ספורט אמריקאי – לקראת פתיחת ה-NBA

אני אוהב לראות פלייאוף בבייסבול ובכדורסל ובפוטבול אני אפילו נהנה מהעונה הסדירה. אבל באמת שאני מתעב את האמריקאים והספורט שלהם.

יש להם נטייה להתלהב מכלום ולנפח סיפורים שלא קיימים ולהמציא אגדות חסרות שחר. ידידי, רעי והקולגה שלי אייל גרוסברד עשה כתבה על קובי בראיינט לקראת פתיחת עונת ה-NBA. בדיוק כמו שהאמריקאים אוהבים ליצור את אגדת הקווטרבק המצחיקה שלהם, ככה המציאו אגדה סביב קובי. "הוא הוריד את הקוף מהגב", "זכה באליפות בלי שאקיל" בלה בלה בלה.

הלו, קובי לקח אליפות לצידו של פאו גאסול – אחד מארבעת הסנטרים הטובים בליגה. קצת יותר קטן מידות משאקיל, אבל סופרסטאר ברמה קרובה לקובי. אז בלי סיפורים והמצאות – כאילו קובי לקח אליפות כשלידו לא שיחק אף אחד. גאסול בלי קובי יכול לקחת אליפות לא פחות משקובי יכול בלי גאסול.

בוואלה כבר חודשיים שלושה עושים כתבות לקראת פתיחת עונת ה-NBA. זה כמו לעשות אולפן ולדבר 10 שעות לקראת ריצת מרתון. כאילו מה אתה מתכוון לעשות כשיתחיל המרתון? לשדר מי עוקף את מי ולתאר את האקשן שלא קיים? הרי העונה הרגילה ב-NBA היא כולה חימום של חצי שנה לקראת הדבר האמיתי. אז מה מתבחבשים לי חודשים מראש. עכשיו כשתתחיל העונה תתחילו להתבחבש. יש לכם מספיק זמן עד מאי.

בסופו של דבר עונת הכדורסל המתישה הזו לא ממש מעניינת עד שמגיע פסח. אין כמו פוטבול. רק חבל שבענף הזה אתה לא יכול לזהות אף אחד כי משחקים עם קסדות.

קיצור תולדות הזמן
רגע.... בדיקה

No Comments

בני תבורי 27 באוקטובר 2009

אני כל כך מתעב את בראיינט, שלא נותר לי אלא למחוא כפיים בעוצמה למה שכתבת. חוץ מזה שפוטבול זה משחק ענק.

lewinthal 27 באוקטובר 2009

פוטבול משחק נהדר אבל מנוכר. המדים האלה מכסים הכל ואתה לא יודע לזהות את הכוכב שאתה מעריץ

בני תבורי 28 באוקטובר 2009

לוונטל, אתה רוצה לספר לי שמדי כדורגל מאפשרים לך לזהות את הכוכב לפי הרגליים? בשביל מה יש שמות על הגב? מכמה נשים שמעתי שדווקא מכנסי הפוטבול עושות את זה מעניין יותר…

lewinthal 28 באוקטובר 2009

כדורגל משחקים בלי קסדות ומגנים על כל הגוף. רואים פנים, שיער.
אין ספק שמככנסי הטייטס הצמודים בפוטבול מאוד סקסיים אבל לא רואים מעבר לזה. וחבל

Comments closed