – קדימה מז"א נורמלי.

(ותודה מראש לבעל הבלוג על המקום שהוא מאפשר לי להתלונן בו)

דוד מירושלים 1 בספטמבר 2009

גם אני אוהב אופרה (כבר יותר מחצי שנה לא הייתי באחת כזאת, אבל הפעם האחרונה הייתה "דון ג'ובאני" בבנייני האומה, הפילהרמונית הישראלית עם זובין מהטה על הקווים והעיקר "הכניסה לחיילים חינם על בסיס מקום פנוי", מאז השתחררתי ואני לא יודע מתי יצא לי ללכת שוב)

מאפרים מקצועיים 11 במרץ 2010

איזה שירות נפלא, ממש עושה חשק לרוץ לכיוון סניף הסופארם הקרוב, להכיר נציגה שבין לבין גם עוסקת בשידוכים :) נחמד, גם איפור וגם בחור.

Comments closed