קאחה קאחה

האמת היא שאני לא נוהג לצפות יותר בכדורסל אירופי. לפעמים מתעדכן בתוצאות. לא יותר. בטלביזיה הראשית ראיתי שידור חוזר של כלבוטק, בשנייה משחק משוגע בין אינטר לפאלרמו. אבל מה שכן הספקתי לקלוט זה שליריבה של מכבי אלקטרע קראו קאחה לבוראל. אמרו, אם אני לא טועה, שזו אותה קבוצה שנקראה קודם לכן טאו ויטוריה.

זה נפלא מכמה סיבות. קראתי בפייסבוק שמישהו כתב שנשאר שם רק שחקן אחד מאז הפעם האחרונה שהיא שיחקה מול מכבי לפני כמה שנים. ואכן זו קבוצה אחרת אז זה מתבקש לשנות את שם הקבוצה.

כדורסל אירופי זה ענף שמאז שכבר לא באמת קיים מאז שהאירופאים הולכים לNBA בכמויות ובגילאים צעירים. הרי מועדון רציני כמו באיירן מינכן או סו אנטוניו ספרס לא מחליפים שמות לפי ספונסרים. מישהו מדמיין שקוראים למנצ'סטר יונייטד AIG יונייטד? אבל זה מראה כמה קלוש הכדורסל פה.

אני גם בעד לקרוא לנציגת ישראל מכבי אלקטרה. ככה אני קורא לה כבר שנה, ולפני כן קראתי לה מכבי עלית. לא צריך ת"א. הקבוצה הזו ממילא קשורה לסלאמז בכרכי ארה"ב יותר משהיא קשורה לת"א או ישראל.

חוצמזה 'קאחה לבוראל' נשמע כמו שם של מעבדה במכון ויצמן. יש במעבדה שכזו ציוד כבד שמחייב בה מזגנים טובים כמו שיש לאלקטרע להציע. אז למה שתי הקבוצות שיחקו זו נגד זו? שישתפו פעולה. גם ככה הן לא מעניינות.

וסליחה מכולכם על טור בנושא כל כך משמים ופיקטיבי בעצם.

ביקורת על תקשורת הספורט העברית + רבותיי, גיא אסולין עשה היסטוריה
בלקבורן. אושיי, אבנס, ווסלי בראון

No Comments

מיכאל 30 באוקטובר 2009

לפחות במשחקים האלה אפשר לסמוך באופן מוחלט על השופטים ושחקני היריבה בכוונותיהם הספורטיביות

lewinthal 30 באוקטובר 2009

באמת פחות סביר שברזאוסקס ומשפחתו יקבלו מנוי להיכל בימי חמישי.
איך כולם ידעו ואף אחד לא דיווח איך? אני לא מבין.

Comments closed