הבט קשטן: כך ניצל הרצל הדג

המים באקוואריום כבר היו ממש ג'יפה. שקופים בערך כמו שיוסיין בולט שקוף. הייתי חייב לעשות מעשה לפני ש"חוזה הדירה" שלי יילך לעולמו. הלכתי לכיור המטבח, הוצאתי את המים מהאקווריום ופתאום בטעות הרצל מעד לתוך הכיור. היות שמדובר בדג קרב קטן ואדום, היה חשש שהוא ימעד לתוך החורים שמוליכים לצינור שמתחת לכיור (מעניין אם דג רקק שכמותו יכול לחיות שם, הרי יש מים, אבל עם מים כאלה עדיף תרכיז).

בכל מקרה הצלחתי לתפוס אותו בזימיו למרות הרעידות הבלתי נשלטות שלו (דג אפילפטי) והשבתי אותו לעולם המים האגרטלי. הכלב שלי תיאו שצפה במחזה המבהיל הסדיר נשימה ונרגע.

 ולמה אני מספר לכם את זה? קודם כל אני משתף אתכם בדרמה שעברה עליי כי זה עוזר לי קצת להירגע. חוצמזה דרור קשטן. מה הוא מעדיף – להיות כלוא בתוך אקוואריום עם מים עכורים ויחסים קרים עם כל הסביבה, כולל עץ הקישוט במרכז? או שהוא מעדיף להיות מחוץ לאקוואריום, בלתי רלוונטי, נשכח, שוקל להידרדר לביוב שמתחת לכיור כי האוויר נגמר?

כשיבש בגרון צריך טחינה, ואם אתה דג צריך מים, ואם אתה קשטן צריך קבוצה גדולה. אבל במצבו של דרור האפור, הוא כבר נראה ונשמע שקוף כמו המים של הרצל אחרי שהוחלפו, וזה סימן שלא רואים אותו, לא סופרים אותו ויותר מרחמים עליו. אנא ממך דרור, תלה את  המשרוקית, הטרנינג והחמסה. אתה מוזמן לבוא ולהאכיל את הרצל. תאכל אפילו לצוות עליו "הבט".

ואגב חשבתי הרבה איזה מאמן בעולם מעולה לנבחרת ישראל. מצאתי אותו בצ'ילה. הוא ארגנטינאי וקוראים לו מרסלו ביילסה.

סרביה!
כמה ספורטאים שאולי תמצאו יום אחד באיקאה

No Comments

מוי כיף 8 בספטמבר 2009

יש לי הרגשה שהדג שלך יותר דברן מקשטן

עופר הירוק 8 בספטמבר 2009

לווינטל, הבט. (תמיד רציתי להתחיל ככה תשובה).
הבעיה העיקרית עם קשטן, בעיני, זו העובדה שהוא קצת, כאילו, לא שם. הוא מנותק כזה, הוא מעט לא קשור. איזו קבוצה תתן לקשטן לאמן אותה, ותתן לו את השקט שהוא צריך במשך שלוש שנים כדי לבנות אותה? לצערי אף אחת. מה גם שאין היום קבוצה בארץ שתשלם לו כל כך הרבה כסף.

מה שכן, הייתי מאד רוצה לשמוע אותו כפרשן כדורגל. נראה לי שזה יהיה היסטרי.

lewinthal 9 בספטמבר 2009

הדג שלי מדבר פחות מדרור אבל לא אומר פחות ממנו.
קשטן מתאים מאוד למשרת פרשן בכדורגל הישראלי. הרי המשחקים מרדימים אותך ועם הפסקול שלו זה קלאסי. זיווג מושלם מזה לא תמצא

Comments closed