הבחור הכי יפה בשכונה

ראשית אפתח בהתנצלות: תקלות בחיבור לאינטרנט וסטלה חזקה שיבשו את ניסיונותיי להעלות הלילה פוסט, ולכן הדבר נדחה לעכשיו.

גיאוש, הבחור החתיך שלי מההמבורגריה הסמוכה לביתי שמכונה גם "גיא השלישי"/ "האריה"/ "הכוסון"/ "פוץ'" / "החתיך של השכונה" / "סטרייט שזה כואב"/ "המגלגל הכי טוב באיזור"… בקיצור הגבר הזה – שהוא האדם הקרוב אליי בחודשים האחרונים – החליט שאני אלמד אותו אנגלית. הוא דווקא בחר להתחיל היום לפנות בוקר, כשאני מסטול טילים ואחרי סקס מתיש (לא איתו. הוא סטרייט שרק אוהב את קרבתי).

ניסיתי להגיע לעיסקת טיעון – אני אתן לך שיעורי לשון בשלב ראשון (אם אתם מבינים…) ואז נעשה מעבר קל ללשון אנגלית. אבל הוא בחור קשוח וחזק, וכשהוא נעול על משהו זה הופך לעיקרון ולפרפקציוניזם ולקיצוני. כפי שיעיד גופו השרירי והחטוב על ההשקעה הסיזיפית בחדר הכושר מדי יום ביומו, שהוא מאוד נהנה ממנה.

אני רואה את הגיא הזה (שפניו מזכירות גירסה דקה של אנדי רם) פעמיים-שלוש פעמים ביום לפחות, יושבים בהמבורגריה בזמן שהוא עובד, מעשנים, או לפעמים על הבאר מול המסך הגדול כשהשלט בידיים שלי. אני גם נהנה לאכול שם (אחלה המבורגר). למקום קוראים 'זסטי'. מומלץ בחום.

גיא (שהוא ברמן ואחמ"ש אבל ממחר הופך לאחראי על המשלוחים) מספר לי על כל הקטעים שלו עם בנות. על בחורות שהוא עשה וכאלה שהוא עוד יעשה. ואחת שהוא רצה לצאת איתה וירד לו ושוב עלה לו ושוב ירד לו, כאילו הוא גמל שמעלה גרה. הוא לא שוכח אף אחת מהלקוחות והעובדות ברחוב שהוא התרשם מהן (והן כמובן ממנו). והוא מפרט על היציאות, הזיונים, הבנות.   הוא כל כך אוהב את אבר המין הנשי, שבוא נגיד שאילו הייתה פקולטה ל-כּוּסולוגיה, הוא היה הדיקן שלה. שפיץ פלאייר.

והוא מדבר ומדבר. פעם הוא היה מזיין כל כוסית, והיום הוא מדבר. לבנות שביניכם, תדעו שחשוב לו שיהיה לכן אגן צר, ושהוא מסתכל על בחורה ורואה אותה עשר שנים מהיום – אם היא תהיה כוסית ושמורה או דבה זרוקה. ומדי יום עוברות ברחוב בחורות, לפעמים רק בשביל לראות אותו.

מרוב שהוא מדבר על בנות שאני כבר ניגש למטבח לעשות כלים. הייתי מוכן בשבילו להיות עקרת בית, או סתם לשחק לו עם הכלב. בכל מקרה כמה שהוא מתכחש לכל מגע גברי, הוא דווקא עשה לי פעם סטריפטיז בבית שלי, הוא מאוד אוהב לפנק את עצמו בבגדים, הוא "מכיר את הקטע של ההומואים" ואומר למוכרים בחנויות שאין להם מה לבנות עליו. הוא גם מתכנן להוריד שערות מכל הגוף. ויש לו כלבלב חמוד. אבל הוא מאוד גברי וסטרייטי. לטענתו.

והוא מתוק, והוא חמוד, והוא משוחרר ומרתק, והוא אסרטיבי, והוא במקור מדרום העיר ומבית מסורתי עם גנים של אוהד בני יהודה, אבל הוא מאוד מחבב אותי, וכל הזמן מחייך אליי וחיובי. ויש לו חיוך עצום ורחב ויפה שמתח על שפתיו העבות ככריכה עבה שאתה רוצה להיות הדפים שהיא שומרת עליהם…

טוב, אני לא רוצה להמשיך. אבל בעקבות שיחה עם חבר יקר שלי מעולם המשפט, עלתה סוגיה: "כדורגל זה כמו סקס. את שני הדברים צריך לעשות, ולא מעניין לדבר עליהם". אז חשבתי שאולי הבלוג הזה הוא מיותר. אז חשבתי. נו. עבר לי.

בית קברות + תיאוריית ההמנון
בייסבול זה טוב ליהודים?

No Comments

סילביה פלאת' 12 באוקטובר 2009

אתה מתאר את גיא בצורה מאד סקסית ואף נראה שאתה מאוהב בו. היה כייף ומרגש לקרוא את זה.

lewinthal 12 באוקטובר 2009

אני באמת מאוהב בו. חולה לו על ה…כל.
והוא יודע את זה!

עופר (הירוק) 12 באוקטובר 2009

ת'ה מלך לווינטל. אחלה אחלה פוסט.

lewinthal 13 באוקטובר 2009

תודה. בקרוב אני אשתדל לכתוב פוסט ספורטיבי לצד כל פוסט אישי שנכתב.

סילביה פלאת' 13 באוקטובר 2009

עמית, אתה חייב לכתוב יותר פוסטים אם רצונך שהבלוג ייהפך לפופולרי יותר. תן גם עדכונים קצרים. שורה שתיים. לא משנה. הקהל צמא לעוד תוכן ועדכון פעם ביום לא מרווה אותו.

מתעניין 13 באוקטובר 2009

לא שתבין אותי לא נכון,אבל הס' האחרונה בשם הבלוג לא אומרת שנגמלתי מסמים קלים?
אלא אם כן זו ס אחרת….:)

מתעניין 13 באוקטובר 2009

???

lewinthal 13 באוקטובר 2009

השתיקה שלי לא הובנה? לא בהכרח קלים

Comments closed